Kadir Topbaş

 • Hayvanseverlerden 'Kısırkaya' tepkisi - kadir topbaş
  Hayvanseverlerden 'Kısırkaya' tepkisi29.01.2015
  GündemYERYÜZÜNE Özgürlük Derneği, Bağımsız Hayvan Özgürlüğü Aktivistleri, Kuzey Ormanları Savunması, İstanbul Kent Dayanışması ve Sarıyer Kent Dayanışması üyeleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin(İBB) inşa ettiği "Kısırkaya Geçici Sahipsiz Hayvan Bakımevi ve Bahçeli Yaşam Alanı" ile ilgili basın toplantısı düzenledi.Binlerce hayvanın bir yere toplanmasını eleştiren aktivistler düzenledikleri basın toplantısında, barınakla bir hayvan tecrit merkezi inşa edildiğini söylediler.
 • Hayvanseverlerden 'Kısırkaya' tepkisi - kadir topbaş
  Hayvanseverlerden 'Kısırkaya' tepkisi28.01.2015
  GündemYERYÜZÜNE Özgürlük Derneği, Bağımsız Hayvan Özgürlüğü Aktivistleri, Kuzey Ormanları Savunması, İstanbul Kent Dayanışması ve Sarıyer Kent Dayanışması üyeleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin(İBB) inşa ettiği "Kısırkaya Geçici Sahipsiz Hayvan Bakımevi ve Bahçeli Yaşam Alanı" ile ilgili basın toplantısı düzenledi.Binlerce hayvanın bir yere toplanmasını eleştiren aktivistler düzenledikleri basın toplantısında, barınakla bir hayvan tecrit merkezi inşa edildiğini söylediler.
 • Terörist dedi fezlekesi - kadir topbaş
  Terörist dedi fezlekesi18.01.2015
  GündemTerörist dedi fezlekesiCHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’nın, Suudi Arabistanlı işadamı Yasin El Kadı’ya yönelik “Küresel terörist” ifadeleri, aleyhine fezleke oldu.İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili Selamettin Celep, hakaret ve iftiradan Ağbaba’nın dokunulmazlığının kaldırılmasını istedi.
 • Yalçın BAYER

  ‘Guguk Kuşu’ - kadir topbaş
  ‘Guguk Kuşu’17.01.2015
  YazarlarGUGUK Kuşu bir metafor.Doğada da aslında benzer bir roldedir.
 • Kartal metrosunda indirime devam - kadir topbaş
  Kartal metrosunda indirime devam15.01.2015
  Gündemİstanbul Büyükşehir Belediyesi, açıldığı günden bu yana yüzde 50 indirimli yolcu taşıyan Kadıköy-Maltepe-Kartal Metro hattında uygulanan indirimin 31 Aralık 2014'de sona eren süresini uzattı.
 • Kadir Topbaş: İstanbul için yapılacak planın Anayasa niteliğinde olması gerekir - kadir topbaş
  Kadir Topbaş: İstanbul için yapılacak planın Anayasa niteliğinde olması gerekir14.01.2015
  GündemİSTANBUL Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun ‘kamuda şeffaflık paketi’ toplantısında gündeme gelen imar değişikliği ve İstanbul için düzenlenecek özel yasa ile ilgili açıklamalarda bulundu.İstanbul’a yönelik özel yasa ile ilgili soruları da yanıtlayan Topbaş, "Türkiye’de 30 büyükşehir var.30 büyükşehrin yasası aynı.Denizli’nin Malatya’nın, Diyarbakır’ın Büyükşehir Yasası ile İstanbul Büyükşehir Yasası aynı.İstanbul için bu yasa dar gelmekte ve yetersiz kalmakta.O bakımdan İstanbul’u ayrıştırmak lazım diye düşündük" dedi.
 • Topbaş’ın kız torun özlemi - kadir topbaş
  Topbaş’ın kız torun özlemi14.01.2015
  GündemİSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Yeşilköy’de CNR Expo’da bugün başlayan ve 3 gün sürecek olan ‘Uluslararası Anne, Bebek, Çocuk Fuarı" açılış törenine katıldı.6 erkek torun sahibi olan Topbaş, fuarda kız çocuk eşyaları satan standlardan çıkmadı.Topbaş, ‘yarım futbol takımı’ dediği erkek torunlarının ardından ‘kız torun’ sahip olmak istediğini dile getirdi.
 • Tuzla'ya "havaray" geliyor - kadir topbaş
  Tuzla'ya "havaray" geliyor12.01.2015
  Ekonomiİstanbul'da kent trafiğini rahatlatmak amacıyla yapılacak "havaray" için Tuzla'da düğmeye basıldı.D-100 Karayolu ile Sahil arasında yaklaşık 5 kilometrelik hattı kapsayan Tuzla Havaray Projesi'nin ihale tarihi belirlendi.
 • Kadir Topbaş o davadan beraat etti - kadir topbaş
  Kadir Topbaş o davadan beraat etti12.01.2015
  GündemİBB Başkanı Kadir Topbaş, 500 adet otobüs alımında "görevi kötüye kullandığı" iddiasıyla yargılandığı davada beraat etti.
 • Ayşegül DOMANİÇ YELÇE

  Geleceğin yöneticilerinin İstanbul ile ilgili hayalleri… - kadir topbaş
  Geleceğin yöneticilerinin İstanbul ile ilgili hayalleri…08.01.2015
  YazarlarMerhabalar sevgili okurlar.
 • Kadir Topbaş'tan kar teşekkürü - kadir topbaş
  Kadir Topbaş'tan kar teşekkürü06.01.2015
  Gündemİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, "Karın günlük hayatımızı etkilememesi konusunda belediyemiz gereken tedbirleri aldı, ikazları yaptı.Vatandaşlarımız bu konuda hassasiyet gösterdiler.Beraberce başardık.Şu anda sıkıntı yoksa trafik sorunu yoksa rahat yaşayabiliyorsak vatandaşlarımızın da katkısından dolayıdır.Kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.
 • Mevlit Kandili’nde anne-babaya dua - kadir topbaş
  Mevlit Kandili’nde anne-babaya dua02.01.2015
  GündemCumhurbaşkanı Erdoğan, Mevlit Kandili’nde babası Ahmet Erdoğan ile annesi Tenzile Erdoğan’ın mezarlarını ziyaret etti.Saat 11.40 sıralarında Kısıklı’daki konutundan ayrılan Erdoğan, Karacaahmet Mezarlığı’na gitti.
 • 7’den 70’e bisiklet kültürü - kadir topbaş
  7’den 70’e bisiklet kültürü01.01.2015
  GündemSAĞLIK Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun 2015’teki hedefi sağlıklı bir yaşam için bisiklete binmeyi özendirmek olacak.Yeni yılda başlattıkları kampanyayla her 1 metrelik bisiklet yolu karşılığında belediyelere 1 bisiklet vermeyi vaat eden Bakan Müezzinoğlu, “Sağlıklı yaşam için doğru beslenmek kadar hareket etmek de önemli” diyor.
 • Ayazağa'daki üst geçit kaldırılacak - kadir topbaş
  Ayazağa'daki üst geçit kaldırılacak01.01.2015
  Gündemİstanbul Büyükşehir Belediyesi, Büyükdere Caddesi'ndeki İTÜ Ayazağa Metro İstasyonu önündeki yaya üst geçidi kaldırılacak.
 • Duygu Sedefoğlu

  200 Belediye Başkanı Adana’da buluştu - kadir topbaş
  200 Belediye Başkanı Adana’da buluştu28.12.2014
  Yazarlar
 • Fatih ÇEKİRGE

  Naylon eğitim - kadir topbaş
  Naylon eğitim26.12.2014
  YazarlarBATMAN, Sason, Balbaşı köyü.
 • TÜRGEV üyeleri Ak Partili vekillerle bir araya geldi - kadir topbaş
  TÜRGEV üyeleri Ak Partili vekillerle bir araya geldi26.12.2014
  EkonomiTÜRGEV Yönetim Kurulu Üyeleri, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'ın da aralarında olduğu bazı AK Parti İstanbul Milletvekilleri ve belediye başkanlarıyla kahvaltılı sohbet toplantısında bir araya geldi.Toplantıya TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan ev sahipliği yaptı.Toplantı basına kapalı gerçekleşti.
 • Bakan Elvan'dan flaş Atatürk Havalimanı açıklaması - kadir topbaş
  Bakan Elvan'dan flaş Atatürk Havalimanı açıklaması25.12.2014
  EkonomiYeşil alana dönüşmesi planları yapılan Atatürk Havalimanı (AHL) ile ilgili Ulaştırma Bakanı Elvan’dan farklı bir açıklama geldi.Bakan Elvan, ihtiyaç olacağını ifade ederek “Atatürk Havalimanı'nı da kullanacağız” dedi.Cumhurbaşkanı Erdoğan ise söz konusu alan için, başbakanlığı döneminde “Ben bu ülkenin başında oldukça yeşil alan olacak” açıklaması yapmıştı.Erdoğan’ın açıklamasından sonra İBB Başkanı Topbaş ise söz konusu alanda bölge parkı yapmak istediklerini açıklamıştı.
 • Albayrak'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan ziyareti sonrası açıklamalar - kadir topbaş
  Albayrak'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan ziyareti sonrası açıklamalar25.12.2014
  FutbolGalatasaray'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda ziyareti sonrasında Abdurrahim Albayrak basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.Yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı'ndan çok etkilendiklerini söyleyen Albayrak, "Muhteşem bir köşk! Saray ile ilgili yapılan konuşmaların kıskançlık olduğunu düşünüyorum.Hatta bazı yabancı oyuncularımız Türkiye vatandaşı olmaya karar verdi" dedi.Albayrak ayrıca görüşmede Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun da bulunduğunu ve esprili bir şekilde futbolculara "Kaçınız bedelliden yararlandı?" sorusunu yönelttiğini söyledi.
 • Diyarbakır halkına teşekkür ediyorum - kadir topbaş
  Diyarbakır halkına teşekkür ediyorum24.12.2014
  FutbolAlbayrak “İki çocuğun taş atması Diyarbakır halkına mal edilemez” dedi.
 • Feshane taşınıyor - kadir topbaş
  Feshane taşınıyor24.12.2014
  Gündemİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, özellikle hafta sonları Anadolu kentlerinin tanıtım günlerinin yapıldığı Feshane'nin önümüzdeki yıl Yenikapı'daki dolgu alanına taşınacağını açıkladı.
 • Abdürrahim Albayrak'tan transfer itirafı - kadir topbaş
  Abdürrahim Albayrak'tan transfer itirafı23.12.2014
  FutbolGalatasaray'da Başkan Yardımcısı Abdürrahim Albayrak, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
 • Gökhan KİMSESİZCAN

  Ağaoğlu’nun kışlık sevgilisi - kadir topbaş
  Ağaoğlu’nun kışlık sevgilisi22.12.2014
  YazarlarYaz aylarında kendisinden 34 yaş küçük Hazal Mesudiyeli’yle flört eden Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun patronu Ali Ağaoğlu, aşk hayatında kış sezonunu açtı! Ünlü işadamı, Uludağ’daki Ağaoğlu My Mountain Otel’in açılışına 2008 Rusya Güzellik Kraliçesi olan eski sevgilisi Sofia Larina ile geldi.
 • Doğum kontrolü ihanet - kadir topbaş
  Doğum kontrolü ihanet22.12.2014
  GündemCUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte önceki akşam Bisse gömleklerinin sahibi Mustafa Kefeli'nin oğlu Onur Kefeli ile Cansu Pişirgen'in WOW İstanbul Hotel'deki düğün törenlerine katıldı.
 • Erdoğan Mustafa Kefeli'nin oğlu Onur Kefeli'nin düğününe katıldı - kadir topbaş
  Erdoğan Mustafa Kefeli'nin oğlu Onur Kefeli'nin düğününe katıldı21.12.2014
  EkonomiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte, Bisse gömleklerinin sahibi Mustafa Kefeli’nin oğlu Onur Kefeli ile Cansu Pişirgen’in düğün törenlerine katıldı.Erdoğan, genç çiftin nikah şahitliğini de yaptı.
 • Pertevniyal üst geçidi kaldırıldı - kadir topbaş
  Pertevniyal üst geçidi kaldırıldı21.12.2014
  Ekonomiİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın talimatıyla anaarterler üzerinde bulunan yaya üst geçitleri kaldırılıyor.Tarihi Yarımada başta olmak üzere ana yollar üzerinde bulunan üst geçitlerin yerine yayaların kolay ulaşımının sağlanması için sinyalli geçit düzenlemesi yapılıyor.
 • Erdoğan: Bu ülkede doğum kontrolü ile yıllarca ihanet yaptılar - kadir topbaş
  Erdoğan: Bu ülkede doğum kontrolü ile yıllarca ihanet yaptılar21.12.2014
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte dün akşam Bisse gömleklerinin sahibi Mustafa Kefeli'nin oğlu Onur Kefeli ile Cansu Pişirgen'in düğün törenlerine katıldı.Erdoğan burada da 'en az üç çocuk' çağrısını yineleyerek, "Bu ülkede yıllarca bir doğum kontrolü ihaneti yaptılar ve neslimizi kurutma yoluna gittiler" dedi.
 • İstanbul'dan Soma'ya hediye kamyon - kadir topbaş
  İstanbul'dan Soma'ya hediye kamyon20.12.2014
  EgeİSTANBUL Büyükşehir Belediyesi, faciayla sarsılan Manisa'nın Soma Belediyesine sıfır kilometre kamyon hibe etti.
 • Yalçın BAYER

  Almanya cephesi gergin - kadir topbaş
  Almanya cephesi gergin20.12.2014
  YazarlarOSMANLILARDAN beri en fazla içlidışlı olduğumuz, şimdi en büyük ticaret partnerimiz Almanya ile ilişkilerimiz hep inişli-çıkışlı olmuştur.
 • Büyükşehir'e Avrupa ödülü - kadir topbaş
  Büyükşehir'e Avrupa ödülü12.12.2014
  EgeAVRUPA Konseyi, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na Avrupa Şeref Plaketi verdi.Kocaoğlu, Türkiye’nin 55 yıldır gerçekleşmeyen Avrupa Birliği üyeliğine vurgu yaparak, "İnsanlar Mars’a ulaştı, kuyruklu yıldıza modül indirildi.Türkiye’nin AB ile ilişkisi, hala aynı yerde noktada duruyor" dedi.
 • Tarihi Yedikule bostanları planı reddedildi - kadir topbaş
  Tarihi Yedikule bostanları planı reddedildi11.12.2014
  Gündemİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın onaylamayıp, bir kez daha görüşülmek üzere veto ettiği, Osmanlı saraylarına sebze yetiştirilen Yedikule’deki tarihi bostanlık alana imar yolunu açan planlar, İBB Meclisi tarafından reddedilip, Fatih Belediyesi’ne iade edildi.
 • İtalyan Başbakanı Renzi Türk-İtalya İş Forumu'nda konuştu - kadir topbaş
  İtalyan Başbakanı Renzi Türk-İtalya İş Forumu'nda konuştu11.12.2014
  GündemDış Ekonomik İlişkiler Konseyi ( DEİK ) tarafından İstanbul Levent'te bir otelde gerçekleştirilen Türk-İtalya İş Forumu iki ülke başbakanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.
 • CHP’den Elmalı Kent Ormanı’nda yüzbinlerce ağaç kesildi iddiası - kadir topbaş
  CHP’den Elmalı Kent Ormanı’nda yüzbinlerce ağaç kesildi iddiası10.12.2014
  GündemBeykoz’da İstanbulluların şehir merkezinde nefes alıp dinlenebilecekleri bir kent ormanı oluşturmak amacıyla yapılan 8 milyon metrekarelik alanda ağaç katliamı olduğunu ileri sürüldü.
 • İBB Meclisinde Arka kapak krizi - kadir topbaş
  İBB Meclisinde Arka kapak krizi08.12.2014
  Gündemİstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi Aralık ayı oturumlarının ikinci gününde ilginç bir olay yansıdı.
 • Umarız G.Saray'ın isteği gerçekleşir - kadir topbaş
  Umarız G.Saray'ın isteği gerçekleşir07.12.2014
  FutbolGalatasaray Kulübü yöneticileri, Türk Telekom Arena Stadı'na ulaşımı sağlayan en önemli nokta olan Seyrantepe metro durağının açılması için İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'tan yardım isteyecek.Bu sorun bölgede yaşayan binlerce İstanbullu'yu da yakından ilgilendiriyor.
 • MobeSESLİ dönem - kadir topbaş
  MobeSESLİ dönem05.12.2014
  Ekonomiİstanbul’da birçok kurum kentin belli noktalarında izleme yaparken, bu kurumlara zabıta da ekleniyor.Ancak zabıtanın ihaleyle almak istediği 90 kamerada mikrofon özelliğinin de aranması tartışma yarattı.Çünkü ses kaydı alan kameralar yasal değil, bunu yapanlar suç işler.
 • Deniz Gürel

  'Büyük'ler Meclis'e girecek mi - kadir topbaş
  'Büyük'ler Meclis'e girecek mi04.12.2014
  Yazarlar2015 Haziran ayındaki genel seçimler için kulisler hareketleniyor.
 • 'Büyük' iddia - kadir topbaş
  'Büyük' iddia04.12.2014
  AnkaraYaklaşan genel seçimler öncesi kulisler hareketlenmeye başladı.AK Parti’li üç Büyükşehir Belediye Başkanı’nın ismi milletvekilliği için geçmeye başladı.
 • "Otopark borçları araç devirlerine engel olamaz" - kadir topbaş
  "Otopark borçları araç devirlerine engel olamaz"03.12.2014
  EkonomiAraç alım ve satımında vergi ve trafik borcu ödenmeden yapılamayan işlemlere otopark borçları da eklenmişti.Ancak, Tüketici Sorunları Derneği Hukuk Komisyonu Başkanı Avukat Murat Emergen, araçların otopark borçları nedeniyle devir işlemlerinin noterler tarafından engellenmesinin söz konusu olamayacağı uyarısı yaptı.
 • Aziz Kocaoğlu, "Ulaşım yasası çıkmalı" - kadir topbaş
  Aziz Kocaoğlu, "Ulaşım yasası çıkmalı"28.11.2014
  EgeİZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ESHOT'un yılda 350-400 milyon TL zarar ettiğini, ücretsiz ve indirimli binişlerin merkezi hükümet tarafından sübvanse edilmesi gerektiğini söyledi.İstanbul ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanları İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ESHOT'un yılda 350-400 milyon TL zarar ettiğini, ücretsiz ve indirimli binişlerin merkezi hükümet tarafından sübvanse edilmesi gerektiğini söyledi.İstanbul ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanları Kadir Topbaş ve Melih Gökçek'inde bu konuda dertli olduğunu belirten Kocaoğlu, "Ulaşım yasası çıkmalı.Bu soruna ortak bir çare bulunsun"dedi.
 • Yalçın BAYER

  Topbaş’a: ‘Uyum Arsamı’ gasp etmek isteyene Boğaziçi İmar Müdürlüğü neden müdahale etmez! - kadir topbaş
  Topbaş’a: ‘Uyum Arsamı’ gasp etmek isteyene Boğaziçi İmar Müdürlüğü neden müdahale etmez!26.11.2014
  Yazarlar“BEN, Dr.Cengiz Taner’im, Haydarpaşa Lisesi’ni bitirdikten sonra bir arkadaşımın yardımı ile Almanya’ya gittim; Mainz Gutenberg Üniversitesi Dişçilik Fakültesi’nde okudum, doktoramı burada yaptım."
 • Büyük projede flaş gelişme - kadir topbaş
  Büyük projede flaş gelişme25.11.2014
  Ekonomiİstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş, İBB Meclisi'nde görüşülerek kabul edilen, Yedikule Mahallesi ile ilgili “Koruma Amaçlı Uygulama İmar Planı Tadilatını" yeniden değerlendirilmek üzere İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi'ne iade etti.
 • Ben neden koşuyorum? - kadir topbaş
  Ben neden koşuyorum?24.11.2014
  HayatDaha önce hiç bu kadar uzun mesafe koşmadım.Çünkü aslında aklı başında biriyim.Peki geçen pazarki 36.Vodafone İstanbul Maratonu’nda ne işim vardı?
 • Özel davet - kadir topbaş
  Özel davet23.11.2014
  PaparazziENBE Orkestrası, 5.Altın Havan Ödül Töreni’nde sahnedeydi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan nikah şahidi oldu - kadir topbaş
  Cumhurbaşkanı Erdoğan nikah şahidi oldu23.11.2014
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç'ın kızı Merve Tuğba Kılıç ile AK Parti İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Gıyaseddin Gergin'in nikah şahitliğini yaptı.
 • Kanat ATKAYA

  Kadir Abi ‘Otpor’cu değildir di mi? - kadir topbaş
  Kadir Abi ‘Otpor’cu değildir di mi?22.11.2014
  YazarlarHAFTA içinde “olay henüz sıcakken” özellikle yazmak istemedim.
 • Bakan Bozkır: "Bu muhalefetle AK Parti 500 yıl daha iktidar olacaktır" - kadir topbaş
  Bakan Bozkır: "Bu muhalefetle AK Parti 500 yıl daha iktidar olacaktır"22.11.2014
  GündemAvrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, mevcut muhalefetle AK Parti'nin bundan sonraki 500 yıl daha iktidar olacağını belirterek, "Bundan şüphe yok ama Türkiye'nin de iyi bir muhalefete ihtiyacı var" dedi.
 • Halkın parasıyla yeşil alan yapalım - kadir topbaş
  Halkın parasıyla yeşil alan yapalım21.11.2014
  EkonomiTİM Başkanı Mehmet Büyükekşi’den Atatürk Havalimanı için gündem yaratacak öneri geldi; “İstanbul’da yaşayan her vatandaş 10 lira verse, bu şekilde Atatürk Havalimanı’nda boşalacak yerin bedeli olarak dile getirilen 15 milyar doları toplasak, parayı ortaya koyup, “İstanbullu, burayı yeşil alan ilan edilmek üzere devletten satın alıyor” desek etkili olmaz mı?”
 • Milli Saraylar'a ait kafeleri 4 kişilik heyet denetleyecek - kadir topbaş
  Milli Saraylar'a ait kafeleri 4 kişilik heyet denetleyecek21.11.2014
  EkonomiMECLİS Başkanlık Divanı, Milli Saraylar’ın Boğaz’a nazır kafe-restoranlarının işletmesinde usulsüzlük ve yandaş kayırmacılığı yapıldığına dönük iddialar üzerine özel bir muhakkik heyetince denetim yapılmasına karar verdi.
 • Taha AKYOL

  Kâtip Çelebi - kadir topbaş
  Kâtip Çelebi21.11.2014
  YazarlarBİLİM tarihi üzerine yazıp da Kâtip Çelebi’yi unutmak imkânsızdır.
içinde

Kadir Topbaş


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz