Aramanız :
Aradığınız kelime : "

30 mart secimleri

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

852  adet haber bulundu.


 • Oral Çalışlar

  CHP-Saadet Partisi: Yarım kalmış bir ittifak öyküsü - 30-mart-secimleri

  CHP-Saadet Partisi: Yarım kalmış bir ittifak öyküsü15.05.2015

  YAZARLAR

 • Mahkeme kararıyla 'Genel Merkez' - 30-mart-secimleri

  Mahkeme kararıyla 'Genel Merkez'13.05.2015

  Ankara

  Yargı, 30 Mart yerel seçimleri öncesi Demokrat Parti binasını, “sosyal kültürel tesise” dönüştüren Büyükşehir Belediye Meclis kararını, “imar mevzuatına, şehircilik esaslarına, kamu yararına ve hukuka aykırı” olduğu gerekçesiyle iptal etti.Kararın, DP’nin Mansur Yavaş hamlesi üzerine alındığı iddia edilmişti.
 • Başkent’ın lamba isyanı - 30-mart-secimleri

  Başkent’ın lamba isyanı11.05.2015

  Ankara

  Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Büyükşehir Belediyesi'nin trafik lambalarındaki arızaları gidermediğini, arızalara Polatlı Belediyesi ekiplerinin müdahale etmesinin de engellendiğini iddia etti.Yıldızkaya, şu açıklamayı yaptı:
 • Netanyahu koalisyonu kurdu - 30-mart-secimleri

  Netanyahu koalisyonu kurdu07.05.2015

  Dünya

  İsrail Başbakanı ve Likud partisi lideri Binyamin Netanyahu, Cumhurbaşkanı Reuven Rivlin'e hükümeti kurmak için gerekli olan 61 sandalyeye ulaştığını resmen bildirdi.
 • AK Parti'den Yeni Türkiye Sözleşmesi - 30-mart-secimleri

  AK Parti'den Yeni Türkiye Sözleşmesi15.04.2015

  Gündem

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara Arena'da düzenlenen milletvekili aday tanıtım toplantısında 100 maddelik 2023 hedeflerini içeren 'Yeni Türkiye Sözleşmesi 2023’ü okudu.
 • İşte 'Yeni Türkiye Sözleşmesi 2023'ün ekonomi maddeleri - 30-mart-secimleri

  İşte 'Yeni Türkiye Sözleşmesi 2023'ün ekonomi maddeleri15.04.2015

  Ekonomi

  Davutoğlu, 100 maddelik 2023 hedeflerini içeren 'Yeni Türkiye Sözleşmesi 2023'ü okudu.Sözleşmede Türkiye ekonomisini ilgilendiren maddeler de göze çarptı.İşte o maddeler:
 • Fatih Tekeci

  Kaldırım(n) molozu - 30-mart-secimleri

  Kaldırım(n) molozu10.04.2015

  Yazarlar

  Tehlikenin ve şikayetin adresi.Aşağı Ayrancı semti, Paris Caddesi, numara 32.
 • Nihat Özdemir: Yazık oldu Kemal Bey’e - 30-mart-secimleri

  Nihat Özdemir: Yazık oldu Kemal Bey’e10.04.2015

  Ekonomi

  Ortakları Cengiz ve Kolin ile elektrik dağıtımında 11 şehirde sistemin üçte birini yöneten Limak Holding Başkanı Nihat Özdemir, 31 Mart’ta yaşanan kesintilerin ardından TEİAŞ Genel Müdürü Kemal Yıldır’ın istifa etmesiyle ilgili “Kemal Bey’e üzüldüm.Kemal Bey işini iyi yapıyordu.Düzgün bir insandır” yorumunu yaptı.
 • Uğur Işılak neden AK Parti'den milletvekili adayı olduğunu anlattı - 30-mart-secimleri

  Uğur Işılak neden AK Parti'den milletvekili adayı olduğunu anlattı09.04.2015

  Gündem

  AK Parti'nin en dikkat çeken adaylarından birisi de partinin seçim şarkılarını seslendiren Uğur Işılak.Işılak, neden aday olduğunu anlattı: ''30 Mart aday tanıtımında Sayın Erdoğan'la sohbet ettik.'Ya' dedi 'Uğur sen iyi bir hatipsin' dedi.İleride düşünüyoruz dimi siyaseti' dedi.''
 • 7 Haziran’a kedi önlemi - 30-mart-secimleri

  7 Haziran’a kedi önlemi09.04.2015

  Gündem

  YÜKSEK Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, 7 Haziran’daki milletvekili genel seçimleri için kedi önlemi aldıklarını açıkladı.
 • AK Parti milletvekili adayı Uğur Işılak kimdir - 30-mart-secimleri

  AK Parti milletvekili adayı Uğur Işılak kimdir08.04.2015

  Keyif

  AK Parti'nin seçim müziği Dombra'yı uyarlayarak bir dönem adından sıkça söz ettiren Uğur Işılak aslında pek çok parti için marş kıvamında şarkılar yapmış bir müzisyen.
 • Akdeniz Foku’nun yuvalama alanında dozerle çalışma tepkisi - 30-mart-secimleri

  Akdeniz Foku’nun yuvalama alanında dozerle çalışma tepkisi06.04.2015

  Ege

  AYDIN’ın Kuşadası İlçesi’nde, Doğal Botanik Parkı ilan edilen ve nesli tükenmekte olan Akdeniz Foku’nun bilinen tek yuvalama alanın bulunduğu bölgede bir otel tarafından yaptırılan dozerle çalışma çevrecilerin tepkisini yolaçtı.Çevreciler, bölgede çalışmaların bir an önce son bulmasını istiyor.
 • Özel İdare’nin açıkta kalan işçilerine müjde - 30-mart-secimleri

  Özel İdare’nin açıkta kalan işçilerine müjde30.03.2015

  Ekonomi

  İZMİR İl Özel İdaresi’nin yerel seçim sonrası yasa gereği kapatılmasının ardından açıkta kalan, ihbar, kıdem, yıllık izin gibi haklarını da alamayan taşeron işçileri sevindirecek yargı haberi geldi.
 • CHP ön seçim sonuçları açıklandı - 30-mart-secimleri

  CHP ön seçim sonuçları açıklandı29.03.2015

  Gündem

  CHP'de Parti Meclisi'nin aldığı karar doğrultusunda 45 seçim bölgesinde hakim denetiminde ön seçimler yapıldı.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da İzmir 2’inci bölgeden girdiği ve 41 il, 45 seçim bölgesini kapsayan önseçimler bugün yapıldı.Yaklaşık 760 bin CHP üyesinin oy kullanma hakkının bulunduğu önseçime katılım yüzde 50 seviyesinde kaldı.
 • ‘Evrak yakma’ soruşturmasında şok karar! - 30-mart-secimleri

  ‘Evrak yakma’ soruşturmasında şok karar!27.03.2015

  Gündem

  Danıştay Birinci Dairesi, 30 Mart yerel seçimleri sonrası Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne ait resmi evrakları yakmakla suçlanan CHP’li eski Büyükşehir Belediye Başkanı Prof.Dr.Mustafa Akaydın’ın kapanan dosyasını yeniden açtı.
 • İşte o iptal edilen parseller - 30-mart-secimleri

  İşte o iptal edilen parseller26.03.2015

  Gündem

  Hürriyet, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in 30 Mart yerel seçimleri öncesi, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın “bu yapı” diye bahsettiği Cemaat’e yakın işadamlarına plan değişikliği yaparak verip, daha sonra geri aldığı parsellerle ilgili iddiaları araştırdı.
 • Akademisyenlerden Raşit Tükel için cübbeli eylem - 30-mart-secimleri

  Akademisyenlerden Raşit Tükel için cübbeli eylem25.03.2015

  Eğitim

  İstanbul Üniversitesi’nde 12 Mart’ta yapılan rektörlük seçimlerinde 1202 oy alarak birinci çıkan ancak YÖK Genel Kurulu’nda atama yapılması için Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sunulan listede ikinci sıraya düşürülen Prof.Dr.Raşit Tükel için akademisyenler eylem yaptı.Eyleme cübbeleriyle katılan öğretim üyeleri Cumhurbaşkanı’na çağrı yaparak, ”Lütfen sandığın iradesine saygı gösterin.YÖK’ün sizi yönlendirmesine müsade etmeyin.YÖK değil, atayacak olan sizsiniz” dedi.
 • Erdal SAĞLAM

  Kurlar halkın moralini bozmaya başladı - 30-mart-secimleri

  Kurlar halkın moralini bozmaya başladı24.03.2015

  Yazarlar

  2008 küresel krizinden daha fazla etkilenmemiz beklenirken, ABD’nin para politikaları nedeniyle, o dönemi beklenenden daha ucuz atlattık.
 • Fransa sandığa gidiyor - 30-mart-secimleri

  Fransa sandığa gidiyor22.03.2015

  Avrupa

  Fransa 22 Mart Pazar günü İl Meclis seçimlerinin ilk tur oylaması için sandığa gidiyor.Seçimlerin ikinci turu 29 Mart Pazar günü yapılacak.
 • Tolga TANIŞ

  Türkiye için dört kritik tarih - 30-mart-secimleri

  Türkiye için dört kritik tarih22.03.2015

  Yazarlar

  NEVRUZ açıklamasında bir sürpriz olmayacağı aşağı yukarı belliydi.Türkiye’deki genel seçimlere kadar değişmesi pek mümkün gözükmeyen mevcut durumun devamı.Ama ben asıl hikâyenin, önümüzdeki dönem Türkiye’nin ve bölgenin geleceğine etki edecek dört kritik tarihte düğümlendiğini düşünüyorum.
 • Türkiye’nin yarısının üzerinize yürümesinden korkmuyor musunuz? - 30-mart-secimleri

  Türkiye’nin yarısının üzerinize yürümesinden korkmuyor musunuz?22.03.2015

  Hayat

  İşleri nedeniyle çocukları büyürken yeterince yanlarında olamadığını anlatıyor içli bir şekilde.Gözleri doluyor ama kendini tutuyor.“Ben hepimizin çocukları için çalışmak zorunluluğunu, sorumluluğunu duyuyorum” derken yüzünde okuduğum en net ifade kararlılık.Gazeteci Çiğdem Anad’la 7 Haziran seçimleri vesilesiyle bir araya geldik.Ama bu defa o, seçimleri izleyen bir gazeteci değil, milletvekili aday adayı.29 Mart’ta şansını İstanbul’da önseçimde deneyecek.Yasa gereği ve sadece seçimler için de H.Çiğdem Anad İbrahimhakkıoğlu ismini kullanıyor.Henüz alışamamış ama.“Bu kadar uzun ismi bir çırpıda ben bile sayamıyorum” diyor.
 • ABD'den İsrail'e flaş ziyaret - 30-mart-secimleri

  ABD'den İsrail'e flaş ziyaret21.03.2015

  Dünya

  İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'yu Beyaz Saray'a haber vermeden İsrail seçimleri öncesinde Kongre'de davet ederek konuşma yapmasını sağlayan ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Cumhuriyetçi John Boehner, gelecek birkaç hafta içinde İsrail'i ziyaret edeceği bildirildi.
 • Yalçın BAYER

  Almanya hep Ermeni meselesini kaşıyor - 30-mart-secimleri

  Almanya hep Ermeni meselesini kaşıyor20.03.2015

  Yazarlar

  “ALMANYA, son bir-iki yıldır Almanya’da Ermeni soykırım iddialarının özellikle 2015-2016 döneminde eğitim müfredatına alınmasına ve resmen okutulmasına ilişkin yoğun çalışmalar yapıyor.”
 • Kemal Anadol:

  Kemal Anadol: "Kılıçdaroğlu'na oy vermeyeceğim"19.03.2015

  Ege

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun İzmir adaylığına en sert tepki, CHP'nin eski Grup Başkanvekili Kemal Anadol'dan geldi.Yazılı açıklama yapan Anadol, Karşıyaka üyesi olarak 29 Mart'ta Kılıçdaroğlu'na neden oy vermeyeceğini açıkladı.
 • Deniz Gürel

  CHP’yle yollarını ayırıyor - 30-mart-secimleri

  CHP’yle yollarını ayırıyor17.03.2015

  Yazarlar

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı 30 Mart’taki yerel seçimde ‘kıl payı’ kaybeden Mansur Yavaş, CHP’yle yollarını ayırıyor.
 • Ajda PEKKAN

  Sahneye çıkmadan önce şunu yaptım. - 30-mart-secimleri

  Sahneye çıkmadan önce şunu yaptım.15.03.2015

  Yazarlar

  Aşağıda okuyacağınız yazıları cuma sabahı yazdım.
 • Eray GÖRGÜLÜ

  Gümbür gümbür aday adayları - 30-mart-secimleri

  Gümbür gümbür aday adayları08.03.2015

  Yazarlar

  Her seçim aynı manzara.Evinde ya da kütüphanede oturmuşsun; ya üniversite sınavına, ya tıpta uzmanlık sınavına ya da linansüstü eğitim sınavına hazırlanıyorsun.Tam konsantre olmuşsun, dışarıdan uzaklardan bir ses yavaş yavaş yaklaşıyor.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  8 Mart karnesi - 30-mart-secimleri

  8 Mart karnesi07.03.2015

  Yazarlar

  Ka-Der (Kadın adayları Destekleme Derneği), geleneksel 8 Mart karnesini yayınladı, 8 yıldır her Kadınlar Günü’nde yayınlıyorlar bunu.
 • 'Milletvekili seçilme yaşı 18’e indirilsin' kampanyası - 30-mart-secimleri

  'Milletvekili seçilme yaşı 18’e indirilsin' kampanyası04.03.2015

  Gündem

  Sivil inisiyatifler Ulusal Gençlik Parlamentosu ve Habitat Kalkınma ve Yönetişim Derneği ‘Adayını genç seç’ mesajıyla bir kampanya başlattı.Kampanyayla, gençlerin toplumsal hayata ve karar alma süreçlerine aktif katılımını hedefliyorlar.
 • MHP lideri Devlet Bahçeli'den çok sert sözler - 30-mart-secimleri

  MHP lideri Devlet Bahçeli'den çok sert sözler01.03.2015

  Gündem

  MHP lideri Devlet Bahçeli, il başkanları toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
 • Bahçeli'den basın açıklamasında sert sözler - 30-mart-secimleri

  Bahçeli'den basın açıklamasında sert sözler01.03.2015

  Gündem

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kızılcahamam'da düzenlenen il başkanları toplantısının kapanış oturumu sonrası basın toplantısı yaptı.
 • Ağabey AK Parti'den, kardeşi CHP'den - 30-mart-secimleri

  Ağabey AK Parti'den, kardeşi CHP'den25.02.2015

  Ege

  AYDIN'ın Nazilli İlçesi'nde, Hakan Çağlar Erürker ile kız kardeşi Ferda Çağlar Erkut, farklı partilerden milletvekili aday adayı oldu.Erürken, farklı partilerden aday olmalarının demokratik seçimleri olduğunu belirtip, "Herkesin tercihine saygı duyuyorum" dedi.
 • Şentop: 6 bin 223 aday adaylığı başvurusu geldi - 30-mart-secimleri

  Şentop: 6 bin 223 aday adaylığı başvurusu geldi24.02.2015

  Gündem

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, AK Parti'ye milletvekilliği için başvuru yapan 6 bin 223 aday adayının bin 40'ının kadın olduğunu belirterek, "Başvuranların yaklaşık 4'de biri lisansütü mezunu, yüzde 73'ü lisans mezunu" dedi.
 • AÖF kayıt yenileme tarihleri ne zamana kadar? - 30-mart-secimleri

  AÖF kayıt yenileme tarihleri ne zamana kadar?24.02.2015

  Eğitim

  Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) kayıt yenileme dönemi başladı.2014-2015 öğretim yılının ikinci dönem kayıtları için öğrencilerin 23 Şubat 2015 Pazartesi günü başlayan kayıt yenileme işlemlerine başlaması gerekiyor.AÖF kayıt yenileme nasıl yapılır? İşte AÖF kayıt yenileme işlemleri ile ilgili merak ettikleriniz.
 • CHP'den önseçim kararı - 30-mart-secimleri

  CHP'den önseçim kararı15.02.2015

  Gündem

  CHP Parti Sözcüsü Haluk Koç Parti Meclisi toplantısı sonrasında basın mensuplarına açıklama yaptı.Haluk Koç açıklamasında, “İstanbul 1., 2., 3., Ankara 1.2.ve İzmir 1., 2.bölgelerde 1.sıra adayları kadın adaylar olacaktır.Bunu sayın genel başkanımız da çok arzu ettiler…” dedi.Alınan karar gereği ayrıca 85 seçim bölgesinin 55'inde milletvekili adayları ön seçimle belirlenecek.
 • Gila BENMAYOR

  Yolsuzluk seçmeni ilgilendirmiyor - 30-mart-secimleri

  Yolsuzluk seçmeni ilgilendirmiyor10.02.2015

  Yazarlar

  YUKARIDAKİ iddianın sahibi Sorbonne Üniversitesi’nden doktora derecesi olan, siyasal iletişim uzmanı Gülfem Saydan Sanver.
 • Vahap MUNYAR

  Koç’un TURMEPA’sından yeni Yeşiller Partisi çıkar mı - 30-mart-secimleri

  Koç’un TURMEPA’sından yeni Yeşiller Partisi çıkar mı09.02.2015

  Yazarlar

  DENİZTEMİZ Derneği TURMEPA Başkanı Tezcan Yaramancı, 30 Mart 2014 yerel seçimleri öncesi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile karşısındaki en güçlü isim CHP’nin adayı Mustafa Sarıgül’e öneri götürdü:
 • Kafa karıştıran transfer - 30-mart-secimleri

  Kafa karıştıran transfer01.02.2015

  Ankara

  Ankaragücü, genç forvetini diğer Başkent ekibine verirken, resmi siteden önce Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin 2 milyon TL yardımı kulübe ulaştırdığı bilgisi verildi, ardından da oyuncunun transferinin gerçekleştirildiği kamuoyu ile paylaşıldı.
 • Yunanistan seçimlerinin ardından euro/dolar paritesi 11 yılın en düşüğünde, borsalar ekside - 30-mart-secimleri

  Yunanistan seçimlerinin ardından euro/dolar paritesi 11 yılın en düşüğünde, borsalar ekside26.01.2015

  Ekonomi

  Yunanistan erken genel seçimlerini radikal sol Syriza partisinin öngörülenin de üzerinde bir oy oranı ile kazanmasının ardından euro/dolar paritesi 1.12 düzeyinin de altına inerek 11 yılın en düşük düzeylerine geriledi.Öte yandan Serbest piyasada dolar 2,3600, euro 2,6450 liradan güne başladı.İstanbul Kapalıçarşı'da 2,3560 liradan alınan dolar 2,3600liradan, 2,6420 liradan alınan euro ise 2,6450 liradan satılıyor.Önceki kapanışta dolar 2,3430 liradan, euro ise 2,6360 liradan satılmıştı.
 • Cennet köşe için eylem vakti - 30-mart-secimleri

  Cennet köşe için eylem vakti26.01.2015

  Ege

  BODRUM'un cennet köşelerinden Kisebükü Koyu'ndaki Adalıyalı Mevkii'nin yapılaşmaya açılmaması için ünlü şarkıcı Zeynep Casalini'nin de aralarında bulunduğu çevreciler bir dizi eylem yaptı.Önce Adalıyalı'ya yürüyüş düzenleyen çevreciler ardından Casalini'nin de katılımıyla üzerinde bölgenin yapılaşmaya açılmaması çeşitli sloganların bulunduğu önlüklerle defile yaptı.
 • Yalçın BAYER

  İşte memur ve emeklinin hali - 30-mart-secimleri

  İşte memur ve emeklinin hali22.01.2015

  Yazarlar

  TÜRK Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, memur ve emeklinin halini o kadar güzel anlatıyor ki: İktidara ağır eleştiriler yöneltmek gerekiyor.
 • AK Parti muhalifleri Türkiye’nin düşmanları - 30-mart-secimleri

  AK Parti muhalifleri Türkiye’nin düşmanları18.01.2015

  Gündem

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, “AK Parti’nin düşmanları, muhalifleri Türkiye’nin düşmanlarıdır” dedi.
 • O sokağın adı yeniden

  O sokağın adı yeniden "Mehmet Akif Ersoy"14.01.2015

  Ege

  MANİSA’nın Kuya İlçesi’ndeki bir caddeye AK Partili belediye başkanının döneminde, meclis kararıyla Mısır gösterilerinin merkezi olan meydanın ’Rabiat-ül Adeviyye’ adı verildi.
 • Yalçın BAYER

  İstanbul ne zaman başkent olacak Cumhurbaşkanım? - 30-mart-secimleri

  İstanbul ne zaman başkent olacak Cumhurbaşkanım?14.01.2015

  Yazarlar

  CUMHURBAŞKANI Erdoğan, tartışmalı Ak Saray’ında yeni bir uygulama başlattı.
 • Yılan hikayesine dönen projede flaş gelişme - 30-mart-secimleri

  Yılan hikayesine dönen projede flaş gelişme09.01.2015

  Ege

  İZMİR Büyükşehir Belediyesi'nin, Güzelbahçe Belediyesi'nin tahsis ettiği tarım arazisi üzerindeki mezbaha projesiyle ilgili, seçim dönemi yapılmayacağı yönündeki sözlere rağmen girişimlerin sürmesi üzerine, bölge halkı, hukuk mücadelesi başlattı.İdare mahkemesinin belirlediği üç kişilik bilirkişi heyetinin raporu da bölge halkını sevindiren nitelikte çıktı.
 • Yalçın BAYER

  Yargı, siyaseti şekillendiremez! - 30-mart-secimleri

  Yargı, siyaseti şekillendiremez!06.01.2015

  Yazarlar

  SON zamanların en moda deyimi bu!
 • Kılıçdaroğlu istedi CHP’den istifa etti - 30-mart-secimleri

  Kılıçdaroğlu istedi CHP’den istifa etti05.01.2015

  Gündem

  17 Aralık Operasyonu kapsamında gözaltına alınan Beşiktaş Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Avni Sipahi, CHP’den istifa etti.Hüseyin Avni Sipahi’nin istifasının, TBMM Soruşturma Komisyonu’nun AK Partili eski bakanlar hakkında bugün yapacağı Yüce Divan oylaması öncesinde gelmesi dikkat çekti.
 • Ulaşımda gerginlik sağlıkta skandallar - 30-mart-secimleri

  Ulaşımda gerginlik sağlıkta skandallar03.01.2015

  Ankara

  2014 yılında Ankaralıların hafızasında iz bırakan önemli olaylarla ilgili Ankara Hürriyet’in derlediği yazı dizisinde tartışmalar ve sağlık skandalları da yerini aldı.
 • Mustafa Akaydın'ın yaktırdığı evraklar temiz çıktı - 30-mart-secimleri

  Mustafa Akaydın'ın yaktırdığı evraklar temiz çıktı02.01.2015

  Gündem

  ANTALYA’da 30 Mart yerel seçimlerinden sonra dönemin CHP’li Belediye Başkanı Mustafa Akaydın’ın belediye atölyesinde imha ettirdiği evraklarda hiçbir suç unsuru bulunmadığına ilişkin raporu İçişleri Bakanı Efkan Ala onayladı.
 • 2014’e damga vuran olaylar - 30-mart-secimleri

  2014’e damga vuran olaylar31.12.2014

  Ankara

  Ankara, bu gece saatler 00.00’ı gösterdiğinde 2015’e ‘merhaba’ diyecek.Acısıyla tatlısıyla bir yıl daha biterken Ankara Hürriyet, 2014’e damgasını vuran olayları derledi.Yılın öne çıkan olayları arasında 30 Mart Yerel Seçimleri, Sincan ve Çayyolu metro hatlarının açılması ve şebeke suyundaki kirlilik iddiaları yer aldı.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»