Arama

Aramanız :
Aradığınız kelime : "

Kadir_Topbaş/

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Yıllara göre
Devamı
Sırala :
En Yeni
| En Eski

5.172  adet haber bulundu.


 • Yalçın BAYER

  İmar yağmasına doyulmadı - Kadir_Topbaş/
  İmar yağmasına doyulmadı05.03.2015
  Yazarlar1/100.000 ölçekli İstanbul il çevre düzeni planı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Kadir Topbaş’ın ifadesiyle ‘İstanbul’un Anayasası’dır da.Kimse planları uygulamaz; çünkü ucunda malum rant vardır.
 • Ahmet HAKAN

  Yaşar Kemal’in cenazesinden notlar - Kadir_Topbaş/
  Yaşar Kemal’in cenazesinden notlar03.03.2015
  Yazarlar
 • Şehit pilot Atalay son yolculuğuna uğurlandı - Kadir_Topbaş/
  Şehit pilot Atalay son yolculuğuna uğurlandı26.02.2015
  GündemMalatya'da eğitim uçuşu sırasında düşen F-4 tipi savaş uçağında şehit olan Üsteğmen Yasin Atalay (28) için Üsküdar Selimiye Camii'nde cenaze namazı kılındı.Hava, Deniz, Kara ve Kandarma Komutanlığı'nı temsilen çok sayıda askerin ve 11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün katıldığı törende, şehidin yakınları gözyaşlarını tutamadı.Neslihan Atalay, şehit eşini tabutunu öperek şehidini uğurladı.
 • Vali konuşmaya hazırlanırken sunucu Bilal Erdoğan’ın adını anons etti - Kadir_Topbaş/
  Vali konuşmaya hazırlanırken sunucu Bilal Erdoğan’ın adını anons etti25.02.2015
  GündemTÜRGEV'e ait çeşitli illerdeki yurtların açılışı yapıldı.İstanbul Şişli'deki yurdun açılışında Vali Vasip Şahin canlı bağlantı sırasında konuşmaya hazırlanırken sunucu Bilal Erdoğan'ın adını anons etti.Sunucunun kendi adını anons etmesi üzerine şaşkınlık yaşayan Bilal Erdoğan'ın mahcup bir şekilde mikrofonu aldığı görüldü.Vali Şahin, Erdoğan'ın ardından konuştu.Açılışa şarkıcı Niran Ünsal da katıldı.
 • Şehrin göbeğinde aç susuz kaldık - Kadir_Topbaş/
  Şehrin göbeğinde aç susuz kaldık20.02.2015
  Gündemİstanbul’da, belediye ve valiliğin ‘Her şey yolunda’ açıklamalarına rağmen önceki gece trafik, TEM’de kar ve buzlanma, E-5’te kopan yüksek gerilim hattı nedeniyle durdu.‘Mahrumiyet bölgesi’ne dönen yollarda sabahlayanlar, “Şehrin göbeğinde mahsuruz.Ne yemek, ne tuvalet var” dedi.
 • Yalçın BAYER

  Mahmut Esat Bozkurt’u anlamak - Kadir_Topbaş/
  Mahmut Esat Bozkurt’u anlamak18.02.2015
  YazarlarAtatürk’ten sonra ikinci düşünce kaynağı.
 • İstanbul'da okullar yarın da tatil olacak mı? (19 Şubat) - Kadir_Topbaş/
  İstanbul'da okullar yarın da tatil olacak mı? (19 Şubat)18.02.2015
  GündemBirçok il ve ilçemizde eğitime 18 Şubat Çarşamba günü ara verildi.İstanbul’da okullar yarın da tatil olacak mı? Merak edilen bu soruya İstanbul Valisi Vasip Şahin cevap verdi? 19 Şubat Perşembe günü için Şahin, tatil ile ilgili kararlarını akşam saatlerinde vereceklerini açıkladı.
 • İBB Başkanı Topbaş: Barajların kapaklarını açtık - Kadir_Topbaş/
  İBB Başkanı Topbaş: Barajların kapaklarını açtık18.02.2015
  Ekonomiİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş barajlardaki doluluk oranının yüzde 95'lere geldiğini belirterek, "Bir taraftan barajlarımızın dolduğunu yüzde 95'lerin üzerine çıktığını ifade etmek istiyorum.Hatta bazı noktalarda baraj kapaklarını açmak durumunda kaldık.Bunu da bir bereket olarak değerlendirmek lazım" dedi.İstanbul barajları dün yüzde 94.3'lük doluluk oranıyla son dört yılın en dolu seviyesini yakalamıştı.
 • Koca İstanbul durdu, tek sorumlu yok - Kadir_Topbaş/
  Koca İstanbul durdu, tek sorumlu yok18.02.2015
  GündemGünlerdir uyarısı yapılan karın önceki gün bastırmasıyla, megakent İstanbul’da korkulan oldu.Kentte trafik tamamen ve saatlerce durdu.Ama yine yetkililer bu durumdan, kendileri hariç ‘her şeyi’ sorumlu tuttu.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Yüzde 50 sürekli hakaret mi ediyor? - Kadir_Topbaş/
  Yüzde 50 sürekli hakaret mi ediyor?17.02.2015
  YazarlarCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, 10 Ağustos 2014’te seçildi, 28 Ağustos 2014 tarihinde de yemin ederek görevine başladı.
 • Kanal İstanbul BİLMECESİ - Kadir_Topbaş/
  Kanal İstanbul BİLMECESİ16.02.2015
  Ekonomiİhalesi henüz yapılmayan Kanal İstanbul projesine ilişkin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “Kanal İstanbul’u yapacak firmanın yetkilileri ile geçen hafta bir araya geldik” demesi kafaları karıştırdı.İş dünyası Erdoğan’ın açıkladığı şirketin kim olduğunu merak ederken Cumhurbaşkanlığı kaynakları, “Burada kastedilen proje ile ilgili olan kamu kurum ve kuruluşlardır” dediler.
 • Mahir Kaynak toprağa verildi - Kadir_Topbaş/
  Mahir Kaynak toprağa verildi16.02.2015
  GündemMİT Eski Mensubu İktisatçı Yazar Prof.Dr.Mahir Kaynak son yolculuğuna uğurlandı.Mahir Kaynak'ın cenazesine çok sayıda çelenk gönderildi.9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ve TSK'ın çelenklerinin yanı sıra MİT Müsteşarlığının gönderdiği ve üzerinde sadece "Müsteşar" yazan çelenk dikkat çekti.
 • Kanal İstanbul’da imar hakkı belediyenin - Kadir_Topbaş/
  Kanal İstanbul’da imar hakkı belediyenin15.02.2015
  EkonomiKÜÇÜKÇEKMECE ile Arnavutköy arasında inşa edilecek Kanal İstanbul’un güzerhahındaki 38 bin 500 hektarlık alanla ilgili plan yapma yetkisi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mekansal Planlama Genel Müdürlüğü ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Başkanlığın iştiraki Boğaziçi İnşaat Müşavirlik A.Ş (BİMTAŞ) arasında yapılan protokolle, Bakanlık’tan İBB’ye devredildi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü - Kadir_Topbaş/
  Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü14.02.2015
  GündemLatin Amerika turu kapsamında Kolombiya, Meksika ve Küba’da temaslarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yurda döndü.
 • Bebek doğsun adını koyarız - Kadir_Topbaş/
  Bebek doğsun adını koyarız13.02.2015
  EkonomiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, İBB Başkanı Kadir Topbaş’la birlikte basın toplantısı düzenledi.Toplantıya Cengiz İnşaat’tan Mehmet Cengiz, MAPA İnşaat’tan Mehmet Nazif Günal, Kolin İnşaat’tan Naci Koloğlu ve Kalyon İnşaat’tan Mehmet Kalyoncu da katıldı.
 • Yalçın BAYER

  ‘İmar kıpırdaması’na dikkat - Kadir_Topbaş/
  ‘İmar kıpırdaması’na dikkat13.02.2015
  YazarlarBOĞAZİÇİ’nde kıyısı bulunan 11 semt derneğinin oluşturduğu Boğaziçi Dernekleri Platformu (BODEP), Boğaziçi Belediyeler Birliği’ne üye belediyelere ortak bir başvuruda bulunarak doğal, kültürel, kentsel bir sit alanı olan Boğaziçi’nin yapılaşmaya açılmasına ortak olmamaları çağrısında bulundu.
 • Houston'da yakıt ikmali - Kadir_Topbaş/
  Houston'da yakıt ikmali13.02.2015
  PlanetMeksika seyahatini bir gün erken bitiren Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın uçağı Türkiye yolunda Houston'a indi.Erdoğan'ın uçağının planlı bir şekilde yakıt ikmali yaptığı bildirildi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü - Kadir_Topbaş/
  Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü13.02.2015
  GündemLatin Amerika turu kapsamında Kolombiya, Meksika ve Küba'da temaslarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yurda döndü.
 • Başbakan, 3.Havalimanı inşaatını ziyaret etti - Kadir_Topbaş/
  Başbakan, 3.Havalimanı inşaatını ziyaret etti12.02.2015
  EkonomiBAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu 7 Haziran 2014’te dönemin Başbakanı olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından temeli atılan İstanbul 3.Havalimanı’nı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.Başbakan, havalimanının isminin ne olacağına yönelik soruyu "Önemli olan bebeğimizin dünyaya gelmesi" sözleri ile yanıtladı.Öte yandan Başbakan, Uluslararası Enerji Ajansı (IEA) İcra Direktörlüğü'ne Fatih Birol'un getirildiğini açıkladı.
 • Vahap MUNYAR

  Koç’un TURMEPA’sından yeni Yeşiller Partisi çıkar mı - Kadir_Topbaş/
  Koç’un TURMEPA’sından yeni Yeşiller Partisi çıkar mı09.02.2015
  YazarlarDENİZTEMİZ Derneği TURMEPA Başkanı Tezcan Yaramancı, 30 Mart 2014 yerel seçimleri öncesi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile karşısındaki en güçlü isim CHP’nin adayı Mustafa Sarıgül’e öneri götürdü:
 • ‘Gözüm üzerinizde’ - Kadir_Topbaş/
  ‘Gözüm üzerinizde’06.02.2015
  EkonomiEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz, elektrik dağıtım şirketlerini yakından izlediklerini, faturalara yönelik manipülasyonları kabul edemeyeceklerini belirterek, “Vatandaşlarımız rahat olsunlar.Takipteyiz ve gerekli düzenlemelerimiz hazır” diye konuştu.
 • Yenimahalle Metrosu’nu tanıttı Bahçeşehir’e müjde verdi - Kadir_Topbaş/
  Yenimahalle Metrosu’nu tanıttı Bahçeşehir’e müjde verdi31.01.2015
  Gündemİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 6 ilçeden geçen ve kısa süre önce inşasına başlanan Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattını tanıttı.
 • Cemaat cenazesi - Kadir_Topbaş/
  Cemaat cenazesi31.01.2015
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Dolmabahçe’deki çalışma ofisinde TÜMSİAD ve ASKON üyesi işadamlarıyla yapacağı görüşmeler için dün öğle saatlerinde Ankara’dan İstanbul’a geldi.
 • Erdoğan müdahale etti onlar da sahneye çıktı - Kadir_Topbaş/
  Erdoğan müdahale etti onlar da sahneye çıktı31.01.2015
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TÜMSİAD’ın İstanbul’daki 6.Genel Kurulu’na katıldı.Erdoğan’la birlikte Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, AB Bakanı Volkan Bozkır da salondaydı.
 • Başbakan Ahmet Davutoğlu üç cami değiştirdi - Kadir_Topbaş/
  Başbakan Ahmet Davutoğlu üç cami değiştirdi30.01.2015
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu Cuma namazı için üç cami değiştirdi.Başbakan’ın son anda bu değişikliği, İsmailağa Cemaati’nin lideri Mahmut Ustaosmanoğlu'nun vefat eden kardeşi İsmail Ustaosmanoğlu’nun cenazesine katılmak için yaptığı ortaya çıktı.
 • Kadir Topbaş: Siyasi hayatımı belediye başkanlığıyla kapatmak istiyorum - Kadir_Topbaş/
  Kadir Topbaş: Siyasi hayatımı belediye başkanlığıyla kapatmak istiyorum30.01.2015
  Gündemİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, milletvekili adayı olacağı iddiasıyla ilgili iddialara yanıt verdi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz görüşme - Kadir_Topbaş/
  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz görüşme30.01.2015
  GündemKırşehir'de 'Geycek Rüzgar Enerji Santral'i tesisleri açılışına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan temaslarının ardından İstanbul'a geldi.Erdoğan'ın Devlet Konukevi'nden çıkarken eski bakan Erdoğan Bayraktar ile kısa bir süre sohbet ettiği görüldü.
 • Hayvanseverlerden 'Kısırkaya' tepkisi - Kadir_Topbaş/
  Hayvanseverlerden 'Kısırkaya' tepkisi28.01.2015
  GündemYERYÜZÜNE Özgürlük Derneği, Bağımsız Hayvan Özgürlüğü Aktivistleri, Kuzey Ormanları Savunması, İstanbul Kent Dayanışması ve Sarıyer Kent Dayanışması üyeleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin(İBB) inşa ettiği "Kısırkaya Geçici Sahipsiz Hayvan Bakımevi ve Bahçeli Yaşam Alanı" ile ilgili basın toplantısı düzenledi.Binlerce hayvanın bir yere toplanmasını eleştiren aktivistler düzenledikleri basın toplantısında, barınakla bir hayvan tecrit merkezi inşa edildiğini söylediler.
 • Küçükçekmece'de minibüsçüler kontak kapattı! - Kadir_Topbaş/
  Küçükçekmece'de minibüsçüler kontak kapattı!27.01.2015
  GündemKüçükçekmece'de 6 farklı hatta çalışan bir grup minibüsçü, Ulaşım Koordinasyon Müdürlüğü (UKOME) kararıyla bölgede yeni bir hattın hizmete girmesini kontak kapatarak protesto etti.
 • Bulgaristan'a giden Türk turist sayısı arttı - Kadir_Topbaş/
  Bulgaristan'a giden Türk turist sayısı arttı23.01.2015
  AvrupaBulgaristan Turizm Bakanı Nikolina Angelkova, ülkeye gelen Türk turistlerin sayısında yüzde 40'a yakın artış yaşandığını kaydetti.
 • İstanbul'a 115 bin yeni ağaç - Kadir_Topbaş/
  İstanbul'a 115 bin yeni ağaç23.01.2015
  GündemİSTANBUL Büyükşehir Belediyesi yeni bir ağaçlandırma seferberliği başlattı.Şehirde 300 farklı alanda eşzamanlı başlatılan çalışmayla 40 farklı türde 115 bin yeni ağaç dikiliyor.
 • Terörist dedi fezlekesi - Kadir_Topbaş/
  Terörist dedi fezlekesi19.01.2015
  GündemTerörist dedi fezlekesi CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’nın, Suudi Arabistanlı işadamı Yasin El Kadı’ya yönelik “Küresel terörist” ifadeleri, aleyhine fezleke oldu.İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili Selamettin Celep, hakaret ve iftiradan Ağbaba’nın dokunulmazlığının kaldırılmasını istedi.
 • Yalçın BAYER

  ‘Guguk Kuşu’ - Kadir_Topbaş/
  ‘Guguk Kuşu’18.01.2015
  YazarlarGUGUK Kuşu bir metafor.Doğada da aslında benzer bir roldedir.
 • Kartal metrosunda indirime devam - Kadir_Topbaş/
  Kartal metrosunda indirime devam16.01.2015
  Gündemİstanbul Büyükşehir Belediyesi, açıldığı günden bu yana yüzde 50 indirimli yolcu taşıyan Kadıköy-Maltepe-Kartal Metro hattında uygulanan indirimin 31 Aralık 2014'de sona eren süresini uzattı.
 • Kadir Topbaş: İstanbul için yapılacak planın Anayasa niteliğinde olması gerekir - Kadir_Topbaş/
  Kadir Topbaş: İstanbul için yapılacak planın Anayasa niteliğinde olması gerekir15.01.2015
  GündemİSTANBUL Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun ‘kamuda şeffaflık paketi’ toplantısında gündeme gelen imar değişikliği ve İstanbul için düzenlenecek özel yasa ile ilgili açıklamalarda bulundu.İstanbul’a yönelik özel yasa ile ilgili soruları da yanıtlayan Topbaş, "Türkiye’de 30 büyükşehir var.30 büyükşehrin yasası aynı.Denizli’nin Malatya’nın, Diyarbakır’ın Büyükşehir Yasası ile İstanbul Büyükşehir Yasası aynı.İstanbul için bu yasa dar gelmekte ve yetersiz kalmakta.O bakımdan İstanbul’u ayrıştırmak lazım diye düşündük" dedi.
 • Topbaş’ın kız torun özlemi - Kadir_Topbaş/
  Topbaş’ın kız torun özlemi15.01.2015
  GündemİSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Yeşilköy’de CNR Expo’da bugün başlayan ve 3 gün sürecek olan ‘Uluslararası Anne, Bebek, Çocuk Fuarı" açılış törenine katıldı.6 erkek torun sahibi olan Topbaş, fuarda kız çocuk eşyaları satan standlardan çıkmadı.Topbaş, ‘yarım futbol takımı’ dediği erkek torunlarının ardından ‘kız torun’ sahip olmak istediğini dile getirdi.
 • Tuzla'ya
  Tuzla'ya "havaray" geliyor13.01.2015
  Ekonomiİstanbul'da kent trafiğini rahatlatmak amacıyla yapılacak "havaray" için Tuzla'da düğmeye basıldı.D-100 Karayolu ile Sahil arasında yaklaşık 5 kilometrelik hattı kapsayan Tuzla Havaray Projesi'nin ihale tarihi belirlendi.
 • Kadir Topbaş o davadan beraat etti - Kadir_Topbaş/
  Kadir Topbaş o davadan beraat etti13.01.2015
  GündemİBB Başkanı Kadir Topbaş, 500 adet otobüs alımında "görevi kötüye kullandığı" iddiasıyla yargılandığı davada beraat etti.
 • Ayşegül DOMANİÇ YELÇE

  Geleceğin yöneticilerinin İstanbul ile ilgili hayalleri… - Kadir_Topbaş/
  Geleceğin yöneticilerinin İstanbul ile ilgili hayalleri…09.01.2015
  YazarlarMerhabalar sevgili okurlar.
 • Kadir Topbaş'tan kar teşekkürü - Kadir_Topbaş/
  Kadir Topbaş'tan kar teşekkürü07.01.2015
  Gündemİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, "Karın günlük hayatımızı etkilememesi konusunda belediyemiz gereken tedbirleri aldı, ikazları yaptı.Vatandaşlarımız bu konuda hassasiyet gösterdiler.Beraberce başardık.Şu anda sıkıntı yoksa trafik sorunu yoksa rahat yaşayabiliyorsak vatandaşlarımızın da katkısından dolayıdır.Kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.
 • Mevlit Kandili’nde anne-babaya dua - Kadir_Topbaş/
  Mevlit Kandili’nde anne-babaya dua03.01.2015
  GündemCumhurbaşkanı Erdoğan, Mevlit Kandili’nde babası Ahmet Erdoğan ile annesi Tenzile Erdoğan’ın mezarlarını ziyaret etti.Saat 11.40 sıralarında Kısıklı’daki konutundan ayrılan Erdoğan, Karacaahmet Mezarlığı’na gitti.
 • 7’den 70’e bisiklet kültürü - Kadir_Topbaş/
  7’den 70’e bisiklet kültürü02.01.2015
  GündemSAĞLIK Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun 2015’teki hedefi sağlıklı bir yaşam için bisiklete binmeyi özendirmek olacak.Yeni yılda başlattıkları kampanyayla her 1 metrelik bisiklet yolu karşılığında belediyelere 1 bisiklet vermeyi vaat eden Bakan Müezzinoğlu, “Sağlıklı yaşam için doğru beslenmek kadar hareket etmek de önemli” diyor.
 • Ayazağa'daki üst geçit kaldırılacak - Kadir_Topbaş/
  Ayazağa'daki üst geçit kaldırılacak02.01.2015
  Gündemİstanbul Büyükşehir Belediyesi, Büyükdere Caddesi'ndeki İTÜ Ayazağa Metro İstasyonu önündeki yaya üst geçidi kaldırılacak.
 • Duygu Sedefoğlu

  200 Belediye Başkanı Adana’da buluştu - Kadir_Topbaş/
  200 Belediye Başkanı Adana’da buluştu29.12.2014
  Yazarlar
 • Fatih ÇEKİRGE

  Naylon eğitim - Kadir_Topbaş/
  Naylon eğitim27.12.2014
  YazarlarBATMAN, Sason, Balbaşı köyü.
 • TÜRGEV üyeleri Ak Partili vekillerle bir araya geldi - Kadir_Topbaş/
  TÜRGEV üyeleri Ak Partili vekillerle bir araya geldi27.12.2014
  EkonomiTÜRGEV Yönetim Kurulu Üyeleri, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'ın da aralarında olduğu bazı AK Parti İstanbul Milletvekilleri ve belediye başkanlarıyla kahvaltılı sohbet toplantısında bir araya geldi.Toplantıya TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan ev sahipliği yaptı.Toplantı basına kapalı gerçekleşti.
 • Bakan Elvan'dan flaş Atatürk Havalimanı açıklaması - Kadir_Topbaş/
  Bakan Elvan'dan flaş Atatürk Havalimanı açıklaması26.12.2014
  EkonomiYeşil alana dönüşmesi planları yapılan Atatürk Havalimanı (AHL) ile ilgili Ulaştırma Bakanı Elvan’dan farklı bir açıklama geldi.Bakan Elvan, ihtiyaç olacağını ifade ederek “Atatürk Havalimanı'nı da kullanacağız” dedi.Cumhurbaşkanı Erdoğan ise söz konusu alan için, başbakanlığı döneminde “Ben bu ülkenin başında oldukça yeşil alan olacak” açıklaması yapmıştı.Erdoğan’ın açıklamasından sonra İBB Başkanı Topbaş ise söz konusu alanda bölge parkı yapmak istediklerini açıklamıştı.
 • Albayrak'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan ziyareti sonrası açıklamalar - Kadir_Topbaş/
  Albayrak'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan ziyareti sonrası açıklamalar26.12.2014
  FutbolGalatasaray'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda ziyareti sonrasında Abdurrahim Albayrak basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.Yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı'ndan çok etkilendiklerini söyleyen Albayrak, "Muhteşem bir köşk! Saray ile ilgili yapılan konuşmaların kıskançlık olduğunu düşünüyorum.Hatta bazı yabancı oyuncularımız Türkiye vatandaşı olmaya karar verdi" dedi.Albayrak ayrıca görüşmede Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun da bulunduğunu ve esprili bir şekilde futbolculara "Kaçınız bedelliden yararlandı?" sorusunu yönelttiğini söyledi.
 • Diyarbakır halkına teşekkür ediyorum - Kadir_Topbaş/
  Diyarbakır halkına teşekkür ediyorum25.12.2014
  FutbolAlbayrak “İki çocuğun taş atması Diyarbakır halkına mal edilemez” dedi.
 • Feshane taşınıyor - Kadir_Topbaş/
  Feshane taşınıyor25.12.2014
  Gündemİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, özellikle hafta sonları Anadolu kentlerinin tanıtım günlerinin yapıldığı Feshane'nin önümüzdeki yıl Yenikapı'daki dolgu alanına taşınacağını açıkladı.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki »
Son Sayfa » »