MENÜ
Arşiv

Aşk Acısı

Aşk Acısı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Aşk Acısı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.701 Aşk Acısı haberi bulunmuştur.

Aşk Acısı Haberleri

Sanatı en çok seven de biziz

Sanatı en çok seven de biziz!

Madem 15 Nisan Dünya Sanat Günü o zaman biz de belki bildiğiniz belki hiç duymadığınız sanat dalları ile bilgileri sizinle paylaşalım. Sanatın her dalına değinmek istesek de ne kadar anlatırsak anlatalım bitiremeyeceğimizi fark ettiğimizden “bari kısa bir özet geçelim” dedik…

10.4.2017Kampüs
Aşkın da bilimi var

Aşkın da bilimi var

Yıka Beynini, Beynine Format At ve Sağlığına Format At kitaplarıyla çok satan listelerinde görmeye alışık olduğumuz M. Barış Muslu yeni kitabı NeuroAŞK’ta aşk oyununu masaya yatırdı.

7.4.2017Keyif
Zengin olmanın kar etmediği 5 durum

Zengin olmanın kar etmediği 5 durum

‘Parayla her şeyi satın alamazsın!’ söylemekten en keyif aldığımız cümlelerden biri değil mi? Özellikle de zengin biri değilseniz. Çünkü bir şeylerin satın alınamayacağı fikri neyse ki içimizi biraz olsun hafifletiyor. O halde eğer siz de zengin değilseniz, gelin zenginliğin kar etmediği durumlara bir daha bakıp biraz ferahlayalım.

5.4.2017Hayat
Muhteşem Yüzyıl Kösem 18. bölüm fragmanında taht oyunları

Muhteşem Yüzyıl Kösem 18. bölüm fragmanında taht oyunları!

Muhteşem Yüzyıl Kösem 18. bölüm fragmanında ortalık karışıyor. Tahta sahip olmak için büyük bir mücadele veren Sultan Murad, annesinin her işe karışmasını engellemek için sürgüne gönderme kararı almıştır. Muhteşem Yüzyıl Kösem 18. bölüm fragmanında bu olay sonrasında tahtın tehlike altında olduğunu ve bu konuyu çözmek gerektiğini düşünen bireyler, boş durmamıştır. Peki, Muhteşem Yüzyıl Kösem 18. bölüm fragmanında neler yaşanacak? İşte, detaylı bilgiler

29.3.2017Televizyon
Aşk herkesi iyileştirir

Aşk herkesi iyileştirir

O, 13 yıldır şarkılarıyla âşıklara ve aşklara rehberlik yapıyor. Tabii yıllar onu da olgunlaştırıyor. Aşkı anlatma ve yaşama şekli de değişiyor. Hayatının en uzun süreli ilişkisini yaşarken artık daha umut dolu şarkılara imza atıyor. Kendi deyimiyle üretken, organik ve doğayla iç içe bir dönemden geçiyor. Yalın’la 28 Mart’ta Zorlu PSM’de vereceği konser öncesinde buluştuk; son albümü ‘Bayıla Bayıla’dan aşka kadar pek çok konuyu konuştuk.

24.3.2017Hayat
Muhteşem Yüzyıl Kösem 17. bölüm fragmanında Kösem istediğini yapıyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem 17. bölüm fragmanında Kösem istediğini yapıyor!

Muhteşem Yüzyıl Kösem 17. bölüm fragmanında Kösem artık istediği gücü eline geçiriyor. Yönetimi ele geçirip tüm hanedanın gücünü elinde tutmak isteyen Kösem Sultan, Muhteşem Yüzyıl Kösem 17. bölüm fragmanında bu dediğini yapıyor. Son bölümde yaşanan kaos ortamının ardından eline fırsat geçiren hatun, bunu boş geçirmeyecektir. Peki, Muhteşem Yüzyıl 17. bölüm fragmanında neler yaşanacak? İşte, detaylı bilgiler

22.3.2017Televizyon
Hasan Söylemez: “İflah olmaz bir hayalperestim.”

Hasan Söylemez: “İflah olmaz bir hayalperestim.”

Bir gezginden, bir bisiklet sevdalısından ve şahane bir örnekten bahsettik size bu hafta. Daha doğrusu biz sorduk o yanıtladı. Hasan Söylemez “Hayata Yolculuk” hikayesini anlatmak için bu hafta kampüste.

13.3.2017Kampüs
Bazı kitapların içinde yaşayabilirsiniz

Bazı kitapların içinde yaşayabilirsiniz

Yazar, okur, eleştirmen, yayıncı... Yaptığı her işte iddialı olan Semih Gümüş, ‘Belki Sonra Başka Şeyler de Konuşuruz’un ardından aşk acısıyla kendini bir odaya kapatan bir adamın başından geçenleri anlattığı ikinci romanı ‘Yalnızlık Kime Benzer’i yayımladı. Ne yaşanabilir ki bir odada? Cevapları edebiyatın dev isimlerin birer kahraman olarak girip çıktığı bir yalnızlık labirentinde...

9.3.2017Kitap Sanat
Harun Kolçak Hayal Kahvesi Atakent sahnesinde...

Harun Kolçak Hayal Kahvesi Atakent sahnesinde...

Sevilen Aşk şarkılarının başarılı yorumcusu Harun Kolçak Hayal Kahvesi Atakent sahnesinde...

2.3.2017Magazin
Selami Şahin, Altın Kelebek macerasını anlattı

Selami Şahin, Altın Kelebek macerasını anlattı

Önceki akşam Jolly Joker’de sahneye çıkan Selami Şahin, konser öncesi soruları yanıtladı. Sanatçı, görüşmede 1975’te Altın Kelebek kazanan “Sen Mevsimler Gibisin”i hangi aşk acısı ile yazdığını da anlattı.

12.1.2017Magazin
Seviyor Sevmiyor 24. bölümü ne zaman yayınlanacak

Seviyor Sevmiyor 24. bölümü ne zaman yayınlanacak?

Seviyor Sevmiyor yeni bölümü beklenirken dizinin yayın akışında yapılan değişiklik merak uyandırdı. Yıllar sonra bir araya gelen çocukluk arkadaşları Deniz ve Yiğit'in kimi zaman duygusal kimi zamansa eğlenceli öyküsünü anlatan Seviyor Sevmiyor 24. bölümü yayın akışında çıkartıldı. Peki, sevilen dizi bu hafta yayınlanmayacak mı? Seviyor Sevmiyor yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

30.12.2016Televizyon
Seviyor Sevmiyor 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Seviyor Sevmiyor 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Seviyor Sevmiyor son bölümüyle yine hem eğlenceli hem duygu yüklü sahneleri ekrana taşıdı. Yiğit'in kız kardeşi Simya'nın ortaya çıkışı, son günlerde araları bozuk olan isimleri yeniden bir araya getirdi. Deniz ile Yiğit ise herkesi, her şeyi bir kenara bırakarak birbirlerine güven duymaya çalıştı. Ancak finalde hiç beklenmedik bir şey oldu, gözler Seviyo Sevmiyor yeni fragmanına çevrildi. Peki, Seviyor Sevmiyor 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.12.2016Televizyon
Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında sürpriz karar Pamir artık yok

Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında sürpriz karar! Pamir artık yok!

Kiralık Aşk'ın geçtiğimiz haftaki sürprizli finali ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu olmuş, Defne ve Ömer ilişkisindeki yeni gelişmeler büyük bir merakla beklenmişti. Kiralık 66. bölüm fragmanı kısa sürede izleyicileriyle buluştu. Romantik komedi türündeki dizinin yeni bölümünde Defne ve Ömer'den sürpriz bir karar geliyor. İşte, Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı ve son bölümden detaylar!

20.12.2016Televizyon
Kiralık Aşkta beklenmedik veda Seçkin Özdemir kimdir

Kiralık Aşk'ta beklenmedik veda! Seçkin Özdemir kimdir?

Kiralık Aşk'ın 16 Aralık tarihli bölümüne Pamir'in vedası damga vurdu. İkinci sezonda kadroya Pamir rolüyle dahil olan Seçkin Özdemir, Kiralık'a veda etti. Ayrılığın ardından sosyal medyada çalkalandı. Hüzünlü vedanın ardından pek çok yorum yapıldı. Peki, Kiralık Aşk'ın Pamir'i Seçkin Özdemir kimdir?

17.12.2016Televizyon
Kiralık Aşk 65. bölüm 2. fragmanında Defneden şaşırtan talep

Kiralık Aşk 65. bölüm 2. fragmanında Defne'den şaşırtan talep

Kiralık Aşk yeni bölümü için heyecanlı bekleyiş sürerken 2 fragmanda birden geldi. Başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduç'un paylaştığı Kiralık Aşk yeni bölümünde Defne akıllara zarar bir çılgınlık yapıyor. Peki, Defne'nin çılgın teklifine, Ömer ne cevap verecek. Bunu gerçekten yapacaklar mı? Sinan ise gördüğü manzarayla kahroluyor! İşte, Kiralık Aşk 65. bölüm fragmanları ve daha fazlası!

16.12.2016Televizyon
Banu Zorlu: Hiçbir erkek için üzülmeyeceksin

Banu Zorlu: Hiçbir erkek için üzülmeyeceksin

Banu Zorlu, üç yıl aradan sonra yeni bir single çıkardı. Şarkıcıyla “Allah Kahretsin” adını verdiği o çalışmayı konuşmak için buluştuk. Sohbetimiz müzikten aşka ve modaya uzandı.

7.12.2016Magazin
Ankarada üniversite okumanın 10 güzel noktası

Ankara'da üniversite okumanın 10 güzel noktası

Soğuktan bırakın okuduğunuzu anlamayı, aldığınız nefes ızdırap oluyor değil mi? Değil tabii... Ankara'dan yolu geçen herkesin, içini ısıtmaya fazla fazla yeten güzelliğini sizin için sıraladık!

7.12.2016Kampüs
Özcan Deniz, Buse Narcının sahnelerini kesti mi

Özcan Deniz, Buse Narcı'nın sahnelerini kesti mi?

Özcan Deniz’in Buse Narcı’yla ilişkisini noktaladıktan sonra onun sahnelerini “İkinci Şans”tan çıkardığı iddiası asılsız çıktı.

26.11.2016Magazin
Özcan Deniz ile Nurgül Yeşilçay Ömür Gedikin sorularını yanıtladı

Özcan Deniz ile Nurgül Yeşilçay Ömür Gedik'in sorularını yanıtladı

“Asmalı Konak”ın rüya ikilisi Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz, yıllar sonra Deniz’in senaryosunu yazdığı ve yönettiği “İkinci Şans” filminde buluştu. “İkinci Şans” şimdiden yılın aşk filmi olarak anılmaya başlandı.

19.11.2016Magazin
İkizlere hamile kadın aşk acısıyla karnına bıçak sapladı

İkizlere hamile kadın 'aşk acısıyla' karnına bıçak sapladı

İkizlere hamile kadın 'aşk acısıyla' karnına bıçak sapladı

15.11.2016Edirne
Çanakkaledeyiz, hatırlamak için

Çanakkale'deyiz, hatırlamak için!

Bugün de biraz tarih koklayalım istedik...

2.11.2016Kampüs
Gülümse Yeter 15. bölüm fragmanı izleyenleri kahkahaya boğacak

Gülümse Yeter 15. bölüm fragmanı izleyenleri kahkahaya boğacak

Gülümse Yeter 15. bölüm fragmanıyla izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatacak. Show TV ekranlarının hareketli dizisi Gülümse Yeter 15. bölümüyle yarın akşam ekranlarda olacak. Sevilen dizinin yeni bölümünde Lütfü'nün yaptığı planlar herkesi gülme krizine sokacak. Sarp'a paraları kaptırmak istemeyen Lütfü ilginç bir plan yapar. İşte, Gülümse Yeter 15. bölüm fragmanı.

31.10.2016Kelebek
Cumhur Özmen’in ailesini kahreden şüphe

Cumhur Özmen’in ailesini kahreden şüphe

New York’ta kaldığı otel odasında yaşamına son veren THY kabin memuru Eda Özdemir’in ölümü, 6 ay önce aynı otelde Özdemir gibi kendini duş perdesine asarak yaşamına son veren aşçı Cumhur Özmen’in ailesini şüpheye düşürdü.

28.10.2016Gündem
Nişan günü ihanet intihara sürükledi

Nişan günü ihanet intihara sürükledi

Türk Hava Yolları’nın 6 yıllık kabin memuru 31 yaşındaki Eda Özdemir’in, ABD New York’ta yaşamına son vermesinin altından aşk acısı çıktı. İstanbul-New York seferi için gittiği kentte kaldığı otelin tuvaletinde kendini asarak yaşamına son veren Özdemir’in bir yakını, genç kadının 17 ay önce biten ilişkisinin ardından yaşadığı travmayı atlatamadığını, ölmeden 3 saat önce de eski arkadaşıyla yazıştığını ve onu özlediğini söylediğini belirtti.

27.10.2016Gündem
Gülay’dan yıllar sonra gelen itiraf: Mahkumla evlendim

Gülay’dan yıllar sonra gelen itiraf: Mahkumla evlendim

“Cesaretin Var mı Aşka” şarkısıyla tanınan Gülay, yıllar önce ayrılmak zorunda kaldığı sevgilisinin geri dönmesini engellemek için cezaevindeki bir hayranıyla evlendiğini açıkladı.

23.10.2016Magazin
Özge Gürel ve Erkan Petekkaya merak edilenleri Cengiz Semercioğluna anlattı

Özge Gürel ve Erkan Petekkaya merak edilenleri Cengiz Semercioğlu'na anlattı

Türk Kalp Vakfı yararına hazırlanan “12 Kalp” adlı albüm, 12 ünlü oyuncuyu bir araya getirdi. Albüm için stüdyoya girip en sevdikleri şarkıları seslendiren o 12 isim arasında Erkan Petekkaya ile “Kiraz Mevsimi”yle çıkış yapan Özge Gürel de var. Özge Gürel, Müslüm Gürses’in “Affet” şarkısını, Erkan Petekkaya ise “Divane Aşık Gibi” adlı Karadeniz türküsünü okudu. Önceki gün iki oyuncuyla bir araya geldim. Erkan sosyal linç yüzünden düşüncelerini açıklamaktan vazgeçtiğini söylerken, Özge “Kardeşini kaybetmiş biri olarak sosyal sorumluluk projelerini çok önemsiyorum” dedi.

8.10.2016Magazin
Seviyor Sevmiyor 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Seviyor Sevmiyor 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

ATV'nin heyecan dolu dizisi Seviyor Sevmiyor dün akşam 11. son bölümü ile ekrana geldi. Son bölümün ardından 12. bölüm fragmanını yayınlayan Seviyor Sevmiyor dizisinde sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Deniz ve Yiğit arasındaki sırlar açığa çıkacak mı? Seviyor Sevmiyor 12. bölüm fragmanı ve son bölüm detayları haberimizde.

26.9.2016Kelebek
Seviyor Sevmiyor 11. bölüm fragmanında gerçek ortaya çıkacak mı

Seviyor Sevmiyor 11. bölüm fragmanında gerçek ortaya çıkacak mı?

ATV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Seviyor Sevmiyor 11. bölüm fragmanını yayınladı. Pazar akşamı son bölümü ile ekrana gelen dizisinin 11. yeni bölümünde ortalık yine karışıyor. Yiğit, Deniz'in kim olduğunu öğrenecek mi? İşte Seviyor Sevmiyor yeni bölüm fragmanı ve dahası..

20.9.2016Kelebek
Seviyor Sevmiyor 10. bölüm 2. fragmanında gözyaşları sel oluyor

Seviyor Sevmiyor 10. bölüm 2. fragmanında gözyaşları sel oluyor!

Seviyor Sevmiyor 10. bölüm 2. fragmanıyla izleyenleri şoke edecek. Atv ekranlarının fenomen dizisi haline gelen Seviyor Sevmiyor yeni bölümüyle Pazar akşamı izleyenleriyle buluşacak. Nefes kesecek olan dizinin yeni bölümünde ise Deniz ve Yiğit arasında oluşan bağ, izleyenleri hayrete düşürecek. İşte, Seviyor Sevmiyor 10. bölüm fragmanları...

17.9.2016Kelebek
Tatlı İntikam dizisi 22. bölüm fragmanı ekranlara geldi..

Tatlı İntikam dizisi 22. bölüm fragmanı ekranlara geldi..

Tatlı İnikam 22. bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında Sinan, Rüzgar ile ilgili olan tüm gerçekleri öğreniyor mu? Tatlı İntikam 22. bölüm fragmanında bu hafta nefes kesen olaylar yaşanacak. Peki Tatlı İntikam 22. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

11.9.2016Kelebek
Rengarenk 7. son bölümde şok eden sahne

Rengarenk 7. son bölümde şok eden sahne!

ATV'nin merakla beklenen dizisi Rengarenk 7. son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan dizinin son bölümünde Renk'in Zeynep öğretmen yalanının ortaya çıkması Can'ı hayal kırıklığına uğrattı. Ayrılık arifesinde olan Can ve Renk'in arasında neler yaşandı? İşte Rengarenk son bölümde yaşananlar..

10.9.2016Kelebek
Rengarenk dizisi 7. bölüm fragmanında beklenmedik ayrılık

Rengarenk dizisi 7. bölüm fragmanında beklenmedik ayrılık!

ATV'nin sevilen dizisi Rengarenk 7. bölümü ile seyirci karşısına çıkmaya hazır. Yarın akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Rengarenk dizisinde Can Renk'in gerçek hayatını öğreniyor. Gerçeklerin ortaya çıkması tüm ilişkileri alt üst edecek. Rengarenk 7. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

8.9.2016Kelebek
Rengarenk 7. bölüm fragmanında Canı şok eden gerçek

Rengarenk 7. bölüm fragmanında Can'ı şok eden gerçek!

ATV ekranının heyecanla takip edilen dizisi Rengarenk 7. bölüm fragmanını yayınladı. Cuma akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Rengarenk dizisinde Can, Renk'in yalanını öğrenince ayrılık kararı alıyor. Peki Renk ve Can birbirlerinden ne kadar ayrı kalabilecek? Rengarenk 7. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

7.9.2016Kelebek
Bölüm Sonu Dedikodusu: Tatlı İntikam 21. Bölüm

Bölüm Sonu Dedikodusu: Tatlı İntikam 21. Bölüm

Tatlı İntikam’da bu hafta “koptu kopacak” denen kıyamet nihayetine erişti. Sinan ve Pelin açısından oldukça zorlu olacağını beklediğimiz bu sürece Bülent de eklenince denklem, çözmesi epey zor bir hal aldı. Sinan’a hak verdik mi, Pelin’e bu süreçte üzüldüğümüz kadar güldük mü, gelin bunların analizini hep beraber yapalım!

6.9.2016Televizyon
Aşk acısı sadece iki ay sürdü

Aşk acısı sadece iki ay sürdü

Evlenmek üzere olduğu sevgilisi Nick Young'dan iki ay önce ayrılan genç şarkıcı Iggy Azalea yeni bir aşka yelken açtı...

22 yaşındaki şarkıcı Khloe Kardashian'ın eski sevgilisi French Montana ile çıktığı Meksika tatilinde objektiflere takıldı. Tam evlenmek üzereyken Young ile yollarını ayıran Iggy Azalea ile French Montana'nın bir an bile birbirlerinden ayrı kalmadıkları gözlerden kaçmadı.

30.8.2016Magazin
Melisa Aslı Uzun: Hukuk okuyorum ama avukat olur muyum bilmem

Melisa Aslı Uzun: Hukuk okuyorum ama avukat olur muyum bilmem

Miss Turkey 2015 ikinci güzeli Melisa Aslı Uzun, “Arkadaşlar İyidir” adlı yeni diziyle oyunculuğa adım attı. İlk bölümü pazar günü ekrana gelecek dizide Seda karakterini canlandıran Uzun, “Bu ilk dizim, çok heyecanlıyım” diyor.

25.8.2016Magazin
Bölüm sonu dedikodusu: Aşk Laftan Anlamaz 7. bölüm

Bölüm sonu dedikodusu: Aşk Laftan Anlamaz 7. bölüm

Aşk Laftan Anlamaz, izleyiciyi çok da memnun etmeyen bir bölümle ekrana geldi. Her şey güzel giderken olayların seyri neden böyle bir anda değişti, gelin hep beraber bakalım. Yedinci bölümü tekrardan bir hatırlayalım.

15.8.2016Keyif
Aşk acısı çekmemek için yapmanız gerekenler - Edepsizlik Seminerleri

Aşk acısı çekmemek için yapmanız gerekenler - Edepsizlik Seminerleri

Profesyonel edepsiz Ece Gamze Atıcı, aşk acısı çeken değil, çektiren taraf olabilmek için yapmanız gerekenleri anlatıyor.

10.8.2016Eğlence
Arda Eşberk: Bu bir değişim yolculuğu

Arda Eşberk: Bu bir değişim yolculuğu

“İşler Güçler”, “Merhamet”, “İntikam” gibi reyting rekortmeni dizilerden tanıdığımız Arda Eşberk, bir süredir yoga dersleri veriyor. Oyuncu, son dönemde de Caddebostan’daki Bizz Kişisel Gelişim Merkezi’nde düzenlediği “Kahramanın Sonsuz Yolculuğu” adlı atölye çalışmasıyla adından söz ettiriyor. Arda Eşberk ve merkezin sahibi Arzu Üstünberk’le merkezdeki çalışmaları hakkında sohbet ettik.

5.8.2016Magazin
Aşık olduğum kadını değil kızımı tercih ettim

Aşık olduğum kadını değil kızımı tercih ettim

Eşim ve kızımla birlikte yurtdışına yerleştik. Orada sanatçı bir kadınla tanıştım, aşık oldum. Bir süre ilişki yaşadık ama kızıma olan bağlılığım yüzünden ilişkimi bitirmek zorunda kaldım. Ama ona hâlâ aşığım.

18.7.2016Magazin
Merve Özbey: Aşkta gurur olmaz

Merve Özbey: Aşkta gurur olmaz

Merve Özbey: Aşkta gurur olmaz

8.7.2016Antalya

Yazar Sonuçları

“Bugün hiçbir şeyi ve hiç kimseyi yargılamayacağım ”sözüyle güne başlayın

“Bugün hiçbir şeyi ve hiç kimseyi yargılamayacağım ”sözüyle güne başlayın!

İnsanları sürekli yargılarsanız onları sevmeye vaktiniz kalmaz

17.4.2017Aygül Aydın
Orman ve Güneş’in ‘X’ korkusu

Orman ve Güneş’in ‘X’ korkusu

NASIL oluyor da Beşiktaş yönetimi, ikinci şampiyonluğa koşan Şenol Güneş ile mukavele uzatmıyor?

6.4.2017Kenan BAŞARAN
Genelkurmay Başkanı Nuri Pakdil’le ne konuştu

Genelkurmay Başkanı Nuri Pakdil’le ne konuştu?

GENELKURMAY Başkanı Org. Hulusi Akar ile MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ın, yazar Nuri Pakdil’e yaptığı ziyaret günün konusu oldu. O ziyarette Nuri Pakdil’in bazı şair dostlarıyla birlikte bir de edebiyatçı-yazar Rasim Özdenören var.

31.1.2017Abdulkadir SELVİ
Yıllar sonra bana döndü ama kırgınım

Yıllar sonra bana döndü ama kırgınım

Aşk acısı çekiyorum ve onu düşünmeden bir anım geçmiyor. İçimde ikinci bir kalp, kafamda ikinci bir ben varmış gibi hissediyorum.

24.1.2017Güzin Abla
Yedi derste bu karanlık yılı atlatma kılavuzu

Yedi derste bu karanlık yılı atlatma kılavuzu

ORTADOĞU’yu çok iyi bilen bir dostum bir zamanlar bana şunu söylemişti:

31.12.2016Ertuğrul ÖZKÖK
Erkeğin aşk acısı daha büyük dram

Erkeğin aşk acısı daha büyük dram

“Asmalı Konak”ın rüya ikilisi Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz, yıllar sonra Deniz’in senaryosunu yazdığı ve yönettiği “İkinci Şans” filminde buluştu. “İkinci Şans” şimdiden yılın aşk filmi olarak anılmaya başlandı.

19.11.2016Ömür GEDİK
Düşüncelerimi söylemekten vazgeçtim artık

Düşüncelerimi söylemekten vazgeçtim artık

Türk Kalp Vakfı yararına hazırlanan “12 Kalp” adlı albüm, 12 ünlü oyuncuyu bir araya getirdi. Albüm için stüdyoya girip en sevdikleri şarkıları seslendiren o 12 isim arasında Erkan Petekkaya ile “Kiraz Mevsimi”yle çıkış yapan Özge Gürel de var. Özge Gürel, Müslüm Gürses’in “Affet” şarkısını, Erkan Petekkaya ise “Divane Aşık Gibi” adlı Karadeniz türküsünü okudu. Önceki gün iki oyuncuyla bir araya geldim. Erkan sosyal linç yüzünden düşüncelerini açıklamaktan vazgeçtiğini söylerken, Özge “Kardeşini kaybetmiş biri olarak sosyal sorumluluk projelerini çok önemsiyorum” dedi.

8.10.2016Cengiz SEMERCİOĞLU
Kaç yazımız daha kaldı Bozcaada’da

Kaç yazımız daha kaldı Bozcaada’da

HER yazımızı bir bir alıyorlar elimizden. Oysa ki, biz bu dünyaya en çok, “yaz görmeye” geldik. Bisikletle giderken ellerimizi lavanta tarlalarının arasından geçirmeye, güneşi kirpiklerimizin arasından süzdürmeye, rüzgarla bir olup püfür püfür esmeye, aşık olmaya, aşk acısı çekmeye, eşe dosta bakmaya, uzun sofralar kurmaya, ada vapuruna binmeye, eti kemik geçiyor demeye, kurabiye pişirmeye, ıssız koylarda yüzmeye, yanık tene yoğurt sürmeye geldik!

30.7.2016Bahar AKINCI
Aşık olduğum kadını değil kızımı tercih ettim

Aşık olduğum kadını değil kızımı tercih ettim

Eşim ve kızımla birlikte yurtdışına yerleştik. Orada sanatçı bir kadınla tanıştım, aşık oldum. Bir süre ilişki yaşadık ama kızıma olan bağlılığım yüzünden ilişkimi bitirmek zorunda kaldım. Ama ona hâlâ aşığım.

18.7.2016Güzin Abla