Aramanız :
Aradığınız kelime : "

ahmet sireci

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre

Yazarlara göre

Yıllara göre
Sırala :
En Yeni
| En Eski

7  adet haber bulundu.


 • 9 ay önce kaçırılan işadamının bürosu tahrip edildi - ahmet-sireci

  9 ay önce kaçırılan işadamının bürosu tahrip edildi18.08.2014

  Ekonomi

  GAZİANTEP’te, geçen yıl Kasım ayında kaçırılan ve 5 gün sonra Diyarbakır’da polis güvenlik güçlerinin operasyonuyla kurtarılan işadamı Ahmet Şireci’nin ofisi tahrip edildi.Camları kırılan ve içi dağıtılan ofiste inceleme yapan polis, işadamına yönelik tehdit notu buldu.
 • Gaziantepli sanayicinin kaçırılmasının ayrıntıları - ahmet-sireci

  Gaziantepli sanayicinin kaçırılmasının ayrıntıları03.12.2013

  Gündem

  Gaziantep’te fidye için kaçırıldıkta sonra Diyarbakır’da polisin operasyonuyla kurtarılan Şireci Tekstil’in sahibi Ahmet Şireci’nin 5 gün süren rehin hayatının ayrıntıları ortaya çıktı.Şireci’nin çok yakından tanıdığı 'Reis' lakaplı bir kişi tarafından kaçırtıldığı saptandı.Şireci, polisin operasyonu sırasında gelişmeleri bilmediği için PKK’lılara teslim edileceği korkusu yaşadığını söyledi.
 • Gaziantep'te kaçırılan iş adamı kurtarıldı - ahmet-sireci

  Gaziantep'te kaçırılan iş adamı kurtarıldı02.12.2013

  Gündem

  GAZİANTEP’te, geçen çarşamba gecesi evine dönerken kaçırılan tekstilci işadamı Ahmet Şireci, polis ve jandarmanın düzenlediği ortak operasyonla Diyarbakır’da kurtarıldı.Güvenlik güçleri operasyonda Şireci’yi fidye için kaçırdığı ileri sürülen 9 kişiyi gözaltına aldı.
 • Ünlü iş adamının kaçırılmasında ilginç detaylar - ahmet-sireci

  Ünlü iş adamının kaçırılmasında ilginç detaylar02.12.2013

  Gündem

  GAZİANTEP'te fidye için kaçırılan ve dün gece Diyarbakır'ın Lice İlçesi'nde düzenlenen operasyonla kurtarılan işadamı Ahmet Şireci'ye 5 milyon dolarlık senet imzalatıldığı ortaya çıktı.Diyarbakır Emniyet Müdürü Recep Güven ve Gaziantep Emniyet Müdürü Ömer Aydın operasyonla ilgili detayları anlattı.
 • Gaziantepli tekstilci Ahmet Şireci kaçırıldı - ahmet-sireci

  Gaziantepli tekstilci Ahmet Şireci kaçırıldı28.11.2013

  Gündem

  Gaziantep’te tekstil fabrikası bulunan Ahmet Şireci, dün gece saatlerinde kimliği belirsiz kişiler tarafından otomobilinden indirilerek kaçırıldı.Şireci'nin şirketi en son yayınlanan İSO 500 listesine 391.sıradan girdi.
 • 'Patron bize küfür etti' isyanı - ahmet-sireci

  'Patron bize küfür etti' isyanı06.08.2012

  Ekonomi

  GAZİANTEP’te 3’üncü Organize Sanayi’de faaliyet gösteren Şireci Tekstil'in sahibinin kendilerine küfür ettiğini iddia eden işçiler, iş bırakma eylemi yaptı.İşçiler, patronlarını davul ve zurna eşliğinde halaylar çekerek protesto etti.
 • Bugüne kadar 53 kişi çığ altında öldü - ahmet-sireci

  Bugüne kadar 53 kişi çığ altında öldü26.01.2009

  Gündem

  Türkiye'de şimdiye kadar, Zigana Dağları'nda çığ altında kalarak ölen 10 dağcıyla birlikte toplam 53 kişi dağlarda hayatını kaybetti.