Aydın Doğan


 • Nimet Cebeci son yolculuğuna uğurlanıyor - aydın doğan

  Nimet Cebeci son yolculuğuna uğurlanıyor18.12.2014

  GÜNDEM

  DOĞAN Haber Ajansı (DHA) Genel Müdürü Uğur Cebeci’nin, önceki gün hayatını kaybeden 92 yaşındaki annesi, emekli öğretmen Nimet Cebeci için Ataköy 5.Kısım Cami’nde tören düzenlendi.Nimet Cebeci’nin cenazesi, yarın sabah uçakla memleketi Samsun’a götürülerek toprağa verilecek.
 • 26.Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri sahiplerini buldu - aydın doğan

  26.Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri sahiplerini buldu13.12.2014

  GÜNDEM

  AYDIN Doğan Vakfı (ADV) tarafından nitelikli medya çalışanı yetişmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen 26.Genç İletişimciler Yarışması’nda dereceye giren öğrenciler, Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleştirilen törenle ödüllerini aldı.33 üniversitenin İletişim Fakültelerinden Yazılı, Görsel, İşitsel, Reklam, Halkla İlişkiler ve İnternet Yayıncılığı dallarında 1351 öğrencinin 1057 çalışma ile katıldığı yarışmada, Seçici Kurullar tarafından 19 üniversitenin 113 öğrencisi 64 proje ile ödüllere değer görüldü.
 • 2 milyon 100 bin lira - aydın doğan

  2 milyon 100 bin lira07.12.2014

  Paparazzi

  Boğaziçi Üniversitesi, kuruluşunun 151.Yılını “Efsanelerle Boğaziçi” adlı baloyla kutladı.
 • 717 liseliye 5 bin set - aydın doğan

  717 liseliye 5 bin set06.12.2014

  GÜNDEM

  ‘BABA Beni Okula Gönder’ kampanyası kapsamında 2006’da Aydın Doğan Vakfı'nın Erzurum Nene Hatun Kız Lisesi bahçesine yaptırdığı Aydın Doğan Kız Öğrenci Yurdu'nda kalan 41, 12'nci sınıf öğrencisine üniversiteye hazırlık seti verildi.
 • Uğur Ekşioğlu son yolculuğuna uğurlandı - aydın doğan

  Uğur Ekşioğlu son yolculuğuna uğurlandı06.12.2014

  EKONOMİ

  Koç Grubu’nun tarihinde önemli bir yeri olan eski CEO’lardan ve Beşiktaş'ın eski 2.başkanı Uğur Ekşioğlu bugün son yolculuğuna uğurlandı.
 • VIP kulak - aydın doğan

  VIP kulak02.12.2014

  GÜNDEM

  2008-2009 yılları arasında sektörlerinin ileri gelen 160 ünlü isminin, “istihbari dinleme” adı altında, ‘terör ve organize suç örgütü üyesi oldukları gerekçesiyle’ dinlendiği belirlendi.Hürriyet Gazetesi’nin santral numaralarından Doğan Holding’in üst düzey yöneticilerinin neredeyse tamamı dinlenmiş.Listede işadamları Ferit Şahenk’ten, Ali Koç ve Mehmet Emin Karamehmet’e, eski Genelkurmay Başkanları İsmail Hakkı Karadayı’dan, Hüseyin Kıvrıkoğlu’na, gazeteci Mehmet Yakup Yılmaz’dan, Yılmaz Özdil, Uğur Dündar ve Can Dündar’a kadar çok sayıda isim var.
 • Yaşar SÖKMENSÜER

  Yalnızlığın başkenti - aydın doğan

  Yalnızlığın başkenti28.11.2014

  YAZARLAR

  BİR zamanlar şiir turist değildi; her şairin ayak izini, dizesini bıraktığı Ankara’da.Bu şehirde doğmasa da… Sanki hepsi Cemal Süreya’nın “Şair arkadaş, bir derdin mi var? Bir şeyler mi çıkartmak istiyorsun derdinden? Ankara’ya gelmelisin.” davetine icabet etmişti.
 • Ahmet HAKAN

  Artık köşe yazısıyla mafyacılık yapılıyor - aydın doğan

  Artık köşe yazısıyla mafyacılık yapılıyor23.11.2014

  YAZARLAR

  “CEM Küçük” adlı tetikçi, son yazısında şunları yazdı:
 • Yalçın BAYER

  Tevfik İleri, imam hatip okulları, Köy Enstitüleri - aydın doğan

  Tevfik İleri, imam hatip okulları, Köy Enstitüleri19.11.2014

  YAZARLAR

  CUMHURBAŞKANI, Ankara’da ve eski bakanlardan Tevfik İleri’nin adının verildiği, imam hatip lisesi açılışında, imam hatip gençliğine özel bir hitapla, “bu emanetleri koruyun, bilgi yetmez, hikmet sahibi olun” nasihatında bulundu.
 • Baba Beni Okula Gönder’in yurt yöneticileri eğitimde - aydın doğan

  Baba Beni Okula Gönder’in yurt yöneticileri eğitimde17.11.2014

  Eğitim

  ‘Baba Beni Okula Gönder’ kampanyası kapsamında yaptırılan 33 kız öğrenci yurdunun yöneticilerine verilen eğitimin 6’ncısı Aydın Doğan Vakfı’nın ev sahipliğinde İstanbul’da başladı.
 • Bakandan Kıraç’a yerli ziyareti - aydın doğan

  Bakandan Kıraç’a yerli ziyareti16.11.2014

  EKONOMİ

  CAPITAL’in Türkiye’nin en iyi şirketlerini ödüllendirdiği gecede onur ödülü alan Kıraça Holding Başkanı İnan Kıraç, “İlk yerli otomobili ben yapmak istiyorum” deyince Bakan Işık hemen ziyaret kararı aldı.
 • Ödüller haftası - aydın doğan

  Ödüller haftası12.11.2014

  Avrupa

  BERLİN’de geçtiğimiz günlerde adeta bir ödüller haftası havası esti.
 • ‘Sign of the City Awards’ gecesinde Türkiye’nin en iyileri ödül aldı - aydın doğan

  ‘Sign of the City Awards’ gecesinde Türkiye’nin en iyileri ödül aldı08.11.2014

  EKONOMİ

  HÜRRİYET’in öncülüğünde gerçekleşen Sign of the City Awards’ta gayrimenkul ve inşaat sektörünün en iyi projeleri seçildi.Gecede 24 proje alanında en iyi seçilirken, 4 jüri özel ödülü de sahibini buldu.500’den fazla sektör temsilcisinin katıldığı gecede yarışmanın gelenekselleştirilmesi ve uluslararası boyut kazanması için sinyaller verildi.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Enver değil de mangalcı girsin - aydın doğan

  Enver değil de mangalcı girsin07.11.2014

  YAZARLAR

  KÖŞE komşum, yeni bir A330 seyahatine çıkmadan önce, yokluğunda patlayacak zaman ayarlı bir bombayı ortaya bıraktı.
 • ‘Çözüm süreci ve kamu düzenine saygı birlikte yürümeli’ - aydın doğan

  ‘Çözüm süreci ve kamu düzenine saygı birlikte yürümeli’03.11.2014

  GÜNDEM

  Doğan Grubu Yayın İlkeleri Kurulu dün Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan’ın başkanlığında toplandı.
 • Doğan Yayın İlkeleri Kurulu toplandı - aydın doğan

  Doğan Yayın İlkeleri Kurulu toplandı03.11.2014

  EKONOMİ

  DOĞAN Yayın İlkeleri Kurulu toplantısı Hilton Oteli’nde gerçekleşti.Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan başkanlığındaki toplantıya, kurul üyelerinin yanı sıra medya grubu CEO ve genel yayın yönetmenleri de katıldı.
 • Doğan Yayın İlkeleri Kurulu toplandı - aydın doğan

  Doğan Yayın İlkeleri Kurulu toplandı03.11.2014

  GÜNDEM

  Doğan Yayın İlkeleri Kurulu toplantısı Hilton Oteli’nde gerçekleşti.Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan başkanlığındaki toplantıya, kurul üyelerinin yanı sıra medya grubu CEO ve genel yayın yönetmenleri de katıldı.
 • Yalçın BAYER

  Kaygılıyız ama biz de korumakta kararlıyız - aydın doğan

  Kaygılıyız ama biz de korumakta kararlıyız27.10.2014

  YAZARLAR

  91 yıl önce kurulan Cumhuriyetimiz, ulusal egemenlik temeline dayandırılan, hedefi çağdaş uygarlığa ulaşmak olan, ümmetten ulusa, kuldan yurttaşa kararlı bir dönüşümün ilk adımıydı.
 • Karikatürler Tunalı D&R’da - aydın doğan

  Karikatürler Tunalı D&R’da27.10.2014

  Ankara

  Aydın Doğan Vakfı'nın her yıl düzenlediği serbest konulu 31'inci Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi D&R Tunalı Hilmi'de açıldı.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Sen kimsin be - aydın doğan

  Sen kimsin be26.10.2014

  YAZARLAR

  Önceki gün, iki kişinin yakasına sarılıp, edep sınırımı da aşıp suratına avaz avaz haykırmak istedim.“Sen kimsin be!.”
 • Cumhuriyet’in canlı örneğiyim - aydın doğan

  Cumhuriyet’in canlı örneğiyim26.10.2014

  GÜNDEM

  Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi’nin açılış töreninde konuşan 9.Cumhurbaşkanı Demirel “Türkiye Cumhuriyeti herkese fırsat tanır.İşte Demirel’e tanımış.Bir köylü çocuğu.‘Herkese fırsat tanınıyor, bu fırsatları kullanın’ diyoruz.Çocuklarınız ülkeniz hizmetinde rol alsınlar.Önleri açıktır, misali benim” dedi.
 • Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi açıldı - aydın doğan

  Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi açıldı26.10.2014

  GÜNDEM

  Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in 50 yıllık siyasi yolculuğunun, memleketi İslamköy’den Çankaya’ya olan serüveninin bilgi ve belgeleriyle yer aldığı Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi, çok sayıda davetlinin katılımıyla açıldı.Demirel açılışta yaptığı konuşmada, bugünün ve geleceğin idarecilerine "Yola devam" diye seslendi, "Demokrasi sayesinde yapacaksınız.Demokrasi seyisinde eksik kalan hizmetler tamamlanır, yenileri yapılır.Bütün bu hizmetler yapılırken dikkat ettiğimiz şey demokrasi ve Türkiye’nin birliği ve beraberliğinin zedelenmemesidir" dedi.Demirel konuşmasında Atatürk'ü anarak "O bizim her şeyimizdir.Onu unuttuğumuzda her şeyi kaybederiz" dedi.
 • Emekli olduğu üniversiteye anaokulu yaptırdı - aydın doğan

  Emekli olduğu üniversiteye anaokulu yaptırdı25.10.2014

  Eğitim

  Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde uzun süre görev yaptıktan sonra 2000 yılında emekli olan Prof.Dr.Celalettin Atamanalp, üniversitedeki görevlilerin çocukları için 800 metrekarelik alanda adını taşıyan anaokulu yaptırdı.
 • Aydın Doğan’a ‘organik’ ödül - aydın doğan

  Aydın Doğan’a ‘organik’ ödül15.10.2014

  Ekonomi

  Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan’a ‘organik tarıma yaptığı katkılar’ için Dünya Organik Kongresi’nde kongre ödülü verildi.Aydın Doğan adına ödülü Doğan Holding CEO’su Yahya Üzdiyen aldı.
 • Doğan Holding’den Yeni Şafak yazarına dava - aydın doğan

  Doğan Holding’den Yeni Şafak yazarına dava14.10.2014

  Ekonomi

  DOĞAN Holding, dün bir açıklama yaparak Yeni Şafak gazetesi yazarı Cem Küçük’ün geçen pazar günkü köşesinde ortaya attığı “gerçekle uzaktan yakından ilgisi olmayan, tamamen hayal mahsulü, tehdit ve karalama maksatlı” iddialara karşı tüm yasal yollara başvurduğunu belirtti.
 • Doğan Organik ile model olduk - aydın doğan

  Doğan Organik ile model olduk13.10.2014

  Ekonomi

  DOĞAN Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, Kelkit ve çevresininde sürdürülebilir kalkınma sağlamak amacıyla 2002’de başlatılan Doğan Organik projesinin ticari bir faaliyetten çok bir sosyal sorumluluk girişimi olduğunu söyledi.
 • Doğan Organik bir sosyal sorumluluk girişimi - aydın doğan

  Doğan Organik bir sosyal sorumluluk girişimi12.10.2014

  Ekonomi

  Bu yıl 18'incisi düzenlenen ve 3 gün sürecek olan Dünya Organik Kongresi, Doğan Holding'in ana sponsorluğunda Harbiye'deki İstanbul Kongre Merkezi'nde başladı.
 • ‘Baba Beni Okula Gönder’ rol model - aydın doğan

  ‘Baba Beni Okula Gönder’ rol model10.10.2014

  Gündem2008

  Bugün, Birleşmiş Milletler tarafından ilan edilen ‘Dünya Kız Çocukları Günü’.Kızların hakları için çalışan ‘Girl Effect’ hareketi her yıl bu alanda öne çıkan “rol model” isimleri duyuruyor.
 • ‘Baba Beni Okula Gönder’ rol model - aydın doğan

  ‘Baba Beni Okula Gönder’ rol model10.10.2014

  Eğitim

  Bugün, Birleşmiş Milletler tarafından ilan edilen ‘Dünya Kız Çocukları Günü’.Kızların hakları için çalışan ‘Girl Effect’ hareketi her yıl bu alanda öne çıkan “rol model” isimleri duyuruyor.
 • Mehmet Sabancı'nın eşi Aysen Mulla Sabancı son yolculuğuna uğurlandı - aydın doğan

  Mehmet Sabancı'nın eşi Aysen Mulla Sabancı son yolculuğuna uğurlandı10.10.2014

  Ekonomi

  Tedavi gördüğü hastanede solunum yetmezliği sonucu önceki gün hayatını kaybeden Merhum Mehmet Sabancı'nın eşi Aysen Mulla Sabancı, son yolculuğuna uğurlandı.
 • Karikatürün ödül gecesi - aydın doğan

  Karikatürün ödül gecesi30.09.2014

  Keyif

  Sonuçları haziran ayında açıklanan 31’inci Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması’nın ödülleri önceki akşam düzenlenen törenle sahiplerine teslim edildi.Birinciliği Türkiye’den Kürşat Zaman’ın kazandığı yarışmada dereceye giren ilk üç isme ödülleri Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Aydın Doğan Vakfı Yönetim Kurulu Başkanvekili Vuslat Doğan Sabancı tarafından sunuldu.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Paralel olayına nasıl bakıyorum - aydın doğan

  Paralel olayına nasıl bakıyorum22.09.2014

  Yazarlar

  İKTİDARI destekleyen bir köşe yazarı arkadaşım, biraz da üslubumla dalga geçen şu mesajı atmış:
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Aydın Bey’in de imza atacağına eminim - aydın doğan

  Aydın Bey’in de imza atacağına eminim17.09.2014

  Yazarlar

  HEM Cumhurbaşkanı Erdoğan Katar’dan, hem de hükümet Ankara’dan aynı işareti verdi.
 • İkinci bebek sevinci - aydın doğan

  İkinci bebek sevinci04.09.2014

  Paparazzi

  Hanzade Doğan Boyner-Osman Boyner çiftinin ikinci çocukları dünyaya geldi.
 • Sabah gazetesine zorunlu bir yanıt - aydın doğan

  Sabah gazetesine zorunlu bir yanıt03.09.2014

  Gündem2008

 • Erdoğan’a 22, Gül’e 18 özel uçakla gittiler - aydın doğan

  Erdoğan’a 22, Gül’e 18 özel uçakla gittiler01.09.2014

  Ekonomi

  Vahap Munyar bugün Hürriyet gazetesinde yayımlanan yazısında Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün 19 Ağustos'ta verdiği veda resepsiyonu için 18 özel uçağın Ankara'ya geldiğini yazdı.Erdoğan'ın verdiği 30 Ağustos resepsiyonu için ise 22 özel uçak Ankara'ya inmiş.
 • Vahap MUNYAR

  Erdoğan’a 22 Gül’e 18 özel uçakla gittiler - aydın doğan

  Erdoğan’a 22 Gül’e 18 özel uçakla gittiler01.09.2014

  Yazarlar

  19 AĞUSTOS gecesi 11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün iş dünyasını da kapsayan veda resepsiyonunda Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı’yı aceleyle çıkarken gördüm:
 • Türkü sürprizi - aydın doğan

  Türkü sürprizi30.08.2014

  Gündem2008

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Başkomutan” sıfatıyla Çankaya Köşkü’nde verdiği ilk 30 Ağustos resepsiyonunda, “Yemen Türküsü”nü söyledi.Köşk’ün bahçesinde düzenlenen resepsiyona siyaset, iş dünyası, sanat ve spor camiasından katılanlar renkli görüntüler oluşturdu.Siyaset, sanat, spor ve iş dünyasından yaklaşık 3 bin 500 davetlinin geldiği resepsiyona muhalefet temsilcilerinin katılmaması dikkat çekti.
 • İsmet BERKAN

  TİB’i denetlemek kolay, zor olan polisi denetlemek - aydın doğan

  TİB’i denetlemek kolay, zor olan polisi denetlemek29.07.2014

  Yazarlar

  DOĞAN Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Aydın Doğan’ın telefonlarının 2009 yılında mahkeme kararıyla dinlendiği ortaya çıktı.
 • Maçlara Ahmet Kaya şarkıları ve Yasin dinleyerek hazırlanırım - aydın doğan

  Maçlara Ahmet Kaya şarkıları ve Yasin dinleyerek hazırlanırım05.07.2014

  Hayat

  İspanya’daki altın sezonun üzerinden geçerken de magazine yaptığı geometrik açıklamaları konuşurken de aynı kahkaha, aynı rahatlık…
 • 'Hak etmediğim plaketi evime bile sokmam' - aydın doğan

  'Hak etmediğim plaketi evime bile sokmam'02.07.2014

  Keyif

  Aydın Doğan Vakfı tarafından bu yıl 31’incisi düzenlenen Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması’nda birinciliği kazanan Antalyalı karikatürist Kürşat Zaman, ödüllü eserini Montreal, Dicaco ve Zagreb’de sergilenen karikatürlerden esinlenerek hazırladığı iddialarına Hürriyet Dünyası aracılığı ile cevap verdi.
 • Nuran ÇAKMAKÇI

  Robotik Laboratuvar - aydın doğan

  Robotik Laboratuvar28.06.2014

  Yazarlar

  Teknoloji hızla değişiyor, gelişiyor.Eğitimdeki yeri de artıyor.
 • Nuran ÇAKMAKÇI

  Robotik Laboratuvar - aydın doğan

  Robotik Laboratuvar28.06.2014

  Yazarlar

  Teknoloji hızla değişiyor, gelişiyor.Eğitimdeki yeri de artıyor.Geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye Stanford Üniversitesi’nden önemli bir bilim adamı İstanbul’a geldi.Stanford Üniversitesi Yapay Zeka Laboratuvarı Direktörü Prof.Dr.Qussama Khatib ile buluştuğumuzda eğitime birçok alana robotiğin gireceğini söyledi.
 • Robotik Laboratuvar - aydın doğan

  Robotik Laboratuvar27.06.2014

  Eğitim

  Teknoloji hızla değişiyor, gelişiyor.Eğitimdeki yeri de artıyor.Geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye Stanford Üniversitesi’nden önemli bir bilim adamı İstanbul’a geldi.Stanford Üniversitesi Yapay Zeka Laboratuvarı Direktörü Prof.Dr.Qussama Khatib ile buluştuğumuzda eğitime birçok alana robotiğin gireceğini söyledi.
 • Aydın Doğan Vakfı başarılı kız öğrencileri ağırladı - aydın doğan

  Aydın Doğan Vakfı başarılı kız öğrencileri ağırladı25.06.2014

  Hayat

  Aydın Doğan Vakfı, Baba Beni Okula Gönder kampanyası kapsamında yaptırılan yurtlarda kalan başarılı kız öğrencileri İstanbul’da ağırladı.Bu yıl okullarında üstün başarı gösteren 27 öğrenci 3 gün boyunca İstanbul’un tarihi mekanlarını ve müzelerini gezdi.Gezi’nin son gününde Kanal D binasında düzenlenen törenle öğrencilere Aydın Doğan Vakfı tarafından tablet bilgisayar hediye edildi.
 • Başarılı kızlar İstanbul’da - aydın doğan

  Başarılı kızlar İstanbul’da25.06.2014

  Gündem2008

  ‘BABA Beni Okula Gönder’ kampanyası kapsamında yaptırılan yurtlarda kalan ve bu yıl okullarında üstün başarı gösteren 27 öğrenci, Aydın Doğan Vakfı’nın (ADV) sponsorluğunda İstanbul gezisine katıldı.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Kimdi o ‘maliyeci’ - aydın doğan

  Kimdi o ‘maliyeci’23.06.2014

  Yazarlar

  BALYOZ denilen adalet utancının kurbanları tek tek çıkarken düşünüyorum.
 • Ahmet HAKAN

  Çok kullanışlı bir itirafçının palavrası - aydın doğan

  Çok kullanışlı bir itirafçının palavrası21.06.2014

  Yazarlar

  “CEMAAT” ile “hükümet” arasında çıkan savaşla birlikte hükümet yanlısı medya tarafından keşfedilen bir “cemaat itirafçısı” var.
 • Dışişleri’nde yaz kararnamesi - aydın doğan

  Dışişleri’nde yaz kararnamesi21.06.2014

  Gündem2008

  DIŞİŞLERİ Bakanlığı’nda yapılan atamalar neticesinde 2014 yaz dönemi kararnamesi hazırlandı.
 • Ustaları ile buluştular - aydın doğan

  Ustaları ile buluştular19.06.2014

  Keyif

  31’inci Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Seçici Kurul üyeleri İstanbul Ümraniye’deki Galeri 5’te genç karikatüristlerle buluştu.Genç yetenekler, dünyaca ünlü karikatüristlerle sohbet edip, onlardan çizim dersi aldılar.
 • Sema - Aydın Doğan Eğitim Parkı Açıldı

  Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Fındıkzade Eğitim Parkı, "TEGV Sema-Aydın Doğan Eğitim Parkı" olarak yeniden açıldı.

  http://www.cnnturk.com/2008/yasam/diger/10/14/sema.aydin.dogan.egitim.parki.acildi/496782.0/index.html


  Aydın Doğan'a Fedaral Liyakat Nişanı

  Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Doğan, Almanya Federal Cumhuriyeti tarafından Federal Liyakat Nişanı ile onurlandırıldı.

  http://www.cnnturk.com/2009/turkiye/07/21/aydin.dogana.federal.liyakat.nisani/535919.0/index.html


  Aydın Doğan İstanbul'un Vergi Rekortmeni

  İşadamı Aydın Doğan, 12 milyon 187 bin 634 TL tahakkuk eden vergi ile 2008 yılı İstanbul gelir vergisi rekortmeni oldu.

  http://www.cnnturk.com/2009/ekonomi/genel/04/15/aydin.dogan.istanbulun.vergi.rekortmeni/522543.0/index.html


  Aydın Doğan Ödülü Genco Erkal'ın

  Aydın Doğan Ödülü bu yıl tiyatro sanatçısı Genco Erkal'a verildi. Genco Erkal, ödül töreninde Ergenekon soruşturmasının son dalgasına tepki gösterdi, kendisine verilen 50 bin liralık ödülü, 12'nci dalga kapsamında dün günboyu aranan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne bağışladı.

  http://www.cnnturk.com/2009/kultur.sanat/sahne/04/13/aydin.dogan.odulu.genco.erkalin/522262.0/index.html


  Aydın Doğan Wall Street Journal'a konuştu

  Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Doğan, Doğan Yayın Holding'e verilen vergi cezasının ardından ilk kez konuştu. Wall Street Journal'a açıklamalarda bulunan Doğan, Başbakan Erdoğan'ı eleştirileri susturmak ve sessiz bir Türkiye yaratmak istemekle suçladı. Doğan, Andrew Higgins imzalı röportajda, "her şeyin temeli siyasi" ifadesini kullandı.

  http://www.milliyet.com.tr/Dunya/SonDakika.aspx?aType=SonDakika&ArticleID=1063169&Kategori=dunya&b=Aydin Dogan Wall Street Journala konustu&ver=85


  Aydın Doğan'a Liderlik Ödülü

  Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Doğan, liderliğin elbette hırs, azim ve ihtiras gerektirdiğini ancak, aklın ve vicdanın önüne geçen ihtirasın da felaket habercisi olacağını kaydetti.

  http://www.milliyet.com.tr/Ekonomi/SonDakika.aspx?aType=SonDakika&ArticleID=515456&Kategori=ekonomi&b=Aydin Dogana liderlik odulu&ver=57


  Aydın Doğan Babıali Şenliklerine katıldı

  TÜRKİYE Gazeteciler Cemiyeti'nin düzenlediği 2'nci Babıali Şenliği kapsamında cemiyet lokalindeki verilen brunchda, aralarında Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Doğan'ın da bulunduğu medya ve siyaset dünyasının ünlü isimleri buluştu.

  http://www.milliyet.com.tr/Yasam/SonDakika.aspx?aType=SonDakika&ArticleID=1103881&Date=29.07.2009&Kategori=turkiye&b=Aydin Dogan, Babiali Senliklerine katildi&ver=36


  Aydın Doğan Reuters'a Konuştu

  Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Doğan, Deniz Feneri davasının ardından, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la yaşanan tartışmaların nereye kadar süreceğinin, kendisine bağlı olmadığını söyledi.

  http://www.cnnturk.com/2008/turkiye/09/17/aydin.dogan.reutersa.konustu/493826.0/index.html


  Aydın Doğan olmanın zorluğu

  Aydın Bey ile meğerse ne kadar çok konuda konuşmuşuz. Bir önceki yazıda hemen hepsini özetlediğimi sanıyordum. Ama kalanlar olmuş. Bu ikinci yazı biraz da bu yüzden.

  http://www.milliyet.com.tr/Default.aspx?aType=YazarDetay&ArticleID=893525&AuthorID=67&Date=15.07.2008


  Doğan, Milliyet'te 30. yılını kutladı

  Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Doğan, Milliyet gazetesinde 30. yılını doldurdu.

  http://www.ekolay.net/haber/haber.asp?pid=2705&haberid=617785


  Victoria ödülü Aydın Doğan'a

  Doğal Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Doğan'a Altın Victoria Ödülü verildi.

  http://www.ekolay.net/haber/haber.asp?pid=64&haberid=575885


içinde

Aydın Doğan


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz