Cemil Çiçek


 • Meclis hatırası hafriyata gömüldü - cemil çiçek

  Meclis hatırası hafriyata gömüldü17.12.2014

  Ankara

  Eskişehir Yolu’nda Meclis Başkanı Cemil Çiçek’le Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun törenle açtığı ‘Hatıra Ormanı’nın çevresi, iki buçuk yılın ardından hafriyata gömüldü.
 • Meclis’te son görev - cemil çiçek

  Meclis’te son görev16.12.2014

  GÜNDEM

  HAYATINI kaybeden 13’üncü Dönem Siirt Milletvekili Misbah Ongan için TBMM’de tören düzenlendi.
 • Ayşe ARMAN

  Kadınları hiçe sayan rezil anlayış - cemil çiçek

  Kadınları hiçe sayan rezil anlayış15.12.2014

  YAZARLAR

  ÖNCE gazeteci arkadaşım Kübra Par’ı tebrik ediyorum.Parlak röportajlarına Tuğrul İnançer’le yaptığı söyleşiyi de ekledi.
 • Tüm gelişmeleriyle 14 Aralık operasyonu - cemil çiçek

  Tüm gelişmeleriyle 14 Aralık operasyonu15.12.2014

  GÜNDEM

  Türkiye dün pazar sabahına yeni bir operasyon haberiyle uyandı.Polis, çok sayıda çevik kuvvetin desteğiyle Zaman gazetesinin Yenibosna'daki merkezine baskın düzenlerken, bazı dizi yapımcıları da sabahın erken saatlerinde gözaltına alındı.Hakkında gözaltı kararı bulunan kişi sayısının 31 olduğu ifade ediliyor.Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı ve Samanyolu Medya Grup Başkanı Hidayet Karaca hakkında da gözaltı kararı alındı.İşte dün sabah yaşanan 14 Aralık operasyonuyla ilgili tüm gelişmeler.
 • Adli bir olaymış - cemil çiçek

  Adli bir olaymış14.12.2014

  GÜNDEM

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş'ın vefat eden ağabeyi Ahmet Elitaş'ın cenaze namazına katılmak için geldiği Kayseri'de '14 Aralık Operasyonu' ile ilgili şöyle konuştu: “Radyodan duyduğuma göre adli bir olaymış.Ben bu aşamada herhangi bir şey söyleyemem.İlk defa yapılan bir şey değil.Hepimizin temennisi; gerçeklerin ortaya çıkarılması.”
 • Cemil Çiçek: İlk kez olmuyor - cemil çiçek

  Cemil Çiçek: İlk kez olmuyor14.12.2014

  GÜNDEM

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, ’14 Aralık Operasyonu’nu değerlendirilirken, "İlk defa yapılan bir şey değil.Hepimizin temennisi; gerçeklerin ortaya çıkarılması" dedi.
 • AK Parti, CHP, MHP ve HDP'den operasyon açıklaması - cemil çiçek

  AK Parti, CHP, MHP ve HDP'den operasyon açıklaması14.12.2014

  GÜNDEM

  AK Parti ve CHP'den 14 Aralık operasyonuna ilişkin açıklamalar yapıldı.CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu 'Bu bir darbe sürecidir' derken, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş 'Yapılan işlemin sonucunu göreceğiz' diye konuştu.Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu da 'Yanlış yapan bedelini öder' dedi.
 • Yalçın DOĞAN

  Seçime erken vuruş - cemil çiçek

  Seçime erken vuruş13.12.2014

  YAZARLAR

  KANAL A’da bir programda Atatürk’e “Rüşvetçi” deniyor, yayıncı kuruluşları denetlemekle görevli RTÜK’teki iki üye, Ali Öztunç ile Süleyman Demirkan Kanal A‘ya ceza verilmesini istiyor.
 • Vekillere ömür boyu kırmızı pasaport - cemil çiçek

  Vekillere ömür boyu kırmızı pasaport12.12.2014

  GÜNDEM

  Türk Parlamenterler Birliği’nin (TPB) girişimiyle harekete geçen TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Meclis raflarında bekleyen TBMM Üyeliği Kanun Teklifi’nin seçimden önce yasalaştırılması amacıyla partilerin temsilcileriyle görüştü.
 • Arınç’tan sürpriz çıkış: Üç gün konuşurlar dördüncü gün biter - cemil çiçek

  Arınç’tan sürpriz çıkış: Üç gün konuşurlar dördüncü gün biter11.12.2014

  GÜNDEM

  TBMM bütçesinin görüşüldüğü Meclis Genel Kurulu’nda seçimden önce milletvekili maaşlarının arttırılması ve “statü kanunu” olarak bilinen düzenlemelerin yasalaştırılması amacıyla sürpriz girişim ortaya çıktı.Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Meclis Başkanı Cemil Çiçek’in devreye girip düzenlemeyi gelecek ayın başında Genel Kurul gündemine getirmesini isteyerek, “Bizden öncekilerin hepsi yazlıklara kavuştu.Villaları var.Ne lafı olacak, üç gün konuşurlar dördüncü gün biter kardeşim.Bu dönemin bir şerefi olsun” dedi.
 • Konserve çeşidinden çok Müslümanlık çeşidi çıktı - cemil çiçek

  Konserve çeşidinden çok Müslümanlık çeşidi çıktı10.12.2014

  GÜNDEM

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, İslam dünyasının çok ciddi bir bilgi kirliliğiyle karşı karşıya olduğunu belirterek, “Bu bilgi kirliliğinin önemli bir kısmı da dini alanda yaşanıyor.Bunu görmemiz lazım.Konserve çeşidinden fazla Müslümanlık çeşidi çıktı” dedi.
 • Kılıçdaroğlu: Saray’ı yıkacak olan sizsiniz - cemil çiçek

  Kılıçdaroğlu: Saray’ı yıkacak olan sizsiniz10.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Sarayı ile ilgili “Güçleri yetiyorsa yıksınlar” sözünü hatırlatarak, “Sayın Davutoğlu, siz kaçak saray konusunda niçin hiç konuşmuyorsunuz? Başbakanlık binası olarak yapılan binayı hangi gerekçeyle Cumhurbaşkanlığı’na tahsis ettiniz.Size meydan okuyor Sayın Davutoğlu.Yıkılacak olursa onu yıkacak olan sizsiniz” dedi.
 • Davutoğlu 'Sizle de problemimiz var' - cemil çiçek

  Davutoğlu 'Sizle de problemimiz var'10.12.2014

  GÜNDEM

  Meclis Genel Kurulu’nda 2015 bütçesinin görüşmelerinde Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik “darbecisiniz” suçlaması Meclis’i karıştırdı.CHP’lilerin sert tepki gösterdiği bu sözlerle tansiyon yükseldi.Davutoğlu’nun, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’la samimiyetlerine ilişkin “İlişkimiz ölümle de bitmez, dünya ahiret kardeşiz, biz söz verdik mi mezara kadardır mezara” sözleri de bütçe görüşmelerine damga vurdu.
 • Meclis'te 2015 yılı bütçe görüşmeleri başladı - cemil çiçek

  Meclis'te 2015 yılı bütçe görüşmeleri başladı10.12.2014

  GÜNDEM

  2015 yılı bütçe görüşmeleri Meclis Genel Kurulu'nda başladı.Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye ekonomisinin, 2014 yılında bir miktar yavaşlayarak yüzde 3,3 büyüyeceğini tahmin ettiklerini belirterek, "Bugün 3.çeyrek rakamı çıktı; yüzde 1,7.Bu aslında öngördüğümüze yakın, biz yüzde 2,2 olarak görüyorduk.Buradaki temel sapma tarım sektöründen kaynaklanıyor" dedi.CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ise yaptığı konuşmada, hükümetin ekonomi ve dış politikasını eleştirdi.HDP Grubu adına konuşan Hakkâri Milletvekili Adil Zozani ise, Türkiye'de fiili bir başkanlık sisteminin uygulandığını söyledi.Zozani'den sonra Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli de konuştu.
 • CHP'den torpil listesi iddiası - cemil çiçek

  CHP'den torpil listesi iddiası08.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, KPSS üzerinden hükümeti eleştirdi."İş umutları binlerce gencin başka bir bahara kalıyor.Ya da bir AKP yetkilisinin bir kartvizit tavsiyesine kalıyor.İntihar eden 20 gencimizin katili, bu uygulamayı yapanlardır.Nasıl rahat uyuyorsunuz.1100 odalı değil, 5500 odalı sarayın olsa ne olur? Nasıl rahat yatabiliyorsun.20 genç kara toprakta" dedi.
 • Alevi sitesi ‘kara liste’ kurbanı - cemil çiçek

  Alevi sitesi ‘kara liste’ kurbanı07.12.2014

  GÜNDEM

  TBMM Başkanvekili Sadık Yakut, ‘www.alevikulturdernekleri.com’ isimli internet sitesine Meclis’ten erişilmemesiyle ilgili, “Uluslararası veri tabanları internet sitelerini (oyun, eğitim, porno vb.) sertifikalarına göre sınıflandırmaktadır.Yanlış sertifika edinen ya da hiçbir sertifikaya sahip olmayan siteleri kara listeye alabilmektedir.Bahsedilen siteye erişim esnasında, kurumsal güvenlik sistemlerimizin kullandığı uluslararası veri tabanındaki site kategorisinin yanlış belirlenmesinden dolayı sıkıntılar yaşanmıştır” dedi.
 • TBMM Başkanı Cemil Çiçek: Birçok şeye Cumhuriyet’le ulaştık - cemil çiçek

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek: Birçok şeye Cumhuriyet’le ulaştık07.12.2014

  GÜNDEM

  MECLİS Başkanı Cemil Çiçek, Ömer Tuğrul İnançer’in “İnkilap mı? İnkilap ne demek biliyor musunuz? ‘Köpekleştirme’ demektir.Bu memlekette inkilap (köpekleştirme) yapılmıştır” dediği Meclis personelini eğitim konferansıyla ilgili gelişmelere el koydu.Resmi ziyarette bulunduğu Umman’ın başkenti Muskat’tan İnançer’in değerlendirmelerine tepki gösteren Çiçek, soruşturma başlatacaklarını belirterek şunları söyledi:
 • (Köpekleştirme) şahsiymiş - cemil çiçek

  (Köpekleştirme) şahsiymiş06.12.2014

  GÜNDEM

  Ömer Tuğrul İnançer'in 1 Kasım 1928 Harf Devrimi ile ilgili sarf ettiği “İnkilap mı? İnkilap ne demek biliyor musunuz ‘Köpekleştirme’ demektir.Bu memlekette inkilap (köpekleştirme) yapılmıştır" sözleri büyük tepki çekti.CHP’li Akif Hamzaçebi çağıranları istifaya davet ederken, MHP’li Oktay Vural bu sözlerin Türk milletine hakaret olduğunu söyledi.Skandal sözlerin yayınlanmasından sonra gözler Meclis Başkanlığı'na çevrildi.Meclis'ten beklenen açıklama Meclis Başkanı Cemil Çiçek'in Umman'da olması nedeniyle Türkiye Büyük Millet Başkanlığı İdari Teşkilatı'ndan yapıldı.
 • CHP'li Tekin iç güvenlik yasasını eleştirdi - cemil çiçek

  CHP'li Tekin iç güvenlik yasasını eleştirdi05.12.2014

  Ege

  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, iç güvenlikle ilgili yasal düzenleme konusunda iktidarı eleştirdi, "Bu, sıkıyönetim yasası.2015 seçimleri çok önemli, AKP eridiği için sıkıyönetim yasasını getirmek istiyor" dedi.
 • Berkin Elvan'ın annesi o görüntülere dayanamadı - cemil çiçek

  Berkin Elvan'ın annesi o görüntülere dayanamadı05.12.2014

  GÜNDEM

  Sanatçı Yavuz Bingöl’ün tartışma yaratan açıklamalarının ardından CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün, Meclis’te Berkin Elvan’ın ailesi ile birlikte basın toplantısı düzenledi.Berkin Elvan'ın vurulduğu olaylara ilişkin görüntüleri ilk kez izleyen Berkin'in annesi Gülsüm Elvan, gözyaşlarını tutamayarak fenalaştı.Bu arada Elvan ailesi, Yavuz Bingöl'e 5 kuruşluk dava açıyor.
 • Taha AKYOL

  Nereden nereye? - cemil çiçek

  Nereden nereye?03.12.2014

  YAZARLAR

  ULUSLARARASI Şeffaflık Örgütü, dün açıkladığı “Yolsuzluk Algı Endeksi”nde Türkiye’nin sırasını 11 basamak birden düşürdü.
 • Yalçın BAYER

  ‘Tuğçe = Medeni cesaret iyi kalplilik, saygı’ - cemil çiçek

  ‘Tuğçe = Medeni cesaret iyi kalplilik, saygı’02.12.2014

  YAZARLAR

  GÜNLERDİR Almanya’nın gündemi 23 yaşındaki Tuğçe Albayrak.
 • CHP'ye 'Hakkı Köylü' cevabı - cemil çiçek

  CHP'ye 'Hakkı Köylü' cevabı02.12.2014

  GÜNDEM

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, CHP Grup Başkanvekillerinin, AK Parti Kastamonu Milletvekili, Meclis Soruşturma Komisyonu Başkanı Hakkı Köylü'nün, komisyon üyeliğinin sona erdirilmesi yönünde yaptığı başvuruya, "Başkanlığımızca adli sürece müdahale niteliği taşıyacak bir işlem tesis edilmesi mümkün bulunmamaktadır" yanıtını verdi.
 • Gazetecilerin araçlarına basın otoparkı yasaklandı - cemil çiçek

  Gazetecilerin araçlarına basın otoparkı yasaklandı02.12.2014

  GÜNDEM

  MECLİS, gazetecilere yönelik yeni bir yasakla tartışma konusu oldu.Gazetecilerin, TBMM ana binasında basın kapısının karşısında 1960’lardan beri gazetecilerin kullandığı açık otoparka parlamento muhabirlerinin araçlarını park etmeleri yasaklandı.
 • Şükrü KÜÇÜKŞAHİN

  AKP’de içten içe sızlanmalar - cemil çiçek

  AKP’de içten içe sızlanmalar30.11.2014

  YAZARLAR

  BAŞLIKTAKİ ‘sızlanma’ hafif bile kalabilir; çünkü AKP’de kapalı kapılar ardında, ciddi hayal kırıklıkları yaşanıyor, sert eleştiri ve itirazlar yapılıyor.
 • Taha AKYOL

  Cemil Çiçek’ten şeffaflık çağrısı - cemil çiçek

  Cemil Çiçek’ten şeffaflık çağrısı30.11.2014

  YAZARLAR

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, iktidar ve muhalefetteki bütün partilere hitaben “şeffaflık” çağrısı yaptı.
 • Mehmet Ali Şahin eşinin cenazesinde ağladı - cemil çiçek

  Mehmet Ali Şahin eşinin cenazesinde ağladı28.11.2014

  GÜNDEM

  Ankara’da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin’in eşi Saniye Şahin, Karabük’ün Ovacık İlçesi’ne bağlı Ekincik Köyü’nde toprağa verildi.TBMM Başkanı Cemil Çiçek’in de katıldığı cenaze töreninde 40 yıllık hayat arkadaşının tabutunu omuzlayan Mehmet Ali Şahin, gözyaşlarını tutamadı.
 • CHP, TBMM Başkanlığı'na başvurdu: ''Hakkı Köylü'nün üyeliğini sona erdirin'' - cemil çiçek

  CHP, TBMM Başkanlığı'na başvurdu: ''Hakkı Köylü'nün üyeliğini sona erdirin''28.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Grup Başkanvekilleri Akif Hamzaçebi, Engin Altay ve Levent Gök, TBMM Başkanlığı'na başvurarak, Soruşturma Komisyonu Başkanı Hakkı Köylü'nün üyeliğini sona erdirilmesini istedi.
 • Taha AKYOL

  3Y nedir? - cemil çiçek

  3Y nedir?27.11.2014

  YAZARLAR

  KİMYA sorusu değil, iktidar partisinin 2001’deki programında yer alan Yolsuzluk, Yoksulluk ve Yasaklarla mücadele taahhüdünün kısaltılmışı.
 • Cemil Çiçek özür dilesin - cemil çiçek

  Cemil Çiçek özür dilesin27.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Edirne’de partililere seslendi.
 • fHüküm kesinleşene dek herkes masum - cemil çiçek

  fHüküm kesinleşene dek herkes masum27.11.2014

  GÜNDEM

  AK Partili dört eski bakan hakkındaki suçlamaları soruşturan Meclis komisyonunun haberlerine yayın yasağı getirilmesiyle ilgili tartışma sürüyor.Meclis’te dün yapılan değerlendirmeler özetle şöyle:
 • CHP'li Gürsel Tekin: CHP olarak yasaklarınızı deleceğiz - cemil çiçek

  CHP'li Gürsel Tekin: CHP olarak yasaklarınızı deleceğiz27.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, "Sen o parlamentonun başkanısın.Nasıl oluyor da Komisyon Başkanı hiç kimseye danışmadan, komisyon kararı olmadan, bu kararı alabilir? Eşkıya mısınız, hukuk tanımaz mısınız? Ancak siz hangi yasağı getirirseniz getirin yemişiz sizin yasağınızı.CHP olarak bütün yasaklarınızı deleceğiz" dedi.
 • Kemal Kılıçdaroğlu: Davutoğlu seni seviyorum - cemil çiçek

  Kemal Kılıçdaroğlu: Davutoğlu seni seviyorum27.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Milli İstihbarat Teşkilatı'nın (MİT) milli olması gerektiğini belirterek, "Bir siyasi partiye hizmet eden kuruluş gayri millidir.Milletvekilini fişlersin, CHP'li iş adamını fişlersin, genel başkanını 'Mercek altına aldım' dersin.Sonra 'Ey Kılıçdaroğlu bunun belgesi nerede' dersin.Davutoğlu, seni seviyorum.İyi bir adamsın.Boynunda bir davul olduğunu biliyorum ama tokmağı artık eline al.Ben senin için diyorum" dedi.Kılıçdaroğlu, MİT'le ilgili iddialarını kanıtlayacak başka belgeleri, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na, kendisini ziyarete gelmesi halinde gösterebileceğinin söyledi.
 • Çiçek: 'Soruşturma komisyonunun çalışmaları gizlidir' - cemil çiçek

  Çiçek: 'Soruşturma komisyonunun çalışmaları gizlidir'27.11.2014

  GÜNDEM

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, soruşturma komisyonu ile ilgili yayın yasağında imzası olduğu iddialarını reddererek; "Benim başvurmadığım ortada, sanki ben başvurdum gibi kıyamet kopuyor.Meclis Soruşturması'yla ilgili 110.madde 'Komisyon çalışmaları gizlidir' diyor.Ben koymadım, doğrudur yanlıştır.Reel olanda, gerçek olan budur" dedi.
 • Kılıçdaroğlu'ndan TBMM Başkanı Çiçek'e 'Özür dile' çağrısı - cemil çiçek

  Kılıçdaroğlu'ndan TBMM Başkanı Çiçek'e 'Özür dile' çağrısı27.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Edirne’de 17 Aralık soruşturmasına getirilen yayın yasağı üzerinden TBMM Başkanı Cemil Çiçek’ i eleştirdi.
 • CHP MYK İstanbul'da toplandı - cemil çiçek

  CHP MYK İstanbul'da toplandı27.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Parti Sözcüsü Haluk Koç, Başbakan Ahmet CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısı partinin İstanbul İl Başkanlığı’nda yapıldı.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda gündeme ilişkin konular ele alındı.
 • Haberler zorladı - cemil çiçek

  Haberler zorladı26.11.2014

  GÜNDEM

  YAYIN yasağı kararı alınması için mahkemeye başvuran 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet suçlamalarını soruşturan Meclis Komisyonu’nun AK Partili Başkanı Hakkı Köylü, “Bu konuda yapılan haberler bizi zorladı” sözleriyle başvurusunu savundu.
 • Başbakan usulsüz talimat vermez - cemil çiçek

  Başbakan usulsüz talimat vermez26.11.2014

  GÜNDEM

  4 eski AK Partili bakan hakkındaki yolsuzluk ve rüşvet suçlamalarını soruşturan Meclis Komisyonu’na 1.5 saat ifade veren eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, “Ne yaptıysam Başbakan’ın talimatıyla yaptım” sözü için, “Bu tip konular her zaman Başbakan’a sorulur.Başbakan’ın verdiği talimatta sorun olmadığı için usulsüzlük olmaz” dedi
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Öngörülebilir bir hukuk düzeni :) - cemil çiçek

  Öngörülebilir bir hukuk düzeni :)26.11.2014

  YAZARLAR

  TBMM Soruşturma Komisyonu Başkanlığı istedi, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı mahkemeye gitti, nöbetçi Sulh Ceza Hâkimi de “rüşvet ve yolsuzluk soruşturmasına” yayın yasağı getirdi!
 • Erdoğan Bayraktar ifade verdi - cemil çiçek

  Erdoğan Bayraktar ifade verdi26.11.2014

  GÜNDEM

  Dört eski Bakan ile ilgili Soruşturma Komisyonu, Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Erdoğan Bayraktar'ı "şüpheli" sıfatıyla dinledi.
 • Bayraktar'ı dinlemeye 2 CHP'li gelmedi - cemil çiçek

  Bayraktar'ı dinlemeye 2 CHP'li gelmedi26.11.2014

  GÜNDEM

  TBMM'de, çalışmalarına yayın yasağı konulan 4 eski bakanla ilgili yolsuzluk iddialarını soruşturma komisyonunda bugün Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar dinlendi.
 • Yayın yasağı başvurusunu komisyon başkanı yapmış - cemil çiçek

  Yayın yasağı başvurusunu komisyon başkanı yapmış26.11.2014

  GÜNDEM

  TBMM'de 17 Aralık süreciyle bağlantılı olarak dört eski bakan hakkında kurulan soruşturma komisyonunun çalışmaları konusundaki yayın yasağı başvurusunun, bizzat Komisyon'un başkanı tarafından yapıldığı ortaya çıktı.
 • TBMM Başkanı Cemil Çiçek: Ben başvurmadım - cemil çiçek

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek: Ben başvurmadım26.11.2014

  GÜNDEM

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, CHP İstanbul Bölge Toplantısında gerçekleştirdiği konuşma sırasında kendisi hakkında açıklamalarda bulunan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na cevap verdi.
 • CHP yayın yasağı kararı nedeniyle soru önergesi verdi - cemil çiçek

  CHP yayın yasağı kararı nedeniyle soru önergesi verdi26.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, 4 eski bakanla ilgili Meclis Soruşturma Komisyonu’nun çalışmalarıyla ilgili yayın yasağı kararı nedeniyle TBMM Başkanı Cemil Çiçek’e yazılı olarak yanıtlaması istemiyle soru önergesi verdi.
 • Meclis'te dört bakan için kurulan komisyona yayın yasağı - cemil çiçek

  Meclis'te dört bakan için kurulan komisyona yayın yasağı25.11.2014

  GÜNDEM

  DÖRT eski bakan hakkında kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu haberlerine yayın yasağı getirildi.Yayın yasağının gerekçesi şu: “Eski Bakanlar Mehmet Zafer Çağlayan, Muammer Güler, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar’ın kişilik haklarının zedelenmesinin önlenmesi, şöhret ve diğer haklarının korunması…”
 • Gila BENMAYOR

  Oysa Edirne’nin hayalleri vardı - cemil çiçek

  Oysa Edirne’nin hayalleri vardı24.11.2014

  YAZARLAR

  ŞEHİRLERİN hayalleri aslında yöneticilerinin vizyonu.
 • Neferlere Ankara turu - cemil çiçek

  Neferlere Ankara turu21.11.2014

  Ankara

  Milli Eğitim Bakanlığı, Öğretmenler Günü’nde 204 eğitim neferini Ankara’da ağırlıyor.Engelli öğrencisine gönüllü ders anlatan, kendi olanaklarıyla hizmet verdiği okulu boyayan fedakar öğretmenler Başkent’e konuk oluyor.
 • Milli Saraylar'a ait kafeleri 4 kişilik heyet denetleyecek - cemil çiçek

  Milli Saraylar'a ait kafeleri 4 kişilik heyet denetleyecek21.11.2014

  EKONOMİ

  MECLİS Başkanlık Divanı, Milli Saraylar’ın Boğaz’a nazır kafe-restoranlarının işletmesinde usulsüzlük ve yandaş kayırmacılığı yapıldığına dönük iddialar üzerine özel bir muhakkik heyetince denetim yapılmasına karar verdi.
 • Eğitimin 204 neferi başkentte - cemil çiçek

  Eğitimin 204 neferi başkentte21.11.2014

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB), 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Ankara'da ağırlayacağı 204 eğitim neferi arasında, engelli öğrencisine evinde gönüllü ders anlatandan, kahvehaneye kitaplık yapana, down sendromlu öğrencisine konuşmayı öğretenden, kendi olanaklarıyla okulunun badana boyasını yaptırana kadar, birçok fedakar öğretmen yer alıyor.
 • Çocuk hakları için oyun oynadılar - cemil çiçek

  Çocuk hakları için oyun oynadılar20.11.2014

  Eğitim

  Hayata Destek Derneği, Dünya Çocuk Hakları Günü’nde çocukların mevsimlik tarım işçiliğinde çalışmasının önüne geçmek için ‘#çocukolduk’ kampanyası düzenleyerek Kadıköy’de ve Türkiye’deki beş farklı üniversite kampüsünde, onlarca gönüllüyle birlikte oyunlar oynadı.
içinde

Cemil Çiçek


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz