Aramanız :
Aradığınız kelime : "

agri secim sonuclari

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

76  adet haber bulundu.


 • İmralı Heyeti'nin 'Ağrı' raporu : Operasyon hazırlığının günler öncesinden yapıldığı anlaşılmaktadır - agri-secim-sonuclari

  İmralı Heyeti'nin 'Ağrı' raporu : Operasyon hazırlığının günler öncesinden yapıldığı anlaşılmaktadır15.04.2015

  Gündem

  Ağrı'nın Diyadin ilçesine bağlı Yukarı Tütek Köyü kırsalındaki olayla ilgili olarak bölgeye giderek incelemelerde bulunan İmralı Heyeti, gözlem ve sonuçları içeren bir rapor açıkladı.
 • Taha AKYOL

  Seçim sonuçları? - agri-secim-sonuclari

  Seçim sonuçları?14.04.2015

  Yazarlar

  2015 seçimlerindeki kritik konulardan biri HDP’nin barajı aşıp aşamayacağıdır, diğeri AKP’nin anayasa değişikliği için 330 sayısının üstüne çıkıp çıkamayacağıdır.
 • Tarihi gelişmeyle ilgili ilk tepkiler - agri-secim-sonuclari

  Tarihi gelişmeyle ilgili ilk tepkiler28.02.2015

  Gündem

  Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ile HDP Heyeti, Dolmabahçe Başbakanlık Ofisin'deki görüşme sonrası ortak açıklama yaptı.İşte çözüm süreci ile ilgili önemli açıklamaların yapıldığı ve HDP'li Sırrı Süreyya Önder'in "PKK'yı silah bırakma için kongre toplamaya çağırıyoruz" dediği o görüşmeye ilk tepkiler:
 • Zor seçim 'ağrıtıyor' - agri-secim-sonuclari

  Zor seçim 'ağrıtıyor'31.10.2014

  Sağlık

  Ağrı kesiciler, zor seçimlerin daha iyi yönetilmesini sağlayabilir.
 • 2 milyon kişi sandığa gitmedi - agri-secim-sonuclari

  2 milyon kişi sandığa gitmedi10.08.2014

  Gündem

  Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ilk sonuçları ulaşmaya başladı.Seçimlere ilişkin ilk göz çarpan nokta, yaklaşık 2 milyon seçmenin bugün sandığa gitmemesi oldu.30 Mart Yerel Seçimleri'nde sandığa giden kişi sayısından 2 milyon daha az insan bugün oy verdi.Bugün sandığa gitmeyen en önemli isimlerin başında ise 10.Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer geliyor.Eski başbakanlardan Tansu Çiller de oy kullanmadı.
 • Gül'ün memleketi Erdoğan'dan vazgeçmedi - agri-secim-sonuclari

  Gül'ün memleketi Erdoğan'dan vazgeçmedi10.08.2014

  Gündem

  Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, ilk sonuçların alınmasıyla birlikte gözler 30 mart seçimlerinde başa baş giden illere çevrildi.
 • Klipli ‘oy ver’ çağrısı - agri-secim-sonuclari

  Klipli ‘oy ver’ çağrısı01.08.2014

  Ankara

  Yerel seçimlerde gönüllülerce kurulan “Ankara’nın Oyları”, cumhurbaşkanlığı seçiminde de sandık başında olacak.“Türkiye’nin Oyları” ile ülke geneline, “Gurbetin Oyları” ile de dünya geneline yayılan yapılanma, oy vermenin önemine dikkat çekmek için Mustafa Topaloğlu’nun ‘Oy Oy Eminem’ türküsünden uyarladığı ‘Oy Ver Türkiyem’ adlı şarkıya Seğmenler Parkı’nda klip çekti.
 • Sedat ERGİN

  Yalova ve Ağrı seçimlerine nasıl bakmalı - agri-secim-sonuclari

  Yalova ve Ağrı seçimlerine nasıl bakmalı05.06.2014

  Yazarlar

  GEÇEN pazar günü Yalova ve Ağrı’da yenilenen ve AK Parti’nin kendi kontrolündeki her iki belediyeyi de kaybetmesiyle sonuçlanan seçimlerin sonuçları üzerinde büyük bir tartışma yürüyor.
 • Ağrı BDP, Yalova CHP - agri-secim-sonuclari

  Ağrı BDP, Yalova CHP02.06.2014

  Gündem

  Yüksek Seçim Kurulu’nca 30 Mart’taki yerel seçimlerin iptal edildiği 2 il, 7 ilçe ve 4 belde ile ara seçim yapılan 1 belde dün yeniden sandık başına gitti.
 • Oy sayımı başladı, ilk sonuçlar geliyor - agri-secim-sonuclari

  Oy sayımı başladı, ilk sonuçlar geliyor01.06.2014

  Gündem

  Aralarında Yalova ve Ağrı'nın da bulunduğu 14 yerde tekrarlanan seçimler sona erdi.Sandıklar Ağrı'da 16:00'da, Yalova'da ise 17:00 itibarıyla kapandı ve oy sayımına geçildi.YSK'nın yayın yasağı kalkar kalmaz sonuçları hurriyet.com.tr'den okuyabilirsiniz.
 • Ağrı seçim sonuçları - agri-secim-sonuclari

  Ağrı seçim sonuçları01.06.2014

  Gündem

  Ağrı’da 30 Mart’ta da Ak Parti ile BDP arasında büyük çekişmeye sahne olan, itirazlar nedeniyle Yüksek Seçim Kurulu tarafından iptal edilmesi nedeniyle bugün yenilenen belediye başkanlığı seçimini BDP kazandı.BDP’li Sırrı Sakık, Ak Parti adayı Hasan Arslan’a yaklaşık 5 bin oy fark yaptıklarını açıkladıktan sonra BDP’liler kutlamalara başladı.
 • Ağrı'da seçimi BDP kazandı kutlamalar başladı - agri-secim-sonuclari

  Ağrı'da seçimi BDP kazandı kutlamalar başladı01.06.2014

  Gündem

  AĞRI’da 30 Mart’ta da Ak Parti ile BDP arasında büyük çekişmeye sahne olan, itirazlar nedeniyle Yüksek Seçim Kurulu tarafından iptal edilmesi nedeniyle bugün yenilenen belediye başkanlığı seçimini BDP kazandı.
 • Sedat ERGİN

  Saadet’teki kıpırdanma ne anlama geliyor - agri-secim-sonuclari

  Saadet’teki kıpırdanma ne anlama geliyor18.04.2014

  Yazarlar

  30 Mart yerel seçim sonuçları analiz edilirken dikkat çekilmesi gereken durumlardan biri, Prof.Necmettin Erbakan’a sadık kalan Milli Görüş çizgisini temsil eden Saadet Partisi’nin kendi mütevazı ölçüleri içinde kaydettiği artıştır.
 • İstanbul artık Türkiye demek - agri-secim-sonuclari

  İstanbul artık Türkiye demek14.04.2014

  Gündem

  "Bugün İstanbul’un sosyolojik, kültürel ve demografik özellikleri ülke ortalamasına paralel hale gelmiş durumda.Hayat tarzı kümelerinin oranları bakımından İstanbul ile ülke ortalaması arasında farklar giderek yok oldu.‘Rızası dışında evlendirildiğini’ söyleyenlerin oranı ülke ortalamasında % 8 iken bu oran İstanbul’da da yine % 8.Ya da ülke ortalamasında yetişkin nüfus içinde % 15 olan Kürt nüfus, İstanbul’da da % 15 oranında."
 • BDP'li Buldan Kandil'den Öcalan'a mektup getirdi - agri-secim-sonuclari

  BDP'li Buldan Kandil'den Öcalan'a mektup getirdi10.04.2014

  Gündem

  ÇÖZÜM süreci kapsamında dün Kandil Dağı’nda KCK yöneticileriyle görüşen BDP Grup Başkan Vekili Pervin Buldan, örgütün Başbakan’ın "Çözüm süreci için yasal çerçeve uygun değil" sözüne çok öfkeli olduklarını ve acilen müzakere yasal çerçevesi çıkarılmasını istediklerini söyledi.Buldan, Kandil’den Öcalan’a yazılan 5 sayfalık mektubu yarın Adalet Bakanı’na vereceklerini söyledi.
 • Bahçeli grup toplantısında konuştu - agri-secim-sonuclari

  Bahçeli grup toplantısında konuştu08.04.2014

  Gündem

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 30 Mart seçimleri sonrasında ilk kez partisinin grup toplantısında konuştu.
 • Başbakan Erdoğan'dan önemli açıklamalar - agri-secim-sonuclari

  Başbakan Erdoğan'dan önemli açıklamalar08.04.2014

  Gündem

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısında konuştu.Erdoğan, 'paralel yapı' eleştirilerini dile getirirken cemaate mensup vatandaşlara seslendi ve, "Elinizdeki bilgileri lütfen bizimle paylaşın diyorum.Ve unutmayın namussuzlar kadar namuslular cesur olmadıkça başarıyı elde edemeyiz" dedi.
 • Yalçın DOĞAN

  1946-2014, ya bu oranlar - agri-secim-sonuclari

  1946-2014, ya bu oranlar02.04.2014

  Yazarlar

  SEÇİM gecesi elektrikler kritik saatlerde kesiliyor, Urfa’dan Üsküdar’a, Eskişehir’den Türkiye’nin pek çok yerine kadar.
 • Yalova'da CHP'li başkanın gözyaşları - agri-secim-sonuclari

  Yalova'da CHP'li başkanın gözyaşları02.04.2014

  Gündem

  Yalova'da 6 oy farkla Belediye Başkanı seçilen Vefa Salman, gözyaşlarına hakim olamadı
 • Hakkâri’ye ilk kadın başkan - agri-secim-sonuclari

  Hakkâri’ye ilk kadın başkan31.03.2014

  Gündem

  HAKKÂRİ’de resmi olmayan sonuçlara göre seçimi BDP’li Dilek Hatipoğlu kazandı.Hakkâri'de seçmenler sağanak yağışa rağmen sabahın erken saatlerinde sandık başına koştu.
 • Gece boyu taktik savaşı - agri-secim-sonuclari

  Gece boyu taktik savaşı31.03.2014

  Gündem

  TÜRKİYE’nin nefesini tutarak izlediği yerel seçim sonuçları, seçmenlerin parti tercihlerini önemli ölçüde değiştirmediğini gösterdi.İktidar partisi, seçim öncesinde yaşanan siyasi kaostan etkilenmedi, önceki yerel seçimlere kıyasla oyunu artırdı.Sonuçlar, partilerin belediye başkanlarını gösteren illerin haritasında önemli bir değişikliğe neden olmadı.Ortaya çıkan fotoğraf, partilerin geleneksel tabanlarını koruduklarını gösterdi.
 • İşte 81 ilde kazanan parti ve başkanlar - agri-secim-sonuclari

  İşte 81 ilde kazanan parti ve başkanlar31.03.2014

  Avrupa

  Genel seçim havasında geçen yerel seçimde bir çok ilde tasnif birkaç saat içinde tamamlanırken, çekişmeli geçen illerde gece boyu ve itirazlar nedeniyle bugün de devam etti.30’u büyükşehir olmak üzere 81 ilde Ak Parti 49, CHP 13, BDP 10 ve MHP 8 ilde belediye başkanlığını kazanırken, Mardin’de de BDP’nin desteklediği bağımsız aday Ahmet Türk belediye başkanı oldu.
 • İşte Türkiye'nin yeni nüfusu - agri-secim-sonuclari

  İşte Türkiye'nin yeni nüfusu29.01.2014

  Gündem

  Türkiye'nin nüfusu 76 milyon 667 bin kişi oldu.
 • 18 rektörden ortak Mısır açıklaması - agri-secim-sonuclari

  18 rektörden ortak Mısır açıklaması20.08.2013

  Gündem

  Mısır'da sivillere yönelik saldırıları protesto eden 18 üniversite rektörü, yayımladıkları ortak açıklamada, dünya kamuoyunu ve aydınları darbe yönetimini kınamaya çağırdı.
 • Başbakan: Bu Tayyip Erdoğan değişmez - agri-secim-sonuclari

  Başbakan: Bu Tayyip Erdoğan değişmez12.06.2013

  Gündem

  Başbakan Erdoğan, partisinin grup toplantısında konuşmasına Gezi Parkı olaylarıyla başladı.Samimi çevrecilerin oradan ayrılmasını isteyen Başbakan Erdoğan, ''Diyorlar ki Başbakan geriyor, Başbakan sert.Bunların önünde diz çöküp, ne olur bu paçavraları AKM'den indirin mi diyecektik.Buna sert diyorsanız kusura bakmayın bu Tayyip Erdoğan değişmez'' dedi.Başbakan, samimi duygularla oraya giden gençlere seslendiğini belirterek, ''Bu işi bitirin diyor ve gözlerinden öpüyorum'' ifadelerini kullandı.
 • Arınç:

  Arınç: "Bu oyuncak bir iş değil"03.10.2011

  Gündem

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, partisinin Manisa İl Başkanlığı’nda açıklamalarda bulundu.
 • 8 milyon 891 bin kişi sandığa gitmedi, 973 bin oy iptal edildi - agri-secim-sonuclari

  8 milyon 891 bin kişi sandığa gitmedi, 973 bin oy iptal edildi23.06.2011

  Gündem

  Yüksek Seçim Kurulu, 12 Haziran’da yapılan 24.dönem milletvekili seçimi kesin sonuçlarını açıkladı.Açıklanan sonuçlarda, Diyarbakır’da bağımsız milletvekili seçilen Hatip Dicle yok, dün mazbatasını alan AK Partili Oya Eronat var.Seçimlerde 52 milyon 806 kayıtlı seçmenden, 43 milyon 914 bin oy kullandı.Böylece seçimlerde oy kullanmayan seçmen sayısı 8 milyon 891 bin kişi oldu.
 • İlk sonuçlara göre bağımsızların sayısı - agri-secim-sonuclari

  İlk sonuçlara göre bağımsızların sayısı12.06.2011

  Gündem

  Şu anki sonuçlarla BDP'nin desteklediği 35 bağımsız aday milletvekili seçilip Meclis'e girmeye hak kazandı.
 • 6.5 milyon hane internete bağlanmıyor Muş ve Ağrı ‘en dipte’ yer alıyor - agri-secim-sonuclari

  6.5 milyon hane internete bağlanmıyor Muş ve Ağrı ‘en dipte’ yer alıyor04.06.2011

  Ekonomi

  Türkiye’nin internet penetrasyonunda 2023 hedefinin 30 milyon abone olduğunu belirten TTNet Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, “2023’de bilgisayar kullanıcı sayısı 72 milyona ulaşacak.Sektör cirosu 160 milyar doları bulacak.Halen 6.5 milyon hanede internet yok” dedi.
 • İŞTE İL İL SONUÇLAR - agri-secim-sonuclari

  İŞTE İL İL SONUÇLAR15.09.2010

  Gündem

  ANAYASA değişikliği paketi oylamasıyla ilgili Yüksek Seçim Kurulu kesin olmayan resmi sonuçları açıkladı.YSK'nın internet sitesinde yer alan sonuçlara göre, gümrük ve cezaevleri dahil 52 milyon 51 bin 828 kayıtlı seçmenden 38 milyon 369 bin 253'ü, sandık başına giderek oy kullanırken, katılım oranı yüzde 73,7 olarak hesaplandı.Oy kullanan seçmenlerden 21 milyon 788 bin 911'i (yüzde 57,88) “Evet”, 15 milyon 854 bin 379'u ise (Yüzde 42,12) “Hayır” yönünde oy kullanırken, 725 bin 963'ünün oyu, çeşitli sebeplerden dolayı geçersiz sayıldı.Halkoylamasına en çok katılım yüzde 89,30 ile Burdur'da, en az katılım ise 9,05 ile Hakkari'de gerçekleşti.En çok “Evet” diyen il, yüzde 95.75 ile Ağrı olurken, en çok “Hayır” yüzde 81,02 ile Tunceli'de çıktı.
 • Cengiz ÇANDAR

  Bak, orada 58’e 42 yazıyor! - agri-secim-sonuclari

  Bak, orada 58’e 42 yazıyor!14.09.2010

  Yazarlar

  Türkiye halkının üçte iki civarında bir bölümünün özgürlük ve bunun hukuki çerçevesini çizecek yeni bir “toplum sözleşmesi” yani yeni anayasa istediği ortaya çıktı.
 • Bir bakışta referandum - agri-secim-sonuclari

  Bir bakışta referandum11.09.2010

  Gündem

  Türkiye yarın 87 yıllık tarihinde 6’ncı kez referanduma gidecek.Anayasa değişikliklerinin oylanacağı referandumda evet oyunun rengi beyaz, hayır oyunun rengi ise kahverengi olacak.
 • Yarın sandık başına gidiyoruz - agri-secim-sonuclari

  Yarın sandık başına gidiyoruz11.09.2010

  Gündem

  Türk seçmeni, 5982 sayılı Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın Bazı Maddelerinde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun'un halkoyuna sunulmasıyla yarın halk oylaması için sandık başına gidecek.Oy verme işlemi bazı illerde 07.00'de bazılarında 08.00'de başlayacak.Seçmenler, Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) “www.ysk.gov.tr” internet sitesinden hangi sandıkta oy kullanacaklarını öğrenebilecek.Oy kullanmak için sadece kimlik belgesi yeterli olacak.
 • Ne Yapmalı Dedik İşte Cevabınız -4- - agri-secim-sonuclari

  Ne Yapmalı Dedik İşte Cevabınız -4-08.03.2010

  Gündem

  Ermeni iddialarıyla ilgili Türkiye her yıl 24 Nisan yaklaşırken bir tehditle karşı karşıya geliyor.Bir işkence mekanizması gibi önümüze getirilen bu tehdide karşı köklü bir çözüm bulmalıyız demiş ve sizin fikrinizi sormuştuk.İşte sizin cevaplarınız.
 • Bekliyorum, 20 gün sonra acayip çekici olacağım - agri-secim-sonuclari

  Bekliyorum, 20 gün sonra acayip çekici olacağım12.12.2009

  Cumartesi

  Gitmediğiniz doktor kalmadı ama yıllardır migrenden kurtulamadınız.Üniversite sınavına hazırlanıyorsunuz, tüm dersleri yalayıp yuttunuz ama hâlâ kendinize güvenemiyorsunuz.Kötü bir çalışan sayılmazsınız ama hâlâ beklediğiniz sıçramayı yapamadınız.Para kazanmakla kafayı bozdunuz fakat musluklar damlamıyor bile.Dikkatinizi odaklamayı, işe konsantre olmayı bir becerseniz dünya ayaklarınızın altına serilecek ama.Kaç yaşına geldiniz, elle tutulur tek bir ilişki bile yaşamadınız, ya da hepsi yanlış insan çıktı.
 • DTP: Yerel seçim sonuçları AKP'ye ihtar gibi - agri-secim-sonuclari

  DTP: Yerel seçim sonuçları AKP'ye ihtar gibi07.04.2009

  Gündem

  DTP Genel Başkanı Ahmet Türk, 29 Mart yerel seçimlerinde halkın iradesinin büyük oranda sandığa yansıdığını, bundan Türk demokrasisinin kazançlı çıktığını söyledi.
 • Oktay EKŞİ

  CHP başarılı mı? - agri-secim-sonuclari

  CHP başarılı mı?02.04.2009

  Yazarlar

  CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın, "Artık AKP’nin iktidarda olması vatandaşlarımızı o kadar rahatsız etmiyor çünkü ’Her şeyi yapabilirler ama gidebilirler’ dediğini" aktardığı bildiriliyor.Baykal bunları seçim sonuçlarını değerlendirirken söylemiş.
 • Yalçın DOĞAN

  Yaşanmış bir kaçan fırsat - agri-secim-sonuclari

  Yaşanmış bir kaçan fırsat02.04.2009

  Yazarlar

  YAŞAR Okuyan neredeyse can havliyle telefona sarılıyor.Bir yandan Deniz Baykal’a, diğer yandan Devlet Bahçeli’ye ulaşmaya çalışıyor.
 • Seçilenler ne kadar maaş alacak - agri-secim-sonuclari

  Seçilenler ne kadar maaş alacak29.03.2009

  Gündem

  Yerel yöneticilerin seçimi için 48 milyon 6 bin 650 seçmen oylarını kullandı.Saat 16.00 itibariyle oy verme işlemi sona eren 32 ilden sonra, saat 17.00 itibariyle geri kalan 49 ilde de seçim işlemi tamamlandı.
 • Yarın üç ayrı sandıkta oy kullanacağız - agri-secim-sonuclari

  Yarın üç ayrı sandıkta oy kullanacağız28.03.2009

  Gündem

  Türkiye, yarın beş yıl boyunca görev yapacak yerel yöneticileri seçmek için sandığa gidecek.
 • Seçime 4 gün bunlara dikkat - agri-secim-sonuclari

  Seçime 4 gün bunlara dikkat25.03.2009

  Gündem

  Seçmenler, 5 yıl boyunca görev yapacak yerel yöneticileri seçmek için 29 Mart Pazar günü sandığa gidecek.
 • Fatih ÇEKİRGE

  Seçim sonuçları bilirkişi ön raporu - agri-secim-sonuclari

  Seçim sonuçları bilirkişi ön raporu23.03.2009

  Yazarlar

  TAM bir hafta sonra bugün seçim sonuçlarını almış olacağız.Anadolu’nun her yerinde miting var.İddia büyük.Ve şimdi ben bir hafta öncesinden bir deneme yapmak istiyorum.70 şehri aradım.O şehirden 70 kişiyle konuştum.Kim mi onlar? Bana göre onlar şehrin bilirkişileri.
 • Yalçın BAYER

  DP liderinin ağzından Doğu ve Güneydoğu turu - agri-secim-sonuclari

  DP liderinin ağzından Doğu ve Güneydoğu turu14.03.2009

  Yazarlar

  DP Genel Başkanı Süleyman Soylu, 20 gündür seçim turunda.Kuzey Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu’dan Adana’ya kadar bir kavis çizmiş.27 il ve 260 ilçe ve beldede konuşmuş.Anlatıyor:
 • Şener: Vekil bağlantılı stratejim yok - agri-secim-sonuclari

  Şener: Vekil bağlantılı stratejim yok10.10.2008

  Gündem

  Yeni Oluşum Hareketi Lideri Abdüllatif Şener, Yozgat Milletvekili Yaşar Öztürk’ün istifasıyla gündeme gelen “AKP’den yaşanacak kopuşlarla Meclis’te grup kurmayı planladığı”na yönelik senaryolara tepki gösterdi.
 • ’Kapatılmayız’ iddiasından 20 takım elbise kazandı - agri-secim-sonuclari

  ’Kapatılmayız’ iddiasından 20 takım elbise kazandı01.08.2008

  Gündem

  AKP Ağrı Milletvekili Cemal Kaya, partisiyle ilgili davadan ’kapatmama’ kararı çıkınca 20 takım elbise kazandı.Kaya, TBMM Başkanı Köksal Toptan’ın iktidar kulisinde milletvekilleri ve gazetecilerle yaptığı sohbette, kapatma davası açıldıktan sonra girdiği iddiada aralarında AKP’den Ağrı Milletvekili Abdulkerim Aydemir ile Diyarbakır Milletvekili İhsan Arslan’ın da aralarında bulunduğu bazı milletvekilleri ve gazetecilerden 20 takım elbise kazandığını açıkladı.
 • İllerin milletvekili sayıları değişti - agri-secim-sonuclari

  İllerin milletvekili sayıları değişti19.07.2008

  Gündem

  Yüksek Seçim Kurulu, illere göre milletvekilli sayılarını yeniden belirledi.Buna göre, 46 ilin milletvekili sayısı değişmedi,
 • Ne kadar bronzsanız deriniz o kadar hasarlı - agri-secim-sonuclari

  Ne kadar bronzsanız deriniz o kadar hasarlı24.05.2008

  Cumartesi

  Bronzluk elde etmek için saatlerce güneşin altında yatmak gerekiyor.Güneşe maruz kaldığımızda deri kendini korumak için pigment hücrelerini büyütüyor.
 • CHP’li Sevigen BMW’mi versin - agri-secim-sonuclari

  CHP’li Sevigen BMW’mi versin02.05.2008

  Gündem

  AKP Ağrı Milletvekili Cemal Kaya, seçim sonuçları üzerine iddiaya girdiği CHP Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Sevigen’den kazandığı BMW’yi istedi.
 • Kaya ile Sevigen otomobiline iddiaya girmiş - agri-secim-sonuclari

  Kaya ile Sevigen otomobiline iddiaya girmiş01.05.2008

  Gündem

  AK Parti Ağrı Milletvekili Cemal Kaya, 22 Temmuz öncesinde, CHP Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Sevigen ile seçim sonuçları konusunda otomobiline iddiaya girdiklerini belirterek, “Sevigen'in, sözünü yerine getireceğine inandığını” söyledi.
 • Prof. Dr. Osman MÜFTÜOĞLU

  Demirel dün dündür bugün bugün derken her gün yeni bir başlangıç demek istemişti - agri-secim-sonuclari

  Demirel dün dündür bugün bugün derken her gün yeni bir başlangıç demek istemişti30.12.2007

  Yazarlar

  Yarından sonra yeni bir yıla "merhaba" diyeceğiz.2007 de eski yıllar çöplüğündeki yerini alacak.