Arşiv
Yazarlara Göre
Yalçın BAYER3332Yalçın DOĞAN1695Mehmet Y. YILMAZ1247Tufan TÜRENÇ895Özdemir İNCE812Mehmet Ali BİRAND809Şükrü KÜÇÜKŞAHİN802Emin ÇÖLAŞAN776Erdal SAĞLAM710Ertuğrul ÖZKÖK661Cüneyt ÜLSEVER619Oktay EKŞİ593Ahmet HAKAN574Bekir COŞKUN442Yılmaz ÖZDİL365Enis BERBEROĞLU314Taha AKYOL314Ferai TINÇ306Cengiz ÇANDAR295Fatih ALTAYLI259Gila BENMAYOR236Sedat ERGİN233Vahap MUNYAR221Rahmi TURAN188Hadi ULUENGİN187Pakize SUDA156Ege CANSEN153Ali Atıf BİR137Kanat ATKAYA127Cengiz SEMERCİOĞLU121İlter TÜRKMEN114Ayşe ARMAN109Yusuf Kanlı107Yurtsan ATAKAN106Fatih ÇEKİRGE89Deniz BAYRAMOĞLU87Rauf TAMER76Deniz Gürel75Yaşar SÖKMENSÜER75Mehmet Ali Birand - English74Melis ALPHAN59Ebru ÇAPA55Deniz SİPAHİ45Zeynep GÖĞÜŞ44Erdal İPEKEŞEN43Selim Türsen42Tuna KİREMİTÇİ42Veli ŞAKIR41Tolga TANIŞ33Yener SÜSOY33Göksel Bozkurt29Muharrem SARIKAYA28Soner YALÇIN28Burak Bekdil27Onur BAŞTÜRK27Şükrü KIZILOT27Verda ÖZER25Eyüp Can - Referans23Serdar TURGUT22Cüneyt Ülsever - English21Erman TOROĞLU21Nedim BUBİK21Doğan HIZLAN20Oral Çalışlar20Akif BEKİ17Cengiz Aktar17Mehmet Barlas17Semih İdiz17Ateş Yalazan15Cengiz ÖZDEMİR15Mustafa Akyol15Yaşar Nuri Öztürk15Barçın Yinanç14Levent SEĞMEN14Fırat TUR13M. Rauf Ateş13Nuray MERT13Ahmet Arsan12Banu ŞEN12Yonca TOKBAŞ12Emre KIZILKAYA11Faruk BİLDİRİCİ10Gülse BİRSEL10Nihat DEMİRKOL10Armağan ÇAĞLAYAN9Ayşegül DOMANİÇ YELÇE9Ercan KUMCU9Kubilay KESKİN9Mevlüt TEZEL9Nazlan Ertan9Reşat KUTUCULAR9Soner Çağaptay9Uğur VARDAN9Cengiz Çandar - English8Ertuğrul Özkök - English8Gila Benmayor - English8Hakan TARTAN8Murat BARDAKÇI8Serdar ALYAMAÇ8Çiğdem TOKER8

Akp

Akp haberleri ve son dakika gelişmeleri
63.774 adet haber bulundu.
Van'da VIP arbedesi

Van'da VIP arbedesi

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’la birlikte aynı uçakla Van’a gelen HDP Van Milletvekili Adem Geveri, otomobilinin VIP otoparkına girmesi engellenince konvoy önünde oturma eylemi yaptı. Bakan konvoyundaki resmi araçların otoparktan çıkışını bir süre engelleyen Adem Geveri, bir ara tutunduğu konvoydaki otomobilin kaputundan ayrılması için polisler tarafından çekilince yere düştü. Milletvekili Geveri, "Bu yapılanları kınıyorum" derken, Emniyet Müdürlüğü de, milletvekilinin aracı için VİP talebi olmadığını savundu.

13.2.2016Gündem
Bahçeli: Suudi Arabistan'la yan yana geliniyorsa netice çok kötü tahminlerin ötesinde feci olaylara kapı aralayabilecektir

Bahçeli: Suudi Arabistan'la yan yana geliniyorsa netice çok kötü tahminlerin ötesinde feci olaylara kapı aralayabilecektir

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gündeme ilişkin değerlendirmelerinin yer aldığı yazılı bir açıklama yaptı. Bahçeli, Suudi Arabistan'la birlikte yapılması gündemde olan kara operasyonuna ilişkin "Küresel projeleri temin ve takviye için herhangi bir askeri operasyon planlıyor ve bu maksatla Suudi Arabistan’la yan yana geliniyorsa netice çok kötü, tahminlerin ötesinde feci olaylara kapı aralayabilecektir. Türkiye yabancı başkentlerde kurgulanan şiddet ve vahşet senaryolarına taşeronluk yapamayacak, aksi halde akıbet korkunç olabilecektir" dedi.

13.2.2016Gündem
Meral Akşener: MHP değişikliği yaptığı takdirde başbakan olurum

Meral Akşener: MHP değişikliği yaptığı takdirde başbakan olurum

Eski MHP milletvekili ve Genel Başkan adayı Meral Akşener, kurultayda MHP Genel Başkanı olması halinde başbakan olabileceğini söyledi. Akşener, “MHP potansiyeli gereği başbakanlığı alacaktır. MHP bu değişikliği yaptığı taktirde ben başbakan olurum” dedi.

13.2.2016Gündem
Kılıçdaroğ'lundan hükümete terör suçlaması: 'O şehitler sizin şehidiniz değil'

Kılıçdaroğ'lundan hükümete terör suçlaması: 'O şehitler sizin şehidiniz değil'

DİSK’in 15. Genel Kurulu’na katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, konuşmasında hükümeti ‘teröre yardım etmekle’ suçlayarak, “Kalkmışlar şehitler üzerinden kahramanlık yapıyorlar. O şehitler sizin şehitleriniz değil” dedi. Pendik’te bir otelde düzenlenen Genel Kurul’a Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş da katıldı.

12.2.2016Gündem
Kılıçdaroğlu: Kim PKK’ya destek veriyorsa biz onu PKK’nın bir unsuru olarak görürüz

Kılıçdaroğlu: Kim PKK’ya destek veriyorsa biz onu PKK’nın bir unsuru olarak görürüz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi Onkolojisi Bölümü’nde tedavi gören ve ’lenfoma’ teşhisi konulan 7 yaşındaki Barış Akyürek’i ziyaret etti. Kılıçdaroğlu, ziyaret sonrası basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

11.2.2016Gündem
Sokaktan Meclis'e atama mücadelesi

Sokaktan Meclis'e atama mücadelesi

Atanamadığı için Ankara’da atık kağıt toplayıcılığı yapan Fizik Öğretmeni Ramazan Gezer, TBMM’de konuştu: “Elimdeki işi de aldı devlet. Şu anda işsiz, güçsüzüm yani. En azından atanamayan diğer arkadaşlarım atansın. Onun mücadelesini vereceğim.”

11.2.2016Ankara
Kılıçdaroğlu CHP grup toplantısında konuştu

Kılıçdaroğlu CHP grup toplantısında konuştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yeni anayasa çalışmalarıyla ilgili, "Toplanacak komisyona 'Anayasa Uzlaşma Komisyonu' denilmesini kabul etmiyoruz ve desteklemiyoruz. Komisyonun adı; 'Türkiye'yi Darbe Hukukundan Arındırma Komisyonu' olmalıdır. Siz Türkiye'yi darbe hukukundan arındıracaksanız, her türlü desteği vereceğiz" dedi.

9.2.2016Gündem
Demirtaş HDP grup toplantısında konuştu

Demirtaş HDP grup toplantısında konuştu

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Mardin’de açıkladığı ’Terörle Mücadele Eylem Planı’nı eleştirerek "Başbakan ’İmralı, Kandil, HDP yok’ diyor. Kimi muhatap alacakmış? 18 yıldır bütün imkansızlıklara rağmen barış için mücadele eden siyasi şahsiyet, lider var. Ülkenin başbakanları Abdullah Öcalan kadar bu konuda samimi olsalardı, bin defa bu sorun çözülmüş ve barış gelmişti" dedi.

9.2.2016Gündem

" Sanki iki tane stat İzmir’i kurtaracak"

İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, meclis toplantısında çağrı yaparak, "İktidarıyla muhalefetiyle bugün konuştuğumuz şeylerden hiçbirisi yarına kalmayacak. Yarına bırakacağımız şeyler sadece eserlerimizdir. Ankara’dan alacağımız izinlerde, takip ettiğimiz projelerde hep birlikte hareket etmemiz gerekiyor. Adalet ve Kalkınma Partili Meclis üyesi arkadaşlarımdan bu konuda destek bekliyorum. Buna da hakkım var sanırım. Çünkü ben hiç bir belediye başkanımızı ayırmıyorum" dedi.

9.2.2016Ege
MHP Genel Başkanı Bahçeli, 3 hafta aradan sonra grup toplantısında konuştu

MHP Genel Başkanı Bahçeli, 3 hafta aradan sonra grup toplantısında konuştu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 15 Ocak'ta geçirdiği kalp ameliyatının ardından Meclis'teki grup toplantısında konuştu. Bahçeli, partililere kürsüden sandalyeye oturarak seslendi.

9.2.2016Gündem
Stat sorununa çözüm Menemen'den geldi

Stat sorununa çözüm Menemen'den geldi

İZMİR’in Menemen Belediye Başkanı CHP’li Tahir Şahin, kent için stadyum soruna çözüm olacak önerisini açıkladı. Menemen’in Ulukent bölgesinde yer alan Milli Emlak Genel Müdürlüğü’ne ait 35 dönüm alanı işaret eden Başkan Şahin, "15 bin ya da 30 bin kişilik bir stad yapılabilir. Burada İzmir’deki bütün kulüplere hizmet edebilecek bir stat alanımız mevcut ve hiçbir sorunu bulunmamaktadır" dedi.

9.2.2016Ege
Kemal Kılıçdaroğlu: Güneş görmemiş hakikatler nedir

Kemal Kılıçdaroğlu: Güneş görmemiş hakikatler nedir

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın açıklamalarıyla ilgili olarak, “Çınar gölgesindeki güneş görmemiş hakikatler nedir? Oslo görüşmeleri mi, başka ayrıntılar mı bunlar açıklanabilse iktidarın gerçek yüzünü göreceğiz” dedi.

4.2.2016Gündem
Kenneth Roth: Suriye sınırını kapatmayın

Kenneth Roth: Suriye sınırını kapatmayın

İnsan Hakları İzleme Örgütü Direktörü Kenneth Roth, Türkiye’yi yakından takip eden bir isim. Örgütün 2016 Dünya Raporu’nu geçen hafta Türkiye Uzmanı Emma Sinclair-Webb ile birlikte İstanbul’da açıkladılar. Ardından da hükümetle görüşmek için Ankara’ya gittiler. Türkiye ziyaretinin ardından konuştuğum Roth, görüştüğü Türk yetkililerin kimliklerini açıklamak istemedi. Oysa yıllardır temasları konusunda son derece şeffaf davranırlardı. Ankara’da kendileriyle görüşmeye hevesli hükümet üyelerinin sayısının birkaç kişiyle sınırlı kaldığı duyumunu almıştım. Roth’un isim hassasiyeti de duyumları doğrular nitelikteydi. İnsan hakları ihlali olarak gördüğü dosyalarda ise her zamanki gibi açık sözlüydü. Türkiye konusundaki en büyük endişesi ‘hükümet üzerindeki en hayati kontrol mekanizmaları’ dediği medya, yargı ve sivil toplumu susturma odaklı trend.

1.2.2016Dünya
Hakaret davası bilançosu

Hakaret davası bilançosu

CHP, Ahmet Necdet Sezer, Abdullah Gül ve Tayyip Erdoğan dönemlerine ilişkin Cumhurbaşkanı’na hakaret davalarındaki artışın istatistiğini verdi.

31.1.2016Gündem
CHP'li Yılmaz: Müzakerelere Türkmenlerin katılamamasının sorun edilmemesi düşündürücü

CHP'li Yılmaz: Müzakerelere Türkmenlerin katılamamasının sorun edilmemesi düşündürücü

CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, Türkiye'nin dış politikasına ilişkin, yazılı bir basın açıklaması yaptı. Yılmaz, "Cenevre görüşmelerinde Esad rejiminin karşısına oturacak 17 kişilik Yüksek Müzakere Komitesi'nde tek bir Türkmen temsilciye bile yer verilmemiş olması sorgulanması gereken bir husustur. PYD'nin Cenevre-3'teki görüşmelere katılması halinde toplantının boykot edileceği açıklanırken, bu müzakerelere Türkmenlerin katılamamasının sorun edilmemesi düşündürücüdür" dedi.

30.1.2016Gündem
Sertel'in takibi sonuç verdi

Sertel'in takibi sonuç verdi

CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel’in, dar olması nedeniyle sık sık ölümlü kazaların meydana geldiğini belirterek üç kez Meclis gündemine taşıdığı Tire-Belevi yoluyla ilgili duble yol çalışmalarına nisan ayında başlanacağı bildirildi.

29.1.2016Ege
Yüksekdağ: Erdoğan ile Zana görüşmesinde güçlü bir beklentimiz yok

Yüksekdağ: Erdoğan ile Zana görüşmesinde güçlü bir beklentimiz yok

HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile HDP Ağrı Milletvekili Leyla Zana’nın planlanan görüşmelerinden olumlu bir sonuç çıkmasını istediklerini anlatırken, "Doğrusunu söylemek gerekirse, son dönemlerde yaşanan ve bugün hala devam eden bu çatışma ve şiddet siyaseti ve kullanılan dil bu konuda bizim umutlu olduğumuzu engelliyor" dedi.

28.1.2016Gündem
PYD’ye davet yok

PYD’ye davet yok

Suriye’de savaşa çözüm bulunması için Cenevre’de yapılacak müzakereler için PYD’ye davetiye gitmedi. Ankara’ya göre PYD’nin toplantılara katılmayacağı kesinleşti ancak Moskova yönetimi, PYD için masada yer ayrıldığını iddia etti.

27.1.2016Dünya
Protesto gösterisi için Nusaybin'e gidecekler

Protesto gösterisi için Nusaybin'e gidecekler

İZMİR’de, HDP ve bazı sivil toplum örgütü temsilcileri, Şırnak’ın Cizre’de süren sokağa çıkma yasağı ve teröristleri yönelik operasyonları protesto amacıyla Mardin’in Nusaybin İlçesi’nde yapılacağı söylenen yürüyüşe katılma kararı aldıklarını açıkladı.

27.1.2016Ege
Savcı Kürşat Kayral'a tenzili rütbe

Savcı Kürşat Kayral'a tenzili rütbe

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’a “Diktatör bozuntusu” dediği için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında soruşturma başlatan Ankara Cumhuriyet Savcısı Kürşat Kayral, tenzili rütbeye uğradı.

26.1.2016Gündem
MHP grubunda bir ilk yaşandı

MHP grubunda bir ilk yaşandı

MHP’de bir ilk yaşandı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin sağlık durumu nedeniyle, Grup Toplantısı kürsüsüne Grup Başkanvekili Oktay Vural çıktı. Bahçeli’nin yazılı metinden konuşma tarzını devam ettiren Vural, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a tepki gösterdi.

26.1.2016Gündem
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: Salı gününe kadar izin veriyorum, karın ağrısı işini açıkla

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: Salı gününe kadar izin veriyorum, karın ağrısı işini açıkla

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Parti Meclisi Toplantısı’nın açılışında konuştu. Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisine yönelik sözlerine yanıt vererek "Aslında bu zatın asıl karın ağrısını ortaya dökerim ama ben bu konuları konuşmaktan hicap duyuyorum diyor. Kendisine salı gününe kadar izin veriyorum. Şu karın ağrısı işini bir açıkla. Salı gününe kadar açıkla. Açıklamazsan salı günü cevabını alacaksın" dedi.

23.1.2016Gündem
İzmirli vekiller Meclis’te atıştı

İzmirli vekiller Meclis’te atıştı

TBMM genel kurulunda konuşan AK Parti İzmir Milletvekili Necip Kalkan; tarihten günümüze Ege’nin ve Akdeniz’in yıldızı olan İzmir’in 40 yıl önceki haliyle bugünkü halinin aynı olduğunu öne sürerek, "Tarihin yıldız kenti İzmir’in hiçbir simgesi kalmadı. 40 yıl önceki İzmir ile bugünkü İzmir’in farkı yok" diye konuştu. CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır ise Kalkan’ın ardından söz alarak yaptığı konuşmada, iktidarın İzmir’e getto anlayışı ile yaklaştığını söyledi. Sındır "Taş üstüne taş koymadan gelip iktidarın bir sözcüsü olarak İzmir’i eleştiremezsiniz" dedi.

20.1.2016Ege
DİSK'ten 'kıdem tazminatı' kampanyası

DİSK'ten 'kıdem tazminatı' kampanyası

DİSK üyesi bir grup, kıdem tazminatına ilişkin Şişli Cami önünde stand kurup "Kıdem tazminatımız iş güvencemizdir, dokunma" adlı bir imza kampanyası başlattı. 

18.1.2016Ekonomi
GSS primlerine zam geldi! GSS borç sorgulama

GSS primlerine zam geldi! GSS borç sorgulama

Asgari ücrette yapılan artış sonrasında birbiri ardına gelen zamlara bir yenisi daha eklendi. Genel Sağlık Sigortası (GSS) primlerine zam geldi.

18.1.2016Gündem
AK Parti Grubu'ndan Kılıçdaroğlu'nun sözlerine tepki

AK Parti Grubu'ndan Kılıçdaroğlu'nun sözlerine tepki

TBMM AK Parti Grubu adına grup başkanvekillerinin imzasıyla, "CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun partisinin kurultayında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan hakkındaki, siyasal eleştiriyle ilgisiz utanç verici ifadelerini, fütursuz söylemini esefle kınıyoruz" açıklaması yapıldı.

17.1.2016Gündem
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: Niyetleri patronlu başkanlık sistemi

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: Niyetleri patronlu başkanlık sistemi

CHP 35. Olağan Kurultayı'nda konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, başkanlık sistemi eleştirisinde bulundu ve ''Nasıl başkanlık, patronlu başkanlık sistemi. Buna asla izin vermeyeceğiz. Hangi gerekçeyle istiyorlar?'' dedi.

16.1.2016Gündem

Yazar Sonuçları

İki iktisatçı

İki iktisatçı

BAŞBAKAN Yardımcısı Mehmet Şimşek ve CHP sözcüsü Selin Sayek Böke’den bahsediyorum.

Başbakan hayaller âleminde

Başbakan hayaller âleminde

BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, Türkiye’nin Kürt sorununun çözümünün “parçalayıcı ulus anlayışının yerine birleştirici millet anlayışının konmasından” geçtiğini söyledi.

Sizce bu haberi kim yazdı

Sizce bu haberi kim yazdı

DÜN Hürriyet’in 18’inci sayfasındaki “Cizre’de vuruldu” başlıklı haberin daha ilk cümlesini okurken dedim ki:

Turist sayısı dışarıda arttı, Türkiye’de düştü

Turist sayısı dışarıda arttı, Türkiye’de düştü

ALMANYA’da Türkiye’ye rezervasyonların % 40 düşmesi, bine yakın otelin satışa çıkarılması gibi krizin somut belirtileri karşısında CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin, turizm sektöründe yaşanan sorunları konu alan bir Meclis araştırması önergesi verdi.

‘Kıdem’de kayıp olacak

‘Kıdem’de kayıp olacak

ÇALIŞMA ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, kıdem tazminatı fonuna ilişkin yasayı bu yasama döneminde çıkaracaklarını, fonda işçinin kayba uğramayacağını, tazminat hesabının 30 gün üzerinden yapılacağını açıkladı.

13 yıl önce 13 yıl sonra

13 yıl önce 13 yıl sonra

KAÇ çuvala sığar bilmiyorum ama meşhur 1 Mart tezkeresinin “kapalı” görüşmelerinin gizli tutanaklarının dökümü şöyleydi:

Reel sektörde alarm sinyalleri artıyor

Reel sektörde alarm sinyalleri artıyor

SON dönemde reel sektörün durumuna, ticari hayattaki işlemlerin aksadığına ilişkin alarm sinyallerinin arttığını gözlemliyoruz.

Arkadaş, Sedat ve Rifat haksız mı

Arkadaş, Sedat ve Rifat haksız mı

CUMHURBAŞKANI olsaydım...

‘Milli’ kılığında otoriter rejim istiyor

‘Milli’ kılığında otoriter rejim istiyor

AKP sözcüleri başkanlık sistemi ile ilgili olarak adeta ser verip sır vermiyorlardı ama Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendini tutamadı ve sistemin özünü açıkladı.

Bal gibi değil zehir gibi zam

Bal gibi değil zehir gibi zam

ELEKTRİK-elektronik dalında ülkemizin saygın bilim insanlarından Prof. Dr. Fuat İnce basit bir hesaplama yapmış, diyor ki:

Neden alternatif yaratmıyoruz?

Neden alternatif yaratmıyoruz?

Anlamadığım bir konu var.

28.1.2016Ege
Bu gözler ne müebbetler gördü

Bu gözler ne müebbetler gördü

BU yakın tarih var ya...

Ayakkabı kutusu serbest miydi?

Ayakkabı kutusu serbest miydi?

BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, partisinin belediye başkanları ile yaptığı toplantının kapalı bölümünde şunu söylemiş:

CHP’nin geleceğine İzmir damgası

CHP’nin geleceğine İzmir damgası

İZMİR, AKP’nin 2003 yılından beri yapılan seçimlerde tüm çabasına rağmen bir türlü başarılı olamadığı bir şehir...

Milli iradeden korkan yok

Milli iradeden korkan yok

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, “Milli iradeden korkanlar başkanlık sistemine karşı çıkıyor” dedi.

Bu çocuklar babaları ile daha rahat konuşamaz mı

Bu çocuklar babaları ile daha rahat konuşamaz mı

BİR yakınımız kapalı cezaevinde ve mahkemesi hâlâ sürüyor.

Sınav sorularından Atatürk’ü çıkardılar

Sınav sorularından Atatürk’ü çıkardılar

ANKARA’da CHP kurultayında sendikacı bir grup ile konuşurken, ‘MEB’in son yaptığı Atatürk düşmanlığını duydunuz mu’ dediler.

Şu başkanlık sistemini artık öğrensek diyorum

Şu başkanlık sistemini artık öğrensek diyorum

BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, yeni “demokratik–sivil” anayasa için kurulacak komisyona AKP’yi temsil etmek üzere katılacak politikacıları açıkladı.

CHP nereye?

CHP nereye?

CHP kurultayı bu partide bir yenilenmeyi, değişik kitlelere esaslı bir açılmayı sağlayacak mı?

Herkes Erdoğan’a çalışıyor

Herkes Erdoğan’a çalışıyor

SON “bugün seçim olsa” araştırmaları gösteriyor ki HDP bugün seçim olsa barajın altında kalacak.