Muammer Güler


 • Karar günü - muammer güler

  Karar günü21.12.2014

  GÜNDEM

  17-25 Aralık operasyonlarının ardından AK Partili eski bakanlar Zafer Çağlayan, Muammer Güler, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar hakkındaki suçlamaları soruşturan Meclis Komisyonu, kader oylamasını bugün yapıyor.
 • Ahmet HAKAN

  Şu 7 soru yanıtlanmadan yargıya güven olamaz - muammer güler

  Şu 7 soru yanıtlanmadan yargıya güven olamaz20.12.2014

  YAZARLAR

 • Bilirkişi: Orantısız - muammer güler

  Bilirkişi: Orantısız20.12.2014

  EKONOMİ

  Meclis Soruşturma Komisyonu’nda 4 eski bakanın mal varlıklarıyla ilgili MASAK bilgilerine dayanılarak hazırlanan bilirkişi raporunda çarpıcı tespitler yer alıyor.Raporda eski AB Bakanı Egemen Bağış ile eşi Beyhan Bağış’ın aldığı üç evin “gelirleriyle orantılı olmadığı”, eski İçişleri Bakanı Muammer Güler ve çocuklarının mal varlıklarının, “tasarruf ve birikimden kaynaklan-madığı” eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, kardeşi ve çocuklarının para hareketlerinin ise “gelirleriyle önemli ölçüde orantısız olduğu” kaydedildi.
 • Oylamamız açık karar pazartesi - muammer güler

  Oylamamız açık karar pazartesi18.12.2014

  GÜNDEM

  17-25 Aralık operasyonlarının ardından AK Partili 4 eski bakan hakkındaki suçlamaları soruşturan Meclis Komisyonu, dün yaptığı 10’uncu toplantıyla karar aşamasına geldi.
 • Gönderelim mi göndermeyelim mi - muammer güler

  Gönderelim mi göndermeyelim mi18.12.2014

  GÜNDEM

  AK Partili eski bakanlar Muammer Güler, Zafer Çağlayan, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar hakkındaki soruşturma dosyasında karar verme aşaması yaklaştıkça, siyasilerin pozisyonu da merakla beklenmeye başladı.
 • Paralar faiziyle iade - muammer güler

  Paralar faiziyle iade18.12.2014

  GÜNDEM

  Eski İçişleri Bakanı Muammer Güler’in oğlu Barış Güler ile eski Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan’ın, 17 Aralık Operasyonu sırasında evlerinde bulunan ve adli emanetçi olarak bir devlet bankasında tutulan paraları, takipsizlik kararına yapılan itirazın reddi üzerine yasal faiziyle birlikte kendilerine iade edilecek.
 • Son dakika.Tarih belli oldu - muammer güler

  Son dakika.Tarih belli oldu18.12.2014

  GÜNDEM

  TBMM Soruşturma Komisyonu Başkanı AK Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü, 4 eski bakanın Yüce Divan oylamasının pazartesi günü komisyonda yapılacağını söyledi.
 • Turanlı: Gözaltı süresi cezalandırmaya dönüştü - muammer güler

  Turanlı: Gözaltı süresi cezalandırmaya dönüştü17.12.2014

  GÜNDEM

  İSTANBUL merkezli 13 ilde düzenlenen 14 Aralık operasyonu kapsamında gözaltına Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca’nın avukatı Fikret Turan sürece ilişkin yaptığı açıklamada, müvekkilinin 4 gündür hiçbir işlem yapılmaksızın keyfi olarak bekletildiğini söyledi.Turan "Şu aşama böyle boş bir soruşturma ile 4 gün boyunca bekleten irade Hidayet bey hakkında tutuklama kararı verirse buna şaşırmıyoruz biz." dedi.
 • O isimden 17 Aralık soruşturması açıklaması - muammer güler

  O isimden 17 Aralık soruşturması açıklaması17.12.2014

  GÜNDEM

  Meclis Araştırma Komisyonu’ndaki çalışmalarla ilgili olarak “Yayın Yasağı” başvurusunu bizzat yaptığını açıklayan Komisyon’un Başkanı Ak Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü, 17 Aralık soruşturmasının yıl dönümde konuştu.Önemli açıklamalar yaptı.
 • Yalçın DOĞAN

  Sivil darbenin şifresi - muammer güler

  Sivil darbenin şifresi16.12.2014

  YAZARLAR

  “ÜÇ el bombası, bir sis bombası, iki tabanca, örgütsel doküman, gizli örgüt, Türkiye Cumhuriyeti’ni ortadan kaldırmak, darbe yapmak.”
 • 42 polis tutuklu 460’ı açığa alındı 185’i ihraç edildi - muammer güler

  42 polis tutuklu 460’ı açığa alındı 185’i ihraç edildi16.12.2014

  GÜNDEM

  TÜRKİYE 17 Aralık 2013’te güne AK Partili eski bakanlar Zafer Çağlayan, Muammer Güler, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar’ın da adının karıştığı, bakan çocuklarının, işadamlarının, genel müdürlerin, bürokratların gözaltına alındığı yolsuzluk soruşturmasıyla uyandı.
 • 17 Aralık'la ilgili takipsizlik kararına itiraz reddedildi - muammer güler

  17 Aralık'la ilgili takipsizlik kararına itiraz reddedildi16.12.2014

  GÜNDEM

  ARALARINDA Rıza Sarraf, Barış Güler ve Kaan Çağlayan’ın da bulunduğu "17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk" soruşturmasının takipsizlik kararına yapılan itiraz reddedildi.Dosyanın tek müştekisi olan eski Fatih Emniyet Müdür Yardımcısı Orhan İnce, 10 Kasım tarihinde Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu savcısı Ekrem Aydıner tarafından verilen takipsizlik kararına itiraz etmişti.İtirazın reddi ile birlikte takipsizlik kararı kesinleşti.
 • Operasyon nedeni - muammer güler

  Operasyon nedeni16.12.2014

  GÜNDEM

  14 Aralık’ın gerekçesi olarak gösterilen ‘Tahşiyeciler Cemaati’nin lideri Mehmet Ali Doğan, 25 yıl boyunca Muş’ta imamlık yaptı.İleri derecede görme kaybı bulunan Doğan, 2010’daki operasyon sonrasında 17 ay tutuklu kaldı.Doğan ve arkadaşları için iddianamede, “Direkt El Kaide’yle bağlantıları görünmese de aynı amaçla ülkemizde eylemler gerçekleştirdikleri görülmektedir” denilmişti.
 • Ahmet HAKAN

  Beceriksizlik açısından 8 maddede operasyon - muammer güler

  Beceriksizlik açısından 8 maddede operasyon15.12.2014

  YAZARLAR

 • Muammer Güler tahşiyeciler operasyonunu böyle anlatmıştı - muammer güler

  Muammer Güler tahşiyeciler operasyonunu böyle anlatmıştı15.12.2014

  GÜNDEM

  Anadolu Ajansı'nın haberine göre 14 Aralık soruşturmasında gözaltı kararı alınan 32 kişinin, 2009’da 'Tahşiyeciler' olarak bilinen gruba yönelik düzenlenen operasyonda 'suç ve delil uydurdukları' 'kumpas kurdukları' iddia edildi.Söz konusu operasyon İstanbul ağırlıklı olmak üzere 22 Ocak 2010'da 'El-Kaide'ye yönelik düzenlenmişti.Operasyona ilişkin basın açıklamasını dönemin İstanbul Valisi Muammer Güler yapmıştı.Güler, operasyonla ilgili şu detayları vermişti:
 • CHP'nin 17 Aralık afişi - muammer güler

  CHP'nin 17 Aralık afişi14.12.2014

  GÜNDEM

  CHP İzmir İl Başkanlığı, hükümet hakkında yolsuzluk ve rüşvet iddiaları üzerine yapılan 17- 25 Aralık operasyonlarının yıldönümü için hazırlıklara başladı.
 • CHP'den maskeli afiş hazırlığı - muammer güler

  CHP'den maskeli afiş hazırlığı13.12.2014

  Ege

  CHP, yolsuzluk ve rüşvet iddiaları üzerine yapılan 17- 25 Aralık operasyonlarının 1'inci yıldönümünde, İzmir'de 'Soyulduk ey halkım unutma bunu' sloganıyla sokağa inecek.Eski bakanların siyah maskeli fotoğraflarının yer aldığı afişler, izin alınamadığı için billboard yerine cadde ve sokaklara yapıştırılacak.
 • CHP'den maskeli afiş - muammer güler

  CHP'den maskeli afiş13.12.2014

  GÜNDEM

  CHP, yolsuzluk ve rüşvet iddiaları üzerine yapılan 17- 25 Aralık operasyonlarının 1’inci yılında İzmir’de 'Soyulduk ey halkım unutma bunu' sloganıyla sokağa inecek.Eski bakanların siyah maskeli fotoğraflarının yer aldığı afişler, izin alınamadığı için billboard yerine cadde ve sokaklara yapıştırılacak.
 • Eski Bakan Zafer Çağlayan'a 2,5 milyon liralık soru - muammer güler

  Eski Bakan Zafer Çağlayan'a 2,5 milyon liralık soru09.12.2014

  EKONOMİ

  Reza Zarrab'ın iş yaptığı Abdullah Happani'nin 30 Ekim 2012'de Çağlayan'ın kardeşine gönderdiği 2 milyon 465 bin lira 2 gün sonra Zafer Çağlayan'ın hesabına aktarılmış.
 • O dört bakandan üçünü harcayacaklarmış - muammer güler

  O dört bakandan üçünü harcayacaklarmış08.12.2014

  GÜNDEM

 • Ahmet HAKAN

  Yaşasın! Memet Ali Alabora’ya af çıktı - muammer güler

  Yaşasın! Memet Ali Alabora’ya af çıktı07.12.2014

  YAZARLAR

  MÜJDE Memet Ali Alabora müjde!
 • Eski Bakan Muammer Güler: Oğlum komşuyla gayrimenkul işi yapıyor - muammer güler

  Eski Bakan Muammer Güler: Oğlum komşuyla gayrimenkul işi yapıyor05.12.2014

  GÜNDEM

  ESKİ İçişleri Bakanı Muammer Güler, 17 Aralık operasyonunun ardından “şüpheli” olarak ifade verdiği Meclis Soruşturma Komisyonu’nda iki çocuğunun kariyerlerinin başında edindikleri servet konusunda Komisyon Başkanı Hakkı Köylü ile gerilim yaşadı.Çocuklarının mal varlıklarına ilişkin soruları yanıtlamakta zorlanan Güler, oğlunun danışmanlık şirketinin ne iş yaptığını bilmediğini söyledi.Sorular karşısında iyice bunalan Güler, bir ara, oğlunun üzerindeki bir ev için “Rahmetli annemin halen oturmakta olduğu evdir” dedi.
 • 52 oy Yüce Divan kapısını açabilir - muammer güler

  52 oy Yüce Divan kapısını açabilir05.12.2014

  GÜNDEM

  TBMM Soruşturma Komisyonu’nun AK Partili 4 eski bakanla ilgili çalışması sona yaklaşırken, gözler komisyon raporuna ve bu raporun oylamasından ‘Yüce Divan’a sevk’ kararının çıkıp çıkmayacağına çevrildi.
 • Muammer Güler: Reza Zarrab için referans oldum, menfaat temin etmedim - muammer güler

  Muammer Güler: Reza Zarrab için referans oldum, menfaat temin etmedim05.12.2014

  GÜNDEM

  17 ARALIK operasyonunun ardından rüşvet ve yolsuzlukla suçlanan eski İçişleri Bakanı Muammer Güler dün, Meclis Soruşturma Komisyonu’nda 3.5 saat ifade verdi.
 • Zafer Çağlayan: Elden ödedim - muammer güler

  Zafer Çağlayan: Elden ödedim05.12.2014

  GÜNDEM

  17 Aralık operasyonunun ardından rüşvet ve yolsuzlukla suçlanan eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, hakkında kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu’na verdiği ifadede, “Saat takmayı severim, bu tür saatler alırım.Parasını kendim ödedim, vaktim olmadığı için yurtdışından işadamına (Rıza Zarrab) getirttim” dedi.
 • Referans oldum, menfaat almadım - muammer güler

  Referans oldum, menfaat almadım03.12.2014

  GÜNDEM

  17 ARALIK operasyonunun ardından rüşvet ve yolsuzlukla suçlanan eski İçişleri Bakanı Muammer Güler, hakkında kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu’na ifade verdi.
 • Ahmet HAKAN

  Mesut’a, Koray’a öyle Egemen’e, Zafer’e böyle - muammer güler

  Mesut’a, Koray’a öyle Egemen’e, Zafer’e böyle29.11.2014

  YAZARLAR

  YIL: 2002.
 • Dikkat çekici servet artışı - muammer güler

  Dikkat çekici servet artışı28.11.2014

  GÜNDEM

  Meclis Komisyonu tarafından hakkında soruşturma yürütülen eski bakanlar Erdoğan Bayraktar ve Egemen Bağış’la ilgili mali uzmanların yaptığı inceleme sonucu mal varlıklarında önemli bir artış olduğu saptandı.Buna göre, Erdoğan Bayraktar ile ailesine ait inşaat şirketi 3 yılda 3.3 kat büyüyerek 17.5 milyon liradan 58.2 milyon liralık aktif büyüklüğe ulaştı.Egemen Bağış ile eşi Beyhan Bağış, 8 taşınmaz ile 513 bin lira, 24 bin 300 dolar ve 192 bin liralık altın-mücevherata sahip.Ancak Bağışların şirket ortağı A.A.’nın hesabında dikkat çekici artışlar tespit edildi.Eski bakanların mal beyanları ve banka hesap hareketleri üzerinden yapılan servet analizleri şöyle:
 • Basın Konseyi yayın yasağının kaldırılması için harekete geçti - muammer güler

  Basın Konseyi yayın yasağının kaldırılması için harekete geçti28.11.2014

  GÜNDEM

  Basın Konseyi, dört eski bakan hakkında verilen yayın yasağının kaldırılması için, 8.Asliye Ceza Hakimliği’ne başvurdu.
 • Egemen Bağış ifade verdi - muammer güler

  Egemen Bağış ifade verdi27.11.2014

  GÜNDEM

  AK Partili dört eski bakan hakkında kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu eski AB Bakanı Egemen Bağış’ın “şüpheli” olarak ifadesini aldı.17 Aralık operasyonunda soruşturmaya giren “rüşvet” iddiasını reddeden Bağış, Rıza Zarrab’ın kuryelerince evine yardımcıya bırakılan pakette çikolata veya gömlek gibi bir hediye olduğunu belirterek “Hediye Türk geleneğidir” dedi.
 • Meclis eliyle sansüre öfke - muammer güler

  Meclis eliyle sansüre öfke26.11.2014

  GÜNDEM

  AK Partili eski bakanlar Zafer Çağlayan, Muammer Güler, Erdoğan Bayraktar ve Egemen Bağış’la ilgili rüşvet, yolsuzluk suçlamalarını soruşturan Meclis Komisyonu’nun başvurusu üzerine, “Şöhret ve haklarının korunması, kişilik haklarının zedelenmemesi” gerekçesiyle Ankara 7’nci Sulh Ceza Hâkimi’nce verilen ve 27 Aralık 2014’e kadar sürecek ‘yayın yasağı’ kararı büyük tartışma yarattı.Gazeteci dernekleri, “Sansürün kabul edilemeyeceğini” belirtirken, muhalefet partileri olayı “Meclis’e sansür gölgesi düştü” diye değerlendirdiler.İşte tepkiler.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Öngörülebilir bir hukuk düzeni :) - muammer güler

  Öngörülebilir bir hukuk düzeni :)26.11.2014

  YAZARLAR

  TBMM Soruşturma Komisyonu Başkanlığı istedi, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı mahkemeye gitti, nöbetçi Sulh Ceza Hâkimi de “rüşvet ve yolsuzluk soruşturmasına” yayın yasağı getirdi!
 • Erdoğan Bayraktar ifade verdi - muammer güler

  Erdoğan Bayraktar ifade verdi26.11.2014

  GÜNDEM

  Dört eski Bakan ile ilgili Soruşturma Komisyonu, Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Erdoğan Bayraktar'ı "şüpheli" sıfatıyla dinledi.
 • CHP yayın yasağı kararı nedeniyle soru önergesi verdi - muammer güler

  CHP yayın yasağı kararı nedeniyle soru önergesi verdi26.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, 4 eski bakanla ilgili Meclis Soruşturma Komisyonu’nun çalışmalarıyla ilgili yayın yasağı kararı nedeniyle TBMM Başkanı Cemil Çiçek’e yazılı olarak yanıtlaması istemiyle soru önergesi verdi.
 • Meclis'te dört bakan için kurulan komisyona yayın yasağı - muammer güler

  Meclis'te dört bakan için kurulan komisyona yayın yasağı25.11.2014

  GÜNDEM

  DÖRT eski bakan hakkında kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu haberlerine yayın yasağı getirildi.Yayın yasağının gerekçesi şu: “Eski Bakanlar Mehmet Zafer Çağlayan, Muammer Güler, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar’ın kişilik haklarının zedelenmesinin önlenmesi, şöhret ve diğer haklarının korunması…”
 • Twitter’dan hakarete suç duyurusu - muammer güler

  Twitter’dan hakarete suç duyurusu21.11.2014

  GÜNDEM

  ESKİ İçişleri Bakanı Muammer Güler ile 17 Aralık soruşturmasının şüphelileri arasında yer alan ve hakkında takipsizlik kararı verilen oğlu Barış Güler, avukatları aracılığıyla ‘Twitter’dan kendilerine hakaret ve iftirada bulundukları gerekçesiyle’ 10 kişi hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.
 • Muammer Güler ve Barış Güler 10 kişiden şikayetçi oldu - muammer güler

  Muammer Güler ve Barış Güler 10 kişiden şikayetçi oldu21.11.2014

  GÜNDEM

  AK Parti Mardin Milletvekili Muammer Güler ve oğlu Barış Güler, sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden kendilerine hakaret ettiğini iddia ettiği 10 kişiden şikayetçi oldu.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Gül’ün ifadesi belli ki rahatsız etmiş - muammer güler

  Gül’ün ifadesi belli ki rahatsız etmiş20.11.2014

  YAZARLAR

  ESKİ Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, kendi isteğiyle gitti ve “kayıp trilyon” davası ile ilgili olarak ifadesini verdi.
 • Oylama mesaisi - muammer güler

  Oylama mesaisi19.11.2014

  GÜNDEM

  TBMM Soruşturma Komisyonu çalışmalarını sürdürürken, eski bakanlar Egemen Bağış, Muammer Güler, Zafer Çağlayan ve Erdoğan Bayraktar, Genel Kurul çalışmalarında birlikte görüntülendi.
 • Referansını kendi yazmış - muammer güler

  Referansını kendi yazmış19.11.2014

  GÜNDEM

  Meclis Soruşturma Komisyonu, 17 Aralık’a takipsizlik kararı veren İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan, bakanlarla bağlantılı gördüğü tanık ve şüpheli ifadelerinin kopyalarını aldı.Yazılara göre Mülkiye Başmüfettişi Abdullah Erin, o dönem danışmanı olduğu Muammer Güler’in, Reza Zarrab için Çin’deki Kunlun Bank’a referans mektubu gönderdiğini anlattı.Zarrab’ın firmalarını ‘itibarlı şirketler’ olarak refere eden bakan mektubunu ise bizzat Zarrab ve bakanın oğlu Barış Güler hazırladı.Erin, hazırlık sürecini şöyle anlattı:
 • Dört eski bakan Genel Kurul'da - muammer güler

  Dört eski bakan Genel Kurul'da19.11.2014

  GÜNDEM

  AK Partili eski bakanlar Muammer Güler, Zafer Çağlayan, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar hakkında kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu çalışmalarını sürdürüyor.
 • Tapeler uygun - muammer güler

  Tapeler uygun17.11.2014

  GÜNDEM

  Adli Tıp Kurumu Fizik İhtisas Dairesi Ses ve Görüntü İnceleme Şubesi, 17 Aralık soruşturmasıyla ilgili Emniyet’in tapeye (ses kayıtlarının çözüm metni) dönüştürdüğü 2593 ayrı ses kaydında ‘uygunluk’ incelemesi yaptı.Türkçe 2483 kaydın çözümünde, “Cümle eklemesi veya cümle çıkartması sonucu anlam bütünlüğünü bozacak değişiklik” tespit edilmedi.
 • Ankara’ya çok para götürdük - muammer güler

  Ankara’ya çok para götürdük15.11.2014

  GÜNDEM

  AK Partili eski bakanlar Zafer Çağlayan, Muammer Güler, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar’la ilgili rüşvet suçlamasını soruşturan Meclis Komisyonu ‘hafıza’ engeline takıldı.
 • Yalçın DOĞAN

  Sırada zehirlenme var - muammer güler

  Sırada zehirlenme var14.11.2014

  YAZARLAR

  KAS ağrıları, sinir sisteminde bozukluk, alerjik hastalıklarda artış, bazı insanlarda kalıcı hasar, yavaş zehirlenme nedeniyle bazılarında ölüm.
 • O iddianameleri hazırladıysan 17 Aralık’a nasıl takipsizlik verdin? - muammer güler

  O iddianameleri hazırladıysan 17 Aralık’a nasıl takipsizlik verdin?11.11.2014

  GÜNDEM

  CHP İstanbul Milletvekili, Avukat Mahmut Tanal, ‘17 Aralık Rüşvet ve Yolsuzluk Soruşturması’ için takipsizlik kararı veren, İstanbul Terör ve Örgütlü Suçlar Birimi Savcısı Ekrem Aydıner’in diğer davalarını araştırdı.
 • 64 sayfa itiraz - muammer güler

  64 sayfa itiraz10.11.2014

  GÜNDEM

  Meslekten atılan emniyet müdürü Orhan İnce, İstanbul Nöbetçi Sulh Ceza Hâkimliği’ne 64 sayfa dilekçe vererek 17 Aralık soruşturması için verilen 63 sayfalık takipsizlik kararının kaldırılmasını ve dava açılmasını istedi.İnce’nin itirazı kabul edilirse Reza Zarrab, Barış Güler ve Salih Kaan Çağlayan’ın da arasında bulunduğu 53 kişi hakkında dava açılacak.
 • 17 Aralık'ta önemli gelişme - muammer güler

  17 Aralık'ta önemli gelişme10.11.2014

  GÜNDEM

  "17 Aralık Rüşvet ve Yolsuzluk Soruşturmasına takipsizlik" kararına yapılan itirazı Sulh Ceza Mahkemesi hakimi değerlendirecek.
 • Yalçın DOĞAN

  Ya madende ölecek ya zeytinde - muammer güler

  Ya madende ölecek ya zeytinde08.11.2014

  YAZARLAR

  TRABZON Solaklı Vadisi, binlerce çam ağacı arasından dere akıyor, balıklar elle tutuluyor, günün birinde birileri geliyor, binlerce çamı kesiyor.
 • Dink çağrısı - muammer güler

  Dink çağrısı06.11.2014

  GÜNDEM

  Şüpheli sıfatıyla ilk kez savcıya ifade verecek.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Ne kuvvetli bir sigorta imiş! - muammer güler

  Ne kuvvetli bir sigorta imiş!03.11.2014

  YAZARLAR

  HÜSEYİN Gülerce, Fethullah Gülen cemaatinin en önemli isimlerinden biriydi.Zaman gazetesinden cemaat–hütkümet kavgası nedeniyle ayrıldı ve Ahmet Hakan ile ayrıntılı bir söyleşi yaptı, Hürriyet’te okumuş olmalısınız.
içinde

Muammer Güler


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz