Arşiv
Yazarlara Göre
Yalçın BAYER306Ayşe ARMAN294Ertuğrul ÖZKÖK141Cengiz SEMERCİOĞLU136Yalçın DOĞAN127Adnan KAYA115Onur BAŞTÜRK89Doğan ULUÇ82Güzin Abla80Ayşe ARAL76Ömür GEDİK70Oktay EKŞİ68Gila BENMAYOR63Pakize SUDA63Serdar TURGUT63Şükrü KIZILOT62Rauf TAMER61Ege CANSEN60Bekir COŞKUN58Tuğrul ŞAVKAY58Ahmet HAKAN53Emin ÇÖLAŞAN49Erman TOROĞLU49Melike Karakartal46Oğuz ARAL46Pako'nun Sayfası46Niobe45Yonca TOKBAŞ44Yaşar SÖKMENSÜER43Mehmet YAŞİN41Doğan HIZLAN36Bahar AKINCI35 Mesude ERŞAN35İzzet ÇAPA35Nora ROMİ34Ayçe DİKMEN31Melis ALPHAN31Ali Atıf BİR30Deniz SİPAHİ29Fatih ÇEKİRGE29Kubilay KESKİN28Kurthan FİŞEK28Prof. Dr. Osman MÜFTÜOĞLU28Osman MÜFTÜOĞLU24Gökhan KİMSESİZCAN23Hadi ULUENGİN23Mehmet Ali BİRAND23Yonca TOKBAŞ - Kelebek23Şenay DÜDEK23Cüneyt ÜLSEVER22Nil KARAİBRAHİMGİL22Yasemin BORAN22Özgür BOLAT22Kanat ATKAYA21Figen BATUR20Yener SÜSOY20Ebru ÇAPA19Yorgo KIRBAKİ18Ayşe ARAL - Kelebek17Dr.Başak DEMİRİZ17Vahap MUNYAR17Murat BARDAKÇI16Mümtaz SOYSAL16Ayşen GÜR15Cengiz ÇANDAR15Ercan KUMCU15Mehmet Y. YILMAZ15Özdemir İNCE15Erdal İPEKEŞEN14Fatih ALTAYLI14Nedim BUBİK14Tuna KİREMİTÇİ14Armağan ÇAĞLAYAN13Gülse BİRSEL13Uğur VARDAN13Yılmaz ÖZDİL13Orhan CAN12Soner YALÇIN12Yurtsan ATAKAN12Bülent KATARCI11Erdal SAĞLAM11Erkan ÇELEBİ11Fatih Tekeci11Rahmi TURAN11Selahattin DUMAN11Banu TUNA10Oya ARMUTÇU10Prof.Dr. Mikdat KADIOĞLU10Ayşe ÖZEK KARASU9Ayşegül DOMANİÇ YELÇE9Ferzane ZENAN9Mehmet Uğur YÜKSEL9Mete Tamer OMUR9Nihat DEMİRKOL9Pınar REYHAN9Sahrap SOYSAL9Sedat ERGİN9İlhan SÖYLER9İsmet BERKAN9Şükrü KÜÇÜKŞAHİN9

Araba

Araba ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Araba haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 15.287 Araba haberi bulunmuştur.

Araba (tekerlekli taşıt), yolcu ve yük taşımaya uygun tekerlekli, motorlu veya motorsuz hareket edebilen her türlü kara ulaşım taşıtı. Motorsuz olanlar hayvanlarla ya da insanlar tarafından yürütülür. Çekçekler, el arabaları insan gücüyle yürürken, kağnı, öküz ve mandayla; fayton ve benzeri arabalar at ile otomobil, kamyon vb. motordan aldığı güçle yürütülür. Keçilerin çektiği hafif arabalar da vardır.

Devamı...

Araba Haberleri

İstanbul Sokakları 7. bölüm 2. fragmanı da yayınlandı!

İstanbul Sokakları 7. bölüm 2. fragmanı da yayınlandı!

Show Tv ekranlarında yayınlanan İstanbul Sokaklarının 7. bölüm 2. fragmanı da yayınlandı. Yeni dizi İstanbul Sokaklarının son bölümünde Cemil Nazlı'yı alıkoyar. Fırat, Mestan ve Saltuk ile Nazlı'nın kaçırıldığı yeri bulmak için harekete geçer. Yeni bölümde neler yaşanacağını merak eden hayranları için tüm detaylar haberimizde..

27.5.2016Gündem
Ağabey katili cenazeye de katılmış

Ağabey katili cenazeye de katılmış

Diyarbakır'ın Çınar İlçesi’nde 7 Ocak günü cesetleri bulunan 54 yaşındaki Galip Gezginci ile 32 yaşındaki Engin Şahinli’nin, esrar satışı anlaşmazlığı nedeniyle 24 yaşındaki Mahsum Şahinli tarafından tabancayla vurulduğu ortaya çıktı. Savcı, cinayetleri işlediği için 2 kez ömür boyu hapis cezası istediği Mahsum Şahinli’nin, ölen Engin Şahinli’nin kardeşi olduğunu ve yanlışlıkla vurduğu ağabeyinin cenaze törenine katıldığını belirtti.

26.5.2016Gündem
İstanbul Sokakları'nın 7. yeni bölüm fragmanında beklenmeyen gelişme!

İstanbul Sokakları'nın 7. yeni bölüm fragmanında beklenmeyen gelişme!

İstanbul Sokakları'ndan olay yaratacak 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanı yayınlanan dizinin yeni bölümünde duygu yüklü sahneler izleyicilerle olacak. Caner Cindoruk, Gizem Karaca gibi başarılı oyuncuların yer aldığı İstanbul Sokakları yeni bölümüyle pazartesi akşamı izleyicilerle buluşacak. İşte İstanbul Sokakları'nın yeni bölüm fragmanı

26.5.2016Gündem
Esra Erol'dan Mehmetçik Vakfı'na bağış

Esra Erol'dan Mehmetçik Vakfı'na bağış

Geçtiğimiz günlerde Mehmetçik Vakfı’na bir araba bağışlayacağını söyleyen Esra Erol sözünü tuttu.

25.5.2016Paparazzi
Öğrenci sayısı artsın diye bisiklet dağıttılar

Öğrenci sayısı artsın diye bisiklet dağıttılar

Burdur'un Yeşilova ilçesinde 21 öğrencinin eğitim gördüğü meslek yüksekokulunun üniversite sınavlarında tercih edilmesinin sağlanması amacıyla okuldaki öğrencilere bisiklet dağıtıldı.

25.5.2016Eğitim
İngiltere Başbakanı Cameron eşine ikinci el araba aldı

İngiltere Başbakanı Cameron eşine ikinci el araba aldı

İngiltere Başbakanı David Cameron, eşi Samantha'ya ucuz ikinci el bir araba alarak herkesi şaşırttı.

24.5.2016Dünya
Brezilya'da bakanın ses kaydı istifayı getirdi

Brezilya'da bakanın ses kaydı istifayı getirdi

Brezilya'da göreve iki hafta önce başlayan geçici hükümetin Planlama Bakanı'na ait olduğu iddia edilen ses kaydının kamuoyuna açıklanmasının ardından bakan Romero Juca istifasını verdi.

24.5.2016Dünya
İstanbul Sokakları 7.bölüm fragmanında şok gerçek!

İstanbul Sokakları 7.bölüm fragmanında şok gerçek!

İstanbul Sokakları 7.bölüm fragmanı yayınlandı. Dün akşam 6. bölümle ekranlara gelen İstanbul Sokakları çok konuşulan bir bölüm ile ekranlara geldi. İstanbul Sokakları dizisi 7.bölümde heyecan devam ediyor. İstanbul Sokakları 7.bölümde Nazlı, Fırat hakkındaki gerçekleri öğrenince ortalık karışıyor. Sibel, Nazlı ile karşı karşıya geliyor. İstanbul Sokakları 7.bölüm fragmanı ve son bölüm detayları haberimizde.

23.5.2016Gündem
Geleceğin sağlık sisteminde hasta doktorun ikinci pilotu

Geleceğin sağlık sisteminde hasta doktorun ikinci pilotu

ABD’de Singularity Universitesi Tıp Fakültesi’nden doktor, bilim insanı, mucit ve girişimci Dr. Daniel Kraft teknoloji, biyo-tıp alanındaki gelişmelerin hasta-hekim ilişkisini de değiştireceğini söylüyor. Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde konuşma yapmak üzere İstanbul’a gelen Dr. Kraft, kendiyle ilgili verilere daha kolay sahip olan hastanın tedavi ekibinin ortağı veya yardımcı pilotu olacağını söyledi.

23.5.2016Sağlık
Polis kurşunu 17 yaşındaki genci yaraladı

Polis kurşunu 17 yaşındaki genci yaraladı

ANTALYA'da halı saha maçında oynamak için bir yakınının dükkanına ayakkabı almaya giden 17 yaşındaki Ozan T., polisin silahından çıkan kurşunla kolundan yaralandı.

23.5.2016Gündem
Ergenlikte aşırı yüklenme mutsuzluk nedeni

Ergenlikte aşırı yüklenme mutsuzluk nedeni

Ergenlik dönemi çocuğun fiziksel, sosyal ve duygusal anlamda hızla büyüdüğü (değiştiği) zengin bir dönem. Eğer ona yakından bakıyor ve değişimini izleyebiliyorsanız, gözlemleriniz sizi şaşkınlığa uğratır. Bazen karşınızda becereksiz, nasıl davranacağını bilemeyen küçük bir çocuk, bazen de tam tersine davranışları ile sizi şaşırtan koca bir yetişkin görürsünüz. Bu gel-gitler çoğu zaman anne-babayı da nasıl davranacakları konusunda zora sokabilir. Bir yandan da ailenin ergenden büyük beklentiler içerisine girmesine yol açar ki, çocuktaki fiziksel büyüme de bunu destekler.

23.5.2016Eğitim
AK Parti kongresinde yeni genel başkan Binali Yıldırım

AK Parti kongresinde yeni genel başkan Binali Yıldırım

AK Parti'de Binali Yıldırım dönemi... AK Parti kongresinde Genel Başkanlık seçimi sonuçlandı ve Binali Yıldırım 1405 delegenin oyunu alarak Erdoğan ve Davutoğlu'nun ardından AK Parti'nin üçüncü genel başkanı seçildi. Kongreye tek aday olarak giren Binali Yıldırım konuşmasında 'Başkanlık' mesajı verdi. Başbakan Davutoğlu konuşmasında kongrenin kendi arzusu olmadığını söyledi, helallik istedi. Kongrede konuşmalardan, pankart ve sloganlara kadar Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ilişkin güçlü mesajlar vardı. Erdoğan'ın mesajı partililer tarafından ayakta dinlendi, büyük alkış aldı. Divan Başkanı Bekir Bozdağ ise konuşmasında "Sayın cumhurbaşkanımızı AK Parti’den ayrı düşünmek mümkün değildir. AK Partinin tek lideri vardır o da Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır" dedi. Öte yandan AK Parti'de Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK), Merkez Disiplin Kurulu, Genel Merkez Parti İçin Demokrasi Kurulu ile Siyasi Erdem ve Etik Kurulu asil ve yedek üyelikleri şekillendi. Yeni isimler var... Yeni Genel Başkan Binali Yıldırım ise teşekkür konuşmasında ise "Yolumuz liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın yoludur" mesajını verdi.

22.5.2016Gündem
Bugün Başbakan

Bugün Başbakan

AK Parti, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun ardından 3. genel başkanını bugün yapılacak olağanüstü kongrede seçecek. Sabahın erken saatlerinden itibaren kongrenin yapılacağı Ankara Arena Spor Salonu'na gelmeye başlayan partililer tribünleri büyük ölçüde doldurdu. AK Partililerin erken saate rağmen tribünlerdeki coşkulu tezahüratları dikkat çekiyor.

21.5.2016Gündem
Kördüğüm dizisinin merakla beklenen 21.bölüm fragmanı yayınlandı!

Kördüğüm dizisinin merakla beklenen 21.bölüm fragmanı yayınlandı!

Kördüğüm bu hafta nefes kesen bir bölümle ekranlara geldi. Dizinin bitimi ile birlikte hayranları Kördüğüm'ün 21.yeni bölüm fragmanını merak etti. Yeni bölümde Neslihan ve Umut arasındaki problemler çözülüyor.İşte Kördüğüm 21.bölüm fragmanı

21.5.2016Gündem
PKK'lı teröristlerin kan donduran telsiz konuşmaları

PKK'lı teröristlerin kan donduran telsiz konuşmaları

Anadolu Ajansı, Diyarbakır'ın Dürümlü mezrasında PKK'lı teröristlerce 15 tonluk patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu 16 kişinin yaşamını yitirdiği, 23 kişinin yaralandığı hain saldırı sonrası bölücü terör örgütünün etkin konumdaki iki sözde sorumlusu arasında geçen telsiz konuşmalarını geçti.

20.5.2016Gündem
İstanbul Sokakları 6. bölüm fragmanında gözyaşları sel oluyor...

İstanbul Sokakları 6. bölüm fragmanında gözyaşları sel oluyor...

Show TV'nin iddialı dizisi İstanbul Sokaklar bu hafta nefes kesen bir bölümle ekranlara geldi. İstanbul Sokakları hayranları dizinin bitimi ile yeni bölüm fragmanını merak etti. İstanbul Sokakları 6.bölüm fragmanında Nazlı herkesi şoke eden bir şey yapıyor. İşte İstanbul Sokaklar 6.bölüm fragmanı...

20.5.2016Gündem
Son Dakika Haberleri: Binali Yıldırım'dan Yıldırım başlangıç!

Son Dakika Haberleri: Binali Yıldırım'dan Yıldırım başlangıç!

AK Parti’nin günlerdir merak edilen genel başkan adayı Binali Yıldırım oldu. Yıldırım, dün ‘yıldırım’ hızında bir program yaşadı. Saat 11.00’de AK Parti MKYK toplantısına katıldı, 13.00’te adaylığı açıklandı. 13.30’daki teşekkür konuşmasının ardından saat 14.35’te Ankara’dan ayrıldı. Saat 15.43’te Diyarbakır’a indi. Buradan da Dürümlü’deki terör saldırısında 16 kişinin öldüğü Tanışıklı köyüne gitti. Saat 16.10’da taziye çadırı ve mezarlığı ziyaret etti.

20.5.2016Gündem
Reza Zarrab'ın dudak uçuklatan kefaletine ret

Reza Zarrab'ın dudak uçuklatan kefaletine ret

ABD’de tutuklu bulunan işadamı Reza Zarrab, avukatı Benjamin Brafman aracılığıyla mahkemeye 10 milyon doları nakit, toplam 50 milyon dolarlık kefalet ödemeyi önerdi.

19.5.2016Ekonomi
Egea, tüm ezberleri bozdu

Egea, tüm ezberleri bozdu

BUSİAD’ın düzenlediği ’Otomotiv Sektörünün Durumu, Geleceği ve Küresel Beklentiler’ konulu toplantıya katılan TOFAŞ CEO’su Cengiz Eroldu, "Egea Sedan modeli hem Türkiye’de hem Avrupa’da ezberleri bozdu" dedi.

18.5.2016Ekonomi
İkizleri yetim bırakan ölüme 22 yıl hapis istendi

İkizleri yetim bırakan ölüme 22 yıl hapis istendi

Bursa'nın Mudanya İlçesi’nde geçen yıl çıkan orman yangınını park ettikleri otomobilde izleyen 5 yaşında ikizleri olan 33 yaşındaki Deniz Çekirge ile eşi 34 yaşındaki Seyit Çekirge’nin otomobiline çarparak ölümlerine neden olmakla suçlanan 35 yaşındaki Ercan Mandıracı hakkında 22 yıl hapis istendi. Mandıracı kendini, "Kullandığım 1998 model BMW hantal bir araba idi. Fazla hız yapmıyordum" diye savundu.

17.5.2016Gündem
Kapıda bırakan yasa değişsin

Kapıda bırakan yasa değişsin

Nisan ayıyla birlikte başta Almanya olmak üzere Avrupa’nın diğer ülkelerinde yaşayan emekliler, araçlarıyla Türkiye gitmek için yollara düştü.

17.5.2016Avrupa
Köylüler PKK'yı yalanladı: Kamyonu patlatmayabilirlerdi

Köylüler PKK'yı yalanladı: Kamyonu patlatmayabilirlerdi

Diyarbakır’ın Sarıkamış Mahallesi’ne Bağlı Dürümlü Küme Evleri’nde patlayan bombalı kamyon; takip eden araçlarda bulunan Tanışık köylülerinden 16 kişinin ölümüne ve kaybına yol açmıştı. Dün olayla ilgili PKK tarafından yapılan açıklamada bomba yüklü kamyonun ‘Yerel işbirlikçilerin açtıkları ateş sonucu’ patladığı iddia edildi. Ancak Dürümlü ve Tanışıklılar bu iddiayı yalanladı

16.5.2016Gündem
Bu maratonun bir ruhu var!

Bu maratonun bir ruhu var!

New Balance Bozcaada Maratonu’nun 6.sı için adanın yolunu tutan binlerce kişiden biriydim. Amacım koşmaktan çok koşma arzusuna neden olan ‘duygunun’ peşine düşmekti.

16.5.2016Diğer
İstanbul Sokakları 5. yeni bölümde neler yaşanacak?

İstanbul Sokakları 5. yeni bölümde neler yaşanacak?

SHOW TV ekranlarının yeni dizisi İstanbul Sokakları'nın 5. bölüm fragmanlarında heyecanlı sahneler yaşanıyor. Bu akşam izleyicisiyle buluşacak olan dizinin yeni bölümünde Fırat, büyük bir anlaşma yapıyor. Peki, Nazlı bulaştığı beladan kurtulabilecek mi? İşte İstanbul Sokakları 5. yeni bölüm fragmanları ve son bölümde yaşananlar....

16.5.2016Gündem
Dernek başkanı müteahhide taciz davası

Dernek başkanı müteahhide taciz davası

ANTALYA’da, ofis işlerinde kendisine yardımcı olması için işe aldığı lise öğrencisi 17 yaşındaki R.B.K. adlı kıza elle tacizde bulunduğu iddia edilen inşaat müteahhidi 61 yaşındaki S.A., suçlamaları kabul etmezken, mağdurenin annesinin kendisinden ev ve araba talep ettiğini iddia etti.

15.5.2016Gündem
Yüksek Hızlı Tren köprüsü altına bırakılan plakasız araç, tren seferlerini aksattı

Yüksek Hızlı Tren köprüsü altına bırakılan plakasız araç, tren seferlerini aksattı

KONYA’da hızlı tren köprüsü altına bırakılan plakasız araç endişe yarattı. Araçta bomba olabileceği ihtimali üzerine yol trafiğe kapatıldı, Yüksek Hızlı Tren (YHT) seferleri durduruldu. Kısa süre sonra olay yerine gelen araç sahibi Hakkı Yaldız, aracın gazının bittiği için babası tarafından bırakıldığını söyledi.

14.5.2016Gündem
Yakıtı biten otomobil, YHT seferlerini durdurdu

Yakıtı biten otomobil, YHT seferlerini durdurdu

Konya'da Yüksek Hızlı Tren (YHT) alt geçidinde terk edilen otomobilin yakıtı bittiği için bölgede bırakıldığı belirlendi.

14.5.2016Gündem
Ortaçağ'a açılan pencere: Toskana / İtalya gezileri

Ortaçağ'a açılan pencere: Toskana / İtalya gezileri

Uzun zamandır Toskana kırsalını, tepelerini, servilerini ve tarihi kasabalarını görme hayalleri kuruyordum. İtalya'nın kuzeyinde yer alan Toskana vadisi; yeşil panjurlu binaları, doğa harikası manzaraları ve şirin kuleli köyleriyle Ortaçağ yaşamına kapı aralıyor.

13.5.2016Seyahat
Londra'da bir araç yola asılı kaldı

Londra'da bir araç yola asılı kaldı

Londra'da park halinde bir aracın altındaki yol çökünce araba, dev çukurun ucunda asılı kaldı.

12.5.2016Dünya
Almanya'da ilk Türk kökenli Parlamento Başkanı

Almanya'da ilk Türk kökenli Parlamento Başkanı

Almanya'nın Baden Württemberg Eyalet Meclisi tarihinde bir ilk. Eyalet Meclis Başkanlığına Türkiye kökenli Muhterem Aras seçildi. Yeşillerli Muhterem Aras, Baden Württemberg Eyalet Meclisi'nin aynı zamanda ilk kadın Meclis Başkanı.

12.5.2016Dünya
Türkiye’deki kullanıcılar 15 dakikada bir cep telefonuna bakıyor

Türkiye’deki kullanıcılar 15 dakikada bir cep telefonuna bakıyor

Deloitte’un raporuna göre Türkiye’deki kullanıcılar günde ortalama 70 kez, yani her 15 dakikada bir cep telefonu ekranına bakmaktan kendini alamıyor. Türkiye, sosyal medyada fotoğraf paylaşımında başı çekiyor; her iki kullanıcıdan biri sosyal medyada günlük fotoğraf paylaşımında bulunuyor. Bunun yanında her 5 kişiden biri de araba kullanırken ya da karşıdan karşıya geçerken telefonuna baktığını itiraf ediyor.

12.5.2016Teknoloji
Michael Schumacher eridi

Michael Schumacher eridi

Haftalık 140 bin euro tedavi masrafı bulunan Michael Schumacher'in servetinin erimeye başladığı, sponsorların çekildiği, bu yüzden özel mülklerin satışa çıkarıldığı belirtildi. Öte yandan Konuşamayan ve yürüyemeyen Schumi'nin 45 kilonun altına düştüğü ortaya çıktı.

12.5.2016Diğer
Melih Gökçek'ten sert sözler: 'Bunu unutsunlar artık!

Melih Gökçek'ten sert sözler: 'Bunu unutsunlar artık!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 2. el oto alım satımı yapan galerilerin Akyurt’taki OTONOMİ'ye taşınmalarıyla ilgili olarak, “Bizim galerilere yeni bir yere müsaade etmemiz kesinlikle ve kesinlikle söz konusu değil. Bunu unutsunlar artık” dedi.

12.5.2016Gündem

Fikri Işık’tan sert Tesla açıklaması

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık yerli otomobille ilgili iddialı sözlerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Bakan Tesla’dan daha iyi bir yerli otomobil üretileceğini açıklamıştı. Işık kendisini eleştirenlere sert sözlerle yüklenerek, “Tesla’dan daha güçlü bir işletim sistemi olacak. Benim anlamadığım nokta ne biliyor musunuz? Ben bunu söyleyince ‘Dalga mı geçiyorsun Tesla’dan güçlü nasıl araba yapacak Türkiye’ diyorlar. Bu kompleks, yani bu aşağılık kompleksi” dedi.  

12.5.2016Ekonomi
Kördüğüm dizisi 19. bölümde heyecan dorukta!

Kördüğüm dizisi 19. bölümde heyecan dorukta!

FOX TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kördüğüm 19. bölümü ile herkesi ekrana kilitleyecek. Perşembe akşamı ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümünde heyecan dolu dakikalar yaşanacak. Enver'in yeni planı ne? Ali Nejat ve Naz evlilik yolunda.. Kördüğüm 19. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

11.5.2016Gündem
Çine Bilimle Buluştu

Çine Bilimle Buluştu

Çine Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10 Mayıs 2016 tarihinde ikinci TÜBİTAK 4006 bilim fuarını düzenledi.

10.5.2016Keyif
5 dil bilen Suriyeli kağıt toplayarak geçiniyor

5 dil bilen Suriyeli kağıt toplayarak geçiniyor

Suriye'deki iç savaştan kaçarak Türkiye'ye sığınan ve 5 dil bilen 44 yaşındaki Nadir İbrahim, yüklü miktarda parasını da dolandırıcılara kaptırınca İstanbul'da geçimini kağıt toplayarak sürdürüyor.

10.5.2016Gündem
Bağdat Caddesi'ni karıştıran trafik magandası yakalandı

Bağdat Caddesi'ni karıştıran trafik magandası yakalandı

Bağdat Caddesi’nde tehlikeli şekilde araba kullanırken kameralara yansıyan sürücü, polis merkezine getirildi.

8.5.2016Gündem
Trafikte makas ehliyetten etti

Trafikte makas ehliyetten etti

Trafikte aşırı hızla giderken attığı makas görüntülerini internette paylaşan Harun Taştan 2 ay sürüşten men edildi.

8.5.2016Gündem
Savcılık cinsel taciz yok dedi

Savcılık cinsel taciz yok dedi

Almanya'nın Köln kentinde yılbaşı gecesi yaşanan olaylar ülkede büyük tepkilere yol açmıştı. Cinsel taciz ve hırsızlık suçlamasıyla ilgili polise bin yüzün üzerinde şikayette bulunulmuştu.

7.5.2016Dünya
İstanbul Sokakları dizisi 4. bölüm 2. fragmanında şaşırtan gerçek!

İstanbul Sokakları dizisi 4. bölüm 2. fragmanında şaşırtan gerçek!

İstanbul Sokakları dizisi 4. bölüm 2. fragmanını yayınladı. SHOW TV'nin yeni dizisi İstanbul Sokakları yayınlandığı günden itibaren dikkatleri üzerine çekti. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte İstanbul Sokakları 4. bölüm fragmanları ve yeni bölümde yaşanacaklar..

7.5.2016Gündem
Demet Akalın: Kızım benden daha güzel

Demet Akalın: Kızım benden daha güzel

Demet Akalın, önceki gün eşi Okan Kurt ve kızı Hira ile İstinye Park’taydı.

6.5.2016Paparazzi
Trifokal göz içi lensleri

Trifokal göz içi lensleri

Katarakt cerrahisinden sonra hastaların gözlük kullanmak istemediğini söyleyen Doç. Dr. Volkan Hürmeriç, trifokal göz içi mercekleriyle bu konuda önemli bir aşama kaydedildiğinin altını çiziyor.

6.5.2016Sağlık
Büşra Taşlı'nın ölümüne neden olan psikolog serbest bırakıldı

Büşra Taşlı'nın ölümüne neden olan psikolog serbest bırakıldı

İstanbul Bağdar Caddesi'nde, üniversiteli Feride Büşra Taşlı'ya çarparak ölümüne neden olan psikolog Zeynep Nur Koşan, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı

5.5.2016Gündem
Bir 'internet cumhuriyeti' Estonya

Bir 'internet cumhuriyeti' Estonya

Nüfusu 1.3 milyon olan küçük Baltık Cumhuriyeti internet dünyasındaki atılımlarıyla geleceğin toplumunu inşa ediyor.

5.5.2016Teknoloji
Kaza yapan otomobilden 13 kişi çıktı

Kaza yapan otomobilden 13 kişi çıktı

Ankara’da içerisinde 10’u çocuk toplam 13 kişinin bulunduğu otomobil başka bir otomobille çarpıştı. Kazada yaralanan 13 kişi hastaneye kaldırıldı.

4.5.2016Gündem
19. Uluslararası Bayındır Çiçek Festivali başladı

19. Uluslararası Bayındır Çiçek Festivali başladı

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin destekleriyle çiçekçilik sektörünün büyük ivme kazandığı Bayındır'da şimdi de festival rüzgarları esiyor.

4.5.2016Ege
İstanbul Sokakları 4. Bölüm fragmanı yayınlandı!

İstanbul Sokakları 4. Bölüm fragmanı yayınlandı!

Show Tv'nin yeni sayılan dizisi İstanbul Sokakları 3.bölüm pazartesi günü yayınlandı. İstanbul Sokakları'nın konusu ne? Yeni bölümde neler olacak? İstanbul Sokakları 4.bölüm fragmanı yayınlandı.

4.5.2016Kelebek
Korkunç cinayetin detayları ortaya çıkmaya başladı

Korkunç cinayetin detayları ortaya çıkmaya başladı

“Eş arıyorum” ilanına cevap veren kadını, eski eşiyle birlikte işkenceyle öldüren Winfried W.’nin başka bir cinayet daha işlediği ortaya çıktı. Zanlı, iki yıl önce de bir süre evli kaldığı Annika E.’yi yine eski eşiyle birlikte öldürüp, sobada yakmış.

4.5.2016Dünya

Yazar Sonuçları

İşgali geç şimdi, veliahtımı üzmüşler

İşgali geç şimdi, veliahtımı üzmüşler

VELİAHT Abdülmecid Efendi, 1919’un mart ayında “çok zorlu” bir gün geçirir.

18.5.2016Haber Yazıları