Arşiv
Yazarlara Göre
Prof. Dr. Osman MÜFTÜOĞLU627Osman MÜFTÜOĞLU384Mesude ERŞAN165Dr. Gündüz TEZMEN139Güzin Abla130Yalçın BAYER128Cengiz SEMERCİOĞLU98Nilüfer PAZVANTOĞLU82Ayşe ARMAN76Onur BAŞTÜRK61Kanat ATKAYA52Vahap MUNYAR50Sahrap SOYSAL46Şükrü KIZILOT40Dr.Başak DEMİRİZ35Ahmet HAKAN34Mehmet Y. YILMAZ33Sevil ATASOY33Ertuğrul ÖZKÖK29Bülent KATARCI25Erdal İPEKEŞEN25Yaşar SÖKMENSÜER25Ayşe ARAL24Melike Karakartal24Melis ALPHAN24Erkan ÇELEBİ23Mehmet ÖZ22Dr. Nuri Soysal21Pakize SUDA21Uğur CEBECİ21Ayşe ÖZEK KARASU20Emin ÇÖLAŞAN20Kubilay KESKİN20Mehmet YAŞİN18Tufan TÜRENÇ18Tuğrul ŞAVKAY18Yalçın DOĞAN18Yener SÜSOY18Yılmaz ÖZDİL18Hadi ULUENGİN16Yasemin BORAN16Doğan HIZLAN15Oktay EKŞİ15Arman Kırım14Yurtsan ATAKAN14Ömür GEDİK14Şenol Kalyoncu14Cem Keçe13Erdal SAĞLAM13Erman TOROĞLU13Gence Alton13Şenay DÜDEK13Doğan ULUÇ12Ebru ÇAPA12Fatih ALTAYLI12Sedat ERGİN12Bünyamin SÜRMELİ11Pako'nun Sayfası11Serdar TURGUT11Adnan KAYA10Ali Atıf BİR10Cüneyt ÜLSEVER10Hülya AVŞAR10Mehmet Ali BİRAND10Oya ARMUTÇU10Rahmi TURAN10Reşit ÇAĞLAYANGİL10Suna DUMANKAYA10Yorgo KIRBAKİ10İzzet ÇAPA10Pucca Günlük9Yonca TOKBAŞ9Ayçe DİKMEN7Bahar AKINCI7Ercan KUMCU7Nora ROMİ7Tolga TANIŞ7Zeynep BÖLÜKBAŞI7Duygu Sedefoğlu6Ege CANSEN6Fırat TUR6Gülse BİRSEL6Niobe6Yeşim Çobankent6Özdemir İNCE6Özgür BOLAT6İsmet BERKAN6Ayşe ARAL - Kelebek5Banu TUNA5Cenker TEZEL5Deniz BAYRAMOĞLU5Enis BERBEROĞLU5Eray GÖRGÜLÜ5Hakan Durgun5Mehmet Nuri YILMAZ5Rauf TAMER5 Sibel Arna5Temuçin Tüzecan5Yasin Girgin5Aynur TARTAN4

Alkol

Alkol ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Alkol haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 16.977 Alkol haberi bulunmuştur.

Alkol Haberleri

Prof.Dr. Nevzat Tarhan: “Almanya’da mükemmellik merkezi kuracağız”

Prof.Dr. Nevzat Tarhan: “Almanya’da mükemmellik merkezi kuracağız”

Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Hastanesi, Avrupa’da yaşayan vatandaşlarımıza danışmanlık yapmak üzere girişimlerini tamamladı. Bu kapsamda Almanya’nın Köln kentinde hem eğitim hem de sağlık alanında hizmet sunacağı merkezi Eylül ayında hayata geçirecek. Üniversite-Hastane, öncesinde Köln’deki basın mensupları ve orada yaşayan vatandaşlarımızla ilk buluşmayı gerçekleştirdi. Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, “Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Hastanesi olarak Almanya’da varlık göstermeye karar verdik. Eğitim ve sağlık alanındaki ihtiyacı karşılamak üzere hem Türkiyeli hem Almanlar için buradayız. Mükemmellik merkezi oluşturmak istiyoruz” diye konuştu.

27.6.2016Kampüs
Kız arkadaşını döverek öldürmekten ’ömür boyu’ hapis istemi

Kız arkadaşını döverek öldürmekten ’ömür boyu’ hapis istemi

ADANA'da karşılıksız aşk beslediği 28 yaşındaki Türkan Sarıkaya'yı döverek ölümüne neden olan 29 yaşındaki Bünyamin Fikirdeşici hakkında 'kasten öldürme' suçundan ömür boyu hapis cezası istemiyle dava açıldı. Cumhuriyet Savcısı iddianamesinde. Fikirdeşici'nin boşandığı 2 eşine de şiddet uyguladığını vurguladı.

24.6.2016Gündem
Helal mi, haram mı nasıl anlarız

Helal mi, haram mı nasıl anlarız

Dünyada artan Müslüman nüfusunu bağlı olarak helal gıdaya talep de her geçen gün artıyor. Yıllık 600 milyar Euro’luk ciroya sahip sektörde en büyük sorun, tüm dünyada geçerli olan ve tüketici tarafından bilinen bir sertifikalama standardı olmaması.

23.6.2016Avrupa
Mavi şarap üretildi

Mavi şarap üretildi

Kırmızı, beyaz ve rosenin ardından bu kez de mavi şarap üretildi. İspanyalı altı girişimcinin Gik markasıyla ürettiği şarap, kırmızı ve beyaz üzümlerin farklı varyasyonlarından oluşuyor.

23.6.2016Gurme
Acı haber geldi! 127 gündür aranıyorlardı...

Acı haber geldi! 127 gündür aranıyorlardı...

Ankara'da bir apartmanın bodrum katında biri kız çocuğu, diğeri bir erkeğe ait 2 ceset bulundu. Bulunan cesetlerin, 14 Şubat gününden beri kayıp olan Ali Alkan ile aynı apartmanda annesiyle yaşayan kızı, 9 yaşındaki İdil Alkan olduğu üzerinde duruluyor. Komşular dehşeti anlattı. İdil’in bir akrabası “Ayakkabı almak için alıp gitmiş çocuğu. Bir saat önce de aramış annesini. ‘Bir daha yüzümüzü göremezsin’ diye. Böylece çocuk kayıplarda" dedi. Bir apartman sakini "5 ay önce kayboldular. Sürekli olay yeri inceleme geliyordu buraya, araştırılıyordu. Üzerlerinde palto var. Muhtemelen kışın olmuş olay" diye konuştu.

21.6.2016Gündem
Ne kadar tehlikeli olduğunu bilseniz, bunu asla yapmazdınız!

Ne kadar tehlikeli olduğunu bilseniz, bunu asla yapmazdınız!

Uzun çalışma saatleri, sabahlara kadar süren eğlenceler, stres ve diğer faktörler, çoğu zaman birçoğumuzun yeterince uyku uyuyamamasına neden oluyor. Bazıları ara sıra yaşam koşulları gereği uykusundan feragat ederken, bazıları da bunu bir rutin haline getiriyor. Peki bu vücudumuzda nasıl etkiler yaratıyor?

21.6.2016Sağlık
Yuva kuran balzamik sirke

Yuva kuran balzamik sirke

Kız çocuğu doğduğu senenin bağbozumu sonunda üzüm suyu ağır ateşte geriye sadece yüzde 30’u kalana kadar kaynatılıyor. Kazanlarda açık havada kaynatılan şerbet, pekmez kıvamına gelince, büyükten küçüğe altı boy fıçıya tam doldurmadan konuluyor. Bu fıçıların her biri ayrı ağaçtan yapılmış; kestane, kiraz, meşe, dut, dişbudak ve ardıç... İşte sana doğan kız çocuğunun servet değerindeki çeyizi: Balzamik sirke.

21.6.2016Seyahat
Alternatif turizmde büyüme sürüyor

Alternatif turizmde büyüme sürüyor

ŞAH Inn Paradise Tatil Köyü Genel Müdürü Yusuf Yücel, genel turizmdeki büyük krize rağmen; alkol servisi yapılmayan, kadın ve erkeklere ayrı hizmetler sunulan ‘Alternatif Turizm’ in büyümeye devam ettiğini söyledi.

21.6.2016Kobi
Murat Sancak'ın avukatından 'paralel' vurgusu

Murat Sancak'ın avukatından 'paralel' vurgusu

Star Medya Grup Başkanı Murat Sancak’a yönelik 20 Ağustos 2015 tarihinde düzenlenen silahlı saldırıyla ilgili 1’i tutuklu 6 kişinin yargılandığı dava başladı. Murat Sancak’ın katılmadığı duruşmada, avukatı paralel vurgusu yaparak, “Murat Bey’in buradakilerle husumeti yoktur. Soruşturma sonunda sanıklar huzura getirilmiştir. Olayın tek görgü tanığı Mehmet Karar’dır. Saldırganları fiziki özelliklerini tam olarak belirterek teşhis yapmıştır. Malum bir yapı var. Başka saikleri olduğuna inanıyoruz” dedi.  

20.6.2016Gündem
Rusya - Galler maçı için tedbirler artırıldı

Rusya - Galler maçı için tedbirler artırıldı

Rusya - Galler maçının oynanacağı Toulouse kentine 1900 çevik kuvvet ve jandarma takviye olarak gönderildi.

20.6.2016Euro2016
Erdoğan'dan Arda Turan ve Koreli esnaf açıklaması

Erdoğan'dan Arda Turan ve Koreli esnaf açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Huber Köşkü'nde sanat ve spor dünyasının önemli isimleri ile iftar sofrasında bir araya geldi. Erdoğan, EURO 2016'da oynadığı 2 maçı da kaybedince eleştirilen Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ve A Milli Futbol Takımı Kaptanı Arda Turan'a sahip çıktı. Firuzağa'daki olayda, saldıranlar kadar ramazanda sokağa taşan etkinlik yapanların da hatalı olduğunu söyledi. Erdoğan, "Benim asıl üzüldüğüm husus; Bu tatsız hadise yüzünden Koreli esnafın mağdur olmuş bulunmasıdır. Ramazan günü sokaklara taşan bu tarz bir etkinliğe kalkışmak ne kadar yanlışsa buna kaba güç kullanarak müdahale etmek de o kadar yanlıştır" dedi.

20.6.2016Gündem
Erdoğan'dan 'plakçıya saldırı' açıklaması

Erdoğan'dan 'plakçıya saldırı' açıklaması

Sporcu ve sanatçılarla bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cihangir'de Radiohead etkinliği düzenleyen plakçıdakilere düzenlenen saldırı ile konuştu. Erdoğan, "Koreli esnafımız internet üzerinden gerçekleştirilecek bir albüm için sosyal medyadan davet gönderiyor. Olaya karışanlar tesbit edildi, çoğu da yakalandı. Benim asıl üzüldüğüm koreli esnafın durumu." diye konuştu.

19.6.2016Gündem
Plak dükkanına saldırıda flaş gelişme

Plak dükkanına saldırıda flaş gelişme

Beyoğlu Firuzağa'da dün akşam meydana gelen saldırı olayına ilişkin 3 kişi gözaltına alındı.

18.6.2016Gündem
Beyoğlu Firuzağa'daki eyleme polis müdahalesi

Beyoğlu Firuzağa'daki eyleme polis müdahalesi

Beyoğlu Firuzağa'da dün gece bir plak dükkanına yapılan saldırı olayını protesto etmek için Firuzağa Meydanı'nda toplanan 300 kişilik gruba polis gaz bombası ve tazyikli suyla müdahale etti.

18.6.2016Gündem
Ahmet Misbah Demircan'dan Firuzağa'daki saldırı ile ilgili açıklama

Ahmet Misbah Demircan'dan Firuzağa'daki saldırı ile ilgili açıklama

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Firuzağa'daki saldırı sonrası attığı tweetlerin çarpıtıldığını belirtti. Saldırıyı kınadığını ifade eden Demircan sosyal medya hesabından, "Firuzağa daki saldırıyla ilgili 4 tweet attım. Biri cımbızlanıyor, çarpıtılıyor" diyerek gece attığı mesajları yeniden yayınladı.

18.6.2016Gündem
Ramazan'da alkol gerekçesiyle saldırıya uğrayan Koreli plakçı dükkanını kapattı

Ramazan'da alkol gerekçesiyle saldırıya uğrayan Koreli plakçı dükkanını kapattı

Cihangir'de Radiohead etkinliği düzenleyen plakçıdakilere alkol yüzünden saldırı düzenlendi. Plakçı dükkanının sahibi ise Koreli çıktı. Saldırganlar Koreli Seogu Lee'yi darp etti, içeride olan müşterilerin arasındaki Koreliler'e de saldırdı. Dükkan sahibi Seogu Lee bugün dükkanını ağlayarak kapatıp, gitti.

18.6.2016Gündem
Cihangir'deki kafe baskınına tepki büyük: #Cumartesi21deCihangirdeyiz

Cihangir'deki kafe baskınına tepki büyük: #Cumartesi21deCihangirdeyiz

Firuzağa'daki 'Velvet Indieground Records' adlı mekanda düzenlenen Radiohead albüm tanıtım etkinliğine yapılan saldırıya sosyal medyadan gelen tepkiler büyüyor. Baskına tepki gösteren Twitter ve Facebook kullanıcıları, #Cumartesi21deCihangirdeyiz hashtag'i altında tepkilerini paylaşarak herkesi Cumartesi akşamı saldırının gerçekleştiği Cihangir'e çağırdı.

18.6.2016Gündem
Albüm tanıtımında alkol dayağı

Albüm tanıtımında alkol dayağı

İSTANBUL Beyoğlu Firuzağa’da plak satılan Velvet İndieground Records adlı işyerinde dün akşam Radiohead etkinliği düzenlendi.

18.6.2016Gündem
Galatasaray’ın reklâm şirketine ceza

Galatasaray’ın reklâm şirketine ceza

Maddi kriterleri yerine getirmediği için UEFA tarafından bir yıl Avrupa kupalarına katılmama cezası verilen Galatasaray'a bir kötü haber de Reklam Kurulu'ndan geldi. Kurul, Galatasaray’ın İstanbul’da, Atletico Madrid ile oynadığı maçta stadyum içi reklâm panolarında, yabancı bir alkollü içecek markasının bir kez isminin, ardından da muhtelif defalar “Drink Responsibly - Enjoy Responsibly” şeklindeki sloganının yer aldığını tespit etti.

17.6.2016Ekonomi
Yargıtay kararı bozdu, Dilşah öğretmen tahliye edildi

Yargıtay kararı bozdu, Dilşah öğretmen tahliye edildi

BURSA’da 2013 yılında, arkadaşlarıyla denize açıldıktan sonra kaybolan, ardından cesedi bulunan 35 yaşındaki Yusuf Süzer’in ölümüyle ilgili aynı kayıkta bulunan ilkokul öğretmeni arkadaşı 33 yaşındaki Dilşah Aytekin’in 12,5 yıllık hapis cezası Yargıtay tarafından sanık lehine bozuldu. 3 yıl 4 aydır cezaevinde kalan Dilşah Aytekin, yeniden yapılan yargılamada tahliye edildi.

17.6.2016Gündem
'Keşke ben ölseydim' deyince...

'Keşke ben ölseydim' deyince...

Beşiktaş’taki trafik kazasında polis memuru İsmet Fatih Alagöz’ün şehit olmasına, polis memuru Emre Tetik’in ise yaralanmasına neden olduğu gerekçesiyle 22.5 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan ünlü yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin, "Ben kimsenin canına, malına zarar gelsin istemezdim. Şu an yer değiştirmek imkanım olsa onun yerine ölmeyi tercih ederdim" diyerek ağladı. Bilirkişinin "Rüzgar Çetin tam kusurlu görülse de kazanın ölümle sonuçlanmasında maktül ve müştekinin emniyet kemeri takmamış olmaları kendilerinin ölümüne ve yaralanmasına yol açtı" raporuna şehit polisin ailesinin avukatı itiraz etti. Duruşma çıkışında şehit polisin eşi Özlem Alagöz, "Keşke sen ölseydin" dedi.

16.6.2016Gündem
Bölüm sonu dedikodusu: Poyraz Karayel 62. bölüm

Bölüm sonu dedikodusu: Poyraz Karayel 62. bölüm

Bizlere sevmenin, bir insanın sevdikleri için neler yapılabileceğinin dersini iki sezondur veren Poyraz Karayel; yüreklerimiz dağlayan, üstümüze çöken hüznü bir türlü attırmayan, soru işaretleriyle dolu bir sezon finaliyle ekranlara geldi. Lafı çok fazla uzatmadan sizi şu köşeye doğru alalım o zaman…

16.6.2016Keyif
Fransa rica etti, biz de verdik

Fransa rica etti, biz de verdik

Almanya İçişleri Bakanı Thomas de Maziere, Euro 2016 öncesi polisin çok sayıda holigana izlendiklerini bildirdiğini, buna rağmen yine de bazı kişilerin sınırdan geçebileceği gerekçesiyle, “Potansiyel holigan 2 bin 500 kişinin ismini Fransız makamlarına verdik. 21 holiganın ülkeden çıkmasını engelledik” dedi. Bakan, “Fransızların ricası” üzerine bu isimleri verdiklerini söyledi.

16.6.2016Avrupa
Deliryum nedir?

Deliryum nedir?

Çoğunlukla ağır hastalıklar nedeniyle tedavi gören hastalarda ortaya çıkan deliryum en sık görülen nöropsikiyatrik tablolardan biridir.

16.6.2016Sağlık
Alkol servisi yaptığı için garson tokatlayana hapis cezası

Alkol servisi yaptığı için garson tokatlayana hapis cezası

Alkol servisi yaptığı için garsonu tokatlayan Tunuslu'ya 8 ay hapis cezası verildi.

16.6.2016Dünya
Malezyalı islami havayolu şirketi Rayani'nin seferleri durduruldu

Malezyalı islami havayolu şirketi Rayani'nin seferleri durduruldu

Malezya’nın ilk 'İslami’ havayolu şirketi Rayani Havayolları uçuşları, ülkenin havacılık otoritesi tarafından durduruldu. Başörtülü kabin memurları çalıştıran ve kabinde alkol servisi yapmayan, helal yemekler servis eden şirket seferlerine geçtiğimiz yıl sonunda başlamıştı.

15.6.2016Ekonomi
56 yıla mahkum firari yakalanınca

56 yıla mahkum firari yakalanınca "Bira içmeye geldim" dedi

KAHRAMANMARAŞ’ta annesini öldürmek uçundan 20 yıl, bir başka kişiyi öldürmeye teşebbüsten 36 yıl olmak üzere toplam 56 yıl hapis cezasına çarptırılan, kapatıldığı Samsun E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’ndan 8 gün önce T Tipi Açık Ceza İnfaz Kurumu’na sevk edilmek istenirken firar eden 47 yaşındaki Hacı Mehmet Taş otostop yaparak geldiği memleketinde yakalandı. Taş, gazetecilere, "Bira içmeye geldim, içeride yok" dedi.

14.6.2016Gündem
Fransa’da alkol yasağı!

Fransa’da alkol yasağı!

Fransa’da alkol yasağı! Fransız hükümeti, EURO 2016 kapsamında maç oynanacak olan stadyumların çevresinde alkol kullanılmasını yasakladı.

13.6.2016Euro2016
Tescilli güzel Neslihan Önder'e alkol cezası

Tescilli güzel Neslihan Önder'e alkol cezası

Alkollü araç kullanırken yakalanan 2006 Best Model of Turkey birincisi manken Neslihan Önder'e 6 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

10.6.2016Gündem
Kızılay’dan Ramazan’da kan uyarısı

Kızılay’dan Ramazan’da kan uyarısı

KIZILAY Genel Başkanı Kerem Kınık, kurumun Ramazan süresince iki milyon yoksula ulaşacağını, bu kişilerin çoğunluğunu terör mağduru ailelerin oluşturacağını söyledi. Kızılay kartın kapsama alanının genişleteceğini ve 50 bin aileye dağıtılacağını belirten Kınık, “Karta 120 lira yükleniyor. Vatandaşlarımız ve Suriyeli aileler sigara ve alkol dışında temel gıda maddelerini bu kart ile sağlayabilecekler” dedi. Kınık, Ramazan’da kan stokunda ciddi azalma görülebildiğini belirterek, vatandaşları iftar sonrası kan bağışı yapmaya davet etti.

9.6.2016Gündem
Kendisine tecavüz etmek isteyen adamı vurdu

Kendisine tecavüz etmek isteyen adamı vurdu

Konya’da evli ve 1 çocuk annesi, 22 yaşındaki Zeynep K., sevgilisi banyoda iken ”Bir kereden bir şey olmaz” diyerek kendisine tecavüz etmeye çalıştığını öne sürdüğü sevgilisinin arkadaşı 32 yaşındaki evli ve 1 çocuk babası Fatih Kiraz’ı tabancayla öldürdü. Zeynep K. ve olaydan sonra birlikte kaçtığı 31 yaşındaki sevgilisi Mustafa G., polis tarafından yakalandı.

9.6.2016Gündem
Obez hastalar kansere daha çok yakalanıyor!

Obez hastalar kansere daha çok yakalanıyor!

Kanserli hastaların %8-18’inin aynı zamanda diyabetik olduğunu söyleyen Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Bahadır Ege, obezitenin birçok kanser türü için kabul edilen bir risk faktörü oluşturduğunu belirtiyor.

8.6.2016Sağlık
Ukraynalı gemiciler banyoda ölü bulundu

Ukraynalı gemiciler banyoda ölü bulundu

Tuzla'da yabancı gemilerin tamirinin yapıldığı özel bir tersanede tamir için bulunan Rus gemisinde iki gemici ölü bulundu

8.6.2016Gündem
İstanbul, Ankara, İzmir İftar ve Sahur vakitleri - İl il Ramazan 2016 İmsakiye

İstanbul, Ankara, İzmir İftar ve Sahur vakitleri - İl il Ramazan 2016 İmsakiye

İftar ve sahur saatleri dün ve bugünün en çok merak edilen konularından biri oldu. Sizde oruç tuttuğunuz ildeki iftar ve sahur saatini merak ediyorsanız alttaki linkten öğrenebilirsiniz. Haberimizde bulunan iftar ve sahur saatleri Diyanet İşleri Başkanlığı'nın belirlediği saatlerdir. İşte il il, ilçe ilçe iftar ve sahur saatleri

8.6.2016Gündem
Oyuncu Göktay Tosun'a alkollü araç kullanmaktan hapis cezası

Oyuncu Göktay Tosun'a alkollü araç kullanmaktan hapis cezası

Alkollü araç kullandığı gerekçesiyle yargılandığı davada, "Ben de istemezdim bu şekilde araç kullanmak ama taksi paramız kalmamıştı" şekline savunma yapan oyuncu Göktay Tosun 25 gün hapis cezasına çarptırıldı.

7.6.2016Paparazzi
Sahte rakı sanıklarına müebbet istemi

Sahte rakı sanıklarına müebbet istemi

İmal edip sattıkları sahte rakıyla bir kişinin ölümüne neden oldukları iddiasıyla haklarında dava açılan 1’i kadın 6 kişi için ‘olası kasıtla kasten öldürme’ suçundan dava açıldı

7.6.2016Ege
Sahte rakı sanıklarına müebbet istendi

Sahte rakı sanıklarına müebbet istendi

İzmir'de, imal ettikleri sahte rakıları satıp, Seçkin Dengiz’in ölümüne neden oldukları iddiasıyla haklarında dava açılan, biri kadın 6 kişi için ’Olası kasıtla kasten öldürme’ suçundan müebbet hapis cezası istemiyle dava açıldı. Ancak bu davada tutuksuz yargılanan 6 sanıktan 5’i hakkında, aynı dönemde yaşanan benzer 3 ölüm olayından dolayı başka mahkemelerde dava açıldığı ve o suçlamalardan dolayı tutuklu oldukları belirtildi.

7.6.2016Gündem
Karısını öldürüp cesedine tecavüz etti

Karısını öldürüp cesedine tecavüz etti

Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'ye bağlı Nihal Vihal kasabasında bir adam, kavga ettiği karısını öldürdükten sonra cesedini yıkayıp tecavüz etti.

7.6.2016Dünya
Kadıköy'de bıçaklı kavga: 2 yaralı

Kadıköy'de bıçaklı kavga: 2 yaralı

Barda eğlenen üç arkadaş arasında çıkan bıçaklı kavgada biri ağır, iki kişi yaralandı

4.6.2016Gündem
Alp Buğdaycı hayatını kaybetti

Alp Buğdaycı hayatını kaybetti

Arkadaşı Metin Kaçan'la beraber Güneş K'ya işkence ve tecavüz suçlamasıyla hüküm giyen Alp Buğdaycı dün 13.00 sıralarında Metris Cezaevi'nde fenalaştı. Eski spiker kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. İlk bulgulara göre ölüm nedeni kalp krizi. Avukatının verdiği bilgiye göre karar kesinleşince Buğdaycı’ya yeniden cezaevi yolu göründü. Kaçak duruma düşen Buğdaycı, Beyazıt’ta yapılan bir kimlik kontrolünde yakalandı ve cezaevine konuldu. Buğdaycı 5.5 ay sonra tahliye olacaktı.

3.6.2016Gündem
Uyuşturucu bağımlısı genç intihar etti

Uyuşturucu bağımlısı genç intihar etti

ADANA’da uyuşturucu bağımlısı 30 yaşındaki Mustafa Seldüz, ailesiyle yaşadığı apartmanın 12’inci katından atlayarak intihar etti.

1.6.2016Çukurova
İşte Mesut Özil'in sırrı!

İşte Mesut Özil'in sırrı!

Alman Milli Takımı’nın değişmez ismi Mesut Özil, sakatlıklarının azalmasını değiştirdiği diyet programına borçlu olduğunu söyledi.

1.6.2016Futbol
‘Hoş geldinginiiiz, evveldeng geldingiz’ / Kıbrıs gezi rehberi

‘Hoş geldinginiiiz, evveldeng geldingiz’ / Kıbrıs gezi rehberi

Son iki senedir Latin All Stars olarak ‘Latin Alaturka’ projemizle Girne’ye gidiyorum. Bu sene ‘5’inci Kıbrıs Rakı Festivali’ne yeniden davet edildim. Kıbrıs aksanının tuhaf samimiyeti daha havaalanında insana sempati yüklüyor... Burası hoşgörülü ve cana yakın insanların memleketi. Gece hayatı ise tartışılmaz... Bir de Kıbrıs’a ‘Kıprıs’ demiyorlar mı, hastasıyım...

1.6.2016Seyahat
Trafikte yol verilmeyen 112 çalışanları

Trafikte yol verilmeyen 112 çalışanları

Gülben Ergen bu hafta 112 Komuta Kontrol Merkezi’ni ziyaret ederek İstanbul trafiğinde hayat kurtarmaya çalışan sağlık personelinin sorunlarını dinledi.

31.5.2016Paparazzi

"Genç kalmak için ameliyat şart değil"

Daha genç görünmek için cerrahi estetik uygulamaların zorunlu olmadığını söyleyen Dr. Devrim Gürsoy, "Cerrahi bir müdahaleye ihtiyaç duyulmaksızın, kişinin en doğal görünümüyle 3-5 sene gençleşmesini sağlamak mümkün” dedi.

30.5.2016Sağlık

Yazar Sonuçları

Ben Pelin, bana kulak verin...

Ben Pelin, bana kulak verin...

DÜN beni çok mutlu eden bir mail aldım.

27.6.2016Haber Yazıları
Daima barışı esas almayı öğütleyen din: İslam

Daima barışı esas almayı öğütleyen din: İslam

“Ey iman sahipleri! Hepiniz toptan barış içine girin. Şeytanın adımlarını izlemeyin. Çünkü o, sizin için apaçık bir düşmandır.” (Bakara suresi 208)

16.6.2016Haber Yazıları
Kanser tedavisinde iki önemli gelişme!

Kanser tedavisinde iki önemli gelişme!

Bu haftaki röportaj konuğum Adana Acıbadem Hastanesi’nden Prof. Dr. Hüseyin Abalı… Konumuz kanser…Kansere umut veren tedavi yöntemlerinden, en sık rastlanan kanser çeşitleri… Ve henüz Türkiye’de ruhsat alamamış ilaçlara kadar birçok konuyu konuştuk.

15.6.2016Yazarlar
Galatasaray nasıl kurtulur?

Galatasaray nasıl kurtulur?

‘LOGOMUZ, renklerimiz ve ‘aslan sembolü’ üzerinden giderek Galatasaray 3 ana ürün üzerinden satış yapmalıdır.

3.6.2016Haber Yazıları
Trafikte yol verilmeyen 112 çalışanları

Trafikte yol verilmeyen 112 çalışanları

Gülben Ergen bu hafta 112 Komuta Kontrol Merkezi’ni ziyaret ederek İstanbul trafiğinde hayat kurtarmaya çalışan sağlık personelinin sorunlarını dinledi.

1.6.2016Kelebek Yazıları