Aramanız :
Aradığınız kelime : "

17 aralik operasyonu

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

933  adet haber bulundu.


 • Konya merkezli 19 ilde operasyon - 17-aralik-operasyonu

  Konya merkezli 19 ilde operasyon22.05.2015

  GÜNDEM

  Konya Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü “paralel yapı” iddialarına ilişkin soruşturma kapsamında, Konya merkezli 19 ilde operasyon başlatıldı.Operasyon kapsamında 66 kişi hakkında gözaltı kararı bulunurken, bazı işadamları ve emekli polis müdürleri gözaltına alındı.
 • Eski Emniyet Müdür Yardımcısı Hamza Tosun serbest - 17-aralik-operasyonu

  Eski Emniyet Müdür Yardımcısı Hamza Tosun serbest20.05.2015

  GÜNDEM

  "TÜRKİYE Cumhuriyeti hükümetini ortadan kaldırmaya veya görevlerini yapmasını kısmen veya tamamen engellemeye teşebbüs" suçundan tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edilen eski İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Hamza Tosun, "yurtdışı çıkış yasağı" ve "ayda bir imza atma" adli kontrol tedbirleri uygulanarak serbest bırakıldı.
 • Akif BEKİ

  Suç şahsiydi şahsi kalmalı - 17-aralik-operasyonu

  Suç şahsiydi şahsi kalmalı20.05.2015

  YAZARLAR

 • Eski Müdür Yardımcısı'na tutuklama talebi - 17-aralik-operasyonu

  Eski Müdür Yardımcısı'na tutuklama talebi19.05.2015

  GÜNDEM

  22 Temmuz Operasyonu'nun 3.dalgasında gözaltına alındıktan sonra mahkeme tarafından serbest bırakılan eski İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Hamza Tosun, tekrar gözaltına alınarak, tutuklanma talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edildi.
 • Bahçeli: Sınırlarımız yol geçen hanına dönerken Davutoğlu neredeydi? - 17-aralik-operasyonu

  Bahçeli: Sınırlarımız yol geçen hanına dönerken Davutoğlu neredeydi?17.05.2015

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türk F-16’larının Suriye’ye ait bir hava aracını düşürmesi ardından Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun "Kim olursa olsun, hangi gerekçeyle olursa olsun sınırımız ihlal edilmişse kesinlikle mukabelede bulunulur" açıklamalarını eleştirdi.Bahçeli, "Bunca yıldır sınırlarımız yol geçen hanına dönüyorken Davutoğlu nerelerde geziyordu? Bunca yıllardır terörist geçiş güzergahına dönen sınırlarımız kana ve bombaya havale edilmişken, Davutoğlu ne yapıyordu?" diye sordu.
 • ‘17-25’ iki ay erken yapılmış - 17-aralik-operasyonu

  ‘17-25’ iki ay erken yapılmış14.05.2015

  GÜNDEM

  Hanefi Avcı, daha önce hapse girmesine neden olan ‘Haliç’te Yaşayan Simonlar-Dün Devlet Bugün Cemaat’ kitabının ardından, ‘Cemaatin İflası-Hoca’nın Ayağının Kaydığı Yer’i yazdı.Eski polis müdürü, bu kitabında 17-25 Aralık operasyonlarına odaklandı.Avcı’ya göre bu operasyonlar yerel seçim öncesinde, 20-24 Şubat 2014’te yapılacaktı.Ancak ‘cemaatçi’ polisler ‘tayin’ korkusuna kapılınca operasyonu öne aldı.
 • Meral Akşener: Demek ki bu kişi ile aramızda İslam hukuku dahil olacak - 17-aralik-operasyonu

  Meral Akşener: Demek ki bu kişi ile aramızda İslam hukuku dahil olacak12.05.2015

  GÜNDEM

  MHP Milletvekili adayı Meral Akşener, CNN Türk televizyonunda konuştu.Akşener, kendisi hakkında ortaya atılan kaset iddiaları ilgili olarak mahkemeye şikayette bulunduğunu ve RTÜK’e müracaat etiğini açıkladı.Akşener, ayrıca kadının şeref ve namusunun devleti yönetenlere ait olduğunu belirterek "Bundan sonrası bu ülkeyi yönetenlerin işidir" diye konuştu.''Bu iki taraftan da hiçbir şey çıkmıyorsa o zaman bu iki kişinin birisi Müslüman olduğunu söylüyor.Demek ki bu kişi ile aramızda İslam hukuku dahil olacak'' diyen Akşener, ''Ben de Müslüman bir Türk kadını olarak kısas hakkım doğacak.İftiranın karşılığı ilgiliye 80 adet değnek atmaktır'' ifadelerini kullandı.
 • Başbakan Ahmet Davutoğlu: Suriye’ye müdahale yok - 17-aralik-operasyonu

  Başbakan Ahmet Davutoğlu: Suriye’ye müdahale yok09.05.2015

  GÜNDEM

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, perşembe günkü Bingöl ve Elazığ mitinglerinden Ankara’ya dönerken uçakta gazetecilerle sohbet etti.Davutoğlu, Suriye’deki dengelerin rejim aleyhine değişmekte olduğunu vurguladı.
 • Prof.Dr.Osman Özsoy serbest bırakıldı - 17-aralik-operasyonu

  Prof.Dr.Osman Özsoy serbest bırakıldı30.04.2015

  Gündem

  Dün gözaltına alınan Prof.Dr.Osman Özsoy serbest bırakıldı.
 • 17-25 Aralık delilleri sorulacak - 17-aralik-operasyonu

  17-25 Aralık delilleri sorulacak30.04.2015

  Gündem

  17 Aralık operasyonu savcısı Celal Kara, 25 Aralık operasyonu savcısı Muammer Akkaş ve Sulh Ceza Hâkimi Süleyman Karaçöl hakkında Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianameler Bakırköy 16’ncı Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi.
 • Oral Çalışlar

  Son hamle:Tahliye operasyonu. - 17-aralik-operasyonu

  Son hamle:Tahliye operasyonu.28.04.2015

  Yazarlar

  Gazete manşetlerine bakarak durumu anlamaya çalışıyorum.
 • İstanbul merkezli operasyonda 17 polise tutuklama - 17-aralik-operasyonu

  İstanbul merkezli operasyonda 17 polise tutuklama21.04.2015

  Gündem

  İSTANBUL merkezli soruşturmada gözaltına alınan ve tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edilen 29 polisten 17’si tutuklandı.12 şüpheli ise serbest bırakıldı.
 • MHP, İstanbul milletvekili adaylarını tanıttı - 17-aralik-operasyonu

  MHP, İstanbul milletvekili adaylarını tanıttı19.04.2015

  Gündem

  MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) İstanbul İl Başkanlığı, 7 Haziran genel seçimlerinde yarışacak milletvekili adaylarını Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen bir toplantıyla tanıttı.
 • İhraç edilen müdürlere casusluk operasyonu - 17-aralik-operasyonu

  İhraç edilen müdürlere casusluk operasyonu14.04.2015

  Gündem

  İSTANBUL merkezli 20 ilde, “casusluk, sahtecilik, yasadışı dinleme, kişisel verileri kaydetme, Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti’nin görevini yapmasını engellemeye teşebbüs” suçlarından yeni bir operasyon başladı.
 • 17 Aralık Rüşvet ve Yolsuzluk operasyonundan geriye kalan tek dava - 17-aralik-operasyonu

  17 Aralık Rüşvet ve Yolsuzluk operasyonundan geriye kalan tek dava24.03.2015

  Gündem

  17 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet operasyonu kapsamında takipsizlik verilmeyip hakkında dava açılan aralarında Fatih Belediyesi çalışanlarının da bulunduğu 21 sanığın yargılandığı davanın ikinci duruşması yapıldı.Sanıkların yurtdışı çıkış yasakları kaldırıldı.Bundan sonraki duruşma 3 ay sonra, 2 Temmuz 2015 de görülecek
 • Soruyu bil, kitabı kazan - 17-aralik-operasyonu

  Soruyu bil, kitabı kazan23.03.2015

  Keyif

  "Hurriyet.com.tr Hediye Kitap Günleri" devam ediyor.Bu yarışma ile 20 şanslı hurriyet.com.tr okuyucusu bizden, Tolga Tanış'ın 'Potus & Beyefendi' adlı romanını kazanacak.
 • Ahmet Altan:

  Ahmet Altan: "Toplum AKP’yi kenara itecek"15.03.2015

  Hayat

  2007-2012 arasında yönettiği Taraf, Türk basınının en tartışmalı gazetesi oldu.Manşetleriyle askeri vesayeti hedef aldı.Ahmet Altan, korkusuz başyazılarıyla döneme damga vurdu.Ama zaman Balyoz süreciyle ilgili çelişkileri, haksızlıkları da ortaya çıkardı.Hükümet, “Milli orduya kumpas kuruldu” dedi.Anayasa Mahkemesi davanın yeniden görülmesine karar verdi.Sonunda gazeteci Mehmet Baransu da tutuklanınca Ahmet Altan “Çoluğu çocuğu bırakın, ben buradayım, benimle konuşun” diye meydan okudu.Tam da son romanı ‘Ölmek Daha Kolaydır Sevmekten’i bitirdiği günlerde.Ahmet Altan seneler sonra ilk kez Hürriyet Pazar’a konuştu.
 • CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu: CHP kapatılmak isteniyor - 17-aralik-operasyonu

  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu: CHP kapatılmak isteniyor05.03.2015

  Gündem

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter'da Fuat Avni'nin yazdığı partilerinin kapatılacağı iddialarına yönelik, "Onunla ilgili bir hazırlık yapıldığını biz çok iyi biliyoruz.İddia doğru.Hazırlık yapıldığını, hazırlıkların kimler tarafından yapıldığını, bir kitabın basıldığını, yakın bir süreç içinde bu kitabın piyasaya sürüleceğini, bütün bunları biliyoruz.Bekliyoruz.Bunların hepsinin hesabını yargıda soracağız" dedi.
 • 17-25 sanıkları - 17-aralik-operasyonu

  17-25 sanıkları04.03.2015

  Gündem

  HSYK, Meclis’te aklanmaları büyük tartışma yaratan 4 bakan ve oğullarının adının karıştığı 17-25 Aralık Operasyonu’nu düzenleyen savcılar Celal Kara ve Muammer Akkaş hakkında kovuşturma izni verdi.Hâkim Süleyman Karaçöl de, hukuka aykırı el koyma kararı verdiği gerekçesiyle görevden uzaklaştırıldı, yargılanmasına da izin verildi.
 • Davutoğlu'ndan önemli açıklamalar - 17-aralik-operasyonu

  Davutoğlu'ndan önemli açıklamalar02.03.2015

  Gündem

  Davutoğlu, Bülent Arınç'ın Bakanlar Kurulu sonrası söylediği 'Dolmabahçe toplantısıyla ilgili olarak okunan metin, kabul edilen metin değildi' sözlerine "Herhalde yanlış bir özet çıkarmadır, öyle değil" yanıtını verdi.
 • Oral Çalışlar

  Ramazan Akyürek, Paralel Yapı, Dink cinayeti. - 17-aralik-operasyonu

  Ramazan Akyürek, Paralel Yapı, Dink cinayeti.28.02.2015

  Yazarlar

  Hrant Dink'in öldürülmesinin üzerinden 8 yıl geçti.
 • KPSS’ye hücre soruşturması - 17-aralik-operasyonu

  KPSS’ye hücre soruşturması28.02.2015

  Gündem

  2010 yılı KPSS’de soruların çalınması skandalıyla ilgili ‘hücre yapılanması’ iddiası gündemde.Soruşturmaya göre; çalınan sorular 1 kişiye gitti.Bu kişi, çalınan soruları birbirinden haberdar 20 kişiye aktardı.Sonuçta sorular, önceden belirlenen 10 ila 30 kişilik gruplara dağıtıldı.
 • Polise 20 ilde dinleme baskını - 17-aralik-operasyonu

  Polise 20 ilde dinleme baskını26.02.2015

  Gündem

  ANKARA Emniyet Müdürlüğü sırasında Orhan Özdemir’in tutuklanmasına neden olan soruşturmayı yürüten istihbarat polislerini de kapsayan 20 ilde eş zamanlı operasyon düzenlendi.
 • Cengiz ÇANDAR

  'Ufuktaki barış' nereden geçiyor? - 17-aralik-operasyonu

  'Ufuktaki barış' nereden geçiyor?22.02.2015

  Yazarlar

  "Çözüm Süreci"ni noktalamak Kürt siyasi hareketi açısından söz konusu olamaz.
 • Savcı Zekeriya Öz: Allah'ın izniyle aç kalmayız - 17-aralik-operasyonu

  Savcı Zekeriya Öz: Allah'ın izniyle aç kalmayız18.02.2015

  Dünya

  BBC Türkçe Savcı Zekeriya Öz ile yaptığı söyleşinin üçüncü ve son bölümünü yayınladı.Röportajın son bölümünde hükümetin darbe iddiaları, kendisinin meslekten ihraç olasılığı ve sosyal medyada sık sık dile getirdiği otoriterleşme iddiaları konuşuldu.
 • Başbakan Davutoğlu: Milletvekilliği önerisi için henüz erken - 17-aralik-operasyonu

  Başbakan Davutoğlu: Milletvekilliği önerisi için henüz erken18.02.2015

  Gündem

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Pakistan gezisi dönüşü uçakta kendisine eşlik eden gazetecilerin sorularını yanıtladı.Davutoğlu, eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile ilgili olarak "Milletvekilliği önerisi için henüz erken" dedi.
 • Savcı Zekeriya Öz: Gülen Cemaati'nin üyesi değilim - 17-aralik-operasyonu

  Savcı Zekeriya Öz: Gülen Cemaati'nin üyesi değilim17.02.2015

  Dünya

  Kamuoyunda Ergenekon davasıyla tanınan savcı Zekeriya Öz ile BBC Türkçe’nin yaptığı uzun söyleşinin 17-25 Aralık soruşturmaları ile alakalı bugünkü bölümü yayınlandı.Röportajın üçüncü bölümü yarın yayınlanacak.
 • Egemen Bağış hakaretten mahkum edildi - 17-aralik-operasyonu

  Egemen Bağış hakaretten mahkum edildi13.02.2015

  Gündem

  17 Aralık büyük rüşvet operasyonu sonrası istifa etmek zorunda kalan eski AB Bakanı Egemen Bağış, TBMM Genel Kurul görüşmeleri sırasında “Şerefsiz” diye bağırdığı CHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray’a 2 bin 100 TL tazminat ödemeye mahkum edildi.
 • Volkan Bozkır: Gülen operayonlarının AB sürecine maliyeti sıfır - 17-aralik-operasyonu

  Volkan Bozkır: Gülen operayonlarının AB sürecine maliyeti sıfır06.02.2015

  Dünya

  AB Bakanı Volkan Bozkır, geçtiğimiz Aralık Avrupa Birliği’nin sert biçimde eleştirdiği Gülen Cemaati’ne mensup gazetecilere yönelik operasyonların Türkiye’nin AB ile ilişkilerine “sıfır” maliyeti olduğunu söyledi.Bozkır, AB’nin Türkiye ile müzakerelerde başta 17’nci Fasıl yeni fasıl açmamasıyla bu operasyonlar arasında da bir ilişki olmadığını dile getirdi.
 • Erdoğan: Gizli niyetleri vardı, yollarımız ayrıldı - 17-aralik-operasyonu

  Erdoğan: Gizli niyetleri vardı, yollarımız ayrıldı31.01.2015

  Gündem

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, TÜMSİAD'ın (Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği) İstanbul'daki 6.Genel Kurulu'nda konuştu.Erdoğan, "Sen kimsin ya, sen kimsin.Bu fakiri milleti muhatap görmüş.Sen beni muhatap görsen ne yazaaar, görmesen ne yazaaar" dedi.
 • Muammer Güler:

  Muammer Güler: "Ben ona 'Erdoğanofobi' diyorum"31.01.2015

  Gündem

  Eski İçişleri Bakanı ve AK Parti Mardin Milletvekili Muammer Güler, "Ne bir kuruş kamunun kaynağına, ne bir kuruş yetimin hakkına tenezzül etmedik.Tenezzül eden alçaktır, namussuzdur, şerefsizdir.Bu operasyonu yapanların o yetimlere giden imkanlara mani olduklarını söylemek dahi istemiyorum.Bunlar kuzu postuna bürünmüş kurtlardır" dedi.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  ‘Sistem’ dediğin şeyin tadı ne ola ki? - 17-aralik-operasyonu

  ‘Sistem’ dediğin şeyin tadı ne ola ki?30.01.2015

  Yazarlar

  ANAYASA Komisyonu Başkanı Prof.Dr.Burhan Kuzu, gazetecilerle sohbet etmiş ve “Başkanlık sisteminin tadına doyum olmaz” demiş.
 • Yalçın BAYER

  ‘Paralel’e karşı ‘öz paralel’ - 17-aralik-operasyonu

  ‘Paralel’e karşı ‘öz paralel’30.01.2015

  Yazarlar

  CUMHURBAŞKANI, devlette var olduğunu iddia ettiği ‘paralel yapı’ya her fırsatta bindiriyor.
 • Kanat ATKAYA

  Gül gül öldük bu savunmalara - 17-aralik-operasyonu

  Gül gül öldük bu savunmalara29.01.2015

  Yazarlar

  ALKOLLÜ araç kullanırken yakalanan oyuncu Kerem Kupacı’nın savunması “İlginç savunma.Komik savunma.” şeklinde değerlendirildi.
 • Yargıtay Başkanlığı için YBP’den temayül yoklaması - 17-aralik-operasyonu

  Yargıtay Başkanlığı için YBP’den temayül yoklaması28.01.2015

  Gündem

  YARGITAY Başkanı Ali Alkan’ın 9 Şubat’taki emekliliği öncesinde seçim kulisi hızlanırken, Cemaat yapılanmasına karşı kurulan sosyal demokrat, ülkücü ve hükümete yakın hâkim ve savcıların desteklediği Yargıda Birlik Platformu (YBP) aday belirlemek için harekete geçti.
 • Eleştirenlerle eleştirilenler bir arada. - 17-aralik-operasyonu

  Eleştirenlerle eleştirilenler bir arada.28.01.2015

  Gündem

  Her yıl gerçekleştirilen "erklerin buluşması", bu yıl ilk kez yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın evsahipliğinde yapılıyor.Yasama, yürütme ve yargı organları başkanlarının biraraya geldikleri Saray'daki öğle yemeğinin davetlileri, yasama adına TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Yürütme adına, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve yargı adına yüksek mahkeme başkanları.
 • 13 ilde yasa dışı dinleme operasyonu - 17-aralik-operasyonu

  13 ilde yasa dışı dinleme operasyonu27.01.2015

  Gündem

  İzmir merkezli 13 ilde yasa dışı dinleme iddiasıyla operasyon başlatıldı.Aralarında birinci sınıf emniyet müdürünün de bulunduğu 26 kişi hakkında gözaltı kararı var.İzmir Valiliği, operasyonla ilgili açıklamasında ''13 ilde eşzamanlı başlatılan operasyonda 16 şüpheli yakalanmış, geri kalan şüphelilerin yakalanması için çalışmalar devame diyor'' dedi.Bu sabah erken saatlerde yapılan operasyonu dün gece Fuat Avni, Twitter hesabından duyurmuştu.
 • Bahçeli MHP grup toplantısında konuştu - 17-aralik-operasyonu

  Bahçeli MHP grup toplantısında konuştu27.01.2015

  Gündem

  MHP Genel Başkanın devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu.Bahçeli konuşması sonrasında gazetecilerin de sorularını cevapladı.Bir gazetecinin AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz’ın kendisi için söylediği sözleri sorması üzerine "Onu adam yerine mi koyuyorsun sen?" cevabını verdi.
 • Düzceli yalancı peygamber - 17-aralik-operasyonu

  Düzceli yalancı peygamber24.01.2015

  Gündem

  AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz’ın kendisi için “Hz.İbrahim”, kardeşi için de “Hz.Muhammed” ifadelerini kullanmasıyla başlayan tartışma iktidar ile muhalefeti karşı karşıya getirdi.
 • Şamil Tayyar: İçimizdeki hainlerdir bunlar - 17-aralik-operasyonu

  Şamil Tayyar: İçimizdeki hainlerdir bunlar21.01.2015

  Gündem

  AK Parti Milletvekili Şamil Tayyar, Meclis'teki Zafer Çağlayan oylamasında yaşanan fire sonrası "İçimizdeki hainlerdir bunlar" dedi.
 • 4 ilde TİB ve TÜBİTAK'a operasyon: 28 gözaltı kararı - 17-aralik-operasyonu

  4 ilde TİB ve TÜBİTAK'a operasyon: 28 gözaltı kararı20.01.2015

  Gündem

  Ankara başta olmak üzere 4 ilde eş zamanlı "yasa dışı dinleme" operasyonu başlatıldı.TİB ve TÜBİTAK çalışanı 28 kişi hakkında gözaltı kararının bulunduğu operasyona, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu, AYM Başkanı Kılıç, Genelkurmay Başkanı Özel ve MGK üyelerine ait kriptolu ve normal telefonların usulsüz dinlendiğinin tespitiyle başladığı belirtildi.Gözaltı kararı bulunan ancak adresinde bulunamayan bilgisayar mühendisi Orhan Ü.'nün felç geçirdiği tespit edildi ve ifadesi ağabeyinin evinde alındı.Twitter'daki Fuat Avni isimli hesap ise dün gece attığı tweetlerde bu sabah başlayacak operasyon hakkında bilgiler yazmıştı.Akşam saatlerinde gelen son habere göre ise savcılık kararıyla "Fuat Avni" isimli Twitter ve Facebook hesaplarına erişim engellenme kararı verildi.
 • Başbakan Davutoğlu'ndan canlı yayında önemli açıklamalar - 17-aralik-operasyonu

  Başbakan Davutoğlu'ndan canlı yayında önemli açıklamalar17.01.2015

  Gündem

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, NTV-Star TV ortak yayınında Oğuz Haksever'in gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
 • Erdoğan: Pasaport kontrolünü iyi yap da kaçmasın - 17-aralik-operasyonu

  Erdoğan: Pasaport kontrolünü iyi yap da kaçmasın16.01.2015

  Gündem

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, genç işadamlarıyla biraraya geldi.Toplantıda Merkez Bankası'nı eleştiren Erdoğan, ''Merkez Bankamız da hakikaten dünyada herkes inerken, bizim Merkez Bankası sağ olsun hala olduğu yerde duruyor.İnmiyor, düşürmüyor, yahu neyi bekliyorsun sen? Şimdi diyebilirler ha, Merkez Bankası bağımsızdır, ben de bağımsızım'' dedi.Fransa'da mizah dergisi Charlie Hebdo'ya yapılan saldırıyla ilgili de konuşan Erdoğan, ''Avrupa’nın bir çok ülkesinde teröristler şu anda oralarda kalıyor.Sen kendi ülkenden çıkarken, kendi pasaport kontrolünü iyi yap da kaçmasın.E kaçırdın, bize bildir.Aksi takdirde konuşamazsın'' ifadelerini kullandı.
 • Aziz Yıldırım: Beraatimizi istiyoruz - 17-aralik-operasyonu

  Aziz Yıldırım: Beraatimizi istiyoruz13.01.2015

  Futbol

  Şike davasında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın yeniden yargılanmasına bugün başlanıyor.Yıldırım ve diğer 5 sanık, hüküm giymelerine neden olan tapelerin delil vasfını yitirdiğini belirterek beraat isteyecek.
 • Sahte delille suç aklıma gelmezdi - 17-aralik-operasyonu

  Sahte delille suç aklıma gelmezdi13.01.2015

  Gündem

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Ergenekon ve Balyoz davasında hatalar yapıldığını belirterek “Genelkurmay Başkanı’nın tutuklanması sırasında ‘Çok sağlam deliller olmasa yapamazlar’ diye düşündük.Sahte delillerle suç üretileceği hiç aklımıza gelmedi” diye konuştu.
 • Orhan İnce'den AYM'ye 17 Aralık başvurusu - 17-aralik-operasyonu

  Orhan İnce'den AYM'ye 17 Aralık başvurusu13.01.2015

  Gündem

  17 Aralık Soruşturması'nın tek mağduru Orhan İnce, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın takipsizlik kararını Anayasa Mahkemesi'ne taşıdı.Anayasa Mahkemesi’ne sunulan 11 sayfalık dilekçede takipsizlik kararının ortadan kaldırılması, etkin soruşturma sürdürülerek şüpheliler hakkında iddianame hazırlanması için dosyanın savcılığa gönderilmesi istendi.
 • Dört polis meslekten ihraç edildi - 17-aralik-operasyonu

  Dört polis meslekten ihraç edildi11.01.2015

  Ege

  AYDIN'da, 17-25 Aralık operasyonu sonrasında 30 ilde başlatılan usulsüz dinleme soruşturmasında Aydın eski istihbarat Şube Müdürü Ömür Candemir, Baş komiser Resul Köse, Komiser Yardımcısı Ali Kırcılı ve Polis Memuru Serkan Demirci meslekten ihraç edildi.
 • Mahkeme kararı ama hukuksuz - 17-aralik-operasyonu

  Mahkeme kararı ama hukuksuz09.01.2015

  Gündem

  Meclis Soruşturma Komisyonu’nda AK Partili eski bakanlar Muammer Güler, Zafer Çağlayan, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar hakkında “Yüce Divan’a göndermeme” kararı veren AK Partili 9 üyenin ayrıntılı gerekçeleri 5 Ocak toplantısının tutanaklarıyla ortaya çıktı.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  ‘Kumpas’ böyle kurulmuş olmalı - 17-aralik-operasyonu

  ‘Kumpas’ böyle kurulmuş olmalı08.01.2015

  Yazarlar

  CUMHURBAŞKANI’na, Başbakan’a ve AKP’nin ileri gelenlerinin sözlerine bakacak olursak, 17 ve 25 Aralık rüşvet ve yolsuzluk soruşturmaları hükümete karşı kurulmuş bir kumpas ve darbe girişimi tezgâhı!
 • 'Türkiye'de benzer saldırılar beklenebilir' - 17-aralik-operasyonu

  'Türkiye'de benzer saldırılar beklenebilir'08.01.2015

  Ekonomi

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli A Haber TV'de gündeme ilişkin soruları yanıtladı.Canikli, "Türkiye'de benzer saldırılar (Paris'teki silahlı saldırı) beklenebilir, beklemek gerekebilir" dedi.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»