Adnan Menderes Üniversitesi


 • Başka erkekle konuşan eşini bıçakladı - adnan menderes üniversitesi

  Başka erkekle konuşan eşini bıçakladı12.12.2014

  Ege

  AYDIN'da 28 yaşındaki Y.K., iddiaya göre bir erkekle sohbet ederken gördüğü eşi 21 yaşındaki O.K.'yı sırtından bıçakla yaraladı.Y.K.tutuklanırken, hayati tehlikesi bulunan O.K.'nin tedavisinin sürdüğü bildirildi.
 • Karaman ve Burdur'da kadın cinayetleri - adnan menderes üniversitesi

  Karaman ve Burdur'da kadın cinayetleri12.12.2014

  GÜNDEM

  Kadın cinayetleri hız kesmiyor.Her gün yaşanan kadın cinayeti haberleri artık çifter çifter geliyor.Bugün kadın cinayetleri ile ilgili kahreden haberler Karaman ve Burdur'dan geldi.Aydın'da ise eşini sırtından bıçaklayarak ağır yaralayan bir erkek tutuklandı.
 • Ahmet HAKAN

  Nasıl oluyor da Aleviler CHP’ye oy verebiliyor? - adnan menderes üniversitesi

  Nasıl oluyor da Aleviler CHP’ye oy verebiliyor?20.11.2014

  YAZARLAR

  DERSİM’de katliam yapıldığında iktidarda kim vardı?
 • Listeleri Erdoğan değil YÖK değiştirmiş - adnan menderes üniversitesi

  Listeleri Erdoğan değil YÖK değiştirmiş19.11.2014

  Eğitim

  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Yükseköğretim Kurulu’nun (YÖK) önerdiği listeden ilk rektör atamasını yaptı.14 üniversitenin rektörünü belirleyen Erdoğan, biri hariç, YÖK’ten gelen listede ilk sırada yer alan adayları atadı.Atamaların 7’sinde adayların aldığı oylar yerine YÖK’ün tercihleri etkili oldu.Atama kararlarına göre 6 üniversitenin rektörü yerinde kaldı, 8’i ise veto yedi.
 • Listeleri Erdoğan değil YÖK değiştirmiş - adnan menderes üniversitesi

  Listeleri Erdoğan değil YÖK değiştirmiş18.11.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Yükseköğretim Kurulu’nun (YÖK) önerdiği listeden ilk rektör atamasını yaptı.14 üniversitenin rektörünü belirleyen Erdoğan, biri hariç, YÖK’ten gelen listede ilk sırada yer alan adayları atadı.Atamaların 7’sinde adayların aldığı oylar yerine YÖK’ün tercihleri etkili oldu.Atama kararlarına göre 6 üniversitenin rektörü yerinde kaldı, 8’i ise veto yedi.
 • Atanan rektörlerden ilk açıklamalar - adnan menderes üniversitesi

  Atanan rektörlerden ilk açıklamalar18.11.2014

  Eğitim

  Yükseköğretim Kurulu'nun önerdiği adaylar arasından Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) rektörlüğüne atanan Prof.Dr.Cavit Bircan, üniversiteyi hak ettiği noktaya getirmek için el birliğiyle çalışacaklarını söyledi.
 • YÖK üniversite listelerini altüst etti - adnan menderes üniversitesi

  YÖK üniversite listelerini altüst etti18.11.2014

  Eğitim

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 14 üniversiteye rektör atamasını yaparken 7 atamada, adayların aldığı oylardan çok, YÖK’ün Cumhurbaşkanlığı’na yolladığı liste etkili oldu.
 • 14 üniversiteye rektör atandı - adnan menderes üniversitesi

  14 üniversiteye rektör atandı18.11.2014

  Eğitim

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yükseköğretim Kurulu’nun önerdiği adaylar arasında 14 üniversiteye rektör atadı.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, 14 üniversiteye rektör atadı - adnan menderes üniversitesi

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 14 üniversiteye rektör atadı18.11.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yükseköğretim Kurulu’nun önerdiği adaylar arasında 14 üniversiteye rektör atadı.
 • YÖK Başkan Vekili Prof.Dr.Yavuz Atar oldu - adnan menderes üniversitesi

  YÖK Başkan Vekili Prof.Dr.Yavuz Atar oldu14.11.2014

  Eğitim

  YÖK Başkanlığı’na Prof.Dr.Yekta Saraç’ın atanmasının ardından boşalan Başkan Vekilliği’ne, Yürütme Kurulu Üyesi Prof.Dr.Yavuz Atar atandı.Prof.Dr.Saraç Başkanlığı’nda toplanan Genel Kurul’da, 14 devlet üniversitesinde yapılan seçimle rektör adayları arasından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunulmak üzere, her üniversite için 3’er aday da belirlendi.Ayrıca devlet üniversitelerin 40 fakültesine dekan atamaları da yapıldı.Bazı vakıf üniversitelerinin rektör ve dekan adayları için de olumlu görüş bildirildi.
 • Aydın tarım sektöründe buluştu - adnan menderes üniversitesi

  Aydın tarım sektöründe buluştu07.11.2014

  Ege

  AYDIN’da Ticaret Borsası, Ticaret Odası, Sanayi Odası, Ziraat Odası ve Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nün düzenlediği Aydın 3’üncü Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı açıldı.305 firmanın katıldığı fuar 4 gün boyunca ziyarete açık olacak.
 • Sanayide ders protokolü - adnan menderes üniversitesi

  Sanayide ders protokolü03.11.2014

  Ege

  EGE Bölgesi Sanayi Odası’nın, bölgedeki üniversitelerle sanayi arasındaki işbirliğini geliştirmek amacıyla kurduğu Üniversite Sanayi İşbirliği Koordinasyon Kurulu’na (ÜSKK) yeni üniversiteler katıldı.
 • 9 üniversitede rektörlük seçim heyecanı - adnan menderes üniversitesi

  9 üniversitede rektörlük seçim heyecanı31.10.2014

  Eğitim

  Üniversiteler rektör adaylarını seçmek için sandık başına gitti.9 üniversite YÖK’e gönderilecek rektör adaylarını belirledi.YÖK Genel Kurulu’nda yapılacak değerlendirmenin ardından aday sayısı 3’e indirilecek ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yeni rektörleri atayacak.
 • "Potansiyel" analizler başladı - adnan menderes üniversitesi

  "Potansiyel" analizler başladı30.10.2014

  Ege

  EKOSİSTEMİ Koruma ve Doğa Sevenler Derneği (EKODOSD) ile Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü işbirliğiyle Aydın ile Muğla sınırları arasında kalan Beşparmak Dağı’ndaki (Latmos) ekoturizm potansiyelinin belirlenmesi için hazırlanan proje kapsamındaki arazi analizlerinden ilki, Koçarlı İlçesi’nin otantik mahallerinden biri olan Bağarcık’ta yapıldı.
 • Üniversiteler yeni rektörünü seçiyor - adnan menderes üniversitesi

  Üniversiteler yeni rektörünü seçiyor30.10.2014

  Eğitim

  Kocaeli Üniversitesi, Balıkesir Üniversitesi ve Adnan Menderes Üniversitesi'nde rektörlük yarışı başladı.Kocaeli Üniversitesi'nde 2 dönem rektörlük yapan Prof.Dr.Sezer Şener Komsuoğlu’nun görev süresi doldu.Balıkesir Üniverisetsi'nde ise daha önce iki kez aday olan Prof.Dr.Bedriye Tunçsiper tekrardan rektörlüğe aday.
 • 91'inci yılda hüzün ve gurur - adnan menderes üniversitesi

  91'inci yılda hüzün ve gurur29.10.2014

  Ege

  EGE Bölgesi’ndeki illerde, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Karaman’daki maden faciası nedeniyle buruk kutlandı.Çoğu kentte kutlamalara katılımın yoğun olduğu gözlenirken; konser, eğlence ve resepsiyonlar maden kazası nedeniyle iptal edildi.
 • Başbakanlık müsteşarının acı günü - adnan menderes üniversitesi

  Başbakanlık müsteşarının acı günü19.10.2014

  GÜNDEM

  Cuma günü Başbakanlık Müsteşarı olan Kemal Madenoğlu’nun Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Hastanesi’nde kanser tedavisi gören mimar yeğeni, 28 yaşındaki Yılmaz Şekerci hayatını kaybetti.Aydın’a gelen Kemal Madenoğlu, yeğeninin cenazesini alarak Konya’ya hareket etti.
 • Bakan Zeybekçi'den olumsuz görüş - adnan menderes üniversitesi

  Bakan Zeybekçi'den olumsuz görüş17.10.2014

  Ege

  EKONOMİ Bakanı Nihat Zeybekci Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ)’nin akademik yıl açılışında yaptığı konuşmada, Kuzey Irak ve Suriye’deki çatışmaların ortaya çıkmasında Türkiye’nin masum olduğunu söyledi.Bazı Batılı ülkelerin Türkiye’nin Kobani’ye girmesini istediğini belirten Zeybekci, "Senin evladın kıymetli karadan girmiyorsun da, benim Mehmetim kıymetli değil mi?" diye konuştu.
 • Kurban derileri ile fakülte inşaatı tamamlanıyor - adnan menderes üniversitesi

  Kurban derileri ile fakülte inşaatı tamamlanıyor10.10.2014

  Eğitim

  Aydın’ın Söke İlçesi’nde Kurban Bayramı’nda toplanan kurban derileri, Adnan Menderes Üniversitesi Söke Mimarlık ve Tasarım Fakültesi inşaatının tamamlanması için maddi destek sağladı.
 • 10 kilometre kalmıştı - adnan menderes üniversitesi

  10 kilometre kalmıştı07.10.2014

  Ege

  İZMİR Buca’da oturan ve Aydın Çine’deki akrabalarını bayram nedeniyle ziyaret etmek için arabasıyla yola çıkan Mehmet Akkaş (63), Aydın Muğla Karayolu Çaltı Mevkisi’nde, aynı istikamette seyreden İsa Kaşar (51) yönetimindeki araçla çarpıştı.
 • Saatlerce böyle bekledi - adnan menderes üniversitesi

  Saatlerce böyle bekledi30.09.2014

  Ege

  Aydın’ın Nazilli İlçesi’nde hasta taşıyan bir ambulansın çarptığı at telef olurken, ayağı kırılan tayı ise beş saat boyunca yardım bekledi.Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ekiplerin kamyonete yüklediği tay, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’ne götürüldü.
 • Saçını boyattığı için KPSS'ye alınmayan öğretmen adayına takipsizlik - adnan menderes üniversitesi

  Saçını boyattığı için KPSS'ye alınmayan öğretmen adayına takipsizlik30.09.2014

  Eğitim

  Adana'da, sınav giriş belgesindeki fotoğrafla saç rengi uyuşmadığı için KPSS'ye alınmayan öğretmen adayı Pelin Derya Çetinkaya hakkında "resmi belgede sahtecilik" iddiasıyla başlatılan soruşturmada, takipsizlik kararı verildi.
 • Üniversitelerarası Kurul toplandı - adnan menderes üniversitesi

  Üniversitelerarası Kurul toplandı21.09.2014

  Eğitim

  Üniversitelerarası Kurul (ÜAK) toplantısı, Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Rektörü ve ÜAK Başkanı Prof.Dr.Mustafa Birincioğlu'nun ev sahipliğinde Aydın'da toplandı.Atatürk Kongre Merkezi'ndeki toplantının açılışında konuşan Aydın Valisi Erol Ayyıldız, ilde bilim insanlarını ağırlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.
 • CHP'li Efeler Belediye Başkanı kazada yaralandı - adnan menderes üniversitesi

  CHP'li Efeler Belediye Başkanı kazada yaralandı01.09.2014

  Gündem2008

  Aydın'ın Nazilli İlçesi'nde, beş otomobilin karıştığı zincirleme kazada, CHP'li Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan'ın (62) da bulunduğu 4 kişi yaralandı.
 • Kırmızı ışıkta geçtiği öne sürülen makam aracı kaza yaptı: 4 yaralı - adnan menderes üniversitesi

  Kırmızı ışıkta geçtiği öne sürülen makam aracı kaza yaptı: 4 yaralı01.09.2014

  Ege

  AYDIN’ın Nazilli İlçesi’nde, 5 otomobilin karıştığı zincirleme kazada, aralarında merkez Efeler İlçesi Belediye Başkanı CHP’li Mesut Özakcan’ın da aralarında bulunduğu 4 kişi yaralandı.
 • EGE'DE ZAFER GURURU - adnan menderes üniversitesi

  EGE'DE ZAFER GURURU29.08.2014

  Ege

  30 Ağustos Zafer Bayramı dün Ege’de törenlerle kutlandı.Atatürk anıtlarına çelenkler sunuldu, protokol üyeleri vatandaşya bayramlaştı, tören geçişleri gerçekleştirildi, asker ve gaziler alkışlandı.
 • Strese neden olan saç dökülmesine de stres yol açıyor - adnan menderes üniversitesi

  Strese neden olan saç dökülmesine de stres yol açıyor17.08.2014

  Sağlık

  Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Dermatoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr.Neslihan Şendur, strese neden olan saç dökülmesine "stresin" yol açabildiğini söyledi.
 • Hürriyet Avrupa'dan bir yenilik! - adnan menderes üniversitesi

  Hürriyet Avrupa'dan bir yenilik!06.08.2014

  Avrupa

  Bu günden itibaren Hürriyet Avrupa sizlere Türkiye'den haberler iletiyor.İlk uygulamaya bugün başlıyoruz.İşte Türkiye'de il il olan olaylardan seçtiklerimiz:
 • Kaan’ın yaşamı kemik iliği nakline bağlı - adnan menderes üniversitesi

  Kaan’ın yaşamı kemik iliği nakline bağlı02.08.2014

  Ege

  KÖYPCEĞİZi’de yaşayan ve bir akaryakıt istasyonunda pompa görevlisi olan Kenan Baylan (31) ile eşi Müjde Baylan’ın (22) 18 ay önce, Kaan adını verdikleri oğulları doğdu.
 • Ünversiteli genç kaza kurbanı - adnan menderes üniversitesi

  Ünversiteli genç kaza kurbanı01.08.2014

  Ege

  DALAMAN’da Adnan Menderes Üniversitesi öğrencisi Bekir Uslu (20), dün saat 06.00 sıralarında 48 E 1356 plakalı otomobiliyle Altıntaş Mahallesi Gazi Bulvarı’nda Bayram Ali Aşkın’ın (40) kullandığı 48 E 3076 plakalı Havaş servis otobüsüne arkadan çarptı.
 • Mehmet’i deniz aldı - adnan menderes üniversitesi

  Mehmet’i deniz aldı01.08.2014

  Gündem2008

  ANTALYA’daki kuzeninin düğünü için İzmir’den gelen Adnan Menderes Üniversitesi İşletme 3’üncü sınıf öğrencisi Mehmet Doğaç Çelik (22), önceki akşam saatlerinde ailesiyle Konyaaltı Sahili’ne gitti.
 • Düğüne gelen üniversiteli denizde boğuldu - adnan menderes üniversitesi

  Düğüne gelen üniversiteli denizde boğuldu31.07.2014

  Gündem2008

  Antalya'ya kuzeninin düğünü için gelen 22 yaşındaki Mehmet Doğaç Çelik, dün akşam girdiği denizden bir daha çıkamadı.Sahil Güvenlik ve Deniz Polisi’nin gece boyunca aradığı gencin cesedi sabah saatlerinde Konyaaltı Sahili’nde bulundu.
 • Germencik'te zincirleme kaza: 1 ölü 5 yaralı - adnan menderes üniversitesi

  Germencik'te zincirleme kaza: 1 ölü 5 yaralı30.07.2014

  Ege

  AYDIN'ın Germencik İlçesi'nde, bir traktör, otomobil ve minibüsün karıştığı zincirleme kazada, 1 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.
 • 111 rektörden 11 dilde Gazze bildirisi - adnan menderes üniversitesi

  111 rektörden 11 dilde Gazze bildirisi23.07.2014

  Eğitim

  Türkiye'deki 111 üniversite rektörü, yayımladıkları ortak bildiride, İsrail'in, aralarında masum çocuk ve kadınların da bulunduğu 500'den fazla sivil Filistinlinin hayatını kaybettiği, binlercesinin yaralandığı, uluslararası hukuka ve temel insan haklarına aykırı saldırılarını nefretle kınadı.
 • 87 rektörden İsrail açıklaması - adnan menderes üniversitesi

  87 rektörden İsrail açıklaması19.07.2014

  Gündem2008

  Türkiye'de 87 üniversitenin rektörü, ortak bir deklarasyon yayımlayarak, İsrail'in Gazze'ye saldırılarını kınadı.
 • KPSS'ye alınmayan adaydan bireysel sınav hakkı isteği - adnan menderes üniversitesi

  KPSS'ye alınmayan adaydan bireysel sınav hakkı isteği08.07.2014

  Eğitim

  Sınav giriş belgesindeki fotoğrafla saç rengi uyuşmadığı için KPSS'ye alınmadığı gerekçesiyle mağdur olduğunu bildiren öğretmen adayı Pelin Derya Çetinkaya (24), kendisine bireysel sınav hakkı tanınmasını istiyor.
 • Boyadan kaybetti - adnan menderes üniversitesi

  Boyadan kaybetti07.07.2014

  Gündem2008

  Adana’da KPSS’ye giren genç kadının saç rengi giriş belgesindeki fotoğrafından farklı olunca, başkasının yerini aldığı şüphesiyle gözaltına alındı.
 • Saçını boyatınca KPSS'ye giremedi - adnan menderes üniversitesi

  Saçını boyatınca KPSS'ye giremedi06.07.2014

  Gündem2008

  Adana'da Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (KPSS) giren 24 yaşındaki Pelin Derya Çetinkaya, saç rengi sınav giriş belgesindeki fotoğrafından farklı olunca, başkasının yerine sınava girdiği şüphesiyle gözaltına alındı.Sınava giremeyen ve bu yıl öğretmen olma şansını kaybeden Çetinkaya "Karakolda ne söylediysem inandıramadım.13 aylık emeğim boşa gitti" dedi.
 • Saçını boyatınca sınava giremedi, gözaltına alındı - adnan menderes üniversitesi

  Saçını boyatınca sınava giremedi, gözaltına alındı06.07.2014

  Eğitim

  Adana’da Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (KPSS) giren 24 yaşındaki Pelin Derya Çetinkaya, saç rengi sınav giriş belgesindeki fotoğrafından farklı olunca, başkasının yerine sınava girdiği şüphesiyle gözaltına alındı.Sınava giremeyen ve bu yıl öğretmen olma şansını kaybeden Çetinkaya, "Karakolda ne söylediysem inandıramadım.13 aylık emeğim boşa gitti" dedi.
 • ADÜ Rektörü Birincioğlu, ÜAK başkanlığına atandı - adnan menderes üniversitesi

  ADÜ Rektörü Birincioğlu, ÜAK başkanlığına atandı30.06.2014

  Eğitim

  Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Rektörü Prof.Dr.Mustafa Birincioğlu'nun, Üniversitelerarası Kurul (ÜAK) Başkanlığı'na atandığı bildirildi.
 • Çocuk hastalara eğlenceli tedavi - adnan menderes üniversitesi

  Çocuk hastalara eğlenceli tedavi27.06.2014

  Ege

  AYDIN Adnan Menderes Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı çocukları eğlendirerek tedavi ediyor.Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ABD Başkanı ve Çocuk Nefrolojisi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.Dr.Ferah Sönmez, çocukları, renkli etkinliklerle sadece bedenen değil ruhen de tedavi ettiklerini kaydetti.
 • Aydın'da asansör dehşeti: 1'i çocuk 6 yaralı - adnan menderes üniversitesi

  Aydın'da asansör dehşeti: 1'i çocuk 6 yaralı23.06.2014

  Ege

  AYDIN’da, TOKİ konutlarında bir apartmanın asansörünün halatının kopması sonucu 3’üncü kattan zemine düşen asansörde bulunan biri çocuk 6 kişi yaralandı.Site yönetiminin bir hafta önce asansörün bakımı için gazeteye ilan verdiği ortaya çıktı.
 • Yasemin savaşı kazanamadı - adnan menderes üniversitesi

  Yasemin savaşı kazanamadı20.06.2014

  Ege

  AYDIN Adnan Menderes Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Programcılığı Bölümü son sınıf öğrencisiyken geçen yıl rahatsızlanan Yasemin Uysal (21) muayeneye gittiği hastanede ilik kanserine yakalandığını öğrendi.Mezun olan ve tedaviye olumlu yanıt verdiği açıklanan Uysal’ın iyiye giden sağlık durumu bir süre önce yine bozuldu.
 • Aydın polisinden çocuklara İstanbul turu - adnan menderes üniversitesi

  Aydın polisinden çocuklara İstanbul turu06.06.2014

  Ege

  AYDIN Emniyeti Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanan "Sokaktan Sahaya, Sahadan Hayata" projesi kapsamında 220 çocuğa İstanbul'un tarihi güzelliklerini görme fırsatı sunulacağı bildirildi.110 çocuğun yer aldığı ilk kafile uğurlandı.
 • 'Korumak istiyorsanız anlatın' - adnan menderes üniversitesi

  'Korumak istiyorsanız anlatın'28.05.2014

  Sağlık

  Çocukların, okul öncesi eğitimle cinsel istismar konusunda bilinçlendirilmesinin önemli olduğu belirtildi.
 • Türk cerrahın büyük başarısı - adnan menderes üniversitesi

  Türk cerrahın büyük başarısı15.05.2014

  Ege

  GENEL Cerrahi Profesörü Ali Doğan Bozdağ'ın, hemoroid ameliyatlarını cerrah ve hasta açısından kolaylaştıran buluşu 'videoaneskop' adlı cihazı, patent yolculuğunda mutlu sona ulaştı.
 • Türk cerrahın büyük başarısı - adnan menderes üniversitesi

  Türk cerrahın büyük başarısı14.05.2014

  Ege

  GENEL Cerrahi Profesörü Ali Doğan Bozdağ'ın, hemoroid ameliyatlarını cerrah ve hasta açısından kolaylaştıran buluşu 'videoaneskop' adlı cihazı, patent yolculuğunda mutlu sona ulaştı.
 • Protez bacakla 61 saat pedal çevirdi - adnan menderes üniversitesi

  Protez bacakla 61 saat pedal çevirdi13.05.2014

  Ankara

  Türkiye'nin dünya sahnesinde gururu olan, bir Avrupa Şampiyonluğu, 3 Dünya Şampiyonluğu, bir Kainat Şampiyonluğu bulunan ve ağırlık kaldırmada 2013 Guinness Dünya Rekortmeni, Engelli Vücut Geliştirme Sporcumuz Tolga Murat Balıkçı, İzmir'den Aankara'ya bisikletle geldi.
 • Protez bacakla 600 km çevirecek - adnan menderes üniversitesi

  Protez bacakla 600 km çevirecek08.05.2014

  Ege

  AVRUPA, dünya ve kainat şampiyonlukları bulunan, ağırlık kaldırmada 2013 Guinness dünya rekortmeni, engelli vücut geliştirme sporcusu 29 yaşındaki Tolga Murat Balıkçı, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası’na dikkat çekmek için, protez bacağıyla İzmir’den Ankara’ya bisikletle gidecek.
 • 600 km pedal çevirecek - adnan menderes üniversitesi

  600 km pedal çevirecek07.05.2014

  Diger

  Türkiye’nin dünya sahnesinde gururu olan, bir Avrupa Şampiyonluğu, 3 Dünya Şampiyonluğu, bir Kainat Şampiyonluğu bulunan ve ağırlık kaldırmada 2013 Guinness Dünya Rekortmeni, Engelli Vücut Geliştirme Sporcumuz Tolga Murat Balıkçı, yine bir ilki başarmanın peşinde.
içinde

Adnan Menderes Üniversitesi


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz