Adapazarı


 • Veliefendi tanınmaz halde!. - Adapazarı

  Veliefendi tanınmaz halde!.19.12.2014

  Diger

  DÜNYA At Yarışçılığı'nın sayılı çim pistlerinden birine sahip Veliefendi Hipodromu'na bugünlerde gidenler çim pistin ortalarda olmadığını görünce şaşkına dönüyor.
 • Ders notları ortalığa saçıldı - Adapazarı

  Ders notları ortalığa saçıldı16.12.2014

  GÜNDEM

  Sakarya Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksek Okulu öğrencileri 19 yaşındaki Zeynep Kılıç ve 20 yaşındaki Tekin Dündar, şehiriçi ulaşımda çalışan ADARAY'ın altında kalarak hayatlarını kaybetti.
 • Sakarya'da havai fişek deposu patladı - Adapazarı

  Sakarya'da havai fişek deposu patladı14.12.2014

  GÜNDEM

  SAKARYA’nın Hendek İlçesi’nde bulunan havai fişek fabrikasının deposunda meydana gelen patlamada 1 işçi öldü, 2 işçi yaralandı.
 • Bakan Fikri Işık Adapazarı'nda konuştu - Adapazarı

  Bakan Fikri Işık Adapazarı'nda konuştu13.12.2014

  GÜNDEM

  BİLİM Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, yolsuzluk iddialarıyla ilgili olarak, yol ile yolsuzluğun bir arada olamayacağını belirterek, "Varsa ufak tefek hırsızlıkları falan filan onu da büyütüp şey yapmaya çalışıyor.Ona da karşıyız.Onunla ilgili de her türlü mücadeleyi veriyoruz.Önümüzdeki dönemde inşallah yolsuzluklarla mücadelede çok daha etkin tedbirleri yürürlüğe koyacağız" dedi.
 • ‘Kış demek ölüm demek’ - Adapazarı

  ‘Kış demek ölüm demek’09.12.2014

  Ankara

  17 Ağustos 1999 Marmara Depremi’nden sonra varını, yoğunu kaybedip, sokaklarda yaşamaya başlayan 59 yaşındaki Gürkan Kaya, kışı Ankara’daki ‘kimsesizler oteli’nde geçiriyor.Kaya, evsizlerin kış ızdırabı için, “Evsizler için kış demek ölüm demek” diyor.
 • Emekli yarbay komutan odasında intihara kalkıştı - Adapazarı

  Emekli yarbay komutan odasında intihara kalkıştı03.12.2014

  GÜNDEM

  Adapazarı kent merkezinde bulunan 1’inci Tugay Komutanlığı’na bağlı Çark Kışlası’nda, Merkez Komutanı Albay Ergün Martin’in makam odasına görüşmek üzere gelen emekli yarbay 45 yaşındaki A.T., tabancayla intihara kalkıştı.Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan A.T.’nin durumunun ağır olduğu belirtildi.
 • Noel kutlamasına bakım engeli - Adapazarı

  Noel kutlamasına bakım engeli02.12.2014

  GÜNDEM

  İSTANBUL Protestan Kilisesi Vakfı’nın Adapazarı’nda yapmak için izin aldığı Noel kutlaması, etkinliğin yapılacağı kültür merkezinin o tarihte bakıma alınacağı gerekçesiyle iptal edildi.
 • Ömür GEDİK

  ‘O kadın’ı bulursam bir seneye evlenirim - Adapazarı

  ‘O kadın’ı bulursam bir seneye evlenirim29.11.2014

  YAZARLAR

  O, “Benim İçin Üzülme” dizisinde canlandırdığı karakter öldüğünde, ardından “Ahmet ölmedi” diye pankart açılan adam.Şimdi ise “Deliha” filminde Deliha’nın deli gibi aşık olduğu yakışıklıyı oynuyor.Yeni jönler arasında adı sıkça geçen, genç kızların gözdesi Barış Arduç “Hatırlayabildiğim bir ilk aşkım bile yok, bugüne dek hiç aşık olmadım” diyor.
 • Muharrem İnce Yalova'da çınar fidanı dikti - Adapazarı

  Muharrem İnce Yalova'da çınar fidanı dikti28.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Belediye Başkanı'nın ağaç katliamını Twitter'dan çok sert sözlerle eleştirdi.Daha sonra Yalova’da köprülü kavşak yapımı için ağaçların kesildiği bölgede inceleme yapan İnce, bölgede çınar ağacı fidanı dikti ve "Sadece Yalovalılardan değil, Türkiye’deki yurttaşlarımızdan değil, bütün insanlıktan özür diliyorum" dedi.
 • MHP'li Ahmet Kenan Tanrıkulu: Tren ihalesini bilerek yurt dışına veriyorlar - Adapazarı

  MHP'li Ahmet Kenan Tanrıkulu: Tren ihalesini bilerek yurt dışına veriyorlar28.11.2014

  Ege

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin beşer vagondan oluşan 17 tren seti (85 adet vagon) için çıktığı ihalede yerli firmalara şans tanımadığını öne sürerek, "Ülkemizde vagon yapan birçok yerli firma var.İstenilen şartlar, ihalenin adrese teslim olduğunu ortaya koyuyor.Bu ihale şartları düzeltilmeli, yerli firmalar gözetilmeli" dedi.
 • Papaların Türkiye ziyaretlerinde neler yaşandı? - Adapazarı

  Papaların Türkiye ziyaretlerinde neler yaşandı?25.11.2014

  DÜNYA

  Cuma günü Ankara'ya gelecek olan Katolik Hristiyanların ruhani lideri Papa Françesko, Türkiye’yi ziyaret eden 4’üncü papa olacak.
 • Okulda asansör kazasına soruşturma - Adapazarı

  Okulda asansör kazasına soruşturma18.11.2014

  Eğitim

  Sakarya'nın Geyve ilçesinde, bir lisede asansörün düşmesi sonucu 7 öğrenci yaralandı.
 • Aynı daireyi 373 kişiye sattı 963 yıl hapis cezası aldı - Adapazarı

  Aynı daireyi 373 kişiye sattı 963 yıl hapis cezası aldı15.11.2014

  GÜNDEM

  ADAPAZARI’nda Çevre Yapı Kooperatifi Başkanı Nedim Ateşen, dünya rekoru kıracak bir dolandırıcılığa imza attı.İddiaya göre Ateşen, aynı daireyi 373 kişiye sattı.Dolandırıcılık iddiasıyla yargılanan başkan toplam 963 yıl hapis cezası ile 3 milyon 588 bin lira adli para cezasına çarptırıldı.
 • Aldatma boşanması - Adapazarı

  Aldatma boşanması11.11.2014

  GÜNDEM

  Alper H.’nin eşi Z.H.’aldatıldığı’ ve ’şiddet gördüğü’ gerekçesiyle boşanma davası açtı.Dava dilekçesinde Z.H., eşi Alper H.’nin, partide görev yapan ortak arkadaşları B.G.S.adlı kadınla ilişkisi olduğunu ve ondan bir de çocuğu olduğunu öne sürdü.Alper H'nin, eşine şiddet uyguladığı ve gizli ilişkisiyle ilgili gelişmeler üzerine geçen eylül ayında parti yönetiminin isteği üzerine istifa ettiği iddia edildi.
 • Anadolu’nun tadına bakmaya bu lokantalardan başlayın - Adapazarı

  Anadolu’nun tadına bakmaya bu lokantalardan başlayın07.11.2014

  Gurme

  Bu listenin 10 yıllık bir geçmişi var.Anadolu’nun bu lezzet durakları, süre içinde ‘Benim lokantalarım’ listemden hiç düşmeyenlerden bazıları.İddia ediyorum: Bu adresler damağınızı çatlatacak!
 • İsmail UĞURAL

  Süs bitkilerinde de Ödemiş iddialı - Adapazarı

  Süs bitkilerinde de Ödemiş iddialı07.11.2014

  YAZARLAR

 • Ölmek kızımın suçu mu - Adapazarı

  Ölmek kızımın suçu mu06.11.2014

  GÜNDEM

  ADAPAZARI’nda, geçen yıl 7 Şubat’ta, go-kart pistinde kaşkolu karting aracının aksına dolanınca başı koparak can veren üniversite öğrencisi Tuğba Erdoğan’ın (23) babası Süleyman Erdoğan, mahkemenin verdiği karara, “Sadece ‘Kızın suçlu’ demedikleri kaldı” diyerek tepki gösterdi.
 • Oğlunu IŞİD’den kurtarmak için - Adapazarı

  Oğlunu IŞİD’den kurtarmak için05.11.2014

  Avrupa

  29 Ekim’de evini terk eden 17 yaşındaki Berkan Aşçı’nın ailesi oğullarının IŞİD’e katılmış olabileceğini öne sürerek polise başvurdu.Baba Aşçı “Onu kurtarmak için Türkiye’ye getirdim.Kafası dağılır dedim.Burada da aynı türden insanları buldu.Allah rızası için duyan haber versin” dedi.
 • Ülker İngiliz devi United Biscuits'i satın aldı - Adapazarı

  Ülker İngiliz devi United Biscuits'i satın aldı03.11.2014

  EKONOMİ

  Yıldız Holding, kökleri 184 yıl öncesine dayanan İngiliz bisküvi devi United Biscuits'i satın aldı.Satın almanın 3 milyar dolar karşılığında gerçekleştiği ifade ediliyor.Böylece Türkiye tarihinin şimdiye kadar ki en büyük yabancı şirket satın alması gerçekleşmiş oldu.2010 yılından bu yana satış masasında olan Unites Biscuits'e Ülker'in yanında ABD'li Kellogg K.N ve Burton's Biscuits de teklif vermişti.
 • Karting pistinde feci ölüm davasında karar açıklandı - Adapazarı

  Karting pistinde feci ölüm davasında karar açıklandı03.11.2014

  GÜNDEM

  Sakarya'da go-kart pistinde kaşkolu karting aracının aksına dolanması sonucu başı koparak ölen 23 yaşındaki üniversite öğrencisi Tuğba Erdoğan'ın ölümüyle ilgili, mahkeme kararını verdi.Pistin işletmecisi ve kardeşini 2'şer yıl 6'şar ay hapis cezasına çarptıran mahkeme, bunu, 18 bin 200 lira para cezasına çevirdi.Sanığın parayı 24 taksitle ödemesine hükmeden mahkeme, belediye görevlilerinin ise beraatine karar verdi.Karar sonrası konuşan acılı baba Süleyman Erdoğan, "634 gün önce ölüm haberini almıştım.Ondan daha ağır bir haber aldım.Sadece kızım suçlu demedekileri kaldı" diyerek tepkisini dile getirdi.
 • Mehmet YAŞİN

  Anadolu’nun tadına bakmaya bu lokantalardan başlayın - Adapazarı

  Anadolu’nun tadına bakmaya bu lokantalardan başlayın01.11.2014

  YAZARLAR

  Bu listenin 10 yıllık bir geçmişi var.
 • Sağanak yağmur kocaeli’de etkili oldu - Adapazarı

  Sağanak yağmur kocaeli’de etkili oldu28.10.2014

  GÜNDEM

  KOCAELİ’de önceki gece yarısı başlayan şiddetli yağış, kent merkezinde su baskınlarına yol açtı.Kartepe’de Acısu Deresi’nin taşması nedeniyle İzmit-Sapanca yolu zaman zaman ulaşıma kapandı.
 • E-5'i sel bastı - Adapazarı

  E-5'i sel bastı27.10.2014

  GÜNDEM

  KOCAELİ Bölgesi’ni dün geceden itibaren etkisi altına alan şiddetli yağış, özellikle Kartepe İlçesi sınırları içinde yaşamı ve ulaşımı felç etti.Burada birçok ev ve işleri su altında kalırken, yollar kapandı.D-100 Karayolu’nun İzmit-Adapazarı arası Eşme Mevkii’nde, sel sularının yüksek kesimlerden taşıdığı balçık ve çamurun yanı sıra ağaç ve dallar yola sürüklenince, yol ulaşıma kapandı.Burada birçok araç da mahsur kaldı.Yapılan çalışmalar sonunda 13.50’den ulaşım kontrollü olarak sağlanmaya başlandı.
 • Sakarya'da tarihi eser kaçakçılığı operasyonu - Adapazarı

  Sakarya'da tarihi eser kaçakçılığı operasyonu23.10.2014

  GÜNDEM

  Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde düzenlenen operasyonda çok sayıda tarihi eser ele geçirildi.
 • Adapazarı'nda korkutan deprem - Adapazarı

  Adapazarı'nda korkutan deprem22.10.2014

  GÜNDEM

  Dün saat 20.11'de merkez üssü Sakarya'nın Geyve ilçesi olan 4.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.İlk belirlemelere depremde can ve mal kaybı olmadı.
 • Muhafazakâr YÜKSELİŞ - Adapazarı

  Muhafazakâr YÜKSELİŞ21.10.2014

  Ekonomi Kobi

  KIZ Meslek Lisesi mezunu Saadet Berrin Üstüner’in Kartal’da başlayan ve Erenköy’de ünlenen muhafazakar kadınlar için ‘özel dikem’ butiği Jaade, kısa sürede 10 mağazalı, 15 milyon lira cirolu bir ‘kadın giyim markası’ oldu.
 • Hasımlarını camide enselerinden kurşunlayıp intihara kalkıştı - Adapazarı

  Hasımlarını camide enselerinden kurşunlayıp intihara kalkıştı17.10.2014

  GÜNDEM

  Sakarya’nın Kocaali İlçesi’nde bugün cuma namazı için camiye giden iki amca çocuğu silahlı saldırıya uğradı, 56 yaşındaki Burhanettin Cengiz ölürken, 54 yaşındaki Abuzer Cengiz ağır yaralandı.Saldırıyı 40 yıllık kan davası nedeniyle gerçekleştirdiği öne sürülen Hasan Şahin ise, kaçtıktan sonra tabanca ile kendi başına ateş ederek intihara kalkıştı.
 • Toyota Türkiye'de sular durulmuyor! - Adapazarı

  Toyota Türkiye'de sular durulmuyor!16.10.2014

  EKONOMİ

  Toyota Türkiye'deki CEO krizi devam ediyor.Şirkette yaşananlar dün Toyota Avrupa Başkanı Didier Leroy'un da katıldığı toplantıda bir kez daha su yüzüne çıktı.
 • Japon devi Türkiye'ye yatırımını resmen açıkladı - Adapazarı

  Japon devi Türkiye'ye yatırımını resmen açıkladı15.10.2014

  EKONOMİ

  Toyota, Adapazarı'nda yapacağı yatırımla ilgili resmi açıklamada bulundu.Nikkei ajansının haberine göre Toyota Adapazarı'nda üreteceği SUV model için 187 milyon dolar (20 milyar yen) yatırım yapılacağını açıkladı.Hürriyet Toyota'nın bu yatırımını Eylül ayında duyurmuştu.
 • Toyota Türkiye’de CEO krizi - Adapazarı

  Toyota Türkiye’de CEO krizi14.10.2014

  EKONOMİ

  Japon otomotiv devi Toyota’nın Adapazarı fabrikası Genel Müdürü ve CEO’su Orhan Özer ile markanın Türkiye distribütörü olan Toyota Satış ve Pazarlama A.Ş.’nin CEO’su Ali Haydar Bozkurt arasında uzun süredir yaşanan ‘CEO’ krizi içinden çıkılmaz bir hal aldı.Öyle ki, Toyota’nın Türkiye fabrikasının 20’inci yılı için 15 Ekim’de düzenlenecek ve Toyota Avrupa Başkanı Didier Leroy’un katılacağı törene Ali Haydar Bozkurt ‘un davet bile edilmediği iddia ediliyor.
 • Emekli imamı dövüp, çırılçıplak mahalle meydanına bıraktılar - Adapazarı

  Emekli imamı dövüp, çırılçıplak mahalle meydanına bıraktılar06.10.2014

  Avrupa

  SAKARYA’nın Akyazı İlçesi’nde 3 yıl önce görev yaparken, 3 çocuk annesi bir kadını kaçırdığı ileri sürülen 5 çocuk babası emekli imam A.G.dövüldü.Saldırganlar daha sonra 55 yaşındaki A.G.’yi çırılçıplak soyup elini ayağını bağlayıp mahalle meydanında kahvenin önüne bırakıp kaçtı.Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan A.G.yoğun bakım servisinde tedavi altına alındı.
 • Adapazarlı SUV Auris Cross mu? - Adapazarı

  Adapazarlı SUV Auris Cross mu?04.10.2014

  EKONOMİ

  Toyota’nın Türkiye’de üretmeyi planladığı yeni kompakt SUV modelinin öncüsü olan C-HR konsepti Paris’tE dünyaya tanıtıldı.
 • Balaban Gıda'nın Elvan'a satışına 'Rekabet' onayı - Adapazarı

  Balaban Gıda'nın Elvan'a satışına 'Rekabet' onayı02.10.2014

  Ekonomi

  Cici Çikolata’yı bünyesine katan Elvan Grubu, şimdi de Sakarya’da üretim yapan Balaban Gıda’yı aldı.Rekabet Kurumu’nun da onayladığı satınalma işlemiyle Elvan Grubu; Türkiye’de bisküvi üretimini de portfoyüne ekleyecek.Ayrıca çikolata, gofret ve oyuncaklı çocuk ürün kategorisinde daha iddialı bir konuma yükselecek.
 • Kurban Bayramı için Diyanet namaz vakitlerini açıkladı - Adapazarı

  Kurban Bayramı için Diyanet namaz vakitlerini açıkladı01.10.2014

  Gündem2008

  Bayrama sayılı günler kala herkes bayram namazının saat kaçta kılınacağını merak ediyor.Saatler, Diyanet İşleri Başkanlığı’nca açıklandı.1.gün olan 4 Ekim'de, vatandaşlar camilere; oradan da büyükbaş ve küçükbaş hayvan pazarına gidecek.
 • Atabek, Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı oldu - Adapazarı

  Atabek, Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı oldu01.10.2014

  Gündem2008

  AİLE ve Sosyal Politikalar Bakanı Ak Parti Sakarya Milletvekili Ayşenur İslam’ın bakan yardımcılığı görevine, yine Sakaryalı olan Ak Parti MKYK üyesi 33 yaşındaki Çiğdem Erdoğan Atabek getiriliyor.Atabek, atama kararının Cumhurbaşkanı tarafından onaylandığını ve Resmi Gazete’de yayınlanmasından sonra görevine başlayacağını söyledi.
 • Nestle ayrıldı, Balaban'ı Elvan Gıda alıyor - Adapazarı

  Nestle ayrıldı, Balaban'ı Elvan Gıda alıyor28.09.2014

  Ekonomi

  Çikolata ve şekerleme pazarının önemli firmalarından Elvan Gıda, yeni bir satın almaya daha imza atıyor.Elvan Gıda, 2010 yılında Nestle'nin yüzde 51 hissesini aldığı ve yakın zamanda tekrar eski sahiplerine devrettiği Balaban Gıda'nın tamamını satın almak için Rekabet Kurulu'na başvurdu.Rekabet Kurulu'ndan onay çıkması durumunda Toto markası ile tanınan Balaban Gıda'nın tamamı Kadiroğlu Ailesi'nin olacak.
 • Mehmet YAŞİN

  Türkiye büyük köfte atlası - Adapazarı

  Türkiye büyük köfte atlası27.09.2014

  Yazarlar

  Köfte denince bende akan sular durur.
 • Sahte doktor 4 kentte 15 esnafı dolandırdı - Adapazarı

  Sahte doktor 4 kentte 15 esnafı dolandırdı24.09.2014

  Gündem2008

  KENDİSİNİ doktor olarak tanıtarak otomobille gezdiği kentlerde "Üst katınızda muayenehane açıyorum" diyerek Sakarya, Yalova, İstanbul ve Kocaeli’de 15 esnafı dolandırdığı öne sürülen Ramazan Y.Adapazarı’nda yakalandı.Cezaevi firarisi olduğu belirlenen 40 yaşındaki Ramazan Y.tutuklandı.
 • İlk yerli SUV - Adapazarı

  İlk yerli SUV21.09.2014

  Ekonomi

  TOYOTA’nın Adapazarı fabrikasında üreteceği 3’üncü modelin öncüsü olan C-HR konsepti Paris fuarında vitrine çıkacak.Kompakt SUV olan konseptin seri üretim modelinin 2015 yılında sergilenip, 2016 yılı başından itibaren Adapazarı’nda üretilmesi planlanıyor.Toyota, Türkiye’de üretilecek ilk SUV modeli için Adapazarı fabrikasına yaklaşık 150 milyon Euro yatırım yapacak.
 • Sulama göleti 3 kardeşi yuttu - Adapazarı

  Sulama göleti 3 kardeşi yuttu19.09.2014

  Gündem2008

  Sakarya’nın Karasu İlçesinin Üçoluk Mahallesi’nde, bahçelerinde bulunan sulama göletine giren 3 kardeş boğularak öldü.Kardeşlerin cesetleri arama kurtarma ekipleri tarafından çıkarıldı.
 • Vahap MUNYAR

  Bir litre birada 5 gram ‘ot’ var - Adapazarı

  Bir litre birada 5 gram ‘ot’ var13.09.2014

  Yazarlar

  1983 sonu ya da 1984 başları, mevsim kış.
 • Vali Coş: Paralel yapıyla mücadele edeceğiz - Adapazarı

  Vali Coş: Paralel yapıyla mücadele edeceğiz11.09.2014

  Gündem2008

  SAKARYA Valisi Hüseyin Avni Coş paralel yapı ile mücadele edeceğini söyledi.Vali Coş, "Sakarya’mızda da böyle bir anlayışı, zihniyeti ortaya koymak isteyen kim olsa olsun, mücadele edeceğiz.Valinin görevlerinden bir tanesi kanun ve nizam hakimiyetini sağlamak.Dolayısıyla hakimiyetini sağlayacağız" diye konuştu.
 • Yolcu otobüsü devrildi - Adapazarı

  Yolcu otobüsü devrildi11.09.2014

  Gündem2008

  İstanbul’dan Zonguldak’a giden yolcu otobüsü Sakarya Alancuma yakınlarında kontrolden çıkarak devrildi.Kazada ilk belirlemelere göre 5'i ağır 40 kişi yaralandı.
 • Muhtarın tabancalı fotoğrafları tepki çekti - Adapazarı

  Muhtarın tabancalı fotoğrafları tepki çekti10.09.2014

  Gündem2008

  Adapazarı'nın Karasu İlçesi’nin Manavpınarı Mahallesi muhtarı Ali Topçu yeni satın aldığı ruhsatlı tabancasıyla çektirdiği fotoğrafları sosyal paylaşım sitesine koyunca tepki çekti.
 • Yılmaz Vural: İsmail Kartal'a yazık olacak - Adapazarı

  Yılmaz Vural: İsmail Kartal'a yazık olacak05.09.2014

  Futbol

  Türkiye'de en çok takım çalıştıran teknik direktör olan Yılmaz Vural, verdiği röportajda büyük takımlarda çalışmak istediğini ve bu imkanın sağlanması halinde UEFA Kupası'nı kazanabileceğini söyledi.Vural ayrıca Fenerbahçe'de yaşanan teknik direktörü değişikliği hakkında da "İsmail’e yazık olacak diye düşünüyorum.Ego yönetiyorsun orada.Oyuncusundan, yöneticisine, masöründen, malzemecisine herkes egolu" dedi.
 • 450 kiloluk bal kabağı yetiştirdi - Adapazarı

  450 kiloluk bal kabağı yetiştirdi04.09.2014

  Ekonomi

  SAKARYA’nın Akyazı ilçesindeki geniş arazisinde balkabağı üreten Fadıl Uzak, bu yıl en büyüğü 450 kiloya ulaşan dev kabaklar yeştiştirdi.Uzak, geçen yıl 515 kiloya ulaşan balkabağı yetiştirdiğini bu yıl ki hedefininin 600 kilo olduğunu ancak dolu yağışı nedeniyle bunun gerçekleşmediğini söyledi.
 • Kart, Suriye'deki çatışmalarda ölenlerin takma adlarını açıkladı - Adapazarı

  Kart, Suriye'deki çatışmalarda ölenlerin takma adlarını açıkladı02.09.2014

  Gündem2008

  CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, 2012 yılından bu yana Suriye'deki çatışmalara katılan ve hayatını kaybeden 90 gencin takma isimlerini açıklayarak, gerçek isimlerinin de bilindiğini söyledi.
 • Ömür GEDİK

  Rock festivalinde düğün - Adapazarı

  Rock festivalinde düğün01.09.2014

  Yazarlar

  Düğününüzde Duman, Mor ve Ötesi, Kurban ya da Hayko Cepkin’in çıkma ihtimali nedir?
 • Açılın geliyor! - Adapazarı

  Açılın geliyor!30.08.2014

  Ege

  İZBAN’ın İzmir’deki testleri tamamlanan Körfez Yunusu isimli 40 adet yeni tren setinin ilki cumartesi günü ilk yolcularını taşıdı.
 • İzmir fuarı açılıyor - Adapazarı

  İzmir fuarı açılıyor28.08.2014

  Ekonomi

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir Enternasyonal Fuarı'nın (İEF) çok zorlu bir yolculukla bugünlere geldiğini belirterek, bu fuarı ve fuarcılığı büyüterek yaşatmayı "boyunlarının borcu" olarak gördüklerini söyledi.
içinde

Adapazarı


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz