Aramanız :
Aradığınız kelime : "

Kadir_Topbaş/

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Yıllara göre
Devamı
Sırala :
En Yeni
| En Eski

5.193  adet haber bulundu.


 • Başakşehir’de tartışılan alan için vahim iddia - Kadir_Topbaş/
  Başakşehir’de tartışılan alan için vahim iddia28.03.2015
  GündemBaşakşehir Göçmen konutlarında altından Başakşehir-Kirazlı metro hattı geçen ve bir kısmı dolgu alan olduğu belirtilen araziye inşa edilecek 7 bloktan oluşan bin 440 öğrenci kapasiteli okul için Mimarlar Odası ÇED Danışma Kurulu Sekreteri Mücella Yapıcı, "Deprem beklenen İstanbul’da böyle riskli bir alana hem yerin altındaki hem üstündeki toplumu tehdit edecek kamu yapıları getirmek ciddi bir suçtur" diye konuştu.
 • İstanbul’a 2 bin 200 sosyal konut yolda - Kadir_Topbaş/
  İstanbul’a 2 bin 200 sosyal konut yolda25.03.2015
  EkonomiİSTANBUL Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki KİPTAŞ, dar gelirli vatandaşı için sosyal konut üretecek.
 • Hüseyin Avni Dede için.imza kampanyası - Kadir_Topbaş/
  Hüseyin Avni Dede için.imza kampanyası23.03.2015
  KeyifYıllardır Beyazıt Çınaraltı'nda antika yüzükler, paralar ve kendi şiir kitaplarını satan Hüseyin Avni Dede'nin mallarına zabıta el koydu.İstanbullu sevenleri, Hüseyin Avni Dede'ye destek olmak için imza kampanyası başlattı.
 • Çanakkale geçilmez - Kadir_Topbaş/
  Çanakkale geçilmez19.03.2015
  GündemÇanakkale Deniz Zaferi’nin 100’üncü yıldönümü dün büyük coşkuyla kutlandı.Edirne’den Ardahan’a, Lefkoşa’dan Bakü’ye kadar uzanan tarihi gurura İngiltere’nin Ankara Büyükelçisi Richard Moore da katıldı.
 • Kani Beko: 1 Mayıs'ta Taksim'i yasaklamak suçtur - Kadir_Topbaş/
  Kani Beko: 1 Mayıs'ta Taksim'i yasaklamak suçtur18.03.2015
  GündemDİSK Genel Başkanı Kani Beko, İstanbul Valisi Vasip Şahin’in bir televizyon programında yaptığı "Toplantı ve gösteri yapılabilecek yerler belli Taksim bunlardan biri değil" şeklindeki açıklamasına düzenlediği basın toplantısında cevap verdi.Beko, "1 Mayıs’ta Taksim’i yasaklamak suçtur.1 Mayıs’ta hiç kimsenin burnu bile kanamadan birlik, beraberlik içerisinde Dünya’da ve Türkiye’nin birçok yerinde olduğu gibi kutlamak istiyoruz.Vali’nin görevi kamu düzenini bozmak değil sağlamaktır.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Bize bizi anlatan yabancı ünlülerden sıkılmadık mı - Kadir_Topbaş/
  Bize bizi anlatan yabancı ünlülerden sıkılmadık mı18.03.2015
  YazarlarVallahi bu yabancı ünlülerin yalandan Türkiye hayranlığından çok sıkıldım.
 • Yalçın BAYER

  Bombacı Çanakkale’de kundakçılar İmralı’da - Kadir_Topbaş/
  Bombacı Çanakkale’de kundakçılar İmralı’da17.03.2015
  YazarlarGENELKURMAY, Çanakkale muharebelerine ait belge ve fotoğraflar yayınladı.
 • Eyüp'te teleferik dönemi - Kadir_Topbaş/
  Eyüp'te teleferik dönemi16.03.2015
  Gündemİstanbul trafiğine çözüm sağlayan ve turizmin canlanmasına yol açan teleferik hatlarına yenileri ekleniyor.Eyüp-Pierre Loti teleferik hattı Miniatürk'e uzatılırken, Miniatürk-Alibeyköy-Vialand teleferik hattının da yapılması planlanıyor.Projelerin tamamlanmasıyla Eyüp'te iki hatta hizmet veriliyor olacak.
 • Yalçın BAYER

  Ataköy işte eseriniz! - Kadir_Topbaş/
  Ataköy işte eseriniz!15.03.2015
  YazarlarATAKÖY Sahilleri 564 ada olarak tapu kayıtlarında bir bütün arazi idi.
 • Sirkeci değişiyor - Kadir_Topbaş/
  Sirkeci değişiyor15.03.2015
  GündemTarihi yarımadanın çehresi değişiyor.Banliyo trenlerinin kaldırılmasıyla, Unkapanı-Yedikule arasındaki sahil şeridi 5 yıldır üzerinde çalışılan proje çerçevesinde yeniden şekillenecek.Gar müze olacak.
 • İstinye Bayırı 'Katar Bayırı' oldu - Kadir_Topbaş/
  İstinye Bayırı 'Katar Bayırı' oldu13.03.2015
  EkonomiİBB Meclisi’nin Mart ayı toplantılarının son oturumuna cadde ve sokak isimleri değişikliği damgasını vurdu.İstanbul’da Sarıyer ilçe sınırları içinde kalan meşhur İstinye Bayırı Caddesi’nin ismi Katar Caddesi oldu.İBB Meclis’inde CHP’lilerin karşı çıkmasına karşın AK Partililerin oylarıyla kabul edilen rapor doğrultusunda 3,5 kilometre uzunluğundaki İstanbul’un en önemli caddesi tartışmalar sonucu Katar Caddesi olarak değiştirildi.Hürriyet.com.tr bir anketle bu kararı İstanbullulara sordu.Ankete katılanların yüzde 90'ı değişikliği olumlu bulmadığını dile getirdi.
 • Şadan Kalkavan'a son görev - Kadir_Topbaş/
  Şadan Kalkavan'a son görev13.03.2015
  FutbolVefat eden Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Şadan Kalkavan için kulübün Dereağzı'ndaki tesislerinde tören düzenlendi.Törende konuşan eski başkan Ali Şen, "Herkes Şadan'ın racon kesmesine bayılır.Kimsenin itiraz edemeyeceği kararlar vererek ara buluculuk yapardı" dedi.Ataşehir Mimar Sinan Camisi'ndeki cenaze namazına ise siyaset, spor ve sanat dünyasından birçok isim katıldı.
 • Vahap MUNYAR

  Piyalepaşa’da 75 santimetrekarelik hak sahibi bile var - Kadir_Topbaş/
  Piyalepaşa’da 75 santimetrekarelik hak sahibi bile var12.03.2015
  Yazarlar
 • Kadir Topbaş beraat etti - Kadir_Topbaş/
  Kadir Topbaş beraat etti12.03.2015
  EkonomiOTOGAR-Bağcılar raylı taşıma ihalesinin devamı niteliğindeki hattın Başak Konutları’na kadar uzatılması, Bağcılar Başak Konutları Metro hattı ile Olimpiyat Köyü bağlantısının tünel ve portal yapılarının inşaat işlerinin projelendirilmesi ve yapımı konusunda yeni bir ihale açılmadan bir önceki ihaleyi alan şirkete mevzuata aykırı olarak verdikleri iddia edilen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş’ın da arasında bulunduğu 15 kişi hakkında beraat kararı verildi.
 • İBB Meclisi’nden 3 katlı tüp geçide onay çıktı, CHP Meclis’i terk etti - Kadir_Topbaş/
  İBB Meclisi’nden 3 katlı tüp geçide onay çıktı, CHP Meclis’i terk etti11.03.2015
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu tarafından geçtiğimiz günlerde açıklanan ve Boğaziçi Köprüsü ile Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün arasından, Boğaz’ın altından geçecek olan 3 katlı metro ve karayolu tüp geçişi bugün İBB Meclis’ine taşındı.
 • Metro ihalesi davasında Kadir Topbaş’a beraat - Kadir_Topbaş/
  Metro ihalesi davasında Kadir Topbaş’a beraat11.03.2015
  Gündemİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “Bağcılar-Başakşehir-Olimpiyat köyü” metro ihalesinde kamuyu 400 milyon dolar zarara uğrattığı iddiasıyla yargılandığı davada beraat etti.
 • Başkanlar Altındağ’da - Kadir_Topbaş/
  Başkanlar Altındağ’da11.03.2015
  AnkaraAltındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, büyükşehir ve il belediye başkanlarını ağırladı.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  15 bin liraya otopark - Kadir_Topbaş/
  15 bin liraya otopark09.03.2015
  YazarlarKadir Topbaş İstanbul’da otopark sorununu çözeceğini iddia ettiği projeyi New York’dan muştuladı bize.
 • Otopark alanı ücreti 15 bin lira - Kadir_Topbaş/
  Otopark alanı ücreti 15 bin lira07.03.2015
  Ekonomiİstanbul’da her mahallede boş bir arsa veya bina alınacak ve katlı otopark yapılacak.Her araç için "otopark tapusu" olacak.Bu tapuyu maliyetine alacak olanlar aracı varsa kullanacak, yoksa işletebilecek.Otoparklardaki her araç yeri 15 bin liraya satılacak.
 • Yalçın BAYER

  Öncelik para değil can güvenliği olmalı - Kadir_Topbaş/
  Öncelik para değil can güvenliği olmalı06.03.2015
  Yazarlar3 MART 1992’de Zonguldak’taki grizu faciasında yaşamını yitiren 263 maden emekçisini anmak ve iş cinayetlerine dikkat çekmek amacıyla ‘3 Mart İş Cinayetlerine Karşı Mücadele Günü’nde İsveç’ten gelen haber yüzümüze bir tokat gibi indi.
 • Yalçın BAYER

  İmar yağmasına doyulmadı - Kadir_Topbaş/
  İmar yağmasına doyulmadı05.03.2015
  Yazarlar1/100.000 ölçekli İstanbul il çevre düzeni planı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Kadir Topbaş’ın ifadesiyle ‘İstanbul’un Anayasası’dır da.Kimse planları uygulamaz; çünkü ucunda malum rant vardır.
 • Davutoğlu: Türkiye istikrar adası - Kadir_Topbaş/
  Davutoğlu: Türkiye istikrar adası05.03.2015
  PlanetDavutoğlu, ABD'nin New York kentinde Goldman Sachs Doğrudan Yatırımcıları’na öğle yemeğinde hitap etti, "Türkiye'nin bir istikrar adası" olduğunu söyledi.
 • Ahmet HAKAN

  Yaşar Kemal’in cenazesinden notlar - Kadir_Topbaş/
  Yaşar Kemal’in cenazesinden notlar03.03.2015
  Yazarlar
 • Şehit pilot Atalay son yolculuğuna uğurlandı - Kadir_Topbaş/
  Şehit pilot Atalay son yolculuğuna uğurlandı26.02.2015
  GündemMalatya'da eğitim uçuşu sırasında düşen F-4 tipi savaş uçağında şehit olan Üsteğmen Yasin Atalay (28) için Üsküdar Selimiye Camii'nde cenaze namazı kılındı.Hava, Deniz, Kara ve Kandarma Komutanlığı'nı temsilen çok sayıda askerin ve 11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün katıldığı törende, şehidin yakınları gözyaşlarını tutamadı.Neslihan Atalay, şehit eşini tabutunu öperek şehidini uğurladı.
 • Vali konuşmaya hazırlanırken sunucu Bilal Erdoğan’ın adını anons etti - Kadir_Topbaş/
  Vali konuşmaya hazırlanırken sunucu Bilal Erdoğan’ın adını anons etti25.02.2015
  GündemTÜRGEV'e ait çeşitli illerdeki yurtların açılışı yapıldı.İstanbul Şişli'deki yurdun açılışında Vali Vasip Şahin canlı bağlantı sırasında konuşmaya hazırlanırken sunucu Bilal Erdoğan'ın adını anons etti.Sunucunun kendi adını anons etmesi üzerine şaşkınlık yaşayan Bilal Erdoğan'ın mahcup bir şekilde mikrofonu aldığı görüldü.Vali Şahin, Erdoğan'ın ardından konuştu.Açılışa şarkıcı Niran Ünsal da katıldı.
 • Şehrin göbeğinde aç susuz kaldık - Kadir_Topbaş/
  Şehrin göbeğinde aç susuz kaldık20.02.2015
  Gündemİstanbul’da, belediye ve valiliğin ‘Her şey yolunda’ açıklamalarına rağmen önceki gece trafik, TEM’de kar ve buzlanma, E-5’te kopan yüksek gerilim hattı nedeniyle durdu.‘Mahrumiyet bölgesi’ne dönen yollarda sabahlayanlar, “Şehrin göbeğinde mahsuruz.Ne yemek, ne tuvalet var” dedi.
 • Yalçın BAYER

  Mahmut Esat Bozkurt’u anlamak - Kadir_Topbaş/
  Mahmut Esat Bozkurt’u anlamak18.02.2015
  YazarlarAtatürk’ten sonra ikinci düşünce kaynağı.
 • İstanbul'da okullar yarın da tatil olacak mı? (19 Şubat) - Kadir_Topbaş/
  İstanbul'da okullar yarın da tatil olacak mı? (19 Şubat)18.02.2015
  GündemBirçok il ve ilçemizde eğitime 18 Şubat Çarşamba günü ara verildi.İstanbul’da okullar yarın da tatil olacak mı? Merak edilen bu soruya İstanbul Valisi Vasip Şahin cevap verdi? 19 Şubat Perşembe günü için Şahin, tatil ile ilgili kararlarını akşam saatlerinde vereceklerini açıkladı.
 • İBB Başkanı Topbaş: Barajların kapaklarını açtık - Kadir_Topbaş/
  İBB Başkanı Topbaş: Barajların kapaklarını açtık18.02.2015
  Ekonomiİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş barajlardaki doluluk oranının yüzde 95'lere geldiğini belirterek, "Bir taraftan barajlarımızın dolduğunu yüzde 95'lerin üzerine çıktığını ifade etmek istiyorum.Hatta bazı noktalarda baraj kapaklarını açmak durumunda kaldık.Bunu da bir bereket olarak değerlendirmek lazım" dedi.İstanbul barajları dün yüzde 94.3'lük doluluk oranıyla son dört yılın en dolu seviyesini yakalamıştı.
 • Koca İstanbul durdu, tek sorumlu yok - Kadir_Topbaş/
  Koca İstanbul durdu, tek sorumlu yok18.02.2015
  GündemGünlerdir uyarısı yapılan karın önceki gün bastırmasıyla, megakent İstanbul’da korkulan oldu.Kentte trafik tamamen ve saatlerce durdu.Ama yine yetkililer bu durumdan, kendileri hariç ‘her şeyi’ sorumlu tuttu.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Yüzde 50 sürekli hakaret mi ediyor? - Kadir_Topbaş/
  Yüzde 50 sürekli hakaret mi ediyor?17.02.2015
  YazarlarCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, 10 Ağustos 2014’te seçildi, 28 Ağustos 2014 tarihinde de yemin ederek görevine başladı.
 • Kanal İstanbul BİLMECESİ - Kadir_Topbaş/
  Kanal İstanbul BİLMECESİ16.02.2015
  Ekonomiİhalesi henüz yapılmayan Kanal İstanbul projesine ilişkin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “Kanal İstanbul’u yapacak firmanın yetkilileri ile geçen hafta bir araya geldik” demesi kafaları karıştırdı.İş dünyası Erdoğan’ın açıkladığı şirketin kim olduğunu merak ederken Cumhurbaşkanlığı kaynakları, “Burada kastedilen proje ile ilgili olan kamu kurum ve kuruluşlardır” dediler.
 • Mahir Kaynak toprağa verildi - Kadir_Topbaş/
  Mahir Kaynak toprağa verildi16.02.2015
  GündemMİT Eski Mensubu İktisatçı Yazar Prof.Dr.Mahir Kaynak son yolculuğuna uğurlandı.Mahir Kaynak'ın cenazesine çok sayıda çelenk gönderildi.9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ve TSK'ın çelenklerinin yanı sıra MİT Müsteşarlığının gönderdiği ve üzerinde sadece "Müsteşar" yazan çelenk dikkat çekti.
 • Kanal İstanbul’da imar hakkı belediyenin - Kadir_Topbaş/
  Kanal İstanbul’da imar hakkı belediyenin15.02.2015
  EkonomiKÜÇÜKÇEKMECE ile Arnavutköy arasında inşa edilecek Kanal İstanbul’un güzerhahındaki 38 bin 500 hektarlık alanla ilgili plan yapma yetkisi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mekansal Planlama Genel Müdürlüğü ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Başkanlığın iştiraki Boğaziçi İnşaat Müşavirlik A.Ş (BİMTAŞ) arasında yapılan protokolle, Bakanlık’tan İBB’ye devredildi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü - Kadir_Topbaş/
  Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü14.02.2015
  GündemLatin Amerika turu kapsamında Kolombiya, Meksika ve Küba’da temaslarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yurda döndü.
 • Bebek doğsun adını koyarız - Kadir_Topbaş/
  Bebek doğsun adını koyarız13.02.2015
  EkonomiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, İBB Başkanı Kadir Topbaş’la birlikte basın toplantısı düzenledi.Toplantıya Cengiz İnşaat’tan Mehmet Cengiz, MAPA İnşaat’tan Mehmet Nazif Günal, Kolin İnşaat’tan Naci Koloğlu ve Kalyon İnşaat’tan Mehmet Kalyoncu da katıldı.
 • Yalçın BAYER

  ‘İmar kıpırdaması’na dikkat - Kadir_Topbaş/
  ‘İmar kıpırdaması’na dikkat13.02.2015
  YazarlarBOĞAZİÇİ’nde kıyısı bulunan 11 semt derneğinin oluşturduğu Boğaziçi Dernekleri Platformu (BODEP), Boğaziçi Belediyeler Birliği’ne üye belediyelere ortak bir başvuruda bulunarak doğal, kültürel, kentsel bir sit alanı olan Boğaziçi’nin yapılaşmaya açılmasına ortak olmamaları çağrısında bulundu.
 • Houston'da yakıt ikmali - Kadir_Topbaş/
  Houston'da yakıt ikmali13.02.2015
  PlanetMeksika seyahatini bir gün erken bitiren Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın uçağı Türkiye yolunda Houston'a indi.Erdoğan'ın uçağının planlı bir şekilde yakıt ikmali yaptığı bildirildi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü - Kadir_Topbaş/
  Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü13.02.2015
  GündemLatin Amerika turu kapsamında Kolombiya, Meksika ve Küba'da temaslarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yurda döndü.
 • Başbakan, 3.Havalimanı inşaatını ziyaret etti - Kadir_Topbaş/
  Başbakan, 3.Havalimanı inşaatını ziyaret etti12.02.2015
  EkonomiBAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu 7 Haziran 2014’te dönemin Başbakanı olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından temeli atılan İstanbul 3.Havalimanı’nı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.Başbakan, havalimanının isminin ne olacağına yönelik soruyu "Önemli olan bebeğimizin dünyaya gelmesi" sözleri ile yanıtladı.Öte yandan Başbakan, Uluslararası Enerji Ajansı (IEA) İcra Direktörlüğü'ne Fatih Birol'un getirildiğini açıkladı.
 • Vahap MUNYAR

  Koç’un TURMEPA’sından yeni Yeşiller Partisi çıkar mı - Kadir_Topbaş/
  Koç’un TURMEPA’sından yeni Yeşiller Partisi çıkar mı09.02.2015
  YazarlarDENİZTEMİZ Derneği TURMEPA Başkanı Tezcan Yaramancı, 30 Mart 2014 yerel seçimleri öncesi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile karşısındaki en güçlü isim CHP’nin adayı Mustafa Sarıgül’e öneri götürdü:
 • ‘Gözüm üzerinizde’ - Kadir_Topbaş/
  ‘Gözüm üzerinizde’06.02.2015
  EkonomiEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz, elektrik dağıtım şirketlerini yakından izlediklerini, faturalara yönelik manipülasyonları kabul edemeyeceklerini belirterek, “Vatandaşlarımız rahat olsunlar.Takipteyiz ve gerekli düzenlemelerimiz hazır” diye konuştu.
 • Yenimahalle Metrosu’nu tanıttı Bahçeşehir’e müjde verdi - Kadir_Topbaş/
  Yenimahalle Metrosu’nu tanıttı Bahçeşehir’e müjde verdi31.01.2015
  Gündemİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 6 ilçeden geçen ve kısa süre önce inşasına başlanan Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattını tanıttı.
 • Cemaat cenazesi - Kadir_Topbaş/
  Cemaat cenazesi31.01.2015
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Dolmabahçe’deki çalışma ofisinde TÜMSİAD ve ASKON üyesi işadamlarıyla yapacağı görüşmeler için dün öğle saatlerinde Ankara’dan İstanbul’a geldi.
 • Erdoğan müdahale etti onlar da sahneye çıktı - Kadir_Topbaş/
  Erdoğan müdahale etti onlar da sahneye çıktı31.01.2015
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TÜMSİAD’ın İstanbul’daki 6.Genel Kurulu’na katıldı.Erdoğan’la birlikte Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, AB Bakanı Volkan Bozkır da salondaydı.
 • Kadir Topbaş: Siyasi hayatımı belediye başkanlığıyla kapatmak istiyorum - Kadir_Topbaş/
  Kadir Topbaş: Siyasi hayatımı belediye başkanlığıyla kapatmak istiyorum30.01.2015
  Gündemİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, milletvekili adayı olacağı iddiasıyla ilgili iddialara yanıt verdi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz görüşme - Kadir_Topbaş/
  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz görüşme30.01.2015
  GündemKırşehir'de 'Geycek Rüzgar Enerji Santral'i tesisleri açılışına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan temaslarının ardından İstanbul'a geldi.Erdoğan'ın Devlet Konukevi'nden çıkarken eski bakan Erdoğan Bayraktar ile kısa bir süre sohbet ettiği görüldü.
 • Başbakan Ahmet Davutoğlu üç cami değiştirdi - Kadir_Topbaş/
  Başbakan Ahmet Davutoğlu üç cami değiştirdi30.01.2015
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu Cuma namazı için üç cami değiştirdi.Başbakan’ın son anda bu değişikliği, İsmailağa Cemaati’nin lideri Mahmut Ustaosmanoğlu'nun vefat eden kardeşi İsmail Ustaosmanoğlu’nun cenazesine katılmak için yaptığı ortaya çıktı.
 • Hayvanseverlerden 'Kısırkaya' tepkisi - Kadir_Topbaş/
  Hayvanseverlerden 'Kısırkaya' tepkisi28.01.2015
  GündemYERYÜZÜNE Özgürlük Derneği, Bağımsız Hayvan Özgürlüğü Aktivistleri, Kuzey Ormanları Savunması, İstanbul Kent Dayanışması ve Sarıyer Kent Dayanışması üyeleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin(İBB) inşa ettiği "Kısırkaya Geçici Sahipsiz Hayvan Bakımevi ve Bahçeli Yaşam Alanı" ile ilgili basın toplantısı düzenledi.Binlerce hayvanın bir yere toplanmasını eleştiren aktivistler düzenledikleri basın toplantısında, barınakla bir hayvan tecrit merkezi inşa edildiğini söylediler.
 • Küçükçekmece'de minibüsçüler kontak kapattı! - Kadir_Topbaş/
  Küçükçekmece'de minibüsçüler kontak kapattı!27.01.2015
  GündemKüçükçekmece'de 6 farklı hatta çalışan bir grup minibüsçü, Ulaşım Koordinasyon Müdürlüğü (UKOME) kararıyla bölgede yeni bir hattın hizmete girmesini kontak kapatarak protesto etti.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»