MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Ömür GEDİK106Mehmet Uğur YÜKSEL83Uğur VARDAN59Ahmet HAKAN41Kanat ATKAYA25Yalçın BAYER25Onur BAŞTÜRK20Ertuğrul ÖZKÖK15Ayşe ARMAN14Melike Karakartal11Ali Atıf BİR10İzzet ÇAPA10Doğan HIZLAN9Enis BERBEROĞLU9Yaşar Nuri Öztürk8Cengiz SEMERCİOĞLU7Niobe Aslı Temel7Fatih ÇEKİRGE7Melis ALPHAN7Cüneyt ÜLSEVER6Ebru ÇAPA6Hadi ULUENGİN5Pakize SUDA5Güzin Abla5Osman Giritli5Dr.Başak DEMİRİZ5Ayşe ÖZEK KARASU4Ege CANSEN4Tuna KİREMİTÇİ4Ünal Özüak4 AnlatanAdam4Ferai TINÇ3Tufan TÜRENÇ3Mehmet Nuri YILMAZ3Mevlüt TEZEL3Eyüp CAN3Eyüp Can - Referans3Haldun ARMAĞAN3Sibel Arna3Ayşegül DOMANİÇ YELÇE3Gülse BİRSEL3Akif BEKİ3Orhan Tekelioğlu3Erdal SAĞLAM2Fatih ALTAYLI2Korkut GÖZE2Nora ROMİ2Nil KARAİBRAHİMGİL2Mehmet Y. YILMAZ2Deniz SİPAHİ2Pınar REYHAN2Yılmaz ÖZDİL2Tolga TANIŞ2Yonca TOKBAŞ - Kelebek2Ayşe ARAL2Hakan ÜNSAL2Şenay DÜDEK2Ertan ACAR2Nuran ÇAKMAKÇI2Sıtkı ŞÜKÜRER2Bahar AKINCI2Mehmet ÖZ2Hikmet Demirkol2İlhan SÖYLER2Emre KIZILKAYA2Selahattin DUMAN2Ayşen GÜR1Gila BENMAYOR1Mustafa KUTLAY1Mümtaz SOYSAL1Yurtsan ATAKAN1Mehmet Ali BİRAND1Nurten ERK TOSUNER1Özdemir İNCE1Erman TOROĞLU1Ercan SAATÇİ1Togay BAYATLI1Figen BATUR1Pako'nun Sayfası1Yalçın DOĞAN1Yalçın GRANİT1İlker YASİN1Zeynep BÖLÜKBAŞI1Kubilay KESKİN1Cenker TEZEL1Erdal KAPLANSEREN1Mehmet ARSLAN1Gülçin TELCİ1Zeynep ATİKKAN1Cengiz ÇANDAR1Soner YALÇIN1Rahmi TURAN1Ayşegül EKİNCİ1Muammer ELVEREN1Ata Nirun1Bige Dalkılıç1Nihat HATİPOĞLU1Dr. Nuri Soysal1Noyan Doğan1Ayçe DİKMEN1

Aksiyon

Aksiyon ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Aksiyon haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5.053 Aksiyon haberi bulunmuştur.

Aksiyon, 14 Aralık 1994 tarihinde yayın hayatına başlamış haftalık haber dergisidir. Saha çalışmalarına dayalı haberciliği ön plana çıkarmış bir dergidir.

Siyasetten ekonomiye, istihbarattan dış politikaya, kültür sanattan toplumsal haberlere kadar çok geniş yelpazede yayın yapan Aksiyon, aktarmacı gazetecilik yerine saha çalışmalarına dayalı bir haberciliği ön plana çıkarmaktadır. Haberle yorumu harmanlayarak, okurlarına gelişen hadiseler hakkında en kapsamlı analizleri okuma fırsatı sundu. Her hafta ortalama 15 haber dosyası yayınlar.

 

Aksiyon Haberleri

Vatanım Sensin 25. yeni bölüm fragmanında Leonun ihaneti ortaya çıkıyor

Vatanım Sensin 25. yeni bölüm fragmanında Leon'un ihaneti ortaya çıkıyor

Vatanım Sensin 25. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde Teğmen Leon'un Yunan ordusuna ihaneti ortaya çıkıyor! Şehirde Teğmen Leon için arama emri çıkartılıyor. Yunan askerleri Leon'un peşindeyken Hilal ona yardım edebilecek mi? İşte, Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı ve özeti!

27.4.2017Televizyon
Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı Yeni bölüm ne zaman

Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı? Yeni bölüm ne zaman?

Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölüm fragmanı ne zaman ekrana gelecek sorusu, dizinin takipçileri tarafından araştırılmaya devam ediyor. Son bölümünde aksiyon dolu dakikaların yaşandığı Bu Şehir Arkandan Gelecek, yeni bölüm fragmanı ile ekranlara gelmedi. Bunun üzerine birçok takipçi, Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorularını yöneltmeye başladı. İşte, dizi hakkında bazı bilgiler

26.4.2017Televizyon
Türkiye siber güvenliğin merkezi oluyor

Türkiye siber güvenliğin merkezi oluyor!

Siber güvenlik konusunda yerel ve küresel sorunlara odaklanan Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası siber güvenlik etkinliği LOCARD Global Cyber Security Summit, 11 Mayıs 2017 tarihinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) merkez binasında düzenlenecek.

26.4.2017Teknoloji
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine aksiyon dolu dakikalar yaşatmayı başardı. Hemen hemen herkes tarafından soluksuz takip edilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bu akşam heyecan doruktaydı. Dizinin bu akşam yayınlanan yeni bölümünde masanın kurucularından Rüstem'in gelişi bir türlü durulmayan suları iyice bulandırdı. Toplantıdan önce Rüstem ile bir araya gelen Ceylan ve Alparslan oyunlarına devam etti. Son bölümün bitmesiyle yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

25.4.2017Televizyon
Prison Break 5. sezon 4. bölüm ne zaman

Prison Break 5. sezon 4. bölüm ne zaman?

Prison Break 5. sezon 4. bölüm ile kaldığı yerden devam ediyor. Kardeşi Michael Scofield'ın yaşadığını öğrenen Lincoln Burrows, yine karanlık bir düzenin içerisinde kendisini bulacaktır. Prison Break 5. sezon 4. bölümde kardeşini Yemen'de bulunduğu hapishaneden çıkarmak için mücadele eden Lincoln, tüm gücünü kullanmaya devam etmektedir. Peki, Prison Break 5. sezon 4. bölüm ile ne zaman ekrana gelecek? İşte, yeni bölümün yayınlanacağı o tarih

25.4.2017Televizyon
Google 17 kameralı yeni nesil VR kamerasını duyurdu

Google 17 kameralı yeni nesil VR kamerasını duyurdu

Google ve Çinli şirket Yi Technology’nin ortaklaşa geliştirdiği sanal gerçeklik kamerası YI Halo'yu duyurdu. Üzerinde 17 tane kameranın yer aldığı YI Halo'nun fiyatı ise dudak uçuklatıyor.

25.4.2017Teknoloji
Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı?

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanının yayınlanmaması dizi takipçilerini meraklandırdı. Çarşamba günleri izleyicileriyle buluşan Diriliş Ertuğrul bu hafta yayınlanmayacak mı? Üzen haber, dizinin Instagram hesabından yapılan paylaşımla duyuruldu. İşte o açıklama!

25.4.2017Televizyon
Savaşçı son bölümün ardından 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Her şey Serdar için

Savaşçı son bölümün ardından 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Her şey Serdar için!

Savaşçı dizisi son bölümde yer alan sahnelerin ardından 3. yeni bölüm fragmanı ile araştırılmaya başlandı. Serdar Üsteğmen'in kaçırılmasının ardından gelen hayatta olduğu bilgisi, dizinin son bölümünde ortaya çıkmıştır. Son bölümün ardından Savaşçı 3. yeni bölüm fragmanında neler yaşandığı merak konusu oldu. Peki, Savaşçı dizisi 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölümde yaşananlar ve yeni bölümde yaşanması beklenen olaylar

24.4.2017Televizyon
İstanbullu Gelin dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle heyecan yarattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İstanbullu Gelin dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle heyecan yarattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin dizisinin bu akşam ekranlara gelen son bölümünde oldukça aksiyon dolu dakikalar yer aldı. Her bölümüyle izleyiciyi şaşırtmayı başaran İstanbullu Gelin dizisinde bu akşam heyecan doruktaydı. Dizinin bu akşam ekranlara gelen son bölümünde hayret verici anlar yer aldı. Yeni bölümde Boranlar’da fırtınalar koparken Esma kendi yöntemiyle ailesi için her şeyi kontrol altına almaya çalıştı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.4.2017Televizyon
Dünya egolu ve maço liderleri öne çıkarıyor

Dünya egolu ve maço liderleri öne çıkarıyor

10’uncu kitabı ‘Liderin Kitaplığı’nı yazan Türkiye’nin önde gelen global iş insanlarından Cem Kozlu ile liderlik üzerine konuştuk. Kozlu, Amerikan literatürü ve özellikle Anglosakson medyasının karizmatik, maço, büyük egolu liderleri, belki de magazin değerleri daha yüksek olduğu için mütevazı ama etkin takım kaptanlarının önüne çıkardığını belirterek, “Bu da gençlerin önündeki çıtayı gereksiz yükseltiyor” yorumunu yapıyor.

21.4.2017Ekonomi
Yorulacaksınız ama değer

Yorulacaksınız ama değer!

Sizi hem yoracak ve üzecek hem de kendini kolayca sevdirecek bir oyun. Craft’tan ‘Yen’.

21.4.2017Keyif
App Storeda 23 Nisan değişikliği

App Store'da 23 Nisan değişikliği

23 Nisan için yenilenen App Store, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na özel içerik ve uygulamalarla çocuklarla buluşuyor. Çocuklar için derlenen özel koleksiyonlarda, oyunlardan sevimli çıkartmalara ve eğitim uygulamalarına kadar, çocukların hem eğlenecekleri hem de yeni şeyler öğrenecekleri çeşitli uygulamalar bir arada bulunuyor.

21.4.2017Teknoloji
Sonynin yeni amiral fotoğraf makinesi: Sony A9

Sony'nin yeni amiral fotoğraf makinesi: Sony A9!

Sony, aynasız fotoğraf makinesi segmentini ele geçirdiği Alpha serisinin güzide makinesi A7′ den sonra şimdi de A9'u piyasaya tanıttı. Para biriktirip A7 alma hayallerine de bir bakıma balta indiren Sony A9′un özelliklerini, fiyatını inceleyelim.

20.4.2017Teknoloji
Bayonetta Steamde ilk haftadan birinci sırada

Bayonetta Steam'de ilk haftadan birinci sırada

Geçtiğimiz hafta PC platformu için çıkışını yapan Bayonetta ilk haftadan birinci sıraya yerleşti. İlk çıkışının üzerinden 7 yıl geçtikten sonra PC' yerini alan oyun Steam'de ilk haftasında 100 bin kopya sattı.

20.4.2017Teknoloji
Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi yayınlanan son bölümüyle adeta nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi yayınlanan son bölümüyle adeta nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine oldukça nefes kesen dakikalar yaşatmayı başardı. Yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek oyuncu kadrosu gerekse konusu itibariyle dikkat çeken dizi Bu Şehir Arkandan Gelecek'te bu akşam heyecan doruktaydı. Yayınlanan yeni bölümde Nesrin ve Şahin'in nişan gecesi ortaya çıkan Bora, Derin'in tepkisiyle karşılaştı. Tartışmanın sonucunda Derin, annesinin gerçek yüzünü öğrendi ve olanlar oldu. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.4.2017Televizyon
Oyun karakterleri artık gerçek gibi

Oyun karakterleri artık gerçek gibi!

Son zamanlarda birçok popüler oyunun geliştirilmesinde kullanılan Unreal Engine 4'ün marifetleri bitmiyor. Epic Games bu oyun motoru ile geliştirdiği fotorealistik karakter görüntüleri dün yayınladı.

19.4.2017Teknoloji
Mersini birbirine katan Brezilyalı

Mersin'i birbirine katan Brezilyalı!

Mersin’e, Brezilya’dan getirilen angus ırkı ineklerden biri TIR’a yüklendiği sırada kaçarak Mersin Limanı’nı birbirine kattı.

18.4.2017Gündem
Brezilyalı angus kaçtı, Mersin Limanını birbirine kattı

Brezilyalı angus kaçtı, Mersin Limanı'nı birbirine kattı

Brezilyalı angus kaçtı, Mersin Limanı'nı birbirine kattı

18.4.2017Mersin
Türk oyunu Tartarusa ikinci video

Türk oyunu Tartarus'a ikinci video

Türk yapımı bilim kurgu oyunu Tartarus'un ikinci videosu yayınlandı. Abyss Gameworks tarafından geliştirilen oyun birinci kişi görünümü ile oynanıyor.

17.4.2017Teknoloji
Arka Sokaklar 437. yeni bölüm fragmanında aksiyon dolu kurtarma operasyonu

Arka Sokaklar 437. yeni bölüm fragmanında aksiyon dolu kurtarma operasyonu

Arka Sokaklar 437. bölüm fragmanında yine aksiyon dolu dakikaların yaşanacağı sinyalini verdi. Her hafta farklı bir heyecan ve aksiyon dolu sahneler içerisine sürükleyen Arka Sokaklar, 437. bölüm fragmanında taburcu olan Mesut'un yarattığı sevinç ile neşe içerisinde geçecektir. İşte, yine bir kurtarma operasyonunun ekrana geleceği Arka Sokaklar 437. yeni bölüm fragmanı ve detayları

14.4.2017Televizyon
Siber saldırılar tazminat taleplerini artıracak

Siber saldırılar tazminat taleplerini artıracak

Kadir Has Üniversitesi, Atos, Marsh ve Ünsal Gündüz Avukatlık Ortaklığı işbirliğiyle düzenlenen “Perakende ve E-Ticaret için Siber Güvenlik Senaryo Çözümlemeleri” etkinliğinde, yapay zeka çağında daha da karmaşıklaşacak siber saldırıların yol açacağı kayıplar masaya yatırıldı.

14.4.2017Teknoloji
Bu Şehir Arkandan Gelecek bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı...

Bu Şehir Arkandan Gelecek bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı...

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilere yine nefes kesen dakikalar yaşatmayı başardı. Yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilere duygusal, dramatik ve aksiyon dolu dakikalar yaşatan Bu Şehir Arkandan Gelecek'te heyecan doruktaydı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ali, gittiği yerde yeni antrenörüyle tanıştı ancak onun Şahin'den farkını gördükçe hayal kırıklığına uğradı. Oğluyla arası açılan Şahin'i, Nesrin teselli etti. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.4.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diirliş Ertuğrul dizisi bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine oldukça nefes kesen dakikalar yaşatmayı başardı. Takipçileri tarafından fenomen dizi haline gelen ve her hafta reyting rekoru kıran Diriliş Ertuğrul dizisinde heyecan doruktaydı. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde aksiyon dolu dakikalar yaşandı. Son bölümde Dumrul’dan gelen istihbaratla Ertuğrul Nikea’ya giden kervanı bastı ve kardeşi Dündar’ı kurtaracağını sanırken Haçaturyan’ın cesediyle karşılaştı. Heyecan dolu son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Diriliş Ertuğrul son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.4.2017Televizyon
Mobil zararlı yazılım oranı katlanarak artıyor

Mobil zararlı yazılım oranı katlanarak artıyor!

McAfee Labs Tehditler Raporu yayınlandı. Nisan 2017 raporu özellikle siber güvenlik sektörünün tehditlere karşı daha güçlü bir koruma sağlayabilmesi için istihbarat paylaşımının önemine değiniyor. Rapor aynı zamanda 2016 yılına damgasını vuran DDoS saldırılarından sorumlu Miari botnet’lerine odaklanıyor. Tehditlerin yayılımına dair verileri de açıklayan rapora göre; 2016 yılında fidye yazılımları %88, mobil zararlı yazılımlar %99 oranında arttı. Yılın 4. çeyreğinde McAfee, her bir dakikada 176, saniyede 3 yeni tehdidin ortaya çıktığını tespit etti.

12.4.2017Teknoloji
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam neden yok Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanması gereken 65. bölümüyle izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Ekranların herkes tarafından soluksuz takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanmayacak. Dizinin kendi yayın saatinde ekranlarda olmaması izleyiciler tarafından sorgulanmaya başladı. Diziseverler, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? gibi sorulara ilgi gösterdiler. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman yayınlanacak?

11.4.2017Televizyon
Rögar kapağı otomobili pert etti

Rögar kapağı otomobili pert etti

Asfalttan yüksekte yapılan rögar kapağı lüks otomobili hurdaya çevirdi, sürücü ölümden döndü. Bütün hava yastıkları patlayan otomobilinin aksiyon filmlerindeki gibi uçması kameralara yansıdı.

11.4.2017Haber
Rögar kapağı uçurduğu otomobili pert etti

Rögar kapağı uçurduğu otomobili pert etti

Asfalttan yüksekte yapılan rögar kapağı lüks otomobili hurdaya çevirdi, sürücü ölümden döndü. Bütün hava yastıkları patlayan otomobilinin aksiyon filmlerindeki gibi uçması kameralara yansıdı.

11.4.2017Gündem
Zaman Gazetesi yazarlarına 3 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis istemi

Zaman Gazetesi yazarlarına 3 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis istemi

Zaman Gazetesi yazarlarına 3 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis istemi

11.4.2017İstanbul
Söz 3. bölüm fragmanında planlar kuruluyor

Söz 3. bölüm fragmanında planlar kuruluyor!

Söz 3. bölüm fragmanında Çolak'ın planları kaldığı yerden devam ediyor. Star TV ekranlarında 3. haftasını geride bırakmaya hazırlanan Söz, 3. bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Canlarını vatan uğruna vermeye hazır olan bordo berelilerin yer aldığı dizinin yeni bölümünde örgüt tarafındaki hareketlilik sürüyor. Peki, son bölümün ardından Söz 3. bölüm fragmanında neler yaşandı? İşte, merakla beklenen fragman hakkında detaylı bilgiler

11.4.2017Televizyon
İsimsizler son bölümde aksiyon eksik olmadı.. İsimler yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İsimsizler son bölümde aksiyon eksik olmadı.. İsimler yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İsimsizler dizisi dün akşam yayınlanan son bölümü ile nefes kesti. Kanal D'nin yeni dizisi İsimsizler, kısa zaman büyük beğeni toplayarak 3. bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde dün akşam tüyleri diken diken eden sahneler yer alırken, izleyiciler son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun cevabını aradı. Peki İsimsizler dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar

11.4.2017Televizyon
Söz dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Söz dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz dizisi bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilere oldukça şoke eden dakikalar yaşatmayı başardı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilere aksiyon dolu dakikalar yaşatan Söz dizisinde heyecan doruktaydı. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde izleyiciler adeta nefes kesen dakikalar yaşadılar. Son bölümde Terör örgütünün lideri Çolak’ın uluslararası bir silah tüccarıyla yapacağı füze alışverişinin istihbaratı geldi. Son bölümün ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanı için araştırma yapmaya başladılar. Peki, Söz dizisi son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

10.4.2017Televizyon
Çalışanlara ailen için ne yaparsın diye sorduk

Çalışanlara "ailen için ne yaparsın" diye sorduk

Diyabet tedavisi alanında hizmet vermek üzere 1923 yılında Danimarka’da kurulan Novo Nordisk, bugün dünya genelinde 41 bin çalışana sahip bir vakıf firması. Türkiye’de 300 çalışanıyla hizmet veren firma bu yıl En İyi İşyeri Ödülü ve kadın istihdamından dolayı Fırsat Eşitliği Sertifikası aldı. 1 yıl önce göreve geldiğinde şirkette aile kültürünü yaymak için çalışmalara başladığını söyleyen Novo Nordisk Türkiye Genel Müdürü Dr. Burak Cem sorularımızı yanıtladı.

10.4.2017IK
İKnın geleceği büyük veride

İK'nın geleceği büyük veride

Büyük verinin (big data) en sık kullanıldığı alanlardan biri de insan kaynakları. Büyük veri sayesinde hangi alanda kimlerin daha başarılı olduğunu bulup o kişileri işe yerleştirmek, yeteneklerin işten ayrılma olasılıklarını hesaplayıp ona göre tedbir almak, başarılı satış ekiplerinin ortak özelliklerini ortaya çıkarmak mümkün. Şirketlerin insan kaynakları yöneticilerine büyük veriden nasıl faydalandıklarını sorduk.

10.4.2017IK
Bu filmin yönetmeni asayiş müdürü, oyuncular polis

Bu filmin yönetmeni asayiş müdürü, oyuncular polis

Bu filmin yönetmeni asayiş müdürü, oyuncular polis

10.4.2017Adana
Ölene Kadar dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Ölene Kadar dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ölene Kadar dizisi bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatmayı başardı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren aşk ve intikam dolu konusuyla izleyiciyi kendisine çeken dizi Ölene Kadar'da heyecan doruktaydı. Dizinin bu akşam ekranlara gelen son bölümünde aksiyon üst seviyedeydi. Son bölümde Tekin'in eline düşen Dağhan çok zor bir durumla karşı karşıya kaldı. Namlunun ucunda yer alan Dağhan izleyicileri adeta şoke etti. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Ölene Kadar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.4.2017Televizyon
Prison Break 5. sezon 2. bölümü ne zaman

Prison Break 5. sezon 2. bölümü ne zaman?

Prison Break dizisi 5. sezon ilk bölümüyle uzun bir zamandan sonra takipçileriyle buluştu. Efsanevi dizinin ilk bölümü ardından yeni bölümde neler olacağı merak ediliyor. Peki, Prison Break 5. sezon 2. bölümü ne zaman yayınlanacak?

6.4.2017Televizyon
Çeyrek altın fiyatları ne oldu İşte altın fiyatlarında son durum

Çeyrek altın fiyatları ne oldu? İşte altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatlarındaki yükselişin ardından takip eden günlerde altın fiyatlarının tekrardan düşüş göstermesi ve fiyatların normale dönmesi meraklı bekleyişi beraberinde getirdi. Peki altın fiyatları en son ne kadar oldu? İşte çeyrek altın fiyatlarındaki son durum ve altın fiyatları

6.4.2017Ekonomi
Çoban Yıldızı 6. bölüm fragmanında Zühreden şok karar

Çoban Yıldızı 6. bölüm fragmanında Zühre'den şok karar

Çoban Yıldızı dizisinin yeni bölümü için nefesler tutuldu. Bu akşam yayınlanacak olan Çoban Yıldızı 6. bölümünde Seyit ile duygusal dakikalar yaşayan Zühre, zor da olsa bir karar alarak Fikret'i arıyor. Babasından gizli iş yapan Zekkar, çok daha büyük bir tuzak için kolları sıvıyor. Peki, yeni bölümde başka neler olacak? İşte, Çoban Yıldızı 6. bölüm fragmanı ve detayları!

6.4.2017Televizyon
Kılıçdaroğlundan Adil Öksüz soruları

Kılıçdaroğlu'ndan Adil Öksüz soruları

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'kontrollü darbe girişimi' iddiasıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, darbe girişiminin iki kilit ismi Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulisi Akar ile MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın komisyona davet edildiğini ancak hükümet tarafından engellendiğini öne sürdü. Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ın "Siyasi hayatımda ne aldanan oldum, ne aldatan oldum" sözlerine ilişkin "Bu laf çok güzel bir laf. Bu laf aslında bütün bu olaylardan kendisinin haberinin olduğunu itiraf eden bir cümledir. Hiç aldatılmamışsa ve hiç aldanmamışsa bütün bu olaylardan kendisinin bilgisinin olduğunu söylüyor zaten. Bundan büyük itiraf olamaz." derken, 'Bu cümleyi acaba başka yerden mi aldı, gazeteci arkadaşlar soruştursun.' diye konuştu.

5.4.2017Gündem
Kardemir Genel Müdürü: Çelik sektörü ufak bir daralma ile hasta oluyor

Kardemir Genel Müdürü: Çelik sektörü ufak bir daralma ile hasta oluyor

Kardemir Genel Müdürü: Çelik sektörü ufak bir daralma ile hasta oluyor

5.4.2017Karabük
Efsane dizi Prison Break bugün başladı - İşte ilk fragman

Efsane dizi Prison Break bugün başladı - İşte ilk fragman

Bir dönem fenomen olan Prison Break dizisi yeniden ekranlara döndü. Yayınlandığı yıllarda dünyayı kasıp kavuran Prison Break'in 1. bölümü bugün yayınlandı. İlk olarak 2005 senesinde başlayan, ardından 2009 yılına kadar soluksuz bir şekilde izlediğimiz ve Türkiye’de de dublaj çalışmaları yapılarak televizyonlarda oynayan Prison Break'ın aynı başarıyı gösterip göstermeyeceği merak konusu

5.4.2017Dünya
Bursa’da 3 ayda 19 bin yeni istihdam oluşturuldu

Bursa’da 3 ayda 19 bin yeni istihdam oluşturuldu

Bursa’da 3 ayda 19 bin yeni istihdam oluşturuldu

4.4.2017Bursa
Başkan Çeşmelileri sandığa çağırdı

Başkan Çeşmelileri sandığa çağırdı

Başkan Çeşmelileri sandığa çağırdı

4.4.2017İzmir
e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi Ankara’ya damgasını vurdu

e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi Ankara’ya damgasını vurdu

Siber güvenlik konusunda yerel sorunlara odaklanan Türkiye’nin ilk ve tek etkinliği e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi, 30 Mart 2017, Perşembe günü Ankara’da Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) merkez binasında düzenlendi. Kamu dünyası, sektör ve basının yoğun ilgi gösterdiği etkinliğe yaklaşık 540 kişi katıldı. Güvenlik konusunda uzman isimlerin ve sektör profesyonellerinin yer aldığı zirvede siber güvenlik konusunda önleyici tedbirler masaya yatırıldı.

4.4.2017Teknoloji
İsimsizler 2. bölüm fragmanında sınır ötesinden tehdit mesajı

İsimsizler 2. bölüm fragmanında sınır ötesinden tehdit mesajı!

İsimsizler, 2. bölüm fragmanı ile aksiyon dolu sahneleri gözler önüne serecek. Çatışmanın ardından izleri silmeye çalışan Fatih ve ekibi, yaşananların detaylarını araştırıyor. İsimsizler 2. bölüm fragmanında Kaymakam'a yapılan suikastta kullanılan bombayı araştıran Olcay, konunun Türkiye sınırları dışına çıktığını fark eder. Kürşat ve Murat'a ise sınır ötesinden kötü bir mesaj gelmiştir. İşte, İsimsizler 2. bölüm fragmanı ve yaşanması beklenen olayların detayları

3.4.2017Televizyon

Yazar Sonuçları

Çiçek gibi tavsiyeler

Çiçek gibi tavsiyeler

Müsaade etmiyor ki her zaman güzel ülkemin hızlı değişen gündemi, sizlere her cumartesi sofistike tavsiyeler vereyim; ‘bu hafta İstanbul Gitar Ensemble Caddebostan Kültür Merkezi’nde Gustavo Battistessa’yı ağırlıyor’ gibilerinden havalı tavsiyelerde bulunayım.

21.4.2017AnlatanAdam
Ankara’da festival vakti

Ankara’da festival vakti

28. Ankara Uluslararası Film Festivali, “Körleşme” temasıyla dün açılış yaptı. 30 Nisan’a kadar devam edecek olan festivaldeki filmler Kızılay Büyülü Fener Sineması, Çağdaş Sanatlar Merkezi ve Goethe Enstitüsü’nde sinemaseverleri bekliyor.

20.4.2017Mehmet Uğur YÜKSEL
Dilara’dan kaplan açıklaması

Dilara’dan kaplan açıklaması

Hepimiz hata yapıyoruz.Önemli olan, hatayı anlayıp yanlıştan dönebilmek.

17.4.2017Ömür GEDİK
Hızlı, öfkeli ve ‘aile’li...

Hızlı, öfkeli ve ‘aile’li...

2000’li yılların en uzun serisi ‘Hızlı ve Öfkeli’nin sekizinci adımı, aile değerlerine vurgu yapan ama öyküsü itibariyle sırtını klişelere dayayan sıradan bir aksiyon... Filmin görsel anlamdaki tek kayda değer hamlesi bir Rus denizaltısının araba takip sahnelerinde boy göstermesi olmuş.

14.4.2017Uğur VARDAN
Korkmaya hazır mısınız

Korkmaya hazır mısınız?

Korku film tutkunları bu hafta yaşadı! Yılın en iyi korkularından “Otopsi”, gerilimli atmosferi ve feminist alt metniyle dikkat çekerken, Jeremy Saulnier’ın seyirciyi koltuğua çivileyen “Dehşet Odası”, türün takipçilerini memnun edecek. İlham veren hikâyesiyle etkileyen belgesel “Kartal Avcısı Kız” ve Charlize Theron’u şeytani hesaplar peşinde bir rolde izleyeceğimiz “Hızlı ve Öfkeli 8”, haftanın diğer seçenekleri…

14.4.2017Ankara