MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Ömür GEDİK105Mehmet Uğur YÜKSEL78Uğur VARDAN54Ahmet HAKAN41Kanat ATKAYA24Yalçın BAYER24Onur BAŞTÜRK20Ertuğrul ÖZKÖK15Ayşe ARMAN14Melike Karakartal11Ali Atıf BİR10İzzet ÇAPA10Doğan HIZLAN9Enis BERBEROĞLU9Yaşar Nuri Öztürk8Cengiz SEMERCİOĞLU7Niobe Aslı Temel7Fatih ÇEKİRGE7Melis ALPHAN7Cüneyt ÜLSEVER6Ebru ÇAPA6Hadi ULUENGİN5Pakize SUDA5Güzin Abla5Osman Giritli5Dr.Başak DEMİRİZ5Ayşe ÖZEK KARASU4Ege CANSEN4Tuna KİREMİTÇİ4Ünal Özüak4Ferai TINÇ3Tufan TÜRENÇ3Mehmet Nuri YILMAZ3Mevlüt TEZEL3Eyüp CAN3Eyüp Can - Referans3Haldun ARMAĞAN3Sibel Arna3Ayşegül DOMANİÇ YELÇE3Gülse BİRSEL3Akif BEKİ3Orhan Tekelioğlu3Erdal SAĞLAM2Fatih ALTAYLI2Korkut GÖZE2Nora ROMİ2Nil KARAİBRAHİMGİL2Mehmet Y. YILMAZ2Deniz SİPAHİ2Pınar REYHAN2Yılmaz ÖZDİL2Tolga TANIŞ2Yonca TOKBAŞ - Kelebek2Ayşe ARAL2Hakan ÜNSAL2Şenay DÜDEK2Ertan ACAR2Nuran ÇAKMAKÇI2Sıtkı ŞÜKÜRER2Bahar AKINCI2Mehmet ÖZ2Hikmet Demirkol2İlhan SÖYLER2Emre KIZILKAYA2Selahattin DUMAN2AnlatanAdam2Ayşen GÜR1Gila BENMAYOR1Mustafa KUTLAY1Mümtaz SOYSAL1Yurtsan ATAKAN1Mehmet Ali BİRAND1Nurten ERK TOSUNER1Özdemir İNCE1Erman TOROĞLU1Ercan SAATÇİ1Togay BAYATLI1Figen BATUR1Pako'nun Sayfası1Yalçın DOĞAN1Yalçın GRANİT1İlker YASİN1Zeynep BÖLÜKBAŞI1Kubilay KESKİN1Cenker TEZEL1Erdal KAPLANSEREN1Mehmet ARSLAN1Gülçin TELCİ1Zeynep ATİKKAN1Cengiz ÇANDAR1Soner YALÇIN1Rahmi TURAN1Ayşegül EKİNCİ1Muammer ELVEREN1Ata Nirun1Bige Dalkılıç1Nihat HATİPOĞLU1Dr. Nuri Soysal1Noyan Doğan1Ayçe DİKMEN1

Aksiyon

Aksiyon ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Aksiyon haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.922 Aksiyon haberi bulunmuştur.

Aksiyon, 14 Aralık 1994 tarihinde yayın hayatına başlamış haftalık haber dergisidir. Saha çalışmalarına dayalı haberciliği ön plana çıkarmış bir dergidir.

Siyasetten ekonomiye, istihbarattan dış politikaya, kültür sanattan toplumsal haberlere kadar çok geniş yelpazede yayın yapan Aksiyon, aktarmacı gazetecilik yerine saha çalışmalarına dayalı bir haberciliği ön plana çıkarmaktadır. Haberle yorumu harmanlayarak, okurlarına gelişen hadiseler hakkında en kapsamlı analizleri okuma fırsatı sundu. Her hafta ortalama 15 haber dosyası yayınlar.

 

Aksiyon Haberleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. bölüm fragmanı can sıkacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. bölüm fragmanı can sıkacak!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde yaşananların ardından 58. bölüm fragmanında yine bir çatışma ve can sıkıcı olay Hızır'ı bulmuştur. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. bölüm fragmanında yeğeninin silahlı çatışmanın ortada kaldığını duyan Hızır, çılgına dönmüştür. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında Hızır tüm bu olanların ardından neler yapacaktır?

19.2.2017Televizyon
Cesur Yürek dizisi bu akşam yayınlanan son bölümünün ardından 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Cesur Yürek dizisi bu akşam yayınlanan son bölümünün ardından 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cesur Yürek bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyenlerini yine ekran başına kilitlemeyi başardı. Başladığı günden itibaren izleyicilerinin nefesini kesen Cesur yürek dizisi yeni bölümleriyle perşembe akşamı ekranlarda olacak. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde oldukça ilginç dakikalar yer aldı. Son bölümde Güler İskender’in başına geleni öğrenmesiyle dünyası yıkıldı. İskender hem annesine hem babasına sırtını çevirdi. Yayınlanan son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Cesur Yürek 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

16.2.2017Televizyon
Gülerce: O ekipten kimse yakalanamadı

Gülerce: O ekipten kimse yakalanamadı

Darbe girişiminden önce açılan ve terör örgütü elebaşı Gülen'in de arasında yer aldığı 73 sanığın yargılandığı FETÖ/PDY çatı davasında, gazeteci Hüseyin Gülerce tanık olarak dinlenildi. FETÖ ile ilgili çarpıcı bilgiler veren Gülerce 'Gülen'i anlamak, bir şemaya oturtmak ancak onu konuşturmakla mümkün. Çünkü bu insanlar konuşmazlar. İtirafçıyım deseler bile ben itiraf edeceklerine inanmıyorum." dedi. Gülerce, FETÖ içinde molla ekibinin çok önemli olduğunu ve henüz o ekipten kimsenin yakalanmadığını söyledi. Mustafa Özcan'ın FETÖ'nün kara kutusu olduğunu söyleyen Gülerce, "Mesela Adil Öksüz. Birinci molla ekibinden Ahmet Kurucan var. Maalesef onlardan tek kişi yakalanmadı" dedi.

16.2.2017Gündem
HDPli Demirelin duruşmasında mahkeme başkanı ve avukat gerginliği

HDP'li Demirel'in duruşmasında mahkeme başkanı ve avukat gerginliği

HDP'li Demirel'in duruşmasında mahkeme başkanı ve avukat gerginliği

16.2.2017Diyarbakır
Poyraz Karayel 81. bölüm fragmanında neler yaşanacak Esaret devam mı ediyor

Poyraz Karayel 81. bölüm fragmanında neler yaşanacak? Esaret devam mı ediyor?

Poyraz Karayel son bölümün ardından 81. yeni bölüm fragmanı ile araştırılmaya başlandı. Dizinin son bölümünde Poyraz ve Ayşegül'ün her şeyi rayına oturtma ve sakinleşme adımları sürerken, Girişim'in kötü emelleri katlanarak artmaya devam etmektedir. Gittikçe finale yaklaşılan Poyraz Karayel'in 81. bölüm fragmanında, Eda ve Poyraz ve diğerleri esarete yeniden mi düşecektir? Peki, tüm bu sorulara cevap olabilecek Poyraz Karayel 81. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? İşte, merak edilen detaylar

16.2.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından yeni fragman heyecanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından yeni fragman heyecanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanında yaşanacaklar büyük bir merakla bekleniyor. Entrika yüklü sahneleriyle hafızalara kazınan dizinin son bölümünde özellikle Hızır'ın vurulma anı nefeslerin tutulmasına sebep oldu. Kadroya yeni isimlerini dahil eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni fragmanı da şimdiden araştırılıyor. Peki, önümüzdeki hafta ekranlarda olacak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. bölümünün fragmanı yayınlandı mı?

15.2.2017Televizyon
Havalimanı kontrolörleri diplomalarını aldı

Havalimanı kontrolörleri diplomalarını aldı

Havalimanı kontrolörleri diplomalarını aldı

13.2.2017İstanbul
Paragaranti yeni yüzüyle ortaya çıktı

Paragaranti yeni yüzüyle ortaya çıktı

Garanti Bankası’nın yatırım portalı Paragaranti, kullanıcıların değişen ve artan beklentilerini karşılayacak biçimde I-AM tarafından baştan sona yenilendi.

13.2.2017Teknoloji
Dwayne Johnson: Motivasyonum para degil

Dwayne Johnson: Motivasyonum para degil

Disney’in animasyon filmi “Moana”da Maui karakterine sesiyle hayat veren Dwayne Johnson, Los Angeles’ta Barbaros Tapan ile buluştu. Yeni projelerini de anlatan Johnson motivasyonunun para olmadığının altını çizdi.

12.2.2017Magazin
O Hayat Benim 120. bölüm fragmanında Hülyanın zor kararı

O Hayat Benim 120. bölüm fragmanında Hülya'nın zor kararı

O Hayat Benim yayınlanan 120. bölüm fragmanıyla izleyenlere oldukça aksiyon dolu dakikalar yaşatacak. Ekranların herkes tarafından sevilen dramatik dizisi O Hayat Benim yeni bölümüyle pazar akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde ilginç anlar yalanacak. Yeni bölümde Hülya hayatının en zor kararını vermek zorundadır. Ne o ne de Müge bir cinayeti saklamanın vicdani yükünü taşımaya hazırdır. İşte, O Hayat Benim 120. bölüm fragmanı.

11.2.2017Televizyon
Cesur ve Güzel 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Cesur ve Güzel 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cesur ve Güzel dizinini dün yayınlanan bölümüyle yine heyecan yüklü sahneleri ekrana taşıdı. Özellikle Tahsin Korludağ'ın Cesur'a zarar vermek için yaptığı plan yürekleri ağza getirdi. Final sahnesinde ekrana kilitlenen izleyiciler, Cesur ve Güzel yeni bölüm fragmanını sorgulamaya başladılar. Peki, Cesur ve Güzel 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

10.2.2017Televizyon
Cesur Yürek 17. bölüm fragmanında Ömer blöfü yiyecek mi

Cesur Yürek 17. bölüm fragmanında Ömer blöfü yiyecek mi?

Cesur Yürek 17. bölüm fragmanında Ömer ile Kirve'nin restleşmesi ekrana gelecek. Dün akşam yayınlanan bölümü ile yine aksiyon dolu sahnelerinin izleyicileri derinden etkilediği Cesur Yürek son bölümünde, Kirve ve adamları Ömer'i yakalamayı başarmıştır. Ömer'i kuytu bir köşeye çeken Kirve, mangalda ısıttığı şiş ile onu tehdit etmeye başlamıştır. Peki Kirve, Ömer'in gözüne tuttuğu ısıtılmış şişi gerçekten saplayacak mıdır? İşte, tüm bunların yaşanacağı Cesur Yürek 17. bölüm fragmanı hakkında bazı detaylar

10.2.2017Televizyon
Hayat Bazen Tatlıdır 16. bölüm fragmanında heyecan dorukta

Hayat Bazen Tatlıdır 16. bölüm fragmanında heyecan dorukta

Hayat Bazen Tatlıdır yayınlanan 16. bölüm fragmanıyla izleyenlere oldukça aksiyon dolu dakikalar yaşatacak. Ekranların başladığı günden itibaren oldukça hareketli dakikalar yaşatan dizisi Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölümüyle pazar akşamı ekranlarda olacak. Peki, sevilen dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte, Hayat Bazen Tatlıdır 16. bölüm fragmanı.

9.2.2017Televizyon
FETÖden yargılanan okul müdürü suçlamaları kabul etmedi

FETÖ'den yargılanan okul müdürü suçlamaları kabul etmedi

FETÖ'den yargılanan okul müdürü suçlamaları kabul etmedi

9.2.2017Kocaeli
“DEUTSCHLAND 83” Blutv’de

“DEUTSCHLAND 83” Blutv’de!

Dijital TV sektörüne hızlı bir giriş yapan, Türkiye’nin internet televizyonu Blu TV, en seçkin yabancı dizileri seyircisiyle buluşturmaya devam ediyor.

9.2.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul 77. bölüm fragmanında Sadettin Köpek endişeli

Diriliş Ertuğrul 77. bölüm fragmanında Sadettin Köpek endişeli!

Diirliş Ertuğrul 77. bölüm fragmanında oba beyinin adalet arayışı devam ediyor. Sadettin Köpek ve ahalisine korku dolu anlar yaşatan oba beyi, Diriliş Ertuğrul 77. bölüm fragmanında yine fırtınalar estirecek. Obasının etrafında sorun istemeyen oba beyi, Diriliş Ertuğrul 77. bölüm fragmanında bu durumu göz önüne alacak. Peki, Sadettin Köpek oba beyinin gücüne karşılık nasıl bir tutum sergileyecek? İşte, yeni bölüme dair detaylar

9.2.2017Televizyon
İçerde dizisi yeni bölüm öncesi yayınlanan 21. bölüm fragmanında Sarp ortaya çıkıyor

İçerde dizisi yeni bölüm öncesi yayınlanan 21. bölüm fragmanında Sarp ortaya çıkıyor!

İçerde dizisi yeni bölüm öncesi yayınlanan 21. bölüm fragmanıyla alevler iyice ateşlenecek. Aksiyon dolu dakikalarıyla izleyenleri ekran başına kilitleyen İçerde dizisi 21. bölümüyle pazartesi akşamı ekranlara gelecek. Dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında bomba gibi gelişmeler yaşanıyor. Sarp, Yusuf müdürle birlikteyken Mert'e yakalanıyor. Bu haberi Mert'ten duyan Kebapçı Celal ise onun oynadığı oyunu kendisinin başına da geldiğini anlıyor ve olaylar kızışıyor. Peki, yeni bölümde başka neler yaşanacak? İşte, İçerde 21. bölüm fragmanıyla sizlerle.

8.2.2017Televizyon
İstihdam seferberliğine ilk yanıt Çanakkaleden

İstihdam seferberliğine ilk yanıt Çanakkale'den

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dün başlattığı istihdam seferberliğinde Çanakkale en hızlı hareket eden il oldu. Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’nın yönetiminde ve koordinasyonunda yürütülen seferberlikte hedef 10 günde yüzde 10 istihdam artışı olarak belirlendi.

8.2.2017Ekonomi
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından 57. bölüm fragmanı yayınlandı mı Fahri öldü mü

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından 57. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fahri öldü mü?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Ekranların herkes tarafından ilgiyle takip edilen heyecan dolu dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da aksiyon seviyesi oldukça yüksekti. Dizinin yayınlanan son bölümünde ilginç detaylar yer aldı. Son bölümde öfkesini kontrol edemeyen Hızır, bitap halde Ercüment'e haddini bildirmeye gitti. Ama artık aynı masada oturduklarından şahsi bir hesaplaşma sonucu birbirlerini öldüremediler. Son bölümün ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanı hakkında araştırma yapmaya başladılar. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.2.2017Televizyon
Vurur yüze ifadesi, tatil bitti bitanesi

Vurur yüze ifadesi, tatil bitti bitanesi!

Her güzel şey bitermiş! Ara tatil de bitip gitti daha biz anlamadan... Duygularını sakınmadan tweetlerine yansıtan dostlarımıza yer verelim dedik biz de!

7.2.2017Kampüs
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 56. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 56. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayınlanan son bölümünün ardından 56. yeni bölüm fragmanını merak ettirdi. CIA'in karşısında durmak isterken bir av misali ağa düşen Hızır Çakırbeyli, son bölümün son sahnesinde yapmış olduğu hamlenin bedelini ödeyecek midir? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında Hızır o tetiğin ucunda çaresizce bekleyecek midir? İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 56. yeni bölüm fragmanı hakkında detaylı bilgiler

5.2.2017Televizyon
Kara Sevda 55. bölüm fragmanında Emir korkuttu

Kara Sevda 55. bölüm fragmanında Emir korkuttu

Kara Sevda yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicileriyle buluştu. Emir ve Kemal savaşının her geçen hafta daha da kızıştığı dizinin 55. bölüm fragmanına bakılırsa Emir, Deniz'i alabilmek için her şeyi yakıp yıkacak. Peki, yeni bölümde başka neler yaşanacak? İşte, Kara Sevda 55. bölüm fragmanı ve son bölümü kaçıranlar için kısa bir özet!

4.2.2017Televizyon
Korktukça daha çok sarıldım buza

Korktukça daha çok sarıldım buza

Baştan belirteyim, ben bir dağcı ya da tırmanıcı değilim. Ancak memleketin en güzel yerinde, buz tutmuş şelalelerine tırmandım. Üstelik dünyanın dört bir yerinden gelen ünlü dağcılarla… Yalan yok, yeni keşfedilen bu donmuş şelaleler çok korktum. Ancak doğanın bu muazzam anıtlarına tırmanmanın verdiği haz, tüm korkuların önüne geçti... Burası Patagonya ya da kutuplar değil, ‘Dadaşlar diyarı’ Erzurum Uzundere...

4.2.2017Hayat
Cesur Yürek 16. bölümü neden yayınlanmadı Cesur Yürek yeni bölüm ne zaman

Cesur Yürek 16. bölümü neden yayınlanmadı? Cesur Yürek yeni bölüm ne zaman?

Cesur Yürek dizisinin yeni bölüm akıbeti merak konusu oldu. Her hafta perşembe günleri ekrana gelen dizinin dün akşam yayımlanmaması kafalarda soru işaretlerine neden oldu. Son bölümde Bradd’i ele geçiren Ömer'in yapacaklarını sorgulayan izleyiciler, 'Cesur Yürek 16. bölümü neden yayınlanmadı? Cesur Yürek yeni bölüm ne zaman?' gibi sorulara yanıt arıyor. İşte, entrika yüklü dizinin son durumu!

3.2.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Ercüment ölecek mi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ercüment ölecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezona oldukça hızlı bir giriş yaptı. CIA tarafından kaçırılan Hızır ve Hızır Ali yaşadıklarının ardından gergin bir ortam oluşuyor. Hızır intikam için planlar kurarken, kendi yöntemleri ile savaşı başlatıyor. İzleyiciler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanını merakla beklerken, sosyal medyada Ercüment'in ölüp, ölmediği de merak konusu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler yaşandı? İşte son bölümde meydana gelen olaylar

2.2.2017Televizyon
Bu Şehir Arkandan Gelecek 6. bölüm fragmanında veda mı var

Bu Şehir Arkandan Gelecek 6. bölüm fragmanında veda mı var?

Bu Şehir Arkandan Gelecek 6. bölüm fragmanında Şahin'in oğlu Ali için mücadelesi aralıksız devam ediyor. İzleyicileri şok eden sahnelerin yaşandığı dizinin son bölümünde aksiyon dolu sahneler yaşandı. Son sahnelerin ardından gündeme gelen Bu Şehir Arkandan Gelecek 6. bölüm fragmanında veda mı yaşanacak? İşte, Bu Şehir Arkandan Gelecek 6. bölüm fragmanının detayları

1.2.2017Televizyon
İçerde dizisi yeni bölüm öncesi yayınlanan 20. bölüm fragmanında Alyanak kurtulabilecek mi

İçerde dizisi yeni bölüm öncesi yayınlanan 20. bölüm fragmanında Alyanak kurtulabilecek mi?

İçerde dizisi yeni bölüm öncesi yayınlanan 20. bölüm fragmanıyla izleyenlere oldukça heyecan dolu dakikalar yaşatacağının sinyallerini verdi. Herkes tarafından ilgiyle takip aksiyon dolu dizi İçerde yeni bölümüyle pazartesi akşamı izleyicilerle buluşacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde oldukça hareketli dakikalar yaşanacak. Yeni bölümde Alyanak'ın Yaşar'ın elinden kurtulup kurtulamayacağı merak konusu oldu. Coşkun ise Sarp'a oynadığı büyük oyunu ne kadar sürdürecek. Sarp hafızasını kaybetmediğini anlayabilecek mi? İşte, İçerde 20. bölüm ilk sahnesiyle sizlerle.

1.2.2017Televizyon
Beyoğlunda çatışma anları kamerada

Beyoğlu'nda çatışma anları kamerada

Beyoğlu'nda eğlence mekanı çıkışında iki grup arasında yaşanan silahlı çatışma, güvenlik kameralarına yansıdı.Beyoğlu Mis Sokak'ta Cumartesi sabaha karşı meydana gelen olayda biri polis memuru 4 kişi yaralanmıştı. Bir eğlence mekanında başlayan tartışmanın büyüyerek sokağa taşmasıyla yaşanan çatışma, güvenlik kameralarına da yansıdı. Aksiyon filmlerini aratmayan çatışma görüntüleri sokakta kaçan insanlarla başlıyor. Ardından kameranın kayıt ettiği alan içerisine giren bir kişi silahla kaçanlara ateş ediyor. Bu sırada karşı taraftaki gruptan zanlılar da silahla karşılık veriyor. Yaşanan çatışmada vurulan zanlı, kendisini bir kapının girişine atıyor. Olayın ardından çevredekiler vurulan kişiye yardım etmeye çalışıyor

30.1.2017Haber
Adı Efsane 2. bölüm fragmanında Tarık yetişebilecek mi

Adı Efsane 2. bölüm fragmanında Tarık yetişebilecek mi?

Adı Efsane 2.bölüm fragmanında ailesinin yurt dışına çıkmasına engel olmak isteyen Tarık bir hışımla hava alanına gitmiştir. Tek istediği ailesini kaybetmemek olan Tarık, Seçil'in kızlarını da alıp Londra'ya yerleşmesine engel olmak zorundadır. Adı Efsane 2. bölüm fragmanında bu durumla karşılaşan Tarık, kızlarını kurtarmak için mücadele edecektir. İşte, aksiyon ve dram konulu dizi Adı Efsane 2. bölüm fragmanı

29.1.2017Televizyon
Facia işte böyle teğet geçti

Facia işte böyle teğet geçti!

Türkiye'nin en önemli kayak merkezlerinden biri olan Uludağ'da muhtemel kar motoru faciası, kahraman bir snowboard sporcusunun dikkati sayesinde önlendi.

29.1.2017Gündem
Çiğdem Tunç: Güldürebilmek için matematik hesap vardır

Çiğdem Tunç: Güldürebilmek için matematik hesap vardır

Çiğdem Tunç: Güldürebilmek için matematik hesap vardır

29.1.2017İstanbul
Türkiyenin en büyük Overwatch turnuvası başlıyor

Türkiye'nin en büyük Overwatch turnuvası başlıyor!

2-5 Şubat tarihleri arasında Gaming Istanbul Fuarı’nda gerçekleşecek olan ödül havuzlu, Blizzard desteği ile gerçekleşen Türkiye'nin ilk Overwatch turnuvası GeForce Cup tüm oyuncuları ağırlamaya hazırlanıyor.

27.1.2017Teknoloji
Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. bölüm fragmanında Ayşe Sultana büyük şok

Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. bölüm fragmanında Ayşe Sultan'a büyük şok!

Muhteşem Yüzyıl Kösem 10.bölüm fragmanında Dördüncü Murad yapılan saygısızlığın bedelini ödetmeye hazırdır. Farya'ya yönelik yapılan saldırının ardından yüzlerce kişiyi toplayan Dördüncü Murad, verdiği ceza ile bu duruma kalkışacakların gözünü korkutmayı başardı. Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. bölüm fragmanında Sultan Dördüncü Murad, kardeş kavgasına da müdahale etmek zorunda kalmıştır. Peki, Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. bölüm fragmanında başka neler yaşanacak? İşte, merak edilen detaylar

27.1.2017Televizyon
Cesur Yürek yayınlanan son bölümün ardından 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Cesur Yürek yayınlanan son bölümün ardından 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cesur yürek bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranların aksiyon dolu sahneleriyle izleyicileri ekran başına kilitleyen dizisi Cesur Yürek'te heyecan seviyesi oldukça yüksekti. Dizinin bu akşam yayınlanan bölümünde oldukça tansiyonu yüksek dakikalar yaşandı. Son bölümde İskender olayından sonra yalnızlaşan Tatar Ahmet, Ferhat’ın tuzağına düştü. Ferhat hem Tatar’ın hem Didem’in hayatları üzerine bahis oynadı. Son bölümün bitmesinin ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanını merak ettiler. Peki, Cesur Yürek 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.1.2017Televizyon
Oyunların fiyatları yarı yarıya düştü

Oyunların fiyatları yarı yarıya düştü!

Sömestr tatilinin başlamasıyla birlikte tatilin keyfini çıkarmaya başlayan oyun tutkunlarına özel oyun fiyatlarında indirime gidildi.

26.1.2017Teknoloji
Dolar fiyatları 3.87 seviyesinin üzerini gördü

Dolar fiyatları 3.87 seviyesinin üzerini gördü

Dün 3.85 seviyesine kadar yükselen dolar fiyatları bugün 3.82 seviyesinden güne başladı. Kur sonrasında yeniden hareketlendi. Dolar/TL, en yüksek 3.8704 seviyesini görürken; euro/TL 4.1555 seviyesini gördü.

26.1.2017Ekonomi
Uyuşturucu ile Mücadele Aksiyon Planı geliyor

Uyuşturucu ile Mücadele Aksiyon Planı geliyor

Uyuşturucu ile Mücadele Aksiyon Planı geliyor

25.1.2017Kayseri
Geri dönüşüm projesi 11 bin çocuğa ulaştı

Geri dönüşüm projesi 11 bin çocuğa ulaştı

İlköğretim çağındaki çocuklara geri dönüşüm ve çevre bilinci aşılamayı hedefleyen ‘Küçük Şeyler Doğayı Yeniler’ projesi ile 11 bin öğrenciye ulaşıldı. Çocukların aldıkları eğitimle çevreyi koruma konusunda farkındalık kazandırılması hedeflendi.

25.1.2017Eğitim
Sanal sporcular gerçekleri gibi köşeyi dönecek

Sanal sporcular gerçekleri gibi köşeyi dönecek

Geleceğin meslekleri arasında, sporun sanal boyutu en çok öne çıkanlardan. Ayrıca, internetin sonsuz bilgisini yöneteceklere çok ihtiyaç var. 3D yazıcı uzmanlığı ise başlı başına derin bir alan.

24.1.2017Gündem
Kritik toplantı öncesi uzmanlar Hurriyet.com.trye konuştu

Kritik toplantı öncesi uzmanlar Hurriyet.com.tr'ye konuştu

Piyasalar bugün açıklanacak Merkez Bankası Para Politikası Kurulu (PPK) kararlarına odaklandı. Genel görüş Merkez Bankası'nın faizlerde sınırlı da olsa faiz artırıma gideceği yönünde olurken, artırım miktarına ilişkin beklentiler çeşitlilik gösteriyor. Uzmanlar hurriyet.com.tr’ye değerlendirdi.

24.1.2017Ekonomi
Klip çekiminde akılalmaz ölüm

Klip çekiminde akılalmaz ölüm

Avustralyalı dublör oyuncu Johann Ofner, bir hip hop klibinin çekimleri sırasında yaşanan kazada silahla vurularak hayatını kaybetti. 28 yaşındaki Avustralyalı oyuncu Johann Ofner, bir hip hop şarkısının klip çekimlerinde ateşli silah kullanılan bir sahnede, kazayla göğsünden vuruldu. CNN’in aktardığına göre olayı soruşturan Detektif Tom Armitt, müzik klibinin çekimleri sırasında mizansen gereği çeşitli silahların kullanıldığını ifade etti. Armit, göğsünden vurularak olay yerinde hayatını kaybetti. Ofner’le ilgili soruşturma yürütüldüğünü, olayın nasıl meydana geldiğinin henüz tespit edilemediğini söyledi. Aksiyon içeren sahneler çeken deneyimli dublör Johann Ofner, olay sırasında Sidney’de ‘Bliss n Eso’ isimli hip hop grubunun müzik videosunda oynuyordu. Grubun üyeleri de resmi facebook hesabından, olaydan büyük üzüntü duyduklarını bildiren bir başsağlığı mesajı yayınladı.

24.1.2017Haber
Johann Ofner, klip çekiminde vurularak öldü

Johann Ofner, klip çekiminde vurularak öldü

Avustralyalı dublör oyuncu Johann Ofner, bir hip hop klibinin çekimleri sırasında yaşanan kazada silahla vurularak hayatını kaybetti

24.1.2017Dünya
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında Hızırın planları...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında Hızır'ın planları...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı hafta sonu yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanında Ünal, Hızır'ın yaptıklarından sonra onu çok zor günlerin beklediğini söylüyor. Uzun bir aranın ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanı izleyiciler tarafından merakla bekleniyordu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölümünde meydana gelecek olaylar

23.1.2017Televizyon

Yazar Sonuçları

Asla kavga başlatmam ama biri bana sataşırsa, mutlaka karşılığını veririm

"Asla kavga başlatmam ama biri bana sataşırsa, mutlaka karşılığını veririm!"

Çok güzel, çok yetenekli ve çok tutkulu... Hayata zor başlamış. 5 yaşındayken ailesiyle birlikte Ukrayna'dan Amerika'ya göçmüş. Annesi oyuncuymuş... Hollywood hayalleriyle gelmiş, ancak İngilizcesi iyi olmadığı için temizlik yaparak para kazanmış. Babası bir ara dolandırıcılıktan hapse girmiş. Çocukken okulda diğer çocuklar onunla çok uğraşmış. Zor bir çocukluğu olmuş, çok kavga etmiş. "Sırf bu yüzden kızıma tekvando öğrettim." diyor.

11.2.2017Gurme
Sinema tarihinin en kötü serisi olabilir misiniz acaba

Sinema tarihinin en kötü serisi olabilir misiniz acaba?

Dökülen diyaloglar, kötü oyunculuklar derken 'Karanlığın Elli Tonu', E.L. James'in çok satmış serisinin sinemadaki ilk adımı 'Grinin Elli Tonu' gibi vasat altı bir film olmuş.

10.2.2017Cumartesi Yazıları
İzlemeye devam

İzlemeye devam

Bu haftanın en dikkat çeken 3 filmi de serilerinin devamı: Keanu Reeves’i huzur bulamayan tetikçi rolünde bir kez daha izleyeceğimiz “John Wick 2”, bu kez Batman’in dünyasına yolculuğa çıkaran “Lego Batman Filmi” ve griden karanlığa geçiş yaptığımız “Karanlığın Elli Tonu”, ilk filmleri sevenlerin kaçırmaması gereken yapımlar. 2016’nın yaratıcı bağımsızlarından “Swiss Army Man” ve gerilim arayanlara “Kara Gün” ise haftanın diğer seçenekleri.

9.2.2017Ankara
Oscar adayları vizyonda

Oscar adayları vizyonda

Oscar yarışının hızlanırken aday filmler de teker teker vizyon görmeye başladı.

2.2.2017Ankara
Kırım siyasetinden neden uzak durulur

Kırım siyasetinden  neden uzak durulur

ESKİŞEHİR’de geçen hafta kaldığımız otelde Kırım Derneği’nin geleneksel Kırımlılar Gecesi vardı, oraya davet ettiler. Vali de gelmişti. Yemekte Eskişehir’in altı milletvekilinden sadece meslektaşımız Utku Çakırözer vardı. Yaptığı konuşmada ve sohbetimiz sırasında Eskişehir’in Türkiye’de en fazla Kırım Tatarı göçmeninin yaşadığı şehir olduğunu, derneğin de dünyadaki en etkili Kırım derneklerinin başında olduğunu belirtti.

30.1.2017Haber Yazıları
‘Satıcı’ yine ölecek mi

‘Satıcı’ yine ölecek mi?

‘Bir Ayrılık’ ve ‘Geçmiş’ gibi filmleriyle dikkat çeken İranlı yönetmen Asghar Farhadi, son çalışması ‘Satıcı’da başlarına gelen bir olayla dengesi bozulan genç bir çiftin ahlaki ve vicdani hesaplaşmalarını anlatıyor.

27.1.2017Cumartesi Yazıları
İran’ın Oscar adayı

İran’ın Oscar adayı

İran sinemasının usta ismi Asghar Farhadi’nin Oscar yarışında İran’ı temsil eden son filmi “Satıcı”, haftanın en iyisi.

26.1.2017Ankara