17 Aralık Operasyonu


 • Meclis'te dört bakan için kurulan komisyona yayın yasağı - 17 Aralık operasyonu

  Meclis'te dört bakan için kurulan komisyona yayın yasağı25.11.2014

  GÜNDEM

  DÖRT eski bakan hakkında kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu haberlerine yayın yasağı getirildi.Yayın yasağının gerekçesi şu: “Eski Bakanlar Mehmet Zafer Çağlayan, Muammer Güler, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar’ın kişilik haklarının zedelenmesinin önlenmesi, şöhret ve diğer haklarının korunması…”
 • Çağlayan’ın 700 bin liralık saatine Gümrük Bakanlığı ceza kesti - 17 Aralık operasyonu

  Çağlayan’ın 700 bin liralık saatine Gümrük Bakanlığı ceza kesti24.11.2014

  EKONOMİ

  Meclis kürsüsünden yaptığı savunmada eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın İsviçre’den getirildiğini belirttiği Patek Philippe 5101G marka saat için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ceza kesti.Cezaya önce itiraz eden Çağlayan 250 bin lira ödeme yaptı.
 • Muammer Güler ve Barış Güler 10 kişiden şikayetçi oldu - 17 Aralık operasyonu

  Muammer Güler ve Barış Güler 10 kişiden şikayetçi oldu21.11.2014

  GÜNDEM

  AK Parti Mardin Milletvekili Muammer Güler ve oğlu Barış Güler, sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden kendilerine hakaret ettiğini iddia ettiği 10 kişiden şikayetçi oldu.
 • CHP'li vekil Salihoğlu'nu HSYK'ya şikayet etti - 17 Aralık operasyonu

  CHP'li vekil Salihoğlu'nu HSYK'ya şikayet etti19.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Milletvekili Erdal Aksünger, 17 Aralık operasyonuna takipsizlik kararı veren İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Hadi Salihoğlu'nu HSYK'ya şikayet etti.
 • İstanbul'da operasyon başlatıldı - 17 Aralık operasyonu

  İstanbul'da operasyon başlatıldı12.11.2014

  GÜNDEM

  İstanbul merkezli 7 ilde paralel operasyonu başlatıldı.İstanbul Cumhuriyet Savcısı Okan Özsoy'un talimatıyla 7 ilde başlatılan operasyonda eski istihbaratçılar dahil çok sayıda polis hakkında gözaltı kararı olduğu bildirildi.
 • Vahap MUNYAR

  Yüksek teknolojiye 3.3 milyar dolarlık yeni destek geliyor - 17 Aralık operasyonu

  Yüksek teknolojiye 3.3 milyar dolarlık yeni destek geliyor06.11.2014

  YAZARLAR

  EKONOMİ Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) “İnovasyon Haftası”nın Gaziantep durağında 162 milyar dolarlık ihracatta yüksek teknolojinin payına dikkat çekti:
 • İstihbarata ‘casus’ operasyonu - 17 Aralık operasyonu

  İstihbarata ‘casus’ operasyonu21.10.2014

  GÜNDEM

  Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın ‘siyasi ve askeri casusluk’ iddiasıyla başlattığı soruşturmada, aralarında eski İstihbarat Daire Başkanı Ömer Altıparmak’ın da bulunduğu 18 istihbarat polisi hakkında gözaltı kararı verildi.Şüphelilerin, Hava Kuvvetleri Komutanlığı, TÜBİTAK ve BİLGEM’in yürüttüğü Güdümlü Mermilere Karşı Savunma (GMKS-2) projesinde görev yapanları dinleyerek ‘siyasal ve askeri casusluk’ suçu işledikleri öne sürüldü.
 • Makul şüphe dönemi - 17 Aralık operasyonu

  Makul şüphe dönemi18.10.2014

  GÜNDEM

  Hâkim ve savcılara seyyanen zam, disiplin affı getiren yasa teklifi, dinleme ve teknik takibin koşulları yeniden belirlenerek genişletildi.Teklifte CMK ve TCK’da değişiklikler yapılarak ‘Paralel yapıyla mücadele’ için yasal zemin hazırlandığı savunuluyor.‘Paralel yapı’ya takılıp sınavı kazandıkları halde mesleğe kabul edilmediği öne sürülen hâkim-savcı adayına mesleğe dönüş yolu açılıyor.TBMM’ye önceki gece sunulan 35 maddelik teklifle şüphelilerin ev ve işyerlerine arama yapabilmek için ‘somut delile dayalı kuvvetli şüphe’ yerine ‘makul şüphe’ yeterli sayılacak.‘Anayasal Düzene ve Bu Düzenin İşleyişine Karşı Suçlar’ için de ‘Somut delile dayalı’ şartı aranmadan dinleme, teknik takip yanında gizli soruşturmacı da görevlendirilebilecek.Teklifle yapılan bazı değişiklikler satırbaşları ile şöyle:
 • Tayyip Erdoğan'ı Orhan Kılıç oynayacak - 17 Aralık operasyonu

  Tayyip Erdoğan'ı Orhan Kılıç oynayacak15.10.2014

  Keyif

  17 Aralık sürecini anlatan yeni bir sinema filmi çekiliyor.“Kod Adı K.O.Z.” adlı yapımda dönemin başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Orhan Kılıç canlandıracak.
 • Bakın Işık: En çok dinlenen Taner Yıldız - 17 Aralık operasyonu

  Bakın Işık: En çok dinlenen Taner Yıldız08.10.2014

  Gündem2008

  Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık Habertürk'te katıldığı programda en çok dinlenenler isimlerden birinin Enerji Bakanı Taner Yıldız olduğunu açıkladı.
 • Polise ‘taltif’ operasyonu: 13 gözaltı - 17 Aralık operasyonu

  Polise ‘taltif’ operasyonu: 13 gözaltı22.09.2014

  Gündem2008

  17 Aralık Operasyonu öncesi aktif görevde olan bazı polislere, ‘hak etmedikleri halde usulsüz taltif verildiği’ iddiasına ilişkin soruşturmada, 17 polis hakkında gözaltı kararı verildi.
 • İçeride doktora dışarıda protesto - 17 Aralık operasyonu

  İçeride doktora dışarıda protesto16.09.2014

  Gündem2008

  Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’e İstanbul Üniversitesi (İÜ) İletişim Fakültesi Kişilerarası İletişim Ana Bilim Dalı’nda fahri doktora unvanı verildi.
 • Sen de mi Brütüs? - 17 Aralık operasyonu

  Sen de mi Brütüs?16.09.2014

  Ekonomi

  10 kişinin hayatını kaybettiği Torun Center kazasından sonra hükümet başta olmak üzere ilgili bakanlar ve siyasiler iş güvenliğiyle ilgili olarak birbirinden sert açıklamalar yapıyor.Ve önlemlerin bir an önce alınacağını söylüyorlar.Fakat devlet kanadından gelen açıklamalara rağmen Bartın'dan bugün gelen bu fotoğraf insanı düşündürüyor.Bartın Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü binasının dış cephesinde tadilat ve mantolama yapan işçiler baret ve kemer takmadan iskeleye çıkarak çalışıyorlar.
 • Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar: 'Lobiye yenildik' - 17 Aralık operasyonu

  Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar: 'Lobiye yenildik'10.09.2014

  Ekonomi

  Eski TOKİ Başkanı ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar inşaatlarda güvenlik için imar yönetmeliği yaptıklarını dile getirerek “Bunun altında kaldım.Dünyayı kafama yıktılar, ertelendi.Çalışmadan kazananlar lobi yaptı” diye konuştu.
 • Bakan Erdoğan Bayraktar'dan Trabzonspor için prim istemiş - 17 Aralık operasyonu

  Bakan Erdoğan Bayraktar'dan Trabzonspor için prim istemiş03.09.2014

  Futbol

  Cumhuriyet gazetesinde yayınlanan dinleme kayıtlarına göre, 17 Aralık operasyonu kapsamında gözaltına alınan Hüseyin Avni Sipahi, dönemin Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’dan Trabzonsporlu futbolculara prim vermesini istedi.
 • Komşular - 17 Aralık operasyonu

  Komşular30.08.2014

  Gündem2008

  İstanbul’da biri Vali diğeri de Emniyet Müdürü olarak yıllarca birlikte görev yapan Muammer Güler ile Celalettin Cerrah’ın 2009’da yan yana mezar yeri satın aldıkları ortaya çıktı.
 • Avukattan tehdit ve hakaret davası - 17 Aralık operasyonu

  Avukattan tehdit ve hakaret davası16.08.2014

  Gündem2008

  17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda tutuklandıktan sonra serbest bırakılan işadamı Reza Zarrab’ın tehdit ve hakaretlerine maruz kaldığını iddia eden Avukat Mücteba Kılıç, 30 bin liralık manevi tazminat davası açtı.
 • Fettullah Gülen'in avukatları HSYK'ya başvurdu - 17 Aralık operasyonu

  Fettullah Gülen'in avukatları HSYK'ya başvurdu20.07.2014

  Gündem2008

  Fethullah Gülen'in avukatları, müvekkilleri hakkındaki soruşturmayı kendilerinden gizlediği iddiası ile İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili Faruk Erşen Yılmaz ve Savcı Fuzuli Aydoğdu'yu HSYK'ya şikayet etti.Gülen hakkında 8 aydır süren soruşturmanın kendilerinden gizlendiğini öne süren avukatlar, soruşturmanın bu iki savcıdan alınmasını da istediler.
 • Emniyette şimdi de 'ihraç' depremi - 17 Aralık operasyonu

  Emniyette şimdi de 'ihraç' depremi20.07.2014

  Gündem2008

  BÜYÜK rüşvet operasyonun ardından emniyette başlayan görevden alma, yer değiştirme, açığa alma işlemlerin ardından şimdi de ihraçlar başladı.
 • Dosyada ‘Görüldü’ye son - 17 Aralık operasyonu

  Dosyada ‘Görüldü’ye son15.07.2014

  Gündem2008

  DANIŞTAY 10.Dairesi, hükümetin 17 Aralık Operasyonu’ndan sonra çıkardığı Adli Kolluk Yönetmeliği’ndeki, savcıların soruşturmanın her aşamasına ilişkin, gözaltı, dinleme, arama, el koyma gibi tedbirleri yazılı olarak başsavcıya bildirip ‘Görüldü’ şerhi ile dosyaya koymaları uygulamasını durdurdu.
 • ‘Duru’ Hayyam oldu - 17 Aralık operasyonu

  ‘Duru’ Hayyam oldu14.07.2014

  Ekonomi

  17 ARALIK operasyonu ile gündeme gelen Duru Döviz’in ismi değiştirildi.
 • Valilikten altınlar için soruşturma izni yok - 17 Aralık operasyonu

  Valilikten altınlar için soruşturma izni yok03.07.2014

  Ekonomi

  TAŞIDIĞI 1.5 ton altınla geçen yıl Gana’dan kalkarak Atatürk Havalimanı’na iniş yapan ve evrak eksikliği nedeniyle 17 gün havalimanında bekletildikten kargo uçağıyla ilgili gümrük bölge müdür ve yardımcılarının da aralarında bulunduğu 18 memur hakkında ‘görevi kötüye kullanmak’ suçundan başlatılan soruşturma takipsizlikle sonuçlandı.
 • ‘Destan’ yazan müdür şarkta - 17 Aralık operasyonu

  ‘Destan’ yazan müdür şarkta02.07.2014

  Gündem2008

  İSTANBUL Emniyet Müdürlüğü’nde mayıs ayında 4 bin 500 polisin tayininin ardından dün de 160 müdür ve amir doğuya gönderildi.
 • Emniyet'te şark depremi - 17 Aralık operasyonu

  Emniyet'te şark depremi01.07.2014

  Gündem2008

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde 4 bin 500 polisin şark tayinlerinin ardından 160 müdür ve amirin de şark tayinleri çıktı.Tayini çıkan müdürler arasında Gezi Parkı olayları sırasında polislere, “Çanakkale destanından sonra 2.destanı siz yazıyorsunuz” mesajı gönderen dönemin Çevik Kuvvet Şube Müdürü Muhammet Fatih Sarıyıldız da bulunuyor.
 • Söz, avukat parası benden - 17 Aralık operasyonu

  Söz, avukat parası benden23.06.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Erdoğan’ın İsviçre’de 8 ayrı hesabı olduğu iddiasını anımsatarak, “‘İsviçre bankalarında benim ve çocuklarımın hesabının olup olmadığına’ dair bir dilekçeyi İsviçre yetkililerine ver.Sayın Başbakan sana söz; sen yeter ki talimatı ver.Avukat parasını ben ödeyeceğim” çağrısında da bulundu.Parti Meclisi toplantısı öncesi konuşan Kılıçdaroğlu, özetle şunları söyledi:
 • ‘Gölge’lere ‘böcek’ muamelesi - 17 Aralık operasyonu

  ‘Gölge’lere ‘böcek’ muamelesi17.06.2014

  Gündem2008

  MİT’in gönderdiği dosya üzerine casusluk şüphesiyle düğmeye basıldı ve Başbakan Erdoğan’ın çalışma ofisinde bulunan böcekle ilgili eski Başbakanlık Koruma Daire Başkanı Mehmet Yüksel ile Koruma Müdürü Zeki Bulut’un da aralarında olduğu 11 kişi gözaltına alındı.Zeki Bulut ve ekibi yıllarca Erdoğan’ın yurtiçi ve yurtdışı güvenliğini sağlamıştı.
 • 150’si sürgün - 17 Aralık operasyonu

  150’si sürgün05.06.2014

  Gündem2008

  17 Aralık Operasyonu’nun ardından Emniyet’teki yer değiştirme furyasından “Merkez Operasyon Timi” de nasibini aldı.150 özel harekât polisinin, pasif görev ve sürgün olarak kabul edilen trafik, inşaat-emlak şube müdürlüklerine ve karakollara tayini çıktı.
 • Ahmet HAKAN

  ‘Şüpheli’ sıfatıyla ifade verdim - 17 Aralık operasyonu

  ‘Şüpheli’ sıfatıyla ifade verdim04.06.2014

  Yazarlar

  Az kalsın ‘yolsuzluk ve rüşvet operasyonu’ beni de içine alıyordu.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Saatin gümrük vergisi de ödenmemiş - 17 Aralık operasyonu

  Saatin gümrük vergisi de ödenmemiş04.06.2014

  Yazarlar

  CHP Milletvekili Ali Özgündüz’ün soru önergesine, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’nın verdiği yanıtı Hürriyet’te okudum.
 • Fadıl Akgündüz'den 'ödeyemiyorum' açıklaması - 17 Aralık operasyonu

  Fadıl Akgündüz'den 'ödeyemiyorum' açıklaması03.06.2014

  Ekonomi

  Kamuoyunda 'Jet Fadıl' adıyla bilenen Fadıl Akgündüz'ün vaat ettiği gayrimenkulleri sahiplerine teslim etmediği, kiralarını da ödemediği ortaya çıktı.Bayrampaşa’da yaptığı Caprice Gold Palace Otel’den devremülk alanlara Aralık 2013’te vaat ettiği teslim sözünü tutmayan Fadıl Akkündüz’ün, bu duruma Soma faciası, Anayasa Mahkemesi Başkanı ve Türkiye Barolar Birliği Başkanı’nın konuşmalarını gerekçe göstermesi dikkat çekti.
 • Manisa’da validen sonra emniyet müdürü de gitti - 17 Aralık operasyonu

  Manisa’da validen sonra emniyet müdürü de gitti03.06.2014

  Gündem2008

  SOMA’da yaşanan maden faciası Manisa Valisi Abdurrahman Savaş’ın ardından Emniyet Müdürü Erhan Alkaya’yı da merkeze gönderdi.
 • '10 Ağustos bir milat olacak' - 17 Aralık operasyonu

  '10 Ağustos bir milat olacak'30.05.2014

  Gündem2008

  Başbakan Erdoğan, 'Millete Hizmet Yolunda' konuşmasında gündemdeki konulara değindi.Erdoğan, "10 Ağustos, inşallah, Türkiye için bir milat olacak.10 Ağustos seçimleri öncesinde, birileri tekrar kirli hesapların içine girebilir.Siyaset, bu kirli hesaplardan medet ummak isteyebilir.Sizler, eminim ki bu tahriklere aldırış etmeyecek, sandığa gidecek, hür iradenizle Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanını belirleyeceksiniz" dedi.
 • Yalçın BAYER

  Yeryüzünün ‘suyu ısınıyor’ - 17 Aralık operasyonu

  Yeryüzünün ‘suyu ısınıyor’29.05.2014

  Yazarlar

  AÇIK Radyo’nun (94.9) genel yayın yönetmeni; gazeteci-yazar Ömer Madra’yı herkesin dinlemesi gerekiyor; biz de geçenlerde bir konferansta kendisini dinlerken dehşete kapıldık.“Neler oluyor yahu” dedik.
 • Başbakan Erdoğan Yalova'da konuştu - 17 Aralık operasyonu

  Başbakan Erdoğan Yalova'da konuştu24.05.2014

  Gündem2008

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 1 Haziran’da seçimlerin tekrarlanacağı Yalova’da düzenlenen AK Parti mitinginde konuştu.17 Aralık operasyonu ile ilgili polis fezlekelerinin eline geçtiğini söyleyen Erdoğan, bu belgelerde kendisi hakkında "Dönemin Başbakan'ı" ifadesinin yer aldığını açıkladı.
 • Emniyet’te şark tayini ve terfi - 17 Aralık operasyonu

  Emniyet’te şark tayini ve terfi16.05.2014

  Gündem2008

  ÇOĞU İstanbul, Ankara ve İzmir’de başkomisere kadar rütbeli 11 bin personel ile polis memuruna ‘Şark tayini’ çıktı.Batı illeri arasındaki tayinler de eklenince, yeni atamalar 40 bine yakın polisi etkiledi.
 • 17 Aralık’a takipsizliğe itiraz - 17 Aralık operasyonu

  17 Aralık’a takipsizliğe itiraz13.05.2014

  Gündem2008

  17 Aralık Operasyonu’na ilişkin verilen takipsizlik kararının kesinleşmesine 4 gün kala, Ankara Barosu avukatlarından Sedat Vural’dan itiraz geldi.
 • Türk Büyükelçi: İran, Reza Zarrab'ı bana sormadı - 17 Aralık operasyonu

  Türk Büyükelçi: İran, Reza Zarrab'ı bana sormadı09.05.2014

  Planet

  Türkiye’nin Tahran Büyükelçisi Ümit Yardım, 17 Aralık operasyonu kapsamında tutuklanıp daha sonra serbest bırakılan İran kökenli işadamı Reza Zarrab dosyası hakkında Tahran yönetiminin kendisiyle herhangi bir görüşmede bulunmadığını ifade etti.
 • Kürsüden 700 bin TL'lik saat ile ilgili konuştu - 17 Aralık operasyonu

  Kürsüden 700 bin TL'lik saat ile ilgili konuştu04.05.2014

  Gündem2008

  17 Aralık operasyonu sonrasında bakanlıktan istifa eden Zafer Çağlayan TBMM’de fezlekeler ile ilgili görüşmeler kapsamında konuştu.Çağlayan 700 bin TL'lik hediye saat ile ilgili açıklama yaptı.
 • Arınç gazetecilerin sorularını cevapladı - 17 Aralık operasyonu

  Arınç gazetecilerin sorularını cevapladı03.05.2014

  Gündem2008

  BAŞBAKAN Yardımcısı Bülent Arınç, çocuk cinayetleriyle ilgili bir soruya verdiği cevapta bazı televizyon yayınlarına dikkat edilmesi gerektiğini söyledi.
 • ‘Oğlunun vakfı ne iş yapıyor’u şikâyet etmiş - 17 Aralık operasyonu

  ‘Oğlunun vakfı ne iş yapıyor’u şikâyet etmiş30.04.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ‘sehven’ gönderilen ‘şüpheli sıfatıyla ifade’ çağrısına neden olan şikâyetin sahibinin Başbakan Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan olduğu ortaya çıktı.
 • MASAK’ta değişim - 17 Aralık operasyonu

  MASAK’ta değişim30.04.2014

  Ekonomi

  MASAK Başkanı Mürsel Ali Kaplan görevden alındı.Maliye Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı’na atanan Kaplan’ın yerine asalaten İbrahim Hakkı Polat getiriliyor.
 • Türkiye ilk kez basını özgür olmayan ülkeler arasında - 17 Aralık operasyonu

  Türkiye ilk kez basını özgür olmayan ülkeler arasında30.04.2014

  Planet

  Her yıl ülkelerin basın özgürlüğünü inceleyen Freedom House, 2014 raporunda Türkiye’yi son 15 yıldır ilk kez “kısmen özgür ülkeler”den “özgür olmayan ülkeler” kategorisine düşürdü.Gezi Olayları sonrası yaşanan işten atılmalar, sansür ve otosansür uygulamaları, şeffaf olmayan medya sahipliği nedeniyle 6 puan daha kötüleşen Türkiye bir yıl önceye göre 14 sıra daha gerileyip dünya genelinde 134’üncülüğe geldi.Böylece Türkiye, 42 ülkenin yer aldığı Avrupa’da da aynı zamanda basını özgür olmayan tek ülke oldu.
 • Yurtta açılım cihanda açılım! - 17 Aralık operasyonu

  Yurtta açılım cihanda açılım!28.04.2014

  Gündem2008

  Erdoğan, Ruhban Okulu'ndan cemevlerine, Gezi'den İsrail'e kadar Türkiye'nin iç ve dış ilişkilerini ilgilendiren kritik konularda yeni adımlar atacak.Bunlardan birini de Ayasofya'da namaz.İbadete açma olmasa bile en azından İstanbul’un fethi haftası Erdoğan'ın bazı İslam ülkesi devlet başkanları ile Ayasofya’da namaz kılacağı öne sürülüyor.
 • Maliye'de iki önemli operasyon - 17 Aralık operasyonu

  Maliye'de iki önemli operasyon28.04.2014

  Ekonomi

  Maliye Bakanlığı'nda 17 Aralık Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu ile başlayan görevden alma ve yer değiştirmelerin ardından son olarak Gelir İdaresi Başkanı Mehmet Kilci görevinden alındı.Kilci'nin yerine Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetimi Standartları Kurumu Başkanlığı görevinde bulunun Seyit Ahmet Baş'ın getirileceği öğrenildi.Gelir Politikaları Genel Müdür Yardımcılığı'na ise sürpriz bir şekilde Maliye Bakanı Şimşek'in IMF'den transfer ettiği danışmanı Burcu Aydın getirildi.
 • Okula alınmayan profesör dersi sokakta yaptı - 17 Aralık operasyonu

  Okula alınmayan profesör dersi sokakta yaptı28.04.2014

  Gündem2008

  Haliç Üniversitesi İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölüm Başkanı Prof.Dr.Osman Özsoy'un sözleşmesi, bir süre önce üniversite yönetimi tarafından feshedildi.
 • Vahap MUNYAR

  700 bin şişe şarap üretiyor yüzde 80’i 70 ülkede satılıyor - 17 Aralık operasyonu

  700 bin şişe şarap üretiyor yüzde 80’i 70 ülkede satılıyor26.04.2014

  Yazarlar

  ADCO Gıda’nın ortağı Figen Adıgüzel Mays ve Four Seasons Hotel Halkla İlişkiler Müdürü Sibel Benli’nin davetlisi küçük bir grup, İtalyan şarap üreticisi Gaja Ailesi’nin 5’inci kuşak temsilcisi Gaia Gaja’nın sunumuna odaklandı:
 • Tolga TANIŞ

  Yeni büyükelçi Bass’ın profili - 17 Aralık operasyonu

  Yeni büyükelçi Bass’ın profili26.04.2014

  Yazarlar

  AMERİKAN Dışişleri Bakanlığı’nın bodrum katındaki kafetaryadayım.Günlük basın toplantısından önce öğlen yemeği yiyeceğim.
 • Zeybekci’nin 23 Nisan mesajı - 17 Aralık operasyonu

  Zeybekci’nin 23 Nisan mesajı24.04.2014

  Ege

  DENİZLİLİ olan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki hesabında paylaştığı fotoğrafla ‘nereden nereye’ mesajını verirken, fotoğrafın altına da “Tüm rahatsızlık milletin evlatlarının bugün devleti yönetmesi.Hazmedemedikleri bu.Bu halimizle gurur duyuyoruz.‘Bu halimizle gurur duyuyoruz’dan kastım, yırtık donlu çocuk Nihat’tır.Her halimize hamdolsun” yazdı.
 • Elektrikler kesik olacak tabii ki. - 17 Aralık operasyonu

  Elektrikler kesik olacak tabii ki.23.04.2014

  Ekonomi

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, son dönemdeki elektrik kesintileriyle ilgili olarak, "Bakım nedeniyle bazı kesintiler oluyor.Elektrik bakımlarıyla ilgili konuda BEDAŞ'ı AYEDAŞ'ı arayıp bilgi veriyor ve bakım yapacaklarını söylüyor.Sonra haberlerde okuyorum elektrikler kesiliyor deniyor.Bir haber okuyorum, falanca yerde su basmış ve elektrikler kesilmiş diye yazıyor.Arkadaşlar orada elektrikler kesik olacak tabi ki.Su basan bir yerde elektrik olmaz.Bunun haber niteliğini doğru kurgulamamız lazım" dedi.
 • Bursa'da 87 polisin görev yeri değişti - 17 Aralık operasyonu

  Bursa'da 87 polisin görev yeri değişti23.04.2014

  Gündem2008

  BURSA’da, 17 Aralık’taki yolsuzluk operasyonu sonrası İl Emniyet Müdürlüğü’ndeki görev değişiklikleri devam ediyor.
içinde

17 Aralık Operasyonu


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz