Aramanız :
Aradığınız kelime : "

alışveriş_siteleri/

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

331  adet haber bulundu.


 • e-ticaret sitelerine 'güven damgası' geliyor - alışveriş_siteleri/
  e-ticaret sitelerine 'güven damgası' geliyor08.03.2015
  TeknolojiÇevrimiçi alışverişin daha güvenli gerçekleşmesi amacıyla, e-ticaret sitelerine yönelik güven damgası sistemi oluşturulacak.
 • Başkan Kayalı'dan toprak kayması mağdurlarını rahatlatan açıklama - alışveriş_siteleri/
  Başkan Kayalı'dan toprak kayması mağdurlarını rahatlatan açıklama12.02.2015
  EgeAYDIN'ın Kuşadası İlçesi'nin CHP'li belediye Başkanı Özer Kayacı, harfiyat çalışması yapılan bir alışveriş merkezi inşaatı bitişiğindeki toprak kayması nedeniyle evlerinin boşaltılması nedeniyle mağdur olan üç sitenin sakinlerine yaşanan süreç hakkında bilgi verdi.Başkan Kayalı, bölge ile ilgili kararı verebilmek için derin ve hassas sondaj gerektiren bilimsel araştırmaların yapılması gerektiğini belirtip, "Bununla ilgili ihale hazırlığı tamamlandı.Kısa sürede çalışma başlayacak" dedi.
 • Yılbaşı alışverişi için 5 altın uyarı! - alışveriş_siteleri/
  Yılbaşı alışverişi için 5 altın uyarı!31.12.2014
  TeknolojiYeni yıla sayılı günler kala alışveriş çılgınlığı tüm hızıyla devam ediyor.Özellikle e-posta yoluyla gelen sipariş sayfaları tehlike saçıyor.Peki bu dönemde internet üzerinden alışveriş yaparken nelere dikkat etmeli?
 • Siber aylaklık da okullu oldu - alışveriş_siteleri/
  Siber aylaklık da okullu oldu30.12.2014
  GündemBilgisayarda bir işe yoğunlaşmışken araya internette alışveriş siteleri veya sosyal medyada gezintilerin girmesi.Siber aylaklık sadece işte değil okul yöneticileri ve öğrenciler arasında da yaygınlaştı.
 • Siber aylaklık da okullu oldu - alışveriş_siteleri/
  Siber aylaklık da okullu oldu29.12.2014
  EğitimBilgisayarda bir işe yoğunlaşmışken araya internette alışveriş siteleri veya sosyal medyada gezintilerin girmesi.Siber aylaklık sadece işte değil okul yöneticileri ve öğrenciler arasında da yaygınlaştı.
 • Manisa esnafına zorunlu kamera uygulaması - alışveriş_siteleri/
  Manisa esnafına zorunlu kamera uygulaması19.12.2014
  EkonomiManisa Valiliği bir genelgeyle kentte bulunan tüm esnafa kamera takma zorunluluğu getirdi.Konuyu Meclis gündemine taşıyan CHP’li Özgür Özel, daha önce Kayseri Valiliği’nin aldığı benzer kararının mahkemeden döndüğünü hatırlattı.
 • Olivia Palermo: Dedikodulara gülüp geçiyorum - alışveriş_siteleri/
  Olivia Palermo: Dedikodulara gülüp geçiyorum05.12.2014
  StilO tam bir Manhattan kadını.Kusursuz stiliyle her daim dikkat çekmeyi başarıyor.Moda dünyasına ilgi duyan herkesin yakın takibe aldığı ünlü stil ikonu ve blogger Olivia Palermo, Marie Claire dergisine stil yolculuğunu anlattı.
 • Yılbaşı alışverişinden önce dikkat! - alışveriş_siteleri/
  Yılbaşı alışverişinden önce dikkat!30.11.2014
  TeknolojiFortinet, yılbaşı alışverişi öncesinde tüketicileri potansiyel tehditlere karşı uyarıyor.FortiGuard Laboratuvarları'nda potansiyel riskleri analiz eden uzmanlar, hem mağazalarda hem de online alışveriş sitelerinde kolaylıkla tüketiciler tarafından uygulanabilecek olan güvenli alışveriş tüyolarını bir infografikte topladı.
 • Uyuşturucu ve silah satışı yapan 400'den fazla siteye darbe - alışveriş_siteleri/
  Uyuşturucu ve silah satışı yapan 400'den fazla siteye darbe09.11.2014
  AvrupaDünya genelinde kaçak olarak uyuşturucu ve silah satışı yaptığı tespit edilen 400'den fazla “karanlık siteye” yönelik 16 Avrupa ülkesi ve ABD'nin ortaklaşa düzenlediği ortak operasyonda 17 kişi gözaltına alındı.
 • Erkan ÇELEBİ

  Facebook vurgunu - alışveriş_siteleri/
  Facebook vurgunu09.11.2014
  YazarlarFACEBOOK hesaplarını hack’leyen vurguncular, hack’ledikleri kişiymiş gibi arkadaşlarıyla messenger üzerinden yazışıyor.
 • İnternet ve cep telefonundan reklam bombardımanına son - alışveriş_siteleri/
  İnternet ve cep telefonundan reklam bombardımanına son24.10.2014
  EkonomiElektronik ticareti düzenleyen yasa, iki yıllık bekleyişin ardından Meclis’ten geçti.Yasaya göre artık internet ve cep telefonu üzerinden “reklam bombardımanı”na ciddi sınırlama getiriliyor.Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, yine Meclis gündeminde bulunan süpermarketlerle ilgili düzenlemenin de en kısa sürede yasalaştırılacağını söyledi.Yasayla getirilen yenilikler şöyle:
 • Kredi kartınızı garsona vermeyin! - alışveriş_siteleri/
  Kredi kartınızı garsona vermeyin!22.09.2014
  TeknolojiANTALYA Emniyet Müdürlüğü bünyesinde birçok başarılı operasyona imza atan Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, kapılarını Hürriyet’e açtı.Özellikle internet üzerinden işlenen suçlarla, “Ortam sanal olsa da işlenen suç gerçektir” parolası ile mücadele eden siber polisler, internetin en yoğun kullanıldığı illerin başında gelen Antalya için çok önemli uyarılarda bulundu.
 • Siber tehditlere karşı.10 savunma yolu - alışveriş_siteleri/
  Siber tehditlere karşı.10 savunma yolu19.09.2014
  HayatTüm internet sitelerinde aynı şifreyi mi kullanıyor sunuz? Peki ya Facebook’taki paylaşımları hiç tanımadığınız kişilerin görmediğinden emin misiniz? Sanal dünyada saldırılardan korunmak için gereken güvenlik önlemlerini aldığınızdan emin olmalısınız.
 • Geçen yaz ne yaptığını biliyoruz! - alışveriş_siteleri/
  Geçen yaz ne yaptığını biliyoruz!09.09.2014
  KeyifÖnce Boğaz’daki yalılardı; sonra İstanbul’un uzak sahillerine yayıldı.İnşaat hamlesi bütün ülkeyi sarınca, sahiller insanların ‘ikinci ev’leriyle doldu.Adı üstünde ikinci ev; toplumsal tarihte önemi çok ama hep üvey evlat muamelesi gördü.SALT’taki ‘Yazlık: Şehirlilerin Kolonisi’ sergisi yazlık perdeleri aralıyor.
 • Ayşe ARAL - Kelebek

  Film gibi - alışveriş_siteleri/
  Film gibi29.08.2014
  YazarlarKarako cinayetleri ile ilgili yazımdan sonra okur dostlarımdan pek çok e-posta aldım.Sizlerden de yabancı yardımcılarla pek çok sıra dışı deneyim yaşayanlarınız olmuş.Ancak bir tanesi gerçekten film gibi olduğu için sizlerle paylaşmadan edemedim.
 • Dikkat! Fiyatını görünce sakın kanmayın - alışveriş_siteleri/
  Dikkat! Fiyatını görünce sakın kanmayın13.08.2014
  Ekonomi‘Merdiven altı’ internet siteleri tüketicileri mağdur etmeye devam ediyor.Nike, Lacoste gibi dünyaca ünlü markaların ürünlerini orijinal fiyatının kat kat altında taklit olarak satan Bizdenucuzuyok.com internet sitesine şikayet yağdı.Hukukçular bu tip merdiven altı e-ticaret siteleri için caydırıcı cezaların yokluğundan yakınırken ayakkabı sektörü temsilcileri de sahteciliğin kol gezdiği uyarısında bulundu.
 • Bir tıkla alışveriş rahatlığı - alışveriş_siteleri/
  Bir tıkla alışveriş rahatlığı26.07.2014
  AnkaraTüketicilere büyük kolaylık sağlayan online alışveriş sayesinde insanlar artık internet ortamından vitrin geziyormuş gibi alışverişlerini yapabiliyor.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Başbakan bu haberleri okumadı mı? - alışveriş_siteleri/
  Başbakan bu haberleri okumadı mı?10.07.2014
  YazarlarİSTANBUL Esenyurt’ta bir ay içinde iki ayrı cami kundaklandı.Daha çok Caferi vatandaşların ibadetlerini yaptıkları Allahuekber Camisi’nin ardından Muhammediye Camisi de yakılmak istendi.
 • Hepsiburada’ya 20 ödül birden - alışveriş_siteleri/
  Hepsiburada’ya 20 ödül birden09.06.2014
  Ekonomi‘HER şey ayağına gelsin’ sloganıyla binlerce ürünü tüketiciyle buluşturan Türkiye’nin lider e-ticaret platformu hepsiburada.com 26 kategori arasından 20 kategoride ödüle layık görüldü.
 • İstanbul'da elektrik kesintisi - alışveriş_siteleri/
  İstanbul'da elektrik kesintisi09.06.2014
  Gündemİstanbul'un Anadolu yakasındaki 11 ilçenin bazı bölgelerinde 12 Haziran Perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • Milli basketbolcunun sitesi kapandı - alışveriş_siteleri/
  Milli basketbolcunun sitesi kapandı02.05.2014
  EkonomiOrtakları arasında Milli basketbolcu Sinan Güler’in de bulunduğu e-ticaret sitesi Lastikpabuc.com kapandı.
 • İstanbul'da elektirik kesintisi - alışveriş_siteleri/
  İstanbul'da elektirik kesintisi24.04.2014
  Gündemİstanbul Anadolu Yakası'nda yıllık trafo bakım çalışması nedeniyle, bugün 09.00-13.30 saatlerinde bazı ilçelere elektrik verilemeyecek.
 • İstanbul'da 4.5 saatlik elektrik kesintisi - alışveriş_siteleri/
  İstanbul'da 4.5 saatlik elektrik kesintisi24.04.2014
  Gündemİstanbul Anadolu Yakası’nda yıllık trafo bakım çalışması nedeniyle, bugün 09.00-13.30 saatlerinde bazı ilçelere elektrik verilemeyecek.Elektrik kesintilerinin yaşanacağı yerler şunlar:
 • Tüketiciye e-ticaret uyarısı - alışveriş_siteleri/
  Tüketiciye e-ticaret uyarısı03.02.2014
  AnkaraTeknolojinin gelişmesi ile birlikte dolandırıcıların da cirit atmaya başladığını belirten TESK Genel Başkanı Palandöken, e-ticaretle ilgili uyarılarda bulundu.
 • Süper güç yapay zeka - alışveriş_siteleri/
  Süper güç yapay zeka03.02.2014
  EkonomiTEMELLERİ 2.Dünya Savaşı’na dayanan yapay zeka kavramı, bugün her an kullandığımız arama motorlarından otomobillere kadar hayatımızın her alanında yerini almaya başladı.
 • Stoklarla sınırlı avantaj! - alışveriş_siteleri/
  Stoklarla sınırlı avantaj!01.01.2014
  EkonomiDÖVİZ kurlarındaki yükseliş, yurtiçinde özellikle stoklu ürünlerde kısmi fiyat avantajı yarattı.TL ile satılan ve stoklarla sınırlı bazı ürünler ‘Duty Free’ mağazalarından bile daha uygun fiyatlardan satılmaya başlandı.Turizm sektörü ise erken rezervasyon nedeniyle kur artışından az etkilendi.
 • En ‘lüks’ ortaklık - alışveriş_siteleri/
  En ‘lüks’ ortaklık24.12.2013
  EkonomiTürkiye’nin e-ticaret devi hepsiburada.com, Demsa ile stratejik çözüm ortaklığı anlaşması yaptı.Bu ortaklıkla birlikte ‘brandroom.com.tr’ ve ‘modagurusu.com.tr’ siteleri lüks perakende alanında hayata geçiriliyor.
 • "İnternetten satın aldığınız, size vadedilen ürün olmayabilir" uyarısı27.11.2013
  TeknolojiTüketici derneklerine son dönemde gelen şikayetlerin büyük bölümünün, güven vermeyen bazı internet siteleri üzerinden, ilan ve reklam yoluyla tanıtımı yapılan ile tüketiciye ulaştırılan ürünler arasındaki farklılıklardan kaynaklandığı ortaya çıktı.
 • Bakan açıkladı.İşte Varlık Barışı'ndan gelen para - alışveriş_siteleri/
  Bakan açıkladı.İşte Varlık Barışı'ndan gelen para22.11.2013
  EkonomiMaliye Bakanı Mehmet Şimşek, Varlık Barışı uygulaması kapsamında 19 Kasım 2013 tarihi itibarıyla 69,8 milyar lira varlık bildiriminde bulunulduğunu, 1,4 milyar lira vergi tahakkuk ettirildiğini ve 8,5 milyar lira tutarındaki varlık için 170 milyon lira vergi tahsil edildiğini bildirdi.
 • Konut almada AVM dönemi! - alışveriş_siteleri/
  Konut almada AVM dönemi!18.11.2013
  EkonomiESENTEPE’de yer alan Astoria Alışveriş Merkezi’nin bir katı emlak fuar alanı olarak hizmet verecek.
 • Online alışveriş ondan sorulur - alışveriş_siteleri/
  Online alışveriş ondan sorulur24.10.2013
  Magazin Hattı“Pis Yedili”nin Cim Bom’u Eda Ece, Women’s Health dergisi için objektif karşısına geçti; çekim sonrası dizi seti ve set dışındaki hayatıyla ilgili soruları yanıtladı.
 • Erkan ÇELEBİ

  Facebook’ta her ilana kanmayın! - alışveriş_siteleri/
  Facebook’ta her ilana kanmayın!13.10.2013
  YazarlarTeknoloji zincirlerinin adını kullanarak, Facebook’a sahte kampanya ilanları veren uyanık girişimciler, piyasa değeri 1050-1500 lira arasında olan cep telefonlarını 699 liraya düşmüş gibi gösteriyor.
 • İnternet bağımlılığı artıyor - alışveriş_siteleri/
  İnternet bağımlılığı artıyor08.10.2013
  PlanetİNGİLTERE’de gerçekleştirilen yeni bir araştırma, uyanık olduğumuz her 12 dakikadan birini internette geçirdiğimizi ortaya çıkarttı.
 • Tuncel Kurtiz hayatını kaybetti - alışveriş_siteleri/
  Tuncel Kurtiz hayatını kaybetti28.09.2013
  GündemUsta aktör Tuncel Kurtiz dün evinde kahvaltı yaparken düştü ve başını duvara çarparak yaşamını yitirdi.Sanatçının ani ölümü ülkede büyük üzüntü yarattı.TV ve internet siteleri haberi “flaş” olarak duyurdu.Haber sosyal medyada TT oldu.Bu büyük ilgi, sanatçının “Ezel” dizisinde canlandırdığı “Ramiz Dayı” karakterindeki, “Herkes ölür yeğen, kimi toprağa gömülür kimi yüreğe” repliğini hatırlattı.Usta oyuncu için bugün Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi’nde anma töreni düzenlendi.Sanatçının cenazesi ise vasiyeti üzerine yarın Balıkesir’in Güre Beldesi’ne bağlı Tahtakuşlar Köyü’nde toprağa verilecek.
 • Alkol spor kulübünde serbest stadyumda yasak - alışveriş_siteleri/
  Alkol spor kulübünde serbest stadyumda yasak18.09.2013
  EkonomiTÜTÜN ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (TAPDK), “Tütün Mamulleri ve Alkollü İçkilerin Satışına ve Sunumuna İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” dün son haliyle Resmi Gazete’de yayımlandı.Söz konusu değişiklikler şöyle:
 • E-ticareti tükettik mi? - alışveriş_siteleri/
  E-ticareti tükettik mi?04.09.2013
  EkonomiTürkiye'de son yıllarda sayısı giderek artan e-ticaret sektörü girişimlerinin bazıları başarısızlıkla sonuçlanırken, bazıları yerli ve yabancı yatırımcının göz bebeği olmaya devam ediyor.Son aylarda Vipdukkan, Pabbuc gibi platformların da aralarında bulunduğu pek çok online alışveriş sitesi iflas etti.Ancak dün Alman Burda Grubu'nun Lidyana.com'a 12 milyon liralık yatırım yapması, “Peki batanlar nerede hata yaptı” tartışmalarını gündeme getirdi.Turkcell’deki yöneticilik pozisyonundan ayrıldıktan bir süre sonra Evoria.com ile NeoTekno.com’u kuran Levent Burak Demiralp ile sektörü değerlendirdik.Demiralp," şimdi bildiklerimi başta bilseydim bu işe girer miydim emin değilim" diye konuştu.
 • Alışveriş tutkusu internete sıçradı - alışveriş_siteleri/
  Alışveriş tutkusu internete sıçradı27.08.2013
  TeknolojiTürkiye'de bireylerin internet üzerinden sipariş verdiği ya da satın aldığı mal ve hizmet türleri arasında ilk sırayı, yüzde 48,6 ile giyim ve spor malzemeleri aldı.Söz konusu ürünleri yüzde 25,8'le elektronik araçlar, yüzde 25,6 ile ev eşyaları takip etti.
 • Altyapı ve finansmanı kötü online satış siteleri tutunamıyor - alışveriş_siteleri/
  Altyapı ve finansmanı kötü online satış siteleri tutunamıyor12.08.2013
  EkonomiTüm dünyada olduğu gibi Türkiye‘de de hızla büyüyen online alışveriş, pek çok girişimciyi ve melek yatırımcıyı bu alana çekiyor.Ancak son aylarda aralarında Vipdukkan, Pabbuc, Gimora, Gurunzi’un bulunduğu pek çok online private shopping (moda alışverişi) sitesi battı.
 • Şükrü KIZILOT

  Kredi kartını ödeyemeyenlerin yeni adresi POS tefeciler - alışveriş_siteleri/
  Kredi kartını ödeyemeyenlerin yeni adresi POS tefeciler31.07.2013
  YazarlarKredi kartı borcunu ödeyemeyenler, “POS tefeci” diye yeni bir sektör yarattılar.
 • 4 milyon müşterisi olan 'dükkan' kapandı - alışveriş_siteleri/
  4 milyon müşterisi olan 'dükkan' kapandı23.07.2013
  EkonomiTürkiye’deki alışveriş siteleri arasında en büyük ilk beş arasında yer alan Vipdükkan, sessiz sedasız faaliyetlerini durdurdu.Site Temmuz ayı başından bu yana kapalı.Ancak bu tarihten önce sipariş veren ve parasını ödedikleri halde ürünleri alamayan bir çok kullanıcı internette şikayetlerini dile getiriyor ve kredi kartlarından halen para çekildiğini ileri sürüyor.Şirketin telefonları ve sosyal medya hesapları da kapalı olduğundan ulaşım imkanı bulunmuyor.
 • Hırsız Louboutin giyer - alışveriş_siteleri/
  Hırsız Louboutin giyer23.06.2013
  PazarHollywood ünlülerinin evlerini soyarak nam salmış, şeytana Prada’sını ters giydirmiş, 20’lerindeki hırsız çetesinin şöhret dozu, seks tozu artıyor.Tam da istedikleri gibi.Beyazperde uyarlaması Sofia Copolla gözünden yakında sinemalarda.
 • İstanbul'da elektrik kesintisi - alışveriş_siteleri/
  İstanbul'da elektrik kesintisi15.06.2013
  GündemPendik, Ümraniye, Sancaktepe, Kartal ve Kadıköy'ün bazı mahallelerinde 16, 17 ve 18 Haziran'da elektrik kesintisi uygulanacak.
 • ‘Kozmetik büyüme’de dünyayı ikiye katladık - alışveriş_siteleri/
  ‘Kozmetik büyüme’de dünyayı ikiye katladık26.05.2013
  EkonomiDünyanın en büyük kozmetik oyuncularından Estee Lauder’in Uluslararası Grup Başkanı Cedric Prouve, 10 yıl sonra geldiği Türkiye’ye hayran oldu.
 • Melda Narmanlı ÇİMEN

  Haydi balkona! - alışveriş_siteleri/
  Haydi balkona!27.04.2013
  YazarlarKapı önü, merdivenler ve küçücük de olsa balkonlar, mevsimi bize yakınlaştıran yeni dekorasyon alanlarımız.Ne de olsa iki boş teneke bulduk mu içine çiçek diken bir milletiz!
 • Dr.Başak DEMİRİZ

  O bir ergen, peki sizin mazeretiniz ne - alışveriş_siteleri/
  O bir ergen, peki sizin mazeretiniz ne22.04.2013
  YazarlarHer çocuğun ergenliği yaşayışı; sıkıntılarının şiddeti, süresi, sıkıntılarıyla baş etme yöntemi farklıdır.Bu dönemde arkadaşlarıyla, öğretmenleriyle problemler, anne-babalarıyla çatışmalar yaşamaları normaldir.Yetişkin olan, problemleri doğru yönetmesi gereken sizsiniz.
 • Melike Karakartal

  Adalete sosyal medya dersleri - alışveriş_siteleri/
  Adalete sosyal medya dersleri20.04.2013
  YazarlarArtık şart.Twitter’da RT ne demektir, hangi durumlarda yapılır, bu ve benzeri konuları gelecekteki olası davalarda karar mercilerine anlatmak, onları sosyal medya dinamikleri konusunda “uyandırmak” şart.
 • Dr.Başak DEMİRİZ

  O bir ergen, peki sizin mazeretiniz ne - alışveriş_siteleri/
  O bir ergen, peki sizin mazeretiniz ne19.04.2013
  YazarlarHer çocuğun ergenliği yaşayışı; sıkıntılarının şiddeti, süresi, sıkıntılarıyla baş etme yöntemi farklıdır.Bu dönemde arkadaşlarıyla, öğretmenleriyle problemler, anne-babalarıyla çatışmalar yaşamaları normaldir.Yetişkin olan, problemleri doğru yönetmesi gereken sizsiniz.
 • Sahibinden satılık sürüngen - alışveriş_siteleri/
  Sahibinden satılık sürüngen14.04.2013
  AnkaraHer gün yüzlerce eşyanın görücüye çıktığı alışveriş sitelerinde, ilginç canlı hayvan ilanları da dikkati çekiyor.
 • Alışveriş Cadısı

  Tatil alışverişi rehberi - alışveriş_siteleri/
  Tatil alışverişi rehberi11.04.2013
  PasajKimi rezervasyonunu çoktan yaptı, kimiyse ufaktan tatil hayalleri kurmakta.Erken rezervasyonlar hala devam ediyor.İşte online ödeme sistemi PayPal’dan tatil planlama tüyoları…
 • Taklit mala 4000 dava - alışveriş_siteleri/
  Taklit mala 4000 dava10.04.2013
  EkonomiTESCİLLİ Markalar Derneği (TMd) Başkanı Tahsin Özlenir, ‘fırsat sitesi’ adı altında internetten satış yapan firmaların paralel ithalat yaptığını ve denetlenen ürünlerin yüzde 50’sinin taklit olduğunu söyledi.TMd Başkan Yardımcısı Mehmet Eren ise “Avrupa’nın çöplerini Türkiye’de satıyorlar” dedi.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Sonraki»
Son Sayfa»»