Arşiv
Yazarlara Göre
Yalçın BAYER178Ayşe ARAL42Ayşe ARMAN41Nuran ÇAKMAKÇI41Doğan HIZLAN30Vahap MUNYAR27Deniz SİPAHİ24Nedim BUBİK23Soner YALÇIN21Özdemir İNCE19Adnan KAYA18Güzin Abla18Nurten ERK TOSUNER17Yener SÜSOY17Ayçe DİKMEN15Ertuğrul ÖZKÖK14Yılmaz ÖZDİL14Gila BENMAYOR11Yaşar AKSOY11Mehmet Y. YILMAZ10Oktay EKŞİ9Mehmet YAŞİN8Selim Türsen8Ateş BAKAN7Emin ÇÖLAŞAN7Fatih ÇEKİRGE7Mehmet Ali BİRAND7Tufan TÜRENÇ7Fatih Tekeci6Veli ŞAKIR6Yalçın DOĞAN6Yaşar SÖKMENSÜER6İsmet BERKAN6Ali Atıf BİR5Ayşegül DOMANİÇ YELÇE5Ayşen GÜR5Banu ŞEN5Ebru ÇAPA5Murat BARDAKÇI5Onur BAŞTÜRK5Yorgo KIRBAKİ5Enis BERBEROĞLU4Fatih ALTAYLI4Kamil Aydoğan4Levent SEĞMEN4Mete Tamer OMUR4Nihat DEMİRKOL4Nora ROMİ4Prof.Dr. Mikdat KADIOĞLU4Reşat KUTUCULAR4Sedat ERGİN4Yonca TOKBAŞ4İzzet ÇAPA4Şenol Kalyoncu4Ahmet HAKAN3Aydın CANDABAK3Cengiz SEMERCİOĞLU3Figen BATUR3Kanat ATKAYA3Kubilay KESKİN3Sahrap SOYSAL3İsmet SOLAK3Aynur TARTAN2Ayşe ARAL - Kelebek2Bülent KATARCI2Duygu Sedefoğlu2Emel Armutçu2Erdal İPEKEŞEN2Erman TOROĞLU2Erol Aksoy2Gökhan KİMSESİZCAN2Melike Karakartal2Nilgün GEDİKOĞLU2Rauf TAMER2Temuçin Tüzecan2Ömür GEDİK2Özgür BOLAT2Altan Tanrıkulu1Bahar AKINCI1Banu TUNA1Cemal TÜKEL1Cengiz ÇANDAR1Cüneyt ÜLSEVER1Emre Özpeynirci1Eray GÖRGÜLÜ1Eyüp CAN1Gamze CİZRELİ1Hakan TARTAN1Kadir KIR1Korkut GÖZE1Kurthan FİŞEK1Leyla ATAMAN1Mümtaz SOYSAL1Oya ARMUTÇU1Oya BERBEROĞLU1Pakize SUDA1Pako'nun Sayfası1Pınar REYHAN1Rahmi TURAN1Selahattin DUMAN1

Anadolu Lisesi

Anadolu Lisesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Anadolu Lisesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8.686 Anadolu Lisesi haberi bulunmuştur.

Anadolu Lisesi Haberleri

Halk oyunlarına 'zina' diyen müdür yardımcısı tayin edildi

Halk oyunlarına 'zina' diyen müdür yardımcısı tayin edildi

Malatya’da Gazi Anadolu Lisesi’nde, halk oyunları için 'Zina' değerlendirmesi yapan okul müdür yardımcısı Nevzat Turan, başka bir okula yine müdür yardımcısı olarak atandı

28.4.2016Gündem
Öğrenciler: Fen zor değildi

Öğrenciler: Fen zor değildi

İyi bir liseye girmek için uğraşan 1 milyon 168 bine yakın 8’inci sınıf öğrencisi, TEOG maratonunun ikinci gününde ter döküyor. Öğrenciler bugün fen ve teknoloji, inkılap tarihi ve yabancı dil sınavlarına giriyorlar. Maratonun son gününü Bakırköy'deki Gazi Ortaokulu ve Üsküdar’daki Altunizade Hafize Özal Ortaokulu’nda izledik. Öğrenciler son gün olduğu için daha rahat olduklarını söylerken, veliler yine heyecanla çocuklarını bekledi. İlk oturum olan fen ve teknolojiden çıkan öğrenciler, soruların kolay olduğunu belirtti.

28.4.2016Eğitim
‘Bal Arıları Mühendis Oluyor Projesi’ Kırşehir'de

‘Bal Arıları Mühendis Oluyor Projesi’ Kırşehir'de

Kırşehir'de Ford Otosan ve Uçan Süpürge işbirliğinde yürütülen proje kapsamında Kırşehir Ahi Evran Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenlerine meslek seçimi ve toplumsal cinsiyet eşitliği konularında farkındalık eğitimi verildi.

28.4.2016Eğitim
Türkçe kolaydı, matematik ağlattı

Türkçe kolaydı, matematik ağlattı

Ortaokul 8’inci sınıflarda okuyan 1 milyon 167 binden fazla adayın katıldığı ikinci dönem TEOG ortak sınavlarının ilk oturumu 27 Nisan 2016 Çarşamba günü tamamlandı. Sınavı Bakırköy'deki Emlak Kredi Bankası Ortaokulu ile Üsküdar’daki Capitol Ortaokulu’nda izledik. Öğrenciler ve veliler saat 08.00'den itibaren okul bahçesine gelmeye başladı. Öğrenciler hem heyecanlı, hem de maratonun sonuna geldikleri için mutluydu. İki günlük TEOG maratonunun ilk günkü birinci oturumu olan Türkçe’den çıkan öğrenciler genel olarak testin kolay olduğunu ancak eleyici soruların da bulunduğunu söyledi. İkinci oturum olan matematiğin ise zor olduğunu belirttiler. Kimi öğrenciler, matematik testinden ağlayarak çıktılar.

27.4.2016Eğitim
Etrafında dönen ve engelden kaçan robot ürettiler

Etrafında dönen ve engelden kaçan robot ürettiler

Rize'de, Tevfik İleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri Bölümü bünyesinde kurulan atölyede, etrafında dönen, engelden kaçan, uzaktan komuta edilebilen ve bilgisayardaki resimleri çizen 3 robot geliştirildi.

26.4.2016Eğitim
KARİYER YOLU

KARİYER YOLU

Aslan Saranga - Domino’s Pizza Türkiye Genel Müdürü

25.4.2016IK
Fabrika gibi okuldan devlete 1 milyon lira vergi

Fabrika gibi okuldan devlete 1 milyon lira vergi

Yetiştirdiği öğrencilerle özel sektörün kalifiye eleman ihtiyacını gideren Bingöl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, ürettiği ürünlerin satışından elde ettiği gelirden son 4 yılda devlete 1 milyon lira vergi ödedi.

25.4.2016Ekonomi
Zombie’nin kanununu çalsam yeniden

Zombie’nin kanununu çalsam yeniden

Vodafone Liselerarası Müzik Yarışması her sene farklı ilginç hikâyelere ev sahipliği yapıyor. Bu senenin dikkat çeken grubu, Alparslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri. Sulukuleli beş arkadaştan oluşan ‘Müzik, Dedem ve Ben’ grubunun iyi olması kaçınılmaz çünkü hepsi aileden müzisyen!

22.4.2016Keyif
'Mobil programlama' eğitimi sona erdi

'Mobil programlama' eğitimi sona erdi

Gazi Üniversitesi, Geleceği Önemseyenler Derneği (GÖNDER) ve Dr. Binnaz Ege-Dr. Rıdvan Ege Anadolu Lisesi işbirliğiyle, lisedeki gençlerin mobil uygulamalar geliştiren ve projeler hazırlayan bireyler olması için başlatılan eğitim projesi tamamlandı.

22.4.2016Eğitim
Emniyet amirinin liseli genci dövdüğü iddiası

Emniyet amirinin liseli genci dövdüğü iddiası

İzmir'in Torbalı İlçesi'nde görevli bir emniyet müdür yardımcısı, iddialara göre 16 yaşındaki öğrenciyi öldüresiye darp etti, ardından da, "Moralim bozuk kusura bakma, öfkemi senden çıkardım" diyerek özür diledi.

20.4.2016Gündem
Öğrenciler kendi

Öğrenciler kendi "CNC tezgahı"nı yaptı

Yozgat’ın Akdağmadeni ilçesinde bulunan, Akdağmadeni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Makine Teknolojisi alanı öğretmenleri ve öğrencileri, kendi imkanlarıyla mobilya üretimi ve iç tasarımda kullanılan CNC (Bilgisayarlı Nümerik Kontrol) tezgahı yaptı.

20.4.2016Eğitim
İTK’da Türk günü etkinliği

İTK’da Türk günü etkinliği

İZMİR Özel Türk Koleji (İTK) Büyükçiğli Kampüsü öğretmen ve öğrencilerinin birlikte projelendirdikleri ve beşincisi gerçekleştirilen Türk Günü Etkinlikleri’nde bu yıl geleneksel kına törenleri ve Türk sahne sanatları ele alındı.

20.4.2016Ege
Gençlere 'mobil programlama' eğitimi

Gençlere 'mobil programlama' eğitimi

Gazi Üniversitesi "Sosyal Sorumluluk Projesi Mobil Programlama Eğitimi" kapsamında 14 öğrenciye mobil programlama tekniği eğitimi verildi.

19.4.2016Eğitim
Aşçılık lisesi öğrencilerinin sorunu barınma

Aşçılık lisesi öğrencilerinin sorunu barınma

Türkiye’nin 60 ilinden 700 öğrencinin eğitim gördüğü Bolu’nun Mengen İlçesi’ndeki Aşçılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde sadece 165 öğrenci yurtta kalırken, diğerleri üniversite öğrencileri gibi bir araya gelip kiraladıkları evlerde kalıyor.

18.4.2016Eğitim
Tatlı İntikam 5. yeni bölümde nefes kesen sahne!

Tatlı İntikam 5. yeni bölümde nefes kesen sahne!

Tatlı İntikam hayranları Cumartesi akşamı yayınlanan son bölümün ardından yeni bölüm fragmanını merak ediyordu. Dizinin yayınlanan son bölümüne Pelin'in, Sinan'a verdiği cevap damgasını vurdu. Heyecan dolu geçen bölümün ardından 5.bölüm fragmanı da dizinin ardından hemen yayınlandı.

18.4.2016Kelebek
Kehribar dizisinin 6.yeni bölüm fragmanı izleyenleri şok etti!

Kehribar dizisinin 6.yeni bölüm fragmanı izleyenleri şok etti!

Kehribar'da heyecan bu hafta da eksik olmadı.Cuma günü 5.bölümü ile ekranlara gelen Kehribar'da hayranlarını şaşırtacak sahneler vardı. Orhan Yarımcalı ve Musa arasındaki savaş büyüdü. İşte Kehribar 6.bölüm fragmanında yaşananlar..

18.4.2016Kelebek
Bilfen Yönetim Kurulu Başkanı Osman Öztürk: Okulculuk pahalı bir iş

Bilfen Yönetim Kurulu Başkanı Osman Öztürk: Okulculuk pahalı bir iş

“Eğitimdeki gelişmeleri takip edip, işin hakkını vereceksen okulculuk kesinlikle pahalı bir iş. Şu an öğrenci ücretlerinin yüzde 64’ünü personel giderlerine ayırıyoruz” diyen Osman Öztürk “Okulumuz, aile şirketi. Hiçbir fona bağlı değil. Oğullarım  Bilfen’i geleceğe taşıyacaklardır” dedi.

18.4.2016Eğitim
Öğretmenlerin hayalleri gerçek oluyor

Öğretmenlerin hayalleri gerçek oluyor

Öğretmenlerin umut dolu gelecek için hayallerini paylaşacağı bir platform yaratan ve 24 öğretmenin 24 hayalinin gerçeğe dönüşmesi için yola çıkan Hürriyet ve Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV), Türkiye’nin desteğiyle eğitim neferlerinin düşlerini gerçekleştirmeye başladı.

17.4.2016Eğitim
Tacizden açığa alınan doktor iddiayı yalanladı

Tacizden açığa alınan doktor iddiayı yalanladı

AYDIN’da, hastanede staj yapan bir lise öğrencisini taciz ettiği iddiasıyla gözaltına alınıp adli kontrol şartıyla serbest kalan, ardından da görevden uzaklaştırılan 55 yaşındaki Uzm. Dr. R.T. suçlamayı kabul etmezken; kocasına destek veren psikiyatri uzmanı eşi A.T. da iddiaların asılsız olduğunu söyledi.

15.4.2016Gündem
Geleceğin turizmcilerinden kutlama

Geleceğin turizmcilerinden kutlama

Mersin’in Erdemli İlçesi’nde Arpaçbahşiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2015- 2016 Eğitim Öğretim Yılı mezuniyet töreni ve Turizm Haftası etkinlikleri coşkuyla kutlandı.

14.4.2016Çukurova
Kadın doğumcu stajyeri taciz ettiği iddiasıyla gözaltına alındı

Kadın doğumcu stajyeri taciz ettiği iddiasıyla gözaltına alındı

Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde görevli 55 yaşındaki Uzman Dr. R.T., hastanede staj yapan Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi 17 yaşındaki M.A.’yı taciz ettiği iddiasıyla gözaltına alındı.

13.4.2016Gündem
Halk oyunlarını eleştiren müdür yardımcısı okul önünde protesto edildi

Halk oyunlarını eleştiren müdür yardımcısı okul önünde protesto edildi

Malatya Gazi Anadolu Lisesi müdür yardımcısının, sosyal medyadaki paylaşımında halk oyunlarını ’zina’ olarak nitelemesine tepki gösteren CHP’liler okul önünde davul zurna eşliğinde halk oyunu oynayarak protesto gösterisi yaptı. Ak Parti Malatya İl Yönetim Kurulu üyesi Miraç Göçmez ise, Facebook hesabından halk oyunu oynamayı ’zina’ olarak niteleyen Müdür Yardımcısına destek verdi.

13.4.2016Gündem
Başarılı öğrencilere altın

Başarılı öğrencilere altın

Kütahya’nın Gediz ilçesinde, TÜBİTAK 47. Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Eskişehir Bölge Yarışması’nda dereceye giren ve Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı’nda (YGS) başarılı olan öğrenciler belediye tarafından çeyrek Cumhuriyet altınıyla ödüllendirildi.

13.4.2016Eğitim
Cansel K.'nın intihar etmesine sebep olan öğretmen tahliye edildi

Cansel K.'nın intihar etmesine sebep olan öğretmen tahliye edildi

Kayseri'de lise öğrencisi 17 yaşındaki Cansel Buse K'ye cinsel istismarda bulunarak intiharına neden olduğu iddiasıyla tutuklanan matematik öğretmeni Bayram Ö, "müstehcenlik" suçundan 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı. Sanık öğretmen, Yargıtay tarafından cezası onanana kadar tahliye edilirken, cinsel istismar ve kişiyi hürriyetinden yoksun kılma suçlamasından ise beraat etti.

12.4.2016Gündem
Kehribar dizisinin 5.bölüm fragmanında gözyaşları sel oldu - İzle

Kehribar dizisinin 5.bölüm fragmanında gözyaşları sel oldu - İzle

Kehribar bu hafta da çok heyecanlı bir bölümle ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölüm fragmanında Orhan Yarımcalı şoku yaşanıyor. İşte Kehribar dizisinin 5.bölüm fragmanı..

12.4.2016Kelebek
Müdür yardımcının halk oyunları mesajı velileri ayağa kaldırdı

Müdür yardımcının halk oyunları mesajı velileri ayağa kaldırdı

Malatya’da bir okulun müdür yardımcısının sosyal medya hesabından halk oyunları ile ilgili paylaşımı velilerin tepkisine neden oldu.

11.4.2016Gündem
Liseli gencin kahreden ölümü

Liseli gencin kahreden ölümü

İzmir'in Konak İlçesi'nde oturduğu binanın terasındaki prize bilgisayarının fişini takmak isterken elektrik akımına kapıldığı belirtilen lise öğrencisi 15 yaşındaki Emre Kaynak, 1'inci kata düşerek ağır yaralandı. Ambulansla hastaneye kaldırılan talihsiz genç hayatını kaybetti. Liseli gencin ölüm haberi ailesini yasa boğdu.

10.4.2016Gündem
Sakıp Sabancı, vefatının 12. yıldönümünde kabri başında anıldı

Sakıp Sabancı, vefatının 12. yıldönümünde kabri başında anıldı

Sabancı Holding'in 12 yıl önce vefat eden yönetim kurulu başkanı Sakıp Sabancı, kabri başında yapılan törenle anıldı.

10.4.2016Ekonomi
İdil’de cumartesi günleri öğrencilere telafi eğitimi

İdil’de cumartesi günleri öğrencilere telafi eğitimi

Şırnak’ın İdil ilçesinde 43 gün süren sokağa çıkma yasağı nedeniyle okula gidemeyen öğrenciler için ilk adım atıldı. Milli Eğitim Müdürlüğü’nün telafi eğitimi kapsamında ilçede kullanılabilir durumdaki okullarda cumartesi günleri öğrencilere eğitim verilmeye başlandı.

9.4.2016Eğitim
Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kızı 'Oryantiring'de mücadele etti

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kızı 'Oryantiring'de mücadele etti

Bolu'da Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde düzenlenen Liselerarası Oryantiring Grup yarışlarında, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kızı 15 yaşındaki Hacer Büke Davutoğlu da mücadele etti.

8.4.2016Diğer
Davutoğlu'nun kızı 'Oryantiring'de mücadele etti

Davutoğlu'nun kızı 'Oryantiring'de mücadele etti

Bolu'da Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde düzenlenen Liselerarası Oryantiring Grup yarışlarında, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kızı 15 yaşındaki Hacer Büke Davutoğlu da mücadele etti.

8.4.2016Gündem
Sivas’ta 1200 öğrenci cinsiyet eşitliği eğitimi aldı

Sivas’ta 1200 öğrenci cinsiyet eşitliği eğitimi aldı

Eğitimde Toplumsal Cinsiyet Eşitliğini Geliştirme Projesi (ETCEP) kapsamında, Sivas’taki 4 pilot okulda 1200 öğrenciye yönelik gerçekleştirilen ’Okul Temelli Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Kampanyası’nın kapanışı yapıldı.

8.4.2016Eğitim
Öğrencilerden yumurtanın raf ömrünü uzatan proje

Öğrencilerden yumurtanın raf ömrünü uzatan proje

Afyonkarahisar'da Süleyman Demirel Fen Lisesi 10’uncu sınıf öğrencileri, yumurtanın raf ömrünü 2,5 aya çıkaran proje hazırladı.

8.4.2016Eğitim
Öğrenciler AB konusunda yarıştı

Öğrenciler AB konusunda yarıştı

Adana’da ‘Öğrenciler AB’yi Öğreniyor’ projesi kapsamında bilgi yarışması düzenlendi.

6.4.2016Eğitim

"Eğlenceli tabletler" için uygulama geliştirdiler 

Kütahya'nın Gediz ilçesinde Selçuklu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğrenim gören iki öğrencinin, Milli Eğitim Bakanlığının "FATİH Projesi" kapsamında okullarda dağıtılan tabletlerin daha eğlenceli kullanılması amacıyla geliştirdiği uygulama, dersleri 3 boyutlu ve videolu öğrenme imkanı sunuyor.

3.4.2016Eğitim
Bu okulda 1280 öğrenciden sadece 2’si erkek

Bu okulda 1280 öğrenciden sadece 2’si erkek

DİYARBAKIR Merkez Yenişehir İlçesi’ndeki Dicle Mesleki ve Teknik Anadolu Lises’inde eğitim- öğrenim gören toplam 1280 öğrenciden sadece 2’si erkek.

3.4.2016Gündem
Okul çevrelerinde denetim

Okul çevrelerinde denetim

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotim ekipleri, okul içi ve çevrelerinde denetim yaptı.

2.4.2016Eğitim
Finalde kavga çıktı, üçüncü takım şampiyon ilan edildi

Finalde kavga çıktı, üçüncü takım şampiyon ilan edildi

Kayseri’de, Özel Kılıçaslan Anadolu Lisesi ile Özel Bahçeşehir Koleji arasındaki Erkekler Liselerarası Basketbol İl Birinciliği final maçında kavga çıktı.

1.4.2016Basketbol
Öğretmenler

Öğretmenler "değerler eğitimine" hazırlanıyor

Erzurum'da, "değerler eğitiminin" tüm ders anlatımlarında işlenebilmesi için İl Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde, tüm branş öğretmenlerine eğitim vermek üzere "formatör öğretmenler" yetiştirildi.

1.4.2016Eğitim
Otizmli Rabia bu yıl da YGS'yi kazandı

Otizmli Rabia bu yıl da YGS'yi kazandı

Geçen yıl kolunda saatle sınava girdiğinin tespit edilmesi üzerine Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) iptal edilen otizmli Rabia Aytek, devlet üniversitesinde okuyabilme hayalini gerçekleştirebilmek bu yıl tekrar şansını denedi. YGS'den geçerli puanı alan Aytek, Türk sanat müziği eğitimi alıp, günde 10 saat piyano çalışarak, yazın yapılacak özel yetenek sınavlarına hazırlanıyor.

1.4.2016Eğitim
Sağlıkta sahte diploma alarmı

Sağlıkta sahte diploma alarmı

Sağlık Bakanlığı İl sağlık müdürlükleri personelinin diploma teyitleri için çalışma başlattı. Çalışmalarda ilk sonuç İstanbul'da UMKE'de çalışan Gönül P.'den alındı. Diplomasının sahte olduğu ortaya çıktı.

31.3.2016Gündem
Liseli Zeynep’in ölümü üzdü

Liseli Zeynep’in ölümü üzdü

Kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) tedavisi gören lise öğrencisi Zeynep Dursun'un durumu aniden ağırlaşınca dün akşam hayatını kaybetti. Genç kızın ölüm haberi kentte üzüntü yarattı.

30.3.2016Sağlık
Liseli Zeynep’in ölümü üzdü

Liseli Zeynep’in ölümü üzdü

 MUĞLA’da Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH) tedavisi gören lise öğrencisi 16 yaşındaki Zeynep Dursun, durumu ağırlaşıp, yaşamını yitirdi. Zeynep’in ölüm haberi kentte üzüntü yarattı.

30.3.2016Ege
Otizmlilerin eğitimi için yeni proje

Otizmlilerin eğitimi için yeni proje

Otizmde farkındalık oluşturarak, 14-18 yaş arası otizmli gençlerin özel, devlet ve meslek liselerinde yaşıtlarıyla sanat ve terapi yoluyla kaynaştırılmasını sağlamak amacıyla proje başlatıldı.

30.3.2016Eğitim
24 ilde KPSS operasyonu: 51 gözaltı kararı

24 ilde KPSS operasyonu: 51 gözaltı kararı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen KPSS soruşturması kapsamında 24 ilde 51 kişi hakkında gözaltı kararı verildi, 34 şüpheli gözaltına alındı.

30.3.2016Gündem
Genç ressamların gözünden Cumhuriyet kadınları

Genç ressamların gözünden Cumhuriyet kadınları

İZMİR’de, Konak Belediyesi’nce bu yıl altıncısı düzenlenen Ümran Baradan Liseler Arası Resim Yarışması’nda dereceye girenler ödüllerini aldı. Bu yılki teması ’Cumhuriyet Kadınları’ olan yarışmanın ödül töreni Türkan Saylan Alsancak Kültür Merkezi’nde yapıldı.

29.3.2016Ege
Görme engelli arkadaşları için sınavları seslendirdiler

Görme engelli arkadaşları için sınavları seslendirdiler

Manisa’nın Kula İlçesi’ndeki Bekir Sacide Keleşoğlu Anadolu Lisesi öğrencileri, Değerler Eğitimi Projesi kapsamında görme engelli kardeşlerinin Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavı’na hazırlanabilmeleri için deneme sınavlarını seslendirdi.

29.3.2016Eğitim

Yazar Sonuçları

Bir bağışçının vakıf senedi değiştirilir mi

Bir bağışçının vakıf senedi değiştirilir mi

KIZILAY Genel Merkezi, ‘Kızılay (Kadıköy) Lamia Güvener Kan Alım Birimi’ (16 Nisan) ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

18.4.2016Haber Yazıları
Erkek ol başka fotoğrafımı kullan!

Erkek ol başka fotoğrafımı kullan!

YENI Akit benim için paçavra.

11.4.2016Haber Yazıları
Gerçek Fuat Avni kim

Gerçek Fuat Avni kim

İLERİDE Türkiye siyasi tarihini yazanlar mutlaka “Cemaat” ve “Fuat Avni”ye bir bölüm ayıracaklar.

8.4.2016Haber Yazıları