Muammer Güler


 • Oylama mesaisi - muammer güler

  Oylama mesaisi19.11.2014

  GÜNDEM

  TBMM Soruşturma Komisyonu çalışmalarını sürdürürken, eski bakanlar Egemen Bağış, Muammer Güler, Zafer Çağlayan ve Erdoğan Bayraktar, Genel Kurul çalışmalarında birlikte görüntülendi.
 • Referansını kendi yazmış - muammer güler

  Referansını kendi yazmış19.11.2014

  GÜNDEM

  Meclis Soruşturma Komisyonu, 17 Aralık’a takipsizlik kararı veren İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan, bakanlarla bağlantılı gördüğü tanık ve şüpheli ifadelerinin kopyalarını aldı.Yazılara göre Mülkiye Başmüfettişi Abdullah Erin, o dönem danışmanı olduğu Muammer Güler’in, Reza Zarrab için Çin’deki Kunlun Bank’a referans mektubu gönderdiğini anlattı.Zarrab’ın firmalarını ‘itibarlı şirketler’ olarak refere eden bakan mektubunu ise bizzat Zarrab ve bakanın oğlu Barış Güler hazırladı.Erin, hazırlık sürecini şöyle anlattı:
 • Dört eski bakan Genel Kurul'da - muammer güler

  Dört eski bakan Genel Kurul'da19.11.2014

  GÜNDEM

  AK Partili eski bakanlar Muammer Güler, Zafer Çağlayan, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar hakkında kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu çalışmalarını sürdürüyor.
 • Tapeler uygun - muammer güler

  Tapeler uygun17.11.2014

  GÜNDEM

  Adli Tıp Kurumu Fizik İhtisas Dairesi Ses ve Görüntü İnceleme Şubesi, 17 Aralık soruşturmasıyla ilgili Emniyet’in tapeye (ses kayıtlarının çözüm metni) dönüştürdüğü 2593 ayrı ses kaydında ‘uygunluk’ incelemesi yaptı.Türkçe 2483 kaydın çözümünde, “Cümle eklemesi veya cümle çıkartması sonucu anlam bütünlüğünü bozacak değişiklik” tespit edilmedi.
 • Ankara’ya çok para götürdük - muammer güler

  Ankara’ya çok para götürdük15.11.2014

  GÜNDEM

  AK Partili eski bakanlar Zafer Çağlayan, Muammer Güler, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar’la ilgili rüşvet suçlamasını soruşturan Meclis Komisyonu ‘hafıza’ engeline takıldı.
 • Yalçın DOĞAN

  Sırada zehirlenme var - muammer güler

  Sırada zehirlenme var14.11.2014

  YAZARLAR

  KAS ağrıları, sinir sisteminde bozukluk, alerjik hastalıklarda artış, bazı insanlarda kalıcı hasar, yavaş zehirlenme nedeniyle bazılarında ölüm.
 • O iddianameleri hazırladıysan 17 Aralık’a nasıl takipsizlik verdin? - muammer güler

  O iddianameleri hazırladıysan 17 Aralık’a nasıl takipsizlik verdin?11.11.2014

  GÜNDEM

  CHP İstanbul Milletvekili, Avukat Mahmut Tanal, ‘17 Aralık Rüşvet ve Yolsuzluk Soruşturması’ için takipsizlik kararı veren, İstanbul Terör ve Örgütlü Suçlar Birimi Savcısı Ekrem Aydıner’in diğer davalarını araştırdı.
 • 64 sayfa itiraz - muammer güler

  64 sayfa itiraz10.11.2014

  GÜNDEM

  Meslekten atılan emniyet müdürü Orhan İnce, İstanbul Nöbetçi Sulh Ceza Hâkimliği’ne 64 sayfa dilekçe vererek 17 Aralık soruşturması için verilen 63 sayfalık takipsizlik kararının kaldırılmasını ve dava açılmasını istedi.İnce’nin itirazı kabul edilirse Reza Zarrab, Barış Güler ve Salih Kaan Çağlayan’ın da arasında bulunduğu 53 kişi hakkında dava açılacak.
 • 17 Aralık'ta önemli gelişme - muammer güler

  17 Aralık'ta önemli gelişme10.11.2014

  GÜNDEM

  "17 Aralık Rüşvet ve Yolsuzluk Soruşturmasına takipsizlik" kararına yapılan itirazı Sulh Ceza Mahkemesi hakimi değerlendirecek.
 • Yalçın DOĞAN

  Ya madende ölecek ya zeytinde - muammer güler

  Ya madende ölecek ya zeytinde08.11.2014

  YAZARLAR

  TRABZON Solaklı Vadisi, binlerce çam ağacı arasından dere akıyor, balıklar elle tutuluyor, günün birinde birileri geliyor, binlerce çamı kesiyor.
 • Dink çağrısı - muammer güler

  Dink çağrısı06.11.2014

  GÜNDEM

  Şüpheli sıfatıyla ilk kez savcıya ifade verecek.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Ne kuvvetli bir sigorta imiş! - muammer güler

  Ne kuvvetli bir sigorta imiş!03.11.2014

  YAZARLAR

  HÜSEYİN Gülerce, Fethullah Gülen cemaatinin en önemli isimlerinden biriydi.Zaman gazetesinden cemaat–hütkümet kavgası nedeniyle ayrıldı ve Ahmet Hakan ile ayrıntılı bir söyleşi yaptı, Hürriyet’te okumuş olmalısınız.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  ‘Kaçak Saray’ın Erdoğan’ın imajına katkısı - muammer güler

  ‘Kaçak Saray’ın Erdoğan’ın imajına katkısı02.11.2014

  YAZARLAR

  CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın “Kaçak Saray”ı, Batı basınının da ilgi odağı olmuş durumda.
 • Sefer LEVENT

  Mardin tedirgin - muammer güler

  Mardin tedirgin27.10.2014

  YAZARLAR

  UZUN yıllardır ilk kez şehir merkezinin çatışmalara sahne olması Mardinlileri ürkütmüş.Gece yarısına kadar dolu olan sokaklar son dönemde saat 20.00’den sonra tenhalaşıyor.Dev otel, tatil köyü ve özel hastane yatırımları askıda.
 • Erdoğan Bayraktar’ın oğlu 1 saat ifade verdi - muammer güler

  Erdoğan Bayraktar’ın oğlu 1 saat ifade verdi27.10.2014

  GÜNDEM

  17 Aralık soruşturmasında takipsizlik verilenleri, bilgisine başvurmak üzere çağıran TBMM komisyonunda dün eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın oğlu Abdullah Oğuz Bayraktar ifade verdi.1 saat süren ifadenin ardından Bayraktar’ın avukatı, “Bilgisine başvuruldu” dedi.İşadamı Ali Ağaoğlu ve Mehmet Ali Aydınlar da komisyona ifade verdi.
 • Ağaoğlu, Aydınlar ve oğul Bayraktar komisyona ifade verdi - muammer güler

  Ağaoğlu, Aydınlar ve oğul Bayraktar komisyona ifade verdi27.10.2014

  EKONOMİ

  Yolsuzluk ve rüşvet iddialarını incelemek için kurulan soruşturma komisyonu Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın oğlu Abdullah Oğuz Bayraktar, Türkiye Futbol Federasyonu eski Başkanı Mehmet Ali Aydınlar ve işadamı Ali Ağaoğlu’nun bilgisine başvurdu.Ağaoğlu komisyona girmeden önce “Çağırdılar geldik saklayacak bir şeyimiz yok” dedi.
 • Bakan Bayraktar'ın oğlu ifade veriyor - muammer güler

  Bakan Bayraktar'ın oğlu ifade veriyor27.10.2014

  GÜNDEM

  Eski Bakan Erdoğan Bayraktar'ın oğlu Abdullah Oğuz Bayraktar, TBMM "Yolsuzlukları İnceleme Komisyonu"na İstanbul Adliyesi'nde ifade verdi.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Milli iradeye ‘Hadi git işine’ dediler! - muammer güler

  Milli iradeye ‘Hadi git işine’ dediler!26.10.2014

  YAZARLAR

  DÖRT bakan ile ilgili yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasını yürütecek komisyonun üç kişilik bir grubu, İstanbul’da, Reza Zarrab, onun adamı Abdullah Habbani ve Muammer Güler’in oğlu Barış Güler’i “tanık olarak” ifade vermeye çağırdı.
 • İfade yok - muammer güler

  İfade yok24.10.2014

  GÜNDEM

  Yolsuzluk iddialarını araştıran TBMM Komisyonu eski İçişleri Bakanı Muammer Güler’in oğlu Barış Güler ile Reza Zarrab’ı ifade için davet etti.Güler tanıklıktan çekilme hakkını kullanıp ifade vermedi.Zarrab da soruları yanıtsız bıraktı.
 • Tanıklıktan çekildiler! - muammer güler

  Tanıklıktan çekildiler!24.10.2014

  GÜNDEM

  Reza Zarrab'ın CMK'nın 48."Kendisi veya yakınları aleyhine tanıklıktan çekinme", Barış Güler'in ise CMK'nın 45."Evlatlık bağı bulunması nedeniyle tanıklıktan çekilme" haklarını kullanarak tanıklıktan çekildikleri öğrenildi.
 • Adalet Bakanlığı’ndan karar - muammer güler

  Adalet Bakanlığı’ndan karar22.10.2014

  GÜNDEM

  HRANT Dink cinayeti davasında, Bakırköy Ağır Ceza Mahkemesi’nin haklarındaki takipsizlik kararını kaldırdığı 9 kamu görevlisi ile ilgili Adalet Bakanlığı, savcılığın ‘kanun yararına bozma’ talebini kabul etmedi.Böylece dönemin İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah ve Vali Yardımcısı Ergun Güngör’ün de aralarında bulunduğu 9 ismin soruşturulmasının önü açılmış oldu.
 • Kanat ATKAYA

  Yav, ben zaten inanmamıştım ki! - muammer güler

  Yav, ben zaten inanmamıştım ki!20.10.2014

  YAZARLAR

  NASIL inanayım, nasıl inanılır canım böyle bir rezilliğe?
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Bu, savcının işi olmamalıydı - muammer güler

  Bu, savcının işi olmamalıydı19.10.2014

  YAZARLAR

  17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk operasyonu ile ilgili olarak savcılığın verdiği karar çok tartışılacak, buna kuşku yok.
 • 17 Aralık’a takipsizlik - muammer güler

  17 Aralık’a takipsizlik18.10.2014

  EKONOMİ

  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Reza Zarrab (Rıza Sarraf) ile eski bakanlar Muammer Güler ile Zafer Çağlayan’ın oğulları Barış Güler ve Salih Kaan Çağlayan, eski Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan’ın da aralarında bulunduğu 53 kişi için takipsizlik verdi.Aslan'ın evinde bulunan paraların valiliğe gönderilmesine karar verildi.
 • 17 Aralık soruşturması hakkında takipsizlik kararı - muammer güler

  17 Aralık soruşturması hakkında takipsizlik kararı17.10.2014

  GÜNDEM

  Terör ve Örgütlü Suçlar Birimi Savcısı Ekrem Aydıner, 17 Aralık "Rüşvet ve Yolsuzluk" soruşturmasına 305 gün sonra takipsizlik kararı verdi.65 sayfalık takipsizlik kararında, işadamı Rıza Sarraf, eski Halk Bankası Genel Müdürü Süleyman Aslan ile eski İçişleri Bakanı Muammer Güler'in oğlu Barış Güler ve eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın oğlu Kaan Çağlayan'ın da aralarında bulunduğu 53 kişi hakkında "Usulüne uygun delil toplanmadığı, suçun unsurlarının oluşmadığı ve herhangi bir örgüte rastlanmadığı" belirtildi.
 • 2 ay daha ek süre - muammer güler

  2 ay daha ek süre16.10.2014

  GÜNDEM

  AK Partili 4 eski bakan Muammer Güler, Erdoğan Bayraktar, Zafer Çağlayan ve Egemen Bağış’la ilgili yolsuzluk suçlamalarını soruşturan Meclis Komisyonu, göreve başlamasından 2 ay sonra dün fiilen ilk çalışmasını yaptı.
 • Komisyon dört eski bakanla ilgili ek süre istedi - muammer güler

  Komisyon dört eski bakanla ilgili ek süre istedi16.10.2014

  GÜNDEM

  Dört eski bakan ile ilgili Meclis Soruşturma Komisyonu, çalışmalarını sürdürmek için iki aylık ek süre istedi.
 • İstanbul'un 25.valisi Vasip Şahin görevine başladı - muammer güler

  İstanbul'un 25.valisi Vasip Şahin görevine başladı24.09.2014

  Gündem2008

  İstanbul'un 25.valisi Vasip Şahin, görevi Hüseyin Avni Mutlu'dan devraldı.
 • Bozdağ: Cezaevi ziyaretleri yönetmelik doğrultusunda - muammer güler

  Bozdağ: Cezaevi ziyaretleri yönetmelik doğrultusunda23.09.2014

  Gündem2008

  CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran'ın 3 Ocak'ta TBMM'ye sunduğu soru önergesini 15 günlük yasal süresinin üzerinden 8 ay daha geçtikten sonra cevaplayan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Zarrab ve o dönem tutuklu olan Muammer Güler, Erdoğan Bayraktar, Zafer Çağlayan’ın çocuklarının ilgili yönetmelik hükümleri doğrultusunda ziyaret edildiğini savundu.Bozdağ, "Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nca, bu kapsamda Metris 1 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda bulunan tüm tutuklulara, 5275 sayılı Kanun'un 72.Maddesi hükümleri gereğince, dışarıdan herhangi bir çiğ veya pişmiş gıda maddesinin verilmesinin söz konusu olmadığı bildirilmiştir" dedi.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  ‘Sorumsuzluk’ sorumsuzca davranmak değildir! - muammer güler

  ‘Sorumsuzluk’ sorumsuzca davranmak değildir!17.09.2014

  Yazarlar

  DÜNYA yüzünde bir ikinci örneği var mıdır, bilmiyorum.Ama tahmin edebiliyorum ki yoktur.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Aç gözünü seyret tekrarı yok bunun! - muammer güler

  Aç gözünü seyret tekrarı yok bunun!05.09.2014

  Yazarlar

  BAŞBAKAN Yardımcısı Bülent Arınç, geçmişte “hizmet hareketi” dediği ama bugün “paralel yapı” diye tanımlamayı tercih ettiği cemaati geçmişte övdüğü sözler TBMM’de kendisine hatırlatılınca şunları söyledi:
 • 4 bakanın fezlekesi yeniden Meclis’te - muammer güler

  4 bakanın fezlekesi yeniden Meclis’te04.09.2014

  Gündem2008

  İSTANBUL Cumhuriyet Başsavcılığı 4 eski bakanla ilgili yolsuzluk ve rüşvet iddiaları hakkındaki fezlekeleri, dizin pusulalarını da ekleyerek TBMM Soruşturma Komisyonu’na yeniden gönderdi.
 • Dört eski bakanla ilgili fezlekeler TBMM Komisyonu'nda - muammer güler

  Dört eski bakanla ilgili fezlekeler TBMM Komisyonu'nda03.09.2014

  Son Dakika

  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, dört eski bakanla ilgili fezlekeleri, dizi pusulalarını da ekleyerek TBMM Soruşturma Komisyonu'na yeniden gönderdi.
 • 25 Aralık’a takipsizlik - muammer güler

  25 Aralık’a takipsizlik01.09.2014

  Ekonomi

  Aralarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın da bulunduğu rüşvet ve yolsuzluk soruşturması kapsamındaki 96 şüpheli hakkında takipsizlik kararı verildi.Kararda en çarpıcı detaylardan biri ise, normalde takipsizlik kararının ardından silinmesi gereken tapelerin ileride delil olabilir gerekçesiyle saklanması kararı oldu.
 • 25 Aralık soruşturmasına takipsizlik kararı - muammer güler

  25 Aralık soruşturmasına takipsizlik kararı31.08.2014

  Ekonomi

  İSTANBUL Cumhuriyet Başsavcılığı aralarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Necmettin Bilal Erdoğan’ın da bulunduğu rüşvet ve yolsuzluk soruşturması kapsamındaki 96 şüpheli hakkında takipsizlik kararı verdi.
 • Komşular - muammer güler

  Komşular30.08.2014

  Gündem2008

  İstanbul’da biri Vali diğeri de Emniyet Müdürü olarak yıllarca birlikte görev yapan Muammer Güler ile Celalettin Cerrah’ın 2009’da yan yana mezar yeri satın aldıkları ortaya çıktı.
 • Mardin'de Kaymakam'ın aracını taşladılar - muammer güler

  Mardin'de Kaymakam'ın aracını taşladılar27.08.2014

  Ekonomi

  Mardin Kızıltepe arasında çiftçilerin elektrik kesintilerini protesto etmek amacıyla 3 gün önce başlattıkları eylemde arbede yaşandı.Güvenlik güçleri Karayolunun Devlet Hastanesi önünde çiftçilere gaz bombasıyla müdahale etti.Atılan gazdan çevredeki vatandaşlar da etkilendi.Öfkeli gruptan bazılarının Kızıltepe Kaymakamlığı önündeki makam aracının camlarını kırdığı bildirildi.Bölgede gerginlik sürüyor.
 • ‘Çok şükür’ tatil - muammer güler

  ‘Çok şükür’ tatil14.08.2014

  Gündem2008

  TBMM Genel Kurulu, dün sabahın erken saatlerine kadar süren mesaisinin ardından 1 Ekim’e kadar tatile girdi.
 • Nedim Şener: “Dink cinayeti’ni araştırdığım için sanık oldum" - muammer güler

  Nedim Şener: “Dink cinayeti’ni araştırdığım için sanık oldum"11.08.2014

  Gündem2008

  GAZETECİ Nedim Şener, Hrant Dink cinayetinde kamu görevlilerinin sorumluluğuna ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında ‘tanık’ sıfatıyla verdiği ifadede, İstihbarat Daire Başkanlığı C Şube Müdürlüğü’nü, Trabzon Emniyet ve Jandarması’nı, İstanbul Emniyet Müdürlüğü ile Ergenekon sanıkları emekli Tuğgeneral Veli Küçük avukat Kemal Kerinçsiz ve Levent Temiz’i sorumlu gösterdi.
 • Başbakan'dan ödül alan polis serbest - muammer güler

  Başbakan'dan ödül alan polis serbest25.07.2014

  Gündem2008

  22 Temmuz Operasyonu'nda gözaltına alınan 92 şüpheliden 66'sı savcılık işlemlerinin ardından tutuklanmaları istemiyle mahkemeye gönderilirken, 26'sı serbest bırakıldı.Serbest bırakılanlar arasında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’dan başarı ödülü alan 4.Sınıf Emniyet Müdürü Murat Çetiner de bulunuyor.
 • Kelepçeler emanet - muammer güler

  Kelepçeler emanet24.07.2014

  Gündem2008

  İSTANBUL Emniyet Müdürlüğü önünde bekleyen, gözaltındaki polislerin aileleri polis gömlekleri giyerek basın açıklaması yaptı.
 • Kararlar özel hâkimlikten - muammer güler

  Kararlar özel hâkimlikten22.07.2014

  Gündem2008

  28 Haziran 2014’te Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren yargı paketi kapsamında Sulh Ceza Mahkemeleri kaldırılarak, yerine Sulh Ceza Hâkimlikleri kuruldu.
 • Taha AKYOL

  Adalet. - muammer güler

  Adalet.18.07.2014

  Yazarlar

  BUGÜN okurlarımdan bir ricam var; 30 Haziran günkü “Yargı Kimden Yana?” başlıklı yazımdan bir bölümü aktaracağım, tekrar olacak ama lütfen okuyunuz.
 • HSYK 6 süper hâkim atadı - muammer güler

  HSYK 6 süper hâkim atadı16.07.2014

  Gündem2008

  Sulh Ceza Mahkemeleri'nin son yargı paketiyle kaldırılmasının ardından, HSYK yeni kurulan Sulh Ceza hakimliği hakimlerini belirledi.Sulh Ceza Mahkemeleri'nin görev alanına giren her türlü tutuklama, arama, yakalama, el koyma, telefon dinleme, tutukluğa itiraz kararlarını yeni atanan Sulh Ceza Hakimleri verecek.İstanbul'da kaldırılan 38 Sulh Ceza Mahkemesi yerine 6 tane Sulh Ceza Hakimi atandı.İstanbul'daki Sulh Ceza Mahkemeleri'nin kaldırılması ile birlikte 57 olan Asliye Ceza Mahkemesi sayısı 91'e yükseldi.
 • Fezlekeler açılmadan savcıya iade - muammer güler

  Fezlekeler açılmadan savcıya iade14.07.2014

  Gündem2008

  AK Partili eski bakanlar Muammer Güler, Zafer Çağlayan, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar ile ilgili soruşturma sürecini 4 ay oyalayan iktidar, yeni bir hamleyle komisyonun görüşmelerini Cumhurbaşkanlığı seçiminden sonraya attı.
 • Dört bakanla ilgili flaş gelişme.135 gün sonra başa dönüldü - muammer güler

  Dört bakanla ilgili flaş gelişme.135 gün sonra başa dönüldü13.07.2014

  Gündem2008

  AK Partili dört eski bakanla ilgili Meclis komisyonunun görüşmeleri Cumhurbaşkanı seçiminden sonraya atıldı.
 • İlk hamle Bayraktar’dan: “Beni dosyadan çıkarın” - muammer güler

  İlk hamle Bayraktar’dan: “Beni dosyadan çıkarın”09.07.2014

  Gündem2008

  AK Partili dört eski bakanla ilgili yolsuzluk iddialarını soruşturmak amacıyla oluşturulan Meclis komisyonu, kurulma kararından 65 gün sonra dün resmen çalışmaya başlarken, ilk itiraz dilekçesi Erdoğan Bayraktar’dan gelecek.Bayraktar, “Hakkımda takipsizlik veildi.Bu komisyon beni araştırmasın” diye dilekçe verecek.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Devlet ne yana düşer usta? - muammer güler

  Devlet ne yana düşer usta?08.07.2014

  Yazarlar

  BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan, dün olağan salı azarlamasını yaparken şunu söyledi:
 • Dört bakanı soruşturacak isimler belli oldu - muammer güler

  Dört bakanı soruşturacak isimler belli oldu07.07.2014

  Gündem2008

  Eski bakanlar Zafer Çağlayan, Muammer Güler, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar hakkındaki yolsuzluk iddialarını araştırmak için kurulmasına karar verilen Meclis Soruşturma Komisyonu'na, 64 gün sonra TBMM Genel Kurulu’nda üyelik seçimi yapıldı.O isimler şöyle oldu:
 • Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar - muammer güler

  Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar07.07.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu.Kılıçdaroğlu konuşmasında SP Genel Başkanı Mustafa Kamalak ile geçen bir diyalogu anlattı.Kemal Kılıçdaroğlu, "Cumhurbaşkanı adayları belirlenmeden önce, ziyaret ettiğim partilerden birisi Saadet Partisi’ydi.Olay yolsuzluğa gelince, 'iğneden ipliğe hesabı sorulur bir gün' diye bir şiiri hatırlattı" dedi.
içinde

Muammer Güler


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz