Adnan Menderes Üniversitesi


 • Sanayide ders protokolüadnan menderes üniversitesi -

  Sanayide ders protokolü31.10.2014

  Ege

  EGE Bölgesi Sanayi Odası’nın, bölgedeki üniversitelerle sanayi arasındaki işbirliğini geliştirmek amacıyla kurduğu Üniversite Sanayi İşbirliği Koordinasyon Kurulu’na (ÜSKK) yeni üniversiteler katıldı.
 • 9 üniversitede rektörlük seçim heyecanıadnan menderes üniversitesi -

  9 üniversitede rektörlük seçim heyecanı31.10.2014

  Eğitim

  Üniversiteler rektör adaylarını seçmek için sandık başına gitti.9 üniversite YÖK’e gönderilecek rektör adaylarını belirledi.YÖK Genel Kurulu’nda yapılacak değerlendirmenin ardından aday sayısı 3’e indirilecek ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yeni rektörleri atayacak.
 • "Potansiyel" analizler başladıadnan menderes üniversitesi -

  "Potansiyel" analizler başladı30.10.2014

  Ege

  EKOSİSTEMİ Koruma ve Doğa Sevenler Derneği (EKODOSD) ile Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü işbirliğiyle Aydın ile Muğla sınırları arasında kalan Beşparmak Dağı’ndaki (Latmos) ekoturizm potansiyelinin belirlenmesi için hazırlanan proje kapsamındaki arazi analizlerinden ilki, Koçarlı İlçesi’nin otantik mahallerinden biri olan Bağarcık’ta yapıldı.
 • Üniversiteler yeni rektörünü seçiyoradnan menderes üniversitesi -

  Üniversiteler yeni rektörünü seçiyor30.10.2014

  Eğitim

  Kocaeli Üniversitesi, Balıkesir Üniversitesi ve Adnan Menderes Üniversitesi'nde rektörlük yarışı başladı.Kocaeli Üniversitesi'nde 2 dönem rektörlük yapan Prof.Dr.Sezer Şener Komsuoğlu’nun görev süresi doldu.Balıkesir Üniverisetsi'nde ise daha önce iki kez aday olan Prof.Dr.Bedriye Tunçsiper tekrardan rektörlüğe aday.
 • 91'inci yılda hüzün ve gururadnan menderes üniversitesi -

  91'inci yılda hüzün ve gurur29.10.2014

  Ege

  EGE Bölgesi’ndeki illerde, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Karaman’daki maden faciası nedeniyle buruk kutlandı.Çoğu kentte kutlamalara katılımın yoğun olduğu gözlenirken; konser, eğlence ve resepsiyonlar maden kazası nedeniyle iptal edildi.
 • Başbakanlık müsteşarının acı günüadnan menderes üniversitesi -

  Başbakanlık müsteşarının acı günü19.10.2014

  GÜNDEM

  Cuma günü Başbakanlık Müsteşarı olan Kemal Madenoğlu’nun Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Hastanesi’nde kanser tedavisi gören mimar yeğeni, 28 yaşındaki Yılmaz Şekerci hayatını kaybetti.Aydın’a gelen Kemal Madenoğlu, yeğeninin cenazesini alarak Konya’ya hareket etti.
 • Bakan Zeybekçi'den olumsuz görüşadnan menderes üniversitesi -

  Bakan Zeybekçi'den olumsuz görüş17.10.2014

  Ege

  EKONOMİ Bakanı Nihat Zeybekci Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ)’nin akademik yıl açılışında yaptığı konuşmada, Kuzey Irak ve Suriye’deki çatışmaların ortaya çıkmasında Türkiye’nin masum olduğunu söyledi.Bazı Batılı ülkelerin Türkiye’nin Kobani’ye girmesini istediğini belirten Zeybekci, "Senin evladın kıymetli karadan girmiyorsun da, benim Mehmetim kıymetli değil mi?" diye konuştu.
 • Kurban derileri ile fakülte inşaatı tamamlanıyoradnan menderes üniversitesi -

  Kurban derileri ile fakülte inşaatı tamamlanıyor10.10.2014

  Eğitim

  Aydın’ın Söke İlçesi’nde Kurban Bayramı’nda toplanan kurban derileri, Adnan Menderes Üniversitesi Söke Mimarlık ve Tasarım Fakültesi inşaatının tamamlanması için maddi destek sağladı.
 • 10 kilometre kalmıştıadnan menderes üniversitesi -

  10 kilometre kalmıştı07.10.2014

  Ege

  İZMİR Buca’da oturan ve Aydın Çine’deki akrabalarını bayram nedeniyle ziyaret etmek için arabasıyla yola çıkan Mehmet Akkaş (63), Aydın Muğla Karayolu Çaltı Mevkisi’nde, aynı istikamette seyreden İsa Kaşar (51) yönetimindeki araçla çarpıştı.
 • Saatlerce böyle beklediadnan menderes üniversitesi -

  Saatlerce böyle bekledi30.09.2014

  Ege

  Aydın’ın Nazilli İlçesi’nde hasta taşıyan bir ambulansın çarptığı at telef olurken, ayağı kırılan tayı ise beş saat boyunca yardım bekledi.Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ekiplerin kamyonete yüklediği tay, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’ne götürüldü.
 • Saçını boyattığı için KPSS'ye alınmayan öğretmen adayına takipsizlikadnan menderes üniversitesi -

  Saçını boyattığı için KPSS'ye alınmayan öğretmen adayına takipsizlik30.09.2014

  Eğitim

  Adana'da, sınav giriş belgesindeki fotoğrafla saç rengi uyuşmadığı için KPSS'ye alınmayan öğretmen adayı Pelin Derya Çetinkaya hakkında "resmi belgede sahtecilik" iddiasıyla başlatılan soruşturmada, takipsizlik kararı verildi.
 • Üniversitelerarası Kurul toplandıadnan menderes üniversitesi -

  Üniversitelerarası Kurul toplandı21.09.2014

  Eğitim

  Üniversitelerarası Kurul (ÜAK) toplantısı, Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Rektörü ve ÜAK Başkanı Prof.Dr.Mustafa Birincioğlu'nun ev sahipliğinde Aydın'da toplandı.Atatürk Kongre Merkezi'ndeki toplantının açılışında konuşan Aydın Valisi Erol Ayyıldız, ilde bilim insanlarını ağırlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.
 • CHP'li Efeler Belediye Başkanı kazada yaralandıadnan menderes üniversitesi -

  CHP'li Efeler Belediye Başkanı kazada yaralandı01.09.2014

  Gündem2008

  Aydın'ın Nazilli İlçesi'nde, beş otomobilin karıştığı zincirleme kazada, CHP'li Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan'ın (62) da bulunduğu 4 kişi yaralandı.
 • Kırmızı ışıkta geçtiği öne sürülen makam aracı kaza yaptı: 4 yaralıadnan menderes üniversitesi -

  Kırmızı ışıkta geçtiği öne sürülen makam aracı kaza yaptı: 4 yaralı01.09.2014

  Ege

  AYDIN’ın Nazilli İlçesi’nde, 5 otomobilin karıştığı zincirleme kazada, aralarında merkez Efeler İlçesi Belediye Başkanı CHP’li Mesut Özakcan’ın da aralarında bulunduğu 4 kişi yaralandı.
 • EGE'DE ZAFER GURURUadnan menderes üniversitesi -

  EGE'DE ZAFER GURURU29.08.2014

  Ege

  30 Ağustos Zafer Bayramı dün Ege’de törenlerle kutlandı.Atatürk anıtlarına çelenkler sunuldu, protokol üyeleri vatandaşya bayramlaştı, tören geçişleri gerçekleştirildi, asker ve gaziler alkışlandı.
 • Strese neden olan saç dökülmesine de stres yol açıyoradnan menderes üniversitesi -

  Strese neden olan saç dökülmesine de stres yol açıyor17.08.2014

  Sağlık

  Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Dermatoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr.Neslihan Şendur, strese neden olan saç dökülmesine "stresin" yol açabildiğini söyledi.
 • Hürriyet Avrupa'dan bir yenilik!adnan menderes üniversitesi -

  Hürriyet Avrupa'dan bir yenilik!06.08.2014

  Avrupa

  Bu günden itibaren Hürriyet Avrupa sizlere Türkiye'den haberler iletiyor.İlk uygulamaya bugün başlıyoruz.İşte Türkiye'de il il olan olaylardan seçtiklerimiz:
 • Kaan’ın yaşamı kemik iliği nakline bağlıadnan menderes üniversitesi -

  Kaan’ın yaşamı kemik iliği nakline bağlı02.08.2014

  Ege

  KÖYPCEĞİZi’de yaşayan ve bir akaryakıt istasyonunda pompa görevlisi olan Kenan Baylan (31) ile eşi Müjde Baylan’ın (22) 18 ay önce, Kaan adını verdikleri oğulları doğdu.
 • Ünversiteli genç kaza kurbanıadnan menderes üniversitesi -

  Ünversiteli genç kaza kurbanı01.08.2014

  Ege

  DALAMAN’da Adnan Menderes Üniversitesi öğrencisi Bekir Uslu (20), dün saat 06.00 sıralarında 48 E 1356 plakalı otomobiliyle Altıntaş Mahallesi Gazi Bulvarı’nda Bayram Ali Aşkın’ın (40) kullandığı 48 E 3076 plakalı Havaş servis otobüsüne arkadan çarptı.
 • Mehmet’i deniz aldıadnan menderes üniversitesi -

  Mehmet’i deniz aldı01.08.2014

  Gündem2008

  ANTALYA’daki kuzeninin düğünü için İzmir’den gelen Adnan Menderes Üniversitesi İşletme 3’üncü sınıf öğrencisi Mehmet Doğaç Çelik (22), önceki akşam saatlerinde ailesiyle Konyaaltı Sahili’ne gitti.
 • Düğüne gelen üniversiteli denizde boğulduadnan menderes üniversitesi -

  Düğüne gelen üniversiteli denizde boğuldu31.07.2014

  Gündem2008

  Antalya'ya kuzeninin düğünü için gelen 22 yaşındaki Mehmet Doğaç Çelik, dün akşam girdiği denizden bir daha çıkamadı.Sahil Güvenlik ve Deniz Polisi’nin gece boyunca aradığı gencin cesedi sabah saatlerinde Konyaaltı Sahili’nde bulundu.
 • Germencik'te zincirleme kaza: 1 ölü 5 yaralıadnan menderes üniversitesi -

  Germencik'te zincirleme kaza: 1 ölü 5 yaralı30.07.2014

  Ege

  AYDIN'ın Germencik İlçesi'nde, bir traktör, otomobil ve minibüsün karıştığı zincirleme kazada, 1 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.
 • 111 rektörden 11 dilde Gazze bildirisiadnan menderes üniversitesi -

  111 rektörden 11 dilde Gazze bildirisi23.07.2014

  Eğitim

  Türkiye'deki 111 üniversite rektörü, yayımladıkları ortak bildiride, İsrail'in, aralarında masum çocuk ve kadınların da bulunduğu 500'den fazla sivil Filistinlinin hayatını kaybettiği, binlercesinin yaralandığı, uluslararası hukuka ve temel insan haklarına aykırı saldırılarını nefretle kınadı.
 • 87 rektörden İsrail açıklamasıadnan menderes üniversitesi -

  87 rektörden İsrail açıklaması19.07.2014

  Gündem2008

  Türkiye'de 87 üniversitenin rektörü, ortak bir deklarasyon yayımlayarak, İsrail'in Gazze'ye saldırılarını kınadı.
 • KPSS'ye alınmayan adaydan bireysel sınav hakkı isteğiadnan menderes üniversitesi -

  KPSS'ye alınmayan adaydan bireysel sınav hakkı isteği08.07.2014

  Eğitim

  Sınav giriş belgesindeki fotoğrafla saç rengi uyuşmadığı için KPSS'ye alınmadığı gerekçesiyle mağdur olduğunu bildiren öğretmen adayı Pelin Derya Çetinkaya (24), kendisine bireysel sınav hakkı tanınmasını istiyor.
 • Boyadan kaybettiadnan menderes üniversitesi -

  Boyadan kaybetti07.07.2014

  Gündem2008

  Adana’da KPSS’ye giren genç kadının saç rengi giriş belgesindeki fotoğrafından farklı olunca, başkasının yerini aldığı şüphesiyle gözaltına alındı.
 • Saçını boyatınca KPSS'ye giremediadnan menderes üniversitesi -

  Saçını boyatınca KPSS'ye giremedi06.07.2014

  Gündem2008

  Adana'da Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (KPSS) giren 24 yaşındaki Pelin Derya Çetinkaya, saç rengi sınav giriş belgesindeki fotoğrafından farklı olunca, başkasının yerine sınava girdiği şüphesiyle gözaltına alındı.Sınava giremeyen ve bu yıl öğretmen olma şansını kaybeden Çetinkaya "Karakolda ne söylediysem inandıramadım.13 aylık emeğim boşa gitti" dedi.
 • Saçını boyatınca sınava giremedi, gözaltına alındıadnan menderes üniversitesi -

  Saçını boyatınca sınava giremedi, gözaltına alındı06.07.2014

  Eğitim

  Adana’da Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (KPSS) giren 24 yaşındaki Pelin Derya Çetinkaya, saç rengi sınav giriş belgesindeki fotoğrafından farklı olunca, başkasının yerine sınava girdiği şüphesiyle gözaltına alındı.Sınava giremeyen ve bu yıl öğretmen olma şansını kaybeden Çetinkaya, "Karakolda ne söylediysem inandıramadım.13 aylık emeğim boşa gitti" dedi.
 • ADÜ Rektörü Birincioğlu, ÜAK başkanlığına atandıadnan menderes üniversitesi -

  ADÜ Rektörü Birincioğlu, ÜAK başkanlığına atandı30.06.2014

  Eğitim

  Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Rektörü Prof.Dr.Mustafa Birincioğlu'nun, Üniversitelerarası Kurul (ÜAK) Başkanlığı'na atandığı bildirildi.
 • Çocuk hastalara eğlenceli tedaviadnan menderes üniversitesi -

  Çocuk hastalara eğlenceli tedavi27.06.2014

  Ege

  AYDIN Adnan Menderes Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı çocukları eğlendirerek tedavi ediyor.Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ABD Başkanı ve Çocuk Nefrolojisi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.Dr.Ferah Sönmez, çocukları, renkli etkinliklerle sadece bedenen değil ruhen de tedavi ettiklerini kaydetti.
 • Aydın'da asansör dehşeti: 1'i çocuk 6 yaralıadnan menderes üniversitesi -

  Aydın'da asansör dehşeti: 1'i çocuk 6 yaralı23.06.2014

  Ege

  AYDIN’da, TOKİ konutlarında bir apartmanın asansörünün halatının kopması sonucu 3’üncü kattan zemine düşen asansörde bulunan biri çocuk 6 kişi yaralandı.Site yönetiminin bir hafta önce asansörün bakımı için gazeteye ilan verdiği ortaya çıktı.
 • Yasemin savaşı kazanamadıadnan menderes üniversitesi -

  Yasemin savaşı kazanamadı20.06.2014

  Ege

  AYDIN Adnan Menderes Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Programcılığı Bölümü son sınıf öğrencisiyken geçen yıl rahatsızlanan Yasemin Uysal (21) muayeneye gittiği hastanede ilik kanserine yakalandığını öğrendi.Mezun olan ve tedaviye olumlu yanıt verdiği açıklanan Uysal’ın iyiye giden sağlık durumu bir süre önce yine bozuldu.
 • Aydın polisinden çocuklara İstanbul turuadnan menderes üniversitesi -

  Aydın polisinden çocuklara İstanbul turu06.06.2014

  Ege

  AYDIN Emniyeti Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanan "Sokaktan Sahaya, Sahadan Hayata" projesi kapsamında 220 çocuğa İstanbul'un tarihi güzelliklerini görme fırsatı sunulacağı bildirildi.110 çocuğun yer aldığı ilk kafile uğurlandı.
 • 'Korumak istiyorsanız anlatın'adnan menderes üniversitesi -

  'Korumak istiyorsanız anlatın'28.05.2014

  Sağlık

  Çocukların, okul öncesi eğitimle cinsel istismar konusunda bilinçlendirilmesinin önemli olduğu belirtildi.
 • Türk cerrahın büyük başarısıadnan menderes üniversitesi -

  Türk cerrahın büyük başarısı15.05.2014

  Ege

  GENEL Cerrahi Profesörü Ali Doğan Bozdağ'ın, hemoroid ameliyatlarını cerrah ve hasta açısından kolaylaştıran buluşu 'videoaneskop' adlı cihazı, patent yolculuğunda mutlu sona ulaştı.
 • Türk cerrahın büyük başarısıadnan menderes üniversitesi -

  Türk cerrahın büyük başarısı14.05.2014

  Ege

  GENEL Cerrahi Profesörü Ali Doğan Bozdağ'ın, hemoroid ameliyatlarını cerrah ve hasta açısından kolaylaştıran buluşu 'videoaneskop' adlı cihazı, patent yolculuğunda mutlu sona ulaştı.
 • Protez bacakla 61 saat pedal çevirdiadnan menderes üniversitesi -

  Protez bacakla 61 saat pedal çevirdi13.05.2014

  Ankara

  Türkiye'nin dünya sahnesinde gururu olan, bir Avrupa Şampiyonluğu, 3 Dünya Şampiyonluğu, bir Kainat Şampiyonluğu bulunan ve ağırlık kaldırmada 2013 Guinness Dünya Rekortmeni, Engelli Vücut Geliştirme Sporcumuz Tolga Murat Balıkçı, İzmir'den Aankara'ya bisikletle geldi.
 • Protez bacakla 600 km çevirecekadnan menderes üniversitesi -

  Protez bacakla 600 km çevirecek08.05.2014

  Ege

  AVRUPA, dünya ve kainat şampiyonlukları bulunan, ağırlık kaldırmada 2013 Guinness dünya rekortmeni, engelli vücut geliştirme sporcusu 29 yaşındaki Tolga Murat Balıkçı, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası’na dikkat çekmek için, protez bacağıyla İzmir’den Ankara’ya bisikletle gidecek.
 • 600 km pedal çevirecekadnan menderes üniversitesi -

  600 km pedal çevirecek07.05.2014

  Diger

  Türkiye’nin dünya sahnesinde gururu olan, bir Avrupa Şampiyonluğu, 3 Dünya Şampiyonluğu, bir Kainat Şampiyonluğu bulunan ve ağırlık kaldırmada 2013 Guinness Dünya Rekortmeni, Engelli Vücut Geliştirme Sporcumuz Tolga Murat Balıkçı, yine bir ilki başarmanın peşinde.
 • Protez bacakla 600 kilometreadnan menderes üniversitesi -

  Protez bacakla 600 kilometre07.05.2014

  Ankara

  Avrupa Şampiyonluğu, 3 Dünya Şampiyonluğu, bir Kainat Şampiyonluğu bulunan ve ağırlık kaldırmada 2013 Guinness Dünya Rekortmeni, Engelli Vücut Geliştirme Sporcusu Tolga Murat Balıkçı, yine bir ilki başarmanın peşinde.10-16 Mayıs Engelliler Haftası'na dikkat çekmek isteyen Tolga Murat Balıkçı, protez bacağıyla İzmir'den Ankara'ya bisikletle gelecek.
 • ADÜ'ye şok soruşturmaadnan menderes üniversitesi -

  ADÜ'ye şok soruşturma23.04.2014

  Ege

  AYDIN Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı, kampüsteki Nevruz kutlamaları ile Uludere ve Halepçe ile ilgili protestolara katılan toplam 120 öğrenci hakkında, izinsiz gösteri yaptıkları iddiasıyla disiplin soruşturması başlattı.
 • 120 üniversiteliye izinsiz gösteri soruşturmasıadnan menderes üniversitesi -

  120 üniversiteliye izinsiz gösteri soruşturması22.04.2014

  Eğitim

  Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı, kampüsteki Nevruz kutlamaları ile Uludere ve Halepçe ile ilgili protestolara katılan toplam 120 öğrenci hakkında, izinsiz gösteri yaptıkları iddiasıyla disiplin soruşturması başlattı.
 • YÖK 29 fakülteye dekan atadıadnan menderes üniversitesi -

  YÖK 29 fakülteye dekan atadı17.04.2014

  Eğitim

  YÖK'ten yapılan açıklamaya göre, dün gerçekleştiren Genel Kurul toplantısında, eğitim, kadro, mevzuat ve vakıf üniversiteleri komisyonları raporlarının yanı sıra diğer gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.Özyeğin Üniversitesi’nin eski rektörü Prof.Dr.Erhan Erkut, Mef Üniversitesi’nin İktisadi İdari Bilimler Fakültesi dekanı oldu.
 • YÖK 29 fakülteye dekan atadıadnan menderes üniversitesi -

  YÖK 29 fakülteye dekan atadı17.04.2014

  Gündem2008

  Yükseköğretim Kurulu (YÖK), devlet üniversitelerine ait 29 fakülteye dekan atadı.
 • Otel odasında intihar girişimiadnan menderes üniversitesi -

  Otel odasında intihar girişimi04.04.2014

  Ege

  AYDIN'da, 52 yaşındaki Nuh Küçük, sevdiği kadının aşkına karşılık vermemesi üzerine veda mektubu bırakıp kaldığı otel odasında ilaç içerek intihar girişiminde bulundu.
 • Şükrü KÜÇÜKŞAHİN

  Gezi’den ders alan başkanadnan menderes üniversitesi -

  Gezi’den ders alan başkan16.03.2014

  Yazarlar

  AYDIN Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, bu kez büyükşehir adayı olarak AKP’den Mustafa Savaş, MHP’den Ali Uzunırmak ile yarışıyor.
 • En iyi tişörtü tasarlayanlar kazanacakadnan menderes üniversitesi -

  En iyi tişörtü tasarlayanlar kazanacak14.03.2014

  Ege

  NOVADA Outlet Söke, genç giyimin ünlü markalarından Jimmy Key’le geçen yıl gerçekleştirdiği jean tasarım yarışmasının ardından, bu yıl da T-shirt tasarım yarışması açtı.
 • Ziraat fakültesi dekanı hayatını kaybettiadnan menderes üniversitesi -

  Ziraat fakültesi dekanı hayatını kaybetti05.03.2014

  Eğitim

  Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Ziraat Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Ömer Faruk Durdu kanser tedavisi gördüğü ADÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde yaşamını yitirdi.Dekan Prof.Dr.Ömer Faruk Durdu için ADÜ’de cenaze töreni düzenlendi.Duygusal anların yaşandığı törende, kardeşim dediği Durdu’yu kaybetmenin üzüntüsünü yaşadığını belirten ADÜ Rektörü Prof.Dr.Mustafa Birincioğlu, "Üniversitemiz seni ve yaptıklarını asla unutmayacaktır" dedi.
 • Adnan Menderes Üniversitesi'nin acı günüadnan menderes üniversitesi -

  Adnan Menderes Üniversitesi'nin acı günü05.03.2014

  Ege

  AYDIN Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Ziraat Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Ömer Faruk Durdu kanser tedavisi gördüğü ADÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde yaşamını yitirdi.
 • Üniversiteli gençler motorsiklet kurbanıadnan menderes üniversitesi -

  Üniversiteli gençler motorsiklet kurbanı02.03.2014

  Ege

  AYDIN'ın Kuşadası İlçesi'nde, refüje çarpan motosikletteki üniversite öğrencisi Fatma Yılmaz (22) yaşamını yitirirken, Muhammet Yiğitalp (22) ağır yaralandı.
içinde

Adnan Menderes Üniversitesi


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz