Aramanız :
Aradığınız kelime : "

ali fuat yilmazer

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

711  adet haber bulundu.


 • Hakim Özçelik'ten yazılı açıklama - ali-fuat-yilmazer

  Hakim Özçelik'ten yazılı açıklama30.04.2015

  Gündem

  Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca ile 22 Temmuz ve devamında yapılan operasyonlarda tutuklanan, aralarında Yurt Atayün ve Ali Fuat Yılmazer'in de bulunduğu 63 polisin dosyasında reddi hakim kararını veren ve sonrasında açığa alınan eski 29.Asliye Ceza Hakimi Metin Özçelik, "Örgüt üyeliği" gerekçesiyle tutuklanma istemiyle mahkemeye sevk edilmeden 1 saat önce, 4 sayfalık yazılı açıklama yaptı.
 • Yılmazer hakkında açılan Erdoğan'a hakaret davası görüldü - ali-fuat-yilmazer

  Yılmazer hakkında açılan Erdoğan'a hakaret davası görüldü29.04.2015

  Gündem

  22 Temmuz Soruşturması kapsamında tutuklanan eski İstanbul İstihbarat Şube Müdürü ve İstanbul Bağımsız Milletvekili adayı Ali Fuat Yılmazer hakkında, 19 ve 22 Mart 2014 tarihlerinde katıldığı bir televizyon programında yaptığı konuşmalarda dönemin Başbakanı olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a "Kamu görevlisine görevinden dolayı hakaret" suçundan 1 yıl 4 aydan 2 yıl 8 aya kadar hapis istenen davanın görülmesine başlandı.
 • "O karar" artık resmen yok.Mahkeme kendi kararı için "Yok hükmündedir" dedi28.04.2015

  Gündem

  SAMANYOLU Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca ile 22 Temmuz ve devamında yapılan operasyonlarda tutuklanan aralarında Yurt Atayün ve Ali Fuat Yılmazer’in de bulunduğu 63 polisin, 4 gündür süren tahliye karmaşası bugün son buldu.
 • Tahliye kararı iade - ali-fuat-yilmazer

  Tahliye kararı iade27.04.2015

  Gündem

  Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca ile eski emniyet müdürleri Yurt Atayün, Ömer Köse, Ali Fuat Yılmazer, Yakup Saygılı, Tufan Ergüder’in de aralarında olduğu yaklaşık 70 kişi hakkında İstanbul 32’nci Asliye Ceza Mahkemesi’nin verdiği tahliye kararı, infaz savcısı tarafından imzalanmadı ve mahkemeye iade edildi.
 • Tahliye kararları iade - ali-fuat-yilmazer

  Tahliye kararları iade26.04.2015

  Gündem

  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı İnfaz ve İlamat Bürosu, “yetkisi olmadığı” halde “paralel yapı” soruşturmalarından tutuklu şüphelilerin tahliyesine karar veren İstanbul 32.Asliye Ceza Mahkemesi'nin yazdığı tahliye müzekkerelerini, mahkemeye iade etti.Tahliye kararı için İstanbul Adliyesi’nde bekleyen tutuklu polis yakınlarına destek için adliye önüne gelen eski Mali Şube Müdür Yardımcısı Yasin Topçu ise yaka paça gözaltına alındı.
 • İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Hadi Salihoğlu'ndan tahliye açıklaması - ali-fuat-yilmazer

  İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Hadi Salihoğlu'ndan tahliye açıklaması26.04.2015

  Gündem

  İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Hadi Salihoğlu, İstanbul 32.Asliye Ceza Mahkemesi'nin, Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca, ile 22 Temmuz ve devamında yapılan operasyonlarda tutuklanan aralarında Yurt Atayün ve Ali Fuat Yılmazer'in de bulunduğu yaklaşık 70 polisin tahliyesine karar vermesinin ardından Başsavcılık gece saatlerinde yazılı açıklama yaptı.
 • Tahliye bilmecesi - ali-fuat-yilmazer

  Tahliye bilmecesi26.04.2015

  Gündem

  Silivri Cezaevi’nde tutuklu bulunan Hidayet Karaca ve çoğu polis 75 kişi hakkında dün gece tahliye kararı çıktı.Sulh Ceza Hâkimliği’nin asliye cezanın kararıyla ilgili ‘geçersiz’ demesiyle tahliye bilmeceye döndü.
 • Soma duruşmasında 4 kişi için tutuklama talebi - ali-fuat-yilmazer

  Soma duruşmasında 4 kişi için tutuklama talebi24.04.2015

  Gündem

  Soma'da 13 Mayıs 2014'te meydana gelen, 301 madencinin öldüğü faciayla ilgili dava bugün devam ediyor.Avukaların konuşmasını sırasında, faciada oğlunu kaybeden Elmas Kaya sinir krizi geçirince, duruşmaya ara verildi.Mağdur avukatları 4 sanığın tutuklanmasını talep etti.Koray Keskin'in konuşmasının ardından sanık avukatları tahliye isteyince salon karıştı.
 • Türkiye'den 23 Nisan manzaraları - ali-fuat-yilmazer

  Türkiye'den 23 Nisan manzaraları23.04.2015

  Eğitim

  Türkiye, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları dolayısıyla bu sene de renkli görüntülere sahne oldu.Dünyanın farklı ülkelerinden çocuklar yine Türkiye’de buluştu.İşte ülkemizden 23 Nisan manzaraları:
 • İstanbul’da bağımsız adayların pusuladaki yerleri belli oldu - ali-fuat-yilmazer

  İstanbul’da bağımsız adayların pusuladaki yerleri belli oldu21.04.2015

  Gündem

  ÇAĞLAYAN’daki İstanbul Adalet Sarayı’nda bulunan İl Seçim Kurulu’nda gerçekleşen kura çekimiyle 7 Haziran’daki seçime bağımsız olarak girecek 49 adayın oy pusulasındaki sırası belirlendi.
 • Soma Davası'nın beşinci duruşması devam ediyor - ali-fuat-yilmazer

  Soma Davası'nın beşinci duruşması devam ediyor20.04.2015

  Gündem

  Manisa'nın Akhisar İlçesi'nde görülmeye başlanan 301 madencinin hayatını kaybettiği Soma faciasıyla ilgili davanın görülmesine geçen hafta kaldığı yerden bugün devam ediliyor.8'i tutuklu, 37 tutuksuz sanıklı davanın bugünkü oturumunda mahkeme heyeti tutuksuz sanıkları dinliyor.İfadelerin alındığı sırada mahkeme başkanına seslenen bir madenci annesinin "Siz hiç ölmüş evladınızı kucağınıza aldınız mı?" şeklindeki sözleri salonda duygusal anların yaşanmasına neden oldu.Duruşmada bunlar yaşanırken şehit madenci yakınları da Soma Kömür İşletmeleri A.Ş.adına bağış kutusu hazırladı.Kutunun üstüne “Soma A.Ş.” ve işletmenin yönetim kurulu başkanı tutuklu sanık Can Gürkan’ın adını yazan aileler, “Can Gürkan açmış, geliri yokmuş.İhtiyaçlarını gidersin” dedi.
 • ‘Simonlar’a 2 erteleme - ali-fuat-yilmazer

  ‘Simonlar’a 2 erteleme17.04.2015

  Gündem

  ESKİ Emniyet Müdürü Hanefi Avcı hakkında, ‘Haliç'te Yaşayan Simonlar: Dün Devlet, Bugün Cemaat’ kitabında Cumhuriyet Savcısı Osman Şanal ile eski İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Fuat Yılmazer'e karşı ‘iftira’ ve ‘hakaret’ suçlarından açılan iki davada, ‘kovuşturmanın ertelenmesi’ne karar verildi.
 • Milletvekili geçici aday listesi açıklandı - ali-fuat-yilmazer

  Milletvekili geçici aday listesi açıklandı15.04.2015

  Gündem

  7 Haziran'da yapılacak milletvekili seçimlerine ilişkin geçici aday listesi açıklandı.Resmi Gazete'de yayımlanan YSK Kararına göre, 20 siyasi parti seçime katılacak -Türkiye genelinde 166 bağımsız milletvekili adayı bulunuyor.
 • Vodafone İstanbul Maratonu'nda hedef büyük - ali-fuat-yilmazer

  Vodafone İstanbul Maratonu'nda hedef büyük13.04.2015

  Spor Diğer

  İstanbul'da 26 Nisan'da yapılacak Vodafone İstanbul Yarı Maratonu tanıtım toplantısı gerçekleşti.Spor AŞ Genel Müdürü İsmail Özbayraktar bu sene 8 bin katılımcıyı hedeflediklerini söylerken, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Buruk, 'Maratonu kendi dalında altın yarı maratonlar seviyesine getirmek istiyoruz' dedi.Tanıtım toplantısında ayrıca basın teşvik ve vefa ödülleri de dağıtıldı.
 • Soma faciası duruşması 15 Nisan'a ertelendi - ali-fuat-yilmazer

  Soma faciası duruşması 15 Nisan'a ertelendi13.04.2015

  Gündem

  Türkiye’nin yaşadığı en büyük maden faciasının davası başladı.Şehit 301 işçinin can verdiği Soma faciası davası için Akhisar'da özel salon yapıldı.487 mağdurun yer aldığı 45 sanıklı duruşmaya Soma AŞ’nin sahibi Can Gürkan dahil 8 sanık cezaevinden bağlandı.Ancak duruşma gergin başladı.Gerginlikler ve tepkiler üzerine saat 11.40 itibariyle mahkeme karar değiştirdi.Sanıkların duruşma salonuna getirilmesi kararlaştırıldı.Duruşma 15 Nisan'a ertelendi.
 • ‘Taksirli suça’ taksitli ceza - ali-fuat-yilmazer

  ‘Taksirli suça’ taksitli ceza12.04.2015

  Gündem

  ADANA Kozan’daki Gökdere Köprü Barajı ve Hidroelektrik Santralı’nın (HES) Derivasyon Tüneli’nin kapağının 24 Şubat 2012’de patlaması sonucu 10 işçinin öldüğü olayla ilgili tutuksuz 17 sanığın yargılandığı dava sonuçlandı.
 • 10 kişinin öldüğü baraj faciasının sorumlularına para cezası - ali-fuat-yilmazer

  10 kişinin öldüğü baraj faciasının sorumlularına para cezası11.04.2015

  Gündem

  ADANA’nın Kozan İlçesi’ndeki Gökdere Köprü Barajı ve Hidroelektrik Santrali’nin Derivasyon Tüneli’nin kapağının patlaması sonucu 10 işçinin öldüğü olayla ilgili tutuksuz 17 sanığın yargılandığı davada karar çıktı.Sanıkların 7’si beraat ederken 10’u ise önce 5 ile 10 yıl arasında değişen hapis cezalarına çarptırıldı, bu cezalar da ’taksirli suç’ olması nedeniyle 45 bin ile 146 bin TL arasında değişen para cezalarına çevrildi.
 • Trabzonspor Yargıtay'tan 'karar düzeltme' istedi - ali-fuat-yilmazer

  Trabzonspor Yargıtay'tan 'karar düzeltme' istedi10.04.2015

  Futbol

  Trabzonspor Kulübü avukatı Fuat Göktaş, Yargıtayın, Trabzonspor Yönetim Kurulu'nun görev süresinin 2 yıl daha uzatılmasına ilişkin genel kurul kararını iptal eden yerel mahkeme kararını onamasının ardından "Karar düzeltme" talebinde bulunduklarını söyledi.
 • İstanbul milletvekili aday listesi (AK Parti, CHP, MHP, HDP İstanbul adayları) - ali-fuat-yilmazer

  İstanbul milletvekili aday listesi (AK Parti, CHP, MHP, HDP İstanbul adayları)07.04.2015

  Gündem

  AK Parti, CHP, MHP ve HDP 2015 milletvekili aday listelerini YSK'ya teslim etti.İstanbul'dan adaylıkları kesinleşenler arasında sürpriz isimler yer aldı.İşte 7 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek 25'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde İstanbul'dan aday gösterilenlerin listesi
 • MHP aday listesi belli oldu (İl il MHP milletvekili adayları) - ali-fuat-yilmazer

  MHP aday listesi belli oldu (İl il MHP milletvekili adayları)07.04.2015

  Gündem

  MHP, 2015 milletvekili aday listesini YSK'ya teslim etti.Peki listede kimler var? MHP'nin öne çıkan milletvekili adayları arasında, İstanbul 2.bölge 1.sıradan aday Ekmeleddin İhsanoğlu var.Ayrıca Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eski danışmanı Durmuş Yılmaz da MHP Listesinde.İşte 7 Haziran 2015'te gerçekleşecek millletvekili genel seçiminde MHP'nin il il milletvekili aday listesi.
 • AK Parti aday listesi (İşte İl İl AK Parti milletvekili adayları) - ali-fuat-yilmazer

  AK Parti aday listesi (İşte İl İl AK Parti milletvekili adayları)07.04.2015

  Gündem

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 7 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek 25'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde aday gösterilenlerin listesini açıkladı.Listede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak da yer alıyor.İlgi çeken bir diğer isim ise Erdoğan'ın danışmanı Mustafa Varank'ın kuzeni Fatma Varank oldu.İşte AK Parti'nin millletvekili adaylarının tam listesi
 • CHP milletvekili listeleri açıklandı! İşte CHP'nin aday listesi - ali-fuat-yilmazer

  CHP milletvekili listeleri açıklandı! İşte CHP'nin aday listesi07.04.2015

  Gündem

  Cumhuriyet Halk Partisi, 7 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek 25'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde aday gösterilenlerin listesini açıkladı.İşte CHP'nin il il aday listesi.
 • HDP milletvekili aday listeleri açıklandı! İşte o adaylar - ali-fuat-yilmazer

  HDP milletvekili aday listeleri açıklandı! İşte o adaylar07.04.2015

  Gündem

  Halkların Demokratik Partisi (HDP), 7 Haziran 2015 genel seçimler için milletvekili adaylarını açıkladı.
 • HDP'nin kesinleşmiş aday listesi - ali-fuat-yilmazer

  HDP'nin kesinleşmiş aday listesi07.04.2015

  Gündem

  2015 Genel seçimlerinde HDP'nin milletvekili aday listesi netleşti.Eşbaşkanlar Selahattin Demirtaş İstanbul, Figen Yüksekdağ ise Van'dan aday oldu.
 • Gökhan KİMSESİZCAN

  Tarihi yalıda VIP düğün - ali-fuat-yilmazer

  Tarihi yalıda VIP düğün02.03.2015

  Yazarlar

  VIP dergisinin de sahibi olan gazeteci çift Reyhan ve Erkut Can’ın kızları Elçin Can, lise arkadaşıyla evlendi.
 • İlk kez gözaltında - ali-fuat-yilmazer

  İlk kez gözaltında27.02.2015

  Gündem

  Hrant Dink cinayeti öncesi Trabzon Emniyet Müdürü, sonrasında da Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı olan Ramazan Akyürek, TCK 83’üncü maddeden (Kasten öldürmenin ihmali davranışla işlenmesi) gözaltına alındı.Akyürek, cinayetle ilgili daha önceki ifadesinde sorulara 12 kez ‘Hatırlamıyorum’ 15 kez de ‘Bilmiyorum’ yanıtı vermişti.
 • Ramazan Akyürek gözaltında - ali-fuat-yilmazer

  Ramazan Akyürek gözaltında26.02.2015

  Gündem

  ESKİ EMNİYET İstihbarat Dairesi Başkanı Ramazan Akyürek, Hrant Dink soruşturmasını yürüten savcı Gökalp Kökçü'nün talimatı üzerine Ankara'da gözaltına alındı.
 • Ben CHP’li oğlum MHP’li - ali-fuat-yilmazer

  Ben CHP’li oğlum MHP’li22.02.2015

  Gündem

  EGE Üniversitesi yerleşkesinde 2 grup arasında yaşanan kavgada bıçaklanarak hayatını kaybeden Fırat Yılmaz Çakıroğlu, dün İzmir’de binlerce kişinin katıldığı cenaze töreniyle toprağa verildi.
 • Annesi Fırat Çakıroğlu'nun fotoğrafını bırakmadı - ali-fuat-yilmazer

  Annesi Fırat Çakıroğlu'nun fotoğrafını bırakmadı21.02.2015

  Gündem

  İzmir'de Ege Üniversitesi kampüsünde dün Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun hayatını kaybettiği karşıt görüşlü öğrencilerin kavgasını araştıran polis, olay yerinde beş bıçak bulurken, yedi kişi de gözaltına aldı.Bugün Bornova Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan ve Özkanlar'a yürüyen kalabalık cenaze kortejenin en önünde yer alan anne Özlem Çakıroğlu, oğlunun fotoğrafını göğsüne bastı.Oğlunu son yolculuğuna uğurlayan baba Fuat Mahir Çakıroğlu "Bu olaylar bitecek mi? Önlem alınsın.Benim başıma geldi.Ben acıyı yaşadım başkaları yaşamasın" dedi.
 • Dink ailesinin avukatı: Engin Dinç'in ifadesi alınsın - ali-fuat-yilmazer

  Dink ailesinin avukatı: Engin Dinç'in ifadesi alınsın18.02.2015

  Gündem

  Hrant Dink'in ailesinin avukatı Hakan Bakırcıoğlu, savcılığa dilekçe sunarak, "kamu görevlilerinin ihmali" olduğu iddiasıyla yürütülen soruşturma kapsamında dönemin Trabzon İl Emniyet İstihbarat Şube Müdürü görevinde bulunan şu anda ise Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı olan Engin Dinç'in ifadesinin alınmasını talep etti.
 • 3 üniversitenin rektör adayları belirlendi - ali-fuat-yilmazer

  3 üniversitenin rektör adayları belirlendi13.02.2015

  Eğitim

 • YÖK yeni rektör ve dekanlar için kararını verdi - ali-fuat-yilmazer

  YÖK yeni rektör ve dekanlar için kararını verdi13.02.2015

  Gündem

  YÖK Genel Kurulu Pamukkale Üniversitesi'nde yapılan rektör seçimlerinin ardından 6 adaydan 3'ünü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçimi için belirledi.
 • Vekillik için istifa kuyruğu - ali-fuat-yilmazer

  Vekillik için istifa kuyruğu11.02.2015

  Ege

  YÜKSEK Seçim Kurulu’nun milletvekili adayı olmak isteyen kamu görevlileri ve parti yöneticilerinin istifa etmeleri için verdiği süre önceki gün doldu.Ege’de de çok sayıda bürokrat ve parti yöneticisi görevlerinden ayrıldı.İstifalar için çoğunlukla son günün beklenmesi dikkat çekti.O isimler şöyle.
 • Murat Karayalçın'dan Başbakan'a Şişyi cevabı - ali-fuat-yilmazer

  Murat Karayalçın'dan Başbakan'a Şişyi cevabı28.01.2015

  Gündem

  CHP İstanbul İl Başkanlığına atanan Murat Karayalçın, yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte kendisine danışmanlık yapacak isimleri bugün bir basın toplantısıyla kamuoyuna tanıttı.Karayalçın "AKP yöneticileri devlet içinde paralel bir devlet olduğunu söylemekteler.Böyle bir devlet yönetimi olur mu? Bir devlet var, içinde paralel bir devlet var.Bir bölgesinde başka bir devlet var.Ondan sonra AKP yöneticileri ve sayın Başbakan kalkıp diyecekler ki, ’Şişli’yi yönetemiyorsunuz’.Sen bir Türkiye’yi yönet bakalım" dedi.
 • İzmir Adliyesi’nde savcılara yeni görevlendirme - ali-fuat-yilmazer

  İzmir Adliyesi’nde savcılara yeni görevlendirme28.01.2015

  Gündem

  İZMİR Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Doğru, İzmir Adliye Sarayı’nda son Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) kararnamesi ile bazı Cumhuriyet başsavcı vekilleri ve Cumhuriyet savcılarının başka yerlere atanmaları, Cumhuriyet Başsavcı Vekili İsa Fırat Küpeli ve Cumhuriyet Savcısı Celal Keser’in yaş haddinden emekliye ayrılacak olması nedeniyle yeni görevlendirmeler yaptı.
 • İzmir Adliyesi'nde savcılara yeni görevlendirme - ali-fuat-yilmazer

  İzmir Adliyesi'nde savcılara yeni görevlendirme28.01.2015

  Gündem

  İZMİR Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Doğru, İzmir Adliye Sarayı'nda son Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) kararnamesi ile bazı Cumhuriyet başsavcı vekilleri ve Cumhuriyet savcılarının başka yerlere atanmaları, Cumhuriyet Başsavcı Vekili İsa Fırat Küpeli ve Cumhuriyet Savcısı Celal Keser'in yaş haddinden emekliye ayrılacak olması nedeniyle yeni görevlendirmeler yaptı.
 • Hâkim istedi çok sayıda tweete erişim yasağı geldi - ali-fuat-yilmazer

  Hâkim istedi çok sayıda tweete erişim yasağı geldi21.01.2015

  Gündem

  Twitter fenomeni Fuat Avni'nin hesabına ilişkin dün alınan kapatma kararından sonra, aralarında çok sayıda gazetecinin de olduğu 30’a yakın kişinin attığı tweetlere erişim engeli kararı çıktı.Karar, İstanbul Sulh Ceza Hakimi Bekir Altun’un talebi sonrası alındı.Twitter’den kullanıcılara yapılan bildirimde ise ‘Bu Tweet(ler) hakkında ileride bir işlem yapmak durumunda kalabiliriz” mesajı gönderildi.
 • Yasin Hayal ’tanık’ olarak ifade verdi - ali-fuat-yilmazer

  Yasin Hayal ’tanık’ olarak ifade verdi21.01.2015

  Gündem

  HRANT Dink suikastına ilişkin olarak, "Kamu görevlilerinin ihmali" olduğu iddiasıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında Yasin Hayal tanık olarak ifade verdi.
 • Hrant Dink soruşturmasında yakalama kararı - ali-fuat-yilmazer

  Hrant Dink soruşturmasında yakalama kararı16.01.2015

  Gündem

  Hrant Dink cinayetinin işlendiği dönemde Trabzon İstihbarat Şube Müdürlüğü’nde amir olan Cizre Emniyet Müdürü Ercan Demir hakkında 'yakalama' kararı çıkarıldı.
 • 888 hakim ve savcının görev yeri değişti - ali-fuat-yilmazer

  888 hakim ve savcının görev yeri değişti15.01.2015

  Gündem

  HSYK'nın kararnamesi ile 784 adli ve 104 idari hakim ve savcı olmak üzere toplam 888 hakim ve savcının görev yerinde değişiklik yapıldı.
 • Nedim Şener'den kumpas şikâyeti - ali-fuat-yilmazer

  Nedim Şener'den kumpas şikâyeti14.01.2015

  Gündem

  Gazeteci Nedim Şener, Odatv Davası'nda kumpas iddiaları üzerine yürütülen soruşturma kapsamında Cumhuriyet Savcısı Cumali Karakütük'e öğleden sonra ifade verdi.
 • Dink soruşturmasında Cizre Emniyet Müdürü Ercan Demir ifade verdi - ali-fuat-yilmazer

  Dink soruşturmasında Cizre Emniyet Müdürü Ercan Demir ifade verdi14.01.2015

  Gündem

  Hrant Dink cinayeti soruşturması kapsamında “şüpheli” sıfatıyla ifadesi alınan, o dönemde Trabzon İstihbarat Şube Müdürlüğü'nde amir olan Cizre Emniyet Müdürü Ercan Demir, tutuklama talebiyle sevk edildiği mahkemece serbest bırakıldı.
 • Üçüncü VIP atama listesi - ali-fuat-yilmazer

  Üçüncü VIP atama listesi13.01.2015

  Gündem

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, aralarında bazı AK Partili bakanların yakınlarının da olduğu ‘VIP Atama Listesi’nin 3’üncüsünü açıkladı.
 • Dink soruşturmasında 2 polise tutuklama - ali-fuat-yilmazer

  Dink soruşturmasında 2 polise tutuklama13.01.2015

  Gündem

  Gazeteci Hrant Dink’in öldürülmesine ilişkin yürütülen soruşturmada hakkında yakalama kararı çıkarılan polis memurları Muhittin Zenit ve Özkan Mumcu tutuklandı.
 • Dink soruşturmasında flaş gelişme - ali-fuat-yilmazer

  Dink soruşturmasında flaş gelişme12.01.2015

  Gündem

  Hrant Dink Cinayetine ilişkin "kamu görevlilerinin ihmali" olduğu iddiasıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında dönemin Trabzon Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdürlüğü'nde görevli polisler Muhittin Zenit ve Özkan Mumcu hakkında yakalama kararı çıkarıldı.
 • CHP'li Haluk Koç, 'KPSS'de VIP torpil' iddialarını paylaştı - ali-fuat-yilmazer

  CHP'li Haluk Koç, 'KPSS'de VIP torpil' iddialarını paylaştı12.01.2015

  Gündem

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, basın toplantısı düzenleyerek AK Parti döneminde hukuksuz olarak yapıldığını savunduğu atamalarla ilgili belgeleri kamuoyu ile paylaştı.
 • Görevi kötüye kullanma suçu - ali-fuat-yilmazer

  Görevi kötüye kullanma suçu02.01.2015

  Gündem

  İstanbul Emniyeti İstihbarat Şubesi’nin 2008-2009 döneminde 160 ismi, Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanlığı’nın ise çok sayıda bürokrat, işadamı ve gazeteciyi 2007-2009 arasında istihbari dinleme kapsamında kod ve sahte isimlerle dinlediği ortaya çıkmıştı.Yasaya aykırı bu dinlemelerle resmi belgede sahtecilik ve görevi kötüye kullanma, haberleşmenin gizliliğini ihlal suçları işlendi.
 • 14 Aralık’ta şüpheli ifadesi - ali-fuat-yilmazer

  14 Aralık’ta şüpheli ifadesi27.12.2014

  Gündem

  İSTANBUL Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen 14 Aralık soruşturması kapsamında, Silivri Cezaevi’nde tutuklu olan eski emniyet müdürleri Yurt Atayün, Ali Fuat Yılmazer, Kazım Aksoy, Erol Demirhan ve Ömer Köse’nin şüpheli olarak ifadesi alındı.
 • 5 eski polis müdürü tutuklandı - ali-fuat-yilmazer

  5 eski polis müdürü tutuklandı27.12.2014

  Gündem

  14 Aralık soruşturması kapsamında tutuklanma talebiyle nöbetçi hakimliğe gönderilen 5 eski polis müdürü Ali Fuat Yılmazer, Yurt Atayün, Ömer Köse, Erol Demirhan ve Kazım Aksoy tutuklandı.
 • Eski emniyet müdürleri ifade için adliyede - ali-fuat-yilmazer

  Eski emniyet müdürleri ifade için adliyede26.12.2014

  Gündem

  22 Temmuz Operasyonu kapsamında tutuklanan İstanbul Terörle Mücadele eski Şube Müdürü Yurt Atayün ve eski İstanbul İstihbarat Şube Müdürü Ali Fuat Yılmazer’in de aralarında bulunduğu 5 kişi "14 Aralık" soruşturması kapsamında ifade vermek için adliyeye getirildi.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»