MENÜ
Arşiv

Hürriyet

Hürriyet ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hürriyet haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 555 Hürriyet haberi bulunmuştur.
Nurten ERK TOSUNER

Hürriyet Haberleri

Hastane yarışına Anadolu’dan girdi hedefine 300 milyon doları koydu

ANADOLU Sağlık Merkezi’nin (ASM) hayata geçmesinde önemli rol oynayan ve yönetimini üstlenen Dr. Murat Dayanıklı, 2008 başında Esas Holding’le birlikte Birleşik Sağlık Kurumları’nı (BSK) kurarak Anadolu’ya açıldı. Anadolu şehir hastanelerini hedefleyen BSK, şu anda 6 olan hastane sayısını 2011 yılına kadar 20’ye, cirosunu da 300 milyon dolara çıkarmayı planlıyor.

21.6.2009

Unilever Türkiye dünyada 9’uncu oldu , Karaca’yı ’zirve’ye taşıdı

UNILEVER Türkiye, krize rağmen elde ettiği yüzde 15’lik büyümeyle Unilever dünyasındaki 150 ülke arasında 9’unculuğa yükseldi.

14.6.2009

395 milyon dolarlık projenin bu dönemde bitmesini istemem

GELECEK 4 yılda altı projeye 395 milyon dolarlık yatırım yapacaklarını söyleyen Tekfen Holding Emlak Geliştirme Grubu’ndan sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Erktin, "Projelerimizi bitirmeyi hedeflediğimiz 2010-2012 yıllarında ekonomide ciddi düzelme bekliyoruz. İyi ki bu ortamda bitirmiş halde satışı beklemiyoruz" dedi.

7.6.2009

Alışverişlerde para yerine banka kartı kullanılsa 77 milyar Euro sistemde kalır

TÜRKİYE’de kartlı sistemlerin tüketim harcamalarındaki payının yüzde 24 olduğunu belirten Visa Europe Bölge Genel Müdürü Berna Ülman, "Türkiye’de ATM’lerden kartla nakit çekilen rakam 77 milyar Euro. Bunun sistemde kalması için mücadele ediyoruz" dedi.

31.5.2009

Karamsarlık azalıyor, evler ve kredi ortalaması büyüyor

DD Mortgage Genel Müdürü Murat Aysan, son 10 gündür kredi ortalamaları ve yeni satın alınan evlerin büyüklüklerinin artmaya başladığını söyleyerek, "Ayağımızı gazdan kesmeden kredi vermeye devam ediyoruz. Yıl sonunda 120 milyon lira yeni kredi kullandırmış olacağız. Türkiye’de şu anda 38 milyar TL olan mortgage stokunun yıl sonunda 45-47 milyar TL’ye geleceğini tahmin ediyoruz" dedi.

24.5.2009

Kargodan çıktı, enerji ve konutta 3 milyar dolarlık projeye yöneldi

Son dönemde ağırlıklı olarak TOKİ projeleriyle adını duyuran Kuzu Grubu, kriz öncesi çıktığı nakliye sektöründen sonra gözünü konut ve enerji yatırımlarına dikti. Kuzu Grubu, devam eden 1 milyar dolarlık inşaatın yanı sıra 1 milyar dolarlık yeni konut, otel ve alışveriş merkezi inşaatına hazırlanırken, 1 milyar dolar da enerji sektörüne, hidroelektrik ve rüzgar santralına yatırmayı planladı.

17.5.2009

Çin ve Arjantin’e kadar uzandı, güneş enerjili klima da üretecek

DİYARBAKIRLI bir işçi emeklisinin oğlu Hasan Önder’in 12 mühendis arkadaşıyla kurduğu, daha sonra Sanko Holding bünyesinde 4 fabrikaya kadar büyüttükleri Airfel, klima ihracatıyla Çin ve Arjantin’e de girmeyi başardı. Airfel’in kurucu ortağı Hasan Önder, yıl sonuna kadar güneş enerjisiyle çalışan klima üretmeye başlayacaklarını söyledi.

10.5.2009

Dışarda yemek yedik, ’ev dışı Mutfak’ 5 milyar Euro’ya çıktı

UNILEVER Food Solutions’ın Global Müşteri Geliştirmeden Sorumlu Dünya Başkan Yardımcısı Candan Karabağlı, Türkiye’de ev dışı gıda sektörünün 5 milyar Euro olduğunu belirterek, "Türkiye’de yüzde 10’luk pazar payımız var. Unilever bünyesinde üç yıl içinde beşinciliğe çıkacağız" dedi.

3.5.2009

80 yıllık sanayici Fuad Bezmen 100 yaşına ’tertemiz’ giriyor

TÜRKİYE’de sanayiciliğin ilk temsilcilerinden biri olan Fuad Bezmen, 100’üncü yaşını kutlamaya hazırlanıyor. Babasının ’İstikbal sanayicilikte’ demesi üzerine bundan 80 yıl önce iş hayatına atılan Bezmen, "Asla pişmanlık duymadım, bugün işe başlasam yine sanayici olurum" diyor.

26.4.2009

İşsizlik rekor kırdı, ’maaş ve kredi sigortası’na talep patladı

KRİZ etkisini gösterirken en ağır faturayı istihdama çıkardı. İşsizlik döneminde ödemelere destek, gelir güvencesi gibi formüller içeren Cardif Türkiye’nin CEO’su Yılmaz Yıldız, öngörülerin ötesinde bir talep artışı yaşandığını söyledi. Yıldız, son 7 ayda 165 bin kişilik artış yaşandığına dikkat çekti.

19.4.2009

Gayrimenkule 750 milyon dolar daha yatıracak, 500 milyon dolarla enerjiye de girecek

ASTAŞ Gayrimenkul ve Turizm Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Aşçı, "Toplam yatırım tutarı 750 milyon dolar olan iki yeni proje için hazırlandık. Hayalimde Maslak civarında 85 katlık gökdelen yapmak var. Uygun arsa bulursam yapacağım" dedi. Aşçı, enerjiye 500 milyon dolar yatıracağını söyledi.

12.4.2009

Erbakan önerdi, ’özel yem’e girdipiliçle 600 milyon TL’ye koşuyor

DÖNEMİN TOBB Genel Sekreteri Necmettin Erbakan’ın önerisiyle 40 yıl önce Türkiye’nin "ilk özel yem sanayicisi" olarak kolları sıvayan Orhan Abalıoğlu, bugün 480 milyon TL cirolu Abalıoğlu Grubu’na ulaştı. Piliç işleme işinde de büyüyen Abalıoğlu Grubu, ciro hedefini 600 milyon TL’ye çıkardı.

5.4.2009

Perakende stok eritip küçüldü, Boyner 1 milyar TL’yi planladı

TÜSİAD Başkan Yardımcısı ve Boyner Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Boyner, perakende sektörünün kriz ortamında stoklarını eriterek küçüldüğünü söyledi. Ümit Boyner, Boyner Grubu’nun bu yıl 1 milyar TL’yi aşmayı planladığını vurguladı.

29.3.2009

Çin sahalardan çekilmişken 50 milyar dolarlık iş alır 100 bin kişiye iş veririz

YURTDIŞINDA geçen yıl 23.6 milyar dolarlık iş yapan Türk müteahhitler, yeni projelerle 100 bin kişiye istihdam yaratmayı hedefliyor. Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) Başkanı Erdal Eren, kısa sürede yurtdışında alınan projelerin tutarının 50 milyar dolara çıkabileceğini belirterek, "İşsizliğin arttığı dönemde yüz bine yakın kişiye istihdam yaratabiliriz. En büyük rakibimiz Çin’in kriz nedeniyle sahalarda çekilmesi de bize avantaj sağlayacak" dedi.

22.3.2009

Çöplükte sera kurdu enerji ve gübre üretip domates yetiştiriyor

TEPE Grubu’nun CEO’luğunu bıraktıktan sonra kolları sıvayan Ali Kantur, büyük ortağı olduğu ITC ile Dünya Bankası’nın en iyi çevre projesi seçtiği Mamak Çöplüğü ıslahını üstlendi.

15.3.2009

Devlere glikoz satıp büyüdü 20 milyon dolarla yağa girdi

ADANALI Sunar Grubu, Türkiye’nin önde gelen gıda şirketlerine glikoz üreterek sağladığı büyümenin ardından 20 milyon dolar yatırımla ’Elita’ markasıyla çiçek yağı üretimine de girdi. Sunar Grubu Kurucusu Nuri Çomu, Adana’yı yağ sanayinde Ortadoğu’nun merkezi yapmayı hayal ettiğini söyledi.

8.3.2009

Filli Boya’nın başına geçti, ilk kez 3 bin erkeği bir arada gördü

FİLLİ Boya’nın başına geçen 29 yaşındaki Gözde Akpınar Sezgin, ilk kez geçen yıl bayi toplantısında konuşma yaptığını anlatarak, "Hayatımda ilk defa 3 bin erkeği bir arada gördüm ve karşısında konuşma yaptım" dedi.

1.3.2009

Alman Vaillant Demirdöküm’ü global marka yaptı

ALMAN ısıtma ve soğutma cihazları devi Vaillant Group, 1.5 yıl önce Koç Grubu’ndan satın aldığı Demirdöküm’ü, bölgesel marka olarak kullanmaktan vazgeçip, dünyadaki üç ana markasından biri kabul etti. Vaillant, Alman grup, bundan böyle Saunier Duval ve Demirdöküm’ü tüm dünyaya pazarlayacak.

22.2.2009

Krizde ’uygun fiyat’la büyüyor şimdi 700 milyon dolar bekliyor

HAYAT Kimya Genel Koordinatörü Orhan İdil, başta deterjan olmak üzere temizlik ürünleri pazarında çok uluslu firmalarla rekabette krizlerin kendileri için avantaja döndüğünü söyledi. İdil, "Tüketici ’uygun fiyatlı’ ürün arayışına giriyor. Bu nedenle krizden pazar payımızı artırarak çıkacağımıza inanıyoruz. Bu yıl 700 milyon dolar ciro bekliyoruz" dedi.

8.2.2009

Motorin ve otogaz bastırdı benzin tüketimi hızla geriledi

PETDER Başkanı ve Petrol Ofisi Genel Müdürü Melih Türker, 2008’de benzin tüketiminde yüzde 11 gerileme olduğunu belirterek, bunu otogaz ve motorin tüketiminin artmasına bağladı. Türker, benzin tüketiminin bu yıl da aynı oranda gerilemesini beklediklerini söyledi.

1.2.2009

Tarihçi Cemal Kutay’ın oğlu ABD’de bar zinciri kuruyor

ÜNLÜ tarihçi Cemal Kutay’ın oğlu Ömer Faruk Kutay, Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Amerika temsilciliğini yürüttüğü Moldova devletine ait Cricova Şarapları için ABD’de bar zinciri kurmaya hazırlanıyor. Ömer Faruk Kutay, ayrıca Türkiye’de de şarap butikleri açacak.

25.1.2009

5.1 milyar dolarlık temizlik ve kozmetik krize kafa tutuyor

TOBB Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Sanayi Sektör Meclisi Başkanı Ahmet Pura, 5.1 milyar dolarlık sektörün krizde ’mutlu’ kalabilenler arasında yer aldığını söyledi.

18.1.2009

Yapı Kredi’nin krizde ’tarihi köşkler’ planı

KÜLTÜR, sanat ve tarihi eserlere verdiği değerle tanınan Yapı Kredi Bankası, krize karşın elindeki Yeniköy Korusu, Kırmızı Köşk ve Abdülmecid Köşkü’ne sahip çıkıyor. Yapı Kredi Bankası Genel Müdürü Tayfun Bayazıt, "İki koru ve içindeki köşklere sahip çıkıp korumayı, hem kent kültürüne, hem tarihi mirasa karşı sorumluluğumuz olarak görüyoruz" dedi.

11.1.2009

Hero ikinci fabrikayı kurdu, dünya pazarını bir Türk’e emanet etti

TÜRKİYE’ye Ülker’le giren İsviçreli Hero, ikinci bebek maması fabrikasını 13 Ocak’ta açmaya hazırlanıyor.

4.1.2009

Türk kadını, Kırkpınar güreşçisini ABD’de kafeste dövüştürecek

ABD’de, 15 yıldır stratejik pazarlama danışmanlığı yapan Türk kadın girişimci Hüma Alpaytaç Gruaz, şimdi de her ülkeden katılımın olacağı bir dövüş şampiyonası düzenlemeye hazırlanıyor.

28.12.2008

İsteyene ambulans isteyene çiçek yolladı 27 milyon YTL’ye ulaştı

BOYNER Holding’e bağlı çok yönlü hizmet şirketi Back-Up’ın Genel Müdürü Pınar Massena, 2008’i 27 milyon YTL ciroyla kapatmaya hazırlandıklarını söyledi. Massena krize karşın hedeflerini değiştirmeyerek şirkette ’kriz’ kelimesini yasakladıklarını vurguladı.

21.12.2008

Linens’i rekabet zorladı yatak odasına ’Arzu Kaprol Home Line’la girdi

ZORLU Holding Tekstil Grubu’nun ev tekstili markası Linens, moda tasarımcısı Arzu Kaprol’le anlaşarak, bu sektörde ’Arzu Kaprol Home Line’ markasını vitrine çıkarmaya karar verdi. Zorlu Tekstil Grubu Başkanı Vedat Aydın, "Rakiplerden kaçmak için yenilikçi olalım diye uğraşıyoruz" derken, Arzu Kaprol de, "Tasarımlarımı ev tekstilinde değerlendirmek hayalimdi" diye konuştu.

14.12.2008

Erdoğan teklif etti, ABD’li yazarın ’ilaççı’ oğlu Türk vatandaşı oluyor

ABD’li macera ve polisiye roman yazarı Paul Kemprecos’un oğlu olan ve Merck Sharp& Dohme (MSD) Türkiye’nin Dış İlişkiler Direktörlüğü görevini yürüten Jeffrey Kemprecos, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın teklifiyle Türk vatandaşı olmaya hazırlanıyor. Kemprecos, Türkiye’nin yenilikçi ilaç sektöründe küresel yatırım pastasından yılda en az 1 milyar dolarlık pay alınabileceğini söylüyor.

7.12.2008

Türk iş dünyası fazla panikledi krizi, bozuk psikoloji tetikledi

İNGİLİZ Kesa’nın beyaz eşya ve elektronik alanındaki en önemli markası Darty’nin Türkiye CEO’su Nedim Esgin, krize rağmen yılda 5 mağaza hedefinden taviz vermediklerini açıklarken, iş dünyasına da ’panik yapmayın’ mesajı verdi.

30.11.2008

Şarap sektörü sırtında vergi yüküyle koşuyor, yasaklarla nefesimizi kesmeyin

TÜRKİYE’nin önemli şarap markaları arasında yer alan Doluca’nın ikinci kuşağını temsil eden Ahmet Kutman, Türk şarapçılığının ağır vergiler olmasa rekabet yarışında bugün daha iyi bir noktada olacağını söyledi.

23.11.2008

BP, krize ’hazırlıklı’ yakalandı Türkiye’de yatırımı durdurmayacak

BP Türkiye’nin yeni başkanı Can Suphi, "BP, bir yıldır dünyada yeniden yapılanıyordu. Bu sayede hem dünyada, hem de Türkiye’de krize hazırlıklı yakalanmış olduk. Türkiye’de devam eden mevcut yatırım projelerimiz ve stratejimiz değişmeyecek. Hedeflediğimiz piyasa yatırımlarını devam ettireceğiz. Bunlar bir anlık değil ileriye dönük projeler" dedi.

16.11.2008

22 bin dünya turizm devinin yönünü Türkiye’ye çevireceğim

SEYAHAT ve turizmin kollarını bir araya getiren tek uluslararası organizasyon olan Skal International’in dünya başkanı seçilen Hülya Aslantaş, ilk hedefini dünya turizmcilerinin yönünü Türkiye’ye çevirmek olarak belirledi.

9.11.2008

Kent’i satınca gıdadan uzaklaşmadı, gayrimenkulde büyüme kararı aldı

KENT Gıda’yı 2006’da Cadbury Schweppes’e sattıktan sonra gayrimenkul ve tarıma odaklanan Tahincioğlu Holding, gıdada yeni arayışlarını sürdürüyor.

2.11.2008

Çeklerle imza attı, 3 milyar dolarlık yatırıma soyundu

KİMYA, enerji, gayrimenkul geliştirme sektöründe yoğunlaşan Akkök Grubu, Çek enerji devi CEZ ile kriz ortamında imzaladığı ortaklık anlaşmasının ardından, 2012’ye kadar enerji sektörüne toplam 3 milyar dolar daha yatırım yapmaya hazırlanıyor.

26.10.2008

Sütlü tatlı-pastayla 40 milyon YTL’yi buldu, çikolataya soyundu

70 yıl önce İzmir’de tek dükkanla iş hayatına başlayan Özsüt Muhallebicisi, artık 40 milyon YTL cirolu ve 140 şubeli bir dev oldu. Özsüt’ün kurucusu İbrahim Urlulu, önümüzdeki yıl hem el yapımı çikolata işine girecek, hem de Fransız kahve zinciri Cafes Richard’ı Türkiye’ye getirecek.

19.10.2008

Tüketici jandarma gibi olsun kontrolsüz gıdaya ’dur’ desin

KONTROLSÜZ gıda denilen kayıtdışı ürünlerin hem ekonominin, hem de tüketicilerin sağlığı için önemli risk oluşturduğuna işaret eden Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği (SETBİR) Başkanı Erdal Bahçıvan, "Devlet üzerine düşeni yapmalı ama tüketici de gücünü kullanmalı. Kendi kendinin jandarması olmalı ve ucuz diye aldığı ürünü sorgulamalı" uyarısında bulundu.

12.10.2008

Teşvikler geç geldi, Güneydoğu’da tekstilde çalıştıracak genç kalmadı

TEKSTİL sektörüne destek vermeye yönelik Eylem Planı’nın 5 yıl gecikmeli geldiğini savunan Mithat Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Gürsoy, "Artık hiçbir teşvikin bizi Güneydoğu’ya götürmeyeceği bir gerçek" dedi. Gürsoy, geç kalınmışlık yüzünden Doğu ve Güneydoğu’daki genç işgücünün de zaten büyük şehirlere yerleştiğine, bölgede çalıştıracak adam bulmanın zorluğuna dikkat çekti.

5.10.2008

Algida Türkiye Unilever’in dünya dondurma lokomotifi oldu

UNILEVER’in Türkiye’deki dondurma firması Algida, Unilever’in 35 ülkedeki dondurma fabrikaları arasında ikinci sıraya çıktı. Algida Türkiye Genel Müdürü Ahmet Coşar, "Geçen yıl Unilever’in dondurmadaki büyümesinin yüzde 50’sini Algida Türkiye sağladı. 2009 yılında Unilever bünyesinde, ABD’nin hemen ardından dondurmada ikinci büyük pazar Türkiye olacak" dedi.

29.9.2008

Palmiye Adası’na gazbeton gönderdi anahtar teslim fabrika ihraç edecek

DUBAİ’deki ünlü Palmiye Adası’na üç yılda 8 milyon dolarlık gazbeton satan AKG Grubu Yönetim Kurulu Başkanvekili Bülent Akgerman, başta Rusya ve İran olmak üzere çeşitli ülkelerden anahtar teslim gazbeton fabrikası kurma konusunda teklifler aldıklarını söyledi. Akgerman, bu istekler doğrultusunda anahtar teslim gazbeton fabrikası kurma işine girebileceklerini söyledi.

21.9.2008

Rus zenginlerini ’Gizia’ ile yakaladı, 250 mağazayla moda merkezlerine girecek

LALELİ’de toptancıyken 4 yıl önce Rus zenginleri hedefleyerek Gizia’yı yaratan İsmail Kutlu, markasını artık dünyanın moda merkezlerine taşıyor.

14.9.2008

Yılda 1.4 milyon bebek doğuyor, mama pazarı 200 milyon Euro’yu aşıyor

TÜRKİYE dahil 12 ülkeden sorumlu Danone Bebek Beslenmesi Türkiye ve Ortadoğu Bölge Müdürü Özer Bener, yılda 1.4 milyon bebeğin dünyaya geldiği ülkemizde mama pazarının 200 milyon Euro’ya ulaştığını söyledi. Bener, orta vadede Danone’nin Türkiye’de bebek maması üretmeyi planladığını belirtti.

7.9.2008

’Likör’e İsviçreli ortak alıyor, komşu arazi Ali Sami Yen’le ’uyum’ arıyor

AŞÇIOĞLU İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Aşçıoğlu, eski Likör Fabrikası arazisi üzerine inşa edecekleri rezidans ve çarşı için İsviçreli ortak alacaklarını açıkladı. Ali Sami Yen arazisi üzerine rezidans ve alışveriş merkezi yapacak proje komşusu Eren Talu ile birlikte hareket etmek istediğini de söyleyen Aşçıoğlu, "Yan yana iki proje İstanbul’a değer katacak görüntüde olmalı" dedi.

31.8.2008

’Tanrı CEO’lar öldü yeni trend Türk CEO

İNSAN kaynakları danışmanlık şirketi Heidrick & Struggles’in Başkan Yardımcısı Melanie Kusin, CEO’ların buzdağının ucu olduğunu, derinlerine inildiği için son zamanlarda yaşanan CEO krizlerinin ortaya çıktığını söylüyor. Tanrı gibi görülen CEO’ların devrinin bittiğine işaret eden Kusin, her şeyle başa çıkabilen CEO’ların öne çıkacağını, yeni trendin Türk CEO’ları tarif ettiğini belirtiyor.

24.8.2008

Yeni konutlara tasarruflu klozet konulsa yılda bir baraj kurtulur

ECE Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Çenesiz, klozetlerde tam fonksiyonlu temizlik için artık 3.5 litre suyun yeterli hale geldiğini belirterek, "Her yıl yeni yapılan 200-250 bin konutta tasarruflu klozetlerin kullanılması, yılda bir barajınki kadar suyun sifondan boşa akmasını önler" dedi.

17.8.2008

Yeni patronlarımız bize güveniyor Koç kültürü onları da şaşırtıyor

KOÇ Grubu’nun sattığı İzocam’ın Genel Müdürü Nuri Bulut, yeni patronların yönetimi değiştirmediği şirkette Koç kültürünün devam ettiğini kaydetti.

10.8.2008

İrlanda ve Singapur’u örnek alalım ilaç işinde 1 milyar doları çekelim

TÜRKİYE’nin son 6 yılda ilaçta büyük atak yapan İrlanda ve Singapur’u örnek alması gerektiğini söyleyen Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği (AİFD) Başkan Yardımcısı Mete Hüsemoğlu, bunun için ilacın ’stratejik sektör’ ilan edilmesini istedi. Bu sektörün dünyada 90-100 milyar dolarlık Ar-Ge bütçesi bulunduğunu vurgulayan Hüsemoğlu, bunun yüzde 1’inin Türkiye’ye çekilebileceğini söyledi.

3.8.2008

41 yılda 160 bin öğrenci okuttu şirketler, bursu TEV’e emanet ediyor

MERHUM Vehbi Koç’un önderliğinde 1967 yılında kurulan ve bugüne kadar 160 bin kişiye eğitim bursu veren Türk Eğitim Vakfı (TEV), artık şirketlerin de burs projelerini yürütmeye başladı. TEV Genel Müdürü Turgut Bozkurt, son iki yıldır kurumsal yapıların da burs projelerini kendileri kanalıyla yürütmeye başladığını belirtirken, yeni stratejilerinin bir parçası olarak kız öğrenci yurdu da yaptıracaklarını söyledi.

27.7.2008

Çocuğu olmadı, 1 milyar dolarlık şirketini yaşatmak için vakıf kurma kararı aldı

SELÇUK Ecza Deposu’nun kurucusu ve Türkiye’nin en zengin 40 işadamından biri olan 84 yaşındaki Ahmet Keleşoğlu, 1 milyar dolarlık değeri olan şirketinin vakıfla yönetilmesi için çalışmalara başladı.

20.7.2008

İşimiz tiryakiye iyi sigara üretmek yeni bağımlılar yaratma çabamız yok

TÜRKİYE’deki sigara üreticileri, sigara içme yasağıyla ilgili 60 maddeden dördüne itiraz ediyor.

13.7.2008

Türkiye TNT’nin öncelikli dört ülkesi arasında, satın alacak şirket arıyoruz

TNT Ekspres, Türkiye’de organik büyüme yanında şirket satın almalarıyla büyümeyi hedefliyor.

6.7.2008