Adnan Menderes Üniversitesi

 • Tüm olasılıklar değerlendirildi - adnan menderes üniversitesi
  Tüm olasılıklar değerlendirildi25.12.2014
  EgeİZMİR'de, Paramedik Günü'nde, 112 acil yardım ekiplerinde görev yapan paramedikler, trafik kazasından, rafineri patlamasına, yüksekten düşmeye kadar karşılaştıkları tüm yaralanma olaylarına karşı eğitim tatbikatı düzenledi.Nefes kesen tatbikatı, üniversitede eğitimleri devam eden paramedik adayları da izledi.Pramedik Derneği Basın Komisyon Başkanı Ebru Dede, bu faaliyetlerini, Diyarbakır'daki kazada hayatını kaybeden meslektaşları Duygu Duman'a ithaf ettiklerini söyledi.
 • 17 fakülteye yeni dekan - adnan menderes üniversitesi
  17 fakülteye yeni dekan25.12.2014
  EğitimYÖK devlet üniversitelerin bünyesindeki 17 fakülteye dekan ataması yaptı.
 • HDP Nazilli'ye 20'lik başkan - adnan menderes üniversitesi
  HDP Nazilli'ye 20'lik başkan24.12.2014
  EgeHALKLARIN Demokratik Partisi (HDP) Nazilli 1’inci Olağan Kongresi’nde, üniversite birinci sınıf öğrencisi 20 yaşındaki Fatoş Çetin ilçe başkanı seçildi.İlçe yönetiminin 9 asil 7 yedek üyesinin tamamı da kadınlardan oluştu.
 • AKTS ve Diploma Etiketi kazanan üniversiteler açıklandı - adnan menderes üniversitesi
  AKTS ve Diploma Etiketi kazanan üniversiteler açıklandı18.12.2014
  EğitimYÖK Başkanı Prof.Dr.Yekta Saraç Avrupa Kredi Transfer Sistemi (AKTS) ile Diploma Eki (DE) Etiketi ve Erasmus Kalite Belgesi Ödül Töreni’ne katıldı.YÖK Başkanı Saraç, AKTS Etiketi ve Diploma Etiketi almaya hak kazanan yükseköğretim kurumlarını tebrik etti.
 • Başka erkekle konuşan eşini bıçakladı - adnan menderes üniversitesi
  Başka erkekle konuşan eşini bıçakladı12.12.2014
  EgeAYDIN'da 28 yaşındaki Y.K., iddiaya göre bir erkekle sohbet ederken gördüğü eşi 21 yaşındaki O.K.'yı sırtından bıçakla yaraladı.Y.K.tutuklanırken, hayati tehlikesi bulunan O.K.'nin tedavisinin sürdüğü bildirildi.
 • Karaman ve Burdur'da kadın cinayetleri - adnan menderes üniversitesi
  Karaman ve Burdur'da kadın cinayetleri11.12.2014
  GündemKadın cinayetleri hız kesmiyor.Her gün yaşanan kadın cinayeti haberleri artık çifter çifter geliyor.Bugün kadın cinayetleri ile ilgili kahreden haberler Karaman ve Burdur'dan geldi.Aydın'da ise eşini sırtından bıçaklayarak ağır yaralayan bir erkek tutuklandı.
 • Ahmet HAKAN

  Nasıl oluyor da Aleviler CHP’ye oy verebiliyor? - adnan menderes üniversitesi
  Nasıl oluyor da Aleviler CHP’ye oy verebiliyor?20.11.2014
  YazarlarDERSİM’de katliam yapıldığında iktidarda kim vardı?
 • Listeleri Erdoğan değil YÖK değiştirmiş - adnan menderes üniversitesi
  Listeleri Erdoğan değil YÖK değiştirmiş18.11.2014
  GündemCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Yükseköğretim Kurulu’nun (YÖK) önerdiği listeden ilk rektör atamasını yaptı.14 üniversitenin rektörünü belirleyen Erdoğan, biri hariç, YÖK’ten gelen listede ilk sırada yer alan adayları atadı.Atamaların 7’sinde adayların aldığı oylar yerine YÖK’ün tercihleri etkili oldu.Atama kararlarına göre 6 üniversitenin rektörü yerinde kaldı, 8’i ise veto yedi.
 • Listeleri Erdoğan değil YÖK değiştirmiş - adnan menderes üniversitesi
  Listeleri Erdoğan değil YÖK değiştirmiş18.11.2014
  EğitimCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Yükseköğretim Kurulu’nun (YÖK) önerdiği listeden ilk rektör atamasını yaptı.14 üniversitenin rektörünü belirleyen Erdoğan, biri hariç, YÖK’ten gelen listede ilk sırada yer alan adayları atadı.Atamaların 7’sinde adayların aldığı oylar yerine YÖK’ün tercihleri etkili oldu.Atama kararlarına göre 6 üniversitenin rektörü yerinde kaldı, 8’i ise veto yedi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, 14 üniversiteye rektör atadı - adnan menderes üniversitesi
  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 14 üniversiteye rektör atadı17.11.2014
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yükseköğretim Kurulu’nun önerdiği adaylar arasında 14 üniversiteye rektör atadı.
 • 14 üniversiteye rektör atandı - adnan menderes üniversitesi
  14 üniversiteye rektör atandı17.11.2014
  EğitimCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yükseköğretim Kurulu’nun önerdiği adaylar arasında 14 üniversiteye rektör atadı.
 • YÖK üniversite listelerini altüst etti - adnan menderes üniversitesi
  YÖK üniversite listelerini altüst etti17.11.2014
  EğitimCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 14 üniversiteye rektör atamasını yaparken 7 atamada, adayların aldığı oylardan çok, YÖK’ün Cumhurbaşkanlığı’na yolladığı liste etkili oldu.
 • Atanan rektörlerden ilk açıklamalar - adnan menderes üniversitesi
  Atanan rektörlerden ilk açıklamalar17.11.2014
  EğitimYükseköğretim Kurulu'nun önerdiği adaylar arasından Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) rektörlüğüne atanan Prof.Dr.Cavit Bircan, üniversiteyi hak ettiği noktaya getirmek için el birliğiyle çalışacaklarını söyledi.
 • YÖK Başkan Vekili Prof.Dr.Yavuz Atar oldu - adnan menderes üniversitesi
  YÖK Başkan Vekili Prof.Dr.Yavuz Atar oldu13.11.2014
  EğitimYÖK Başkanlığı’na Prof.Dr.Yekta Saraç’ın atanmasının ardından boşalan Başkan Vekilliği’ne, Yürütme Kurulu Üyesi Prof.Dr.Yavuz Atar atandı.Prof.Dr.Saraç Başkanlığı’nda toplanan Genel Kurul’da, 14 devlet üniversitesinde yapılan seçimle rektör adayları arasından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunulmak üzere, her üniversite için 3’er aday da belirlendi.Ayrıca devlet üniversitelerin 40 fakültesine dekan atamaları da yapıldı.Bazı vakıf üniversitelerinin rektör ve dekan adayları için de olumlu görüş bildirildi.
 • Aydın tarım sektöründe buluştu - adnan menderes üniversitesi
  Aydın tarım sektöründe buluştu07.11.2014
  EgeAYDIN’da Ticaret Borsası, Ticaret Odası, Sanayi Odası, Ziraat Odası ve Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nün düzenlediği Aydın 3’üncü Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı açıldı.305 firmanın katıldığı fuar 4 gün boyunca ziyarete açık olacak.
 • Sanayide ders protokolü - adnan menderes üniversitesi
  Sanayide ders protokolü03.11.2014
  EgeEGE Bölgesi Sanayi Odası’nın, bölgedeki üniversitelerle sanayi arasındaki işbirliğini geliştirmek amacıyla kurduğu Üniversite Sanayi İşbirliği Koordinasyon Kurulu’na (ÜSKK) yeni üniversiteler katıldı.
 • 9 üniversitede rektörlük seçim heyecanı - adnan menderes üniversitesi
  9 üniversitede rektörlük seçim heyecanı30.10.2014
  EğitimÜniversiteler rektör adaylarını seçmek için sandık başına gitti.9 üniversite YÖK’e gönderilecek rektör adaylarını belirledi.YÖK Genel Kurulu’nda yapılacak değerlendirmenin ardından aday sayısı 3’e indirilecek ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yeni rektörleri atayacak.
 • "Potansiyel" analizler başladı - adnan menderes üniversitesi
  "Potansiyel" analizler başladı30.10.2014
  EgeEKOSİSTEMİ Koruma ve Doğa Sevenler Derneği (EKODOSD) ile Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü işbirliğiyle Aydın ile Muğla sınırları arasında kalan Beşparmak Dağı’ndaki (Latmos) ekoturizm potansiyelinin belirlenmesi için hazırlanan proje kapsamındaki arazi analizlerinden ilki, Koçarlı İlçesi’nin otantik mahallerinden biri olan Bağarcık’ta yapıldı.
 • Üniversiteler yeni rektörünü seçiyor - adnan menderes üniversitesi
  Üniversiteler yeni rektörünü seçiyor29.10.2014
  EğitimKocaeli Üniversitesi, Balıkesir Üniversitesi ve Adnan Menderes Üniversitesi'nde rektörlük yarışı başladı.Kocaeli Üniversitesi'nde 2 dönem rektörlük yapan Prof.Dr.Sezer Şener Komsuoğlu’nun görev süresi doldu.Balıkesir Üniverisetsi'nde ise daha önce iki kez aday olan Prof.Dr.Bedriye Tunçsiper tekrardan rektörlüğe aday.
 • 91'inci yılda hüzün ve gurur - adnan menderes üniversitesi
  91'inci yılda hüzün ve gurur29.10.2014
  EgeEGE Bölgesi’ndeki illerde, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Karaman’daki maden faciası nedeniyle buruk kutlandı.Çoğu kentte kutlamalara katılımın yoğun olduğu gözlenirken; konser, eğlence ve resepsiyonlar maden kazası nedeniyle iptal edildi.
 • Başbakanlık müsteşarının acı günü - adnan menderes üniversitesi
  Başbakanlık müsteşarının acı günü18.10.2014
  GündemCuma günü Başbakanlık Müsteşarı olan Kemal Madenoğlu’nun Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Hastanesi’nde kanser tedavisi gören mimar yeğeni, 28 yaşındaki Yılmaz Şekerci hayatını kaybetti.Aydın’a gelen Kemal Madenoğlu, yeğeninin cenazesini alarak Konya’ya hareket etti.
 • Bakan Zeybekçi'den olumsuz görüş - adnan menderes üniversitesi
  Bakan Zeybekçi'den olumsuz görüş17.10.2014
  EgeEKONOMİ Bakanı Nihat Zeybekci Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ)’nin akademik yıl açılışında yaptığı konuşmada, Kuzey Irak ve Suriye’deki çatışmaların ortaya çıkmasında Türkiye’nin masum olduğunu söyledi.Bazı Batılı ülkelerin Türkiye’nin Kobani’ye girmesini istediğini belirten Zeybekci, "Senin evladın kıymetli karadan girmiyorsun da, benim Mehmetim kıymetli değil mi?" diye konuştu.
 • Kurban derileri ile fakülte inşaatı tamamlanıyor - adnan menderes üniversitesi
  Kurban derileri ile fakülte inşaatı tamamlanıyor10.10.2014
  EğitimAydın’ın Söke İlçesi’nde Kurban Bayramı’nda toplanan kurban derileri, Adnan Menderes Üniversitesi Söke Mimarlık ve Tasarım Fakültesi inşaatının tamamlanması için maddi destek sağladı.
 • 10 kilometre kalmıştı - adnan menderes üniversitesi
  10 kilometre kalmıştı08.10.2014
  EgeİZMİR Buca’da oturan ve Aydın Çine’deki akrabalarını bayram nedeniyle ziyaret etmek için arabasıyla yola çıkan Mehmet Akkaş (63), Aydın Muğla Karayolu Çaltı Mevkisi’nde, aynı istikamette seyreden İsa Kaşar (51) yönetimindeki araçla çarpıştı.
 • Saatlerce böyle bekledi - adnan menderes üniversitesi
  Saatlerce böyle bekledi01.10.2014
  EgeAydın’ın Nazilli İlçesi’nde hasta taşıyan bir ambulansın çarptığı at telef olurken, ayağı kırılan tayı ise beş saat boyunca yardım bekledi.Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ekiplerin kamyonete yüklediği tay, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’ne götürüldü.
 • Kuşadası Davutlar'ın eski Belediye Başkanı Adem Tuna'ya silahlı saldırı - adnan menderes üniversitesi
  Kuşadası Davutlar'ın eski Belediye Başkanı Adem Tuna'ya silahlı saldırı30.09.2014
  GündemAydın’ın Kuşadası İlçesi’ne bağlı, ’büyükşehir’ yasası öncesi belde olan Davutlar’ın eski Belediye Başkanı Adem Tuna, arkasından yaklaşan bir kişi tarafından tabancayla vuruldu.Yaralanan Tuna hastanede tedaviye alınırken, görgü tanıklarının verdiği eşkal doğrultusunda B.E.adlı bir kişi yakalandı.
 • Saçını boyattığı için KPSS'ye alınmayan öğretmen adayına takipsizlik - adnan menderes üniversitesi
  Saçını boyattığı için KPSS'ye alınmayan öğretmen adayına takipsizlik30.09.2014
  EğitimAdana'da, sınav giriş belgesindeki fotoğrafla saç rengi uyuşmadığı için KPSS'ye alınmayan öğretmen adayı Pelin Derya Çetinkaya hakkında "resmi belgede sahtecilik" iddiasıyla başlatılan soruşturmada, takipsizlik kararı verildi.
 • Üniversitelerarası Kurul toplandı - adnan menderes üniversitesi
  Üniversitelerarası Kurul toplandı21.09.2014
  EğitimÜniversitelerarası Kurul (ÜAK) toplantısı, Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Rektörü ve ÜAK Başkanı Prof.Dr.Mustafa Birincioğlu'nun ev sahipliğinde Aydın'da toplandı.Atatürk Kongre Merkezi'ndeki toplantının açılışında konuşan Aydın Valisi Erol Ayyıldız, ilde bilim insanlarını ağırlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.
 • Kırmızı ışıkta geçtiği öne sürülen makam aracı kaza yaptı: 4 yaralı - adnan menderes üniversitesi
  Kırmızı ışıkta geçtiği öne sürülen makam aracı kaza yaptı: 4 yaralı03.09.2014
  EgeAYDIN’ın Nazilli İlçesi’nde, 5 otomobilin karıştığı zincirleme kazada, aralarında merkez Efeler İlçesi Belediye Başkanı CHP’li Mesut Özakcan’ın da aralarında bulunduğu 4 kişi yaralandı.
 • CHP'li Efeler Belediye Başkanı kazada yaralandı - adnan menderes üniversitesi
  CHP'li Efeler Belediye Başkanı kazada yaralandı01.09.2014
  GündemAydın'ın Nazilli İlçesi'nde, beş otomobilin karıştığı zincirleme kazada, CHP'li Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan'ın (62) da bulunduğu 4 kişi yaralandı.
 • EGE'DE ZAFER GURURU - adnan menderes üniversitesi
  EGE'DE ZAFER GURURU30.08.2014
  Ege30 Ağustos Zafer Bayramı dün Ege’de törenlerle kutlandı.Atatürk anıtlarına çelenkler sunuldu, protokol üyeleri vatandaşya bayramlaştı, tören geçişleri gerçekleştirildi, asker ve gaziler alkışlandı.
 • Strese neden olan saç dökülmesine de stres yol açıyor - adnan menderes üniversitesi
  Strese neden olan saç dökülmesine de stres yol açıyor18.08.2014
  SağlıkAdnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Dermatoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr.Neslihan Şendur, strese neden olan saç dökülmesine "stresin" yol açabildiğini söyledi.
 • Hürriyet Avrupa'dan bir yenilik! - adnan menderes üniversitesi
  Hürriyet Avrupa'dan bir yenilik!07.08.2014
  AvrupaBu günden itibaren Hürriyet Avrupa sizlere Türkiye'den haberler iletiyor.İlk uygulamaya bugün başlıyoruz.İşte Türkiye'de il il olan olaylardan seçtiklerimiz:
 • Ünversiteli genç kaza kurbanı - adnan menderes üniversitesi
  Ünversiteli genç kaza kurbanı02.08.2014
  EgeDALAMAN’da Adnan Menderes Üniversitesi öğrencisi Bekir Uslu (20), dün saat 06.00 sıralarında 48 E 1356 plakalı otomobiliyle Altıntaş Mahallesi Gazi Bulvarı’nda Bayram Ali Aşkın’ın (40) kullandığı 48 E 3076 plakalı Havaş servis otobüsüne arkadan çarptı.
 • Kaan’ın yaşamı kemik iliği nakline bağlı - adnan menderes üniversitesi
  Kaan’ın yaşamı kemik iliği nakline bağlı02.08.2014
  EgeKÖYPCEĞİZi’de yaşayan ve bir akaryakıt istasyonunda pompa görevlisi olan Kenan Baylan (31) ile eşi Müjde Baylan’ın (22) 18 ay önce, Kaan adını verdikleri oğulları doğdu.
 • Mehmet’i deniz aldı - adnan menderes üniversitesi
  Mehmet’i deniz aldı01.08.2014
  GündemANTALYA’daki kuzeninin düğünü için İzmir’den gelen Adnan Menderes Üniversitesi İşletme 3’üncü sınıf öğrencisi Mehmet Doğaç Çelik (22), önceki akşam saatlerinde ailesiyle Konyaaltı Sahili’ne gitti.
 • Düğüne gelen üniversiteli denizde boğuldu - adnan menderes üniversitesi
  Düğüne gelen üniversiteli denizde boğuldu31.07.2014
  GündemAntalya'ya kuzeninin düğünü için gelen 22 yaşındaki Mehmet Doğaç Çelik, dün akşam girdiği denizden bir daha çıkamadı.Sahil Güvenlik ve Deniz Polisi’nin gece boyunca aradığı gencin cesedi sabah saatlerinde Konyaaltı Sahili’nde bulundu.
 • Germencik'te zincirleme kaza: 1 ölü 5 yaralı - adnan menderes üniversitesi
  Germencik'te zincirleme kaza: 1 ölü 5 yaralı30.07.2014
  EgeAYDIN'ın Germencik İlçesi'nde, bir traktör, otomobil ve minibüsün karıştığı zincirleme kazada, 1 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.
 • 111 rektörden 11 dilde Gazze bildirisi - adnan menderes üniversitesi
  111 rektörden 11 dilde Gazze bildirisi23.07.2014
  EğitimTürkiye'deki 111 üniversite rektörü, yayımladıkları ortak bildiride, İsrail'in, aralarında masum çocuk ve kadınların da bulunduğu 500'den fazla sivil Filistinlinin hayatını kaybettiği, binlercesinin yaralandığı, uluslararası hukuka ve temel insan haklarına aykırı saldırılarını nefretle kınadı.
 • 87 rektörden İsrail açıklaması - adnan menderes üniversitesi
  87 rektörden İsrail açıklaması19.07.2014
  GündemTürkiye'de 87 üniversitenin rektörü, ortak bir deklarasyon yayımlayarak, İsrail'in Gazze'ye saldırılarını kınadı.
 • KPSS'ye alınmayan adaydan bireysel sınav hakkı isteği - adnan menderes üniversitesi
  KPSS'ye alınmayan adaydan bireysel sınav hakkı isteği08.07.2014
  EğitimSınav giriş belgesindeki fotoğrafla saç rengi uyuşmadığı için KPSS'ye alınmadığı gerekçesiyle mağdur olduğunu bildiren öğretmen adayı Pelin Derya Çetinkaya (24), kendisine bireysel sınav hakkı tanınmasını istiyor.
 • Boyadan kaybetti - adnan menderes üniversitesi
  Boyadan kaybetti07.07.2014
  GündemAdana’da KPSS’ye giren genç kadının saç rengi giriş belgesindeki fotoğrafından farklı olunca, başkasının yerini aldığı şüphesiyle gözaltına alındı.
 • Saçını boyatınca KPSS'ye giremedi - adnan menderes üniversitesi
  Saçını boyatınca KPSS'ye giremedi06.07.2014
  GündemAdana'da Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (KPSS) giren 24 yaşındaki Pelin Derya Çetinkaya, saç rengi sınav giriş belgesindeki fotoğrafından farklı olunca, başkasının yerine sınava girdiği şüphesiyle gözaltına alındı.Sınava giremeyen ve bu yıl öğretmen olma şansını kaybeden Çetinkaya "Karakolda ne söylediysem inandıramadım.13 aylık emeğim boşa gitti" dedi.
 • Saçını boyatınca sınava giremedi, gözaltına alındı - adnan menderes üniversitesi
  Saçını boyatınca sınava giremedi, gözaltına alındı06.07.2014
  EğitimAdana’da Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (KPSS) giren 24 yaşındaki Pelin Derya Çetinkaya, saç rengi sınav giriş belgesindeki fotoğrafından farklı olunca, başkasının yerine sınava girdiği şüphesiyle gözaltına alındı.Sınava giremeyen ve bu yıl öğretmen olma şansını kaybeden Çetinkaya, "Karakolda ne söylediysem inandıramadım.13 aylık emeğim boşa gitti" dedi.
 • ADÜ Rektörü Birincioğlu, ÜAK başkanlığına atandı - adnan menderes üniversitesi
  ADÜ Rektörü Birincioğlu, ÜAK başkanlığına atandı30.06.2014
  EğitimAdnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Rektörü Prof.Dr.Mustafa Birincioğlu'nun, Üniversitelerarası Kurul (ÜAK) Başkanlığı'na atandığı bildirildi.
 • Çocuk hastalara eğlenceli tedavi - adnan menderes üniversitesi
  Çocuk hastalara eğlenceli tedavi28.06.2014
  EgeAYDIN Adnan Menderes Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı çocukları eğlendirerek tedavi ediyor.Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ABD Başkanı ve Çocuk Nefrolojisi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.Dr.Ferah Sönmez, çocukları, renkli etkinliklerle sadece bedenen değil ruhen de tedavi ettiklerini kaydetti.
 • Aydın'da asansör dehşeti: 1'i çocuk 6 yaralı - adnan menderes üniversitesi
  Aydın'da asansör dehşeti: 1'i çocuk 6 yaralı24.06.2014
  EgeAYDIN’da, TOKİ konutlarında bir apartmanın asansörünün halatının kopması sonucu 3’üncü kattan zemine düşen asansörde bulunan biri çocuk 6 kişi yaralandı.Site yönetiminin bir hafta önce asansörün bakımı için gazeteye ilan verdiği ortaya çıktı.
 • Yasemin savaşı kazanamadı - adnan menderes üniversitesi
  Yasemin savaşı kazanamadı21.06.2014
  EgeAYDIN Adnan Menderes Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Programcılığı Bölümü son sınıf öğrencisiyken geçen yıl rahatsızlanan Yasemin Uysal (21) muayeneye gittiği hastanede ilik kanserine yakalandığını öğrendi.Mezun olan ve tedaviye olumlu yanıt verdiği açıklanan Uysal’ın iyiye giden sağlık durumu bir süre önce yine bozuldu.
 • Aydın polisinden çocuklara İstanbul turu - adnan menderes üniversitesi
  Aydın polisinden çocuklara İstanbul turu07.06.2014
  EgeAYDIN Emniyeti Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanan "Sokaktan Sahaya, Sahadan Hayata" projesi kapsamında 220 çocuğa İstanbul'un tarihi güzelliklerini görme fırsatı sunulacağı bildirildi.110 çocuğun yer aldığı ilk kafile uğurlandı.
 • 'Korumak istiyorsanız anlatın' - adnan menderes üniversitesi
  'Korumak istiyorsanız anlatın'28.05.2014
  SağlıkÇocukların, okul öncesi eğitimle cinsel istismar konusunda bilinçlendirilmesinin önemli olduğu belirtildi.
içinde

Adnan Menderes Üniversitesi


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz