17 Aralık Operasyonu


 • Demirtaş: 'Seviyorum sizi şapşikler' - 17 Aralık operasyonu

  Demirtaş: 'Seviyorum sizi şapşikler'19.12.2014

  TEKNOLOJİ

  Demirtaş, Twitter üzerinden İstanbul merkezli 14 Aralık operasyonunu değerlendirirken hem hükümeti hem cemaati suçladı.Twitter üzerinden kendini eleştirenlere de yanıt veren Demirtaş 'Beni çok sert eleştirenler dahil hepinizi seviyorum, şapşikler' dedi.
 • Paralar faiziyle iade - 17 Aralık operasyonu

  Paralar faiziyle iade18.12.2014

  GÜNDEM

  Eski İçişleri Bakanı Muammer Güler’in oğlu Barış Güler ile eski Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan’ın, 17 Aralık Operasyonu sırasında evlerinde bulunan ve adli emanetçi olarak bir devlet bankasında tutulan paraları, takipsizlik kararına yapılan itirazın reddi üzerine yasal faiziyle birlikte kendilerine iade edilecek.
 • Demirtaş: Odamda hâlâ dinleme cihazı var - 17 Aralık operasyonu

  Demirtaş: Odamda hâlâ dinleme cihazı var18.12.2014

  GÜNDEM

  HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "Meclis'teki, partideki odalarımızda hala dinleme cihazları var.Çıkarmıyoruz, dinleme cihazlarını istiyoruz ki dinlesinler, belki biraz adam olurlar" dedi.
 • Ayaklı billboard - 17 Aralık operasyonu

  Ayaklı billboard17.12.2014

  GÜNDEM

  CHP, 17 Aralık’ın yıldönümünde suçlanan 4 eski bakanın maskeli fotoğrafını asmak için kiralayacak billboard bulamadı.Bazı CHP’liler dün Ankara’da, ellerinde ayakkabı kutuları, üzerlerinde afişlerle “Ayaklı billboard” olarak dolaştılar.
 • Erdoğan Konya'da konuştu - 17 Aralık operasyonu

  Erdoğan Konya'da konuştu17.12.2014

  GÜNDEM

  CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, ”Bu ülkeyi maşalara asla teslim etmeyeceğiz.Bu ülkeyi uluslararası çevrelerin taşeronu olan ihanet şebekelerine, paralel devlet yapılanmalarına, hoca görüntüsü altındaki şaklabanlara asla teslim etmeyeceğiz” dedi.
 • Kılıçdaroğlu: Darbeye karşı birleşmeliyiz - 17 Aralık operasyonu

  Kılıçdaroğlu: Darbeye karşı birleşmeliyiz16.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 14 Aralık Operasyonu’na atıfla, “12 Eylül askeri darbesinde yaşanan bütün hukuk gariplikleri bugün de yaşanıyor.AKP’nin yaptığı demokrasiye darbedir.Darbeye karşı hep beraber, sağ-sol demeden, özgürlükler temelinde birleşmeliyiz” dedi.
 • Yargıtay-Danıştay’a YBP damgası - 17 Aralık operasyonu

  Yargıtay-Danıştay’a YBP damgası16.12.2014

  GÜNDEM

  CEMAAT medyasına operasyon tüm hızıyla sürerken yeni HSYK, 12 Aralık’ta Cumhurbaşkanı’nın onayladığı ve aynı gün mükerrer Resmi Gazete’de yayımlanan yargı paketi çerçevesinde, yüksek yargıya ‘Paralel Operasyonu’ yaptı.15 gün içinde seçim yapması gereken HSYK Genel Kurulu, dün sabah toplanarak jet hızıyla Yargıtay’a 144 ve Danıştay’a 33 yeni üye seçimi yaptı.
 • Gözaltı listesinde kim kimdir? - 17 Aralık operasyonu

  Gözaltı listesinde kim kimdir?15.12.2014

  GÜNDEM

 • Arınç'ın evinin krokisinde gerçek 6 yıl sonra ortaya çıktı - 17 Aralık operasyonu

  Arınç'ın evinin krokisinde gerçek 6 yıl sonra ortaya çıktı09.12.2014

  GÜNDEM

  Kozmik Oda soruşması, 5.yılında tamamlanma aşamasına girdi.Ancak soruşturmanın ana dayanaklarından olan ve subayın yutmaya çalıştığı iddia edilen Arınç’ın evinin adresi yazılı kağıttaki yazılar askerlerin el ürünü değilmiş.
 • Demirden korksaydık. - 17 Aralık operasyonu

  Demirden korksaydık.07.12.2014

  Paparazzi

  17 Aralık operasyonu sürecini konu alan “Kod Adı: K.O.Z” adlı sinema filminin çekimlerine başlandı.
 • Kılıçdaroğlu'ndan sert sözler - 17 Aralık operasyonu

  Kılıçdaroğlu'ndan sert sözler30.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yalova’da CHP’li belediyenin kestiği ağaçlarla ilgili olarak tavrını açıklarken, "Diyorlar ki, Kılıçdaroğlu neden sessiz.Hiç bir ağacın kesilmesinden yana değilim.Asla ve asla" dedi.Kılıçdaroğlu, katıldığı CHP toplantısında bir partilinin sözlerine kızarak, "Onu buraya getiren arkadaş CHP’li değil, AKP militanı herhalde" dedi.
 • Meclis'te dört bakan için kurulan komisyona yayın yasağı - 17 Aralık operasyonu

  Meclis'te dört bakan için kurulan komisyona yayın yasağı25.11.2014

  GÜNDEM

  DÖRT eski bakan hakkında kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu haberlerine yayın yasağı getirildi.Yayın yasağının gerekçesi şu: “Eski Bakanlar Mehmet Zafer Çağlayan, Muammer Güler, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar’ın kişilik haklarının zedelenmesinin önlenmesi, şöhret ve diğer haklarının korunması…”
 • Çağlayan’ın 700 bin liralık saatine Gümrük Bakanlığı ceza kesti - 17 Aralık operasyonu

  Çağlayan’ın 700 bin liralık saatine Gümrük Bakanlığı ceza kesti24.11.2014

  EKONOMİ

  Meclis kürsüsünden yaptığı savunmada eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın İsviçre’den getirildiğini belirttiği Patek Philippe 5101G marka saat için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ceza kesti.Cezaya önce itiraz eden Çağlayan 250 bin lira ödeme yaptı.
 • Muammer Güler ve Barış Güler 10 kişiden şikayetçi oldu - 17 Aralık operasyonu

  Muammer Güler ve Barış Güler 10 kişiden şikayetçi oldu21.11.2014

  GÜNDEM

  AK Parti Mardin Milletvekili Muammer Güler ve oğlu Barış Güler, sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden kendilerine hakaret ettiğini iddia ettiği 10 kişiden şikayetçi oldu.
 • CHP'li vekil Salihoğlu'nu HSYK'ya şikayet etti - 17 Aralık operasyonu

  CHP'li vekil Salihoğlu'nu HSYK'ya şikayet etti19.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Milletvekili Erdal Aksünger, 17 Aralık operasyonuna takipsizlik kararı veren İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Hadi Salihoğlu'nu HSYK'ya şikayet etti.
 • İstanbul'da operasyon başlatıldı - 17 Aralık operasyonu

  İstanbul'da operasyon başlatıldı12.11.2014

  GÜNDEM

  İstanbul merkezli 7 ilde paralel operasyonu başlatıldı.İstanbul Cumhuriyet Savcısı Okan Özsoy'un talimatıyla 7 ilde başlatılan operasyonda eski istihbaratçılar dahil çok sayıda polis hakkında gözaltı kararı olduğu bildirildi.
 • Vahap MUNYAR

  Yüksek teknolojiye 3.3 milyar dolarlık yeni destek geliyor - 17 Aralık operasyonu

  Yüksek teknolojiye 3.3 milyar dolarlık yeni destek geliyor06.11.2014

  YAZARLAR

  EKONOMİ Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) “İnovasyon Haftası”nın Gaziantep durağında 162 milyar dolarlık ihracatta yüksek teknolojinin payına dikkat çekti:
 • İstihbarata ‘casus’ operasyonu - 17 Aralık operasyonu

  İstihbarata ‘casus’ operasyonu21.10.2014

  GÜNDEM

  Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın ‘siyasi ve askeri casusluk’ iddiasıyla başlattığı soruşturmada, aralarında eski İstihbarat Daire Başkanı Ömer Altıparmak’ın da bulunduğu 18 istihbarat polisi hakkında gözaltı kararı verildi.Şüphelilerin, Hava Kuvvetleri Komutanlığı, TÜBİTAK ve BİLGEM’in yürüttüğü Güdümlü Mermilere Karşı Savunma (GMKS-2) projesinde görev yapanları dinleyerek ‘siyasal ve askeri casusluk’ suçu işledikleri öne sürüldü.
 • Makul şüphe dönemi - 17 Aralık operasyonu

  Makul şüphe dönemi18.10.2014

  GÜNDEM

  Hâkim ve savcılara seyyanen zam, disiplin affı getiren yasa teklifi, dinleme ve teknik takibin koşulları yeniden belirlenerek genişletildi.Teklifte CMK ve TCK’da değişiklikler yapılarak ‘Paralel yapıyla mücadele’ için yasal zemin hazırlandığı savunuluyor.‘Paralel yapı’ya takılıp sınavı kazandıkları halde mesleğe kabul edilmediği öne sürülen hâkim-savcı adayına mesleğe dönüş yolu açılıyor.TBMM’ye önceki gece sunulan 35 maddelik teklifle şüphelilerin ev ve işyerlerine arama yapabilmek için ‘somut delile dayalı kuvvetli şüphe’ yerine ‘makul şüphe’ yeterli sayılacak.‘Anayasal Düzene ve Bu Düzenin İşleyişine Karşı Suçlar’ için de ‘Somut delile dayalı’ şartı aranmadan dinleme, teknik takip yanında gizli soruşturmacı da görevlendirilebilecek.Teklifle yapılan bazı değişiklikler satırbaşları ile şöyle:
 • Tayyip Erdoğan'ı Orhan Kılıç oynayacak - 17 Aralık operasyonu

  Tayyip Erdoğan'ı Orhan Kılıç oynayacak15.10.2014

  Keyif

  17 Aralık sürecini anlatan yeni bir sinema filmi çekiliyor.“Kod Adı K.O.Z.” adlı yapımda dönemin başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Orhan Kılıç canlandıracak.
 • Bakın Işık: En çok dinlenen Taner Yıldız - 17 Aralık operasyonu

  Bakın Işık: En çok dinlenen Taner Yıldız08.10.2014

  Gündem2008

  Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık Habertürk'te katıldığı programda en çok dinlenenler isimlerden birinin Enerji Bakanı Taner Yıldız olduğunu açıkladı.
 • Polise ‘taltif’ operasyonu: 13 gözaltı - 17 Aralık operasyonu

  Polise ‘taltif’ operasyonu: 13 gözaltı22.09.2014

  Gündem2008

  17 Aralık Operasyonu öncesi aktif görevde olan bazı polislere, ‘hak etmedikleri halde usulsüz taltif verildiği’ iddiasına ilişkin soruşturmada, 17 polis hakkında gözaltı kararı verildi.
 • İçeride doktora dışarıda protesto - 17 Aralık operasyonu

  İçeride doktora dışarıda protesto16.09.2014

  Gündem2008

  Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’e İstanbul Üniversitesi (İÜ) İletişim Fakültesi Kişilerarası İletişim Ana Bilim Dalı’nda fahri doktora unvanı verildi.
 • Sen de mi Brütüs? - 17 Aralık operasyonu

  Sen de mi Brütüs?16.09.2014

  Ekonomi

  10 kişinin hayatını kaybettiği Torun Center kazasından sonra hükümet başta olmak üzere ilgili bakanlar ve siyasiler iş güvenliğiyle ilgili olarak birbirinden sert açıklamalar yapıyor.Ve önlemlerin bir an önce alınacağını söylüyorlar.Fakat devlet kanadından gelen açıklamalara rağmen Bartın'dan bugün gelen bu fotoğraf insanı düşündürüyor.Bartın Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü binasının dış cephesinde tadilat ve mantolama yapan işçiler baret ve kemer takmadan iskeleye çıkarak çalışıyorlar.
 • Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar: 'Lobiye yenildik' - 17 Aralık operasyonu

  Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar: 'Lobiye yenildik'10.09.2014

  Ekonomi

  Eski TOKİ Başkanı ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar inşaatlarda güvenlik için imar yönetmeliği yaptıklarını dile getirerek “Bunun altında kaldım.Dünyayı kafama yıktılar, ertelendi.Çalışmadan kazananlar lobi yaptı” diye konuştu.
 • Bakan Erdoğan Bayraktar'dan Trabzonspor için prim istemiş - 17 Aralık operasyonu

  Bakan Erdoğan Bayraktar'dan Trabzonspor için prim istemiş03.09.2014

  Futbol

  Cumhuriyet gazetesinde yayınlanan dinleme kayıtlarına göre, 17 Aralık operasyonu kapsamında gözaltına alınan Hüseyin Avni Sipahi, dönemin Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’dan Trabzonsporlu futbolculara prim vermesini istedi.
 • Komşular - 17 Aralık operasyonu

  Komşular30.08.2014

  Gündem2008

  İstanbul’da biri Vali diğeri de Emniyet Müdürü olarak yıllarca birlikte görev yapan Muammer Güler ile Celalettin Cerrah’ın 2009’da yan yana mezar yeri satın aldıkları ortaya çıktı.
 • Avukattan tehdit ve hakaret davası - 17 Aralık operasyonu

  Avukattan tehdit ve hakaret davası16.08.2014

  Gündem2008

  17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda tutuklandıktan sonra serbest bırakılan işadamı Reza Zarrab’ın tehdit ve hakaretlerine maruz kaldığını iddia eden Avukat Mücteba Kılıç, 30 bin liralık manevi tazminat davası açtı.
 • Fettullah Gülen'in avukatları HSYK'ya başvurdu - 17 Aralık operasyonu

  Fettullah Gülen'in avukatları HSYK'ya başvurdu20.07.2014

  Gündem2008

  Fethullah Gülen'in avukatları, müvekkilleri hakkındaki soruşturmayı kendilerinden gizlediği iddiası ile İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili Faruk Erşen Yılmaz ve Savcı Fuzuli Aydoğdu'yu HSYK'ya şikayet etti.Gülen hakkında 8 aydır süren soruşturmanın kendilerinden gizlendiğini öne süren avukatlar, soruşturmanın bu iki savcıdan alınmasını da istediler.
 • Emniyette şimdi de 'ihraç' depremi - 17 Aralık operasyonu

  Emniyette şimdi de 'ihraç' depremi20.07.2014

  Gündem2008

  BÜYÜK rüşvet operasyonun ardından emniyette başlayan görevden alma, yer değiştirme, açığa alma işlemlerin ardından şimdi de ihraçlar başladı.
 • Dosyada ‘Görüldü’ye son - 17 Aralık operasyonu

  Dosyada ‘Görüldü’ye son15.07.2014

  Gündem2008

  DANIŞTAY 10.Dairesi, hükümetin 17 Aralık Operasyonu’ndan sonra çıkardığı Adli Kolluk Yönetmeliği’ndeki, savcıların soruşturmanın her aşamasına ilişkin, gözaltı, dinleme, arama, el koyma gibi tedbirleri yazılı olarak başsavcıya bildirip ‘Görüldü’ şerhi ile dosyaya koymaları uygulamasını durdurdu.
 • ‘Duru’ Hayyam oldu - 17 Aralık operasyonu

  ‘Duru’ Hayyam oldu14.07.2014

  Ekonomi

  17 ARALIK operasyonu ile gündeme gelen Duru Döviz’in ismi değiştirildi.
 • Valilikten altınlar için soruşturma izni yok - 17 Aralık operasyonu

  Valilikten altınlar için soruşturma izni yok03.07.2014

  Ekonomi

  TAŞIDIĞI 1.5 ton altınla geçen yıl Gana’dan kalkarak Atatürk Havalimanı’na iniş yapan ve evrak eksikliği nedeniyle 17 gün havalimanında bekletildikten kargo uçağıyla ilgili gümrük bölge müdür ve yardımcılarının da aralarında bulunduğu 18 memur hakkında ‘görevi kötüye kullanmak’ suçundan başlatılan soruşturma takipsizlikle sonuçlandı.
 • ‘Destan’ yazan müdür şarkta - 17 Aralık operasyonu

  ‘Destan’ yazan müdür şarkta02.07.2014

  Gündem2008

  İSTANBUL Emniyet Müdürlüğü’nde mayıs ayında 4 bin 500 polisin tayininin ardından dün de 160 müdür ve amir doğuya gönderildi.
 • Emniyet'te şark depremi - 17 Aralık operasyonu

  Emniyet'te şark depremi01.07.2014

  Gündem2008

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde 4 bin 500 polisin şark tayinlerinin ardından 160 müdür ve amirin de şark tayinleri çıktı.Tayini çıkan müdürler arasında Gezi Parkı olayları sırasında polislere, “Çanakkale destanından sonra 2.destanı siz yazıyorsunuz” mesajı gönderen dönemin Çevik Kuvvet Şube Müdürü Muhammet Fatih Sarıyıldız da bulunuyor.
 • Söz, avukat parası benden - 17 Aralık operasyonu

  Söz, avukat parası benden23.06.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Erdoğan’ın İsviçre’de 8 ayrı hesabı olduğu iddiasını anımsatarak, “‘İsviçre bankalarında benim ve çocuklarımın hesabının olup olmadığına’ dair bir dilekçeyi İsviçre yetkililerine ver.Sayın Başbakan sana söz; sen yeter ki talimatı ver.Avukat parasını ben ödeyeceğim” çağrısında da bulundu.Parti Meclisi toplantısı öncesi konuşan Kılıçdaroğlu, özetle şunları söyledi:
 • ‘Gölge’lere ‘böcek’ muamelesi - 17 Aralık operasyonu

  ‘Gölge’lere ‘böcek’ muamelesi17.06.2014

  Gündem2008

  MİT’in gönderdiği dosya üzerine casusluk şüphesiyle düğmeye basıldı ve Başbakan Erdoğan’ın çalışma ofisinde bulunan böcekle ilgili eski Başbakanlık Koruma Daire Başkanı Mehmet Yüksel ile Koruma Müdürü Zeki Bulut’un da aralarında olduğu 11 kişi gözaltına alındı.Zeki Bulut ve ekibi yıllarca Erdoğan’ın yurtiçi ve yurtdışı güvenliğini sağlamıştı.
 • 150’si sürgün - 17 Aralık operasyonu

  150’si sürgün05.06.2014

  Gündem2008

  17 Aralık Operasyonu’nun ardından Emniyet’teki yer değiştirme furyasından “Merkez Operasyon Timi” de nasibini aldı.150 özel harekât polisinin, pasif görev ve sürgün olarak kabul edilen trafik, inşaat-emlak şube müdürlüklerine ve karakollara tayini çıktı.
 • Ahmet HAKAN

  ‘Şüpheli’ sıfatıyla ifade verdim - 17 Aralık operasyonu

  ‘Şüpheli’ sıfatıyla ifade verdim04.06.2014

  Yazarlar

  Az kalsın ‘yolsuzluk ve rüşvet operasyonu’ beni de içine alıyordu.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Saatin gümrük vergisi de ödenmemiş - 17 Aralık operasyonu

  Saatin gümrük vergisi de ödenmemiş04.06.2014

  Yazarlar

  CHP Milletvekili Ali Özgündüz’ün soru önergesine, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’nın verdiği yanıtı Hürriyet’te okudum.
 • Fadıl Akgündüz'den 'ödeyemiyorum' açıklaması - 17 Aralık operasyonu

  Fadıl Akgündüz'den 'ödeyemiyorum' açıklaması03.06.2014

  Ekonomi

  Kamuoyunda 'Jet Fadıl' adıyla bilenen Fadıl Akgündüz'ün vaat ettiği gayrimenkulleri sahiplerine teslim etmediği, kiralarını da ödemediği ortaya çıktı.Bayrampaşa’da yaptığı Caprice Gold Palace Otel’den devremülk alanlara Aralık 2013’te vaat ettiği teslim sözünü tutmayan Fadıl Akkündüz’ün, bu duruma Soma faciası, Anayasa Mahkemesi Başkanı ve Türkiye Barolar Birliği Başkanı’nın konuşmalarını gerekçe göstermesi dikkat çekti.
 • Manisa’da validen sonra emniyet müdürü de gitti - 17 Aralık operasyonu

  Manisa’da validen sonra emniyet müdürü de gitti03.06.2014

  Gündem2008

  SOMA’da yaşanan maden faciası Manisa Valisi Abdurrahman Savaş’ın ardından Emniyet Müdürü Erhan Alkaya’yı da merkeze gönderdi.
 • '10 Ağustos bir milat olacak' - 17 Aralık operasyonu

  '10 Ağustos bir milat olacak'30.05.2014

  Gündem2008

  Başbakan Erdoğan, 'Millete Hizmet Yolunda' konuşmasında gündemdeki konulara değindi.Erdoğan, "10 Ağustos, inşallah, Türkiye için bir milat olacak.10 Ağustos seçimleri öncesinde, birileri tekrar kirli hesapların içine girebilir.Siyaset, bu kirli hesaplardan medet ummak isteyebilir.Sizler, eminim ki bu tahriklere aldırış etmeyecek, sandığa gidecek, hür iradenizle Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanını belirleyeceksiniz" dedi.
 • Yalçın BAYER

  Yeryüzünün ‘suyu ısınıyor’ - 17 Aralık operasyonu

  Yeryüzünün ‘suyu ısınıyor’29.05.2014

  Yazarlar

  AÇIK Radyo’nun (94.9) genel yayın yönetmeni; gazeteci-yazar Ömer Madra’yı herkesin dinlemesi gerekiyor; biz de geçenlerde bir konferansta kendisini dinlerken dehşete kapıldık.“Neler oluyor yahu” dedik.
 • Başbakan Erdoğan Yalova'da konuştu - 17 Aralık operasyonu

  Başbakan Erdoğan Yalova'da konuştu24.05.2014

  Gündem2008

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 1 Haziran’da seçimlerin tekrarlanacağı Yalova’da düzenlenen AK Parti mitinginde konuştu.17 Aralık operasyonu ile ilgili polis fezlekelerinin eline geçtiğini söyleyen Erdoğan, bu belgelerde kendisi hakkında "Dönemin Başbakan'ı" ifadesinin yer aldığını açıkladı.
 • Emniyet’te şark tayini ve terfi - 17 Aralık operasyonu

  Emniyet’te şark tayini ve terfi16.05.2014

  Gündem2008

  ÇOĞU İstanbul, Ankara ve İzmir’de başkomisere kadar rütbeli 11 bin personel ile polis memuruna ‘Şark tayini’ çıktı.Batı illeri arasındaki tayinler de eklenince, yeni atamalar 40 bine yakın polisi etkiledi.
 • 17 Aralık’a takipsizliğe itiraz - 17 Aralık operasyonu

  17 Aralık’a takipsizliğe itiraz13.05.2014

  Gündem2008

  17 Aralık Operasyonu’na ilişkin verilen takipsizlik kararının kesinleşmesine 4 gün kala, Ankara Barosu avukatlarından Sedat Vural’dan itiraz geldi.
 • Türk Büyükelçi: İran, Reza Zarrab'ı bana sormadı - 17 Aralık operasyonu

  Türk Büyükelçi: İran, Reza Zarrab'ı bana sormadı09.05.2014

  Planet

  Türkiye’nin Tahran Büyükelçisi Ümit Yardım, 17 Aralık operasyonu kapsamında tutuklanıp daha sonra serbest bırakılan İran kökenli işadamı Reza Zarrab dosyası hakkında Tahran yönetiminin kendisiyle herhangi bir görüşmede bulunmadığını ifade etti.
 • Kürsüden 700 bin TL'lik saat ile ilgili konuştu - 17 Aralık operasyonu

  Kürsüden 700 bin TL'lik saat ile ilgili konuştu04.05.2014

  Gündem2008

  17 Aralık operasyonu sonrasında bakanlıktan istifa eden Zafer Çağlayan TBMM’de fezlekeler ile ilgili görüşmeler kapsamında konuştu.Çağlayan 700 bin TL'lik hediye saat ile ilgili açıklama yaptı.
 • Arınç gazetecilerin sorularını cevapladı - 17 Aralık operasyonu

  Arınç gazetecilerin sorularını cevapladı03.05.2014

  Gündem2008

  BAŞBAKAN Yardımcısı Bülent Arınç, çocuk cinayetleriyle ilgili bir soruya verdiği cevapta bazı televizyon yayınlarına dikkat edilmesi gerektiğini söyledi.
içinde

17 Aralık Operasyonu


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz