Arşiv
Yazarlara Göre
Kubilay KESKİN331Doğan HIZLAN320Yalçın BAYER210Gökhan KİMSESİZCAN182Vahap MUNYAR173Gila BENMAYOR126Onur BAŞTÜRK124Cengiz SEMERCİOĞLU82Mehmet Y. YILMAZ73Ertuğrul ÖZKÖK68Ömür GEDİK64Ahmet HAKAN45Şükrü KIZILOT44Emin ÇÖLAŞAN42Kanat ATKAYA40Yalçın DOĞAN39Ayşe ARMAN36Deniz SİPAHİ36Tufan TÜRENÇ34Cengiz ÇANDAR31Cenker TEZEL29Mehmet Ali BİRAND29Erdal İPEKEŞEN26Uğur CEBECİ26Fatih ÇEKİRGE25Ali Atıf BİR24Hikmet Demirkol24Oktay EKŞİ24Şenay DÜDEK24Fatih ALTAYLI23Figen BATUR23Yurtsan ATAKAN22Şükrü KÜÇÜKŞAHİN22Ferai TINÇ21Nihat DEMİRKOL21Banu TUNA20Tuğrul ŞAVKAY20Özdemir İNCE20İsmet SOLAK20Bahar AKINCI19Serdar TURGUT18Ayşegül DOMANİÇ YELÇE17Yılmaz ÖZDİL17Ayçe DİKMEN16Pakize SUDA16Cüneyt ÜLSEVER15Erol Aksoy15Nuran ÇAKMAKÇI15Salih UÇAR15Savaş ÖZBEY15Taha AKYOL15Erdal SAĞLAM14Murat BARDAKÇI14Ebru ÇAPA13Gamze CİZRELİ13Yaşar AKSOY13Deniz Gürel12Erdem SEVGİ12Melis ALPHAN12Yaşar SÖKMENSÜER12Altan Tanrıkulu11Deniz BAYRAMOĞLU11Hadi ULUENGİN11Oya BERBEROĞLU11Sedat ERGİN10Selim Türsen10Seçim AYDIN10Doğan ULUÇ9Fırat TUR9Kenan BAŞARAN9Zeynep GÖĞÜŞ9Ayşen GÜR8Enis BERBEROĞLU8Haşim Kılıç8Mümtaz SOYSAL8Banu ŞEN7Bekir COŞKUN7Eray GÖRGÜLÜ7Levent SEĞMEN7Oya ARMUTÇU7Soner YALÇIN7Tuna KİREMİTÇİ7Yonca TOKBAŞ7İsmet BERKAN7Eyüp CAN6Kurthan FİŞEK6Melike Karakartal6Nora ROMİ6Rauf TAMER6Sahrap SOYSAL6Yeşim Çobankent6Yorgo KIRBAKİ6Armağan ÇAĞLAYAN5Doğan Hakyemez5Ege CANSEN5Esat YILMAER5Esra MİDİLLİ5Hayri ÇETİNKAYA5Kamil Aydoğan5Rıza Özel5

Açılış

Açılış ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Açılış haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 30.255 Açılış haberi bulunmuştur.

Açılış Haberleri

Ali Koç: Rusya gerginliği bazı planlarımızı sekteye uğrattı

Ali Koç: Rusya gerginliği bazı planlarımızı sekteye uğrattı

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç, Rusya ile yaşanan gerginliğin ardından bazı planlarının sekteye uğradığını söyledi. Ali Koç’un, konuşması sırasında devamlı yüzüne konan sinekle ilgili de, "Bu sinekle ilgili bir tasarrufunuz olur mu, yoksa konuşma sonuna kadar bizimle mi?" demesi programa katılanları güldürdü.

30.5.2016Ekonomi
Sancar'dan BİLSEM'li öğrencilere mesaj

Sancar'dan BİLSEM'li öğrencilere mesaj 

Milli Eğitim Bakanlığı’nca (MEB) hayata geçirilen "Zeka Küpü" projesi kapsamında kurulan ilk teknoloji sınıfının açılışında öğrencilere mesaj gönderen Nobel ödüllü bilim adamı Prof. Dr. Aziz Sancar, "Bir Türk bilim adamı olarak, pozitif bilimlerde henüz ilk Nobel'i ben almış olabilirim. Fakat inanın, hepimiz aşağı yukarı aynı zekaya sahibiz. Başarı, zeka kadar çalışmakla elde edilir. Sebat lazım, inat etmek lazım ve çalışmak lazım." dedi.

30.5.2016Eğitim
Dragon Boat’ta büyük çekişme!

Dragon Boat’ta büyük çekişme!

Dünyanın üç büyük festivalinden biri olan Dragon Boat, Avcılar Belediyesi su sporları festivali 28 – 29 Mayıs tarihlerinde Avcılar Gümüşpala Mahallesi’ndeki  Küçükçekmece Gölü kıyısında bulunan Paşaeli Kent Ormanı sahilinde yapıldı.

30.5.2016Futbol
Özel yetenekli öğrenciler robot yarıştırıyor

Özel yetenekli öğrenciler robot yarıştırıyor

5. Ulusal Robot ve Teknoloji Yarışması, Kayseri'de başladı.

30.5.2016Eğitim
Çavuşoğlu Libya'ya elçilik açmaya gidiyor

Çavuşoğlu Libya'ya elçilik açmaya gidiyor

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu bugün Libya'ya giderek, 2014 yılında güvenlik endişesiyle kapatılan Trablus Büyükelçiliği'nin yeniden açılış sürecini başlatacak.

30.5.2016Dünya
Demirtaş'tan çok sert sözler

Demirtaş'tan çok sert sözler

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "Şehirleri yaktınız diyorlar. Şehirleri yakanın da, yıkanın da Allah belasını versin, hesap sormayanın da Allah belasını versin. Kim bu şehirlerin yakılıp, yıkılması emrini vermişse, Allah belasını versin" dedi.

29.5.2016Gündem
Bakan Yılmaz: Eğitimde kalite problemimiz var

Bakan Yılmaz: Eğitimde kalite problemimiz var

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, "Bizim kaliteyle ilgili problemimiz var. Öğretmenlerimize bir ömür boyu öğretmen akademisi kurarak eğitimini sağlayacağız. Öğretmen kaliteli olursa ürünü de, öğrencisi de kaliteli olur" dedi.

29.5.2016Eğitim
Yüzüne pasta attılar

Yüzüne pasta attılar

Sol Parti Federal Meclis Grubu Eşbaşkanı Sahra Wagenknecht'in yüzüne çikolatalı yaş pasta fırlatıldı.

29.5.2016Dünya
Muharrem Usta: 10 milyon Euro'ya 7 transfer yapacağız

Muharrem Usta: 10 milyon Euro'ya 7 transfer yapacağız

Trabzonspor'un genel kurulunda konuşan Başkan Muharrem Usta, ekonomik kısıtlamalar nedeniyle zor durumda olduklarını belirterek, "Takımda maliyetleri 70 milyon TL'yi bulan oyuncuları göndereceğiz. Maliyeti 10 milyon Euro olan genç ağırlıklı oyuncuları ise tutacağız. Kalan 10 milyon Euro'ya ise 7 transfer yapmaya çalışacağız" dedi.

28.5.2016Spor
Cumhurbaşkanı Erdoğan Diyarbakır´da

Cumhurbaşkanı Erdoğan Diyarbakır´da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan aralarında eşi Emine Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım ile bakanların bulunduğu kalabalık bir heyetle toplu açılış törenlerine katılmak üzere Diyarbakır'a geldi. Olağanüstü güvenlik önlemlerinin alındığı kentte 8500 polis tedbir aldı. Açılış töreninde konuşan Başbakan Binali Yıldırım, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak'ı sert sözlerle eleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise konuşmasında, özellikle HDP'ye ve terör örgütüne oldukça sert mesajlar verdi.

28.5.2016Gündem
'First Lady'lerin samimi buluşması

'First Lady'lerin samimi buluşması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan aralarında eşi Emine Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım ve bakanların bulunduğu kalabalık bir heyetle toplu açılış törenlerine katılmak üzere Diyarbakır’a gitti. Semiha Yıldırım, Emine Erdoğan’ı havalimanında sarılarak karşıladı.

28.5.2016Gündem
Nizip’te üniversitelilerin mezuniyet sevinci

Nizip’te üniversitelilerin mezuniyet sevinci

GAZİANTEP Üniversitesi Nizip Meslek Yüksekokulu’nda 2015–2016 Yılı Mezuniyet Töreni düzenlendi.

28.5.2016Çukurova
Haydarpaşa’dan kitaplara yolculuk başlıyor

Haydarpaşa’dan kitaplara yolculuk başlıyor

Altıyüzün üzerinde yazar, yüzün üzerinde yayın evi ve on binlerce okur tarihi Haydarpaşa Garı’nda buluşacak. Kadıköy Belediyesi’nin 8. Kitap Günleri 1 Haziran’da başlıyor.

27.5.2016Kampüs
Konukoğlu; Ahilik kaftanı ve fesi giydi

Konukoğlu; Ahilik kaftanı ve fesi giydi

GAZİANTEP’te kurulu Sanko Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu’na, Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında ’Ahilik Kaftanı ve Fesi’ giydirildi.

27.5.2016Çukurova
Haydarpaşa'dan kitaplara yolculuk

Haydarpaşa'dan kitaplara yolculuk

Kadıköy Belediyesi’nin 8. Kitap Günleri 1 Haziran’da başlıyor. 600'ün üzerinde yazar, yüzün üzerinde yayın evi ve on binlerce okur tarihi Haydarpaşa Garı’nda buluşacak. 

26.5.2016Keyif
Emine Erdoğan: Devletimiz Afrika’ya kalkınma desteğini sürdürme kararlılığındadır

Emine Erdoğan: Devletimiz Afrika’ya kalkınma desteğini sürdürme kararlılığındadır

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, himayesinde gerçekleştirilen Afrika El Sanatları Pazarı ve Kültür Evi’nin açılışını yaptı. Her yıl 25 Mayıs'ta kutlanan Afrika Günü'ne denk gelen açılışa Başbakan Binali Yıldırım'ın eşi Semiha yıldırım da katıldı.

25.5.2016Gündem

"Bağış almam müteahhite açılış yaptırmam"

İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu, Başbakanlık Kamu Görevlileri Etik Kurulu tarafından Ankara'da düzenlenen "Yerel Yönetimlerde Etik Paneli"ndeki konuşmasında, "Bağış almam, müteahhite açılış yaptırmam. Bu koltuk dikenli fıçıdır. Belediye başkanlığı zırhı çıktıktan sonra o kentte aynı şekilde yaşayabiliyor ve aynı saygıyı, aynı sevgiyi görebiliyorsak, biz doğru iş yapmışız demektir" dedi.

25.5.2016Ege
Pano tasarım ve montaj atölyesi kuruldu

Pano tasarım ve montaj atölyesi kuruldu

‘Meslek Eğitimine Destek Aydınlık Geleceğe Destek’ projesi kapsamında ‘Sancaktepe Eyüp Sultan Endüstri Meslek Lisesi’ne pano tasarım ve montaj atölyesi kazandırıldı.

25.5.2016Eğitim
Rekabet Kurulu, Türk Telekom'un savunmasını aldı

Rekabet Kurulu, Türk Telekom'un savunmasını aldı

Rekabet Kurulu, rekabet kurallarını ihlal ettiği iddiasıyla hakkında soruşturma açılan Türk Telekomünikasyon AŞ'nin savunmasını aldı.

25.5.2016Ekonomi
Sophos'tan sezgisen güvenlik çözümü

Sophos'tan sezgisen güvenlik çözümü

Yeni nesil tehditlerle mücadelede ağ ve uç nokta güvenliğine yönelik çözümler sunan Sophos, son kullanıcılara yönelik sezgisel güvenlik ürünü Sophos Clean’i kullanıma sundu. Davranış analizi, delillere dayalı karar süreçleri ve kolektif zekâ gibi en son teknolojileri temel alan Sophos Clean, ilk kez gün yüzüne çıkmış tehditleri bile algılayabilen yeni nesil güvenlik çözümlerinin ilk örneklerinden biri olarak dikkat çekiyor.

25.5.2016Teknoloji
Mourinho mahkemeye çıkacak

Mourinho mahkemeye çıkacak

Chelsea teknik direktörüyken takım doktoru Eva Carniero ile davalık olan Jose Mourinho'nun Manchester United teknik direktörü olması durumunda ilk sınavı 6 Haziran'da mahkemede olacak.

24.5.2016Spor
Almanya pazarı masada

Almanya pazarı masada

ALMANYA'da uzun yıllardır faaliyet gösteren, sahipleri Türk olan Alman seyahat acenteleri temsilcilerinin yeni kurdukları GPTA'nın (German Premium Travel Agencies) yöneticileri YDA Dalaman Havalimanı'nın evsahipliğinde, Muğla Valisi Amir Çiçek ve turizm sektörünün temsilcileriyle Muğla'nın Fethiye İlçesi'ne bağlı Göcek'te biraraya geldi.

23.5.2016Ege
Ünlü oyuncular İstanbul'daki Dünya İnsani Zirvesi'ne katıldı

Ünlü oyuncular İstanbul'daki Dünya İnsani Zirvesi'ne katıldı

İstanbul'da düzenlenen Dünya İnsani Zirvesi'nin açılış töreninde, dünyadaki göç ve savaş gibi insani dramları konu alan görsel sunumlar yapıldı. Sunumlara dünyaca ünlü oyuncular da katıldı. Sunum yapanlar arasında son James Bond Daniel Craig, Oscarlı aktör Forest Whitaker ve Hollywood yıldızı Ashley Judd da vardı.

23.5.2016Gündem
Merkel: 'Hepimiz aynı gezegende yaşıyoruz'

Merkel: 'Hepimiz aynı gezegende yaşıyoruz'

Almanya Başbakanı Merkel, "Hepimiz aynı gezegende yaşıyoruz. Her insanın sadece tek bir hayatı var ve o hayatı sürdürülebilir ve anlamlı şekilde yaşama hakkı var. Bunu yapabilmesi için de o kişilere bu fırsatın verilmesi gerekiyor" dedi.

23.5.2016Avrupa
Dünya İnsani Zirvesi İstanbul'da başladı

Dünya İnsani Zirvesi İstanbul'da başladı

BM'nin 71 yıllık tarihinde ilk kez düzenlenen Dünya İnsani Zirvesi Türkiye'nin ev sahipliğinde İstanbul'da başladı. Yardıma muhtaç insanlar için toplanan liderler aile fotoğrafı çektirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan da zirve kapsamında konuşma yaptı.

23.5.2016Gündem
Türkçe konuşan satış ekibine övgü

Türkçe konuşan satış ekibine övgü

Volkswagen şirketinin ‘Eğitim perspektif oluşturur’ sloganı altında Frankfurt’ta gerçekleştirdiği toplantıda, Türkçe konuşan elemanlara büyük önem verildiği vurgulandı.Türk kökenli işadamlarının katıldığı toplantıda, yabancı kökenli gençlerin meslek eğitimi ile ilgili sorunlar ele alındı.

21.5.2016Avrupa
Necip Uysal kimdir?

Necip Uysal kimdir?

Beyaz Show’da bu hafta Beşiktaş’ın başarılı oyuncularından olan Necip Uysal konuk olacak. Futbolda başarıları ve topladığı ödüllerle kendinden bahsettiren Necip Uysal kimdir, kariyerinde ki başarıları nelerdir? Necip Uysal hakkında detaylar haberimizde…

20.5.2016 Gündem
Dolar yeniden 3 lira sınırında

Dolar yeniden 3 lira sınırında

ABD'de Fed'in faizleri önümüzdeki ay artırabileceği beklentilerinin kuvvetlenmesiyle gelişmekte olan ülke para birimleri sert satış baskısı altında kalırken Türkiye piyasaların tatil olduğu dönemde yurt dışındaki işlemlerde 3 seviyesini test eden dolar/TL güne 2.98'in hemen üzerinde işlem görüyor. Dolar öğleden sonraki işlemlerde yeniden 3 TL sınırına yaklaştı.

20.5.2016Ekonomi
Anıtkabir yarın bu saatler arasında açık olacak

Anıtkabir yarın bu saatler arasında açık olacak

Anıtkabir, yarın 09.00-16.00 saatleri ile 19.00-22.00 saatleri arasında vatandaşların ziyaretine açık olacak.

18.5.2016Gündem
Çorum’da Bahçeşehir kampüsü açıldı

Çorum’da Bahçeşehir kampüsü açıldı

Bahçeşehir Okulları Çorum Kampüsü düzenlenen görkemli bir törenle açıldı.

18.5.2016Eğitim
Arkas Koleksiyonu bir kez daha Avrupa'da

Arkas Koleksiyonu bir kez daha Avrupa'da

ARKAS Koleksiyonu'nda bulunan, Art Nouveau akımının cam sanatındaki öncülerinden Émile Gallé'nin eserleri, Organizmalar Sergisi ile İtalya'da Galleria Civica d'Arte Moderna e Contemporanea'da (GAM) sanatseverlerle buluşuyor.

18.5.2016Ege
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyarbakır'daki bombalı saldırının perde arkasını anlattı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyarbakır'daki bombalı saldırının perde arkasını anlattı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) 3. Su'dan Sorumlu Bakanlar Toplantısı" açılış törenine katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyarbakır'da meydana gelen terör saldırısı ile ilgili önemli bilgiler verdi.

17.5.2016Gündem
BDDK Haziran'da İstanbul'da

BDDK Haziran'da İstanbul'da

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Mehmet Ali Akben, kurumun merkezinin Ankara'dan İstanbul'a taşınmasına başlandığını ve personele gerekli tebligatın yapıldığını açıkladı.

17.5.2016Ekonomi
Prof. Dr. Sancar, Nobel Madalyası'nı İÜ'ye bağışlayacak

Prof. Dr. Sancar, Nobel Madalyası'nı İÜ'ye bağışlayacak

DNA onarımı hakkındaki bilimsel çalışmasıyla 2015 Nobel Kimya Ödülü'nü alan İstanbul Üniversitesi (İÜ) İstanbul Tıp Fakültesi mezunu Prof. Dr. Aziz Sancar, Nobel Madalyası ve Sertifikası'nı İÜ'ye bağışlayacak.

17.5.2016Gündem
Prof. Dr. Sancar, Nobel Madalyası'nı İÜ'ye bağışlayacak

Prof. Dr. Sancar, Nobel Madalyası'nı İÜ'ye bağışlayacak

DNA onarımı hakkındaki bilimsel çalışmasıyla 2015 Nobel Kimya Ödülü'nü alan İstanbul Üniversitesi (İÜ) İstanbul Tıp Fakültesi mezunu Prof. Dr. Aziz Sancar, Nobel Madalyası ve Sertifikası'nı İÜ'ye bağışlayacak.

17.5.2016Eğitim
Emeklililerin beklediği haber geldi

Emeklililerin beklediği haber geldi

Çalışma Bakanı Süleyman Soylu, emekli promosyonlarına yönelik çalışmaların tamamlandığını söyledi. 

17.5.2016Ekonomi
Hayatımın Aşkı 2.bölüm fragmanında güldüren sahne!

Hayatımın Aşkı 2.bölüm fragmanında güldüren sahne!

Kanal D'nin çiçeği burnunda dizisi Hayatımın Aşkı 2.bölüm fragmanı yayınlandı. Pazar günü izleyiciyi kahkahalara boğan Hayatımın Aşkı 2.bölümle yine güldürmeye devam ediyor. Hayatımın Aşkı 2.bölümde Demir, Gökçe'ye bir teklifte bulunuyor. Gökçe bunun üzerine Kaan'da yardım istiyor. İşte Hayatımın Aşkı 2.bölüm detayları ve fragmanı...

17.5.2016Gündem
Sağlam bir milli eğitim için önce evrensellik

Sağlam bir milli eğitim için önce evrensellik

Türk ve Avrupalı eğitimcilerin İstanbul’da düzenlediği panelde sağlam bir milli eğitim için önce evrensel eğitim modeli gerektiği belirtildi. Panelde konuşan Prof. Dr. Ziya Selçuk, mevcut müfredat anlayışının doğanın ilkelerine aykırı olduğunu vurgulayarak, başarı yerine mutluluk ve sevgiyi, hafıza yerine zekanın öne çıkarılmasını, şimdiye odaklanmayı, kişiselleştirme ve esnek müfredatı önerdi.

16.5.2016Eğitim
Dünyaca ünlü profesörler Antalya’da buluştu

Dünyaca ünlü profesörler Antalya’da buluştu

Türkiye ve Dünya jinekoloji camiasının da çok yakından takip ettiği gelenekselleşmiş Türk-Alman Jinekoloji Kongresi’nin 11.si 11-15 Mayıs 2016 tarihlerinde Belek – Antalya’da gerçekleşti. Kongre'de Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen jinekologları bir araya geldi.

16.5.2016Sağlık
Yaş çay alım fiyatı 1,90 lira olarak açıklandı

Yaş çay alım fiyatı 1,90 lira olarak açıklandı

GIDA, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yaklaşık 1 milyon üreticinin merakla beklediği 2016 yılı yaş çay fiyatını açıkladı. Bakan Çelik, 2016 yılı yaş çay alım fiyatının yüzde 12,03'lük artışla 1,77 liraya çıkarıldığını, 13 kuruş destekleme primi eklendiğinde de üreticinin eline 1,90 lira geçeceğini bildirdi.

16.5.2016Ekonomi
Gerçek röntgenlerden gerçek bir plak: KADINLAR VARDIR!

Gerçek röntgenlerden gerçek bir plak: KADINLAR VARDIR!

Bu plak, bildiğiniz plaklardan değil. Bu plaklarda "kadına şiddetin" kodları gizli. Röntgenin plak olarak kullanıldığı özel bir projede, erkek şiddetine maruz kalan kadınların kırık kemiklerinin röntgenine şarkılar yüklendi. Türkiye'de töre cinayetinin simgesi olan Güldünya için söylenen "Güldünya şarkıları" Hürriyet'in Aile İçi Şiddet projesi kapsamında kadın röntgenlerine yüklendi.

16.5.2016Hayat
TÜBİTAK ve Sağlık Bakanlığı desteği ile

TÜBİTAK ve Sağlık Bakanlığı desteği ile "helal" kemik tozu üretilecek

Diş hekimliğinden ortopediye, beyin cerrahisinden omurilik cerrahisine kadar kemikle ilgili birçok alanda kullanılan ve tamamı ithal edilen hayvan kaynaklı kemik grefti (kemik tozu), TÜBİTAK ve Sağlık Bakanlığının desteğiyle artık sığır kaynaklı olarak Türkiye'de üretilecek.

16.5.2016 Ekonomi
Anıtkabir tehdidine Genelkurmay'dan yanıt

Anıtkabir tehdidine Genelkurmay'dan yanıt

Genelkurmay Başkanlığı, sosyal medyada konuşulan “IŞİD tehdidi nedeniyle Anıtkabir’in 19 Mayıs’ta halka kapatılacağı” iddialarına son noktayı koydu.

16.5.2016Gündem
Geliri köy çocuklarına

Geliri köy çocuklarına

İZMİR'de, Karabağlar Belediyesi, Ra Resim Atölyesi, Köy Öğretmenleri ile Haberleşme ve Yardımlaşma Derneği (KÖH-YD) tarafıdan ortaklaşa resim sergisi düzenlendi. Bu karma sergiden elde edilecek gelirin önemli bir bölümünün, imkanı olmayan köy çocuklarına burs olarak verileceği belirtildi.

15.5.2016Ege
Devlet Bahçeli: Zaman aleyhimize işliyor

Devlet Bahçeli: Zaman aleyhimize işliyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Osmaniye Belediyesi tarafından yaptırılacak olan Masal Parkı’nın temel atma ve toplu açılış törenine katıldı. Bahçeli, "Verdiğimiz fiili destek gerekirse hukuku boyut alabilir dedim. Türkiye için elimizi taşın altına koyarız dedim. Yine söylüyorum zaman aleyhimize işliyor durmak yok beklemek yok milli birliğimiz riske atılmaktadır."

14.5.2016Gündem
25’inci yıla renkli gece

25’inci yıla renkli gece

Ostim Sanayici ve İşadamları Derneği`nin (OSİAD) 25. kuruluş yıldönümü, Bilkent Otel’de düzenlenen geceyle kutlandı. Gecede ‘Yılın Medya Ödülü’ Hürriyet Ankara’nın oldu.

14.5.2016Ankara
Görmez: Kıyamet kopacaksa çocuk istismarı suçlarından dolayı kopar

Görmez: Kıyamet kopacaksa çocuk istismarı suçlarından dolayı kopar

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, "Eğer bugün kıyamet kopacaksa yeryüzünde çocuklara karşı işlenen istismar suçlarından dolayı kıyamet kopar" dedi

14.5.2016Gündem
Almanya’da Meryem Ana Camii açıldı

Almanya’da Meryem Ana Camii açıldı

Almanya’nın Dormagen şehrinde İslam Toplumu Millî Görüş'e (IGMG) bağlı olarak faaliyet gösteren 'İGMG Dormagen Meryem Ana Camii' binası hizmete açıldı.

14.5.2016Avrupa

Yazar Sonuçları

Erzurum’da Güzel Sanatlar Müzesi

Erzurum’da Güzel Sanatlar Müzesi

23 MAYIS 2016 Pazartesi günü Erzurum Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Müzesi açılıyor.

19.5.2016Haber Yazıları
Cinsiyet eşitliği: Dünya Mersin’e, biz tersine

Cinsiyet eşitliği: Dünya Mersin’e, biz tersine

UNESCO Genel Sekreteri İrina Bokova’nın daveti üzerine, Bulgaristan İş Kadınları Konseyi’nin Unesco’nun işbirliğiyle düzenlediği “Küresel Kadın Liderler Forumu” için Sofya’dayım.

19.5.2016Haber Yazıları