Muammer Güler

 • AK Parti'den fireli aklama - muammer güler
  AK Parti'den fireli aklama20.01.2015
  GündemMeclis, hakkında yolsuzluk ve rüşvet iddiaları olan eski bakanlar Zafer Çağlayan’ın Yüce Divan’a gönderilmesini 242’ye karşı 264, Muammer Güler’in gönderilmesini 241’e karşı 258, Egemen Bağış’ın gönderilmesini 245’e karşı 255, Erdoğan Bayraktar'ın gönderilmesini 219'a karşı 288 oyla reddetti.Bu sonuçlarla güvenoyu için gerekli olan 276 sayısını sadece Bayraktar geçebildi.
 • Oy kovasından 50 TL çıktı - muammer güler
  Oy kovasından 50 TL çıktı20.01.2015
  GündemEski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar için yapılan gizli oylamanın sayımında ilginç bir an yaşandı.Oy kovasından 50 TL çıktı.Meclis Başkanvekili Ayşenur Bahçekapılı, "Oy kupasından 50 TL çıktı, arkadaşlar.Para Hazine'ye." dedi.Daha sonra CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, parayı kendisinin koyduğunu söyledi.
 • Yüce Divan günü: 223+53 olur mu - muammer güler
  Yüce Divan günü: 223+53 olur mu19.01.2015
  GündemMeclis Genel Kurulu’nda bugün AK Partili 4 eski bakan hakkında yapılacak ‘Yüce Divan’ oylamasıyla 17-25 Aralık’a son nokta konulacak.Eski bakanların yargılanabilmeleri için gizli oylamada en az 276 oyun Yüce Divan yönünde çıkması gerekli.Meclis’te muhalefet partileri ile bağımsızların 223 sandalyesi bulunuyor.Bunlar arasında hiç fire olmazsa, en az 53 AK Partili vekilin de kabul oyu kullanması gerekiyor.Ancak muhalefetteki beklentinin tersine AK Partili vekiller böyle blok bir görünüm sergilemiyor ve aralarında rahatsızlık duyanlar olsa da parti yönetimiyle benzer görüşleri paylaşıyorlar.
 • Davutoğlu'nun yerine kim oy kullanacak - muammer güler
  Davutoğlu'nun yerine kim oy kullanacak19.01.2015
  GündemTBMM Genel Kurulu'nda bugün, dört eski bakan hakkında kader oylaması var.
 • Yüce Divan oylamasında taktik savaşları - muammer güler
  Yüce Divan oylamasında taktik savaşları19.01.2015
  GündemTBMM'de dört bakanın Yüce Divan'a gönderilip gönderilmemesi konusundaki tarihi oylama öncesinde, partiler arasında taktik savaşları yaşanıyor.
 • İki bakan hakkında karar verildi - muammer güler
  İki bakan hakkında karar verildi19.01.2015
  GündemDört eski bakanın Yüce Divan'a gönderilip gönderilmemesine ilişkin Meclis Genel Kurulu'ndaki gizli oylama işlemine başlandı.Meclis'te ilk olarak eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın Yüce Divan'a sevk edilmesiyle ilgili gizli oylama yapıldı.Oylamada 242 kabul oyuna karşılık 264 ret oyuyla, eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın Yüce Divan'a sevk edilmesi talebi reddedildi.Oylamada 7 milletvekili çekimser oy kullandı, 1 oy boş, 3 oy geçersiz sayıldı.Şu anda Meclis'te Muammer Güler hakkında önerge oylandı.Muammer Güler için 241 kabul oyuna karşılık 258 ret oyu kullanıldı.Bu sonuçlu Muammer Güler'in Yüce Divan'a sevk edilmesi reddedildi.
 • TBMM'de tarihi oturum - muammer güler
  TBMM'de tarihi oturum19.01.2015
  Gündem4 eski Bakan’la ilgili oylama öncesinde TBMM Genel Kurulu’nda görüşmeler sürüyor.MHP'li Oktay Vural Zafer Çağlayan'ın annesinin hayatını kaybetmesi nedeniyle AK Parti'ye oylamanın ertelenmesini teklif ettiklerini söyledi.Vural AK Partililerin teklifi kabul etmediğini belirtti.
 • Meclis'te ilginç pankart - muammer güler
  Meclis'te ilginç pankart19.01.2015
  GündemTBMM’de dört bakanın Yüce Divan’a gönderilip gönderilmemesi görüşmeleri TBMM Genel Kurul’nda görüşülmeye başlandı.Görüşmeler sırasında CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes üzerınde “HZ.Muhammed’in sözünün bulunduğu hırsızlık yapan kızım Fatima da olsa mutlaka cezalandırırım” yazılı dövizi Genel Kurul’da milletvekıllerine gösterdi.
 • Egemen Bağış oyunu böyle kullandı - muammer güler
  Egemen Bağış oyunu böyle kullandı19.01.2015
  GündemMeclis'teki oylamada AK Partili Egemen Bağış'ın Zafer Çağlayan hakkındaki gensoru önergesiyle ilgili oyunu kullandıktan sonra zarfı kutuya fırlatır gibi bırakması dikkat çekti.
 • Nihai Yüce Divan haftası - muammer güler
  Nihai Yüce Divan haftası18.01.2015
  GündemAK Partili eski bakanlar Zafer Çağlayan, Muammer Güler, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar’ın Yüce Divan’a gönderilip gönderilmeyeceğiyle ilgili son karar bu hafta Meclis Genel Kurulu’nda alınacak.
 • Soruşturma görüşmesi haftaya - muammer güler
  Soruşturma görüşmesi haftaya13.01.2015
  GündemHAKLARINDA yolsuzluk iddiası bulunan AK Partili eski bakanlar Muammer Güler, Egemen Bağış, Zafer Çağlayan ve Erdoğan Bayraktar ile ilgili Soruşturma Komisyonu Raporu’nun Genel Kurul görüşmeleri haftaya kaldı.
 • Şükrü KÜÇÜKŞAHİN

  Komisyonda tutanak dışı - muammer güler
  Komisyonda tutanak dışı13.01.2015
  YazarlarTBMM Soruşturma Komisyonu’nun dört eski bakanla ilgili ‘Yüce Divan’a göndermeme’ kararı, Genel Kurul’dan da aynen geçecek gibi.
 • 4 bakan için AYM’ye başvuru - muammer güler
  4 bakan için AYM’ye başvuru13.01.2015
  Gündemİstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın 17 Aralık yolsuzluk operasyona ilişkin verdiği takipsizlik kararının kesinleşmesi ardından 8 vatandaş, Anayasa Mahkemesi’ne bireysel başvuruda bulundu.Yüksek Mahkemeye verilen dilekçede, dosyanın kapatılması ile hem yargının hem siyasetin töhmet altında kaldığı iddia edildi.
 • Komisyona göre deliller yok hükmünde - muammer güler
  Komisyona göre deliller yok hükmünde12.01.2015
  GündemMeclis Soruşturma Komisyonu, AK Partili eski bakanlar Muammer Güler, Zafer Çağlayan, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar’ın neden Yüce Divan’a gönderilmemesi gerektiğini anlattığı raporunda, tüm teknik takip delillerini “yok hükmünde” saydı ve “Eski bakanların savunmalarına itibar edilmesi” sonucuna vardı.
 • Orhan İnce'den AYM'ye 17 Aralık başvurusu - muammer güler
  Orhan İnce'den AYM'ye 17 Aralık başvurusu12.01.2015
  Gündem17 Aralık Soruşturması'nın tek mağduru Orhan İnce, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın takipsizlik kararını Anayasa Mahkemesi'ne taşıdı.Anayasa Mahkemesi’ne sunulan 11 sayfalık dilekçede takipsizlik kararının ortadan kaldırılması, etkin soruşturma sürdürülerek şüpheliler hakkında iddianame hazırlanması için dosyanın savcılığa gönderilmesi istendi.
 • İşte TBMM Soruşturma Komisyonu Raporu - muammer güler
  İşte TBMM Soruşturma Komisyonu Raporu11.01.2015
  GündemTBMM Soruşturma Komisyonu'nun eski bakanlar Zafer Çağlayan, Egemen Bağış, Erdoğan Bayraktar ve Muammer Güler hakkında yazdığı rapor tamamlandı.O rapora hurriyet.com.tr ulaştı.Rapor yarın TBMM'nin internet sitesinde yayınlanacak.
 • Tapeler şerh'te - muammer güler
  Tapeler şerh'te09.01.2015
  GündemHer aşaması tartışmalı olan TBMM Soruşturma Komisyonu, 6 aylık sürecin sonunda raporu teslim günü de olaylı geçti.
 • Tapeleri imha savcıya havale - muammer güler
  Tapeleri imha savcıya havale09.01.2015
  GündemMECLİS Soruşturma Komisyonu Başkanı Hakkı Köylü, AK Partili dört eski bakanla ilgili “Yüce Divan’a sevk edilmelerine gerek görülmeyen” raporu, komisyonun yasal süresinin dolduğu son dakikalarda Meclis Başkanlığı’na teslim etti.Köylü, komisyonda AK Partili 9 üyenin oyuyla “imha edilmeleri” kararlaştırılan tapelerle ilgili “imha” işlemini ise İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na havale etti.
 • Mahkeme kararı ama hukuksuz - muammer güler
  Mahkeme kararı ama hukuksuz08.01.2015
  GündemMeclis Soruşturma Komisyonu’nda AK Partili eski bakanlar Muammer Güler, Zafer Çağlayan, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar hakkında “Yüce Divan’a göndermeme” kararı veren AK Partili 9 üyenin ayrıntılı gerekçeleri 5 Ocak toplantısının tutanaklarıyla ortaya çıktı.
 • Hâlâ ‘orantısız’ - muammer güler
  Hâlâ ‘orantısız’07.01.2015
  EkonomiMeclis Yolsuzluk Komisyonu’na AK Partili dört eski bakanın itirazları üzerine aklandıkları gün yeni bir bilirkişi raporu sunuldu.Bu raporda tüm itirazlara rağmen bakanların mal varlıklarında orantısızlık değişmedi.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  ‘Kumpas’ böyle kurulmuş olmalı - muammer güler
  ‘Kumpas’ böyle kurulmuş olmalı07.01.2015
  YazarlarCUMHURBAŞKANI’na, Başbakan’a ve AKP’nin ileri gelenlerinin sözlerine bakacak olursak, 17 ve 25 Aralık rüşvet ve yolsuzluk soruşturmaları hükümete karşı kurulmuş bir kumpas ve darbe girişimi tezgâhı!
 • Cengiz ÇANDAR

  “Fiat justitia, pereat mundus”… - muammer güler
  “Fiat justitia, pereat mundus”…06.01.2015
  Yazarlar
 • 3 eski Bakan'ın itirazları da bilirkişi görüşünü değiştiremedi - muammer güler
  3 eski Bakan'ın itirazları da bilirkişi görüşünü değiştiremedi06.01.2015
  GündemTBMM'de dört eski Bakan hakkındaki yolsuzluk iddialarını araştırmak üzere kurulan soruşturma komisyonu çalışmalarını tamamladı.Komisyon, AK Partili vekillerin oylarıyla, "dört eski bakanın Yüce Divan'a gönderilmesine gerek yoktur" kararına vardı.Ancak karara rağmen tartışma bitmedi.
 • Cihaner'den Çiçek'e: Sakın yapma. - muammer güler
  Cihaner'den Çiçek'e: Sakın yapma.06.01.2015
  GündemDört eski Bakan hakkındaki Soruşturma komisyonunun, dört eski bakanın telefon konuşmalarına ilişkin tapelerin imha edilmesi kararı üzerine, CHP harekete geçti.CHP Milletvekili, eski Savcı İlhan Cihaner, TBMM Başkanı Cemil Çiçek'e bir mektup yazarak, komisyonda incelenen bilgi ve belgelerin imha edilmesinin önüne geçmesini istedi.
 • 4 bakanı komisyon akladı - muammer güler
  4 bakanı komisyon akladı05.01.2015
  GündemMeclis Soruşturma Komisyonu, muhalefetten 5 üyenin oyuna karşılık AK Parti’li 9 üyenin ret oyuyla eski bakanlar Zafer Çağlayan, Muammer Güler, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar’ın Yüce Divan’a gönderilmelerine gerek olmadığına karar verdi.AK Partili üyelerin ardından Komisyon Başkanı Hakkı Köylü görüş belirtmeyince CHP’li üyeler, “Siz kanaatinizi açıklamadınız?” dediler.Bunun üzerine Köylü, “Çoğunluğun görüşüne katılıyorum” dedi.
 • CHP, o tapeleri yine yayınladı - muammer güler
  CHP, o tapeleri yine yayınladı05.01.2015
  GündemTBMM'de dört eski bakan hakkındaki soruşturma komisyonunun, soruşturmaya konu olan telefon dinleme kayıtlarının "silinmesi" kararına CHP'den tepki geldi.
 • Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar - muammer güler
  Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar05.01.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada "Siz kimsiniz ki bu kadar açıkça ortaya çıkmış yolsuzluk dosyalarını kapatıyorsunuz.Hangi yüzle çocuklarınızın yüzüne bakacaksınız.Eşi şöyle bakmıştır, “bizim hırsızın hamisi geldi” diye.Onların çocukları, torunları ne diyecekler? Size acıyorsam namerdim.Çocuklarınıza acıyorum" dedi.
 • ABD'den komisyon kararı ile ilgili açıklama - muammer güler
  ABD'den komisyon kararı ile ilgili açıklama05.01.2015
  PlanetABD, TBMM Soruşturma Komisyonu’nda 4 eski bakanın Yüce Divan’a gönderilmeme kararını 'Türkiye’nin iç işleri’ olarak değerlendirdi.
 • 4 eski Bakan bugün oylanıyor - muammer güler
  4 eski Bakan bugün oylanıyor04.01.2015
  GündemMECLİS Soruşturma Komisyonu, eski AK Partili bakanlar Muammer Güler, Zafer Çağlayan, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar’ın Yüce Divan’a gönderilip gönderilmeyeceğine bugün karar verecek.Komisyonun rapor verme süresi 9 Ocak’ta dolduğundan oylamanın yeniden ertelenme olasılığı görünmüyor.
 • Ahmet HAKAN

  Bunlar Yüce Divan’dan çok korkuyor matmazel - muammer güler
  Bunlar Yüce Divan’dan çok korkuyor matmazel04.01.2015
  Yazarlar
 • Ankara, Yüce Divan oylamasına kilitlendi - muammer güler
  Ankara, Yüce Divan oylamasına kilitlendi04.01.2015
  GündemTürkiye, dört eski bakan hakkında TBMM'de kurulan Soruşturma Komisyonu'na kilitlendi.
 • Kritik toplantı başladı - muammer güler
  Kritik toplantı başladı04.01.2015
  GündemGünlerdir merakla beklenen TBMM'de dört eski Bakan hakkındaki soruşturma komisyonu toplantısı başladı.Türkiye adeta toplantıdan çıkacak karara kilitlendi.TBMM'deki eski bakanlar hakkında kurulan soruşturma komisyonunda, komisyon üyesi 14 vekil, bakanlarla ilgili olarak 11'er kez söz alarak konuşacak.
 • TBMM Komisyonu'nun Yüce Divan kararı belli oldu - muammer güler
  TBMM Komisyonu'nun Yüce Divan kararı belli oldu04.01.2015
  GündemTBMM Yolsuzlukları Soruşturma Komisyonu, eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, eski AB Bakanı Egemen Bağış, eski İçişleri Bakanı Muammer Güler ile eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın Yüce Divan’a gönderilmemesi yönünde karar aldı.
 • Komisyon Başkanı Köylü'den ilk açıklama - muammer güler
  Komisyon Başkanı Köylü'den ilk açıklama04.01.2015
  GündemTBMM yolsuzlukları Soruşturma Komisyonu Başkanı Hakkı Köylü 4 eski bakanla ilgili karar sonrası gazetecilere açıklama yaptı.
 • Sıra genel kurul oylamasında - muammer güler
  Sıra genel kurul oylamasında04.01.2015
  GündemTBMM'deki dört eski bakan hakkındaki soruşturma komisyonu kararını verdi; 9 AK Partili komisyon üyesinin Bakanlar için "Yüce Divan'a gitmelerine gerek yoktur" oyuna karşılık, komisyondaki muhalefet partili 5 üye "Yüce Divan'a gitsinler" oyu verdi.Komisyon çalışmaları, böylece tamamlanmış oldu.Ancak Egemen Bağış, Muammer Güler, Zafer Çağlayan ve Erdoğan Bayraktar'ın Yüce Divan'a gönderilip gönderilmeyeceklerine ilişkin süreç bitmedi.Şimdi sırada TBMM Genel Kurulu aşaması var.
 • Mehmet Yılmaz Yüce Divan kararını hurriyet.com.tr'ye yorumladı - muammer güler
  Mehmet Yılmaz Yüce Divan kararını hurriyet.com.tr'ye yorumladı04.01.2015
  GündemTBMM Yolsuzlukları Soruşturma Komisyonu'nun, eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, eski AB Bakanı Egemen Bağış, eski İçişleri Bakanı Muammer Güler ile eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın Yüce Divan’a gönderilmemesi yönünde karar aldı.
 • Haksız mala el konulur - muammer güler
  Haksız mala el konulur01.01.2015
  Gündem4 eski bakanla ilgili kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu’nun Başkanı AK Partili Hakkı Köylü’nün, 22 Aralık’taki toplantıda ilginç tespitler yaptığı ortaya çıktı.Köylü'nün toplantıda ''Artık ne derlerse desinler, çaremiz yok.Sonuç olarak ben de çok memnun değilim bu işten.Keşke bugün bitirebilseydik'' dediği ortaya çıktı.
 • Bakan Çağlayan: Van depremi için açılan hesaba. - muammer güler
  Bakan Çağlayan: Van depremi için açılan hesaba.30.12.2014
  Gündem5 Ocak’ta haklarında Yüce Divan oylaması yapılacak olan AK Partili dört eski bakandan Zafer Çağlayan, Muammer Güler ve Egemen Bağış, 22 Aralık’ta karar oturumunun ertelenmesine neden olan itiraz dilekçelerinin ardından, Meclis Soruşturma Komisyonu’na gönderdikleri ek belgelerde malvarlıklarına ilişkin yeni açıklamalar yaptı.
 • ‘Komisyonun ismini yanlış yazdınız’ iadesi - muammer güler
  ‘Komisyonun ismini yanlış yazdınız’ iadesi30.12.2014
  GündemAK Partili eski bakanlar Muammer Güler, Zafer Çağlayan, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar hakkındaki rüşvet ve yolsuzluk iddialarına ilişkin Meclis Soruşturma Komisyonu’na, 17/ 25 Aralık Operasyonu’nu yürütüp görevden alınan eski emniyet amirlerinin gönderdiği dilekçeler, ‘komisyonun adını yanlış yazdıkları’ gerekçesiyle Meclis Başkanı Cemil Çiçek tarafından iade edildi.
 • Ahmet HAKAN

  Davutoğlu Ahmet Hoca - muammer güler
  Davutoğlu Ahmet Hoca28.12.2014
  Yazarlar“AYNA” diye bir grup var.
 • Aziz Babuşçu: AK Parti bakanların hepsini görevden aldı - muammer güler
  Aziz Babuşçu: AK Parti bakanların hepsini görevden aldı28.12.2014
  GündemAK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu, AK Partili eski bakanlar Muammer Güler, Zafer Çağlayan, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar ile ilgili 'Bu parti bakanların hepsini görevden aldı' dedi.
 • Komisyona yeni dilekçe yolladılar - muammer güler
  Komisyona yeni dilekçe yolladılar27.12.2014
  GündemESKİ bakanlar Egemen Bağış, Muaamer Güler, Zafer Çağlayan ve Erdoğan Bayraktar hakkındaki yolsuzluk ve rüşvet iddialarına ilişkin kurulan TBMM Soruşturma Komisyonu, 5 Ocak’ta karar toplantısı yapmaya hazırlanırken eski bakanlardan yine son dakika dilekçeleri geldi.
 • Erdoğan Bayraktar: Dosyam düştü korkmuyorum - muammer güler
  Erdoğan Bayraktar: Dosyam düştü korkmuyorum26.12.2014
  GündemYolsuzlukları Soruşturma Komisyonu’nun 4 eski bakanla ilgili 5 Ocak’ta vereceği karar beklenirken, Erdoğan Bayraktar yakın çevresine, “Yüce Divan’a gitmekten korkmuyorum.Dosyam düştü, neye dayanarak gönderecekler? Gidersem, hakkımdaki iddiaların hepsinin açıklamasını yaparım” dedi.
 • Reza Zarrab'tan 'takip ediliyorum' şikayeti - muammer güler
  Reza Zarrab'tan 'takip ediliyorum' şikayeti24.12.2014
  Gündem17 Aralık soruşturmasında 53 kişi ile birlikte hakkında verilen takipsizlik kararı geçtiğimiz hafta kesinleşen işadamı Reza Zarrab'ın takip edildiği gerekçesiyle şikayetçi olduğu ortaya çıktı.Avukatı ile birlikte dün adliyeye gelen Zarrab, kendisi hakkında takipsizlik kararı veren savcıya ifade verdi.
 • Ahmet HAKAN

  Egemen’in, Muammer’in Zafer’in yerinde olsam - muammer güler
  Egemen’in, Muammer’in Zafer’in yerinde olsam24.12.2014
  YazarlarBEN Egemen Bağış’ın, Muammer Güler’in, Zafer Çağlayan’ın ve Erdoğan Bayraktar’ın yerinde olsam.
 • Vicdanlarıyla ertelediler - muammer güler
  Vicdanlarıyla ertelediler24.12.2014
  GündemTBMM’de 4 eski bakanla ilgili kurulan Soruşturma Komisyonu’nun 22 Aralık günü yaptığı toplantıdan karar yerine erteleme çıkmasına ilişkin tartışma sürüyor.
 • İsmet BERKAN

  Komisyon 5 Ocak’ta ne karar verecek? - muammer güler
  Komisyon 5 Ocak’ta ne karar verecek?23.12.2014
  YazarlarBİLİYORSUNUZ Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde tarihe ‘17 Aralık soruşturması’ diye geçen ve artık kapanmış olan meşhur soruşturma bağlamında 4 bakan hakkında kurulmuş bir soruşturma komisyonu var.
 • Yalçın DOĞAN

  Davutoğlu’nun ilk yenilgisi - muammer güler
  Davutoğlu’nun ilk yenilgisi23.12.2014
  YazarlarREZA Zarrab ile ilgili İran’da yürütülen soruşturmayla bağlantılı dosyaların istenmesi için dilekçe veriyor Yolsuzlukları Soruşturma Komisyonu üyesi Erdal Aksünger (CHP).Komisyon Başkanı Hakkı Köylü’den (AKP) ses çıkmıyor.
 • Dilekçe yeriniz yüce divan - muammer güler
  Dilekçe yeriniz yüce divan23.12.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Meclis Soruşturma Komisyonu’na verdikleri dilekçeyle Yüce Divan oylamasını 5 Ocak’a erteleten AK Partili eski bakanlar Zafer Çağlayan, Egemen Bağış ve Muammer Güler’e, “O dilekçeleri vereceğiniz yer Yüce Divan’dır” diye seslendi.
 • ‘Orantısız’ yanıtları - muammer güler
  ‘Orantısız’ yanıtları23.12.2014
  GündemAK Partili eski bakanlar Muammer Güler, Zafer Çağlayan, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar hakkındaki Soruşturma Komisyonu’nun Yüce Divan kararıyla ilgili toplantısını erteleten itiraz dilekçelerinden ilginç değerlendirmeler çıktı.
içinde

Muammer Güler


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz