Arşiv
Yazarlara Göre
Yalçın BAYER344Ahmet HAKAN149Cengiz ÇANDAR64Ertuğrul ÖZKÖK55Taha AKYOL52Sedat ERGİN50Emin ÇÖLAŞAN38Şükrü KÜÇÜKŞAHİN38Mehmet Ali BİRAND37Özdemir İNCE35Cüneyt ÜLSEVER34Güzin Abla30Hadi ULUENGİN28Ayşe ARMAN26Mehmet Y. YILMAZ26Yalçın DOĞAN26Doğan HIZLAN22Rauf TAMER22İsmet BERKAN19Fatih ÇEKİRGE18Oktay EKŞİ17Yılmaz ÖZDİL17Akif BEKİ15Soner YALÇIN15Sıtkı ŞÜKÜRER14İsmet SOLAK14Tufan TÜRENÇ12Enis BERBEROĞLU11Ferai TINÇ11Melis ALPHAN9Naci Cem Öncel9Sahrap SOYSAL9İzzet ÇAPA9Kanat ATKAYA8Mehmet Nuri YILMAZ8Cengiz SEMERCİOĞLU7Fatih ALTAYLI7Eyüp CAN6Melike Karakartal6Niobe6Bilgin GÖKBERK5Deniz SİPAHİ5Oral Çalışlar5Vahap MUNYAR5Deniz Gürel4Gila BENMAYOR4Gülse BİRSEL4Hakan TARTAN4Korkut GÖZE4Meriç ENERCAN4Nihat HATİPOĞLU4Nuray MERT4Oğuz ARAL4Rahmi TURAN4Verda ÖZER4Yonca TOKBAŞ4Ateş BAKAN3Ayçe DİKMEN3Bahar AKINCI3Bekir COŞKUN3Burak Bekdil3Göksel Bozkurt3Hüseyin YAYMAN3Mehmet Barlas3Musa Dede3Mümtaz SOYSAL3Nihat DEMİRKOL3Onur BAŞTÜRK3Reşat KUTUCULAR3Tolga TANIŞ3Yasemin BORAN3Yaşar AKSOY3Yorgo KIRBAKİ3İlker YASİN3İlter TÜRKMEN3Ali Atıf BİR2Ayşe ARAL2Ayşegül DOMANİÇ YELÇE2Banu TUNA2Banu ŞEN2Can BARTU2Emre KIZILKAYA2Erman TOROĞLU2Esat YILMAER2Ferzane ZENAN2Gülçin TELCİ2Kubilay KESKİN2Kurthan FİŞEK2Mehmet Ali Birand - English2Mehmet YAŞİN2Muharrem SARIKAYA2Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ2Oya BERBEROĞLU2Pakize SUDA2Razi CANİKLİGİL2Savaş ÖZBEY2Temuçin Tüzecan2Tolga AKYILDIZ2Tuğrul ŞAVKAY2Uğur VARDAN2

Alevi

Alevi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Alevi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5.266 Alevi haberi bulunmuştur.

Alevi Haberleri

Eğitimi düzenleyen tasarı komisyonda tartışılıyor

Eğitimi düzenleyen tasarı komisyonda tartışılıyor

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, eğitim alanında temel altyapı ve erişim sorunlarını önemli ölçüde çözdüklerini belirterek, gelecek dönemde başta eğitimin kalitesini yükseltmek olmak üzere, eğitimde örnek alınan ülke olmayı amaçladıklarını bildirdi.

27.6.2016Eğitim
180 ülkeden on binlerce Frankfurtlu dünyaya barış mesajı gönderdi

180 ülkeden on binlerce Frankfurtlu dünyaya barış mesajı gönderdi

Frankfurt’ta Türk gençlik derneklerinin de üyesi olduğu Gençlik Birliği’nin (Jugendring) 13. kez düzenlediği ‘Kültürler Geçidi’nde, kent ve çevresinde yaşayan 180’den fazla ülkeden on binlerce insan bir araya gelerek kültürlerini kostümler, ritm, oyun ve çeşitli görsellerle tanıttı. 

26.6.2016Avrupa
5 ülkenin sinemacıları 'Börklüce' için buluştu

5 ülkenin sinemacıları 'Börklüce' için buluştu

İZMİR'de Yunanistan, Filistin, İran, Makedonya ve Türkiye'den sinemacıların katıldığı 'Börklüce Uluslararası Sinema Atölyesi'nde, her kültürün farklı yorumuyla 5 farklı halk kahramanı kurgulandı.

26.6.2016Ege
Hurafeyi değil İslam'ı öğretti

Hurafeyi değil İslam'ı öğretti

İlahiyat profesörü Yaşar Nuri Öztürk, Türkiye’nin dört bir yanından binlerce seveninin katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı. Sevenleri, cenaze töreninde gözyaşlarına hâkim olamadı. Antalya’dan 6 yaşındaki oğlu ve eşiyle birlikte törene katılan Hesna Köse “Türkiye’de insanların Kuran’la tanışmasına vesile oldu” diye konuştu.

24.6.2016Gündem
Demirtaş'tan çok sert sözler

Demirtaş'tan çok sert sözler

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "Şehirleri yaktınız diyorlar. Şehirleri yakanın da, yıkanın da Allah belasını versin, hesap sormayanın da Allah belasını versin. Kim bu şehirlerin yakılıp, yıkılması emrini vermişse, Allah belasını versin" dedi.

29.5.2016Gündem
Aziz Sancar: Babalar ne söylerse söylesin kızlarımız eğitilsin

Aziz Sancar: Babalar ne söylerse söylesin kızlarımız eğitilsin

Gebze Teknik Üniversitesi’nde kendi adını taşıyan laboratuvarın açılışına katılan Nobel Ödüllü Türk bilim insanı Prof. Dr. Aziz Sancar, kadınların erkeklerden daha ileri görüşlü olduğunu söyledi. Prof. Dr. Sancar, "Babalar ne söylerse söylesin kızlarımız eğitilsin. Erkeklerle aynı imkanlar sağlansın. Belki buralarda var ama Doğu’da yok. Bunu memleket sahasına yaymamız lazım. Tüm kızlarımızı eğitmemiz lazım" dedi.

27.5.2016Eğitim
mülteci kampına karşı çıkan köylere destek

mülteci kampına karşı çıkan köylere destek

ÇUKUROVA Bölgesi baro başkanları, Kahramanmaraş’ta 20’ye yakın Alevi köyünün bulunduğu bölgede inceleme yaparak, Suriyeli mülteci kampı kurulmasına karşı çıkan vatandaşlara destek sözü verdi.

27.5.2016Çukurova

Eski MHP'li başkanın cenazesi vasiyeti üzerine cemevinden kaldırıldı

Aydın’ın Söke ilçesinde, 80 yaşında kalp yetmezliğinden yaşamını yitiren MHP Söke İlçe eski Başkanı Mehmet Fırat, vasiyeti üzerine cami yerine cemevinde kılınan namazın ardından son yolculuğuna uğurlandı. Sünni olan Fırat'ın oğlu Murat Fırat, "Rahmetli babamın can arkadaşlarının pek çoğu her zaman Aleviler oldu" dedi.

25.5.2016Gündem
Bugün Başbakan

Bugün Başbakan

AK Parti, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun ardından 3. genel başkanını bugün yapılacak olağanüstü kongrede seçecek. Sabahın erken saatlerinden itibaren kongrenin yapılacağı Ankara Arena Spor Salonu'na gelmeye başlayan partililer tribünleri büyük ölçüde doldurdu. AK Partililerin erken saate rağmen tribünlerdeki coşkulu tezahüratları dikkat çekiyor.

21.5.2016Gündem
Ayla Çelik: Beyaz sonunda annemden isteyecek beni

Ayla Çelik: Beyaz sonunda annemden isteyecek beni

“Ben Leyla’yı, Mecnun’u, Ferhat’ı, Aslı’yı, Kerem’i bilmem ama Bağdat’ı gözüm kapalı bulabilirim...” Bu sözlerle milyonları fetheden “Bağdat” şarkısının söz yazarı, bestecisi ve yorumcusuyla, gözü kapalı Bağdat’ı bile bulabilen kadınla, Ayla Çelik’le buluştum. Şarkının hikayesini, sözlerde bulamadığımız Şirin’i, Beyaz’la olan Bağdat düetini, yeni klibi ve bu kliple tekrar alevlenen aşk dedikodularını konuştuk.

21.5.2016Paparazzi
Kahramanmaraş'ta konteyner kent gerginliği

Kahramanmaraş'ta konteyner kent gerginliği

Kahramanmaraş'ta yapımı devam eden konteyner kent inşaatını protesto etmek için kent dışından gelen grubun bölgeye geçişine izin verilmedi.

14.5.2016Gündem
Almanya'da ilk Türk kökenli Parlamento Başkanı

Almanya'da ilk Türk kökenli Parlamento Başkanı

Almanya'nın Baden Württemberg Eyalet Meclisi tarihinde bir ilk. Eyalet Meclis Başkanlığına Türkiye kökenli Muhterem Aras seçildi. Yeşillerli Muhterem Aras, Baden Württemberg Eyalet Meclisi'nin aynı zamanda ilk kadın Meclis Başkanı.

12.5.2016Dünya
Hıdrellez Almanya'da coşkuyla kutlandı

Hıdrellez Almanya'da coşkuyla kutlandı

Almanya'nın Hausen kentinde, Alevi-Bektaşi Kültür Enstitüsü'nün düzenlediği 10. Geleneksel Hıdrellez Etkinliği coşkulu geçti.

9.5.2016Avrupa
Başbakan'dan Halep tepkisi: Cuma namazı kılınmadı

Başbakan'dan Halep tepkisi: Cuma namazı kılınmadı

Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Dün mübarek cuma günü Halep'te cuma namazı kılınamadı. Halep'te camilere gidilemedi, hutbe okunamadı, Halep'i esir edenler, Halep'e bomba yağdıranlar bilsin ki Muş gibi bir gün Halep de özgür olacak. O güzel Halep'te, gözümüzün nuru Halep'te camiler bu cuma öksüz kaldı. Neden mi biliyor musunuz? Rus uçakları, hain uçaklar, işgalci uçakları, Suriye uçakları, sivil, çocuk, kadın demeden masumların üstüne, hastanelere bombalar yağdırdı" dedi.

30.4.2016Gündem
Mangalcılar dikkat! Mesafeyi koruyun

Mangalcılar dikkat! Mesafeyi koruyun

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Gıda Mühendisliği Öğretim Üyesi Doç. Dr. Veli Gök, mangal yaparken kullanılan odunun kor haline geldikten sonra etlerin pişirilmesinin daha sağlıklı olduğunu belirterek, "Alev ile et arasındaki mesafe en az 15 santimetre olmalıdır. Eti ateşle direkt temas ettirmek yerine, Afyonkarahisar'da yapıldığı gibi mermerin ısıtılmasıyla da mangal yapılabilir" dedi.

17.4.2016 Gündem
Maraş’ta yapılan kampa Almanya’da karşı çıktılar

Maraş’ta yapılan kampa Almanya’da karşı çıktılar

Almanya’nın Duisburg kentinde gösteri düzenleyen Aleviler, Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde Suriyeliler için yapılacak kampı protesto etti.

16.4.2016Avrupa
Davutoğlu: 7 Haziran öncesinde takındıkları sahte maskelere sığınıyorlar

Davutoğlu: 7 Haziran öncesinde takındıkları sahte maskelere sığınıyorlar

BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, isim vermeden HDP’yi eleştirerek, "Sanki terör örgütleriyle hiçbir bağları yokmuş, teröristlere destek vermiyorlarmış gibi bu terör odaklarının siyasi uzantıları, çark etmeye başladılar. Sırtını terör örgütlerine yasladıklarını pervasızca açıklayanlar, bugün çıkıyorlar 7 Haziran öncesinde takındıkları sahte maskelere sığınıyorlar" dedi.

15.4.2016Gündem
Yüksekdağ'dan dokunulmazlık çıkışı: Senden mi aldık

Yüksekdağ'dan dokunulmazlık çıkışı: Senden mi aldık

HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, "Milletvekili dokunulmazlığını biz senden mi aldık. Bize bu vekaleti halklarımızın oyları verdi. Bu yasama dokunulmazlığını nasıl bir mücadele vererek devraldıysak dayandığımız güce, verdiğimiz sözle savunacağız." dedi.

12.4.2016Gündem
İşten çıkarılan işçiler İGDAŞ önünde eylem yaptı

İşten çıkarılan işçiler İGDAŞ önünde eylem yaptı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İGDAŞ'tan geçtiğimiz günlerde çıkarılan işçiler, şirketin Eyüp'te bulunan genel müdürlüğü önünde protesto eylemi düzenledi.

11.4.2016Ekonomi
Avrupa’nın ilk Alevi Mezarlığı Hamburg’ta

Avrupa’nın ilk Alevi Mezarlığı Hamburg’ta

Almanya’nın Hamburg kentinde Avrupa’nın ilk Alevi Mezarlığı açıldı. Mezarlıkta yaklaşık 250 mezar yeri bulunuyor.

10.4.2016Dünya
Demirtaş: Bu vatan herkesin ortak vatanı

Demirtaş: Bu vatan herkesin ortak vatanı

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "Asıl insanlıktan çıkmış olanlar bizi vatandaşlıktan çıkarmakla tehdit ediyorlar" dedi

9.4.2016Gündem
Selahattin Demirtaş’tan MHP’ye ’Çin malı’ benzetmesi

Selahattin Demirtaş’tan MHP’ye ’Çin malı’ benzetmesi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu hakkında verilen gensoru önergesinin reddedilmesine ilişkin olarak Demirtaş, "Bu bakanla ilgili gensoru da rezaleti gördünüz. Çakma milliyetçi, Çin malı bir parti var onların desteğiyle gensoru reddedildi" dedi.

5.4.2016Gündem
Almanya'dan mutlu dönüyorum

Almanya'dan mutlu dönüyorum

Halk müziği sanatçısı Arif Sağ, Almanya’da Bad Homburg’ta konser verdi. Hessen Alevi Gençler Birliği ile Medet Arslan Müzik Akademisi’nin ‘Bağlama, 700 yıllık Anadolu Müziği Eserleri’ adlı konserinde Arif Sağ’ın yanı sıra, Erdal Erzincan ve 100 kadar bağlama çalan genç de sahneye çıktı.

5.4.2016Avrupa
Batman v Superman saman alevi gibi

Batman v Superman saman alevi gibi

Vizyona girdiği ilk haftada gişe rekorlarını alt üst eden Batman v Superman: Adaletin Şafağı, ikinci haftasında düşüşe geçti. Eleştirmenler ve izleycilerden gelen olumsuz eleştirilerin filmin gişesini büyük ölçüde etkilediği düşünülüyor.

4.4.2016Keyif
Alevi köyüne kamp tepkisi: IŞİD gelir

Alevi köyüne kamp tepkisi: IŞİD gelir

Kahramanmaraş'ta Alevilerin bulunduğu köylerin yakınlarına 27 bin kişilik konteyner kent yapılması kararı gerginliğe neden oldu.

4.4.2016Gündem
'Ramazan davulu' davasında karar

'Ramazan davulu' davasında karar

Malatya'da 4 yıl önce ramazanda Alevi aile ile davulcu ve bir grup arasında yaşanan gerginlikle ilgili davada karar çıktı. Aile fertleri hapis ve para cezası alırken, davulcu ise ceza almadı

29.3.2016Gündem
Davutoğlu: Teröre gerçek darbeyi 'selamlaşmak' vuracak

Davutoğlu: Teröre gerçek darbeyi 'selamlaşmak' vuracak

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin grup toplantısında teröre karşı birlik ve muhabbet vurgusu yaparak "Hiç çıkmadığımız kadar sokaklarımıza çıkalım. Evlerimize, kendi mahallelerimize kapanmayalım. Herkes birbirine selam versin. Teröre gerçek darbeyi ’selamlaşmak’ vuracak" dedi.

29.3.2016Gündem
Diyanet’ten çello açılımı

Diyanet’ten çello açılımı

Diyanet, cami ve tekke musikisini yeniden canlandırmak amacıyla kurduğu Tasavvuf Musiki Korosu’nun içine ‘çello’yu da dahil etti. İmamlardan oluşan koro mübarek gün ve gecelerde musiki dinletileri sunacak.

28.3.2016Gündem
Simge Tertemiz yeni aşkıyla görüntülendi

Simge Tertemiz yeni aşkıyla görüntülendi

Simge Tertemiz, yeni aşkı petrolcü Mevlüt Özdoğan ile birlikte magazincilerin objektiflerine takıldı. Görüntü vermek istemeyen Simge Tertemiz, şekilden şekile girdi. İşte detaylar…

25.3.2016Paparazzi
Yavuz Bingöl kimdir? Biyografi

Yavuz Bingöl kimdir? Biyografi

Sanat hayatı boyunca bir çok başarılı yapımda yer alan ve bir çok başarılı albüme imza atan Yavuz Bingöl hakkında bilinmeyenler ve merak edilenler yazımızda. Yavuz Bingöl kimdir?

25.3.2016Hayat
Yavuz Bingöl Öykü Gürman boşanıyor mu?

Yavuz Bingöl Öykü Gürman boşanıyor mu?

Ünlü türkücü Yavuz Bingöl ile eşi Öykü Gürman'ın boşanma kararı aldıkları magazin gündemine bomba gibi düştü. İddialara göre Öykü Gürman, avukatına boşanmak için geçtiğimiz Pazartesi günü vekalet vermiş. Detaylar haberimizde...

25.3.2016Paparazzi
Gülben Ergen mülteci kampını ziyaret etti

Gülben Ergen mülteci kampını ziyaret etti

Gülben Ergen, Kelebek’teki “Kalbimi Koydum” köşesi için bu hafta Şanlıurfa’daki Harran ve Akçakale mülteci kamplarını ziyaret etti, mültecilerin yaşadığı konteyner ve çadırlara konuk oldu.

22.3.2016Paparazzi
Olgun Şimşek’in oğlu Ali bebek ilk kez görüntülendi!

Olgun Şimşek’in oğlu Ali bebek ilk kez görüntülendi!

Geçen yıl oğlu Ali’yi kucağına alan Olgun Şimşek, Etiler’de görüntülendi. Şimşek’in oğlu Ali bebek ilk kez kameraların objektifine yakalandı. İşte; Olgun Şimşek'in oğlu Ali'nin fotoğrafı.

21.3.2016Hayat
Magazin Konseyi haftanın olaylarını değerlendirdi

Magazin Konseyi haftanın olaylarını değerlendirdi

Bombalar patlayacak haberleriyle kabusa dönen hafta sonunun ardından Magazin Konseyi yeni yaşam şekillerini değerlendirdi. Terör korkusu insanların boş vakitlerini geçirme şeklini nasıl değiştirdi? İşte cevaplar...

20.3.2016Paparazzi
Alevilere özel mezarlık

Alevilere özel mezarlık

Berlin ve Hamburg’da Alevi Toplumu, üyeleri için özel mezar yeri edindi. Berlin Alevi Toplumu Başkanı Halit Büyükgöl, “Üyelerimiz cenazelerini Alevi geleneğine ve inancına göre artık Almanya’da toprağa vermek istiyor. Biz de uzun uğraşlardan sonra Berlin’de bize ait mezarlık yeri edindik” dedi.

18.3.2016Dünya
Ankara’daki saldırıda ölen üniversiteli Kerim son yolculuğuna uğurlandı

Ankara’daki saldırıda ölen üniversiteli Kerim son yolculuğuna uğurlandı

ANKARA’da 2 gün önce meydana gelen bombalı saldırıda yaşamını yitiren 37 kişiden biri olan üniversite öğrencisi 23 yaşındaki Kerim Sağlam, memleketi Tokat’ın Turhal ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

15.3.2016Gündem
Aliağa Kültür Merkezi ihalesi yapıldı

Aliağa Kültür Merkezi ihalesi yapıldı

İZMİR Büyükşehir Belediyesi, Aliağa’ya yapılacak kültür merkezi için yapım ihalesini tamamladı. Merkezde konferans ve yemek salonları ile derslikler, kütüphane, çok amaçlı salon ve mini anfili toplanma alanı da yer alacak.

14.3.2016Ege
Başbakan Davutoğlu'ndan önemli açıklamalar

Başbakan Davutoğlu'ndan önemli açıklamalar

Başbakan Ahmet Davutoğlu Van’da hastane açılışında konuştu. İşte konuşmadan satır başları:

12.3.2016Gündem
İşadamı Karaman’a Cumhurbaşkanı’na hakaretten hapis cezası

İşadamı Karaman’a Cumhurbaşkanı’na hakaretten hapis cezası

İZMİR’in Aliağa İlçesi’nde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sosyal medyadaki paylaşımıyla hakarette bulunduğu iddiasıyla hakkında dava açılan işadamı Tamer Karaman, 11 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme, hükmün açıklanmasını erteledi.

11.3.2016Gündem
Hayata Koç burcu erkeği olarak başlamanın beraberinde getirdiği 7 aşksız durum

Hayata Koç burcu erkeği olarak başlamanın beraberinde getirdiği 7 aşksız durum

Ateş grubu burcu olan koç erkeği, tıpkı bir ateş gibi, düştüğü yeri yakar...

4.3.2016Hayat

Yazar Sonuçları

Tırmanan gerilim

Tırmanan gerilim

ÇATIŞMACI siyasetin zehirli etkileri artık şehit cenazelerinde bile ortaya çıkmaya başladı.

9.6.2016Haber Yazıları
Galatasaray nasıl kurtulur?

Galatasaray nasıl kurtulur?

‘LOGOMUZ, renklerimiz ve ‘aslan sembolü’ üzerinden giderek Galatasaray 3 ana ürün üzerinden satış yapmalıdır.

3.6.2016Haber Yazıları
Terörle mücadele konsepti değişti

Terörle mücadele konsepti değişti

CUMHURBAŞKANI Erdoğan’ın başkanlığında yapılan yeni hükümetin ilk Bakanlar Kurulu’nda terörle mücadele için çok kritik kararlar alınıyor.

29.5.2016Haber Yazıları
Trakya’nın başına yeni bela termik santrallar

Trakya’nın başına yeni bela termik santrallar

TRAKYA’da ‘kömür modası’na uyan enerji şirketleri, salgın halinde termik santral projelerine yönelmeye başladılar.

6.5.2016Haber Yazıları
Laiklikte din ve vicdan özgürlüğü ne değildir?

Laiklikte din ve vicdan özgürlüğü ne değildir?

AVRUPA İnsan Hakları Mahkemesi, geçen hafta sözünü ettiğim çok önemli Alevilik kararının 66. paragrafında aynen şöyle bir cümle kullanıyor:

3.5.2016Haber Yazıları
AK Parti'de ne kavgası pişiriliyor?

AK Parti'de ne kavgası pişiriliyor?

‘HÜKÜMET deviren medyayı tanıyalım’ başlıklı yazım, ‘hükümet devirici medya’ suçlamasıyla yıllarca boğuşan komşum Özkök’ü heyecanlandırmış.

28.4.2016Haber Yazıları
Sinir uçları kontrolü

Sinir uçları kontrolü

ATATÜRK “Türkiye şeyhler, müritler ve meczuplar ülkesi olamaz” demişse de acı gerçeği kabul edelim ki Türkiye, 12 Eylül’ün açtığı çığır ve yarattığı fırsatlarla Özal’dan başlayarak bu günlere gelmiş ve devlet yönetimi tarikatlar koalisyonunun tam ortasında kalmıştır.

27.4.2016Haber Yazıları
Kürtlerin yerine kendimizi koyabilsek...

Kürtlerin yerine kendimizi koyabilsek...

Vahdettin İnce, yeni yayın hayatına başlayan Karar gazetesinin yazarı.

19.3.2016Haber Yazıları
Saldırıların ‘şifreleri’

Saldırıların ‘şifreleri’

ANKARA’daki saldırıların geniş bir mesaj boyutu bulunmaktadır. Mesajlar askeri, sosyal ve siyasal konuları içermektedir.

15.3.2016Haber Yazıları