Aramanız :
Aradığınız kelime : "

ali_fuat_yilmazer

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

687  adet haber bulundu.


 • Gökhan KİMSESİZCAN

  Tarihi yalıda VIP düğün - ali_fuat_yilmazer
  Tarihi yalıda VIP düğün02.03.2015
  YazarlarVIP dergisinin de sahibi olan gazeteci çift Reyhan ve Erkut Can’ın kızları Elçin Can, lise arkadaşıyla evlendi.
 • İlk kez gözaltında - ali_fuat_yilmazer
  İlk kez gözaltında27.02.2015
  GündemHrant Dink cinayeti öncesi Trabzon Emniyet Müdürü, sonrasında da Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı olan Ramazan Akyürek, TCK 83’üncü maddeden (Kasten öldürmenin ihmali davranışla işlenmesi) gözaltına alındı.Akyürek, cinayetle ilgili daha önceki ifadesinde sorulara 12 kez ‘Hatırlamıyorum’ 15 kez de ‘Bilmiyorum’ yanıtı vermişti.
 • Ramazan Akyürek gözaltında - ali_fuat_yilmazer
  Ramazan Akyürek gözaltında26.02.2015
  GündemESKİ EMNİYET İstihbarat Dairesi Başkanı Ramazan Akyürek, Hrant Dink soruşturmasını yürüten savcı Gökalp Kökçü'nün talimatı üzerine Ankara'da gözaltına alındı.
 • Ben CHP’li oğlum MHP’li - ali_fuat_yilmazer
  Ben CHP’li oğlum MHP’li22.02.2015
  GündemEGE Üniversitesi yerleşkesinde 2 grup arasında yaşanan kavgada bıçaklanarak hayatını kaybeden Fırat Yılmaz Çakıroğlu, dün İzmir’de binlerce kişinin katıldığı cenaze töreniyle toprağa verildi.
 • Annesi Fırat Çakıroğlu'nun fotoğrafını bırakmadı - ali_fuat_yilmazer
  Annesi Fırat Çakıroğlu'nun fotoğrafını bırakmadı21.02.2015
  Gündemİzmir'de Ege Üniversitesi kampüsünde dün Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun hayatını kaybettiği karşıt görüşlü öğrencilerin kavgasını araştıran polis, olay yerinde beş bıçak bulurken, yedi kişi de gözaltına aldı.Bugün Bornova Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan ve Özkanlar'a yürüyen kalabalık cenaze kortejenin en önünde yer alan anne Özlem Çakıroğlu, oğlunun fotoğrafını göğsüne bastı.Oğlunu son yolculuğuna uğurlayan baba Fuat Mahir Çakıroğlu "Bu olaylar bitecek mi? Önlem alınsın.Benim başıma geldi.Ben acıyı yaşadım başkaları yaşamasın" dedi.
 • Dink ailesinin avukatı: Engin Dinç'in ifadesi alınsın - ali_fuat_yilmazer
  Dink ailesinin avukatı: Engin Dinç'in ifadesi alınsın18.02.2015
  GündemHrant Dink'in ailesinin avukatı Hakan Bakırcıoğlu, savcılığa dilekçe sunarak, "kamu görevlilerinin ihmali" olduğu iddiasıyla yürütülen soruşturma kapsamında dönemin Trabzon İl Emniyet İstihbarat Şube Müdürü görevinde bulunan şu anda ise Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı olan Engin Dinç'in ifadesinin alınmasını talep etti.
 • 3 üniversitenin rektör adayları belirlendi - ali_fuat_yilmazer
  3 üniversitenin rektör adayları belirlendi13.02.2015
  Eğitim
 • YÖK yeni rektör ve dekanlar için kararını verdi - ali_fuat_yilmazer
  YÖK yeni rektör ve dekanlar için kararını verdi13.02.2015
  GündemYÖK Genel Kurulu Pamukkale Üniversitesi'nde yapılan rektör seçimlerinin ardından 6 adaydan 3'ünü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçimi için belirledi.
 • Vekillik için istifa kuyruğu - ali_fuat_yilmazer
  Vekillik için istifa kuyruğu11.02.2015
  EgeYÜKSEK Seçim Kurulu’nun milletvekili adayı olmak isteyen kamu görevlileri ve parti yöneticilerinin istifa etmeleri için verdiği süre önceki gün doldu.Ege’de de çok sayıda bürokrat ve parti yöneticisi görevlerinden ayrıldı.İstifalar için çoğunlukla son günün beklenmesi dikkat çekti.O isimler şöyle.
 • Murat Karayalçın'dan Başbakan'a Şişyi cevabı - ali_fuat_yilmazer
  Murat Karayalçın'dan Başbakan'a Şişyi cevabı28.01.2015
  GündemCHP İstanbul İl Başkanlığına atanan Murat Karayalçın, yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte kendisine danışmanlık yapacak isimleri bugün bir basın toplantısıyla kamuoyuna tanıttı.Karayalçın "AKP yöneticileri devlet içinde paralel bir devlet olduğunu söylemekteler.Böyle bir devlet yönetimi olur mu? Bir devlet var, içinde paralel bir devlet var.Bir bölgesinde başka bir devlet var.Ondan sonra AKP yöneticileri ve sayın Başbakan kalkıp diyecekler ki, ’Şişli’yi yönetemiyorsunuz’.Sen bir Türkiye’yi yönet bakalım" dedi.
 • İzmir Adliyesi’nde savcılara yeni görevlendirme - ali_fuat_yilmazer
  İzmir Adliyesi’nde savcılara yeni görevlendirme28.01.2015
  GündemİZMİR Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Doğru, İzmir Adliye Sarayı’nda son Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) kararnamesi ile bazı Cumhuriyet başsavcı vekilleri ve Cumhuriyet savcılarının başka yerlere atanmaları, Cumhuriyet Başsavcı Vekili İsa Fırat Küpeli ve Cumhuriyet Savcısı Celal Keser’in yaş haddinden emekliye ayrılacak olması nedeniyle yeni görevlendirmeler yaptı.
 • İzmir Adliyesi'nde savcılara yeni görevlendirme - ali_fuat_yilmazer
  İzmir Adliyesi'nde savcılara yeni görevlendirme28.01.2015
  GündemİZMİR Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Doğru, İzmir Adliye Sarayı'nda son Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) kararnamesi ile bazı Cumhuriyet başsavcı vekilleri ve Cumhuriyet savcılarının başka yerlere atanmaları, Cumhuriyet Başsavcı Vekili İsa Fırat Küpeli ve Cumhuriyet Savcısı Celal Keser'in yaş haddinden emekliye ayrılacak olması nedeniyle yeni görevlendirmeler yaptı.
 • Hâkim istedi çok sayıda tweete erişim yasağı geldi - ali_fuat_yilmazer
  Hâkim istedi çok sayıda tweete erişim yasağı geldi21.01.2015
  GündemTwitter fenomeni Fuat Avni'nin hesabına ilişkin dün alınan kapatma kararından sonra, aralarında çok sayıda gazetecinin de olduğu 30’a yakın kişinin attığı tweetlere erişim engeli kararı çıktı.Karar, İstanbul Sulh Ceza Hakimi Bekir Altun’un talebi sonrası alındı.Twitter’den kullanıcılara yapılan bildirimde ise ‘Bu Tweet(ler) hakkında ileride bir işlem yapmak durumunda kalabiliriz” mesajı gönderildi.
 • Yasin Hayal ’tanık’ olarak ifade verdi - ali_fuat_yilmazer
  Yasin Hayal ’tanık’ olarak ifade verdi21.01.2015
  GündemHRANT Dink suikastına ilişkin olarak, "Kamu görevlilerinin ihmali" olduğu iddiasıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında Yasin Hayal tanık olarak ifade verdi.
 • Hrant Dink soruşturmasında yakalama kararı - ali_fuat_yilmazer
  Hrant Dink soruşturmasında yakalama kararı16.01.2015
  GündemHrant Dink cinayetinin işlendiği dönemde Trabzon İstihbarat Şube Müdürlüğü’nde amir olan Cizre Emniyet Müdürü Ercan Demir hakkında 'yakalama' kararı çıkarıldı.
 • 888 hakim ve savcının görev yeri değişti - ali_fuat_yilmazer
  888 hakim ve savcının görev yeri değişti15.01.2015
  GündemHSYK'nın kararnamesi ile 784 adli ve 104 idari hakim ve savcı olmak üzere toplam 888 hakim ve savcının görev yerinde değişiklik yapıldı.
 • Nedim Şener'den kumpas şikâyeti - ali_fuat_yilmazer
  Nedim Şener'den kumpas şikâyeti14.01.2015
  GündemGazeteci Nedim Şener, Odatv Davası'nda kumpas iddiaları üzerine yürütülen soruşturma kapsamında Cumhuriyet Savcısı Cumali Karakütük'e öğleden sonra ifade verdi.
 • Dink soruşturmasında Cizre Emniyet Müdürü Ercan Demir ifade verdi - ali_fuat_yilmazer
  Dink soruşturmasında Cizre Emniyet Müdürü Ercan Demir ifade verdi14.01.2015
  GündemHrant Dink cinayeti soruşturması kapsamında “şüpheli” sıfatıyla ifadesi alınan, o dönemde Trabzon İstihbarat Şube Müdürlüğü'nde amir olan Cizre Emniyet Müdürü Ercan Demir, tutuklama talebiyle sevk edildiği mahkemece serbest bırakıldı.
 • Dink soruşturmasında 2 polise tutuklama - ali_fuat_yilmazer
  Dink soruşturmasında 2 polise tutuklama13.01.2015
  GündemGazeteci Hrant Dink’in öldürülmesine ilişkin yürütülen soruşturmada hakkında yakalama kararı çıkarılan polis memurları Muhittin Zenit ve Özkan Mumcu tutuklandı.
 • Üçüncü VIP atama listesi - ali_fuat_yilmazer
  Üçüncü VIP atama listesi13.01.2015
  GündemCHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, aralarında bazı AK Partili bakanların yakınlarının da olduğu ‘VIP Atama Listesi’nin 3’üncüsünü açıkladı.
 • Dink soruşturmasında flaş gelişme - ali_fuat_yilmazer
  Dink soruşturmasında flaş gelişme12.01.2015
  GündemHrant Dink Cinayetine ilişkin "kamu görevlilerinin ihmali" olduğu iddiasıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında dönemin Trabzon Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdürlüğü'nde görevli polisler Muhittin Zenit ve Özkan Mumcu hakkında yakalama kararı çıkarıldı.
 • CHP'li Haluk Koç, 'KPSS'de VIP torpil' iddialarını paylaştı - ali_fuat_yilmazer
  CHP'li Haluk Koç, 'KPSS'de VIP torpil' iddialarını paylaştı12.01.2015
  GündemCHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, basın toplantısı düzenleyerek AK Parti döneminde hukuksuz olarak yapıldığını savunduğu atamalarla ilgili belgeleri kamuoyu ile paylaştı.
 • Görevi kötüye kullanma suçu - ali_fuat_yilmazer
  Görevi kötüye kullanma suçu02.01.2015
  Gündemİstanbul Emniyeti İstihbarat Şubesi’nin 2008-2009 döneminde 160 ismi, Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanlığı’nın ise çok sayıda bürokrat, işadamı ve gazeteciyi 2007-2009 arasında istihbari dinleme kapsamında kod ve sahte isimlerle dinlediği ortaya çıkmıştı.Yasaya aykırı bu dinlemelerle resmi belgede sahtecilik ve görevi kötüye kullanma, haberleşmenin gizliliğini ihlal suçları işlendi.
 • 14 Aralık’ta şüpheli ifadesi - ali_fuat_yilmazer
  14 Aralık’ta şüpheli ifadesi27.12.2014
  GündemİSTANBUL Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen 14 Aralık soruşturması kapsamında, Silivri Cezaevi’nde tutuklu olan eski emniyet müdürleri Yurt Atayün, Ali Fuat Yılmazer, Kazım Aksoy, Erol Demirhan ve Ömer Köse’nin şüpheli olarak ifadesi alındı.
 • 5 eski polis müdürü tutuklandı - ali_fuat_yilmazer
  5 eski polis müdürü tutuklandı27.12.2014
  Gündem14 Aralık soruşturması kapsamında tutuklanma talebiyle nöbetçi hakimliğe gönderilen 5 eski polis müdürü Ali Fuat Yılmazer, Yurt Atayün, Ömer Köse, Erol Demirhan ve Kazım Aksoy tutuklandı.
 • Eski emniyet müdürleri ifade için adliyede - ali_fuat_yilmazer
  Eski emniyet müdürleri ifade için adliyede26.12.2014
  Gündem22 Temmuz Operasyonu kapsamında tutuklanan İstanbul Terörle Mücadele eski Şube Müdürü Yurt Atayün ve eski İstanbul İstihbarat Şube Müdürü Ali Fuat Yılmazer’in de aralarında bulunduğu 5 kişi "14 Aralık" soruşturması kapsamında ifade vermek için adliyeye getirildi.
 • Eski polis müdürlerine UYAP azizliği - ali_fuat_yilmazer
  Eski polis müdürlerine UYAP azizliği26.12.2014
  Gündem14 Aralık soruşturması kapsamında savcı tarafından sorgulandıktan sonra tutuklanma talebiyle nöbetçi hakimliğiğe gönderilen 5 eski polis müdürüyle ilgili karar, UYAP sistemindeki aksaklık nedeniyle yarına kaldı.
 • Hrant Dink cinayetinde 1'i polis 2 yeni isim - ali_fuat_yilmazer
  Hrant Dink cinayetinde 1'i polis 2 yeni isim24.12.2014
  Gündemİstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekilliğince yürütülen Hrant Dink cinayeti soruşturması kapsamında, dönemin Trabzon Emniyet Müdürü Reşat Altay'ın savcılık ifadesinde çarpıcı detaylar ve biri polis 2 yeni isim yer alıyor.
 • Dink şüphelisi olarak sorgulandı - ali_fuat_yilmazer
  Dink şüphelisi olarak sorgulandı23.12.2014
  GündemHRANT Dink’in öldürüldüğü 19 Ocak 2007’de dönemin Trabzon İl Emniyet Müdürü olan Reşat Altay, suikastte kamu görevlilerinin ihmali olup olmadığına yönelik soruşturmada şüpheli olarak 3 saat ifade verdi.
 • Reşat Altay ifade verdi - ali_fuat_yilmazer
  Reşat Altay ifade verdi22.12.2014
  GündemHrant Dink suikastına ilişkin olarak, "Kamu görevlilerinin ihmali" olduğu iddiasıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında dönemin Trabzon Emniyet Müdürü Reşat Altay 'şüpheli' sıfatıyla ifade verdi.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Ben buralarda yokken neler olmuş - ali_fuat_yilmazer
  Ben buralarda yokken neler olmuş20.12.2014
  Yazarlar10 gün süren bir Avustralya yolculuğundan sonra döndüm ve mesleki deformasyon gereği eski gazeteleri şöyle bir elden geçirdim.
 • Örgütten 4 tutuklama - ali_fuat_yilmazer
  Örgütten 4 tutuklama20.12.2014
  Gündem14 Aralık Operasyonu kapsamında 1’inci Sulh Ceza Mahkemesi’ne sevk edilen Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca ‘örgüt yöneticisi’ suçlamasıyla, emniyet müdürleri Tufan Ergüder, Ertan Erçıktı ve emniyet amiri Mustafa Kılıçaslan da örgüte üye oldukları iddiasıyla tutuklandı.Kararda Fethullah Gülen için ‘şüpheli’ denilirken, 7 kişiyle birlikte, Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı da yurtdışına çıkış yasağıyla serbest kaldı.
 • 14 Aralık operasyonu - ali_fuat_yilmazer
  14 Aralık operasyonu15.12.2014
  Gündem17-25 Aralık 2013’teki rüşvet ve yolsuzluk soruşturmalarının yıldönümüne, Türkiye yeni bir operasyon haberiyle uyandı.İstanbul başta olmak üzere birçok ilde dün sabah başlayan operasyonda Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı, Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca ile Terörle Mücadele Şubesi’nin eski yetkililerinin de aralarında bulunduğu 31 kişi hakkındaki gözaltı kararları uygulamaya konuldu, gece olduğunda 27 şüpheli, Emniyette'ydi.
 • Celalettin Cerrah Hrant Dink cinayetiyle ilgili ifade verdi - ali_fuat_yilmazer
  Celalettin Cerrah Hrant Dink cinayetiyle ilgili ifade verdi15.12.2014
  GündemHrant Dink cinayetine ilişkin kamu görevlilerinin ihmali olduğu iddiasıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında İstanbul Eski Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah "şüpheli" sıfatıyla adliyede ifade verdi.
 • 14 Aralık operasyonu onun şikayetiyle başlamış - ali_fuat_yilmazer
  14 Aralık operasyonu onun şikayetiyle başlamış15.12.2014
  Gündem14 Aralık operasyonu çerçevesinde, 37 kişi hakkındaki soruşturmanın, daha önce terör örgütü üyeliği suçundan açılan bir davada tutuklu yargılanan dönemin Tahşiye Yayınevi'nin sahibi Mehmet Nuri Turan'ın şikayeti üzerine başlatıldığı öğrenildi.
 • Samast , Dink cinayetinde polisi işaret etti - ali_fuat_yilmazer
  Samast , Dink cinayetinde polisi işaret etti10.12.2014
  GündemAgos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'i öldürdüğü gerekçesiyle aldığı 22,5 yıl hapis cezası onanan Ogün Samast, Dink cinayeti soruşturması kapsamında tanık olarak verdiği ifadesinde cinayetin dönemin İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek tarafından bilindiğini öne sürdü.Korkusunu yenerek ifade vermeye karar verdiğini belirten Samast 7 sayfalık ifadesinde "Ben Yasin'e ‘olay nasıl olacak?’dedim.Yasin de bana ‘direkt olarak vuracaksın bu şekilde imzamız olacak.Otobüsten Trabzon'a dönerken Samsun'dan seni alacaklar.Eğer burada alınırsan Ramazan müdür açığa çıkar' dedi” diye konuştu.Dink cinayi sanıklarından Yasin Hayal’in kendisine anlattıklarından her şeyin polis tarafından ayarlandığını iddia etti
 • Dink soruşturmasında Ergun Güngör ifade verdi - ali_fuat_yilmazer
  Dink soruşturmasında Ergun Güngör ifade verdi09.12.2014
  GündemHrant Dink suikasti soruşturması kapsamında İstanbul eski Vali Yardımcısı Ergun Güngör "şüpheli" sıfatıyla 2.5 saat ifade verdi.
 • Ogün Samast müdürlerin ismini verdi - ali_fuat_yilmazer
  Ogün Samast müdürlerin ismini verdi06.12.2014
  GündemAgos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink’i 19 Ocak 2007’de öldürdüğü ve ruhsatsız silah kullandığı gerekçesiyle aldığı 22 yıl 10 ay hapis cezası onanan Ogün Samast, suikasta ilişkin 7 yıldır devam eden soruşturma kapsamında 2’nci kez ‘tanık’ olarak dinlendi.Samast'ın ifadesinde üçüncü bir kişinin daha adını verdiği ve bu ismin bugüne kadar yürütülen soruşturma veya davada hiçbir şekilde gündeme gelmediğini söylediği öğrenildi.
 • İlişkileri normal değil - ali_fuat_yilmazer
  İlişkileri normal değil06.12.2014
  GündemAgos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink’in öldürülmesine ilişkin soruşturma kapsamında ‘şüpheli’ olarak ifadeye çağrılan dönemin İstihbarat Daire Başkanlığı C Şube Müdürü Ali Fuat Yılmazer, “O dönemde asli sorumluluğu olanlar bile olayı çözmek için benim kadar uğraşmadılar.Burada büyük bir ihmal var.Erhan Tuncel’in (Suikatın planlayıcılarından) bu olayla ilgili Engin Dinç’e (dönemin Trabzon İstihbarat Şube Müdürü) yazdığı mektuba atıf yapmak istiyorum.Bu normal bir istihbaratçı ve yardımcı istihbarat elemanı ilişkisi olamaz” dedi.
 • 10.Ağır Ceza’yı şikâyet etti - ali_fuat_yilmazer
  10.Ağır Ceza’yı şikâyet etti05.12.2014
  GündemBalyoz davasında 18 yıl hapis cezasına çarptırıldıktan sonra yeniden yargılanan emekli Orgeneral Ergin Saygun, Balyoz’da kumpas iddialarına ilişkin İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu Savcısı Gökalp Kökçü’ye müşteki olarak ifade verdi.
 • Ali Fuat Yılmazer: Evet dinledik - ali_fuat_yilmazer
  Ali Fuat Yılmazer: Evet dinledik05.12.2014
  GündemEski İstanbul İstihbarat Şube Müdürü Ali Fuat Yılmazer, Hürriyet’in manşetindeki ‘Dinlenen VIP isimler’ haberiyle ilgili açıklama yaptı ve kod isimlerle yapılan o dinlemelerin kanuna uygun olduğunu söyledi.
 • Samast, Dink cinayetinde tanık olarak dinlendi - ali_fuat_yilmazer
  Samast, Dink cinayetinde tanık olarak dinlendi05.12.2014
  GündemAgos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink’in katili Ogün Samast, Türkiye'yi sarsan cinayete ilişkin soruşturmada "tanık" olarak ifadesi alınmak üzere adliyeye getirildi.
 • Ali Fuat Yılmazer Hrant Dink'in fişini açıkladı - ali_fuat_yilmazer
  Ali Fuat Yılmazer Hrant Dink'in fişini açıkladı05.12.2014
  GündemAgos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink’in öldürülmesine ilişkin yürütülen soruşturmada şüpheli sıfatıyla dün ifade veren İstanbul İstihbarat eski Müdürü Ali Fuat Yılmazer’in ifadesinde, "İstihbarat Daire Başkanlığı arşivinde Hrant Dink ile ilgili açılmış dosya vardır.Benim hatırladığım kadarı ile başlangıçta Hrant Dink hakkında sol faaliyetlerinden dolayı bir fiş vardı" dediği öğrenildi.
 • Hrant Dink cinayeti davasında yeni isim - ali_fuat_yilmazer
  Hrant Dink cinayeti davasında yeni isim05.12.2014
  Gündemİstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekilliği'nce yürütülen soruşturma kapsamında "tanık" olarak ifadesine başvurulan Hrant Dink cinayetinin faili Ogün Samast'ın, cinayetle ilgili ilk kez, bugüne kadar ismi geçmeyen üçüncü bir kişiden bahsettiği öğrenildi.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  ‘Kitap yüklü merkep’ ve ‘eşeği saldım çayıra’! - ali_fuat_yilmazer
  ‘Kitap yüklü merkep’ ve ‘eşeği saldım çayıra’!04.12.2014
  YazarlarCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, eğitim şûrasındaki konuşmasında sözü döndürüp dolaştırıp Anayasa Mahkemesi’nin önünde bekleyen “Seçim barajı hak ihlali midir, değil midir” konusuna getirdi.
 • Ali Fuat Yılmazer ifade veriyor - ali_fuat_yilmazer
  Ali Fuat Yılmazer ifade veriyor04.12.2014
  Gündem22 Temmuz Operasyonu kapsamında “Yasadışı dinleme" yaptığı gerekçesi ile tutuklanarak Silivri Cezaevi'ne konulan eski İstanbul İstihbarat Şubesi Müdürü Ali Fuat Yılmazer, Hrant Dink soruşturması kapsamında 'şüpheli' sıfatıyla ifade vermek üzere adliyeye getirildi.
 • Ali Fuat Yılmazer: Evet dinledik - ali_fuat_yilmazer
  Ali Fuat Yılmazer: Evet dinledik04.12.2014
  GündemPolislere yönelik operasyon kapsamında tutuklanan eski İstanbul İstihbarat Şube Müdürü Ali Fuat Yılmazer, Hürriyet'in dün manşetten verdiği 'Dinlenen VIP isimler' başlığıyla çıkan ve ünlü isimlerin dinlendiği haberiyle ilgili açıklama yaptı.Yılmazer, avukatı aracılığıyla yaptığı açıklama dinlemeleri kabul etti.
 • VIP kulak - ali_fuat_yilmazer
  VIP kulak03.12.2014
  Gündem2008-2009 yılları arasında sektörlerinin ileri gelen 160 ünlü isminin, “istihbari dinleme” adı altında, ‘terör ve organize suç örgütü üyesi oldukları gerekçesiyle’ dinlendiği belirlendi.Hürriyet Gazetesi’nin santral numaralarından Doğan Holding’in üst düzey yöneticilerinin neredeyse tamamı dinlenmiş.Listede işadamları Ferit Şahenk’ten, Ali Koç ve Mehmet Emin Karamehmet’e, eski Genelkurmay Başkanları İsmail Hakkı Karadayı’dan, Hüseyin Kıvrıkoğlu’na, gazeteci Mehmet Yakup Yılmaz’dan, Yılmaz Özdil, Uğur Dündar ve Can Dündar’a kadar çok sayıda isim var.
 • DİNK şüphelisi olarak ifade çağrısı - ali_fuat_yilmazer
  DİNK şüphelisi olarak ifade çağrısı29.11.2014
  Gündem22 Temmuz Operasyonu kapsamında ‘yasadışı dinleme’ yaptığı gerekçesiyle tutuklanarak Silivri Cezaevi’ne konulan eski İstanbul İstihbarat Şubesi Müdürü Ali Fuat Yılmazer, 7 yıldır devam eden Hrant Dink soruşturması kapsamında ‘şüpheli’ sıfatıyla ifadeye çağrıldı.
 • Hrant Dink soruşturmasında yeni gelişme - ali_fuat_yilmazer
  Hrant Dink soruşturmasında yeni gelişme28.11.2014
  Gündem22 Temmuz Operasyonu kapsamında “Yasadışı dinleme" yaptığı gerekçesi ile tutuklanarak Silivri Cezaevi'ne konulan eski İstanbul İstihbarat Şubesi Müdürü Ali Fuat Yılmazer, Hrant Dink soruşturması kapsamında 'şüpheli' sıfatıyla ifadeye çağrıldı.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»