Arama

Aramanız :
Aradığınız kelime : "

alaybey_tersanesi

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre

Yazarlara göre

Sırala :
En Yeni
| En Eski

50  adet haber bulundu.


 • TCG Değirmendere römorkör kazasında ek iddianame verildi - alaybey_tersanesi
  TCG Değirmendere römorkör kazasında ek iddianame verildi27.11.2014
  Ege"TCG Değirmendere" römorkör kazasında "ihmali bulunduğu" iddiasıyla hakkında 3 ile 15 yıl arasında hapis cezası istenen sivil mühendisin yargılanmasına devam edildi.
 • Ağırlık değişmese devrilmezdi - alaybey_tersanesi
  Ağırlık değişmese devrilmezdi20.09.2014
  Gündemİzmir'in Karşıyaka ilçesindeki Alaybey Askeri Tersanesi'nde, bakımı yapılan 'TCG Değirmendere' römorkörünün, yeniden suya indirilmesi sırasında yan yatmasıyla meydana gelen, 2 işçi ve 8 askerin öldüğü, 17 kişinin de yaralandığı kazayla ilgili askeri savcı iddianame hazırladı.
 • İşçimenler’e vefa - alaybey_tersanesi
  İşçimenler’e vefa09.06.2014
  EgeKARŞIYAKA Spor Kulübü ve ilçenin tarihinde önemli bir yeri olan İşçimenler ailesinin en yaşlı üyesi Sadrettin İşçimenler’ın ismi bundan böyle Alaybey Tersanesi karşısındaki parkta yaşayacak.
 • Tek kişilik ‘sivil’ davada mühendise tahliye - alaybey_tersanesi
  Tek kişilik ‘sivil’ davada mühendise tahliye28.05.2014
  Gündemİzmir’in Karşıyaka ilçesindeki Alaybey Askeri Tersanesi’nde, bakımı yapılan TCG Değirmendere römorkörünün 23 Aralık’ta suya indirilmesi sırasında 8’i asker 10 kişinin öldüğü kazada ihmali bulunduğu iddiasıyla tutuklanan sivil gemi mühendisi Ö.U.’nun, 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı.
 • Tersane kazasında ölen iki işçinin ailesi dava açtı - alaybey_tersanesi
  Tersane kazasında ölen iki işçinin ailesi dava açtı02.03.2014
  EgeİZMİR'in Karşıyaka İlçesi'ndeki Alaybey Askeri Tersanesi'nde, geçen Aralık ayında meydana gelen kaza sonrası yaşamını yitirenlerin yakınları, Milli Savunma Bakanlığı'na tazminat davaları açmaya başladı.Olayda yaşamını yitiren işçiler Ercan Biçer'in ailesi bakanlık hakkında 462 bin TL, kazada ölen Cafer Kırbaş'ın yakınları da yine 709 bin 500 TL maddi tazminat istedi.
 • Yüzen mezar ayağa kalktı - alaybey_tersanesi
  Yüzen mezar ayağa kalktı20.01.2014
  Egeİzmir'deki Alaybey Askeri Tersanesi’nde, alabora olunca 2’si sivil 8’i asker 10 personelin şehit olduğu 'TCG Değirmendere Römorkörü', içerisinde bulunduğu havuzun suya batırılmasının ardından vinç yardımıyla yüzdürüldü.
 • Şehitler için bayrak çekildi - alaybey_tersanesi
  Şehitler için bayrak çekildi20.01.2014
  EgeİZMİR'deki Alaybey Askeri Tersanesi'nde, yan yatınca 8'i asker 2'si işçi toplam 10 personelin şehit olduğu TCG Değirmendere Römorkörü, yüzdürülme işleminin tamamlanmasının ardından çekilerek iskeleye demirletildi.
 • Değirmendere’de ilk gün sonuç yok - alaybey_tersanesi
  Değirmendere’de ilk gün sonuç yok18.01.2014
  Egeİzmir’deki Alaybey Askeri Tersanesi’ndeki havuzda alabora olunca 2’si sivil 10 personelin şehit olduğu TCG Değirmendere römorkörünün yüzdürülmesi çalışmaları başladı.
 • Römorkör seferberliği - alaybey_tersanesi
  Römorkör seferberliği17.01.2014
  GündemBakım için getirildiği İzmir Tersanesi'nde bakım havuzu içinde yan yatan TCG Değirmendere Römorkörü'nün kaldırılması için çalışmalara başlandı.
 • Römorkör ilk denemede yüzdürülemedi - alaybey_tersanesi
  Römorkör ilk denemede yüzdürülemedi17.01.2014
  EgeİZMİR'deki Alaybey Askeri Tersanesi'ndeki havuzda alabora olunca 2'si sivil 8'i asker 10 personelin şehit olduğu TCG Değirmendere römorkörünün tekrar yüzdürülmesi için çalışmalar başladı.
 • Römorkörü yüzdürme öncesindeki çalışmalar tamamlandı - alaybey_tersanesi
  Römorkörü yüzdürme öncesindeki çalışmalar tamamlandı16.01.2014
  EgeİZMİR'deki Alaybey Askeri Tersanesi'nde, alabora olunca 2'si sivil 8'i asker 10 personelin şehit olduğu TCG Değirmendere Römorkörü'nün tekrar yüzdürülmesi için çalışmalarda sona gelindi.Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu'nun da yarın çalışmaları izlemek üzere tersaneye geleceği öğrenildi.
 • İzmir'in yeni bisikletleri yola çıkacak - alaybey_tersanesi
  İzmir'in yeni bisikletleri yola çıkacak15.01.2014
  EgeİZMİR Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan ve 40 kilometrelik sahil şeridi boyunca kiralık bisikletlerle sağlıklı ve çevreci bir ulaşım imkanı sağlayacak sistemin açılışı 18 Ocak Cumartesi günü yapılacak.Kısaca BİSİM olarak adlandırılacak sistemin sloganı da “Yollar artık BİSİM” olacak.
 • Römorkör için dev vinç geldi - alaybey_tersanesi
  Römorkör için dev vinç geldi14.01.2014
  EgeİZMİR'deki Alaybey Askeri Tersanesi'nde, alabora olunca 2'si sivil 8'i asker 10 personelin şehit olduğu TCG Değirmendere römorkörünün tekrar yüzdürülmesi için çalışma başlatıldı.
 • Faciada mühendis tutuklandı - alaybey_tersanesi
  Faciada mühendis tutuklandı09.01.2014
  GündemİZMİR’deki Alaybey Askeri Tersanesi’nde alabora olan ‘TCG Değirmendere’ römorkörüyle ilgili sivil ve askeri mühendislerin bulunduğu bilirkişilerden oluşan ekipler incelemelerini büyük ölçüde tamamladı.
 • Römorkör faciasına bir tutuklama - alaybey_tersanesi
  Römorkör faciasına bir tutuklama08.01.2014
  EgeİZMİR'deki Alaybey Askeri Tersanesi'nde, yan yatıp alabora olunca 2'si sivil 8'i asker 10 personelin şehit olduğu TCG Değirmendere römorkörüyle ilgili başlatılan soruşturma sürerken, olay günü havuzlama mühendisi olarak görevli olan sivil personel Ö.U.'nun tutuklandığı öğrenildi.
 • Römorkör faciasına bir tutuklama - alaybey_tersanesi
  Römorkör faciasına bir tutuklama08.01.2014
  GündemİZMİR’deki Alaybey Askeri Tersanesi’nde, yan yatıp alabora olunca 2’si sivil 8’i asker 10 personelin şehit olduğu ’TCG Değirmendere’ römorkörüyle ilgili başlatılan soruşturma sürerken, olay günü havuzlama mühendisi olarak görevli olan sivil personel Önder Uğurlu’nun tutuklandığı belirlendi.İstanbul ve Gölcük tersanelerinden gelen, aralarında sivil ve askeri mühendislerin bulunduğu bilirkişilerden oluşan ekipler incelemelerini büyük ölçüde tamamladı.
 • "Suçlular bulunsun"01.01.2014
  EgeİZMİR’de Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’na ait Alaybey Tersanesi’nde havuzda bakımda olan TCG Değirmendere Römorkörü’nün denize indirilmesi sırasında alabora olması sonucu şehit düşen 10 kişiden 23 yaşındaki Deniz Er Yavuz Arslan’ın annesi Neşe Arı, olayın bir an önce açıklığa kavuşmasını istedi.
 • Öğle paydosu daha büyük faciayı önledi - alaybey_tersanesi
  Öğle paydosu daha büyük faciayı önledi30.12.2013
  EgeGEÇEN hafta bugün tüm Türkiye’nin yüreği yandı.Karşıyaka Alaybey Tersanesi’nden kara haber bir anda yayıldı.
 • Yolun açık olsun yiğidim - alaybey_tersanesi
  Yolun açık olsun yiğidim26.12.2013
  Gündemİzmir’de Alaybey Askeri Tersanesi’nde onarımdayken alabora olan TCG Değirmendere Gemisi’nde şehit olan 10 asker ve işçimizden 6’sı da dün gözyaşları arasında son yolculuklarına uğurlandı.
 • TCD Değirmendere Römorköründe şehit olanlar gözyaşları içinde uğurlandı - alaybey_tersanesi
  TCD Değirmendere Römorköründe şehit olanlar gözyaşları içinde uğurlandı25.12.2013
  EgeİZMİR Karşıyaka'daki Alaybey Askeri Tersanesi'nde denize indirilirken havuzda yan yatan TCD Değirmendere Römorkörü’nde şehit olan denizci sekiz asker, iki işçi için tören yapıldı.
 • 3 şehide İzmir'de tören - alaybey_tersanesi
  3 şehide İzmir'de tören25.12.2013
  Gündemİzmir'de Alaybey Tersanesi’ndeki kazada şehit olan 42 yaşındaki işçi Cafer Kırbaş ve yaşındaki deniz er Yavuz Arslan için ikindi vakti Bostanlı Beşikçioğlu Camii’nde tören düzenlendi.Kazada yaşamını yitiren sivil işçi Cafer Kırbaş'ın kızının cenazede babasının fotoğrafını çekmesi herkesi ağlattı.
 • Erzurum şehidini uğurladı - alaybey_tersanesi
  Erzurum şehidini uğurladı25.12.2013
  GündemİZMİR’deki Alaybey Tersanesi’nde denize indirilirken yan yatan ’TCG Değirmendere’ adlı askeri römorkörde terhisine 4 ay kala şehit olan deniz porsun er Semih Sözen’in cenazesi, memleketi olan Erzurum’un Oltu İlçesi’nde gözyaşlarıyla toprağa verildi.
 • Şehit er Beşiktaş formasıyla uğurlandı - alaybey_tersanesi
  Şehit er Beşiktaş formasıyla uğurlandı25.12.2013
  GündemİZMİR’teki Alaybey Askeri Tersanesi’nde pazartesi günü yan yatan römorkörde şehit düşen 20 yaşındaki Er Rıdvan Çöpçü, memleketi Samsun’un Ladik İlçesi’nde son yolculuğuna uğurlandı.Şehit annesi Sevim Çöpçü, "Esmer oğlum Rıdvanım niye bana böyle geldin" diyerek ağıt yaktı.
 • Gelibolu şehidini gözyaşlarıyla uğurladı - alaybey_tersanesi
  Gelibolu şehidini gözyaşlarıyla uğurladı25.12.2013
  EgeİZMİR'in Karşıyaka İlçesi'ndeki Alaybey Askeri Tersane'de meydana gelen faciada hayatını kaybeden Çanakkaleli er 21 yaşındaki Mert Paşalı, Gelibolu İlçesi'nde düzenlenen cenaze töreninin ardından gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 'Ne olur kalk ağabey' - alaybey_tersanesi
  'Ne olur kalk ağabey'25.12.2013
  GündemİZMİR’in Karşıyaka İlçesi’ndeki Alaybey Askeri Tersanesi’nde denize indirilirken havuzda yan yatan ’TCG Değirmendere’ adlı askeri römorköründe şehit düşen erlerden 20 yaşındaki Ali Can Bülbül’ün cenazesi, memleketi Isparta’da düzenlenen törenin ardından gözyaşlarıyla toprağa verildi.
 • Şehidin tabutuna sarılıp gözyaşına boğuldular - alaybey_tersanesi
  Şehidin tabutuna sarılıp gözyaşına boğuldular25.12.2013
  GündemİZMİR Karşıyaka’daki Alaybey Askeri Tersane’de meydana gelen faciada şehit düşen askerlerden Çanakkaleli er 21 yaşındaki Mert Paşalı, Gelibolu İlçesi’nde düzenlenen cenaze töreni ardından gözyaşları arasında toprağa verildi.Sınava girerek Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ‘Uzman’ olarak kalmak istediği belirtilen şehit er Paşalı’nın yakınları, tabuta sarılıp ağıt yaktı.
 • 'Ben de eşimle gitmek istiyorum' - alaybey_tersanesi
  'Ben de eşimle gitmek istiyorum'25.12.2013
  GündemİZMİR Karşıyaka’daki Alaybey Askeri Tersanesi’nde denize indirilirken havuzda yan yatan ’TCG Değirmendere’ askeri römorköründe şehit olan İkmal Astsubay Başçavuş Veysel Gündoğdu’nun cenazesi, memleketi Gaziantep’te gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı.Şehit eşini, 6 yaşındaki kızı Damla ile birlikte el sallayarak uğurlayan 2 aylık hamile Meltem Gündoğdu, tabutun konulduğu top arabasına "Beni de oraya koyun, ben de eşimle gitmek istiyorum" diye ağıt yaktı.
 • Askeri tersanede alabora - alaybey_tersanesi
  Askeri tersanede alabora24.12.2013
  GündemDeniz Kuvvetleri’ne ait TCG Değirmendere römorkörü, bakımının yapıldığı İzmir Alaybey Tershanesi’nde dün denize indirilirken alabora oldu.Görgü tanıklarının 'Her şey 20 saniyede oldu' dediği kazada 1 astsubay, 7 er ve 2 işçi hayatını kaybederken 17 kişi yaralandı.Gemideki 7 asker ise son anda atlayıp kurtuldu.Olayı haber alıp İzmir'e gelen bazı şehit yakınları gözyaşlarına boğuldu.
 • Şehit ateşi Gelibolu'ya düştü - alaybey_tersanesi
  Şehit ateşi Gelibolu'ya düştü24.12.2013
  GündemÇanakkale’nin Gelibolu İlçesine bağlı Evreşe Beldesi, gece yarısı gelen şehit haberiyle kahroldu.İzmir Alaybey Tersanesinde şehit düşen askerlerden terhisine 40 gün kaldığı öğrenilen er Mert Paşalı’nın Evreşe Beldesi’ndeki baba ocağına acı haberi Merkez Komutanlığı yetkilileri bildirdi.
 • Şehit ateşi Gelibolu'ya düştü - alaybey_tersanesi
  Şehit ateşi Gelibolu'ya düştü24.12.2013
  EgeÇanakkale’nin Gelibolu İlçesine bağlı Evreşe Beldesi, gece yarısı gelen şehit haberiyle kahroldu.
 • Tersanede şehit olan astsubayın baba ocağında yas - alaybey_tersanesi
  Tersanede şehit olan astsubayın baba ocağında yas24.12.2013
  Gündemİzmir Karşıyaka’daki Alaybey Askeri Tersanesi’nde denize indirilirken havuzda yan yatan Değirmendere Römorkörü’nde şehit olan Deniz Astsubayı Veysel Gündoğdu’nun Gaziantep’teki baba ocağına ateş düştü.
 • Samsun'a şehit ateşi düştü - alaybey_tersanesi
  Samsun'a şehit ateşi düştü24.12.2013
  Gündemİzmir’in Alaybey Askeri Tersanesi’nde dün yan yatan römorkörde şehit olan 20 yaşındaki Er Rıdvan Çöpçü’nün Samsun’un Ladik İlçesi’nde yaşayan ailesine acı haber ulaştı.
 • YÖK ile
  YÖK ile "Gençlik, Spor Faaliyetlerinde İşbirliği Protokolü" imzalandı24.12.2013
  FutbolGençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) ile "Gençlik, Spor Faaliyetlerinde İşbirliği Protokolü"yle ilgili, "Türkiye'de spor mu, eğitim mi paradoksu tümden ortadan kalkacak" dedi.
 • 10 şehide hüzünlü veda - alaybey_tersanesi
  10 şehide hüzünlü veda24.12.2013
  Gündemİzmir Karşıyaka’daki Alaybey Askeri Tersanesi’nde denize indirilirken havuzda yan yatan 'TCD Değirmendere' römorköründe şehit olan denizci 8 asker, 2 işçi için tören yapıldı.Kazada hayatını kaybeden Cafer Kırbaş'ın 11 yaşındaki kızı Esranur Kırbaş, babasının tabutunun fotoğrafını çekti.Esranur'un tören sırasında kamerayı ara ara kendisine çevirip "Babacım seni çok seviyorum" demesi yürekleri dağladı.
 • 10 şehit için hüzünlü tören - alaybey_tersanesi
  10 şehit için hüzünlü tören24.12.2013
  Egeİzmir Karşıyaka Alaybey Tersanesi'nde yaşanan üzücü gemi kazasıyla ilgili düzenlenen resmi törenin ardından şehitler memleketlerine uğurlandı.
 • İzmir'de askerlerin olduğu römorkör yan yattı - alaybey_tersanesi
  İzmir'de askerlerin olduğu römorkör yan yattı23.12.2013
  Gündemİzmir’ de Alaybey Askeri tersanede bakımı yapılan römorkör yan yattı.Kaza sonrasında 1 astsubay, 7 asker ve 2 sivil çalışanın kaybolduğu bildirildi.Olayda 2 olarak açıklanan ölü sayısı saatler ilerledikçe artıyor.Şu ana kadar 6 kişinin cesedine ulaşıldı.Kurbağa Adamlar denilen askeri dalgıçlar römorkör içinde kayıpları arıyor.
 • Alaybey vapuru açık artırmada - alaybey_tersanesi
  Alaybey vapuru açık artırmada10.01.2013
  Egeİzmir Büyükşehir Belediyesi’nin satışa çıkırdığı Körfez ulaşım filosunda yeralan Alaybey vapuru için açık artırma yapılacak.
 • Alaybey satılık - alaybey_tersanesi
  Alaybey satılık15.11.2012
  EgeKÖRFEZ filosunu yenileme hedefiyle 15 adet katamaran tipi modern yolcu gemisi yaptırmaya başlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, mevcut filo içinde yer alan Alaybey yolcu vapurunu satıyor.
 • Türkiye'de gemi motoru üretimi 13 yıl sonra yeniden başladı - alaybey_tersanesi
  Türkiye'de gemi motoru üretimi 13 yıl sonra yeniden başladı02.03.2012
  EkonomiTersaneler ve Kıyı Yapıları Genel Müdürü Yaşar Duran Aytaş, 1990'lı yılların sonuna kadar gemi motoru yapılan Türkiye'de tersanelerin, Yalova depreminden sonra başka kurumlara devredilmesiyle motor fabrikalarının işlevinin sona erdiğini belirterek, “Tersaneler ve Kıyı Yapıları Genel Müdürlüğünün teknik desteğiyle Van Gölü için yaptırılacak 2 feribotun motoru, Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayi AŞ (TÜLOMSAŞ) tarafından üretilecek.Böylece motor üretimi Türkiye'de yeniden başlamış olacak” dedi.
 • Karşıyaka’da kent yenileme projesi - alaybey_tersanesi
  Karşıyaka’da kent yenileme projesi07.02.2012
  EgeKarşıyaka Belediye Meclisi’nin son toplantısında, ilçenin en önemli sorunlarından olan kentsel dönüşümle ilgili yeni projeler masaya yatırıldı.
 • Kahramanlar - alaybey_tersanesi
  Kahramanlar15.07.2011
  GündemÇiğli 2’nci Ana Jet Üs Uçuş Eğitim Merkez Komutanlığı’ndan dün sabah havalanan T-37C tipi askeri eğitim uçağı, İzmir açıklarında sulara gömüldü.
 • Yıldırım: İzmir Atatürk'ün partisine bile karşı çıkmış - alaybey_tersanesi
  Yıldırım: İzmir Atatürk'ün partisine bile karşı çıkmış24.05.2011
  GündemEski Ulaştırma Bakanı ve AK Parti İzmir milletvekili adayı Binali Yıldırım, İzmir'de AK Parti'nin insanların yaşam tarzına müdahale edeceği yönünde bir hava verildiğini, bunun diğer partilerin bir taktiği olduğunu belirterek, “İzmirli ne yaşam tarzına müdahale edilmesine boyun eğer ne de kimseyle yaşama mecbur kalmaya.İzmir, öz güveni kuvvetli bir şehir, Atatürk'ün partisine bile karşı çıkmış” dedi.
 • Kocaoğlu’ndan İTO’ya moral - alaybey_tersanesi
  Kocaoğlu’ndan İTO’ya moral28.01.2011
  EgeBüyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir Ticaret Odası Meclisi’nin toplantısına katıldı.22 üye kürsüden, altı üye de yazılı olarak Kocaoğlu’na yaklaşık 50 soru ve öneri iletti.
 • Alkollü sürücü ağaca çarptı: 2 yaralı - alaybey_tersanesi
  Alkollü sürücü ağaca çarptı: 2 yaralı02.07.2009
  GündemİZMİR'in Karşıyaka İlçesi'nde 46 yaşındaki Ali Kır, aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu, yönetimindeki otomobilin direksiyon kontrolünü kaybederek orta refujde bulunan palmiye ağacına çarptı.
 • Servis minibüsü kaza yaptı: 1 ölü, 13 yaralı - alaybey_tersanesi
  Servis minibüsü kaza yaptı: 1 ölü, 13 yaralı23.10.2008
  GündemİZMİR'in Bayraklı Semti, Altınyol'da, işçileri taşıyan servis minibüsü, Orhan Duruşkan'ın kullandığı otomobilin çarpması sonucu yan yattı.
 • Evlenmem dedi, öldürdüm - alaybey_tersanesi
  Evlenmem dedi, öldürdüm29.07.2003
  GündemKarşıyaka'da cesedi denizde bulunan Şevket Kaplan'ı öldüren kişi, sevgilisinin kardeşi çıktı.Sanık, ‘‘1.5 yıldır birlikte olduğu ablamla evlenmeyeceğini söyleyince onu öldürdüm’’ dedi.
 • Alaybey Tersanesi masaya yatırıldı - alaybey_tersanesi
  Alaybey Tersanesi masaya yatırıldı 18.11.2000
  Ege..BÜYÜKŞEHİR Belediyesi'nce hazırlanan yeni imar planıyla taşınması gündeme gelen Alaybey Tersanesi'nin geleceği Karşıyaka Belediyesi Kent Meclisi'nde tartışıldı.Gemi Mühendisleri ve Mimarlar Odası, tersanenin yerinde kalması
 • Alaybey'in son harikası Kurtarma-2 teslim edildi - alaybey_tersanesi
  Alaybey'in son harikası Kurtarma-2 teslim edildi 09.11.2000
  Ege..DENİZCİLİKTEN Sorumlu Devlet Bakanı Ramazan Mirzaoğlu, bakanlığına bağlı Kurtarma-2 Römorkörü'nün filoya teslim töreni için geldiği İzmir'de, 2001 yılında Denizcilik Bakanlığı kurulacağı müjdesini verdi.Mirza
 • 2000 yılı sonuna kadar 49 şirketi satacağız - alaybey_tersanesi
  2000 yılı sonuna kadar 49 şirketi satacağız 13.10.1999
  Ekonomi..ÖZELLEŞTİRME Yüksek Kurulu, Özelleştirme İdaresi portföyünde bulunan 74 kuruluşun 49'unun 2000 yılı sonuna kadar özelleştirilmesini kararlaştırdı.Devlet Bakanı Yüksel Yalova, 2000 yılında 5.3 milyar dolarlık özelleştirme
 • Çanakkale'de teyakkuz - alaybey_tersanesi
  Çanakkale'de teyakkuz 25.10.1997
  Dünya.Ege'de Yunan mayın tarama gemisinin, Türk Donanması'na ait Yıldıray Denizaltısı'nın üstünden geçmeye kalkıp karakol botuna çarpmasının ardından başlayan gerginlik üzerine, 4 Türk savaş gemisi, Çanakkale Boğazı'nda konuşlandırıldı.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1
Sonraki »
Son Sayfa » »