AB Bakanı Ve Başmüzakereci Egemen Bağış

 • TBMM Komisyonu'nun Yüce Divan kararı belli oldu - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  TBMM Komisyonu'nun Yüce Divan kararı belli oldu05.01.2015
  GündemTBMM Yolsuzlukları Soruşturma Komisyonu, eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, eski AB Bakanı Egemen Bağış, eski İçişleri Bakanı Muammer Güler ile eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın Yüce Divan’a gönderilmemesi yönünde karar aldı.
 • CHP, Meclis'in toplanması için 132 imzalı dilekçeyi verdi - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  CHP, Meclis'in toplanması için 132 imzalı dilekçeyi verdi13.03.2014
  GündemCHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, 4 eski bakanın fezlekeleri ile ilgili Meclis’in 18 Mart saat 15.00'de toplanması için 132 milletvekilinin imzaladığı dilekçeyi TBMM’ye gönderdiklerini söyledi.
 • Grup kucaklaşması - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Grup kucaklaşması19.02.2014
  GündemESKİ Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ile eski AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, dünkü AK Parti Grubu’nda karşılaşınca sarılıp kucaklaştı ve ayaküstü sohbet etti.
 • Egemen Bağış'a destek sloganları - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Egemen Bağış'a destek sloganları27.12.2013
  GündemBaşbakan Erdoğan'ı Atatürk Havalimanı'nda karşılamak için bekleyen binlerce kişi eski AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'a dakikalarca destek sloganları attı.
 • Vahap MUNYAR

  Zarrab Hayırsever Aslan Saf ve dürüst - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Zarrab Hayırsever Aslan Saf ve dürüst26.12.2013
  YazarlarBaşbakan Erdoğan’ın operasyondaki kilit isimler hakkında yorumu:
 • Erdoğan’ı dinledi - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Erdoğan’ı dinledi26.12.2013
  GündemBaşbakan Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi’nde düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda konuştu.
 • Zarrab hayırsever Aslan saf ve dürüst - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Zarrab hayırsever Aslan saf ve dürüst26.12.2013
  EkonomiBAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan, Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan’ın dürüstlüğünden şüphesi olmadığını, olsa olsa saflığının kurbanı olabileceğini belirtirken, Reza Zarrab’ı ise ülkeye katkısı olan, hayır işlerine giren biri olarak değerlendirdi.Erdoğan, Zarrab'ın AB ofisine çantayla girip çantasız çıkması ile ilgili olarak da, "Teslim edilirken bir görüntü var mı? Sadece “Çantayla girdi, çantasız çıktı” gibi bir yaklaşım olabilir mi? Böyle bir hukuk var mı? Belki o çantayla kitap falan götürülmüştür" dedi.
 • Egemen Bağış'tan 17 Aralık açıklaması - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Egemen Bağış'tan 17 Aralık açıklaması23.12.2013
  GündemAvrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, 'Devlet Himayesi Altındaki Genç Kızlara Meslek Edindirme Projesi Sertifika Töreni'ne katıldı.Bağış burada yaptığı açıklamada, "Gezi adı altındaki darbe girişimi milli irade duvarına nasıl tosladıysa bugün ki girişimlerde Allah'ın izniyle aynı şekilde toslayacaktır.Bizim alnımız ak, başımız dik.Bizim hamdolsun abdestimizden de şüphemiz yok, namazımızdan da itikadımızdan da" dedi.
 • ‘Tape’ler komedi - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  ‘Tape’ler komedi21.12.2013
  GündemAB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, başlatılan yolsuzluk soruşturmasında isminin yer almasının ardından dün ilk kez konuştu.
 • Bakan Bağış ile CHP'li İnce TBMM'de konuştu - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Bakan Bağış ile CHP'li İnce TBMM'de konuştu21.12.2013
  GündemTBMM Genel Kurulu'nda CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, "Yüzde 50’yi evde zor tutuyorum dediniz, İşte burada çok haklıymışsınız.Gerçekten milyonları evde tutuyormuşsunuz'' dedi.AB Bakanı Egemen Bağış ise ''Şundan herkes emin olsun, alnımız ak, başımız dik.TBMM Genel Kurulu, burası kimsenin tapulu malı değil.Burası milletin.Ben bu kürsüye çıkıp bu sıralarda oturup, milletin huzuruna çıkmaktan onur duyarım'' diye konuştu.
 • Gereği Meclis’e - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Gereği Meclis’e20.12.2013
  GündemBüyük Rüşvet Operasyonu’nda çocukları gözaltına alınan İçişleri Bakanı Muammer Güler, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ve yine soruşturmada ismi geçen AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış’la ilgili bilgi notu UYAP üzerinden Meclis’e gönderildi.
 • Egemen Bağış ilk kez konuştu - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Egemen Bağış ilk kez konuştu20.12.2013
  GündemAnkara’da TBMM’de iktidar kulisine girerken Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile birlikte gelen AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış yolsuzluk ve rüşvet operasyonuyla ilgili açıklama yaptı.
 • Ankara'da sıcak saatler - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Ankara'da sıcak saatler19.12.2013
  GündemBaşbakan Erdoğan, Başbakanlık Yeni Konut'ta rüşvet ve yolsuzluk operasyonu kapsamında oğlu gözaltına alınan Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ile görüştü.
 • Başbakan Erdoğan İstanbul'a geldi - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Başbakan Erdoğan İstanbul'a geldi19.12.2013
  GündemBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "ANA" ile saat 18.30’da İstanbul’a geldi.
 • AK Parti’de olağanüstü toplantı - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  AK Parti’de olağanüstü toplantı18.12.2013
  GündemYolsuzluk ve rüşvet operasyonunun ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti kurmayları parti genel merkezinde programda olmayan bir toplantı yaptı.Toplantıya sabah saatlerinde makamında bulunan Zafer Çağlayan da katıldı.Adalet Bakanı Sadullah Ergin 'Herkes görevinin başında' dedi.Toplantıya sonradan katılan AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış 'Ben rahatım' dedi.İsimleri gündemde olan Bakanlar az önce Moldova Cumhurbaşkanı'nı karşılama töreninde görüntülendi.İşte hükümet kanadında son gelişmeler.
 • Komiser'e ince bellide çay - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Komiser'e ince bellide çay16.12.2013
  GündemTürkiye-AB Vize Serbestisi Diyaloğu Mutabakat Metni ile Türkiye-AB Geri Kabul Anlaşması'nın Ankara Palas'ta imzalanması öncesinde, Türkiye-AB Vize Serbestisi Diyaloğu ilk toplantısı düzenlendi.
 • Jean Monnet Burs başvuruları başladı - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Jean Monnet Burs başvuruları başladı14.12.2013
  EğitimJean Monnet Burs Programı ile gelecek yıl 170 kişi AB üyesi ülkelerde akademik çalışma yapma fırsatı yakalayacak.Bursiyerlere yaklaşık 6,6 milyon avro destek verilecek.
 • Hükümetten Balbay'ın tahliyesine ilk yorum - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Hükümetten Balbay'ın tahliyesine ilk yorum10.12.2013
  GündemCHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, 4 yıl 277 gün sonra özgürlüğüne kavuştu.Balbay'ın tahliyesi siyasiler de memnuniyetle karşıladıklarını söylediler.
 • Bağış, Erdoğan açıklamadan Topbaş’ı tebrik etti - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Bağış, Erdoğan açıklamadan Topbaş’ı tebrik etti05.12.2013
  GündemAB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayını açıklamadan önce Twitter'dan Kadir Topbaş'ın aday olduğunu duyurdu.
 • Egemen Bağış da "üç yıl" dedi - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Egemen Bağış da "üç yıl" dedi04.12.2013
  PlanetAvrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Türk vatandaşlarının en geç üç yıl içinde AB üyesi ülkelere vizesiz girebileceğini ümit ettiğini söyledi.
 • Eğitimde reform durmayacak - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Eğitimde reform durmayacak28.11.2013
  EğitimAvrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, dersahanelerin kapatılmasıyla ilgili tartışmalara da değinerek, “Eğitimde reform durmayacak.Çünkü eğitim bizim geleceğimiz.Biz üzüm yemek istiyoruz.İnanın bana bağcıyla hiçbir meselemiz yok.Bağcıyı da çok seviyoruz” dedi.
 • Bakan Bağış ne demek istedi - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Bakan Bağış ne demek istedi27.11.2013
  GündemAB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'ın Twitter'da paylaştığı bir fotoğraf ve mesajı dikkat çekti.
 • RedHack soruları - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  RedHack soruları25.11.2013
  GündemRedHack operasyonunda gözaltına alınanlara polis sorgusunda “RedHack kurucusu Manyak’ı tanıyor musun? Örgüt içindeki görevin ne? Talimatları kimden alıyordunuz? Gezi eylemlerinde halkı sokağa dökmeye çalışmak, eylemleri büyütmekteki amacınız neydi? ” soruları yöneltildi.Operasyon kapsamında gözaltına alınan oyuncu Barış Atay, poliste ifade vermedi.Bilişim Suçları Savcılığı, görevsizlik kararı vererek dosyayı Terör Savcılığı'na gönderdi.
 • Sağlık kontrolüne bile kelepçe - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Sağlık kontrolüne bile kelepçe24.11.2013
  GündemSİBER Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nün, Redhack’e yönelik yaptığı operasyonda gözaltına alınan 14 kişi elleri kelepçeli olarak hastaneye götürülerek sağlık kontrolünden geçirildi.Örgütlü suç kapsamında suçlanan şüphelilerden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış’ın da şikayetçi olduğu öğrenildi.
 • OHAL bitti ‘Herhal’ başladı - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  OHAL bitti ‘Herhal’ başladı23.11.2013
  GündemAB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, İstanbul Feshane’deki Sivas Günleri açılışına katıldı.
 • Egemen Bağış'tan İsveç Dışişleri Bakanı'na 'diplomatik' tepki - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Egemen Bağış'tan İsveç Dışişleri Bakanı'na 'diplomatik' tepki21.11.2013
  PlanetAB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'tan AK Parti'nin Avrupa Parlamentosu'nda (AP) grup değiştirmesini eleştiren İsveç Dışişleri Bakanı Carl Bildt'e 'diplomatik' cevap geldi.
 • Mustafa Alabora: Sanatçılara ulan demeyin - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Mustafa Alabora: Sanatçılara ulan demeyin20.11.2013
  GündemTedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden ünlü tiyatro oyuncusu Nejat Uygur, Teşvikiye Camii'nde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.Törene katılan Mustafa Alabora, Başbakan Erdoğan'ın 'ulan' sözüyle ilgili açıklama yaptı.
 • Egemen Bağış: Ailenin reisi bellidir - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Egemen Bağış: Ailenin reisi bellidir10.11.2013
  GündemAvrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Polonezköy'de gazetecilerin sorularını yanıtladı.
 • Avrupa Birliği ile yeniden - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Avrupa Birliği ile yeniden05.11.2013
  PlanetAvrupa Birliği, 3 yılı aşkın bir sürenin adından ilk faslı bugün müzakerelere açıyor.
 • AB ile üç yıl sonra ilk fasıl açıldı - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  AB ile üç yıl sonra ilk fasıl açıldı05.11.2013
  PlanetTürkiye, Avrupa Birliği (AB) ile yürüttüğü üyelik müzakerelerinde üç yılı aşkın bir sürenin ardından ilk faslı açtı.
 • Egemen Bağış paylaştı, bakın ne fotoğrafı çıktı - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Egemen Bağış paylaştı, bakın ne fotoğrafı çıktı04.11.2013
  GündemAB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, dün gece attığı Marmaray tweetiyle eleştiri oklarının hedefi oldu.Haberi okuyan hurriyet.com.tr okurlarının gözünden 'cep telefonu' ayrıntısı da kaçmadı.
 • Bağış: Ak Parti TBMM'nin ayıbını temizliyor - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Bağış: Ak Parti TBMM'nin ayıbını temizliyor31.10.2013
  GündemAVRUPA BİRLİĞİ (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, "(Mecliste başörtüsü tartışmaları) Ak Parti grubu bugün Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin bir ayıbını temizlerken CHP de geçmişte kendi partisinden kovduğu kişilerin liderlik sürecini başlatıyor" dedi.
 • Bağış: 'Helal Schengen vakti geldi' - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Bağış: 'Helal Schengen vakti geldi'25.10.2013
  GündemAvrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, "Helal ürünlerin denetim altında serbestçe dolaşabileceği bir 'Helal Schengen' veya 'Helalgen' ağı oluşturmanın vakti geldi" dedi.
 • Bağış CeBIT zirvesinin açılışında konuştu - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Bağış CeBIT zirvesinin açılışında konuştu24.10.2013
  GündemCeBIT Bilişim Eurasia, CeBIT Sinerji Zirvesi ve CeBIT Global Konferansı’nın açılış töreninde konuşan Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, teknolijinin faydaları gibi konularda da manipilasyona açık olduğunu söyledi.Mail hesabı geçtiğimiz günlerde Redhack tarafından hacklenen Bağış, "Terörizm bazen sosyal medya teröristleri tarafından yapılabiliyor" dedi.
 • AB-Türkiye müzakereleri 5 Kasım'da yeniden başlıyor - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  AB-Türkiye müzakereleri 5 Kasım'da yeniden başlıyor22.10.2013
  PlanetAvrupa Birliği Avrupa İşleri Bakanları'nın bugün Lüksemburg'da yaptığı toplantıdan Türkiye ile müzakerelere üç yıllık aranın ardından yeniden başlanması kararı çıktı.
 • Bakan Bağış'tan hediye nazar boncuklu vazo - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Bakan Bağış'tan hediye nazar boncuklu vazo22.10.2013
  GündemGörev süresi dolan AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Jean-Maurice Ripert için bugün Ankara'da AB Bakanı Egemen Bağış tarafından bir veda yemeği verildi.Bakan Bağış, Ripert'e veda hediyesi olarak nazar boncuk desenli bir vazo verdi ve ''Yeni görev yeriniz Moskova’da sizi kem gözlerden korusun'' deyince salonda gülüşmelere neden oldu.Ripert, ODTÜ'de ağaçların kesilmesiyle başlayan gerilim sürerken ''Birileri olaylardan ders almamış'' sözleriyle gündeme gelmişti.
 • AB ile yeni başlık için geri sayım başladı - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  AB ile yeni başlık için geri sayım başladı21.10.2013
  PlanetAvrupa Birliği (AB) üyelerinin geçtiğimiz aylarda açılmasına karar verdiği ancak resmi açılışını İlerleme Raporu sonrasına bıraktığı "Bölgesel Politika ve Yapısal Araçların Koordinasyonu" başlığının 5 Kasım'da açılması bekleniyor.
 • Dünya Bankası’ndan karamsarlar - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Dünya Bankası’ndan karamsarlar18.10.2013
  EkonomiAvrupa Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği (EUROCHAMBRES) ile Küresel Oda Platformu (Global Chamber Platform-GCP) işbirliğinde hazırlanan 2014 Küresel Ekonomi Raporu’na göre, GCP üyeleri, 2014 için büyüme seviyesinin Dünya Bankası’nın öngördüğü kadar sağlam olmayacağını düşünüyor.
 • Egemen Bağış'tan New York Times'a cevap - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Egemen Bağış'tan New York Times'a cevap18.10.2013
  GündemAvrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, New York Times gazetesinde 8 Ekim tarihinde Halil Karaveli imzasıyla çıkan "Erdoğan Mezhepsel Yangını Körüklüyor" başlığıyla yayımlanan makaleye yanıt verdi.
 • Müzakere süreci Guinness’e aday - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Müzakere süreci Guinness’e aday17.10.2013
  GündemAB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Haliç Kongre Merkezi’ndeki Eurochambres (Avrupa Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği) Ekonomik Forumu’nda Türkiye’nin üyelik süreciyle ilgili AB’ye eleştirilerde bulunarak “Müzakere süreci Guinness Rekorlar Kitabı’na girecek noktaya geldi.Hiçbir ülke 54 yıl bekletilmedi” dedi.
 • Egemen Bağış'tan Gözde Kansu açıklaması: Şık olmadı - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Egemen Bağış'tan Gözde Kansu açıklaması: Şık olmadı13.10.2013
  GündemAvrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik'in bir televizyon sunucusuna ilişkin sözleriyle ilgili olarak, "Gerçekten de zamanlaması da tavrı da belki şık olmadı diyebiliriz" dedi.
 • "Ölmek istemiyorsan denizleri temiz tutacaksın" - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  "Ölmek istemiyorsan denizleri temiz tutacaksın"12.10.2013
  EkonomiDeniz Temiz Derneği TURMEPA Kurucu ve Onursal Başkanı Rahmi M.Koç, Sanayide Atık Yönetimi ve Mavi Dönüşüm Konferansı'nda konuştu.Rahmi Koç "'Ölmek istemiyorsan denizleri temiz tutacaksın.'Memnuniyetle altını çizmeliyim ki ülkemizde deniz ve su varlıklarımızın korunması ve kirlilikle mücadelede epey yol alındı.Övünmek gibi olmasın ama bunda derneğimizin de büyük rolü oldu"
 • Bağış’tan Atina’ya cami formülü - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Bağış’tan Atina’ya cami formülü09.10.2013
  PlanetAB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Atina’da Müslümanların ibadeti için bir cami bulunmamasının “Yunanistan’ın ayıbı” olduğunu belirterek Yunan başkentinde Osmanlı’dan kalma iki caminin küçük onarımlarla kısa sürede pekâlâ ibadete açılabileceklerini söyledi.
 • Comenius projesiyle 65 bin öğretmen ve öğrenci yurtdışına gitti - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Comenius projesiyle 65 bin öğretmen ve öğrenci yurtdışına gitti09.10.2013
  EğitimAvrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Türk Ulusal Ajansı tarafından yürütülen Comenius Programı ile bugüne kadar 65 binden fazla öğretmen ve öğrencinin yurtdışına gittiğini söyledi.
 • İzmir lüks turizmine hazırlanıyor - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  İzmir lüks turizmine hazırlanıyor07.10.2013
  EgeYaşarlı akademisyen Avrupa’ya lüks turizmini anlatacak.
 • Bağış: Ben de her sağlıklı Türk erkeği gibi kılıbığım - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Bağış: Ben de her sağlıklı Türk erkeği gibi kılıbığım03.10.2013
  GündemMÜSİAD'ın Brüksel Temsilciliği açılış yemeğine katılan AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış burada yaptığı konuşmada, Türkiye'nin yeni bir sefaret daha kazandığını belirtti.Konuşmasının sonunda esprili bir şekilde ilginç bir itirafta da bulunan Bakan Bağış, "Ben de her sağlıklı Türk erkeği gibi kılıbığım" dedi.
 • Bakan Bağış: Ben de her Türk erkeği gibi kılıbığım - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Bakan Bağış: Ben de her Türk erkeği gibi kılıbığım03.10.2013
  AvrupaAB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'ın yaptığı espri, MÜSİAD'ın Brüksel Temsilciliği'nin açılış yemeğine damgasını vurdu.
 • Bağış, Demokrasi Paketi'ni Huffington Post 'a yazdı - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Bağış, Demokrasi Paketi'ni Huffington Post 'a yazdı02.10.2013
  PlanetAB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Amerikan Huffington Post gazetesi için "AK Parti'nin Yeni Demokrasi Paketi :Zincirsiz Politika ve Engelsiz Demokrasi" başlıklı bir makale kaleme aldı.
 • Egemen Bağış önemli projenin açılışında konuştu - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  Egemen Bağış önemli projenin açılışında konuştu26.09.2013
  GündemAvrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Leonardo da Vinci Mesleki Eğitim Ortaklık Projeleri 2013 açılış toplantısına katıldı.Bağış daha önce de “Geçen gün kamyon sürdüm, Leonardo da Vinci” şeklinde yaptığı espriyle sosyal medyayı sallamıştı.
 • 'Ooo, abi de buradaymış' - AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış
  'Ooo, abi de buradaymış'25.09.2013
  AvrupaAB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Danimarka Ticaret ve Avrupa İşleri Bakanı Nick Haekkerup ile Ortaköy sahilini dolaştı.Sahilde kısa bir gezinti yapan bakanların yolu, bir kişi tarafından kesildi.Bakan Bağış’tan para isteyen bu kişi, Danimarkalı bakanı görünce "Oo abi de buradaymış" dedi.Bu tepki bakanların gülüşmesine neden oldu.
içinde

AB Bakanı Ve Başmüzakereci Egemen Bağış


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz