Melih Gökçek

 • AK Parti'nin ağır topları Ankara 1.bölgede yarışacak - melih gökçek
  AK Parti'nin ağır topları Ankara 1.bölgede yarışacak27.02.2015
  GündemBakanlar, müsteşarlar, başkanlar, başkan çocukları Ankara 1.Bölgeden aday olabilmek için kıyasıya rekabet edecek.
 • Ankara’nın yeni kardeşi Budapeşte - melih gökçek
  Ankara’nın yeni kardeşi Budapeşte27.02.2015
  AnkaraBüyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve Macaristan’ın Başkenti Budapeşte Belediye Başkanı İstvan Tarlos’un Budapeşte’de imzaladıkları “Kardeş Kent Protokolü” ile iki ülke başkentleri arasındaki ilişkiler daha da geliştirilerek, birçok konuda işbirliği yapılacak.
 • Melih Gökçek'e ilginç tesadüf! - melih gökçek
  Melih Gökçek'e ilginç tesadüf!24.02.2015
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Macaristan'a resmi bir ziyaret gerçekleştiriyor.Başbakan'ın gezisinde yer alan isimlerden biri de Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek.
 • Su polemiğinde ikinci raund - melih gökçek
  Su polemiğinde ikinci raund21.02.2015
  AnkaraBaşkan Melih Gökçek ile CHP Milletvekili Aylin Nazlıaka arasında geçen sene yaz boyunca devam eden ‘musluk suyu ve kaçak su’ kavgasında yeni bir gelişme yaşandı.Gökçek, Nazlıaka’nın eşinin ortağı olduğu iş yerinde kaçak su kullandığını iddia etti.Nazlıaka da Gökçek’in iftiracılardan medet umar hale geldiğini savundu.
 • Fidan, Arslan ve Gökçek aday adaylığı başvurusunda bulundu - melih gökçek
  Fidan, Arslan ve Gökçek aday adaylığı başvurusunda bulundu20.02.2015
  GündemEski MİT Müsteşarı Hakan Fidan, Ankara’dan milletvekili aday adaylığı için AK Parti Genel Merkezi’nde başvurusunu yaptı.Fidan’ın yarı sıra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın danışmalarından Mücahit Arslan ve Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek de Ankara’dan milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulundu.
 • Sporun lokomotifi Büyükşehir - melih gökçek
  Sporun lokomotifi Büyükşehir20.02.2015
  AnkaraBüyükşehir Belediyesi Ankaraspor’un sporcuları, katıldıkları organizasyonlardaki başarısı ile ön plana çıktı.
 • Candan: Gökçek’i davet ettik ama katılmadı - melih gökçek
  Candan: Gökçek’i davet ettik ama katılmadı20.02.2015
  AnkaraMimarlar Odası Ankara Şubesi, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in İmrahor Vadisi’nde yapmayı düşündüğü “Kanal Ankara” projesi ile ilgili bir panel düzenledi.
 • Ayşe ARMAN

  Faşizmi yasallaştırma çabası - melih gökçek
  Faşizmi yasallaştırma çabası19.02.2015
  Yazarlar
 • Fatih Tekeci

  Sağlam yolu kesip, asfalt attılar - melih gökçek
  Sağlam yolu kesip, asfalt attılar16.02.2015
  YazarlarYenimahalle’nin Karabalı Caddesi’ne, cumartesi günü saat 16.00 sıralarında ‘Ankara Büyükşehir Belediyesi’ iş kıyafetiyle gelen taşeron işçiler, sapasağlam asfaltı makinayla kesmeye başladı.
 • ‘Kod Adı K.O.Z’a özel gösterim - melih gökçek
  ‘Kod Adı K.O.Z’a özel gösterim16.02.2015
  AnkaraBaşrollerinde Cem Kurtoğlu, Hazım Körmükçü, Tolga Karel, Hakan Ural, Turgay Tanülkü, Remzi Evren, İskender Bağcılar ve Yeşim Alıç’ın yer aldığı “Kod Adı: K.O.Z.” filminin Ankara gösterimi Armada Alışveriş Merkezi’nde yapıldı.
 • Sibel Arna

  Unutursam ruhum kurusun - melih gökçek
  Unutursam ruhum kurusun14.02.2015
  YazarlarDün gece de uyku haramdı tüm Türkiye'ye.Gözümü her kapadığımda Özgecan’ın gözleri beliriyordu gözlerimin önünde.Bindiği minibüste tecavüze uğrayan, bıçaklanarak öldürülen, yakılan ve cesedi dere kenarına atılan Özgecan.
 • Gökçek: İmrahor’da yeşil kuşak yok - melih gökçek
  Gökçek: İmrahor’da yeşil kuşak yok13.02.2015
  AnkaraBüyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan’ın İmrahor Vadisi projesiyle ilgili eleştirilerin yanıtlarken, söz konusu alanda iddia edildiği gibi tarım, hayvancılık, arıcılık ve benzeri faaliyetlerin yapılmadığını savundu.
 • Mimarlar’dan fotoğraflı yanıt - melih gökçek
  Mimarlar’dan fotoğraflı yanıt13.02.2015
  AnkaraMimarlar Odası Ankara Şubesi, Başkan Melih Gökçek’in İmrahor’la ilgili sözlerinin ardından Twitter’dan, İmrahor’da arıcılık ve hayvancılık yapıldığı yönündeki fotoğrafları paylaştı.
 • Taşradaki suya eski tarife - melih gökçek
  Taşradaki suya eski tarife12.02.2015
  AnkaraDış ilçelere gelen yüksek rakamlı su faturalı Meclis gündemine taşındı.CHP’nin önerisinin ardından ASKİ, 2015 yılı boyunca dış ilçelerin 2014’teki tarife üzerinden fatura ödemesi yönünde karar aldı.
 • Saray'a EGO servisi - melih gökçek
  Saray'a EGO servisi11.02.2015
  AnkaraCumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliği’nin ‘servis otobüsü’ isteği üzerine Büyükşehir Belediye Meclisi, 4 EGO otobüsünü Saray için süresiz tahsis etti.Otobüsler, arızalanması durumunda yenileri ile değiştirilecek.
 • Kanal Ankara askıya çıktı - melih gökçek
  Kanal Ankara askıya çıktı10.02.2015
  AnkaraBüyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in, 30 Mart seçimlerinde vaadettiği, İmrahor Vadisi’nden Mogan Gölü’ne kadar uzanan geniş alanda yapılacak olan ve vadi üzerinde turizm ve ticaret kullanımı ağırlıklı yapılaşmayı öngören ‘Kanal Ankara’ projesinin Nazım İmar Planı askıya çıktı.
 • Melih Gökçek hakkında suç duyurusu - melih gökçek
  Melih Gökçek hakkında suç duyurusu09.02.2015
  GündemMimarlar Odası Ankara Şubesi yöneticilerinin, Twitter paylaşımları ve açıklamalarıyla "can güvenliklerini tehdit ettiği" iddiasıyla Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek hakkında suç duyurusunda bulunduğu bildirildi.
 • CHP'li vekillerden Hidayet Karaca ve Yakub Saygılı'ya ziyaret - melih gökçek
  CHP'li vekillerden Hidayet Karaca ve Yakub Saygılı'ya ziyaret09.02.2015
  GündemCumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu ve CHP İstanbul Milletvekili Ali Özgündüz, Silivri Cezaevi’nde tutuklu bulunan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca ve İstanbul Mali Şube eski Müdürü Yakub Saygılı’yı ziyaret etti.Silivri Cezaevi’ne sabah saat 10.00’da gelen CHP’liler, yaklaşık 3 saat cezaevinde kaldı.
 • Mimarlar: Ankapark batık bir projedir - melih gökçek
  Mimarlar: Ankapark batık bir projedir09.02.2015
  AnkaraBüyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in Ankaparkla ilgili, Bölge İdare Mahkemesi’nin yürütmeyi durdurma kararını kaldırdığını belirterek, “Sıkıntı yok, yolumuza devam ediyoruz” sözlerinin ardından Mimarlar Odası Ankara Şubesi açıklama yaptı.
 • Osmanlıspor'dan bir ilk: 16 Türk devletinin sancağı tribüne asıldı - melih gökçek
  Osmanlıspor'dan bir ilk: 16 Türk devletinin sancağı tribüne asıldı08.02.2015
  FutbolPTT 1.Lig'de zirve hesapları yapan Osmanlıspor kendi evinde beklemediği bir puan kaybı yaşadı.Başkent temsilcisi, Altınordu ile 1-1 berabere kaldı.Osmanlı Stadyumu'nun tribünlerindeki bir görüntü ise oldukça dikkat çekiciydi.Tribünlerin arkasına, tarihte kurulan 16 Türk Devleti'nin bayrakları asıldı."Osmanlıspor 2015" yazılı forma giyen taraftarlar da sancakları taşıdı.Ayrıca, Osmanlı İmparatorluğu'nun sancağı, dev pankart halinde skor tabelasının yanında yer alırken, kale arkası tribünde ise Oğuzlar Birliğinden "Kayı Boyu" sancağı dikkati çekti.
 • Gökçek: Dar gelirliye 150 bin konut yapacağız - melih gökçek
  Gökçek: Dar gelirliye 150 bin konut yapacağız08.02.2015
  AnkaraBüyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, dar gelirli vatandaşlar için 150 bin konutluk bir proje hazırladıklarını belirterek, “Fiyatı da normal piyasa fiyatının yarı fiyatı olacak” dedi.
 • Kardeş kente Ankapark gezisi - melih gökçek
  Kardeş kente Ankapark gezisi05.02.2015
  AnkaraBüyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara’nın 46.“Kardeş Kenti” Slovenya’nın Başkenti Lübliyana’nın Belediye Başkanı Zoran Jankovic ve beraberindeki heyete, Ankapark’ı gezdirerek, çalışmalara ilişkin bilgi verdi.
 • 46’ncı kardeş Lübliyana - melih gökçek
  46’ncı kardeş Lübliyana04.02.2015
  AnkaraAnkara'nın 46’ncı kardeş kenti Slovenya'nın başkenti Lübliyana oldu.
 • Meclis önergesine Twitter’dan yanıt - melih gökçek
  Meclis önergesine Twitter’dan yanıt04.02.2015
  AnkaraBüyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP’li Levent Gök’ün Çiğdem Mahallesi’ndeki sıkıntıları gündeme getirdiği soru önergesine, Twitter’dan ‘Dikmen’li yanıt verdi.
 • Kafa karıştıran transfer - melih gökçek
  Kafa karıştıran transfer01.02.2015
  AnkaraAnkaragücü, genç forvetini diğer Başkent ekibine verirken, resmi siteden önce Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin 2 milyon TL yardımı kulübe ulaştırdığı bilgisi verildi, ardından da oyuncunun transferinin gerçekleştirildiği kamuoyu ile paylaşıldı.
 • AKM dökülüyor - melih gökçek
  AKM dökülüyor01.02.2015
  AnkaraBaşkent’te akıbeti yılan hikayesine dönen, dönem dönem yıkılması gündeme gelen Atatürk Kültür Merkezi (AKM) binasının duvarları, ilgisizlik ve bakımsızlıktan dökülmeye başladı.
 • Beşiktaş 2 - 1 Mersin İdmanyurdu - melih gökçek
  Beşiktaş 2 - 1 Mersin İdmanyurdu01.02.2015
  FutbolKartal Başkent'i çok sevdi.Siyah beyazlılar Ankara'da Osmanlı Stadyumu'nda ağırladığı Mersin İY'nu Olcay ve Demba Ba'nın golleriyle 2-1 mağlup etti.Konuk ekibin tek golü ise eski Beşiktaşlı Sinan Kaloğlu'ndan geldi.Geçtiğimiz hafta Gençlerbirliği karşısında harika bir frikik golüyle kilidi açan Demba Ba, Mersin İY karşısında da maç 1-1 devam ederken galibiyet golünü atmayı başardı.
 • ‘Termalde Afyon’u geride bırakırız’ - melih gökçek
  ‘Termalde Afyon’u geride bırakırız’31.01.2015
  AnkaraBüyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, iş dünyasının önemli isimlerinin üyesi olduğu Ekonomi Kulübü’nün düzenlediği toplantıya katıldı.
 • Deniz Gürel

  Özhaseki’den Gökçek’e zürafa şakası - melih gökçek
  Özhaseki’den Gökçek’e zürafa şakası29.01.2015
  YazarlarAnkara’daki hayvanat bahçesi, Ankarapark çalışmaları nedeniyle kapatılınca, hayvanlar Türkiye’nin dört bir yanındaki hayvanat bahçelerine taşınmıştı.
 • Çadır kurar başkanlık yaparım - melih gökçek
  Çadır kurar başkanlık yaparım28.01.2015
  AnkaraAyaş’ın meydanında yer alan çarşı ve belediye binasının yıkılarak tarihi dokuya uygun şekilde yenileneceğini söyleyen Başkan Bülent Taşan, “Gerekirse çadır, konteyner kurar başkanlık yaparım.Ama esnaf mağdur olmayacak” dedi.
 • Odalar adliyede ifade verdi - melih gökçek
  Odalar adliyede ifade verdi27.01.2015
  AnkaraBüyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in, Ankapark projesi ile ilgili olarak ‘kendisi hakkında suç uydurup, iftira attıkları ve Büyükşehir Belediyesi’nin projelerini engelledikleri’ gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulunduğu TMMOB Çevre Mühendisleri Odası, Şehir Plancıları Odası Ankara Şubesi, Peyzaj Mimarları Odası yetkilileri dün Adliye’de ifade verdi.
 • 'Hırsı yüzünden yıkmak istiyor' - melih gökçek
  'Hırsı yüzünden yıkmak istiyor'26.01.2015
  AnkaraBüyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in “Cumhuriyet Kulesi yıkılmalı ve Altınok’a dava açılması lazım” açıklamasına yanıt verdi.eski Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Hırsı yüzünden kuleyi yıkmak istiyor” dedi.
 • Fatih Tekeci

  Ankarakart ‘halk’a inemedi - melih gökçek
  Ankarakart ‘halk’a inemedi26.01.2015
  YazarlarOkurlar soruyor: “Ankarakart, paralı otobüslerde ne zaman geçecek?”
 • 3 revizyonla yola devam - melih gökçek
  3 revizyonla yola devam26.01.2015
  AnkaraAnkaragücü’nde yeni bir dönem başlarken, Yiğiner’i zorlu bir süreç bekliyor.
 • Tazminat parasıyla kaymaklı kadayıf - melih gökçek
  Tazminat parasıyla kaymaklı kadayıf26.01.2015
  AnkaraAnkara 19.Hukuk Mahkemesi’nin 5 yıl önceki parti grup toplantısında Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e yönelttiği sözler nedeniyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu 6 bin TL tazminat ödemeye mahkum etmesinin ardından Başkan Gökçek, 6 bin TL’yi nasıl değerlendireceğini Twitter’dan paylaştı.
 • Oda yöneticileri Gökçek'e iftira soruşturmasında ifade verdi - melih gökçek
  Oda yöneticileri Gökçek'e iftira soruşturmasında ifade verdi26.01.2015
  GündemÇevre Mühendisleri Odası Başkanı Baran Bozoğlu, Peyzaj Mimarları Odası Başkanı Ayşegül Oruçkaptan ve Çevre Mühendisleri Odası Ankara Şube Başkanı Emre Sevim, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e "iftirada bulundukları" ve "suç uydurdukları" iddiasıyla açılan soruşturma kapsamında ifade verdi.
 • Eray GÖRGÜLÜ

  Su uzmanından 'ucuzlamalı' teorisi - melih gökçek
  Su uzmanından 'ucuzlamalı' teorisi25.01.2015
  YazarlarGeçtiğimiz haftaki yazıda, asfalt katkı bedelinde ortaya konan tepkilerin, neden yüzde 30’luk su zammında yaşanmadığını değerlendiriken konunun bir başka boyutunu atlamışız, onu da su uzmanı Hasan Akyar hatırlattı.
 • Kılıçdaroğlu’na 6 bin TL’lik tazminat kararı - melih gökçek
  Kılıçdaroğlu’na 6 bin TL’lik tazminat kararı25.01.2015
  AnkaraCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 2 Kasım 2010’da partisinin Grup Toplantısı’nda Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e yönelik sarfettiği sözleri nedeniyle toplam 6 bin TL tazminat ödeyecek.
 • Jeotermal için yatırım çağrısı - melih gökçek
  Jeotermal için yatırım çağrısı24.01.2015
  AnkaraATO’da düzenlenen “2.Jeotermal Enerji Teknolojileri ve Ekipmanları Fuar ve Konferansı”na katılan Melih Gökçek, jeotermal kaynakları daha gelişkin hale getirmek istediklerini belirterek, “Yatırımcı arıyoruz” dedi.
 • Gök: Ankaralılar mağdur ediliyor - melih gökçek
  Gök: Ankaralılar mağdur ediliyor24.01.2015
  AnkaraCHP Grup Başkanvekili ve Ankara Milletvekili Levent Gök, Başkentgaz’ın doğalgaz abonelerinin sayaç dağişimine zorlandıkları iddiaları ile ilgili TBMM’de kürsüye çıkarak bir konuşma yaptı.
 • Kılıçdaroğlu, Gökçek'e tazminat ödeceyek - melih gökçek
  Kılıçdaroğlu, Gökçek'e tazminat ödeceyek24.01.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek'e yönelik konuşmasından dolayı 6 bin lira tazminat ödemeye mahkum edildiği bildirildi.
 • Melih Gökçek'ten ÇMO hakkında suç duyurusu - melih gökçek
  Melih Gökçek'ten ÇMO hakkında suç duyurusu23.01.2015
  EkonomiAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Son dönemde Ankara’da yürütülen projelerle ilgili yargıya başvuran TMMOB Çevre Mühendisleri Odası (ÇMO) hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • Kongre hamleleri - melih gökçek
  Kongre hamleleri23.01.2015
  AnkaraAdaylığını ilk açıklayan Bent Ahlat’ın, 4 milyon TL bütçe hazırladığı, A.Gücü Yaşasın Birlik Platformu’nun eski başkan ve yöneticilerden, yönetime isim verme ve maddi destek olma çağrısında bulunduğu, Yiğiner’in bu girişime sıcak baktığı belirtildi.
 • Gökçek’ten beş odaya suç duyurusu - melih gökçek
  Gökçek’ten beş odaya suç duyurusu23.01.2015
  AnkaraBüyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankapark konusunda hakkında iftira atıldığı ve çalışmalarının engellendiği gerekçesiyle 5 meslek odası hakkında suç duyurusunda bulundu.Oda temsilcileri pazartesi günü ifade verecek.
 • Kızılay’ın lalesi soldu - melih gökçek
  Kızılay’ın lalesi soldu23.01.2015
  AnkaraBüyükşehir Belediyesi’nin Çin’de yaptırdığı ve Kızılay Meydanı’na yerleştirdiği 10 metre yüksekliğindeki lale tarzı lazer meydan aydınlatması, zaman zaman çalışmıyor.
 • Rüşvet iddiası yargıya taşındı - melih gökçek
  Rüşvet iddiası yargıya taşındı22.01.2015
  AnkaraBüyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, otobüs alım ihalesinde rüşvet iddialarını ortaya atan CHP milletvekilleri Atilla Kart ve Aykut Erdoğdu’yu mahkemeye verdiğini belirterek, “O milletvekillerini hem maddi hem de cezai yönden mahkum ettireceğim.O, benim boynumun borcu” dedi.
 • “Tümüyle provokasyon” - melih gökçek
  “Tümüyle provokasyon”21.01.2015
  AnkaraAnkaragücü’nün eski Başkanı Mehmet Yiğiner, Gölbaşı Stadı’nda yaşanan olayların bazı kesimlerin kışkırtması ile çıktığını ileri sürüp, “24 Ocak’taki kongre için çalışma yapacaktık ancak bende ve arkadaşlarımda bir çekinme oldu” diye konuştu.
 • Suya zam iddiası - melih gökçek
  Suya zam iddiası19.01.2015
  AnkaraBaşkent’in musluk suyunun kirli olduğu iddialarıyla daha önce Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’le polemiğe giren CHP’li Aylin Nazlıaka, ASKİ’nin kademeli olarak son bir yılda suya yaklaşık yüzde 33’lük zam yaptığını ileri sürerek, verdiği soru önergesiyle konuyu TBMM’ye taşıdı.
 • Asfalt bedelinde yeni gelişme - melih gökçek
  Asfalt bedelinde yeni gelişme19.01.2015
  AnkaraBaşkan Gökçek, katıldığı bir televizyon programında, Büyükşehir Belediye Meclisi’nin, ‘erteleme’ kararını aldığı asfalt katılım bedeliyle ilgili, “Süreç içerisinde de bir çözüm bulunur.Sayın Başbakanımız da bu asfalt parasını kaldırmayı düşünüyor” dedi.
 • Işıksız kavşakta çarpıştılar - melih gökçek
  Işıksız kavşakta çarpıştılar19.01.2015
  AnkaraViraja hızlı girdiği iddia edilen iki otomobil çarpıştı.
içinde

Melih Gökçek


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz