Aramanız :
Aradığınız kelime : "

anadolu saglik meslek liseleri

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre

Sırala :
En Yeni
| En Eski

243  adet haber bulundu.


 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: 4 yılda 10 milyondan fazla tablet dağıtılacak - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: 4 yılda 10 milyondan fazla tablet dağıtılacak22.05.2015

  Eğitim

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, “2016 yılından itibaren 4 yıl süreyle 10 milyon 600 bin tablet bilgisayarı yine öğrencilerimize teslim edeceğiz.Şu anda ihalesi yapılarak sonuçlandırma safhasına geldi, Türkiye’de ve dışarıda üretimi yapılacak.Bugün teslim edilen 700 bin tablet bilgisayarın öğrencilerimize, öğretmenlerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
 • CHP'nin seçim bildirgesi - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  CHP'nin seçim bildirgesi19.04.2015

  Gündem

  İşte CHP'nin 2015 Seçim Bildirgesi.
 • Erdoğan: Karar alsa ne yazar almasa ne yazar - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Erdoğan: Karar alsa ne yazar almasa ne yazar18.04.2015

  Gündem

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ermenistan'a kapımız hala açık.Sözde soykırım iddiaları ve Karabağ'ın işgali konusunda olumlu adımlar atmaları halinde kendileri ile her türlü işbirliğine varız.Bu iradeyi, bu cesareti gösterecek Ermeni siyasetçileriyle, Ermenistan yöneticileriyle görüşmeye, konuşmaya daima hazırız ama önce Karabağ sorunu hallolacak" dedi.Erdoğan, "Daha Papa yaptığı yanlışı düzeltmeden, bu defa Avrupa Parlamentosu benzer hezeyanı sergiledi.Avrupa ülkelerinin bir kısmında da benzer hezeyanlara eskiden beri şahit oluyoruz.Avrupa Birliği parlamentosu, böyle bir karar alsa ne yazar almasa ne yazar" diye konuştu.
 • 2015 gençlerin yılı olsun - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  2015 gençlerin yılı olsun29.12.2014

  Eğitim

  Yeni yılın tüm ülkemize ve dünyaya huzur, mutluluk ve barış getirmesini dilerim.Bu yazıyı özellikle meslek liselerinin sorunlarını dile getirmek için yazıyorum.
 • Uluslararası bir meslek: Denizcilik - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Uluslararası bir meslek: Denizcilik08.12.2014

  Eğitim

  Dünya ticaretinin yaklaşık yüzde 80’lik kısmı denizyolu ile yapılıyor.Bunun en büyük sebebi ise denizyolu taşımacılığının demiryolu, karayolu ve havayoluna göre çok daha ucuz olması.Ülkemizde de bu durum farklı değil.
 • Aile kavgasında çocuk taraf olmasın - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Aile kavgasında çocuk taraf olmasın13.10.2014

  Eğitim

  Anne-babanın, çocuğun yanında kavga etmesi onda suçluluk duygusu, başarısızlık, kaygı, güvensizlik gibi kalıcı etkiler yaratıyor.Uzmanlara göre yapılması gereken en iyi şey, çocuklara huzurlu bir ortam sağlamak.
 • Torbalı eğitim üssü oldu - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Torbalı eğitim üssü oldu19.09.2014

  Ege

  ESKİ fabrika binalarının dönüştürülmesiyle yapılan yeni özel okullar sayesinde İzmir'in Torbalı İlçesi adeta eğitim üssü oldu.2014-2015 Eğitim ve Öğretim Yılı'yla birlikte beş özel okul kapılarını açtı.
 • Yeni eğitim yılının yenilikleri - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Yeni eğitim yılının yenilikleri15.09.2014

  Eğitim

  Üç aylık yaz tatilinin ardından bugün 16 milyon 400 bin öğrenci ve 873 bin öğretmen ders başı yaptı.Yeni eğitim öğretim yılında Milli Eğitim Bakanlığı birçok yenilik yaptı.
 • Ders seçimi mayıs ayının ikinci haftası başlayacak - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Ders seçimi mayıs ayının ikinci haftası başlayacak13.09.2014

  Eğitim

  Liselerin hazırlık, 9’uncu sınıflarındaki açık kontenjanlara, eylül ayı sonuna kadar puan üstünlüğü esasına göre nakil ve geçişler bakanlıkça yapılacak.Böylece taban puan uygulaması kaldırıldı.Yazılı sınavlardan sonra başarısız öğrenciler için yapılan sınav tekrarı, dönem sonlarında yapılacak ek bir sınava dönüştürüldü.Ortaöğretim kurumlarında dersler arası dinlenme süresi 10 dakikadan az olamayacak.Seçmeli bir ders, 10 öğrenciyle açılabilecek.Ders seçimi mayıs ayının ikinci haftasından ders kesimine kadar yapılabilecek.
 • Liselerde daha az ders, daha çok ara - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Liselerde daha az ders, daha çok ara13.09.2014

  Gündem

  Liselerde performans ödevleri kaldırıldı, teneffüslerin 10, öğle aralarının ise 45 dakika olmasına karar verildi.
 • İlk ders zili 15 Eylül'de çalacak - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  İlk ders zili 15 Eylül'de çalacak09.09.2014

  Gündem

  Üç aylık yaz tatili ardından 16 milyon 400 bin öğrenci ve 873 bin öğretmen için yeni eğitim öğretim yılı 15 Eylül Pazartesi başlayacak.
 • 16 milyon öğrenci pazartesi ders başı yapacak - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  16 milyon öğrenci pazartesi ders başı yapacak09.09.2014

  Eğitim

  Üç aylık yaz tatili ardından 16 milyon 400 bin öğrenci ve 873 bin öğretmen için yeni eğitim öğretim yılı 15 Eylül Pazartesi başlayacak.
 • Mesleki eğitimde

  Mesleki eğitimde "uzman okul" modeli27.08.2014

  Ege

  MİLLİ Eğitim Bakanlığı, endüstri, ticaret, kız, sağlık gibi çeşitli adlar altında eğitim veren tüm meslek liselerini "Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi" adını vererek sadeleştirmeye giderken, İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü de Türkiye'ye örnek olacak bir proje geliştirdi.
 • Mesleki eğitimde,

  Mesleki eğitimde, "uzman okul" modeli26.08.2014

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanlığı, endüstri, ticaret, kız, sağlık gibi çeşitli adlar altında eğitim veren tüm meslek liselerini "Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi" adını vererek sadeleştirmeye giderken, İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü de yeni bir proje geliştirdi.Çalışmayla meslek liselerinin uzmanlaştırılmasını hedeflediklerini belirten İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Melih Ağzıbüyük, "Meslek liselerimiz bulundukları ilçenin özelliklerine, alt yapılarına göre hizmet, imalat, endüstriyel- otomasyon, sağlık gibi alanlarda uzmanlaşacak.Bu proje Türkiye’de ilk olacak" dedi.
 • Gelecek meslek liselerinde - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Gelecek meslek liselerinde25.08.2014

  Ege

  BATI Anadolu Sağlık Eğitim Kurumları (BASEK) Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr.Özer Gürbüz, 12 yıllık kesintisiz eğitim sisteminde öğrencilerin üniversiteye yönlendirildiğini, kazanamayanların işsiz kalarak psikolojik bunalıma girdiğini söyledi.Gürbüz, BASEK öğrencilerinin üniversiteyi kazanamasalar da meslek sahibi olarak mezun olduklarını ve rahatlıkla iş bularak çalışma hayatına atıldıklarını belirtti.
 • Öğrenciler okul kodu mağduru - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Öğrenciler okul kodu mağduru12.08.2014

  Eğitim

  Savaştepe Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nden (ASML) bu yıl mezun olan 19 öğrenci, üniversite tercihlerinde okul tür kodunun yanlış girilmesi nedeniyle çifte mağduriyet yaşadığını ileri sürdü.
 • “Türkiye’nin geleceği meslek liselerinde” - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  “Türkiye’nin geleceği meslek liselerinde”08.08.2014

  Eğitim

  Batı Anadolu Sağlık Eğitim Kurumları (BASEK) Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr.Özer Gürbüz, 12 yıllık kesintisiz eğitim sisteminde öğrencilerin, lise eğitiminden sonra üniversiteye yönlendirildiğini fakat üniversiteyi kazanamayanların işsiz kalarak psikolojik bunalıma girdiklerini söyledi.
 • Mesleki ve teknik liseleri seçerken dikkat edin - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Mesleki ve teknik liseleri seçerken dikkat edin31.07.2014

  Eğitim

  TEOG tercih listelerinde mesleki ve teknik Anadolu liselerine yer verecekseniz, seçeceğiniz okuldaki bölümleri ve bölümlere geçişte özel başvuru şartı olup olmadığını araştırmanız gerekiyor.Aksi halde 10’uncu sınıfa başka bir okulda devam etmek zorunda kalabilirsiniz.
 • ÖSYM'deki hatalı tür kodu 39 öğrenciyi açıkta bıraktı - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  ÖSYM'deki hatalı tür kodu 39 öğrenciyi açıkta bıraktı31.07.2014

  Gündem

  ZONGULDAK’ın Ereğli İlçesi’nde, Kandilli Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’ni bitirip sınavsız ön lisans programına yerleşmek isteyen 39 öğrenci, ÖSYM’de okulun tür kodunun farklı yer alması nedeniyle bu haktan yararlanamadıklarını söyledi.
 • ÖSYM’deki hatalı tür kodu 39 öğrenciyi açıkta bıraktı - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  ÖSYM’deki hatalı tür kodu 39 öğrenciyi açıkta bıraktı31.07.2014

  Eğitim

  Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde, Kandilli Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’ni bitirip sınavsız ön lisans programına yerleşmek isteyen 39 öğrenci, ÖSYM’de okulun tür kodunun farklı yer alması nedeniyle bu haktan yararlanamadıklarını iddia etti.
 • Sağlık meslek liselerinde yeni bölümler açılacak - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Sağlık meslek liselerinde yeni bölümler açılacak22.07.2014

  Eğitim

  Yeni eğitim öğretim yılında sağlık meslek liselerine hemşire, ebe ve sağlık hizmetleri yardımcılığı bölümleri açılacak.Aydın’ın Söke İlçesi’ndeki Fatma Tüzzehra Orhun Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, yeni eğitim yılında 104 öğrenci alacak.
 • MEB liselerde kapasiteyi arttıracak - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  MEB liselerde kapasiteyi arttıracak16.07.2014

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), mevcut okul ve dersliklerinin kapasitelerinin en üst seviyede öğrenci yerleştirilecek şekilde planlamasını istedi.Buna göre fen, sosyal bilimler , güzel sanatları ve spor liseleri ile Anadolu sağlık meslek liselerinde bir şubeye alınacak öğrenci sayısı en fazla 30, diğer okullarda ise 34, öğrenci sayısının çok fazla, derslik sayısının yetersiz olduğu durumlarda ise eğitim ortamı uygun olması kaydıyla bir şubedeki öğrenci sayısı en fazla 40 olabilecek.
 • Başarılı öğrencilere burs - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Başarılı öğrencilere burs17.06.2014

  Eğitim

  Batı Anadolu Sağlık Eğitim Kurumları (BASEK) Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr.Özer Gürbüz, TEOG sınav sonuçlarına göre BASEK’i tercih eden öğrencilere yıllık 5 bin TL’ye kadar burs vereceklerini söyledi.
 • Liseye 25+1 modeli - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Liseye 25+1 modeli08.05.2014

  Gündem

  TEMEL Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında yapılan merkezi sınavların sonuçları ile liselere giriş tercih taslağının ayrıntıları belli olmaya başladı.
 • Liseye 25+1 modeli - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Liseye 25+1 modeli08.05.2014

  Eğitim

  TEMEL Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında yapılan merkezi sınavların sonuçları ile liselere giriş tercih taslağının ayrıntıları belli olmaya başladı.
 • 22 okul türü Anadolu lisesi oldu - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  22 okul türü Anadolu lisesi oldu03.05.2014

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), mesleki ve teknik ortaöğretim sisteminin yeniden yapılanmasına ilişkin çalışmalar kapsamında, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı faaliyet gösteren okul sayısını 2'ye düşürdü.
 • Beden öğretmenlerinden protesto - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Beden öğretmenlerinden protesto12.02.2014

  Eğitim

  Adana’da beden eğitimi öğretmenleri, 2013-2014 eğitim öğretim döneminin 2’nci yarısında meslek liselerinin 10 ve 11’inci sınıflarında beden eğitim dersinin kaldırılmasını, kentin işlek caddelerinden birine file çekip voleybol oynayarak protesto etti.
 • İş beğenmeyen piyango peşinde - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  İş beğenmeyen piyango peşinde15.12.2013

  Ekonomi

  TOBB, 913 meslek kursunu ‘talep olmadığı’ için kapattı.
 • MEB’in ek bütçesinden Bursa’ya 65 milyonluk destek - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  MEB’in ek bütçesinden Bursa’ya 65 milyonluk destek30.11.2013

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanlığı’nın 2013 yılı ek bütçesinden Bursa’ya 65 milyon liralık pay verildi.Kaynakla Bursa’daki çeşitli okullara 2015 yılı sonuna kadar 192 derslik kazandırılması öngörülüyor.
 • Etüt merkezlerine velilerden destek - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Etüt merkezlerine velilerden destek29.11.2013

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın “Etüt merkezlerinde bir üst eğitim kurumunun sınavına hazırlama kursları verilemeyecek” sözleri velilerin tepkisine sebep oldu.
 • Sağlıkçılara şok - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Sağlıkçılara şok14.11.2013

  Gündem

  Özel Anadolu Sağlık Meslek Liseleri’ne kayıt yaptıran birçok öğrenci, okullar kontenjanından fazla kayıt aldığı için e-okul sisteminde görünmüyor.
 • Sağlıkçılara şok - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Sağlıkçılara şok14.11.2013

  Eğitim

  Özel Anadolu Sağlık Meslek Liseleri’ne kayıt yaptıran birçok öğrenci, okullar kontenjanından fazla kayıt aldığı için e-okul sisteminde görünmüyor.
 • Yüzlerce sağlık meslek lisesi öğrencisi mağdur - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Yüzlerce sağlık meslek lisesi öğrencisi mağdur13.11.2013

  Eğitim

  İstanbul’da, Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği’nde değişiklik yapıldığından habersiz olan veliler, çocuklarını özel sağlık meslek liselerine kaydettirince yüzlerce öğrenci mağdur oldu.
 • MEB'e bağlı 3 bin 640 dershane var - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  MEB'e bağlı 3 bin 640 dershane var12.11.2013

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanlığı bünyesindeki dershane sayısı 6 Kasım 2013 tarihi itibariyle 3 bin 640 olarak belirlendi.
 • Başbakan Erdoğan, Van'da konuştu - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Başbakan Erdoğan, Van'da konuştu26.10.2013

  Gündem

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Van'da konuştu.Erdoğan, Van'a 2 günde 1,5 milyar liralık yatırımı kazandırmış olacaklarını söyledi.
 • Gençliğin derdi iş ve eğitim - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Gençliğin derdi iş ve eğitim10.10.2013

  Gündem

  Ürdün’de 10 çocuklu bir aileden gelen 15 yaşından itibaren gönüllü olarak gençlik üzerine çalışan Ahmad Alhendawi, 1 Ocak’tan itibaren Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri’nin ilk Gençlik Temsilcisi.
 • 4x1 eğitim - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  4x1 eğitim17.09.2013

  Ege

  HER yıl olduğu gibi 2013-2014 öğretim yılı da plansızlıkların, zamanında yapılmayan işlerin yarattığı olumsuzluklarla başladı.
 • Evli öğrenciye açık lise mecburi - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Evli öğrenciye açık lise mecburi09.09.2013

  Gündem

  Yeni ortaöğretim yönetmeliğiyle ders süreleri 45 dakikadan 40 dakikaya, mazaretsiz devamsızlık hakkı 10 güne düştü.Yönetmeliğin ilkeler kısmındaki ifadeler de değişti.Yeni yönetmelikle birlikte evlenen öğrencinin açık liseye kaydının alınması da mecburi oldu.
 • Evli öğrenciye açık lise mecburi - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Evli öğrenciye açık lise mecburi09.09.2013

  Eğitim

  Yeni ortaöğretim yönetmeliğiyle ders süreleri 45 dakikadan 40 dakikaya, mazaretsiz devamsızlık hakkı 10 güne düştü.Yönetmeliğin ilkeler kısmındaki ifadeler de değişti.Yeni yönetmelikle birlikte evlenen öğrencinin açık liseye kaydının alınması da mecburi oldu.
 • Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği yayınlandı - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği yayınlandı07.09.2013

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği, Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.
 • Ortaöğretim kurumları yönetmeliği değişti - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Ortaöğretim kurumları yönetmeliği değişti07.09.2013

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından hazırlanan ve güncellenen ortaöğretime geçiş sistemine yer verilen Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği’nde değişiklik yapıldı.
 • “Gaziantep’te açıkta öğrenci kalmayacak” - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  “Gaziantep’te açıkta öğrenci kalmayacak”31.08.2013

  Eğitim

  Gaziantep’te meslek liseleri müdürleri ile yapılan toplantıda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Ekrem Serin, ilde hiç bir öğrencinin lise yerleştirmelerinde dışarıda kalmayacağını söyledi.
 • Özel sağlık meslek liselerine dikkat - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Özel sağlık meslek liselerine dikkat21.08.2013

  Ege

  SÜREKLİ artan hemşire, anestezi, radyoloji, acil tıp, diş protez teknisyenleri gibi yardımcı sağlık personeli ihtiyacının yarattığı ‘özel sağlık meslek lisesi’ sektöründe bu yıl patlama yaşandı.
 • Özel sağlık meslek liselerinde staj ve kontenjan kaosu - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Özel sağlık meslek liselerinde staj ve kontenjan kaosu20.08.2013

  Eğitim

  Sektördeki eleman ihtiyacı yüzünden her yerde kurulmaya başlanan, bir bölümü henüz açılış onayı almadığı halde öğrenci kaydeden özel anadolu sağlık meslek liselerini, önce yönetmelik değişikliği, ardından Sağlık Bakanlığı (SB) genelgesi çarptı.Bakanlık öğrenci staj protokollerine ağır maddeler getirince, okullar protokol yapacak hastane bulamaz hale geldi.Protokol yapamayan okulların açılış onayı alamayacağını belirten bir özel okul yetkilisi, "Bu açılmadan batmak olacak.Kayıt yaptırmış öğrenciler de var.İşin içinden nasıl çıkılacak, kimse bilmiyor" dedi.
 • Hangi okula kaç öğrenci kayıt yaptırdı - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Hangi okula kaç öğrenci kayıt yaptırdı13.08.2013

  Gündem

  MEB verilerine göre Anadolu liselerine 895 bin, İmam Hatip liselerine 171 bin öğrenci kayıt yaptırdı.
 • Hangi okula kaç öğrenci kayıt yaptırdı - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Hangi okula kaç öğrenci kayıt yaptırdı13.08.2013

  Eğitim

  MEB verilerine göre Anadolu liselerine 895 bin, İmam Hatip liselerine 171 bin öğrenci kayıt yaptırdı.
 • “Sağlık meslek liselerine ilgi arttı” - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  “Sağlık meslek liselerine ilgi arttı”05.08.2013

  Eğitim

  Sağlık meslek lisesi yetkilileri, hemşire ve sağlık personeli ihtiyacını karşılayan okulların, mezun olunduktan sonra kolay iş bulunabilmesi nedeniyle adaylar tarafından ilgi ile karşılandığını bildirdi.
 • Özel okullarda sınıf mevcutlarına sınırlama - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Özel okullarda sınıf mevcutlarına sınırlama02.08.2013

  Eğitim

  Özel Öğretim Kurumları Kanunu’nda belirtilen faaliyetleri yetkili makamlardan kurum açma izni almadan yapan yerler valiliklerce kapatılacak.Özel Anadolu Sağlık Meslek Liseleri’nin açılması için gerekli şartların yerine getirildiğine Bakanlıkça karar verilene kadar bu okullara yeni öğrenci kaydı ve nakli yapılamayacak.Özel eğitim kurumlarında ders saati ücretli olarak uzman öğretici ve ayrıca ölçme ve değerlendirme servisi elemanı, yatılı okullarda belletmen, usta öğretici ve diğer personel ise isteğe bağlı olarak görevlendirilecek.Okullarda sınıf mevcutları; okul öncesi eğitimde 20, Anadolu Sağlık Meslek Liseleri’nde 24, Fen ve Sosyal Bilimler Liseleri’nde 26, diğer okullarda ise 30’dan fazla olamayacak.
 • 378 okul artık mesleki eğitim verecek - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  378 okul artık mesleki eğitim verecek01.07.2013

  Eğitim

  MEB, mesleki eğitime daha fazla öğrenci kazandırmak için Türkiye genelinde 378 genel liseyi meslek lisesine çevirdi.
 • Her şeyi devletten bekleme anlayışı değişmeli - anadolu-saglik-meslek-liseleri

  Her şeyi devletten bekleme anlayışı değişmeli07.05.2013

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, bütçede en büyük payın Milli Eğitim'e ayrıldığını belirterek, bunun da yeterli olmadığını, her şeyi devletten bekleme anlayışının değişmesi gerektiğini söyledi.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5
Sonraki»
Son Sayfa»»