17 Aralık Operasyonu

 • Polise 20 ilde dinleme baskını - 17 Aralık operasyonu
  Polise 20 ilde dinleme baskını26.02.2015
  GündemANKARA Emniyet Müdürlüğü sırasında Orhan Özdemir’in tutuklanmasına neden olan soruşturmayı yürüten istihbarat polislerini de kapsayan 20 ilde eş zamanlı operasyon düzenlendi.
 • Kanat ATKAYA

  Gül gül öldük bu savunmalara - 17 Aralık operasyonu
  Gül gül öldük bu savunmalara29.01.2015
  YazarlarALKOLLÜ araç kullanırken yakalanan oyuncu Kerem Kupacı’nın savunması “İlginç savunma.Komik savunma.” şeklinde değerlendirildi.
 • Eleştirenlerle eleştirilenler bir arada. - 17 Aralık operasyonu
  Eleştirenlerle eleştirilenler bir arada.28.01.2015
  GündemHer yıl gerçekleştirilen "erklerin buluşması", bu yıl ilk kez yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın evsahipliğinde yapılıyor.Yasama, yürütme ve yargı organları başkanlarının biraraya geldikleri Saray'daki öğle yemeğinin davetlileri, yasama adına TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Yürütme adına, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve yargı adına yüksek mahkeme başkanları.
 • Sahte delille suç aklıma gelmezdi - 17 Aralık operasyonu
  Sahte delille suç aklıma gelmezdi13.01.2015
  GündemBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Ergenekon ve Balyoz davasında hatalar yapıldığını belirterek “Genelkurmay Başkanı’nın tutuklanması sırasında ‘Çok sağlam deliller olmasa yapamazlar’ diye düşündük.Sahte delillerle suç üretileceği hiç aklımıza gelmedi” diye konuştu.
 • Orhan İnce'den AYM'ye 17 Aralık başvurusu - 17 Aralık operasyonu
  Orhan İnce'den AYM'ye 17 Aralık başvurusu13.01.2015
  Gündem17 Aralık Soruşturması'nın tek mağduru Orhan İnce, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın takipsizlik kararını Anayasa Mahkemesi'ne taşıdı.Anayasa Mahkemesi’ne sunulan 11 sayfalık dilekçede takipsizlik kararının ortadan kaldırılması, etkin soruşturma sürdürülerek şüpheliler hakkında iddianame hazırlanması için dosyanın savcılığa gönderilmesi istendi.
 • Kılıçdaroğlu istedi CHP’den istifa etti - 17 Aralık operasyonu
  Kılıçdaroğlu istedi CHP’den istifa etti05.01.2015
  Gündem17 Aralık Operasyonu kapsamında gözaltına alınan Beşiktaş Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Avni Sipahi, CHP’den istifa etti.Hüseyin Avni Sipahi’nin istifasının, TBMM Soruşturma Komisyonu’nun AK Partili eski bakanlar hakkında bugün yapacağı Yüce Divan oylaması öncesinde gelmesi dikkat çekti.
 • Abdullah Gül'den Zekeriya Öz iddiasına açıklama - 17 Aralık operasyonu
  Abdullah Gül'den Zekeriya Öz iddiasına açıklama31.12.2014
  GündemEski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Ergenekon eski savcısı Zekeriya Öz ile görüştüğü iddialarını Twitter hesabından yazdığı mesajla yalanladı.
 • Rektör: Paralelciler beni dinlemiş - 17 Aralık operasyonu
  Rektör: Paralelciler beni dinlemiş25.12.2014
  GündemIsparta Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Rektörü Prof.Dr.Hasan İbicioğlu, 17 Aralık Operasyonu’ndan sonraki süreçte, 'Paralel Yapı'nın telefonlarını dinlediği iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı.
 • Reza Zarrab'ın parası faiziyle iade - 17 Aralık operasyonu
  Reza Zarrab'ın parası faiziyle iade23.12.2014
  Gündem17 Aralık soruşturması kapsamında işadamı Reza Zarrab ile birlikte "Rüşvet almaya ve vermeye aracılık etmek" ve "Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak" suçundan tutuklanan Abdullah Habbani'nin iş yerinde ele geçirilen paraları ve 2 kilogram külçe altını iade edilecek.Habbani'nin adli emanette bulunan parasına bir yıl içinde yaklaşık 55 bin lira faiz geldiği öğrenildi.
 • Paralar faiziyle iade - 17 Aralık operasyonu
  Paralar faiziyle iade19.12.2014
  GündemEski İçişleri Bakanı Muammer Güler’in oğlu Barış Güler ile eski Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan’ın, 17 Aralık Operasyonu sırasında evlerinde bulunan ve adli emanetçi olarak bir devlet bankasında tutulan paraları, takipsizlik kararına yapılan itirazın reddi üzerine yasal faiziyle birlikte kendilerine iade edilecek.
 • Demirtaş: 'Seviyorum sizi şapşikler' - 17 Aralık operasyonu
  Demirtaş: 'Seviyorum sizi şapşikler'19.12.2014
  TeknolojiDemirtaş, Twitter üzerinden İstanbul merkezli 14 Aralık operasyonunu değerlendirirken hem hükümeti hem cemaati suçladı.Twitter üzerinden kendini eleştirenlere de yanıt veren Demirtaş 'Beni çok sert eleştirenler dahil hepinizi seviyorum, şapşikler' dedi.
 • Ayaklı billboard - 17 Aralık operasyonu
  Ayaklı billboard18.12.2014
  GündemCHP, 17 Aralık’ın yıldönümünde suçlanan 4 eski bakanın maskeli fotoğrafını asmak için kiralayacak billboard bulamadı.Bazı CHP’liler dün Ankara’da, ellerinde ayakkabı kutuları, üzerlerinde afişlerle “Ayaklı billboard” olarak dolaştılar.
 • Demirtaş: Odamda hâlâ dinleme cihazı var - 17 Aralık operasyonu
  Demirtaş: Odamda hâlâ dinleme cihazı var18.12.2014
  GündemHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "Meclis'teki, partideki odalarımızda hala dinleme cihazları var.Çıkarmıyoruz, dinleme cihazlarını istiyoruz ki dinlesinler, belki biraz adam olurlar" dedi.
 • Erdoğan Konya'da konuştu - 17 Aralık operasyonu
  Erdoğan Konya'da konuştu17.12.2014
  GündemCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, ”Bu ülkeyi maşalara asla teslim etmeyeceğiz.Bu ülkeyi uluslararası çevrelerin taşeronu olan ihanet şebekelerine, paralel devlet yapılanmalarına, hoca görüntüsü altındaki şaklabanlara asla teslim etmeyeceğiz” dedi.
 • Kılıçdaroğlu: Darbeye karşı birleşmeliyiz - 17 Aralık operasyonu
  Kılıçdaroğlu: Darbeye karşı birleşmeliyiz16.12.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 14 Aralık Operasyonu’na atıfla, “12 Eylül askeri darbesinde yaşanan bütün hukuk gariplikleri bugün de yaşanıyor.AKP’nin yaptığı demokrasiye darbedir.Darbeye karşı hep beraber, sağ-sol demeden, özgürlükler temelinde birleşmeliyiz” dedi.
 • Yargıtay-Danıştay’a YBP damgası - 17 Aralık operasyonu
  Yargıtay-Danıştay’a YBP damgası16.12.2014
  GündemCEMAAT medyasına operasyon tüm hızıyla sürerken yeni HSYK, 12 Aralık’ta Cumhurbaşkanı’nın onayladığı ve aynı gün mükerrer Resmi Gazete’de yayımlanan yargı paketi çerçevesinde, yüksek yargıya ‘Paralel Operasyonu’ yaptı.15 gün içinde seçim yapması gereken HSYK Genel Kurulu, dün sabah toplanarak jet hızıyla Yargıtay’a 144 ve Danıştay’a 33 yeni üye seçimi yaptı.
 • Gözaltı listesinde kim kimdir? - 17 Aralık operasyonu
  Gözaltı listesinde kim kimdir?15.12.2014
  Gündem
 • Arınç'ın evinin krokisinde gerçek 6 yıl sonra ortaya çıktı - 17 Aralık operasyonu
  Arınç'ın evinin krokisinde gerçek 6 yıl sonra ortaya çıktı09.12.2014
  GündemKozmik Oda soruşması, 5.yılında tamamlanma aşamasına girdi.Ancak soruşturmanın ana dayanaklarından olan ve subayın yutmaya çalıştığı iddia edilen Arınç’ın evinin adresi yazılı kağıttaki yazılar askerlerin el ürünü değilmiş.
 • Demirden korksaydık. - 17 Aralık operasyonu
  Demirden korksaydık.08.12.2014
  Paparazzi17 Aralık operasyonu sürecini konu alan “Kod Adı: K.O.Z” adlı sinema filminin çekimlerine başlandı.
 • Kılıçdaroğlu'ndan sert sözler - 17 Aralık operasyonu
  Kılıçdaroğlu'ndan sert sözler30.11.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yalova’da CHP’li belediyenin kestiği ağaçlarla ilgili olarak tavrını açıklarken, "Diyorlar ki, Kılıçdaroğlu neden sessiz.Hiç bir ağacın kesilmesinden yana değilim.Asla ve asla" dedi.Kılıçdaroğlu, katıldığı CHP toplantısında bir partilinin sözlerine kızarak, "Onu buraya getiren arkadaş CHP’li değil, AKP militanı herhalde" dedi.
 • Meclis'te dört bakan için kurulan komisyona yayın yasağı - 17 Aralık operasyonu
  Meclis'te dört bakan için kurulan komisyona yayın yasağı26.11.2014
  GündemDÖRT eski bakan hakkında kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu haberlerine yayın yasağı getirildi.Yayın yasağının gerekçesi şu: “Eski Bakanlar Mehmet Zafer Çağlayan, Muammer Güler, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar’ın kişilik haklarının zedelenmesinin önlenmesi, şöhret ve diğer haklarının korunması…”
 • Çağlayan’ın 700 bin liralık saatine Gümrük Bakanlığı ceza kesti - 17 Aralık operasyonu
  Çağlayan’ın 700 bin liralık saatine Gümrük Bakanlığı ceza kesti25.11.2014
  EkonomiMeclis kürsüsünden yaptığı savunmada eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın İsviçre’den getirildiğini belirttiği Patek Philippe 5101G marka saat için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ceza kesti.Cezaya önce itiraz eden Çağlayan 250 bin lira ödeme yaptı.
 • Muammer Güler ve Barış Güler 10 kişiden şikayetçi oldu - 17 Aralık operasyonu
  Muammer Güler ve Barış Güler 10 kişiden şikayetçi oldu21.11.2014
  GündemAK Parti Mardin Milletvekili Muammer Güler ve oğlu Barış Güler, sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden kendilerine hakaret ettiğini iddia ettiği 10 kişiden şikayetçi oldu.
 • CHP'li vekil Salihoğlu'nu HSYK'ya şikayet etti - 17 Aralık operasyonu
  CHP'li vekil Salihoğlu'nu HSYK'ya şikayet etti19.11.2014
  GündemCHP Milletvekili Erdal Aksünger, 17 Aralık operasyonuna takipsizlik kararı veren İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Hadi Salihoğlu'nu HSYK'ya şikayet etti.
 • İstanbul'da operasyon başlatıldı - 17 Aralık operasyonu
  İstanbul'da operasyon başlatıldı12.11.2014
  Gündemİstanbul merkezli 7 ilde paralel operasyonu başlatıldı.İstanbul Cumhuriyet Savcısı Okan Özsoy'un talimatıyla 7 ilde başlatılan operasyonda eski istihbaratçılar dahil çok sayıda polis hakkında gözaltı kararı olduğu bildirildi.
 • Vahap MUNYAR

  Yüksek teknolojiye 3.3 milyar dolarlık yeni destek geliyor - 17 Aralık operasyonu
  Yüksek teknolojiye 3.3 milyar dolarlık yeni destek geliyor07.11.2014
  YazarlarEKONOMİ Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) “İnovasyon Haftası”nın Gaziantep durağında 162 milyar dolarlık ihracatta yüksek teknolojinin payına dikkat çekti:
 • İstihbarata ‘casus’ operasyonu - 17 Aralık operasyonu
  İstihbarata ‘casus’ operasyonu22.10.2014
  GündemAnkara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın ‘siyasi ve askeri casusluk’ iddiasıyla başlattığı soruşturmada, aralarında eski İstihbarat Daire Başkanı Ömer Altıparmak’ın da bulunduğu 18 istihbarat polisi hakkında gözaltı kararı verildi.Şüphelilerin, Hava Kuvvetleri Komutanlığı, TÜBİTAK ve BİLGEM’in yürüttüğü Güdümlü Mermilere Karşı Savunma (GMKS-2) projesinde görev yapanları dinleyerek ‘siyasal ve askeri casusluk’ suçu işledikleri öne sürüldü.
 • Makul şüphe dönemi - 17 Aralık operasyonu
  Makul şüphe dönemi19.10.2014
  GündemHâkim ve savcılara seyyanen zam, disiplin affı getiren yasa teklifi, dinleme ve teknik takibin koşulları yeniden belirlenerek genişletildi.Teklifte CMK ve TCK’da değişiklikler yapılarak ‘Paralel yapıyla mücadele’ için yasal zemin hazırlandığı savunuluyor.‘Paralel yapı’ya takılıp sınavı kazandıkları halde mesleğe kabul edilmediği öne sürülen hâkim-savcı adayına mesleğe dönüş yolu açılıyor.TBMM’ye önceki gece sunulan 35 maddelik teklifle şüphelilerin ev ve işyerlerine arama yapabilmek için ‘somut delile dayalı kuvvetli şüphe’ yerine ‘makul şüphe’ yeterli sayılacak.‘Anayasal Düzene ve Bu Düzenin İşleyişine Karşı Suçlar’ için de ‘Somut delile dayalı’ şartı aranmadan dinleme, teknik takip yanında gizli soruşturmacı da görevlendirilebilecek.Teklifle yapılan bazı değişiklikler satırbaşları ile şöyle:
 • Tayyip Erdoğan'ı Orhan Kılıç oynayacak - 17 Aralık operasyonu
  Tayyip Erdoğan'ı Orhan Kılıç oynayacak16.10.2014
  Keyif17 Aralık sürecini anlatan yeni bir sinema filmi çekiliyor.“Kod Adı K.O.Z.” adlı yapımda dönemin başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Orhan Kılıç canlandıracak.
 • Vahap MUNYAR

  Suriye ve seçim endişesi var ama Türkiye’siz olmaz - 17 Aralık operasyonu
  Suriye ve seçim endişesi var ama Türkiye’siz olmaz13.10.2014
  YazarlarDLA PIPER adlı İngiltere merkezli global hukuk ofisinde CEO’luk koltuğuna oturmaya hazırlanan yönetici ortak Simon Levine, Four Seasons Bosphorus Hotel’in terasından Boğaz’ı izlerken avukatlığa ilk başladığı günleri anımsadı:
 • Bakın Işık: En çok dinlenen Taner Yıldız - 17 Aralık operasyonu
  Bakın Işık: En çok dinlenen Taner Yıldız09.10.2014
  GündemBilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık Habertürk'te katıldığı programda en çok dinlenenler isimlerden birinin Enerji Bakanı Taner Yıldız olduğunu açıkladı.
 • Polise ‘taltif’ operasyonu: 13 gözaltı - 17 Aralık operasyonu
  Polise ‘taltif’ operasyonu: 13 gözaltı23.09.2014
  Gündem17 Aralık Operasyonu öncesi aktif görevde olan bazı polislere, ‘hak etmedikleri halde usulsüz taltif verildiği’ iddiasına ilişkin soruşturmada, 17 polis hakkında gözaltı kararı verildi.
 • İçeride doktora dışarıda protesto - 17 Aralık operasyonu
  İçeride doktora dışarıda protesto17.09.2014
  GündemFatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’e İstanbul Üniversitesi (İÜ) İletişim Fakültesi Kişilerarası İletişim Ana Bilim Dalı’nda fahri doktora unvanı verildi.
 • Sen de mi Brütüs? - 17 Aralık operasyonu
  Sen de mi Brütüs?17.09.2014
  Ekonomi10 kişinin hayatını kaybettiği Torun Center kazasından sonra hükümet başta olmak üzere ilgili bakanlar ve siyasiler iş güvenliğiyle ilgili olarak birbirinden sert açıklamalar yapıyor.Ve önlemlerin bir an önce alınacağını söylüyorlar.Fakat devlet kanadından gelen açıklamalara rağmen Bartın'dan bugün gelen bu fotoğraf insanı düşündürüyor.Bartın Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü binasının dış cephesinde tadilat ve mantolama yapan işçiler baret ve kemer takmadan iskeleye çıkarak çalışıyorlar.
 • Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar: 'Lobiye yenildik' - 17 Aralık operasyonu
  Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar: 'Lobiye yenildik'11.09.2014
  EkonomiEski TOKİ Başkanı ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar inşaatlarda güvenlik için imar yönetmeliği yaptıklarını dile getirerek “Bunun altında kaldım.Dünyayı kafama yıktılar, ertelendi.Çalışmadan kazananlar lobi yaptı” diye konuştu.
 • Bakan Erdoğan Bayraktar'dan Trabzonspor için prim istemiş - 17 Aralık operasyonu
  Bakan Erdoğan Bayraktar'dan Trabzonspor için prim istemiş04.09.2014
  FutbolCumhuriyet gazetesinde yayınlanan dinleme kayıtlarına göre, 17 Aralık operasyonu kapsamında gözaltına alınan Hüseyin Avni Sipahi, dönemin Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’dan Trabzonsporlu futbolculara prim vermesini istedi.
 • Komşular - 17 Aralık operasyonu
  Komşular31.08.2014
  Gündemİstanbul’da biri Vali diğeri de Emniyet Müdürü olarak yıllarca birlikte görev yapan Muammer Güler ile Celalettin Cerrah’ın 2009’da yan yana mezar yeri satın aldıkları ortaya çıktı.
 • Avukattan tehdit ve hakaret davası - 17 Aralık operasyonu
  Avukattan tehdit ve hakaret davası17.08.2014
  Gündem17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda tutuklandıktan sonra serbest bırakılan işadamı Reza Zarrab’ın tehdit ve hakaretlerine maruz kaldığını iddia eden Avukat Mücteba Kılıç, 30 bin liralık manevi tazminat davası açtı.
 • Emniyette şimdi de 'ihraç' depremi - 17 Aralık operasyonu
  Emniyette şimdi de 'ihraç' depremi21.07.2014
  GündemBÜYÜK rüşvet operasyonun ardından emniyette başlayan görevden alma, yer değiştirme, açığa alma işlemlerin ardından şimdi de ihraçlar başladı.
 • Fettullah Gülen'in avukatları HSYK'ya başvurdu - 17 Aralık operasyonu
  Fettullah Gülen'in avukatları HSYK'ya başvurdu21.07.2014
  GündemFethullah Gülen'in avukatları, müvekkilleri hakkındaki soruşturmayı kendilerinden gizlediği iddiası ile İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili Faruk Erşen Yılmaz ve Savcı Fuzuli Aydoğdu'yu HSYK'ya şikayet etti.Gülen hakkında 8 aydır süren soruşturmanın kendilerinden gizlendiğini öne süren avukatlar, soruşturmanın bu iki savcıdan alınmasını da istediler.
 • ‘Duru’ Hayyam oldu - 17 Aralık operasyonu
  ‘Duru’ Hayyam oldu16.07.2014
  Ekonomi17 ARALIK operasyonu ile gündeme gelen Duru Döviz’in ismi değiştirildi.
 • Dosyada ‘Görüldü’ye son - 17 Aralık operasyonu
  Dosyada ‘Görüldü’ye son16.07.2014
  GündemDANIŞTAY 10.Dairesi, hükümetin 17 Aralık Operasyonu’ndan sonra çıkardığı Adli Kolluk Yönetmeliği’ndeki, savcıların soruşturmanın her aşamasına ilişkin, gözaltı, dinleme, arama, el koyma gibi tedbirleri yazılı olarak başsavcıya bildirip ‘Görüldü’ şerhi ile dosyaya koymaları uygulamasını durdurdu.
 • Valilikten altınlar için soruşturma izni yok - 17 Aralık operasyonu
  Valilikten altınlar için soruşturma izni yok04.07.2014
  EkonomiTAŞIDIĞI 1.5 ton altınla geçen yıl Gana’dan kalkarak Atatürk Havalimanı’na iniş yapan ve evrak eksikliği nedeniyle 17 gün havalimanında bekletildikten kargo uçağıyla ilgili gümrük bölge müdür ve yardımcılarının da aralarında bulunduğu 18 memur hakkında ‘görevi kötüye kullanmak’ suçundan başlatılan soruşturma takipsizlikle sonuçlandı.
 • ‘Destan’ yazan müdür şarkta - 17 Aralık operasyonu
  ‘Destan’ yazan müdür şarkta03.07.2014
  GündemİSTANBUL Emniyet Müdürlüğü’nde mayıs ayında 4 bin 500 polisin tayininin ardından dün de 160 müdür ve amir doğuya gönderildi.
 • Emniyet'te şark depremi - 17 Aralık operasyonu
  Emniyet'te şark depremi02.07.2014
  Gündemİstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde 4 bin 500 polisin şark tayinlerinin ardından 160 müdür ve amirin de şark tayinleri çıktı.Tayini çıkan müdürler arasında Gezi Parkı olayları sırasında polislere, “Çanakkale destanından sonra 2.destanı siz yazıyorsunuz” mesajı gönderen dönemin Çevik Kuvvet Şube Müdürü Muhammet Fatih Sarıyıldız da bulunuyor.
 • Söz, avukat parası benden - 17 Aralık operasyonu
  Söz, avukat parası benden24.06.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Erdoğan’ın İsviçre’de 8 ayrı hesabı olduğu iddiasını anımsatarak, “‘İsviçre bankalarında benim ve çocuklarımın hesabının olup olmadığına’ dair bir dilekçeyi İsviçre yetkililerine ver.Sayın Başbakan sana söz; sen yeter ki talimatı ver.Avukat parasını ben ödeyeceğim” çağrısında da bulundu.Parti Meclisi toplantısı öncesi konuşan Kılıçdaroğlu, özetle şunları söyledi:
 • ‘Gölge’lere ‘böcek’ muamelesi - 17 Aralık operasyonu
  ‘Gölge’lere ‘böcek’ muamelesi18.06.2014
  GündemMİT’in gönderdiği dosya üzerine casusluk şüphesiyle düğmeye basıldı ve Başbakan Erdoğan’ın çalışma ofisinde bulunan böcekle ilgili eski Başbakanlık Koruma Daire Başkanı Mehmet Yüksel ile Koruma Müdürü Zeki Bulut’un da aralarında olduğu 11 kişi gözaltına alındı.Zeki Bulut ve ekibi yıllarca Erdoğan’ın yurtiçi ve yurtdışı güvenliğini sağlamıştı.
 • 150’si sürgün - 17 Aralık operasyonu
  150’si sürgün06.06.2014
  Gündem17 Aralık Operasyonu’nun ardından Emniyet’teki yer değiştirme furyasından “Merkez Operasyon Timi” de nasibini aldı.150 özel harekât polisinin, pasif görev ve sürgün olarak kabul edilen trafik, inşaat-emlak şube müdürlüklerine ve karakollara tayini çıktı.
 • Ahmet HAKAN

  ‘Şüpheli’ sıfatıyla ifade verdim - 17 Aralık operasyonu
  ‘Şüpheli’ sıfatıyla ifade verdim05.06.2014
  YazarlarAz kalsın ‘yolsuzluk ve rüşvet operasyonu’ beni de içine alıyordu.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Saatin gümrük vergisi de ödenmemiş - 17 Aralık operasyonu
  Saatin gümrük vergisi de ödenmemiş05.06.2014
  YazarlarCHP Milletvekili Ali Özgündüz’ün soru önergesine, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’nın verdiği yanıtı Hürriyet’te okudum.
içinde

17 Aralık Operasyonu


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz