Aramanız :
Aradığınız kelime : "

Muammer_Güler/

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Yıllara göre
Devamı
Sırala :
En Yeni
| En Eski

3.697  adet haber bulundu.


 • Kırmızıda geçen halk otobüsü üniversiteli kızı öldürdü - Muammer_Güler/
  Kırmızıda geçen halk otobüsü üniversiteli kızı öldürdü26.03.2015
  GündemERZURUM’da kırmızı ışıkta durmayan halk otobüsü sürücüsü Muammer Ö., yolun karşısına geçmeye çalışan üniversiteli genç kıza çarparak ölümüne neden oldu.Kaza anı güvelik kameraları tarafından kaydedildi.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Kötü kötü bakma öyle! - Muammer_Güler/
  Kötü kötü bakma öyle!19.03.2015
  YazarlarFIKIH hocası Prof.Dr.Hayrettin Karaman, geçen gün Türkiye’de ateistlere ve eşcinsellere “kötü gözle bakılması” sorununu “İslami açıdan” inceleyen bir yazı yazdı.
 • Efkan Ala Bakanlık'tan ayrıldı konaktan ayrılmadı - Muammer_Güler/
  Efkan Ala Bakanlık'tan ayrıldı konaktan ayrılmadı16.03.2015
  GündemAnkara siyasi kulisleri, Başkent'in en ünlü binalarından Vali Konağı'nda oturan "sade vatandaşı" konuşuyor.
 • Mehmet Ağar'ın kardeşi Süleyman Yaşar Ağar toprağa verildi - Muammer_Güler/
  Mehmet Ağar'ın kardeşi Süleyman Yaşar Ağar toprağa verildi10.03.2015
  GündemEski bakanlardan Mehmet Ağar'ın kardeşi Süleyman Yaşar Ağar, Kocatepe Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından Cebeci Asri Mezarlığı'nda toprağa verildi.
 • 17-25 sanıkları - Muammer_Güler/
  17-25 sanıkları04.03.2015
  GündemHSYK, Meclis’te aklanmaları büyük tartışma yaratan 4 bakan ve oğullarının adının karıştığı 17-25 Aralık Operasyonu’nu düzenleyen savcılar Celal Kara ve Muammer Akkaş hakkında kovuşturma izni verdi.Hâkim Süleyman Karaçöl de, hukuka aykırı el koyma kararı verdiği gerekçesiyle görevden uzaklaştırıldı, yargılanmasına da izin verildi.
 • HSYK’dan 17-25 Aralık bombası - Muammer_Güler/
  HSYK’dan 17-25 Aralık bombası03.03.2015
  GündemHakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu 2.Dairesi bu sabah toplandı ve açığa alınan 17-25 Aralık savcılarına yargılama izni verdi.
 • AK Parti'de 81 vekil yeniden aday değil - Muammer_Güler/
  AK Parti'de 81 vekil yeniden aday değil27.02.2015
  Gündem7 Haziran seçimleri öncesinde AK Parti'de kritik tarihlerden biri 1 Mart.
 • Erdoğan için suç duyurusunda bulunan başkanın davası düştü - Muammer_Güler/
  Erdoğan için suç duyurusunda bulunan başkanın davası düştü26.02.2015
  EkonomiBaşkan, biber gazı davasından beraat etti.Mahkeme 'suç teşkil edecek herhangi bir unsur' bulunamadığı gerekçesiyle Tüketici Hakları Derneği Başkanı Turhan Çakar'ın 'beraatine' karar verdi.
 • Erdoğan için suç duyurusunda bulundu hakkında dava açıldı - Muammer_Güler/
  Erdoğan için suç duyurusunda bulundu hakkında dava açıldı25.02.2015
  GündemTüketici Hakları Derneği Başkanı'na şok dava.Dernek Başkanı Turhan Çakar'a, Gezi olayları sırasında dönemin Başbakanı Erdoğan, İçişleri Bakanı Muammer Güler ile vali ve emniyet müdürü hakkında suç duyurusunda bulunduğu için dava açıldı.Açılan kamu davasının gerekçesi, "Tüzüğünde belirtilmeyen faaliyetle uğraşmak." Davanın ilk duruşması yarın Ankara 32.Asliye Ceza Mahkemesi'nde yapılacak.
 • Savcı Zekeriya Öz: Gülen Cemaati'nin üyesi değilim - Muammer_Güler/
  Savcı Zekeriya Öz: Gülen Cemaati'nin üyesi değilim17.02.2015
  PlanetKamuoyunda Ergenekon davasıyla tanınan savcı Zekeriya Öz ile BBC Türkçe’nin yaptığı uzun söyleşinin 17-25 Aralık soruşturmaları ile alakalı bugünkü bölümü yayınlandı.Röportajın üçüncü bölümü yarın yayınlanacak.
 • 2011 300'den 2015 500'e - Muammer_Güler/
  2011 300'den 2015 500'e12.02.2015
  Gündem7 Haziran’da yapılacak seçimlerde aday olmak isteyen bürokratların istifa etmeleri için tanınan süre önceki gün saat 17.00’de doldu.
 • Harddiskteki 101 ses - Muammer_Güler/
  Harddiskteki 101 ses09.02.2015
  Gündemİstanbul Terörle Mücadele Şubesi'nde bulunan 2 harddiskte yapılan incelemede, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu başta olmak üzere tüm bakanların dinlenen telefonlarından elde edilen ses kayıtları ele geçirildi.Ses kayıtları soruşturmanın yürütüldüğü odadaki çalışma masasının çekmecesinde bulundu.Ses kayıtları depolanan 101 isim arasında büyükelçiler, akademisyenler ve çok sayıda bürokrat da var.Dinlemeler 2010-2013 arasında gerçekleştirildi.İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı 80 şüphelisi bulunan soruşturmada dün 21 polis hakkında gözaltı kararı aldı.İstanbul merkezli yapılan operasyonda 9 ilden gözaltılar oldu.
 • Muammer Güler milletvekili adayı olmayacak - Muammer_Güler/
  Muammer Güler milletvekili adayı olmayacak09.02.2015
  GündemAK Parti Mardin Milletvekili ve eski İçişleri Bakanı Muammer Güler, 7 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçiminde aday olmayacağını açıkladı.
 • Başsavcılık'tan flaş 'operasyon' açıklaması - Muammer_Güler/
  Başsavcılık'tan flaş 'operasyon' açıklaması09.02.2015
  Gündemİstanbul Cumhuriyet Başsavcılısı Hadi Salihoğlu, dün 29 polisin gözaltına alınmasına ilişkin operasyonun detaylarına ilişkin 2 sayfalık yazılı açıklama yaptı.
 • Muammer Güler: Mardin’in zenginliğini ranta çeviremiyoruz - Muammer_Güler/
  Muammer Güler: Mardin’in zenginliğini ranta çeviremiyoruz05.02.2015
  GündemEYÜP Feshane’de düzenlenen "Mardin Tanıtım Günleri" bugün başladı.Tanıtım günlerinin açılışı için düzenlenen törene AK Parti Mardin Milletvekili ve eski İçişleri Bakanı Muammer Güler ile Mardin Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Februniye Akyol ve 2.51 metrelik boyuyla "Dünyanın en uzun adamı" unvanını elinde bulunduran Mardinli Sultan Köse de davet edildi.
 • Ahmet HAKAN

  Yepyeni bir şey var Türkiye denilen yerde - Muammer_Güler/
  Yepyeni bir şey var Türkiye denilen yerde02.02.2015
  YazarlarKEMAL Bey!
 • Muammer Güler:
  Muammer Güler: "Ben ona 'Erdoğanofobi' diyorum"31.01.2015
  GündemEski İçişleri Bakanı ve AK Parti Mardin Milletvekili Muammer Güler, "Ne bir kuruş kamunun kaynağına, ne bir kuruş yetimin hakkına tenezzül etmedik.Tenezzül eden alçaktır, namussuzdur, şerefsizdir.Bu operasyonu yapanların o yetimlere giden imkanlara mani olduklarını söylemek dahi istemiyorum.Bunlar kuzu postuna bürünmüş kurtlardır" dedi.
 • Davutoğlu 23 Nisan çocuğu - Muammer_Güler/
  Davutoğlu 23 Nisan çocuğu28.01.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM’nin kararıyla Yüce Divan’a gönderilmeyen 4 eski AK Partili bakan hakkında ‘Yeni bakanlık görevi’ önerisinde bulunarak “Muammer Güler, mükemmel bir Maliye Bakanı olur.Yeri gelir birisinin önüne yatar, yeri gelir Hazine’yi boşaltır.Zafer Çağlayan, Hazine’den Sorumlu Devlet Bakanı.Yürütme konusunda kimse eline su dökemez.Egemen Bağış Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan sorumlu Devlet Bakanı.‘Bakara, makara’ diye her cuma bir ayet sallar.Erdoğan Bayraktar talimat almakla meşhur.O da Kamu İhale Kurumu’ndan sorumlu Bakan.‘Oğlum ihaleyi şuraya ver’ diyecekler, verecek” dedi.
 • Kılıçdaroğlu'ndan 'parantez' eleştirisi - Muammer_Güler/
  Kılıçdaroğlu'ndan 'parantez' eleştirisi27.01.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında eski bakan Egemen Bağış için ''Egemen Bağış Diyanet İşlerinden Sorumlu Devlet Bakanı.Tam uyar.Bakama makara deyip her cuma bir ayet sallar'' dedi.
 • Her şey ortaya dökülür diyen bakana: Saçılırsa saçılsın - Muammer_Güler/
  Her şey ortaya dökülür diyen bakana: Saçılırsa saçılsın23.01.2015
  GündemÇağlayan, Bağış, Güler ve Bayraktar, AK Parti grup başkanvekilleri Mustafa Elitaş ile Mahir Ünal, soruşturma komisyonu karar oylamasından bir gece önce Başbakan Davutoğlu ile bir araya geldi.
 • Ahmet HAKAN

  Egemen Bağış’ın artistlik yapmaya hakkı var mı? - Muammer_Güler/
  Egemen Bağış’ın artistlik yapmaya hakkı var mı?22.01.2015
  YazarlarİŞTE karşınızda Egemen Bağış.
 • Akif BEKİ

  Kandil, Selahattin Başkan’a niye bozuk? - Muammer_Güler/
  Kandil, Selahattin Başkan’a niye bozuk?22.01.2015
  YazarlarBENİMKİSİ tahmin, açık ya da gizli bir kaynaktan duyum almış değilim.Akıl yürütüyorum.Diyorum ki, Kandil’deki terör şefleri, Selahattin Başkan’a çok fena bozuluyordur.
 • Yalçın DOĞAN

  Ali İsmail’in kalbi ve annesi - Muammer_Güler/
  Ali İsmail’in kalbi ve annesi22.01.2015
  YazarlarCİĞERLERİ, beyni, diğer organları, kalbi kaç gram, görüntüsüyle birlikte.
 • Fire hesabı - Muammer_Güler/
  Fire hesabı22.01.2015
  GündemAK Parti’nin yaptığı hesapların aksine, 4 eski bakanla ilgili Yüce Divan oylamasında parti içinde şaşkınlık yaratan fire ortaya çıktı.Firenin 10 civarında olması beklenirken, sayı Egemen Bağış’ta 48’e ulaştı.Parti grup başkanvekilleri, bu gelişmeleri gece Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu’na telefonla bildirdiler.Parti yönetimi, fireler konusunda genel bir analiz yaparken, ‘Yüce Divan’a sevk’ yönünde oy kullanan milletvekilleri için ayrı bir işlem yapmayı planlamıyor.
 • Erdoğan Bayraktar: Çuval beni aşağıya çekti - Muammer_Güler/
  Erdoğan Bayraktar: Çuval beni aşağıya çekti22.01.2015
  GündemYÜCE Divan görüşmeleri sırasında Egemen Bağış, Muammer Güler ve Erdoğan Bayraktar birbirinden uzak durdu, sadece oylama sonunda tokalaşarak birbirlerini kutladı.
 • Kitap kazananlar belli oldu - Muammer_Güler/
  Kitap kazananlar belli oldu22.01.2015
  Keyifhurriyet.com.tr hediye kitap günleri devam ediyor.Sorduğumuz soruya doğru cevap veren 20 şanslı hurriyet.com.tr okuyucusu bizden, IŞİD tarafından esir alınan foto muhabir Bünyamin Aygün'ün 40 günlük esaretini kaleme aldığı "IŞİD'in Elinde 40 Gün" kitabını kazandı.
 • En kuvvetli Ret Bayraktar'a - Muammer_Güler/
  En kuvvetli Ret Bayraktar'a21.01.2015
  GündemDün geceki oylamada Meclis'te ilk olarak eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın Yüce Divan'a sevk edilmesiyle ilgili gizli oylama yapıldı.Oylamada 242 kabul oyuna karşılık 264 ret oyuyla, eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın Yüce Divan'a sevk edilmesi reddedildi.Oylamada 7 milletvekili çekimser oy kullandı, 1 oy boş, 3 oy geçersiz sayıldı.İkinci olarak Muammer Güler hakkında önerge oylandı.Muammer Güler'in 241 kabul oyuna karşılık 258 ret oyuyla Yüce Divan'a sevk edilmesi reddedildi.Daha sonra eski Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış'ın Yüce Divan'a sevk edilmesini içeren önerge görüşüldü.Bağış hakkındaki önerge 245 kabul oyuna karşılık 255 ret oyuyla reddedildi.Oylamada 7 vekil çekimser, 6 boş, 4 vekil geçersiz oy kullandı.Gecenin en güçlü ret oyunu Erdoğan Bayraktar aldı.Bayraktar'ın 219 kabul oyuna karşılık 288 ret oyuyla Yüce Divan'a gönderilmesi reddedildi.
 • AK Parti'den fireli aklama - Muammer_Güler/
  AK Parti'den fireli aklama21.01.2015
  GündemMeclis, hakkında yolsuzluk ve rüşvet iddiaları olan eski bakanlar Zafer Çağlayan’ın Yüce Divan’a gönderilmesini 242’ye karşı 264, Muammer Güler’in gönderilmesini 241’e karşı 258, Egemen Bağış’ın gönderilmesini 245’e karşı 255, Erdoğan Bayraktar'ın gönderilmesini 219'a karşı 288 oyla reddetti.Bu sonuçlarla güvenoyu için gerekli olan 276 sayısını sadece Bayraktar geçebildi.
 • Oy kovasından 50 TL çıktı - Muammer_Güler/
  Oy kovasından 50 TL çıktı21.01.2015
  GündemEski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar için yapılan gizli oylamanın sayımında ilginç bir an yaşandı.Oy kovasından 50 TL çıktı.Meclis Başkanvekili Ayşenur Bahçekapılı, "Oy kupasından 50 TL çıktı, arkadaşlar.Para Hazine'ye." dedi.Daha sonra CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, parayı kendisinin koyduğunu söyledi.
 • Yüce Divan günü: 223+53 olur mu - Muammer_Güler/
  Yüce Divan günü: 223+53 olur mu20.01.2015
  GündemMeclis Genel Kurulu’nda bugün AK Partili 4 eski bakan hakkında yapılacak ‘Yüce Divan’ oylamasıyla 17-25 Aralık’a son nokta konulacak.Eski bakanların yargılanabilmeleri için gizli oylamada en az 276 oyun Yüce Divan yönünde çıkması gerekli.Meclis’te muhalefet partileri ile bağımsızların 223 sandalyesi bulunuyor.Bunlar arasında hiç fire olmazsa, en az 53 AK Partili vekilin de kabul oyu kullanması gerekiyor.Ancak muhalefetteki beklentinin tersine AK Partili vekiller böyle blok bir görünüm sergilemiyor ve aralarında rahatsızlık duyanlar olsa da parti yönetimiyle benzer görüşleri paylaşıyorlar.
 • Davutoğlu'nun yerine kim oy kullanacak - Muammer_Güler/
  Davutoğlu'nun yerine kim oy kullanacak20.01.2015
  GündemTBMM Genel Kurulu'nda bugün, dört eski bakan hakkında kader oylaması var.
 • Yüce Divan oylamasında taktik savaşları - Muammer_Güler/
  Yüce Divan oylamasında taktik savaşları20.01.2015
  GündemTBMM'de dört bakanın Yüce Divan'a gönderilip gönderilmemesi konusundaki tarihi oylama öncesinde, partiler arasında taktik savaşları yaşanıyor.
 • TBMM'de tarihi oturum - Muammer_Güler/
  TBMM'de tarihi oturum20.01.2015
  Gündem4 eski Bakan’la ilgili oylama öncesinde TBMM Genel Kurulu’nda görüşmeler sürüyor.MHP'li Oktay Vural Zafer Çağlayan'ın annesinin hayatını kaybetmesi nedeniyle AK Parti'ye oylamanın ertelenmesini teklif ettiklerini söyledi.Vural AK Partililerin teklifi kabul etmediğini belirtti.
 • Meclis'te ilginç pankart - Muammer_Güler/
  Meclis'te ilginç pankart20.01.2015
  GündemTBMM’de dört bakanın Yüce Divan’a gönderilip gönderilmemesi görüşmeleri TBMM Genel Kurul’nda görüşülmeye başlandı.Görüşmeler sırasında CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes üzerınde “HZ.Muhammed’in sözünün bulunduğu hırsızlık yapan kızım Fatima da olsa mutlaka cezalandırırım” yazılı dövizi Genel Kurul’da milletvekıllerine gösterdi.
 • Egemen Bağış oyunu böyle kullandı - Muammer_Güler/
  Egemen Bağış oyunu böyle kullandı20.01.2015
  GündemMeclis'teki oylamada AK Partili Egemen Bağış'ın Zafer Çağlayan hakkındaki gensoru önergesiyle ilgili oyunu kullandıktan sonra zarfı kutuya fırlatır gibi bırakması dikkat çekti.
 • Nihai Yüce Divan haftası - Muammer_Güler/
  Nihai Yüce Divan haftası19.01.2015
  GündemAK Partili eski bakanlar Zafer Çağlayan, Muammer Güler, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar’ın Yüce Divan’a gönderilip gönderilmeyeceğiyle ilgili son karar bu hafta Meclis Genel Kurulu’nda alınacak.
 • 888 hakim ve savcının görev yeri değişti - Muammer_Güler/
  888 hakim ve savcının görev yeri değişti15.01.2015
  GündemHSYK'nın kararnamesi ile 784 adli ve 104 idari hakim ve savcı olmak üzere toplam 888 hakim ve savcının görev yerinde değişiklik yapıldı.
 • Soruşturma görüşmesi haftaya - Muammer_Güler/
  Soruşturma görüşmesi haftaya14.01.2015
  GündemHAKLARINDA yolsuzluk iddiası bulunan AK Partili eski bakanlar Muammer Güler, Egemen Bağış, Zafer Çağlayan ve Erdoğan Bayraktar ile ilgili Soruşturma Komisyonu Raporu’nun Genel Kurul görüşmeleri haftaya kaldı.
 • Şükrü KÜÇÜKŞAHİN

  Komisyonda tutanak dışı - Muammer_Güler/
  Komisyonda tutanak dışı14.01.2015
  YazarlarTBMM Soruşturma Komisyonu’nun dört eski bakanla ilgili ‘Yüce Divan’a göndermeme’ kararı, Genel Kurul’dan da aynen geçecek gibi.
 • 4 bakan için AYM’ye başvuru - Muammer_Güler/
  4 bakan için AYM’ye başvuru14.01.2015
  Gündemİstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın 17 Aralık yolsuzluk operasyona ilişkin verdiği takipsizlik kararının kesinleşmesi ardından 8 vatandaş, Anayasa Mahkemesi’ne bireysel başvuruda bulundu.Yüksek Mahkemeye verilen dilekçede, dosyanın kapatılması ile hem yargının hem siyasetin töhmet altında kaldığı iddia edildi.
 • Komisyona göre deliller yok hükmünde - Muammer_Güler/
  Komisyona göre deliller yok hükmünde13.01.2015
  GündemMeclis Soruşturma Komisyonu, AK Partili eski bakanlar Muammer Güler, Zafer Çağlayan, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar’ın neden Yüce Divan’a gönderilmemesi gerektiğini anlattığı raporunda, tüm teknik takip delillerini “yok hükmünde” saydı ve “Eski bakanların savunmalarına itibar edilmesi” sonucuna vardı.
 • Orhan İnce'den AYM'ye 17 Aralık başvurusu - Muammer_Güler/
  Orhan İnce'den AYM'ye 17 Aralık başvurusu13.01.2015
  Gündem17 Aralık Soruşturması'nın tek mağduru Orhan İnce, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın takipsizlik kararını Anayasa Mahkemesi'ne taşıdı.Anayasa Mahkemesi’ne sunulan 11 sayfalık dilekçede takipsizlik kararının ortadan kaldırılması, etkin soruşturma sürdürülerek şüpheliler hakkında iddianame hazırlanması için dosyanın savcılığa gönderilmesi istendi.
 • İşte TBMM Soruşturma Komisyonu Raporu - Muammer_Güler/
  İşte TBMM Soruşturma Komisyonu Raporu12.01.2015
  GündemTBMM Soruşturma Komisyonu'nun eski bakanlar Zafer Çağlayan, Egemen Bağış, Erdoğan Bayraktar ve Muammer Güler hakkında yazdığı rapor tamamlandı.O rapora hurriyet.com.tr ulaştı.Rapor yarın TBMM'nin internet sitesinde yayınlanacak.
 • Tapeler şerh'te - Muammer_Güler/
  Tapeler şerh'te10.01.2015
  GündemHer aşaması tartışmalı olan TBMM Soruşturma Komisyonu, 6 aylık sürecin sonunda raporu teslim günü de olaylı geçti.
 • Tapeleri imha savcıya havale - Muammer_Güler/
  Tapeleri imha savcıya havale10.01.2015
  GündemMECLİS Soruşturma Komisyonu Başkanı Hakkı Köylü, AK Partili dört eski bakanla ilgili “Yüce Divan’a sevk edilmelerine gerek görülmeyen” raporu, komisyonun yasal süresinin dolduğu son dakikalarda Meclis Başkanlığı’na teslim etti.Köylü, komisyonda AK Partili 9 üyenin oyuyla “imha edilmeleri” kararlaştırılan tapelerle ilgili “imha” işlemini ise İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na havale etti.
 • Mahkeme kararı ama hukuksuz - Muammer_Güler/
  Mahkeme kararı ama hukuksuz09.01.2015
  GündemMeclis Soruşturma Komisyonu’nda AK Partili eski bakanlar Muammer Güler, Zafer Çağlayan, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar hakkında “Yüce Divan’a göndermeme” kararı veren AK Partili 9 üyenin ayrıntılı gerekçeleri 5 Ocak toplantısının tutanaklarıyla ortaya çıktı.
 • Hâlâ ‘orantısız’ - Muammer_Güler/
  Hâlâ ‘orantısız’08.01.2015
  EkonomiMeclis Yolsuzluk Komisyonu’na AK Partili dört eski bakanın itirazları üzerine aklandıkları gün yeni bir bilirkişi raporu sunuldu.Bu raporda tüm itirazlara rağmen bakanların mal varlıklarında orantısızlık değişmedi.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  ‘Kumpas’ böyle kurulmuş olmalı - Muammer_Güler/
  ‘Kumpas’ böyle kurulmuş olmalı08.01.2015
  YazarlarCUMHURBAŞKANI’na, Başbakan’a ve AKP’nin ileri gelenlerinin sözlerine bakacak olursak, 17 ve 25 Aralık rüşvet ve yolsuzluk soruşturmaları hükümete karşı kurulmuş bir kumpas ve darbe girişimi tezgâhı!
 • Cengiz ÇANDAR

  “Fiat justitia, pereat mundus”… - Muammer_Güler/
  “Fiat justitia, pereat mundus”…07.01.2015
  Yazarlar
 • 3 eski Bakan'ın itirazları da bilirkişi görüşünü değiştiremedi - Muammer_Güler/
  3 eski Bakan'ın itirazları da bilirkişi görüşünü değiştiremedi07.01.2015
  GündemTBMM'de dört eski Bakan hakkındaki yolsuzluk iddialarını araştırmak üzere kurulan soruşturma komisyonu çalışmalarını tamamladı.Komisyon, AK Partili vekillerin oylarıyla, "dört eski bakanın Yüce Divan'a gönderilmesine gerek yoktur" kararına vardı.Ancak karara rağmen tartışma bitmedi.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»