MENÜ

Hürriyet

Hürriyet ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hürriyet haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.803.989 Hürriyet haberi bulunmuştur.
Doğan HIZLAN

Hürriyet Haberleri

Obradoviç ne demek istedi?

“Daha iki yılım var. Ama duruma göre değerlendirebiliriz” sözleri şaşırttı.

21.5.2018

Bir kez ilerlemeye başladınız mı, ne yaparsanız yapın, gittiğiniz yoldan geri dönemiyorsunuz.

Ay sabah saatlerinde başak burcunda ilerliyor olacak. Güne daha fazla detaycı ve titiz başlayabiliriz. İçimizde sürekli bir hizmet etme ve çevremize destek verme duygusu bizleri biraz huzursuzlaştırabilir.

21.5.2018

Filistin sorununda dönüm noktaları

Geçen hafta Gazze-İsrail sınırında meydana gelen ve İsrail’in aşırı şiddet kullanması sebebiyle büyüyen olaylarda çok sayıda Filistinli göstericinin hayatını kaybetmesi dikkatlerin bir kez daha Filistin sorununa çevrilmesine neden oldu.

21.5.2018

Dijital Ekonomi: Jeopolitik problemlere Blockchain çözümü

Trump yönetiminin bölgede oluşturduğu jeopolitik riskler, bölge devletlerini en yeni teknolojileri kullanarak yaratıcılığa zorluyor. Kötü ev sahibi insanı ev sahibi yapar sözü gibi, bazı ülkeler ticari ilişkilerini küresel bankalar arası transfer standardı olan Swift ve ABD dolarının dışına çıkarmak zorunda hissediyor.

21.5.2018

Servetin bedeli

İngiltere’deki Chelsea Futbol Kulübü'nün sahibi Rus milyarder Roman Abramoviç’in, geçen Cumartesi günü oynanan Chelsea- Manchester United final maçına katılamamasının sebebinin İngiltere’den vize alamaması olduğu ortaya çıktı! Peki tanınmış oligarklardan Abromoviç’in vize sorunu yaşamasında, işadamının Rusya’daki oligark geçmişinin ve Putin’le olan yakınlığının etkisi var mıydı? Rus oligarklar kimlerdir, nasıl zengin oldular, nasıl bir hayatları var, bir göz atalım…

21.5.2018

Nokta atışlar

Aday listelerini dikkatle inceledim.

21.5.2018

2018’in BİO startup’ları belirlendi

ARTIK geleneksel hale gelen BİO startup programının bu yılki kazananları belli oldu. TEPAV’ın MSD’nin sponsorluğunda düzenlediği programda bu yıl ilk üçe giren BİO girişimciler, 4-7 Haziran’da Boston’da toplanacak BİO Convention’a katılacak.

21.5.2018