Melih Gökçek

 • “Tümüyle provokasyon” - melih gökçek
  “Tümüyle provokasyon”20.01.2015
  AnkaraAnkaragücü’nün eski Başkanı Mehmet Yiğiner, Gölbaşı Stadı’nda yaşanan olayların bazı kesimlerin kışkırtması ile çıktığını ileri sürüp, “24 Ocak’taki kongre için çalışma yapacaktık ancak bende ve arkadaşlarımda bir çekinme oldu” diye konuştu.
 • Işıksız kavşakta çarpıştılar - melih gökçek
  Işıksız kavşakta çarpıştılar18.01.2015
  AnkaraViraja hızlı girdiği iddia edilen iki otomobil çarpıştı.
 • Gökçek uzak durdu - melih gökçek
  Gökçek uzak durdu16.01.2015
  AnkaraBüyükşehir Belediye Başkanı, A.Gücü ile ilgili olarak, “Bugün elimi uzatsam hemen kulübü verirler, nesini uzatayım” derken, 2 milyon TL’lik yardım konusunda yakında bir çalışma yapacağını söyledi.
 • Suya zam iddiası - melih gökçek
  Suya zam iddiası16.01.2015
  AnkaraBaşkent’in musluk suyunun kirli olduğu iddialarıyla daha önce Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’le polemiğe giren CHP’li Aylin Nazlıaka, ASKİ’nin kademeli olarak son bir yılda suya yaklaşık yüzde 33’lük zam yaptığını ileri sürerek, verdiği soru önergesiyle konuyu TBMM’ye taşıdı.
 • Asfalt bedelinde yeni gelişme - melih gökçek
  Asfalt bedelinde yeni gelişme16.01.2015
  AnkaraBaşkan Gökçek, katıldığı bir televizyon programında, Büyükşehir Belediye Meclisi’nin, ‘erteleme’ kararını aldığı asfalt katılım bedeliyle ilgili, “Süreç içerisinde de bir çözüm bulunur.Sayın Başbakanımız da bu asfalt parasını kaldırmayı düşünüyor” dedi.
 • Yalçın BAYER

  Andımız kalktı, yerine ne geldi: ‘Din’ eğitimi - melih gökçek
  Andımız kalktı, yerine ne geldi: ‘Din’ eğitimi16.01.2015
  YazarlarANAOKULLARINDAN başlayarak üniversiteler de dahil olmak üzere, örgün ve yaygın bütün eğitim kurumlarında, “değerler eğitimi” başlığı altında bir seminer verilmesi programa alındı.
 • Ankaragücü siyaset üstüdür - melih gökçek
  Ankaragücü siyaset üstüdür15.01.2015
  AnkaraErtelenen genel kurul sonrasında, sinirlerin gerildiği Başkent’te, oluşturulan ‘Ankaragücü Yaşasın Birlik Platformu’nun düzenleyeceği yürüyüş, daha yapılmadan tartışmaları beraberinde getirdi.Başkan Akyüz, ‘Mesajımız açık ve net’ diye konuştu.
 • Yardımlar bu yıl da sürecek - melih gökçek
  Yardımlar bu yıl da sürecek15.01.2015
  AnkaraBüyükşehir Belediyesi’nin, geçen yıl 142 bin ihtiyaç sahibi ailenin temizlik ve ısınma malzemesi ihtiyacını karşıladığını belirten Başkan Melih Gökçek, bu yıl yardımların devam edeceğini söyledi.
 • "Eve giderim Ankara'ya gitmem" - melih gökçek
  "Eve giderim Ankara'ya gitmem"15.01.2015
  EgeİZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 2015 seçimlerinde milletvekili adayı olmayacağını İzmirlilerin kendisini üç kez üst üste belediye başkanı seçtiğini bu nedenle görev süresini tamamlayacağını söyledi.Kocaoğlu, "Eve giderim ama Ankara'ya gitmem" dedi.
 • Çetinkaya’dan Gökçek’e asfalt yanıtı - melih gökçek
  Çetinkaya’dan Gökçek’e asfalt yanıtı14.01.2015
  AnkaraBaşkent’te, vatandaşlardan istenen yüksek meblağdaki ‘asfalt katılım payı’ siyasiler arasında tartışma konusu oldu.Başkan Melih Gökçek’in, “Asfalt parası 2010 yılında MHP’li meclis üyelerine genel merkezin baskısı sonucu ortaya çıktı” iddiasına MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, “Çarpıtma” karşılığını verdi.Çetinkaya, özetle şunları söyledi:
 • Erdoğdu’yla Gökçek yine karşı karşıya - melih gökçek
  Erdoğdu’yla Gökçek yine karşı karşıya14.01.2015
  AnkaraAnkara’daki paralı otoparklar nedeniyle daha önce de Twitter üzerinden karşı karşıya gelen Başkan Melih Gökçek ile CHP’li Aykut Erdoğdu arasında bu kez de ‘otobüs ihalesinde rüşvet’ tartışması yaşandı.
 • Asfalt bedeline faizsiz erteleme - melih gökçek
  Asfalt bedeline faizsiz erteleme14.01.2015
  AnkaraBüyükşehir Belediye Meclisi’nde, kentlilere tebliğ edilen ‘asfalt katılım bedeli’ ödemelerinin, peşinde 1 yıl, taksitte 5 yıl faizsiz ertelenmesi kararı alındı.Tahakkuk edilen asfalt bedelleriyle ilgili iptal kararının TBMM’deki yasa değişikliğiyle yapılabileceğini belirten Başkan Gökçek, “Biz de vatandaşımız gibi bu paranın alınmamasını istiyoruz, yetkimiz bu kadar” dedi.
 • Kongre satrancı - melih gökçek
  Kongre satrancı14.01.2015
  AnkaraÜst üste iki gün yapılan ve 13 saati bulan zirveden sonuç çıkmadı.
 • Metroda çile anonsu - melih gökçek
  Metroda çile anonsu14.01.2015
  AnkaraÇayyolu metrosu, önceki akşam yine arızalandı.“Teknik bir arızadan dolayı Çayyolu metro seferleri iptaldir” anonsunun ardından seferler iptal edildi.Ulaşım, ring otobüsleriyle sağlandı.
 • Gökçek’ten CHP’ye Ankaragücü tweet’i - melih gökçek
  Gökçek’ten CHP’ye Ankaragücü tweet’i14.01.2015
  AnkaraBüyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP'nin yarın Büyükşehir Belediyesi önüne siyah çelenk koymak için Ankaragücü taraftarlarını yürütmeyi planladığı yönünde duyum aldıklarını belirterek, Twitter hesabından, “CHP elini spordan çek” diye yazdı.
 • Gençlere tribün teklifi - melih gökçek
  Gençlere tribün teklifi12.01.2015
  AnkaraAK Parti Keçiören Gençlik Kolları 4.Olağan Genel Kongresi’nde, bir grup gencin yoğun tezahüratıyla karşılaşan Başkan Gökçek, gençlere ilginç bir teklifte bulundu: “Keçiören’den bedava otobüs kaldıracağım.Bu tezahüratların Osmanlıspor maçlarında da yapılmasını istiyorum.”
 • Kimsesize sıcak yuva - melih gökçek
  Kimsesize sıcak yuva11.01.2015
  AnkaraValilik ve Büyükşehir Belediyesi, 206 kimsesizin kimsesi oldu.Soğuk havanın etkisini giderek daha fazla hissettirdiği günlerde Başkent sokaklarında yaşayan 206 kimsesize Valilik ile Büyükşehir Belediyesi kucak açtı.
 • Filmi başa sardı - melih gökçek
  Filmi başa sardı11.01.2015
  AnkaraMehmet Yiğiner, 13 Ocak’ta başkanlık koltuğuna oturmadan önce olduğu gibi son kongrede de kulübün önünün açılması için Melih Gökçek’in destek vermesinin şart olduğunu söyledi.
 • Asfalt parasını bitirecek önerge - melih gökçek
  Asfalt parasını bitirecek önerge10.01.2015
  AnkaraCHP Grup Başkanvekili Levent GÖK, TBMM’de düzenlendiği basın toplantısında, CHP Büyükşehir Belediye Meclisi grubunun asfalt katılım payının alınmaması için teklif vereceğini açıkladı.
 • Ankaragücü’nde kongre komedisi - melih gökçek
  Ankaragücü’nde kongre komedisi10.01.2015
  AnkaraDün yapılması gereken olağan genel kurul öncesinde mevcut yönetim, yürüttüğü yoğun temas trafiğinden sonuç çıkaramadı.Gece geç saatlerde, basına ve delegelere kongrenin ertelendiği bilgisi iletildi.Yeni tarih 24 Ocak 2015 olarak belirlendi.
 • Soğukta kalanı 153’e bildirin - melih gökçek
  Soğukta kalanı 153’e bildirin09.01.2015
  AnkaraBüyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, aşırı soğukta sokakta kalan vatandaşların ‘ALO 153’e bildirilmesini istedi.
 • Yollarda soğuk savaş - melih gökçek
  Yollarda soğuk savaş08.01.2015
  AnkaraKar yağışıyla birlikte başta Büyükşehir olmak üzere ilçe belediyeleri teyakkuza geçti.
 • Gökçek’ten videolu çağrı - melih gökçek
  Gökçek’ten videolu çağrı08.01.2015
  AnkaraHava sıcaklığının kentte -18 dereceye kadar düşeceği uyarısında bulunan Başkan Gökçek, Başkentlilere seslendi: “Ankaralıların özellikle toplu taşım araçlarını tercih etmelerini istirham ediyoruz.Ayrıca aşınmış lastiklerle kesinlikle trafiğe çıkmamalarını rica ediyoruz.”
 • Asfalt parasını kullanan ödesin - melih gökçek
  Asfalt parasını kullanan ödesin08.01.2015
  AnkaraBelediyelerin topladığı asfalt parasıyla ilgili yeni bir öneri getiren Melih Gökçek, “Asfaltı kullanan, para ödemeli.Araç kullanan her ay 15 TL asfalt kullanım bedeli öderse, bu hiç kimseye dokunmaz” dedi.Konutlardan alınan asfalt parasının kaldırılması yönünde çalışma yürüttüklerini belirten Gökçek, “Asfalt parası, 2010 yılında MHP’li meclis üyelerine genel merkezin baskısı dolayısıyla ortaya çıktı” dedi.
 • Ankaragücü savaşı - melih gökçek
  Ankaragücü savaşı08.01.2015
  AnkaraOlağan kongreye bir gün ala, Başkent’te tansiyon yükseldi.
 • “Ortada bırakmam” - melih gökçek
  “Ortada bırakmam”07.01.2015
  AnkaraMehmet Yiğiner, Ankaragücü’ne güçlü bir yönetim kurmak için çalışma yürüttüğünü söyledi.
 • CHP liderine ayakkabı fırlatıldı - melih gökçek
  CHP liderine ayakkabı fırlatıldı07.01.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, emeklilerle yaptığı toplantıda, bir kişinin ayakkabılı saldırısına maruz kaldı.Saldırganın Yunus Emrah S.olduğu öğrenilirken, ilk geçmiş olsun mesajı Melih Gökçek'ten geldi.
 • Gökçek: Ankara’da okullar 9 Ocak’ta tatil - melih gökçek
  Gökçek: Ankara’da okullar 9 Ocak’ta tatil07.01.2015
  EğitimAnkara Valiliği’nden önce, Belediye Başkanı Melih Gökçek twitter hesabından 9 Ocak’ta okulların tatil olduğunu açıkladı.Daha sonra da Ankara Valiliği, Milli Eğitime bağlı temel eğitim ve orta öğretim okulları ile kurumlarında eğitim ve öğretime 9 Ocak'ta da ara verildiğini duyurdu.
 • Deniz Gürel

  Kışın ilk ihalesi Valilik'te kaldı - melih gökçek
  Kışın ilk ihalesi Valilik'te kaldı06.01.2015
  YazarlarAnkara’da kara kış biraz geç de olsa geldi.Meteoroloji verileri, pazar günü başlayacak kar yağışının, hafta boyunca yurdun pek çok yerinde olduğu gibi Ankara’yı da etkisi altına alacağını gösteriyordu.
 • Yalçın BAYER

  EMASYA protokolü kalktı AKASYA protokolü geldi - melih gökçek
  EMASYA protokolü kalktı AKASYA protokolü geldi06.01.2015
  YazarlarAKP ve yandaşları bir dönem yürürlükte olan, EMASYA (Emniyet Asayiş Yardımlaşma) protokolünden sürekli şikâyet ederlerdi.
 • Kule vince veda Kale kapısına kilit - melih gökçek
  Kule vince veda Kale kapısına kilit04.01.2015
  AnkaraAnkara Hürriyet’in 2014’e damga vuran olayları derlediği yazı dizisinde bugün, yılın trajikomik olayları sıralanıyor.
 • Kanat ATKAYA

  Öksüz Ayaş Tüneli’ne ağıt - melih gökçek
  Öksüz Ayaş Tüneli’ne ağıt03.01.2015
  YazarlarBAŞKALARI tarafından “tuhaf” bulunan hobilere sahip kişilere hep derin bir sevgi beslemişimdir.
 • Yüzde 90’ı tamamlandı - melih gökçek
  Yüzde 90’ı tamamlandı02.01.2015
  AnkaraBüyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankapark’ın yüzde 90’ının tamamlandığını söyledi.
 • Ankapark’ta fıskiye gösterisi - melih gökçek
  Ankapark’ta fıskiye gösterisi02.01.2015
  AnkaraBüyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden Ankapark'taki dev havuzda yer alan suların, ışık ve müzikle dansı, ilk gösterisiyle Ankaralıların karşısına çıktı.
 • Ulaşımda gerginlik sağlıkta skandallar - melih gökçek
  Ulaşımda gerginlik sağlıkta skandallar02.01.2015
  Ankara2014 yılında Ankaralıların hafızasında iz bırakan önemli olaylarla ilgili Ankara Hürriyet’in derlediği yazı dizisinde tartışmalar ve sağlık skandalları da yerini aldı.
 • Yaşar SÖKMENSÜER

  Gizli “gizli buzlanma” örgütü - melih gökçek
  Gizli “gizli buzlanma” örgütü01.01.2015
  YazarlarMERAK bu ya.Tam 65 yıl önce bugünün, 1 Ocak 1950’nin haberlerine baktım, arşivden.Ve o günün gazetesinden “Amerika toprağına başka bir seyyareden gelen bir uçan dairenin düştüğünü” öğrendim.
 • Facialar yaşadık - melih gökçek
  Facialar yaşadık31.12.2014
  AnkaraAnkara Hürriyet’in, 2014’te yaşanan olayları derleyerek hazırladığı yazı dizisi devam ediyor.Geride kalan yılda trafik canavarı çok sayıda can alırken, çıkan yangınlarda yürüklere ateş düştü.Kentte etkili olan sağanak yağışlarda ise ev ve iş yerleri sular altında kaldı.
 • Eş ve çocukları bile dinlemişler - melih gökçek
  Eş ve çocukları bile dinlemişler31.12.2014
  GündemHSYK Başmüfettişi Ali Rıza Karakan tarafından Ankara’da yürütülen telekulak soruşturmasında önemli bürokrat, siyasetçi ve emniyet mensuplarının eş, çocuk ve akrabalarının da dinlendiği tepit edildi.
 • Melih Gökçek'ten ilginç iddia - melih gökçek
  Melih Gökçek'ten ilginç iddia31.12.2014
  GündemAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, çok tartışılacak ilginç bir iddiada bulunarak Ankara’daki gizli buzlanmayı kimliği belirsiz kişilerin yaptığını söyledi.
 • 2014’e damga vuran olaylar - melih gökçek
  2014’e damga vuran olaylar30.12.2014
  AnkaraAnkara, bu gece saatler 00.00’ı gösterdiğinde 2015’e ‘merhaba’ diyecek.Acısıyla tatlısıyla bir yıl daha biterken Ankara Hürriyet, 2014’e damgasını vuran olayları derledi.Yılın öne çıkan olayları arasında 30 Mart Yerel Seçimleri, Sincan ve Çayyolu metro hatlarının açılması ve şebeke suyundaki kirlilik iddiaları yer aldı.
 • Otopark tartışması Meclis’e taşındı - melih gökçek
  Otopark tartışması Meclis’e taşındı29.12.2014
  AnkaraCHP Milletvekili Aykut Erdoğdu ile Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek arasında, Twitter üzerinden başlayan otopark tartışması Meclis’e taşındı.Erdoğdu, otopark iddialarını İçişleri Bakanı Efkan Ala’ya sordu.
 • 27 Aralık resepsiyonu - melih gökçek
  27 Aralık resepsiyonu28.12.2014
  AnkaraBüyükşehir Belediyesi, Mustafa Kemal Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 95.yıldönümü kutlamaları dolayısıyla resepsiyon düzenledi.
 • Yeni konsepti protokol açtı - melih gökçek
  Yeni konsepti protokol açtı27.12.2014
  AnkaraÇukurambar’da, şarküteri-kafe-restoran konseptinin bir arada bulunduğu Namlı Gurme Restoran, açılışına Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve çok sayıda davetli katıldı.
 • RedHack AŞTİ ve Osmanlıspor'un sitelerini hackledi - melih gökçek
  RedHack AŞTİ ve Osmanlıspor'un sitelerini hackledi27.12.2014
  GündemTürk hacker grubu RedHack, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in Ethem Sarısülük ile ilgili attığı tweet'in ardından, Ankara Büyükşehir Belediyespor (Osmanlıspor) ve AŞTİ'nin web sitelerini hackledi.
 • Deniz Gürel

  Entel dünyadan halkın dünyasına - melih gökçek
  Entel dünyadan halkın dünyasına26.12.2014
  YazarlarYenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar: Entel dünyaların değil, halkın dünyasının partisi olduğumuzu halkımıza hissetirmeliyiz.Halkın çocuklarını aday göstermeliyiz.
 • Saray'a gittiler diye Galatasaray'ı bıraktı - melih gökçek
  Saray'a gittiler diye Galatasaray'ı bıraktı26.12.2014
  FutbolGazeteci yazar Ceyda Karan, Galatasaray Futbol Takımı'nın Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret etmesine tepki göstererek, Galatasaray taraftarlığını bıraktığını duyurdu.
 • Çalışmalar internette - melih gökçek
  Çalışmalar internette24.12.2014
  AnkaraBüyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Bütünşehir Yasası’nın ardından tüm il sınırının sorumluluk bölgelerine girmesiyle, günde yaklaşık 500 noktada çalışma yaptıklarını, çalışmaları ise www.ankara.bel.tr adresinden duyurduklarını kaydetti.
 • Yılmaz Vural'ın 24.takımı Osmanlıspor - melih gökçek
  Yılmaz Vural'ın 24.takımı Osmanlıspor23.12.2014
  FutbolPTT 1.Lig'de şampiyonluğa oynayan Osmanlıspor (eski ismi Ankaraspor) ile sezon sonuna kadar anlaşan ve bugün resmi imzayı atan Yılmaz Vural, imza töreni sırasında oldukça neşeliydi.Vural tören sırasında, "Maalesef imparator olamadık ama inşallah burada padişah oluruz" ifadelerini de kullandı.Öte yandan Osmanlıspor, tecrübeli teknik adamın kariyerindeki 24.takım oldu.
 • Başbakan Davutoğlu: Kardeşimiz olsa kolunu koparırız - melih gökçek
  Başbakan Davutoğlu: Kardeşimiz olsa kolunu koparırız21.12.2014
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu, 17-25 Aralık operasyonlarının ‘yolsuzluk operasyonu’ değil, hükümeti devirme çabası olduğunu ileri sürerek, “Kim milli hazinemize, kaynaklarımıza yolsuzluk niyetiyle yaklaşırsa, kim herhangi bir şekilde harama bulaşırsa kardeşimiz de olsa onun kolunu koparmaya kararlıyız” dedi.
 • Gökçek ve Erdoğan’ın şikayetçi olduğu twitter kullanıcısı: Komedi yaptım - melih gökçek
  Gökçek ve Erdoğan’ın şikayetçi olduğu twitter kullanıcısı: Komedi yaptım21.12.2014
  GündemANKARA Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek adına @06melihchina kullanıcı adı ile açtığı parodi hesapta Gökçek ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği iddiasıyla gözaltına alınan Ersan Taş (30), “Hakaret kastım yoktu, komedi ve güldürü amaçlı paylaşımlar” dedi.Polisin hesabında paylaştığı Che Guevara'nın bir sözü için Taş'a, “size mi ait, bu söz Türk toplumuna yönelik bir söz mü, size aitse bunu paylaşmaktaki amacınız nedir?” sorusunu yönelttiği öğrenildi.
içinde

Melih Gökçek


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz