MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Ahmet HAKAN487Yalçın BAYER190Ertuğrul ÖZKÖK147Cengiz SEMERCİOĞLU93Ayşe ARMAN81Mehmet Y. YILMAZ59Kubilay KESKİN51Kanat ATKAYA47Doğan HIZLAN46Vahap MUNYAR45Onur BAŞTÜRK31Ömür GEDİK27Taha AKYOL21Yurtsan ATAKAN20Cengiz ÇANDAR20Ahmet Arsan20Fatih ALTAYLI19Mehmet Ali BİRAND18Ali Atıf BİR17Fatih ÇEKİRGE17Akif BEKİ16Gökhan KİMSESİZCAN15Deniz SİPAHİ14Yılmaz ÖZDİL14İzzet ÇAPA14Yaşar AKSOY13Şenay DÜDEK13İsmet BERKAN13Faruk BİLDİRİCİ13Cenker TEZEL12Ayşe ARAL12Özdemir İNCE11Erman TOROĞLU11Tuna KİREMİTÇİ11Murat Yetkin11Can BARTU10Uğur Ergan10Enis BERBEROĞLU9Yalçın DOĞAN9Sedat ERGİN9Cüneyt ÜLSEVER8İsmet SOLAK8Vedat OKYAR8Şükrü KÜÇÜKŞAHİN8Oral Çalışlar8Abdulkadir SELVİ8Gila BENMAYOR7Yonca TOKBAŞ7Ayşe ARAL - Kelebek7Reşat KUTUCULAR7Ayşe BAYKAL7Oktay EKŞİ6Rauf TAMER6Deniz Gürel6Uğur VARDAN6Gülse BİRSEL6Emin ÇÖLAŞAN5Pakize SUDA5Serdar TURGUT5Yener SÜSOY5Ercan SAATÇİ5Figen BATUR5Osman MÜFTÜOĞLU5Ateş BAKAN5Selahattin DUMAN5Murat BARDAKÇI4Tolga AKYILDIZ4Korkut GÖZE4İlker YASİN4Erdal İPEKEŞEN4Tekin ARAL4Mevlüt TEZEL4Özgür BOLAT4Tolga TANIŞ4Melis ALPHAN4Mehmet Uğur YÜKSEL4Bahar AKINCI4Bilgin GÖKBERK4Selim Türsen4Hüseyin YAYMAN4Fatih Tekeci4Kenan BAŞARAN4İlhan SÖYLER4Erkan ÇELEBİ3Hadi ULUENGİN3Oya BERBEROĞLU3Uğur CEBECİ3Devrim SAĞIROĞLU3Prof. Dr. Osman MÜFTÜOĞLU3Ebru ÇAPA3Banu TUNA3Altan Tanrıkulu3Nedim BUBİK3Soner YALÇIN3Ayçe DİKMEN3Ezgi Başaran3Yonca TOKBAŞ - Kelebek3Ajda PEKKAN3Naci Cem Öncel3Uğur MELEKE3

Ahmet Hakan

Ahmet Hakan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ahmet Hakan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 14.476 Ahmet Hakan haberi bulunmuştur.

Ahmet Hakan Coşkun 11 Ağustos 1967 yılında, Yozgat'da doğdu. Türk gazeteci ve televizyoncudur.Babasının memuriyeti dolayısıyla Anadolu'nun çeşitli şehirlerinde dolaştı. Çocukluğu Ağrı, Amasya, Çanakkale, Balıkesir gibi illerde geçti. İmam Hatip Lisesini bitirdi. Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde bir süre okudu. Sonra, İstanbul'a geldi, bir süre de burada okudu. Büyükçekmece Hürbakış (yerel) gazetesinde bir süre genel yayın ve haber müdürlüğü yaptı.

Üniversitedeyken hikâyeler yazardı; birkaçı Yedi İklim dergisinde yayınlanmıştı. 1993-1994 yıllarında muhabir olarak TGRT'de çalıştı. 'Yankı' isimli bir haber programı yapan ekipteydi. Kanal 7 kurulurken Genel Müdürü Mustafa Çelik'le temas kurup kadroya dahil oldu. Bir süre muhabir olarak çalıştıktan sonra 1995-2003 arasında Kanal 7 Televizyonu Haber Müdürlüğü'nü ve ana haber spikerliğini üslendi. Kanal 7'de İskele Sancak programını yaptı ve bazı bölümlerini kitaplaştırdı. 2004'te Kanal 7 ile anlaşamayarak istifa etti. Köşe yazarlığı serüvenine ilk Yeni Şafak'ta başladı. Daha sonra, Sabah'ta çalıştı ve şu anda Hürriyet'te yazıyor. CNN Türk'te Tarafsız Bölge programını sunmaktadır.

DEVAMI

Ahmet Hakan Haberleri

Zonguldak Valisi Kabandan özel kalem müdürü açıklaması

Zonguldak Valisi Kaban'dan özel kalem müdürü açıklaması

Zonguldak Valisi Kaban'dan özel kalem müdürü açıklaması

13.2.2017Zonguldak
Trabzon’da intihar eden başkomiser toprağa verildi

Trabzon’da intihar eden başkomiser toprağa verildi

Trabzon’da intihar eden başkomiser toprağa verildi

4.2.2017Trabzon
Ahmet Hakan gündemi yorumluyor

Ahmet Hakan gündemi yorumluyor

Ahmet Hakan, Angela Merkel'in ziyareti ve gündemdeki diğer konularla ilgili açıklamalar yaptı.

3.2.2017Haber
Elif Doğan Türkmen sessizliğini bozdu

Elif Doğan Türkmen sessizliğini bozdu

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, haberleşme faturası tartışma konusu olan Başkanlık Divanı üyelerinden CHP’li katip üye Elif Doğan Türkmen’in Başkanlık Divanı’ndan istifasını istedi. Türkmen, Kanal D ekranında Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtladı, linç edildiğini savundu. Türkmen, 1 milyondan fazla seçmene mektup gönderdiğini söyledi.

3.2.2017Haber
CHPli Elif Doğan Türkmen sessizliğini bozdu

CHP'li Elif Doğan Türkmen sessizliğini bozdu

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, 1.2 milyon liralık haberleşme faturası tartışma konusu olan Başkanlık Divanı üyelerinden CHP’li katip üye Elif Doğan Türkmen’in Başkanlık Divanı’ndan istifasını istedi. Gün boyu sessiz kalan Türkmen, Kanal D ekranında Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtladı, linç edildiğini savundu. Tepki çeken faturanın nedeni sorulunca Türkmen, 1 milyondan fazla seçmene mektup gönderdiğini söyledi. Türkmen "Vatandaşın parası değil mi?" sorusu üzerine "Vatandaşın parası sokağa gitmemiş. Nereye gitmiş. Bu Meclis, bu PTT. Buradan çıkmış, buraya girmiş. Sokağa giden vatandaşın parası yok" dedi. Türkmen, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun divandan istifasını istemesinin sorulması üzerine, "İstifa gerektiren bir durum olduğunu düşünmüyorum ama partimin kararına uyarım. Genel Başkanımız ile konuştuktan sonra gereğini yaparım." dedi.

3.2.2017Gündem
Ahmet Hakan gündemi yorumluyor

Ahmet Hakan gündemi yorumluyor

Ahmet Hakan, Abdülhamit Han’ın torunu olduğunu söyleyen Nilhan Osmanoğlu ve gündemle ilgili açıklamalarda bulundu.

2.2.2017Haber
İhtiyaç değil intikam listesi

İhtiyaç değil intikam listesi

Asena Atalay’ın Caner Erkin’den çocuğu için talep ettiği 451 bin liralık ihtiyaç listesi haftanın en çok konuşulan konusuydu.

29.1.2017Magazin
‘Bir usta bin usta’ projesinde kemençe kursiyerleri mezun oldu

‘Bir usta bin usta’ projesinde kemençe kursiyerleri mezun oldu

‘Bir usta bin usta’ projesinde kemençe kursiyerleri mezun oldu

23.1.2017Trabzon
Son dakika: Ve Donald Trump resmen ABD Başkanı

Son dakika: Ve Donald Trump resmen ABD Başkanı!

Donald Trump Washington'da düzenlenen görkemli bir törenle yemin etti ve resmen ABD'nin 45'inci başkanı olarak göreve başladı. Hürriyet Washington Temsilcisi Cansu Çamlıbel, ABD Kongresi'ndeki yemin törenini National Mall'dan takip etti. Dünya genelinde yüz milyonlarca insan tarafından seyredilen tören, Hürriyet yazarlarının ve vatandaş gazetecilerin katkılarıyla hurriyet.com.tr'nin Hürriyet TV, Facebook, YouTube ve Periscope üzerinden canlı video yayınıyla izleyicilere sunuldu. İşte Cansu Çamlıbel'in anlatımıyla yemin töreninden dakika dakika gelişmeler:

20.1.2017Dünya
Ahmet Hakandan Devlet Bahçeliye açık mektup

Ahmet Hakan'dan Devlet Bahçeli'ye açık mektup

Ahmet Hakan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Başkanlık Sistemine karşıyken aniden desteklemesine ilişkin bazı sorular sordu.

19.1.2017Haber
Son dakika: Reina katliamının görüntüleri ilk kez yayınlandı

Son dakika: Reina katliamının görüntüleri ilk kez yayınlandı

39 kişinin hayatını kaybettiği Reina katliamının görüntüleri ilk kez Ahmet Hakan'ın sunduğu Kanal D Ana Haber Bülteni'nde yayınlandı.

19.1.2017Gündem
Ahmet Hakandan Anayasa bakış planı

Ahmet Hakan'dan Anayasa bakış planı

Ahmet Hakan Anayasa değişikliğiyle ilgili yedi madde kaleme aldı.

18.1.2017Haber
Mehmet Ali Birand unutulmadı…

Mehmet Ali Birand unutulmadı…

Merhum gazeteci Mehmet Ali Birand ölümünün 4.yılında Kanal D Ana Haber’de anıldı.

18.1.2017Televizyon
Şehit polis Miraç Kadir Özcanın cenazesi Trabzonda (2)

Şehit polis Miraç Kadir Özcan'ın cenazesi Trabzon'da (2)

Şehit polis Miraç Kadir Özcan'ın cenazesi Trabzon'da (2)

17.1.2017Trabzon
Şehit polis Miraç Kadir Özcanın cenazesi Trabzonda

Şehit polis Miraç Kadir Özcan'ın cenazesi Trabzon'da

Şehit polis Miraç Kadir Özcan'ın cenazesi Trabzon'da

17.1.2017Trabzon
Ahmet Hakan’dan iyimser olmak için 6 neden

Ahmet Hakan’dan iyimser olmak için 6 neden

Kanal D Haber’i sunmaya başlayan usta gazeteci ve televizyoncu Ahmet Hakan, “İyimser Olmak İçin 6 Neden” başlıklı haberini izleyiciler ile paylaştı.

17.1.2017Televizyon
Canan Karataydan palm yağı açıklaması

Canan Karatay'dan palm yağı açıklaması

Son günlerin en çok konuşulan konusu 'palmiye yağı zararlı mı?' tartışmalarına Prof. Dr.Canan Karatay da dahil oldu. Kanal D Ana Haber Bülteni'nde Ahmet Hakan'ın konuğu olan Prof. Dr. Canan Karatay, palm yağı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

17.1.2017Haber
Canan Karataydan palmiye yağı açıklaması - Palm yağı zararlı mı

Canan Karatay'dan palmiye yağı açıklaması - Palm yağı zararlı mı?

Prof. Dr. Canan Karatay'dan palmiye yağı açıklaması geldi. Kanal D Ana Haber Bülteni'ne konuk olan Karatay, 'Palmiye yağı zararlı mı?' sorusuna yanıt verdi. Ahmet Hakan'ın konuğu olan Prof. Dr. Canan Karatay, palm yağı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

17.1.2017Gündem
Kanal D Ana Haber Ahmet Hakana emanet

Kanal D Ana Haber Ahmet Hakan'a emanet

Ahmet Hakan'la Kanal D Ana Haber yolculuğuna başlıyor. Yıllar boyunca Doğan Grubu bünyesindeki görevini başarıyla idame ettiren Ahmet Hakan, 16 Ocak Pazartesi günü itibariyle Kanal D Ana Haber'in sunuculuk koltuğuna oturacak. Haberleri kendisine has yorumuyla ele alacak olan usta gazeteci ve sunucu Ahmet Hakan, Kanak D Ana Haber'in yeni yüzü olacak

16.1.2017Televizyon
Ahmet Hakan: ‘Her dönemin adamı’ değilim her dönemin en kötü adamıyım

Ahmet Hakan: ‘Her dönemin adamı’ değilim her dönemin en kötü adamıyım!

CNN Türk’teki ‘Tarafsız Bölge’yi hazırlayıp sunan Hürriyet köşe yazarı Ahmet Hakan, Kanal D Haber Dairesi’nin başkanı oldu, yarından itibaren Kanal D Ana Haber’i sunacak. Yeni görevi öncesi buluştuk; hakkındaki eleştirileri, sosyal medyadan neden uzaklaştığını, Atatürk’le ilgili itiraflarını, Orhan Pamuk ve Melih Gökçek takıntısını, eski ve yeni Türkiye’yi konuştuk.

14.1.2017Hayat
Kanal D Haber Ahmet Hakana emanet

Kanal D Haber Ahmet Hakan'a emanet

Kanal D, yeni 'Anchorman'ini "Gündem hızla değişiyor, sıcak gelişmeler peş peşe geliyor. Ahmet Hakan ile Kanal D Haber, Pazartesi akşamı başlıyor" sözleriyle tanıttı.

11.1.2017Haber
Ahmet Hakana saldıran 2 kişi teşhis edildi

Ahmet Hakan'a saldıran 2 kişi teşhis edildi

HÜRRİYET Gazetesi yazarı Ahmet Hakan’a saldırıyla ilgili, görgü tanığı Kübra Parmaksızoğlu Coşkun, 60. Asliye Ceza Mahkemesi’nde süren davada tanık olarak dün ifade verdi.

9.1.2017Gündem
2017 ekranının dizi dışı gündemi

2017 ekranının dizi dışı gündemi

Sezon ortasında, iddialı dizilere rakip olacak yarışmalar ve haber programları da ekrana gelmeye başladı. İşte dizi gündeminden bağımsız yeni yıl programları...

6.1.2017Televizyon
Kanal D Ana Haber bültenini artık Ahmet Hakan sunacak Peki, ne zaman

Kanal D Ana Haber bültenini artık Ahmet Hakan sunacak? Peki, ne zaman?

Uzun yıllardır Doğan Grubu bünyesinde başarıyla görev yapan Ahmet Hakan Kanal D Haber Dairesi Başkanı oldu. CNN Türk’teki “Tarafsız Bölge” programını sürdürmeye devam edecek olan Ahmet Hakan, aynı zamanda anal D Ana Haber bültenini de sunmaya başlayacak. Peki, ne zaman? İşte,tüm detaylar!

4.1.2017Televizyon
Soru Hürriyeti oyunu değiştirdi

Soru Hürriyeti oyunu değiştirdi

Hürriyet'in yazarlarıyla okurlarını her salı ve perşembe günleri Facebook canlı yayınlarında buluşturan Soru Hürriyeti programı, dijital iş ve kültür dergisi Digital Age'in "2016'da Dijitalde Oyunun Kuralını Değiştirenler" isimli değerlendirmesinde haber siteleri kategorisinin "Gamechangers" (Oyun Değiştirenler) ödülünü kazandı.

23.12.2016Gündem
Google’ı bunlarla yormaya yazık

Google’ı bunlarla yormaya yazık

2016 Google arama trendlerinde en çok arananlar; “Slime nasıl yapılır?”, “Tanka nasıl çıkılır?”, “Darbe”, kişilerde Aleyna Tilki, dizilerde “Kiralık Aşk”, yemeklerde ise trileçeymiş. Konsey’in bu sonuçlara yorumlarını alalım. Konsey üyeleri Google’da en çok neler aradı bu yıl?

18.12.2016Magazin
Zabit katibine, rüşvet karşılığı cezayı silmekten 7 yıl hapis

Zabit katibine, rüşvet karşılığı cezayı silmekten 7 yıl hapis

Zabit katibine, rüşvet karşılığı cezayı silmekten 7 yıl hapis

16.12.2016Antalya

Yazar Sonuçları

Vatan aşkıyla vatan kundaklayan Şaban

'Vatan aşkıyla' vatan kundaklayan Şaban

ŞU iki fotoğrafa iyi bakın... Çok iyi bakın...

24.2.2017Ertuğrul ÖZKÖK
Karşı çıkmamız gereken 5 şey

Karşı çıkmamız gereken 5 şey

.

21.2.2017Cengiz SEMERCİOĞLU
Türke benzeyen herifle Türke benzemeyen insan

Türk'e benzeyen herifle Türk'e benzemeyen insan

HERKES adamın o lafına takmış...

21.2.2017Ertuğrul ÖZKÖK
Umarım şu yazdığım kuyruklu yalandır

Umarım şu yazdığım kuyruklu yalandır

DÜNKÜ “Cumhuriyet” gazetesinin manşetinde vahim, ama çok vahim bir iddia vardı.

20.2.2017Ertuğrul ÖZKÖK
Az ye çok yaşa formülü için bir destek daha

Az ye çok yaşa formülü için bir destek daha

Bilimsel veriler, ‘Uzun ve sağlıklı ömrün sırrı yemekte değil, yememekte saklı!’ diyor. Türkçesi, ne kadar yediğimiz, ne yediğimizden daha önemli. Peki, ne kadar mı yiyeceğiz? Buyurun...

19.2.2017Osman MÜFTÜOĞLU
CHP olmasa söyleyecek pek bir şey bulamazlardı

CHP olmasa söyleyecek pek bir şey bulamazlardı

Mesela... “İyi ama İsmet Paşa da partili cumhurbaşkanıydı” diyemezlerdi.

9.2.2017Ahmet HAKAN
CHP o milletvekilini cezalandırmalıydı

CHP o milletvekilini cezalandırmalıydı

Dün akşam Kanal-D’de Ahmet Hakan Coşkun ile mülakatını izlediniz mi Elif Doğan Türkmen’in?

3.2.2017Murat Yetkin
Referandum duası mı yoksa hayır duası mı

Referandum duası mı yoksa hayır duası mı

İHLAS Haber Ajansı’na göre, Türkiye’den umreye giden bir gruba “referandum duası” okutulmuş...

30.1.2017Ertuğrul ÖZKÖK
Sen de var mısın

Sen de var mısın?

- BEN tek akıl değil ortak akıl çalışsın istiyorum. Sen de var mısın?

30.1.2017Ahmet HAKAN
Acun oyunun rengini açıklamak zorunda mı

Acun oyunun rengini açıklamak zorunda mı?

Referanduma giderken yine bir seçim öncesi klasikleri yaşıyoruz.

27.1.2017Ayşe BAYKAL
Baş gündem belirleyiciden rica

Baş gündem belirleyiciden rica

Eleştirdiğim bir yazardı ancak Hürriyet’teyken İsmet Berkan’ın “popüler bilim” yazılarını önemserdim.  

25.1.2017Reşat KUTUCULAR
Üç büyükler üçlü savunmaya dönerler mi

Üç büyükler üçlü savunmaya dönerler mi?

AVRUPA’nın 4 büyük ligini lider götüren 4 takımdan üçü (Chelsea, R.Madrid ve Juventus) son lig maçlarına üçlü savunmayla çıktı.

18.1.2017Uğur MELEKE
İyi ama bunlar hiç de radikal İslamcı gibi değil

İyi ama bunlar hiç de radikal İslamcı gibi değil

REINA katliamcısının evinde yakalanan iki kadın ve bir erkeğin haline baktığımızda gördüklerimiz şunlardır:

17.1.2017Ahmet HAKAN
Bu sistem Erdoğan’dan başkasının eline geçerse

Bu sistem Erdoğan’dan başkasının eline geçerse

AK Parti taraftarlarına bunu soruyorum.

14.1.2017Ahmet HAKAN
Bir vekil, bir vekili ısırıyor, ne diye

Bir vekil, bir vekili ısırıyor, ne diye?

HEPİNİZ vekilsiniz, bu öfke ne diye/Kemik sesleri geliyor Meclis’ten/Bu kavga ne diye?

12.1.2017Ahmet HAKAN
Milletten korkmak ne demektir

Milletten korkmak ne demektir?

“ÖYLE şahane bir sistem getiriyoruz ki... Açın Meclis TV’nin kapılarını... Ne getirdiğimizi millet görsün” diyememektir.

11.1.2017Ahmet HAKAN
Yalan, iftira, çarpıtma olur da bu kadar mı olur

Yalan, iftira, çarpıtma olur da bu kadar mı olur?

DOĞAN Holding’in iki yöneticisinin gözaltına alınmasının ardından bazı gazeteler ve gazeteciler...

7.1.2017Ahmet HAKAN
Sabah gazetesi üst akılın hizmetinde

Sabah gazetesi 'üst akıl'ın hizmetinde

Sabah gazetesinde saçma sapan, abuk sabuk bir yazı yayınlandı geçen gün.

3.1.2017Ahmet HAKAN
Alperen kardeşim o kelimeyi sen öğret bu Noel Baba yiğidine

Alperen kardeşim o kelimeyi sen öğret bu 'Noel Baba yiğidi'ne

TÜRK Dil Kurumu Sözlüğü “Alperen” kelimesinin anlamını şöyle veriyor:

29.12.2016Ertuğrul ÖZKÖK
Başkan mı, Meclis mi

Başkan mı, Meclis mi?

MECLİS ya da Parlamento’da her kafadan bir ses çıkmıyor mu?

28.12.2016Taha AKYOL
Sayın Cumhurbaşkanım hani gün Türkiye olma günüydü

Sayın Cumhurbaşkanım hani 'gün Türkiye olma günü'ydü

IŞİD denen vahşi sürüsü 16 evladımızı kalleşçe öldürmüş, ayrıca görüntülere göre 2’sini vahşice katletmiş, biz burada Rus Büyükelçi’yi öldüren FETÖ’cü mü Nusra’cı mı kavgasındayız. 

23.12.2016Ertuğrul ÖZKÖK
FETÖ soruşturmalarında derin kuşkular var

FETÖ soruşturmalarında 'derin' kuşkular var

CHP Hatay milletvekili Av. Mevlüt Dudu, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’a soruyor:

20.12.2016Yalçın BAYER
Terör ve siyaset

Terör ve siyaset

ŞEHİTLER Tepesi’ne bitmeyen ziyaretler, her kesimden insanın teröre karşı gösterdiği aktif hassasiyet terörle mücadelenin en önemli unsurudur.

15.12.2016Taha AKYOL