MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Yalçın BAYER409Doğan HIZLAN151Gila BENMAYOR96Vahap MUNYAR91Ayşe ARAL78Adnan KAYA54Nurten ERK TOSUNER47Ertuğrul ÖZKÖK46Ayşe ARMAN46Tufan TÜRENÇ46Ali Atıf BİR45Uğur CEBECİ44Ayçe DİKMEN37Murat BARDAKÇI35Özdemir İNCE33Soner YALÇIN33Deniz SİPAHİ30Emin ÇÖLAŞAN28 Yener SÜSOY27Yaşar AKSOY25Necdet DOĞAN23Tuğrul ŞAVKAY22Rıza Özel20Kubilay KESKİN19Fatih ÇEKİRGE19Taha AKYOL19Ayşegül DOMANİÇ YELÇE19Nuran ÇAKMAKÇI18Mehmet Ali BİRAND17Oktay EKŞİ15Ferai TINÇ15Uğur Ergan15Ömür GEDİK14Ahmet HAKAN14Mete Tamer OMUR14Mehmet YAŞİN13Yılmaz ÖZDİL13Gökhan KİMSESİZCAN13Mehmet Y. YILMAZ12Sedat ERGİN12Yalçın DOĞAN11Cengiz ÇANDAR11Nihat DEMİRKOL11İzzet ÇAPA11Prof.Dr. Mikdat KADIOĞLU10Enis BERBEROĞLU9Seçim AYDIN9Bahar AKINCI9Güzin Abla8Eray GÖRGÜLÜ8Duygu Sedefoğlu8İlber Ortaylı8Fatih ALTAYLI7İsmet SOLAK7Cengiz SEMERCİOĞLU7Onur BAŞTÜRK7Nedim BUBİK7Ege CANSEN7İsmet BERKAN7Selim Türsen7Şenol Kalyoncu7Cüneyt ÜLSEVER6Osman MÜFTÜOĞLU6Mesude ERŞAN6Yorgo KIRBAKİ6Erdal İPEKEŞEN6Aydın CANDABAK6Yonca TOKBAŞ6 Melis ALPHAN6Müge AKGÜN6Ayşen GÜR5Kanat ATKAYA5Mümtaz SOYSAL5Ebru ÇAPA5Oya ARMUTÇU5Veli ŞAKIR5Bülent KATARCI5Ayşe BAYKAL5Pakize SUDA4Togay BAYATLI4Yaşar SÖKMENSÜER4Zeynep ATİKKAN4Tolga TANIŞ4Şenay DÜDEK4Ertan ACAR4Faruk BİLDİRİCİ4Emre ÖZPEYNİRCİ4Bekir COŞKUN3Oya BERBEROĞLU3Yurtsan ATAKAN3Doğan Hakyemez3Nora ROMİ3Pako'nun Sayfası3Şükrü KÜÇÜKŞAHİN3Banu TUNA3Zeynep BÖLÜKBAŞI3Nilüfer KAS3Sedat ACAR3Melike Birgölge3Banu ŞEN3

Anadolu Unıversıtesı

Anadolu Unıversıtesı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Anadolu Unıversıtesı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 19.390 Anadolu Unıversıtesı haberi bulunmuştur.

Anadolu Üniversitesi, Eskişehir'de yer alan devlet üniversitesidir. Üniversitenin temeli, 1958 yılında kurulan Eskişehir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi , Eskişehir Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisi, Eskişehir Eğitim Enstitüsü'ne dayanır. 1982 yılında YÖK Kanunu ile birlikte EİTİA (Eskişehir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi) ve EDMMA (Eskişehir Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisi) Anadolu Üniversitesi'ne dönüşmüştür.

 

Anadolu Unıversıtesı Haberleri

AÖF sınav soruları ve cevapları açıklandı mı AÖF sonuçları ne zaman açıklanır

AÖF sınav soruları ve cevapları açıklandı mı? AÖF sonuçları ne zaman açıklanır?

AÖF soru ve cevapları için adayların araştırması başladı. Türkiye genelinde yüz binlerce adayın katılım sağladığı sınavın ardından AÖF soru ve cevapları için araştırmaya başlayan adaylar, katılım sağladıkları bölüm sınavında neleri işaretlediklerini teyit etmek istedi. AÖF sonuçları öncesinde sorular ve cevapları merak eden öğrenciler, üniversitenin yapacağı açıklamaya kilitlendi. Peki, AÖF sonuçları, soruları ve cevapları ne zaman yayımlanacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

30.4.2017Eğitim
AÖF Bahar Dönemi ara sınavları başladı

AÖF Bahar Dönemi ara sınavları başladı 

1 milyon 35 bin 601 öğrencinin sınava gireceği Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 2016-2017 Bahar Dönemi ara sınavları başladı.

29.4.2017Eğitim
Kapkaça uğrayan kızı, sınava polis yetiştirdi

Kapkaça uğrayan kızı, sınava polis yetiştirdi

Kapkaça uğrayan kızı, sınava polis yetiştirdi

29.4.2017Antalya
AÖF sınavı saat kaçta başlayacak AÖF sınavı kaç saat sürecek

AÖF sınavı saat kaçta başlayacak? AÖF sınavı kaç saat sürecek?

AÖF sınavı bugün ve yarın yapılacak oturumlarla gerçekleştirilecek. Öğrenciler ve veliler AÖF sınavlarının bugün saat kaçta yapılacağını ve sınavların kaç saat sürdüğünü merak ediyorlardı. AÖF sınav saatleri belli oldu..

29.4.2017Gündem
AÖF sınavları saat kaçta başlayacak AÖF giriş belgesi nasıl alınır

AÖF sınavları saat kaçta başlayacak? AÖF giriş belgesi nasıl alınır?

AÖF sınavlarının saat kaçta başlayacağı binlerce Açıköğretim Fakültesi öğrencileri tarafından merak konusu oldu. AÖF bahar dönemi vize sınavları 29-30 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek. AÖF sınavının saat kaçta başlayacağını merak öden öğrenciler araştırmalarına devam ediyor. Öğrenciler bir yandan da AÖF sınav giriş belgelerinin nasıl alınacağını merak ediyorlar. Peki, AÖF sınavları saat kaçta başlayacak? AÖF giriş belgesi nasıl alınır?

28.4.2017Eğitim
YÖKDİL denklikte kullanılabilecek

YÖKDİL denklikte kullanılabilecek

Anadolu Üniversitesi, Ankara Üniversitesi ve YÖK arasında imzalanan protokole göre YÖKDİL sınavı diploma denklik işlemlerinde kullanılabilecek.

28.4.2017Eğitim
Koç Spor Fest’in Tekirdağ finalleri sona erdi

Koç Spor Fest’in Tekirdağ finalleri sona erdi

Koç Holding’in 2006 yılından bu yana yürüttüğü Türkiye’nin en geniş katılımlı spor organizasyonu Koç Spor Fest’in bahar etabında final heyecanı sürüyor.

28.4.2017Diğer
Kadir Has Üniversitesi’nde Post Truth konuşuldu

Kadir Has Üniversitesi’nde Post Truth konuşuldu

Kadir Has Üniversitesi’nde Post Truth konuşuldu

28.4.2017İstanbul
AÖF sınav yerleri nasıl öğrenilir AÖF sınav giriş belgesi almak için yapılması gerekenler

AÖF sınav yerleri nasıl öğrenilir? AÖF sınav giriş belgesi almak için yapılması gerekenler!

AÖF sınav yerleri geçtiğimiz günlerde öğrencilerin erişimine açıldı. Milyonlarca öğrencinin kayıtlı olduğu açıköğretim bahar dönemi ara sınavları 29- 30 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek. Kısa bir süre sonra sınava girecek olan öğrencilerin sınav öncesinde eksik belgelerini tamamlaması gerekiyor. Bu belgelerden biri de sınav giriş belgesi. Peki ,AÖF sınav yerleri nasıl öğrenilir? İşte, sınav giriş belgesi almak için yapılması gerekenler!

27.4.2017Eğitim
Öğrenciler Avrupa’da 12 yerde sınava girecek

Öğrenciler Avrupa’da 12 yerde sınava girecek

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Batı Avrupa Programları öğrenci seçme sınavı başvuru kayıtları başladı. Başvurular, 26 Mayıs’a kadar internet üzerinden yapılabilecek. Öğrenciler Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa, İsviçre, Avusturya ve İngiltere’deki 12 merkezde sınava girebilecek.

27.4.2017Dünya
AÜ Batı Avrupa Programı sınavı için başvuru başladı

AÜ Batı Avrupa Programı sınavı için başvuru başladı

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Batı Avrupa Programları öğrenci seçme sınavı başvuru kayıtları başladı. Başvurular, 26 Mayıs'a kadar internet üzerinden çevrim içi olarak yapılabilecek.

27.4.2017Eğitim
Ressam Tepeden Haklı Öfke sergisi

Ressam Tepe'den 'Haklı Öfke' sergisi

Ressam Tepe'den 'Haklı Öfke' sergisi

27.4.2017Ankara
Beyaz, Atayurtta başarı öyküsünü anlattı

Beyaz, Atayurt'ta başarı öyküsünü anlattı

Beyaz, Atayurt'ta başarı öyküsünü anlattı

26.4.2017Eskişehir
2017 AÖF sınav yerleri sorgulama işlemi - AÖF sınav giriş belgesi nasıl alınır

2017 AÖF sınav yerleri sorgulama işlemi - AÖF sınav giriş belgesi nasıl alınır?

2017 AÖF sınav giriş belgesinin nasıl alınacağı binlerce Açıköğretim Fakültesi öğrencisi tarafından merak konusu olmaya devam ediyor. Anadolu Üniversitesi AÖF sınav giriş yerleri öğrencilerle paylaşıldı. AÖF sınav giriş yerleri sisteme öğrenci girişi yapılarak sorgulanabiliyor. Öğrenciler AÖF sınav giriş yerlerinin açıklanmasının ardından AÖF sınav giriş belgelerinin nasıl alınacağını araştırıyorlar. Peki, AÖF sınav giriş belgesi nasıl alınır? İşte, 2017 AÖF sınav yerleri sorgulama işlemi.

25.4.2017Eğitim
Üniversiteliler için müzik dolu günler başlıyor

Üniversiteliler için müzik dolu günler başlıyor!

Türkiye çapındaki sekiz üniversitede kurulacak set up’lardan seçilecek grupların başvuruları 2-15 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek.

25.4.2017Kampüs
Basketbolda Süper Lig’e yükselen takımlar belli oldu

Basketbolda Süper Lig’e yükselen takımlar belli oldu

Türkiye’nin en geniş katılımlı spor organizasyonu Koç Spor Fest’te, bahar etabı finallerinin ilk ayağı tamamlandı. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde düzenlenen ve büyük mücadeleye sahne olan Basketbol Süper Lig Yükselme Müsabakaları sonunda, erkeklerde, Ege Üniversitesi, Giresun Üniversitesi ve Özyeğin Üniversitesi; kadınlarda ise Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi ve Koç Üniversitesi önümüzdeki yıl Süper Lig’de mücadele etmeye hak kazandı.

25.4.2017Diğer
Animasyon sevenleri bu tarafa alalım

Animasyon sevenleri bu tarafa alalım!

1972 Ankara doğumlu Kaan Kayımoğlu, Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Çizgi Film Ana Bilim Dalı’ndan mezun olduktan sonra aynı bölümde 4 yıla yakın araştırma ve öğretim görevlisi olarak çalıştı. Çizgi film tasarımı, karakter geliştirme, sinematografi, senaryo yazımı gibi derslerin eğitimini verdi. Şimdi de siz üniversiteliler için kampüste.

24.4.2017Kampüs
Efe Emir, uluslararası klasik gitar yarışması birincisi

Efe Emir, uluslararası klasik gitar yarışması birincisi

Efe Emir, uluslararası klasik gitar yarışması birincisi

21.4.2017Eskişehir
AÖF sınav giriş belgesi nasıl alınır AÖF sınav yerleri ne zaman açıklanacak

AÖF sınav giriş belgesi nasıl alınır? AÖF sınav yerleri ne zaman açıklanacak?

AÖF sınav yerleri ne zaman açıklanacak sorusu, 29-30 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan sınav öncesi araştırılmaya başlandı. Yurt genelinde düzenlenen ve yüz binlerce öğrencinin katılım sağlayacağı sınav öncesi, AÖF sınav yerleri bilgisini öğrenmek isteyen vatandaşlar, giriş belgesi konusunu detaylıca araştırıyor. Peki, AÖF sınav giriş yerleri ne zaman açıklanıyor? İşte, detaylı bilgiler

20.4.2017Eğitim
2017 AÖF sınav yerleri ne zaman açıklanacak AÖF sınav tarihleri açıklandı mı

2017 AÖF sınav yerleri ne zaman açıklanacak? AÖF sınav tarihleri açıklandı mı?

2017 AÖF sınav yerleri ne zaman açıklanacak sorusu binlerce Açıköğretim Fakültesi öğrencisi tarafından merakla beklenen konular arasında yer alıyor. İki oturumlu olarak gerçekleşecek olan AÖF bahar dönemi sınavı tarihleri açıklandı. Öğrenciler şimdide AÖF sınavı için sınav giriş yerlerini araştırıyorlar. AÖF sınav yerleri Anadolu Üniversitesi internet sitesinde sorgulamalarını devam ettirdi. Peki, 2017 AÖF sınav yerleri ne zaman açıklanacak? AÖF sınav tarihleri açıklandı mı? İşte detaylar.

19.4.2017Eğitim
Üniversite yemekhanesinde arbede

Üniversite yemekhanesinde arbede

Üniversite yemekhanesinde arbede

19.4.2017Eskişehir
26 bin üniversiteli sporcu şampiyonluk için yarışıyor

26 bin üniversiteli sporcu şampiyonluk için yarışıyor

Türkiye’nin en geniş katılımlı spor organizasyonu Koç Spor Fest’te heyecan bahar etabıyla devam ediyor.

19.4.2017Diğer
Bakan Avcı, Piyano dahisi Merti kutladı

Bakan Avcı, 'Piyano dahisi' Mert'i kutladı

Bakan Avcı, 'Piyano dahisi' Mert'i kutladı

15.4.2017Eskişehir
Hayal gücü optiklere kodlanamaz

Hayal gücü optiklere kodlanamaz

İç mimarlık ve endüstri ürünleri tasarımı bölümlerine yetenek sınavı yerine LYS ile girilecek olmasına öğrenciler tepki gösterdi. Adaylar, “Hayal gücü ve yetenek optiklere kodlanamaz” derken, eğitimciler de bu bölümlerin yetenek sınavıyla öğrenci alması gerektiği görüşünde.

13.4.2017Eğitim
AÖF sınavları ne zaman AÖF sınav yerleri belli oldu mu

AÖF sınavları ne zaman? AÖF sınav yerleri belli oldu mu?

AÖF sınavlarının yeni tarihi belli oldu. Açık Öğretim Fakültesi bahar dönemi oturumları 15-16 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecekti ancak anayasa referandumu nedeniyle sınav tarihleri değişti. Peki, 2017 AÖF Bahar Dönemi Ara sınavları ne zaman yapılacak? AÖF sınav yerleri açıklandı mı? İşte, tüm detaylar!

13.4.2017Eğitim
Ustasından senaryo atölyesi

Ustasından senaryo atölyesi

Kadıköy Moda’daki MiM Sanat Merkezi, aralarında ‘Hanımın Çiftliği’, ‘Kurşun Yarası’ gibi dizilerin de olduğu 30’un üzerinde senaryoya imza atan, aynı zamanda ‘Unutulmayanlar’ ve başrolünde Cengiz Bozkurt’un oynadığı ‘İyi Biri’ filmlerinin yönetmeni Ayhan Sonyürek ile senaryo yazarlığı atölyesi düzeniyor.

13.4.2017Kitap Sanat
‘Harika Çocuk’ Mert’ten Almanya’da büyük başarı

‘Harika Çocuk’ Mert’ten Almanya’da büyük başarı

‘Harika Çocuk’ Mert’ten Almanya’da büyük başarı

13.4.2017Bursa
Anadolu Üniversitesi’nden ikinci üniversite imkanı

Anadolu Üniversitesi’nden ikinci üniversite imkanı

Herhangi bir yükseköğretim programından mezun olanlar ile örgün yükseköğretim kurumlarının lisans bölümlerinde veya önlisans programlarında kayıtlı öğrenciler, aynı alanda olmamak üzere Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme Fakültelerinin lisans bölümlerinden veya önlisans programlarından herhangi birini tercih ederek ikinci üniversite okuma şansına sahip. 

12.4.2017Eğitim
Çekirge Meydanı’nın çehresi değişecek

Çekirge Meydanı’nın çehresi değişecek

Çekirge Meydanı’nın çehresi değişecek

12.4.2017Bursa
Bakan Avcı, Eskişehirde MHPyi ziyaret etti (2)

Bakan Avcı, Eskişehir'de MHP'yi ziyaret etti (2)

Bakan Avcı, Eskişehir'de MHP'yi ziyaret etti (2)

11.4.2017Eskişehir
PAÜde 9uncu tiyatro festivali başladı

PAÜ'de 9'uncu tiyatro festivali başladı

PAÜ'de 9'uncu tiyatro festivali başladı

11.4.2017Denizli
Hava Kuvvetleri imamı tutuklamaya sevk edildi

Hava Kuvvetleri "imamı" tutuklamaya sevk edildi

Hava Kuvvetleri "imamı" tutuklamaya sevk edildi

10.4.2017İstanbul
Kritik imam yakalandı

Kritik imam yakalandı

FETÖ’nün Hava Kuvvetleri Komutanlığı’nda Albay ve Generallerden sorumlu imamı yakalandı. Savcılık tarafından ifadesi alınan şüpheli İbrahim Y. tutuklanma talebi ile Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk edildi.

10.4.2017Gündem
Selim Yaşar: Otizm, her birey için farklı şekilde ele alınmalı

Selim Yaşar: "Otizm, her birey için farklı şekilde ele alınmalı"

Selim Yaşar: "Otizm, her birey için farklı şekilde ele alınmalı"

8.4.2017İzmir
Sanayi sektörü üniversiteyle buluştu

Sanayi sektörü üniversiteyle buluştu

Sanayi sektörü üniversiteyle buluştu

8.4.2017Eskişehir
PAÜde perde açılıyor

PAÜ'de perde açılıyor

PAÜ'de perde açılıyor

7.4.2017Denizli
Ailesi Kızlar okumaz dedi, o 3 üniversite bitirdi

Ailesi 'Kızlar okumaz' dedi, o 3 üniversite bitirdi

Ailesi 'Kızlar okumaz' dedi, o 3 üniversite bitirdi

7.4.2017Zonguldak
Yeni nesil sanat bakışı sergisi

Yeni nesil sanat bakışı sergisi

Yeni nesil sanat bakışı sergisi

5.4.2017Eskişehir
Afra Saraçoğlu: Ecenin saflığı beni delirtiyor

Afra Saraçoğlu: Ece'nin saflığı beni delirtiyor

Özcan Deniz’in “İkinci Şans” filminde üstlendiği rolle tanındı. O dönem adının Deniz’le aşk dedikodularına da karışması, onu bir anda magazin manşetlerine taşıdı. 1997 doğumlu Afra Saraçoğlu şimdi “Fazilet Hanım ve Kızları” adlı yeni diziyle ekranda... Dizide annesinin istekleri doğrultusunda oyuncu olmak için ajans ajans gezen Ece Çamdeviren’i canlandıran Saraçoğlu, Ece’nin saflığından mustarip olduğunu söylüyor.

5.4.2017Magazin
Söz 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı Söz dizisi oyuncuları kimdir

Söz 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Söz dizisi oyuncuları kimdir?

Söz dizisi 2. bölüm fragmanı, yayınlanan ilk bölümün ardından araştırılmaya başlandı. Özel Kuvvetler Komutanlığı içerisinde yer alan bordo bereli timin yaşadıklarını ekrana getiren Söz dizisi, oyuncuları ile de dikkat çekiyor. Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Mustafa Yıldıran gibi deneyimli isimlerin yer aldığı Söz dizisi, oyuncuları dışında konu ile de merak uyandırıyor. İşte,dizinin oyuncuları hakkında bilgiler ve yeni bölüm hakkında detaylar

5.4.2017Televizyon

Yolcular ilk bindiklerinde dua ediyor

Gelsenkirchenli iki çocuk annesi Necla Müfettişoğlu’nun, genellikle erkeklerin tercih ettiği bir mesleği var. Duisburg’daki Divan otobüs işletmesinde çalışan Müfettişoğlu, 1.5 yıldır Almanlya ve Avrupa şehirleri arasında uzun yol otobüs şoförlüğü yapıyor.

4.4.2017Dünya
AÖF sınavı ne zaman yapılacak AÖF sınavı ertelendi mi

AÖF sınavı ne zaman yapılacak? AÖF sınavı ertelendi mi?

AÖF bahar dönemi ara sınavlarının ne zaman yapılacağı binlerce Açıköğretim Fakültesi öğrencisi tarafından merak edildi. Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan açıklamayla birlikte AÖF sınav tarihleri ile ilgili değişiklik geldi. Özellikle 16 Nisan'da yapılacak olan referandum nedeniyle AÖF sınav tarihlerinin ertelenip ertelenmeyeceği merak konusuydu. Peki, AÖF sınavı ne zaman yapılacak? AÖF sınavı ertelendi mi?

3.4.2017Eğitim
Sancar Tunalıdan piyano resitali

Sancar Tunalı'dan piyano resitali

Sancar Tunalı'dan piyano resitali

1.4.2017Burdur
3 diplomalı çiftçinin keçiboynuzu dopingi

3 diplomalı çiftçinin keçiboynuzu dopingi

3 diplomalı çiftçinin keçiboynuzu dopingi

1.4.2017Mersin
TÜBİTAKtan girişimciye 150 bin lira hibe

 TÜBİTAK'tan girişimciye 150 bin lira hibe

TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Ergin: "Girişimcilerin teknoloji ve yenilik odaklı iş fikirlerini, firma kurarak yenilikçi ürünlere dönüştürebilmeleri için yüzde 100 hibe desteği vereceğiz. İş fikri başvuruları, 10-28 Nisan ve 1-15 Ağustos 2017 çağrı dönemlerinde alınacak" açıklamasında bulundu.

31.3.2017Ekonomi
Anadolu Üniversitesi’nde SMIT SUMMIT rüzgarı esecek

Anadolu Üniversitesi’nde SMIT SUMMIT rüzgarı esecek!

Anadolu Üniversitesi Sosyal Medya Kulübü (SMK), 8-9 Nisan tarihlerinde Yunus Emre Kampüsü’nü ve Eskişehir’i sallamaya hazırlanıyor.

30.3.2017Kampüs

Yazar Sonuçları

Bir ‘salıncak’ masalı

Bir ‘salıncak’ masalı

PORTRE

27.4.2017Adnan KAYA
Türkiye onunla affediyor

Türkiye onunla affediyor!

DİLE kolay, bugünkü ile birlikte tam 315 hafta olmuş bu köşeye başlayalı.

22.4.2017İzmir
Mart kedileri

Mart kedileri

Mustafa Köseoğlu, Çorum’da doğmuş, Ankara Gazi Eğitim Enstitüsü’nü bitirdikten sora Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde lisans eğitimi almış bir ressam. Sanat eğitimini Orta Anadolu’da tamamlayan Köseöğlu, çalışmalarını ise güneş, deniz ve tarih kokusunun yayıldığı Antalya’da kendi adını taşıyan atölyesinde sürdürüyor.

16.4.2017Uğur Ergan
Eskişehirin gençleri

Eskişehir'in gençleri

Yılmaz Büyükerşen gibi bir efsanenin adeta yeniden yarattığı Eskişehir, çağdaş bir zihniyetin dokunuşuyla neler olabileceği ortaya koyan nadir kentlerimizden biri.

2.4.2017Uğur Ergan