Arşiv
Yazarlara Göre
Yalçın BAYER1351Emin ÇÖLAŞAN176Deniz Gürel145Fatih Tekeci124Yaşar SÖKMENSÜER89Erdal İPEKEŞEN68Eray GÖRGÜLÜ47Levent SEĞMEN37Deniz SİPAHİ35Doğan HIZLAN26Mehmet Y. YILMAZ24Oya ARMUTÇU23Yalçın DOĞAN19Ateş Yalazan18Banu ŞEN18Gila BENMAYOR18Uğur CEBECİ16Vahap MUNYAR16Pako'nun Sayfası14Çiğdem TOKER13Fatih ALTAYLI10Erdem SEVGİ9Şükrü KIZILOT9Şükrü KÜÇÜKŞAHİN9Ahmet HAKAN8Cengiz SEMERCİOĞLU8Fırat TUR8Oktay EKŞİ8Tuğrul ŞAVKAY8Yılmaz ÖZDİL8Bekir COŞKUN7Şenay DÜDEK7Ayşe ARMAN6Erdal SAĞLAM6Erman TOROĞLU6Erol Aksoy6Oğuz DİŞLİ6Seçim AYDIN6Ayşen GÜR5Fatih ÇEKİRGE5Kanat ATKAYA5Muharrem SARIKAYA5Nedim BUBİK5Nihat DEMİRKOL5Selim Türsen5İsmet BERKAN5İsmet SOLAK5Adnan KAYA4Enis BERBEROĞLU4Erkan ÇELEBİ4Kurthan FİŞEK4Mehmet Ali BİRAND4Uğur DÜNDAR4Uğur Ergan4Ali Atıf BİR3Ayçe DİKMEN3Ayşegül DOMANİÇ YELÇE3Bahar AKINCI3Erdinç Çelikkan3Gülçin TELCİ3Güzin Abla3Kamil Aydoğan3Nurten ERK TOSUNER3Rahmi TURAN3Rıza Özel3Sedat ERGİN3Sıtkı ŞÜKÜRER3Yener SÜSOY3İbrahim IRMAK3Ajda PEKKAN2Ayşe ARAL2Cengiz ÖZDEMİR2Duygu Sedefoğlu2Eyüp Can - Referans2Melike Birgölge2Murat BARDAKÇI2Soner YALÇIN2Tufan TÜRENÇ2Veli ŞAKIR2Akif BEKİ1Banu TUNA1Cemal TÜKEL1Cengiz ÇANDAR1Ceren Arseven1Doğan Hakyemez1Dursun GÜNDOĞDU1Ebru ÇAPA1Ege CANSEN1Ertuğrul ÖZKÖK1Eyüp CAN1Gökhan KİMSESİZCAN1Güler BİLGEN1Hakan TARTAN1Haldun ARMAĞAN1Kubilay KESKİN1Melis ALPHAN1Mete Tamer OMUR1Mevlüt TEZEL1Mustafa KUTLAY1Mümtaz SOYSAL1

ankara_buyuksehir_belediyesi

haberleri ve son dakika gelişmeleri
12786 adet haber bulundu.
İstanbulluya trafik çilesi

İstanbulluya trafik çilesi

İstanbul'da akşam saatlerinde trafik yoğunluğu yüzde 78'e kadar ulaştı. Avrupa Yakası'nda başlayan yoğunluk, Anadolu Yakası'na kadar uzun süre devam etti. Trafik yoğunlu 20.00 itibariyle yüzde 50'ye kadar düştü.

27.11.2015Gündem
İlçe bütçelerinde görüşmeler tamam

İlçe bütçelerinde görüşmeler tamam

Büyükşehir Belediye Meclisi’nde devam eden bütçe maratonunda, ilçe belediyelerinin bütçelerinin görüşülmesi tamamlandı.

27.11.2015Ankara
Çankaya’da kokorece gece müdahalesi

Çankaya’da kokorece gece müdahalesi

Çankaya Belediyesi zabıta ekipleri, gece saatlerinde seyyar satıcı tezgah ve araçlarına operasyon düzenledi. Son 1 ayı içerisinde 21 seyyar aracı otoparka çeken ekipleri, 41 seyyar tezgahı da yeniden kullanılmaması için imha etti.

27.11.2015Ankara
Potada çifte derbi haftası

Potada çifte derbi haftası

Spor Toto Basketbol Ligi'ne 8 ve Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 6. hafta maçlarıyla devam edilecek. Spor Toto Basketbol Ligi'nde Beşiktaş Sompo Japan-Fenerbahçe, Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde ise Galatasaray-Fenerbahçe derbileri oynanacak.

27.11.2015Basketbol
Atapark değil ‘ÇİLE PARK’

Atapark değil ‘ÇİLE PARK’

Abonelikleri yapılmadığı için yeni binalarında tek sayaçtan ortak şantiye elektriği kullanan Atapark Mahallesi sakinleri arasında fatura krizi çıktı. Üç yıldır elektrik aboneliği yaptıramayan mahalleli isyan etti.

25.11.2015Ankara
Aman dikkat son 5 gün!

Aman dikkat son 5 gün!

ESKİLER ödenecek vergilerin çokluğundan dolayı “Mart ayı dert ayı” derlerdi. Ancak vergilerin çeşitlenmesi ve mükellef yükümlülüklerinin artması nedeniyle günümüzde neredeyse her ay dert ayı. Bazı aylar gerçekten pek çok yükümlüğünün bir araya geldiği mükellef açısından sıkıntılı aylar. Bunlardan biri de Kasım ayı.

24.11.2015Ekonomi
Selahattin Demirtaş'a suikast muamması

Selahattin Demirtaş'a suikast muamması

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın makam aracının arka camında bir iz tespit edildi. Zırhlı aracı incelemeye alan polis, kurşun izi olabileceğine işaret etti.  Demirtaş, izi farkettikten sonra Twitter hesabından Kürtçe “Ölüm Allah’ın emri” yazdı. Diyarbakır Valiliği'nden konuya ilişkin açıklama da ise Demirtaş'ın makam aracının arka camındaki hasarla ilgili yapılan incelemede herhangi bir ateşli silah atış artığına rastlanılmadığı açıklandı.

23.11.2015Gündem
Antalya Koalisyonu

Antalya Koalisyonu

Hürriyet Antalya Temsilcisi Hayri Dizerkonca ile Antalya Büyükşehir Belediyesi Dışilişkiler Dairesi Başkanvekili Seval Yasak’ın düğünü, AK Parti ve CHP’nin birçok temsilcisiyle medya ve iş dünyasını buluşturdu. Nikâh şahitlerinden geçici TBMM Başkanı Baykal, evlilik cüzdanını geline vermeden önceki, “Erken doğmuş olmam arkadaşlarımın görevi bana vermiş olmalarına neden olmuştur. Son zamanlarda erken doğmuş olmanın avantajları gelmeye başladı” esprisi güldürdü.

21.11.2015Gündem
Ankara kedisi Sincan’da üreyecek

Ankara kedisi Sincan’da üreyecek

Büyükşehir Belediyesi Ankara Kedisi’ni yaşatma ve koruma programı kapsamında kedi ırkının bakımı, sağlık işlemleri ve popülasyonunu oluşturmak üzere bir kompleks yapacak.

21.11.2015Ankara
‘Kırkımcılık’ yeniden doğdu

‘Kırkımcılık’ yeniden doğdu

Unutulmaya yüz tutan meslekler arasına yer alan kırkımcılık, Beypazarı’nda yeniden yaşam buldu. İlçede başlatılan sertifikalı kırkımcı eğitimi Türkiye’de bir ilk olurken, kursiyerler, bir günde 100 koyun kırkabilecek seviyeye ulaşacak.

21.11.2015Ankara
Kadıköy'de rıhtıma cami

Kadıköy'de rıhtıma cami

Başbakanlık, Diyanet İşleri Başkanlığı ve İstanbul Müftülüğü’nün talepleri doğrultusunda, Kadıköy rıhtım bölgesine, kalabalık cemaate uygun büyüklükte yeni bir ‘Ulu Cami’ yapılacak.

17.11.2015Gündem
Yeşil tramvay geliyor

Yeşil tramvay geliyor

İZMİR Büyükşehir Belediyesi, Konak tramvat hattı ray döşeme çalışmalarına yarın, Hava Eğitim Komutanlığı önünden başlıyor. Mustafa Kemal Sahil Bulvarı’nın kara ve deniz tarafında olmak üzere yola 4. şerit olarak projelendirilen Konak tramvayı, çim zemin üzerinde ilerleyecek.

13.11.2015Ege
Kasım ayında kaçırmamanız gereken 8 etkinlik

Kasım ayında kaçırmamanız gereken 8 etkinlik

Kim demiş kasım ayında dışarı çıkılmaz diye? Evde oturup battaniye altında sıkışıp kalmak istemiyorsanız, önerilerimize bir göz atın...

9.11.2015Keyif
Minik bedeni her gün acı çekiyor

Minik bedeni her gün acı çekiyor

2.5 yaşındaki down sendromlu Menesse Ela, minik bedeniyle büyük hastalıklara karşı mücadele veriyor. Minik Ela; kalp hastalığı, böbrek kisti, akciğer enfeksiyonu, kas rahatsızlığı, guatr, reflü ve göz damarı tıkanıklığı ile acılar içinde yaşamaya çalışırken çaresiz annesi ise ‘Ölmesini istemiyorum’ diyerek göz yaşı döküyor.

7.11.2015Ankara
Kocaoğlu’nun dava isyanı

Kocaoğlu’nun dava isyanı

İZMİR’in ev sahipliğini yaptığı Avrupa Birliği Bölgeler Komitesi (COR) Türkiye Çalışma Grubu toplantısında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, mülteciler sorununa dikkat çekerken, "Suriye’nin bu hale gelmesinde kimin ne kadar rolü varsa, bu mülteci sorununa o kadar katkıda bulunması bence en adil çözümdür" dedi. Kocaoğlu, yerel yönetimlerin güçlendirilmesini de isterken, Belediye Meclisi’nde aldıkları 170 karara Valiliğin dava açtığını kaydederek, "Aynı dönemde valilikler tarafından Ankara Belediyesi’ne 3, İstanbul Belediyesi’ne ise sadece 1 dava açılmış. Yani uygulamanın siyasileştirilmesidir problem olan" dedi.

7.11.2015Ege
Şehir içinde ‘ağır’ tehlike

Şehir içinde ‘ağır’ tehlike

Başkent trafiğinin en büyük sorunlardan biri olan ağır tonajlı araçlar, yasaklı saatlerde trafiğe girip, tehlike saçıyor. O kamyonlardan bazıları, dün sabah 09.41’de Samsun Yolu 1011 Kavşağı’nda görüldü. 15.20’de ise Samsun Yolu’nda sol şerit ihlali yapan kamyonlar EGO’nun kameralarına yansıdı.

6.11.2015Ankara
Bürokratlardan 15 katlık talep

Bürokratlardan 15 katlık talep

İncek’te 40 konutluk alana 601 konut yapılmasını içeren imar plan teklifini eleştiren Şehir Plancıları Odası Ankara Şube Başkanı Emre Sevim, “15 kat fazla konut üretilmesi korkunç bir şey, Bu halde hiçbir altyapı fonksiyonu işleyemez” dedi. İncek’te Prestij Evleri Bürokratlar Konut Yapı Kooperatifi’ne ait olan projede emsal 0,30’dan 4,70’e çıkarılmak istenirken, Büyükşehir Belediyesi İmar Dairesi Başkanlığı da olumsuz görüş bildirdi.

3.11.2015Ankara
Yüzde 5’le farkını gösterdi

Yüzde 5’le farkını gösterdi

İzmir'de 1 Kasım sonuçları hiçbir partinin yüzünü güldürmedi. CHP 7 Haziran’a göre oyunu yüzde 1.2 arttırıp milletvekili sayısını 12’den 14’e çıkarsa da iktidar beklentisi gerçekleşmeyince buruk sevinç yaşandı. AK Parti milletvekili sayısı 8’de kaldı, oylar 5 puan arttı. Puan artışı 1 milyon oy hedefini yakalamaya yetmedi. Lokomotif aday Binali Yıldırım, bu kez 840 bin oyla ayrıldı. MHP en ağır darbeyi aldı; 4 vekil 2’ye düştü, oylar eridi. HDP milletvekili sayısını korusa da oylarını 1.5 puan düşürdü. Peki 1 Kasım’ın sandık sonuçlarını neler etkiledi?

2.11.2015Gündem
Aydın’da ilk kez MHP’den kadın aday mecliste

Aydın’da ilk kez MHP’den kadın aday mecliste

AYDIN’da 1 Kasım Milletvekilliği Genel Seçimleri’nde en kazançlı parti Ak Parti olurken, MHP’den ilk kez birinci sıradan aday gösterilen kadın aday Deniz Depboylu, partisinin oyları düşmesine rağmen Meclise gitmeyi başardı.

2.11.2015Ege
Ak Partililerin coşkusu sokaklara taştı

Ak Partililerin coşkusu sokaklara taştı

Ak Parti'nin erken seçimlerde elde ettiği başarının ardından çok sayıda Ak partili tüm ülkede sokaklara döküldü. Başta İstanbul olmak üzere Balıkesir, Uşak, Gaziantep, Antalya, Yozgat gibi çok sayıda şehirde Ak Partililer seçim başarısını büyük coşkuyla kutladı.

2.11.2015Gündem

Asfaltlandı barikat kalktı

Beytepe köylülerinin, 3 yıldır asfalt atılmadığı için barikatla kapatıp eylem yaptıkları yol, Ankara Hürriyet’in manşetinin ardından Büyükşehir ekiplerince asfaltlandı.

1.11.2015Ankara
Başbakan Ahmet Davutoğlu: Bahçeli'nin Konya’dan özür dilemesi gerekiyor

Başbakan Ahmet Davutoğlu: Bahçeli'nin Konya’dan özür dilemesi gerekiyor

Türkiye- İzlanda maçında Ankara’daki çifte bombalı terör saldırısında ölenler için yapılan saygı duruşunda atılan slogan ve ıslıklara değinen Başbakan Ahmet Davutoğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye tepki gösterdi.

31.10.2015Gündem
Ankara Cumhuriyet’i kutladı

Ankara Cumhuriyet’i kutladı

Cumhuriyet’in kuruluşunun 92’nci yılı, dün büyük bir coşkuyla kutlandı. Binlerce kişi, ellerinde Türk bayrakları ve üzerilerinde Atatürk’lü kırmızı-beyaz tişörtlerle Anıtkabir’e koşup, Ata’yı selamladı. Hipodrom’daki törende ise bu kez tanklar yerine sivil halk yürüdü.

30.10.2015Ankara
Gökçek’e ‘ekran’ eleştirisi

Gökçek’e ‘ekran’ eleştirisi

CHP Grup Başkan Vekili Doğan Yılmazkaya, Başkan Melih Gökçek’i eleştirdi: “Büyükşehir Belediye Başkanı, Ankara’yla ilgili bütün işlerini bırakmış, Türkiye’yi yönetmeye kalkıyor. Kentti unuttu. O zaman belediye başkanlığından istifa etsin. Gitsin milletvekili olsun.”

30.10.2015Ankara
Tüm yurtta 92. yıl coşkusu

Tüm yurtta 92. yıl coşkusu

Cumhuriyet'in 92’nci yıldönümü törenleri yurdun dört bir yanında törenlerle kutlandı. Anıtkabir’e çıkan askerlere çocukları da eşlik etti. İstanbul Vatan Caddesi’nde düzenlenen törenler geniş güvenlik önlemleri altında yapıldı. Vali Vasip Şahin, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Ümit Dündar ve Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın askeri araçla birlikleri ve halkı selamlamaları 15 dakika sürdü. Öte yandan, Cumhuriyet Bayramı coşkusu Türkiye'nin birçok ilinde coşkuyla kutlandı. İstanbul, İzmir, Antalya'da Cumhuriyet Yürüyüşleri ve fener alayı görülmeye değerdi.

29.10.2015Gündem
Ustayla çırak arasında ‘makas’ açılıyor

Ustayla çırak arasında ‘makas’ açılıyor

Ankara Berberler Odası Başkanı Bayram Karakaş, yetişmiş eleman bulamadıkları için usta ile çırak arasındaki makasın açıldığını belirterek, “Sokak çocuklarını mesleğe kazandırmak için proje başlatıyoruz” dedi.  

29.10.2015Ankara
Mimarlar: Kentin kafasına saksı düştü

Mimarlar: Kentin kafasına saksı düştü

Büyükşehir’in, Kızılay Meydanı’ndaki yaya yollarına koyduğu dev beton saksılar çöplüğe döndü. Ankaralılar, saksıların yaya yolunu engellemesinden şikâyet etti. Mimarlar Odası Ankara Şubesi ise, Başkan Melih Gökçek’e yüklendi: “Kızılay’daki laleden sonra, şimdi de kentin kafasına saksı düştü.”

29.10.2015Ankara
29 Ekim tüm Türkiye'de coşkuyla kutlandı

29 Ekim tüm Türkiye'de coşkuyla kutlandı

Cumhuriyetin 92. Yılı tüm yurtta coşku veren törenlerle kutlandı. Ankara Hipodromu’nda bu yıl düzenlenen törenlerde ‘ilk’ler damgasını vurdu. İlk kez Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası (CSO) törenlerde yerini aldı. İstanbul Vatan Caddesi’nin aksine Ankara’daki törenlerde tanklar geçit yapmadı.

29.10.2015Gündem
Silah kurusıkı saldırgan tanıdık

Silah kurusıkı saldırgan tanıdık

CHP Genel Merkezi’ne silahlı saldırıyı, Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ndeki yolsuzluk iddialarını gündeme getiren kilit isim Hacı Ali Hamurcu’nun düzenlediği ortaya çıktı.

28.10.2015Gündem
CHP'yi kurşunladı serbest kaldı

CHP'yi kurşunladı serbest kaldı

CHP Genel Merkezi önünde ateş açtığı iddiasıyla gözaltına alınan Hacı Ali Hamurcu adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. CHP Genel Merkezinin bulunduğu caddede havaya ateş açan kişi olduğu iddiasıyla gözaltına alınan Hacı Ali Hamurcu, emniyette verdiği ifadede, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisine Kayseri Büyükşehir Belediyesi hakkında bir kitap yazdırdığını ancak kitap yazıldıktan sonra verilen sözlerin tutulmaması üzerine olayı gerçekleştirdiğini belirtti.

28.10.2015Gündem
İzmir yeni stadına kavuşuyor

İzmir yeni stadına kavuşuyor

Bornova Belediyesi'nin İzmir Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yapımını üstlendiği Doğanlar Mahallesi'ndeki Bornova Arena'nın 6700 seyirci kapasiteli ilk etabı tamamlanma aşamasına geldi.

28.10.2015Ege
Melek İpek’in duvar iddiasına Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden yanıt

Melek İpek’in duvar iddiasına Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden yanıt

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Koza İpek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Akın İpek’in annesi Melek İpek’in evinin önündeki duvarının yıkılacağı iddialarına cevap verdi. Belediye duvarı yıkmak için çalışma olduğu iddialarının gerçek dışı olduğunu belirtti.

28.10.2015Ekonomi
İşte Koza-İpek'e atanan kayyumlar

İşte Koza-İpek'e atanan kayyumlar

Koza İpek grubuna atanan kayyumlar arasında, Türkiye kamuoyunun yakından tanıdığı isimler de var.

28.10.2015Gündem
Lambaların da saati şaştı

Lambaların da saati şaştı

1 Kasım genel seçimleri nedeniyle, kış saati uygulamasının 8 Kasım’a ertelenmesi, dün Başkent’te trafik kaosuna neden oldu. Trafik ışıklarında 07.00’de bitmesi gereken gece modu bazı kavşaklarda saat 08.00’e sarkınca, trafik felç oldu.

27.10.2015Ankara
İzmir'de en tatlı festival

İzmir'de en tatlı festival

İZMİR Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile bu yıl ilk kez düzenlenen "Kemalpaşa Dereköy-Gökyaka Bal Festivali" birbirinden renkli görüntülere sahne oldu.

26.10.2015Ege
Opera sanatçısı Arda Aydoğan hayatını kaybetti

Opera sanatçısı Arda Aydoğan hayatını kaybetti

Bakırköy Belediyesi Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi'nin Genel Sanat Yönetmeni, Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nun (CRR) eski Genel Sanat Yönetmeni Arda Aydoğan, Kağıthane Devlet Hastanesi'nde yaşamını yitirdi. Acı haberin ardından Metin Uca Twitter hesabından yazdığı, "Dün yeni başlayacak gösterimin provasındaydık bugün kalp krizinden kaybettik" mesajıyla acısını paylaştı.

26.10.2015Keyif
Yaşar Yıldırım: Keçiören Metrosu iktidarın ayıbı

Yaşar Yıldırım: Keçiören Metrosu iktidarın ayıbı

MHP’nin Ankara 2. Bölge Milletvekili Adayı Yaşar Yıldırım, çalışmaları devam eden Keçiören Metrosu’nun bitirilememesinin iktidarın ayıbı olduğunu belirterek, özetle şunları söyledi: Keçiören Metro hattı, AKP iktidarının Keçiörenlilerle alay etmesinden başka bir anlam taşımıyor. 12 yıl aradan geçen zamana rağmen hâlâ bitirilemeyen Keçiören Metrosu’nun Ankara’nın kanayan yarası olduğu aşikârdır. Bu bitmeyen çile, AKP iktidarının Ankaralılara bakışının da en büyük örneğidir.

25.10.2015Ankara
Davutoğlu

Davutoğlu "Hiç kimseyi sahipsiz bırakmayız"

İZMİR’in Ödemiş İlçesi’ndeki mitinte konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ak Partili ilçe belediyelerine Büyükşehir Belediyesi’nin yeterli hizmet vermediğini söyledi, "Hiç kimseyi sahipsiz bırakmayız. Ödemiş’in arkasında bir varız" dedi.

24.10.2015Ege
'Babamın odasına dahi gitmedim'

'Babamın odasına dahi gitmedim'

MHP’nin Ankara 1’inci bölge 2’nci sıra adayı Erkan Haberal, bugüne kadar babası eski CHP milletvekili Mehmet Haberal da dahil hiçbir milletvekili arkadaşının odasına gitmediğini söyledi. Haberal şimdi hayalini gerçekleştirmeye çok yakın: “Babamın odasına dahi gitmedim. Partiden milletvekili olarak o odaya girmeyi hep istedim. Bence orası bir değer, benim için çok daha değerli olması lazım” dedi.

23.10.2015Gündem
Başkan Soyer’in isyanı

Başkan Soyer’in isyanı

Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, büyük kısmı 2009 yılı öncesi SGK ve Vergi Dairesi’ne olan toplam 31 milyon TL’lik borç nedeniyle belediyenin 477 parça gayrimenkulu ve banka hesaplarına haciz konulduğunu açıkladı.

23.10.2015Ege

"izin verene oy yok"

İZMİR, Bergama, Eşme, Sivrihisar, Hevran, Küçükdere Elele Hareketi Dönem Sözcüleri Merih Yücel, Turgut İnal ve Cezmi Tomrukçu Efemçukuru Altın Madeni’nin İzmir’in içme suyunu kirlettiğini, ÇED olumlu kararının mahkeme tarafından iptal edilmesine karşın madenin çalıştırılmaya devam etmesine tepki gösterdi. Elele Hareketi, seçimlerde Efemçukuru altın madenine izin verenlere oy vermeyeceklerini açıkladı.

23.10.2015Ege
Potada perde yarın açılıyor

Potada perde yarın açılıyor

Spor Toto Basketbol Ligi'ne (STBL) 3. hafta ve Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne (KBSL) 2. hafta maçlarıyla devam edilecek.

23.10.2015Basketbol
Galatasaray ve Fenerbahçe'ye para cezası!

Galatasaray ve Fenerbahçe'ye para cezası!

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Disiplin Kurulu, Galatasaray ve Fenerbahçe kulüplerine para cezası verdi.

22.10.2015Basketbol
Ret kararına itiraz yolda

Ret kararına itiraz yolda

Mimarlar Odası Ankara Şubesi, AOÇ arazisinde inşa edilen yapıların Atatürk’ün vasiyetine uygun olmadığı gerekçesiyle açılan davanın reddedilmesine tepki gösterdi. Oda Başkanı Tezcan Karakuş Candan, kararı Yargıtay’a taşıyacaklarını kaydetti.

21.10.2015Ankara

Yazar Sonuçları

Destek olmayan köstek olmasın

Destek olmayan köstek olmasın

Engelli olmak mı zor?Yoksa engellerle yaşamak zorunda olmak mı?

22.11.2015Ankara
Birlikte yaşadık birlikte yazdık

Birlikte yaşadık birlikte yazdık

‘Kentini yaşayan gazete’ Ankara Hürriyet, “Kalem sizin söz sizin” dedi.

1.11.2015Ankara

Polis valeyi görmüyor mu?

Ankara’nın 4 harfli sorunu...

30.10.2015Ankara
Çakırlar’a lamba şart

Çakırlar’a lamba şart

ANKARA’nın garip bi denklemi vardır.

25.10.2015Ankara
İstanbul, kadına şiddete “dur” diyor

İstanbul, kadına şiddete “dur” diyor

Kadın ve çocuğa yönelik şiddetin yok edilmesi, ancak toplumsal bilincin gelişmesiyle mümkün.

Nihayet adım atıldı

Nihayet adım atıldı

MOGAN Gölü’nü ‘kurtaracak’ projeyle ilgili ödenek nihayet Kalkınma Bakanlığı’nın yatırım programına alındı.

21.10.2015Ankara