Melih Gökçek


 • Gökçek ve Erdoğan’ın şikayetçi olduğu twitter kullanıcısı: Komedi yaptım - melih gökçek

  Gökçek ve Erdoğan’ın şikayetçi olduğu twitter kullanıcısı: Komedi yaptım22.12.2014

  GÜNDEM

  ANKARA Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek adına @06melihchina kullanıcı adı ile açtığı parodi hesapta Gökçek ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği iddiasıyla gözaltına alınan Ersan Taş (30), “Hakaret kastım yoktu, komedi ve güldürü amaçlı paylaşımlar” dedi.Polisin hesabında paylaştığı Che Guevara'nın bir sözü için Taş'a, “size mi ait, bu söz Türk toplumuna yönelik bir söz mü, size aitse bunu paylaşmaktaki amacınız nedir?” sorusunu yönelttiği öğrenildi.
 • Başbakan Davutoğlu: Kardeşimiz olsa kolunu koparırız - melih gökçek

  Başbakan Davutoğlu: Kardeşimiz olsa kolunu koparırız21.12.2014

  GÜNDEM

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, 17-25 Aralık operasyonlarının ‘yolsuzluk operasyonu’ değil, hükümeti devirme çabası olduğunu ileri sürerek, “Kim milli hazinemize, kaynaklarımıza yolsuzluk niyetiyle yaklaşırsa, kim herhangi bir şekilde harama bulaşırsa kardeşimiz de olsa onun kolunu koparmaya kararlıyız” dedi.
 • Davutoğlu Ankara İl Kongresinde konuştu - melih gökçek

  Davutoğlu Ankara İl Kongresinde konuştu21.12.2014

  GÜNDEM

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Ankara İl Kongresi’ne katıldı.
 • Davutoğlu AK Parti Ankara İl Kongresi'nde konuştu - melih gökçek

  Davutoğlu AK Parti Ankara İl Kongresi'nde konuştu21.12.2014

  GÜNDEM

  Başbakan Ahmet Davutoğlu AK Parti Ankara İl Kongresi’ne katıldı.
 • Karşılıklı suç duyurusu - melih gökçek

  Karşılıklı suç duyurusu18.12.2014

  Ankara

  Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka arasındaki ‘musluk suyu’ tartışması, dün karşılıklı suç duyurularıyla yargıya taşındı.
 • Nazlıaka’dan da Gökçek’e suç duyurusu - melih gökçek

  Nazlıaka’dan da Gökçek’e suç duyurusu18.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, geçtiğimiz aylarda Ankara’nın kirli suyunu gündeme getirdiği için kendisini hedef gösteren Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek hakkında suç duyurusunda bulundu.ASKİ'nin avukatları da CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka'nın ikamet ettiği sitede kaçak su kullandığı iddiasıyla suç duyurusunda bulunmuştu.
 • MHP’li Yılmaz: Milli Park’ta Erdoğan’ın balıkçısına MHP’li Yılmaz: Milli Park’ta Erdoğan’ın balıkçısına balıkhane açılıyor - melih gökçek

  MHP’li Yılmaz: Milli Park’ta Erdoğan’ın balıkçısına MHP’li Yılmaz: Milli Park’ta Erdoğan’ın balıkçısına balıkhane açılıyor17.12.2014

  Ankara

  Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın Genel Kurul’daki bütçe görüşmelerine MHP’li Seyfettin Yılmaz’ın konuşması damga vurdu.AOÇ’deki yapılaşmayı eleştiren Yılmaz, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’na “Bu kadar memurun senin dışarıdayken Erdoğan’ın balıkçısına orada balıkhane açıyor musun, açmıyor musun?” diye sordu.
 • 60 ekipli asfalt mesaisi - melih gökçek

  60 ekipli asfalt mesaisi16.12.2014

  Ankara

  Büyükşehir Belediyesi; kent merkezinde 18, sorumluluk alanına yeni katılan dış ilçelerde ise 42 olmak üzere toplamda 60 ekiple, yeni yol açım ve malzemeli bakım çalışması yapıyor.
 • Ankara Ulus’ta büyük takas - melih gökçek

  Ankara Ulus’ta büyük takas16.12.2014

  EKONOMİ

  Ankara Ulus’un yüzde 40’ı SGK’nın elinde.SGK, Ulus’taki taşınmazlarını Büyükşehir Belediyesi’ne devredecek.Karşılığında da 171 milyon TL değerindeki 89 dönümlü arsayı alacak.
 • Narkotim iş başında - melih gökçek

  Narkotim iş başında15.12.2014

  Ankara

  Başkent’teki ‘Narkotim’ ekipleri, çıktığı ilk görevinde piyasa değerinin yaklaşık 90 milyon lira olduğu belirtilen 556 kilogram eroin ele geçirdi.
 • Eymir’e 400 fidan - melih gökçek

  Eymir’e 400 fidan14.12.2014

  Ankara

  Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in, ‘ağaç katliamı yapıldı’ iddiasıyla ODTÜ’yü suçladığı Eymir Gölü’nde, üniversitelilerin ağaç dikme etkinlikleri sürüyor.
 • Çile metrom çile - melih gökçek

  Çile metrom çile12.12.2014

  Ankara

  Çayyolu Metrosu’nun toplu ulaşımdaki sorunları çözmediğini, ‘ring’ uygulaması ile metrolardaki yoğunluğun arttığını ve ulaşımın da eziyete dönüştüğünü belirten bir grup, Koru Metro İstasyonu’nda eylem yaptı.
 • Ankara - Moskova işbirliği yapacak - melih gökçek

  Ankara - Moskova işbirliği yapacak12.12.2014

  Ankara

  Rusya'nın başkenti Moskova'da temaslarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Moskova Belediye Başkanı Sergey Sobyanin ile görüştü.İki belediye arasında 2015-2017 yıllarını kapsayan işbirliği programı imzalandı.
 • Deniz Gürel

  İşime kimseyi karıştırmam - melih gökçek

  İşime kimseyi karıştırmam12.12.2014

  YAZARLAR

  Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen: “Babamın Çankaya’ya verdiği hizmetlerden gurur duyuyorum.Yönetimime karışmak gibi en ufak bir eğilimi olmadı.Tüm hayatım boyunca her zaman kararlarımı kendim aldım, kendim uyguladım.İşime kimseyi karıştırmam.Çankaya ile işi olanı ben belediyemize beklerim.Babama gittikleri zaman hiçbir etki olmayacağını herkesin bilmesini isterim.”
 • Seferberlik çağrısı - melih gökçek

  Seferberlik çağrısı11.12.2014

  Ankara

  Başkan Alper Taşdelen, Başkent’in en önemli markası için siyasetin bir kenara bırakılması gerektiğini belirtip, “Herkes, Ankaragücü’ne destek olmalı.Biz de bu konuda üzerimize düşen göreve hazırız” diye konuştu.
 • Melih Gökçek: Batı, Rus-Türk işbirliğine taş koymaya çalışacak - melih gökçek

  Melih Gökçek: Batı, Rus-Türk işbirliğine taş koymaya çalışacak11.12.2014

  GÜNDEM

  MOSKOVA’da bulunan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Rusya ve Türkiye’nin pek çok konuda ortak çıkarı bulunduğunu, 1 Aralık Ankara buluşmasında da yeni bir tarihi fırsatın elde edildiğini söyledi.Gökçek, Rusya ve Türkiye yakınlaşmasının Batı’yı telaşa düşürdüğünü ifade ederek, "Yüzde 100 taş koymaya çalışacaklar buna kimsenin tereddüttü olmasın" dedi.
 • Ankapark’a halk değil parası olan gider - melih gökçek

  Ankapark’a halk değil parası olan gider10.12.2014

  Ankara

  Başkan Melih Gökçek’in, “Ya bitecek, ya bitecek” dediği ve 49 yıllığına kiralayabileceklerini söylediği Ankapark’la ilgili Mimarlar Odası, “Girişi 50 TL olacakmış.Bir işçinin 1.5 günlük ücretine denk düşen bir giriş ücreti ile oraya halk değil, parası olan gider.”
 • Vasiyet tartışması - melih gökçek

  Vasiyet tartışması07.12.2014

  Ankara

  Mimarlar Odası Ankara Şubesi’nin, ‘Atatürk’ün Atatürk Orman Çiftliği’ne (AOÇ) ilişkin vasiyetinin ihlal edildiği’ iddiasıyla açtığı davada, mahkemenin ‘vasiyetin istenmesine’ karar vermesi üzerine Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “Vasiyet internette var zaten” dedi.
 • Fatih Tekeci

  Asfalt yola toprak kaplama - melih gökçek

  Asfalt yola toprak kaplama07.12.2014

  YAZARLAR

  Ankara’nın asfaltı meşhurdur.Yerinde durmaz, yama tutmaz.
 • Eymir’i alacağız - melih gökçek

  Eymir’i alacağız05.12.2014

  Ankara

  Gökçek, Eymir Gölü’nin ODTÜ’den alınarak Ankaralının kullanımına açılacağını söyledi.
 • Su sıkıntısına iki taraflı hat - melih gökçek

  Su sıkıntısına iki taraflı hat05.12.2014

  Ankara

  Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Kavşakkaya’dan Çubuk-2 Barajı’na çektikleri boru hattının iki taraflı çalışacağını söyledi.
 • Abdullah Gül’e onur madalyası - melih gökçek

  Abdullah Gül’e onur madalyası04.12.2014

  Ankara

  Kazakistan Milli Günü, CerModern’de düzenlenen resepsiyonla kutlandı.
 • 'Büyük' iddia - melih gökçek

  'Büyük' iddia04.12.2014

  Ankara

  Yaklaşan genel seçimler öncesi kulisler hareketlenmeye başladı.AK Parti’li üç Büyükşehir Belediye Başkanı’nın ismi milletvekilliği için geçmeye başladı.
 • Deniz Gürel

  'Büyük'ler Meclis'e girecek mi - melih gökçek

  'Büyük'ler Meclis'e girecek mi04.12.2014

  YAZARLAR

  2015 Haziran ayındaki genel seçimler için kulisler hareketleniyor.
 • Yedi ilçeye 583 milyon TL - melih gökçek

  Yedi ilçeye 583 milyon TL02.12.2014

  Ankara

  Büyükşehir Belediye Meclisi’nde bu ay başlayan bütçe maratonu devam ediyor.Önceki gün gerçekleştirilen Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısında, Başkent’teki 7 ilçenin toplam 583 milyon liralık bütçesi kabul edildi.
 • Termal kaynaklar kalkındıracak - melih gökçek

  Termal kaynaklar kalkındıracak01.12.2014

  Ankara

  Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Çubuk’ta düzenlenen AK Parti 5.Olağan İlçe Kongresi’ne katılarak, yeni yapılacak yatırımlar hakkında bilgi verdi.
 • Aziz Kocaoğlu, "Ulaşım yasası çıkmalı" - melih gökçek

  Aziz Kocaoğlu, "Ulaşım yasası çıkmalı"28.11.2014

  Ege

  İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ESHOT'un yılda 350-400 milyon TL zarar ettiğini, ücretsiz ve indirimli binişlerin merkezi hükümet tarafından sübvanse edilmesi gerektiğini söyledi.İstanbul ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanları İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ESHOT'un yılda 350-400 milyon TL zarar ettiğini, ücretsiz ve indirimli binişlerin merkezi hükümet tarafından sübvanse edilmesi gerektiğini söyledi.İstanbul ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanları Kadir Topbaş ve Melih Gökçek'inde bu konuda dertli olduğunu belirten Kocaoğlu, "Ulaşım yasası çıkmalı.Bu soruna ortak bir çare bulunsun"dedi.
 • Gökçek’ten ‘yerel yönetim’ dersi - melih gökçek

  Gökçek’ten ‘yerel yönetim’ dersi28.11.2014

  Ankara

  Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, İstanbul Aydın Üniversitesi Anadolu BİL Meslek Yüksekokulu Yerel Yönetimler Bölümü öğrencileri ile bir araya geldi.
 • Asfalt ağlattı - melih gökçek

  Asfalt ağlattı28.11.2014

  Ankara

  Başkent’te, 750 TL ile 8 bin TL arasında değişen yüksek meblağdaki ‘asfalt katılım payı’ tebligatları ellerine ulaşan vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesi’ne tepkili: “Bu rakamları ödememiz mümkün değil.”
 • Eymir’de yeni ağaç tartışması - melih gökçek

  Eymir’de yeni ağaç tartışması28.11.2014

  Ankara

  Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Melih Gökçek ile ODTÜ arasında yaşanan ‘ağaç’ tartışmasıyla ilgili beklenen açıklamayı günler sonra yaparak, “Ağaçlar izinsiz kesildi” dedi.ODTÜ ise, tutanakla yanıt vererek, “Müdürlük, kesilsin dedi.Kesilmeseydi, olası bir kazada ODTÜ suçlu durumuna düşerdi” dedi.
 • Restoranın ‘r’si yok - melih gökçek

  Restoranın ‘r’si yok27.11.2014

  Ankara

  ODTÜ Rektörü Ahmet Acar, ‘restoran için ağaç katliamı yapılıyor’ iddialarına yanıt verdi: “Tamamen Orman İşletme Müdürlüğü denetiminde tutanak altına alınarak yapılan rutin budama faaliyeti.Restoranın ‘r’si düşünülmemiştir.Bu iddialar ne akla, ne vicdana, ne de mantığa uyar.”
 • Dikmen Vadisi ihalesinde gergin anlar yaşandı - melih gökçek

  Dikmen Vadisi ihalesinde gergin anlar yaşandı27.11.2014

  Ankara

  Dikmen Vadisi sakinleri, Büyükşehir Belediyesi’nin bölgedeki 4 ve 5’inci etapların satışı için düzenlediği ihaleyi protesto etti.Polisler, gösterici gruba müdahale ederken, 7 kişi gözaltına alındı.İhale ise talep edilen şartların oluşmadığı gerekçesiyle 15 gün sonraya ertelendi.
 • Bakanlık neden sessiz - melih gökçek

  Bakanlık neden sessiz26.11.2014

  Ankara

  Ankara, yine dönüp dolaşıp kısır bir tartışmanın içine girdi.
 • Eray GÖRGÜLÜ

  Bakanlık neden sessiz - melih gökçek

  Bakanlık neden sessiz26.11.2014

  YAZARLAR

  Ankara, yine dönüp dolaşıp kısır bir tartışmanın içine girdi.
 • Güpegündüz eşkıyalık - melih gökçek

  Güpegündüz eşkıyalık25.11.2014

  Ankara

  ATO’nun önündeki boş alanı güpegündüz tel örgü ve bariyerle çevirip, otopark yapmak isteyen değnekçiler, ATO Başkanı Salih Bezci’nin, “Şimdi Melih Gökçek’i” arıyorum sözleri üzerine kaçtı.Bezci, olayla ilgili, “Kanuna, devlete, belediyeye rağmen resmen gasp edeceklerdi.Derebeylik, eşkıyalık yapıyorlar, başka izahı yok” dedi.
 • Deniz Gürel

  Asfalt parası can yakıyor - melih gökçek

  Asfalt parası can yakıyor25.11.2014

  YAZARLAR

  Bugünlerde kiminle konuşsam konu, Büyükşehir Belediyesi’nin topladığı asfalt parasına geliyor.
 • İlk kar düştü - melih gökçek

  İlk kar düştü24.11.2014

  Ankara

  Başkent’te önceki gece başlayan yağmur, hava sıcaklığının düşmesinin ardından yüksek kesimlerde kar yağışına dönüştü.Büyükşehir ve metropol belediyeler, kar küreme araçları ve tuz stokları ile kış aylarına hazır olduklarını duyurdu.
 • Gökçek’in koruma aracı çalındı - melih gökçek

  Gökçek’in koruma aracı çalındı23.11.2014

  Ankara

  Başkan Melih Gökçek’in koruma ekibinin kullandığı resmi plakalı araç çalındı.Polis, GPS sisteminden aracı terk edilmiş halde bulurken, parmak izinden kimliği belirlenen hırsızı aramaya başladı.
 • Gökçek: ODTÜ, tecavüz etmiş durumda - melih gökçek

  Gökçek: ODTÜ, tecavüz etmiş durumda23.11.2014

  Ankara

  Büyükşehir Belediyesi ile ODTÜ arasında ‘ağaç kesme’ polemiği sürürken, Başkan Melih Gökçek sert açıklamalarda bulundu: “Şu anda Eymir, ODTÜ’nün sorumluluğunda değil, Özel Çevre Koruma Kurulu’nun (ÖÇK) sorumluluğunda.Yani ODTÜ, ÖÇK’nın alanına tecavüz etmiş durumda.”
 • Su faturasına yüzde 30 ayarı - melih gökçek

  Su faturasına yüzde 30 ayarı21.11.2014

  Ankara

  Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, elektrikle çalışan su pompa istasyonlarının, faturalardaki maliyeti yükselttiğini söyledi.
 • Eymir'de yapılan kesimin belgesi - melih gökçek

  Eymir'de yapılan kesimin belgesi21.11.2014

  Ankara

  Başkan Melih Gökçek’in, ‘ağaç katliamı yapıldı’ iddiasında bulunduğu Eymir Gölü’ndeki ağaçların, Ankara Orman İşletme Müdürlüğü’nden alınan izinle kesildiği belgelendi.
 • Eymir kavgası - melih gökçek

  Eymir kavgası20.11.2014

  Ankara

  Başkan Melih Gökçek’in, “ODTÜ Eymir’de ağaç katliamı yapıyor” tweet’inin ardından Ankara Kent Konseyi üyeleri Eymir’de ODTÜ’yü protesto etti.‘Ağaç katliamı’ iddialarıyla ilgili ODTÜ, Orman İşletme Müdürlüğü’nün izniyle bölgede can ve mal emniyeti için bakım çalışması yapıldığını açıkladı.
 • Fatih Tekeci

  Meşrutiyet’te kaldırım gevredi - melih gökçek

  Meşrutiyet’te kaldırım gevredi20.11.2014

  YAZARLAR

  Belediyelerin ‘kaldırım diyeti’ yaya yollarını ip gibi bıraktı.İki karış kaldırımda, ‘Karış karış Ankara.’
 • Selanik'te taşlar yerine oturdu - melih gökçek

  Selanik'te taşlar yerine oturdu19.11.2014

  Ankara

  Kızılay’ın göbeğinde aylardır asfalt ve kaldırım çalışması bekleyen Selanik 1 Caddesi’nde dün itibarıyla taşlar döşenmeye başlandı.Çalışmanın 3 günde bitirilmesi hedefleniyor.
 • Statta önemli adım - melih gökçek

  Statta önemli adım19.11.2014

  Ankara

  Ankara’ya yapılacak yeni tesis konusunda Bakan Kılıç’tan açıklama geldi.
 • Mobil uygulama ile ‘ödül cepte’ - melih gökçek

  Mobil uygulama ile ‘ödül cepte’18.11.2014

  Ankara

  EGO Genel Müdürlüğü’nün Akıllı Ulaşım Sistemi EGO Cep’te projesi, Dünya E-Devletler Organizasyonu (WeGo) yarışmasında “En umut vaat eden e-devlet ödülü” aldı.
 • Deniz Gürel

  Mansur Yavaş ne yapacak - melih gökçek

  Mansur Yavaş ne yapacak18.11.2014

  YAZARLAR

  Türkiye, yedi ay sonraki genel seçimlerin havasına tam girmese de parti kurma yarışı başladı.
 • Ahmet HAKAN

  Beştepe tarih tezi - melih gökçek

  Beştepe tarih tezi16.11.2014

  YAZARLAR

  CUMHURBAŞKANI Erdoğan, Amerika’nın keşif tarihini yeniden yazdı.
 • Eray GÖRGÜLÜ

  Her halimiz gelişigüzel - melih gökçek

  Her halimiz gelişigüzel15.11.2014

  YAZARLAR

  36 sokak ve cadde daha paralı otopark ilan edildi ki; Ankaramıza hayırlı uğurlu olsun ama yetmez, dahası gelsin.
 • CHP'lilerden yumurtalı otopark protestosu - melih gökçek

  CHP'lilerden yumurtalı otopark protestosu15.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Ankara Gençlik Kolları, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin otopark uygulamasını belediye binası önünde protesto etti.CHP'liler yaptıkları basın açıklamasının ardından yanlarında getirdiği 1 koli yumurtayı belediye binasının önüne bıraktı.
içinde

Melih Gökçek


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz