Pazar

www.mahmure.com

06.05.2001

Türkiye’nin ilk ve tek kadın portalı

E-kolay'ın kadın portalı mahmure'nin hazırlık çalışmaları 8 ay önce başladı ve geçen hafta da yayına başladı. Siz bakmayın adının pek bir mahmur olduğuna. Siteye girince göreceksiniz, mahmure canlı, enerjik bir profesyonel aslında. Onun tiryakisi olacak, kolay kolay bırakamayacaksınız...

Mahmure'de kadınlar için yok yok: Kariyer, annelik, güzellik, cinsellik, evlilik, diyet, çok okunan yazarlar, çarşı pazar fiyatları. Mahmure'den doğacak çocuğunuza isim seçebilir, sağlık sorunlarınızı uzmanlara danışabilirsiniz. Elinizdeki malzemelere göre özel yemek tarifleri alabilir, testlerle cinsel IQ'nuzu ölçebilirsiniz... Başka hangi kadın sitesinden bir anda bin 500 yemek tarifine ulaşabilir, yediklerinizin kalorisini hesaplayabilirsiniz?

Tanıdığınız yazarlar da her an güncellenen mahmurede: Hakkı Devrim, Kanat Atkaya, Cüneyt Özdemir, Füsun Önal ve Kanal D'nin Sahrap Ablası... Ayşe Arman ve Pakize Suda sizi biraz şaşırtacak. Onlar alışık olduğunuz köşe yazılarıyla değil, sizin itiraf ve sorunlarınız hakkındaki düşünceleriyle karşınıza çıkacaklar.

Evet, mahmurede yok yok diye boşuna söylemiyoruz.

Güzellik

Güzellik merkezlerinin tanıtımları, estetik operasyonlar, yeni ürünler, saç ve cilt bakımı, makyaj... Elbette uzmanlar bulunuyor. Makyaj konusunda Oya Tolga'ya, cilt konusunda Ece Erman'a, saç konusunda Metin Bahçecik'e ve estetik operasyonlar hakkında da Dr. Nezail Demirciler'e sorularınızı yöneltebilirsiniz. Oturduğunuz semtlere göre detayları ve fiyatlarıyla birlikte güzellik merkezleri ile fitness ve zayıflama merkezleri

Diyet & Fitness

Her bünyeye göre özel diyetler, hangi spor nasıl ve nerede yapılır, egzersizler, meditasyon, yoga. İsterseniz Kalorimetre ile o gün aldığınız kalorileri tek tuşla hesaplıyor, isterseniz diyetisyen ve fitness uzmanlarına soru sorabiliyorsunuz. Diyelim ki öğle yemeğinde ayarı fazla kaçırdınız. Bir de uykunuzu kaçırmamak için mahmure.com'u tuşlayıp yediklerinizi listeliyorsunuz. O da size ne kadar kalori aldığınızı söylüyor.

Moda & Stil

Türk ve yabancı modacılar hakkında öğrenmek istedikleriniz, dünya moda merkezlerinden defile kesitleri, alışveriş sırları, ucuzluk rehberi, giysilerinizle ilgili ipuçları bulacaksınız. Toplu iğne bölümünde ise ünlü modacı Özlem Süer'e sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Yemek

1500'ün üzerindeki yemek tarifini ister ülkelere, ister isme, isterseniz de yemek türlerine göre arayabiliyorsunuz. Ne Pişirsem interaktif bölümü mutfağınızda olan malzemeleri güzel bir yemeğe çevirmenizi sağlıyor. Yemek tariflerinin yanısıra püf noktaları, yeni ürünler, mutfak ölçüleri, beslenme ve gurme bölümleri yemek kültürü ile ilgili bir çok konu sunuyor.

Ev & Dekor

Antikacılar ve dekorasyon mağazaları ile ilgili bilgiler edinecek, mekan ve trendlerleri okuyacak ve Mimar Zeynep Kısakürek'e sorularınızı yöneltebileceksiniz. Ayrıca dekorasyon rehberi, adresleri ve özel mimar görüşleri.

Aşk & Evlilik

Evlilik ile ilgili tüm sorularınıza cevap niteliğinde. Evlilik dosyası, evlilik öncesi hazırlıklarınıza bir rehber olacak. Balayı merkezlerinden tatil mekanınızı seçecek, gelinlik modellerini ve aksesuarları inceleyecek ve ilişkinizle ilgili soruları aşk ve cinsellik bölümünde bulacaksınız.

Kariyer

İş hayatınızda bir rehber olacak. Meslekler ve tanıtımları, aylara göre iş hayatınızın yanısıra döviz çevirici, piyasalar, ajanda, astro, iş ve finans sözlüğü de günlük iş hayatınızda size destek olacak interaktif öğeler.

Anne & Çocuk

Hamilelik dosyası, çocuk hastalıkları, 1500'e yakın bebek ismi, annelik ve çocuk bakımı bölümleri bulunuyor. Bu bölümde ayrıca sanal dostunuz Sahrap Abla'ya çocuğunuz ve sizinle ilgili sorular sorabilecek, çocuk ve kadın hastalıkları hakkında uzman görüşleri alabileceksiniz.

Test Merkezi

Yemek karakterinizden, Cinsel IQ'nuzu hesaplayın'a kadar 13 test bulunuyor ve bu testlere hergün yenileri ekleniyor.

Alışveriş

Portal üzerinden alışveriş de yapabilirsiniz. Tüm ürünlerin fotoğrafları ve fiyatlarını görebilirsiniz. Ürünler sipariş edildikten iki gün sonra adrese teslim ediliyor.

Astroloji

Yıldızlar sizi nasıl etkiliyor? İstediğiniz anda Ata Nirun'dan astrolojik yorumları öğrenebilirsiniz.

BİLGİ VE EĞLENCE

İki genç kadın, Ayça Aral ve Başak Doğan hazırlıyor mahmureyi. Hedefleri mahmurenin kadınların istedikleri her bilgiye ulaşabilecekleri ve aynı zamanda eğlenebilecekleri bir adres olmasının yanısıra Türkiye'de kadın internet kullanıcılarının artması.

Mahmure testleri

Doğru işte misiniz?

Kendinize güveniyor musunuz?

Ne kadar hoşgörülüsünüz?

Aşk hayatınız tatminkar mı?

Cinsel dürtüleriniz güçlü mü?

Ne kadar maceracısınız?

Yemek karakteriniz?

Hangi doğum size göre?

Cinsel IQ'nuzu hesaplayın

Evinizi seviyor musunuz?

Onunla tekrar evlenir miydiniz?

Karı koca kavgaları

Diyet yapmalı mıyım?

 ADnet
Reklam için