Arşiv

anayasa_uzlasma_komisyonu

haberleri ve son dakika gelişmeleri
1156 adet haber bulundu.
AK Partili Ayhan Sefer Üstün: Kırmızı çizgimiz yok

AK Partili Ayhan Sefer Üstün: Kırmızı çizgimiz yok

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, muhalefet partileriyle yeni anayasa yapımı için bir araya gelme konusunda herhangi bir kırmızı çizgileri olmadığını; muhalefetle başkanlık sistemi üzerinde uzlaşabilecekleri gibi denetleme ağı güçlendirilmiş bir parlamenter sistem üzerinde de anlaşabileceklerini söyledi.

13.11.2015Gündem
AB’den uyarı ve yüklü ev ödevi

AB’den uyarı ve yüklü ev ödevi

Avrupa Birliği Komisyonu’nun Türkiye ile ilgili açıkladığı İlerleme Raporu’na, ifade ve medya özgürlüğü alanında son iki yıldır yaşanan ciddi gerileme damga vurdu. Belgede toplanma özgürlüğü ve yargı alanındaki olumsuzluklara dikkat çekildi. Türkiye’nin Suriyeli mülteciler konusundaki çabaları övülürken ‘Kürt barış süreci kaldığı yerden devam etmeli’ dendi.

10.11.2015Dünya
CHP'li Engin Altay: AK Parti'den teklif gelirse anayasa için komisyon kurulmasını görüşürüz ama başkanlık sistemini dayatmak milletle inatlaşmak olur

CHP'li Engin Altay: AK Parti'den teklif gelirse anayasa için komisyon kurulmasını görüşürüz ama başkanlık sistemini dayatmak milletle inatlaşmak olur

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, AK Parti'den yeni bir anayasa için uzlaşma komisyonu kurulması teklifi gelirse, bunu partilerinin Merkez Yönetim Kurulu'nda ele alabileceklerini, ancak başkanlık sisteminin getirilmesi yönündeki önerinin "milletle inatlaşmak" anlamına geldiğini ve kabul etmeyeceklerini söyledi.

6.11.2015Gündem
Ömer Çelik: Kaybeden tek vatandaşımız yoktur

Ömer Çelik: Kaybeden tek vatandaşımız yoktur

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Geçici seçim hükümetinin görevi sona eriyor. Hükümetin iş başı yapması, görevine başlaması milletimizin arzusudur. Bu sebeple de takvimin hızlı işlemesi gerekiyor. Aziz milletimizin verdiği sorumluğun bir an evvel yerine getirilmesi gerekiyor. Bu bakımdan takvimle ilgili ince, titiz çalışma yapıldı. Bu çalışma çerçevesinde arkadaşlarımız diğer partilerin Meclis kısmıyla ilgili olarak Grup Başkanvekilleriyle değerlendirme yapılacaklar" dedi.

3.11.2015Gündem
CHP lideri Kılıçdaroğlu, Ekşi Sözlük'te soruları yanıtladı

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Ekşi Sözlük'te soruları yanıtladı

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, dün internet sitesi Ekşi Sözlük'te soruları yanıtladı. Sorular arasında Trabzonspor Başkanı'nın hakemleri alıkoyması, Anayasa'nın ilk dört maddesi, PKK'nin bir terör örgütü olup olmadığı da vardı; iş bulup eş bulamayanlar, işsiz olup GSS prim borcu olanların soruları da...

30.10.2015Gündem
AYM, TURK Parti'nin isteğini reddetti

AYM, TURK Parti'nin isteğini reddetti

Anayasa Mahkemesi (AYM) Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi’nin (TURK) seçimlerin iptali yönündeki başvuruyu kabul edilemez buldu.

27.10.2015Gündem
CHP lideri Kılıçdaroğlu: Hürriyet'i kendi tabanı da okuyor

CHP lideri Kılıçdaroğlu: Hürriyet'i kendi tabanı da okuyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hürriyet gazetesi hakkında başlatılan terör soruşturmasını eleştirdi. Kılıçdaroğlu, “Herhangi bir gazeteyi vatandaş okurken, o vatandaşın düşüncelerini okuyabilirsiniz. Ama Hürriyet'i herkes okuyabiliyor. Zaten Hürriyet üzerine bu kadar baskının nedeni de o. Kendi tabanı da okuyor, havuz medyasının gazetesindeki sürece getirmek istiyorlar. Savcının pespaye iddiası, gerçekten demokrasi adına da hukuk adına da, adalet adına da, savcılar adına da felaket bir tablo, asla doğru değil” ifadelerini kullandı.

17.9.2015Gündem
Ya Bahçeli ya Saray

Ya Bahçeli ya Saray

AK Parti-CHP arasındaki görüşmelerin olumsuz sonuçlanmasının ardından Davutoğlu ‘erken seçim’i işaret edince gözler MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye çevrildi. Meclis’ten seçim kararı çıkması için MHP’nin desteği gerekiyor. Bu olmazsa Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan devreye girerek ülkeyi erken seçime götürecek.

15.8.2015Gündem
AK Parti-CHP heyetleri ikinci kez bir araya geldi

AK Parti-CHP heyetleri ikinci kez bir araya geldi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, yaklaşık 6.5 saat süren koalisyon görüşmeleri sonrasında CHP heyeti adına görüşme sonrası bilgi verdi. Koç’un ardından Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik de açıklamalarda bulundu.

29.7.2015Gündem
AK Parti’nin koalisyon protokolü hazır

AK Parti’nin koalisyon protokolü hazır

Koalisyon hükümeti kurulması için ikinci tur görüşmelere hazırlık yapılırken, partiler de çalışmalarını derinleştirdi. AK Parti’de Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun talimatıyla, önceki koalisyonların protokollerini de tarayan komisyonlar, taslak metin hazırladı. AK Parti’nin taslağında seçim barajının indirilmesinden atamaların dörtlü kararnameyle yapılmasına kadar bir dizi ayrıntı bulunuyor.

20.7.2015Gündem
Hükümet kurma için görevlendirme ne zaman?

Hükümet kurma için görevlendirme ne zaman?

Ankara'nın bugünlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni hükümet kurma görevini ne zaman vereceği sorusuna kilitlenmiş durumda. Hükümet kurma sürecine ilişkin konuşan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Cumhurbaşkanı bu hafta hükümet kurma görevini verecek" dedi.

7.7.2015Gündem
Koalisyon ve eğitim politikaları

Koalisyon ve eğitim politikaları

7 Haziran 2015 Genel Seçimleri sonrasında oluşan yeni Meclis aritmetiğinden Türkiye’yi yönetecek koalisyonun çıkmasını bekliyoruz. Ülkemiz yaklaşık 13 yıllık bir aradan sonra tekrar koalisyon hükümetiyle yönetilecek. Tabii bunun gerçekleşmesi için en azından iki partinin yapacakları müzakare sonucunda uzlaşmaya varması şart. Eğitimin müzakare ve uzlaşma sürecinde masada öncelikli bir yere sahip olması ve sonuçta akılcı, kapsamlı ve uzun vadeli bir eylem planının koalisyon protokolü ve hükümet programına yansıması çok önemli.

7.7.2015Eğitim
HDP'den Bahçeli'ye yanıt

HDP'den Bahçeli'ye yanıt

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM'de dün yapılan Meclis Başkanlık seçimi devam ederken, kuliste gazetecilere yaptığı açıklamada, "Eğer HDP yarın Meclis başkanlığı için Deniz Baykal'a desteğini açıklarsa, biz asla Deniz Baykal'a oy vermeyiz" dedi. Bahçeli'ye yanıt, HDP Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder'den geldi. Önder, "Şimdi biz yarın 'Ekmeleddin Bey'e oy vereceğiz' diye açıklama yapsak, Bahçeli herhalde Ekmeleddin Bey'i partiden ihraç eder" dedi.

1.7.2015Gündem
CHP liderinden koalisyon açıklaması

CHP liderinden koalisyon açıklaması

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında koalisyon konusunda açıklamalarda bulundu. ''Koalisyon konusunda seçimlerde izleyeceğimiz stratejimizi izleyeceğiz'' diyen CHP lideri, bu stratejiyi de şöyle açıkladı: ''Doğrudan vatandaşın sorununa kilitlenmek... Kısır siyasi tartışmalardan uzak durmak... Hiçbir vatandaşı ötekileştirmemek.''

30.6.2015Gündem
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'dan çarpıcı açıklamalar

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'dan çarpıcı açıklamalar

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez’in yurtdışı seyahatlerini havuzda olan uçaklarla yapması için Başbakan Ahmet Davutoğlu ile görüşeceğini söyledi. Vatikan’da dini liderin özel uçağı olduğunu kaydeden Erdoğan, “Zamanla oynuyorsunuz. Niçin bizim dini liderimiz tarifeli uçakla gitsin?” diye sordu.

27.5.2015Gündem
Fehmi Koru'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na CHP'deki mescit sorusu

Fehmi Koru'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na CHP'deki mescit sorusu

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Habertürk TV'de gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kılıçdaroğlu'na CHP'deki mescit ile ilgili bir soru soruldu.

23.5.2015Gündem
Kılıçdaroğlu canlı yayında soruları cevapladı

Kılıçdaroğlu canlı yayında soruları cevapladı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu NTV canlı yayınında soruları cevapladı. Kılıçdaroğlu, "kaynak" eleştirilerine, "79 yılda harcanan paradan çok daha büyük bir para son 12 yılda harcandı. Harcanan fazla para 1 trilyon 900 milyar dolar. 79 hükümetten daha fazla para harcadılar. Bütün vatandaşlarım, elini vicdanlarına koyup şu sorunun yanıtı versinler. 12 yılda ne yapıldı?" cevabını verdi. CHP Lideri, Atilla sertel'in adaylığının düşmesiyle ilgili olarak "Ön seçime girdi, başarılı oldu. İyi bir gazeteci, sizin meslektaşınız. Şikayet edenleri araştırıyorum. Onlar bizim partiliyse kesinlikle partide kalmayacaklar" dedi.

20.4.2015Gündem
CHP'nin seçim bildirgesi

CHP'nin seçim bildirgesi

İşte CHP'nin 2015 Seçim Bildirgesi.

19.4.2015Gündem
Cemil Çiçek'ten AP'ye tepki

Cemil Çiçek'ten AP'ye tepki

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Avrupa Parlamentosu'nun 1915 olaylarıyla ilgili aldığı kararın her bakımdan talihsiz ve Türk milletine karşı insafsızca yapılmış bir suçlama olduğunu belirterek, "Doğrusu hakka, hukuka, adalete sıkça vurgu yapan hele hele Türkiye ile ilgili ilerleme raporlarında Türkiye'yi bu kriterler, kavramlar açısından yargılayan Avrupa Parlamentosu'nun böyle bir tutum takınması evvela ileri sürdüğü kavramlarla, değerlerle de çelişmiştir'' dedi.

17.4.2015Gündem
Davutoğlu: 3 dönem kuralına takılanlar için dışarıdan bakanlık ihtimal dışı değil

Davutoğlu: 3 dönem kuralına takılanlar için dışarıdan bakanlık ihtimal dışı değil

Başbakan Ahmet Davutoğlu canlı yayında gündeme ilişkin soruları cevapladı. Davutoğlu, Ak Parti'deki tecrübeli isimlerin seçimlere katılmamalarının eksiklik olup olmadığı sorusuna "Bir kere yanımızdan ayrılmıyorlar, koltuklar esas ise koltuklar yan yana durur. Ama kişiler esas ise her yerde birlikte olur. Üç dönem kuralına takılanlar için dışarıdan bakanlık ihtimal dışı değil ama yeni siyasete girenlerin de önünü açmak lazım. Bu makamlara bağlı kurulmuş ilişkiler değil ki. Ne ayrılırız, ne kendimi yalnız hissederim. 3 dönemle ilgili ne senaryolar çizildi, küsülecek. 8 Nisan’da AK Parti’de kıyamet kopacak diye manşet atanlar oldu. Kıyamet koptu mu, ayrılma oldu mu, istifa oldu mu? Ahlak abidesi olarak Türk siyasetine geçtiler" diye cevap verdi.

9.4.2015Gündem
MHP’ye Boston Oxford aşısı

MHP’ye Boston Oxford aşısı

11’inci Olağan Büyük Kurultayı ile yüzde 54’ü değişen MHP Merkez Yönetim Kurulu’nda (MYK) genç ve akademik kariyeri yüksek isimler dikkat çekti.

25.3.2015Gündem
Cumhurbaşkanlığında muhtarlar toplantısı

Cumhurbaşkanlığında muhtarlar toplantısı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, siyasi partilerin "temelli" kapatılması hükmünün yürürlükten kaldırılmasını öngören Anayasa değişikliği teklifiyle ilgili olarak "Dört parti bir araya gelse hatta dört partiye de gerek yok. Anamuhalefet ile iktidar partisi bir araya gelse bu işi bitirir. Bu tamamen artık milletin gündeminden düşsün. Ondan sonra da hiç kimse 'Kuşlardan haber aldım, benim partimi kapatacaklar' diye ortalıklarda dolaşmasın" dedi.

10.3.2015Gündem
Bakan Yılmaz: YÖK’de ciddi reform gerekiyor

Bakan Yılmaz: YÖK’de ciddi reform gerekiyor

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "YÖK'de ciddi bir reforma ihtiyacımız var. Önümüzdeki süreçlerde umarım Türkiye bunu başarır. Çok daha modern, çağdaş bir yükseköğretim sistemi oluşur" dedi.

30.1.2015Eğitim
Mustafa Şentop: Yarı Başkanlık bize daha uygun

Mustafa Şentop: Yarı Başkanlık bize daha uygun

AK Parti Seçim İşleri Başkanı ve Başkanlık sistemi çalışmalarının mimarı Mustafa Şentop, genel seçimlerin en önemli başlığının yeni anayasa, onun içindeki öncelikli unsurun da ‘Başkanlık sistemi’ olacağını söyledi. Şentop, “Bana göre Türkiye’ye en yakın sistem yarı başkanlık sistemi. Halk oy verirken, kimin kendini yönetmesini istiyorsa ona oy veriyor” dedi.

30.1.2015Gündem
İstifa pankartı

İstifa pankartı

Yeni CHP, CHP’yi ve örgütünü tasfiye etmek işlevi gören bir yapıdır. Gerçekdışı soykırım suçlamaları, yeni CHP yöneticileri tarafından Türkiye’nin kendini ifade etme olanakları bastırılarak adeta desteklendi. 2015 gibi bir saldırı yılında, ‘Soykırımla yüzleş’ pankartını taşıyan genel merkez yöneticileri bu desteğin somut ilanı oldu.

27.1.2015Gündem
Birgül Ayman Güler CHP'den istifa etti

Birgül Ayman Güler CHP'den istifa etti

CHP İzmir Milletvekili Birgül Ayman Güler, partisinden istifa etti.

26.1.2015Gündem
Savcının avukatlardan yukarda oturmasına hakim 'dur' dedi

Savcının avukatlardan yukarda oturmasına hakim 'dur' dedi

Gaziantep’te dün görülen bir duruşmada sanık avukatları, ‘silahların eşitlik ilkesi’ gereğince savcının kürsüden inmesini ve kendileriyle aynı seviyede oturmasını isteyince Hâkim Orhan Gazi Ertekin, yargı tarihine geçecek bir karar aldı. Bu talebi haklı bulan Hâkim Ertekin, kürsüye koltuk çıkartarak, avukatları soluna oturttu.

12.12.2014Gündem
Bozdağ: Yargıya güven Emniyet’ten daha geri durumda ve aşağılardadır

Bozdağ: Yargıya güven Emniyet’ten daha geri durumda ve aşağılardadır

TBMM Adalet Komisyonu’nda, dün altı saat süren görüşme maratonu sonrasında tümü üzerindeki görüşmeler tamamlanıp beş maddesi de kabul edilen, aramalarda, “somut delile dayalı kuvvetli şüpheyi” eskiden olduğu gibi “makul şüpheye” çeviren ve 45 günde Yargıtay ve Danıştay’ı yeniden yapılandıracak son yargı paketine bugün devam ediliyor.

12.11.2014Gündem
AK Parti 'içtüzük' için harekete geçiyor

AK Parti 'içtüzük' için harekete geçiyor

AK Parti Grubu, TBMM İçtüzüğü'nün değişmesi için yeniden harekete geçiyor.

26.10.2014Gündem
'Üyelik için kestirme yol yok'

'Üyelik için kestirme yol yok'

AB Komisyonu Başkanı Jose Manuel Barroso bugün Dünya Ekonomik Forumu’nun “Bölgesel kalkınma için kaynakları harekete geçirmek” başlıklı özel toplantısına katılmak üzere Türkiye’ye geliyor.

29.9.2014Dünya
KOBİDER'den yeni Anayasa çağrısı

KOBİDER'den yeni Anayasa çağrısı

Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve TBMM'ye acil yeni Anayasa çağrısında bulundu. Özgenç 12. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Balkon Konuşması'na atıfta bulunarak 'Bu Meclis yeni Anayasa yapamıyorsa kendini feshetmeli' dedi.

12.8.2014Ekonomi
Düşük katılım

Düşük katılım

CUMHURBAŞKANLIĞI seçimine katılım oranı yüzde 74.13 olarak gerçekleşti. Bu oran daha 4 ay önce yapılan yerel seçimlerdeki gerçekleşen yüzde 89.9 oranıyla kıyaslanınca oldukça düşük. Toplam seçmen üzerinden bakıldığında her 4 seçmenden 1’i oy kullanmamış. Ya da yerel seçimlerde oy kullanan her 6 seçmenden 1’i bu kez sandığa gitmemiş.

12.8.2014Gündem
Nelson Mandela kimdir? Google Nelson Mandela'yı neden doodle yaptı?

Nelson Mandela kimdir? Google Nelson Mandela'yı neden doodle yaptı?

İnternet devi Google, geçtiğimiz yıl yaşamını yitiren Nelson Mandela'nın doğum gününü unutmadı ve çok özel bir doodle hazırladı. Nelson Mandela kimdir? Nelson Mandela nerelidir? Nelson Mandela neden doodle oldu? Nelson Mandela ne zaman vefat etti? Nelson Mandela'yı tarih sahnesinde etkin kılan olay neydi?

18.7.2014Teknoloji
Kemal Kılıçdaroğlu Diyarbakır'da konuştu

Kemal Kılıçdaroğlu Diyarbakır'da konuştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Diyarbakır'da düzenlenen 'Tigris Diyalogları' toplantısında konuştu. Kılıçdaroğlu konuşmasında Güneydoğu için partisinin yaptığı çalışmalar ve projeleri anlattı. CHP Lideri yerel yönetimlerin güçlendirilmesi gerektiğini söylemelerine rağmen bölgede yeterli oyu alamamaktan şikayet etti ve "Bunu söylediğinde bölgeden çıkıp biri ‘Helal olsun Kılıçdaroğlu’ desin. Tık yok. Oylar koşa koşa AKP’ye.." dedi.

20.6.2014Gündem
Kılıçdaroğlu'ndan Baykal sorusuna cevap

Kılıçdaroğlu'ndan Baykal sorusuna cevap

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı adaylığını düşünmediğini söyledi. CHP'nin eski genel başkanı Deniz Baykal'ın isminin de Köşk için geçtiğinin hatırlatılması üzerine Kılıçdaroğlu, ''Baykal'ın cumhurbaşkanlığı görevini de çok iyi yapacağından en ufak bir endişem yok'' dedi.

6.6.2014Gündem

Yazar Sonuçları

Başkanlığı konuşmadan anayasa olur mu

Başkanlığı konuşmadan anayasa olur mu

BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, 1 Kasım seçim gecesi Adalet ve Kalkınma Partisi’nin balkonundan zafer konuşması yaparken, önümüzdeki dönem siyasi önceliklerinin başında yeni anayasa yapılmasını saydı.

10 Kasım

10 Kasım

Ne güzel isim...

Bahçeli’nin ‘anti’ politikası işe yarayacak mı?

Bahçeli’nin ‘anti’ politikası işe yarayacak mı?

DÜN bu yazıyı yazdığım saatte TBMM henüz başkanını seçememişti, üçüncü tur oylaması bitmek üzereydi.

Uzlaşırlar mı?

Uzlaşırlar mı?

MUHAFAZAKÂR ve Sosyal Demokrat partiler bizde de Almanya’daki gibi uzlaşarak bir ‘büyük koalisyon’ kurabilirler mi?

1.7.2015Taha AKYOL
Kuzu’dan intihal!

Kuzu’dan intihal!

“İNŞALLAH seçimi kazanırsa”, koltuğunu bir başkasına bırakıp gidecek Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçim beyannamesini açıkladı.

Beyanname

Beyanname

AK Parti’nin seçim beyannamesi besbelli Prof. Ahmet Davutoğlu’nun kaleminden çıkmış. Bu sebeple kavramlar yerli yerinde, entelektüel düzeyi yüksek bir metin.

16.4.2015Taha AKYOL
Erdoğan: Başbakan’la Cumhurbaşkanı arasında sorun çıkmaz diyemem

Erdoğan: Başbakan’la Cumhurbaşkanı arasında sorun çıkmaz diyemem

BAŞLIKTAKİ sözler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ait.

27.3.2015İsmet BERKAN
Gökçek’e ‘saldır’ emrini veren kim?

Gökçek’e ‘saldır’ emrini veren kim?

BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek arasındaki tartışma için “Partimizin kuralları ve disiplini açısından yanlıştır” dedi.

O düzenden ‘diktatör’ çıkar Burhan Bey

O düzenden ‘diktatör’ çıkar Burhan Bey

AKP’li Anayasa Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Burhan Kuzu, Ahmet Hakan ile yaptığı söyleşide “Birisi çıkıp da ‘Başkanlık sistemi diktatörlük getirir’ dediğinde gırtlaklamak istiyorum” dedi.

İstenen ne?

İstenen ne?

İKTİDAR, daha doğrusu Cumhurbaşkanı Erdoğan klasik başkanlık sisteminden farklı, özel türde bir başkanlık sistemi istiyor.

3.2.2015Taha AKYOL
Yürütmeyle uyumlu

Yürütmeyle uyumlu

HSYK seçimlerini Adalet Bakanlığı’nın listesi kazandı, yine de ilginç bazı mesajlar var seçim sonuçlarında.

14.10.2014Taha AKYOL
Yargıda çözüm?

Yargıda çözüm?

BUGÜNKÜ yazımda okurlarımla ve hukukçularla olduğu gibi Sayın Başbakan Prof. Davutoğlu ile de sohbet etmek, bir yönüyle de tarihe not düşmek istiyorum.

5.9.2014Taha AKYOL
MHP’nin de bir hesabı var

MHP’nin de bir hesabı var

YEREL seçim sonuçlarına bakıldığında, Cumhurbaşkanlığı seçiminde ilk turda sonuç almaya en yakın aday, AKP’nin adayı olacak.