İlker Başbuğ


 • İlker Başbuğ: Yalman’ın iddiaları akıl dışı - ilker başbuğ

  İlker Başbuğ: Yalman’ın iddiaları akıl dışı17.12.2014

  GÜNDEM

  ESKİ Genelkurmay Başkanı Org.İlker Başbuğ, yayımladığı kitabında kendisini görevini yapmamakla suçlayan eski Kara Kuvvetleri Komutanı Org.Aytaç Yalman’a Twitter’dan verdiği yanıtta “Bizim çizgimiz ve duruşumuz bellidir.Çizgimiz düz duruşumuz ise diktir.Kamuoyu da her şeyi ve herkesi çok iyi bilir ve tanır” dedi.
 • İlker Başbuğ'dan Aytaç Yalman'a cevap - ilker başbuğ

  İlker Başbuğ'dan Aytaç Yalman'a cevap17.12.2014

  GÜNDEM

  Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, kendisini görevini yapmamakla suçlayan eski Kara Kuvvetleri Komutanı Aytaç Yalman’a Twitter'dan yanıt verdi: Bizim çizgimiz ve duruşumuz bellidir.Çizgimiz düz duruşumuz ise diktir.Kamuoyu da her şeyi ve herkesi çok iyi bilir ve tanır.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Suriyelileri konuşma zamanı geldi - ilker başbuğ

  Suriyelileri konuşma zamanı geldi16.12.2014

  YAZARLAR

  SON bir hafta içinde ekonomiden iki ürkütücü rakam geldi.
 • Başbuğ görevini yapsaydı Balyoz olmayacaktı - ilker başbuğ

  Başbuğ görevini yapsaydı Balyoz olmayacaktı14.12.2014

  GÜNDEM

  Eski Kara Kuvvetleri Komutanı Aytaç Yalman, geride bıraktığımız hafta sonunda piyasaya çıkan kitabında, 2003 yılı başında Birinci Ordu Komutanlığı’nda gerçekleşen plan semineriyle ilgili verdiği hassas bir talimatın uygulanmamasından o dönemde kendisinin Kurmay Başkanı olarak görev yapan ve sonradan Genelkurmay Başkanlığı görevine gelen Orgeneral İlker Başbuğ’u sorumlu tutuyor.
 • Cumhurbaşkanı Sezer bana darbeyi sordu, “Mümkün mü, ben buradayım” dedim - ilker başbuğ

  Cumhurbaşkanı Sezer bana darbeyi sordu, “Mümkün mü, ben buradayım” dedim14.12.2014

  Hayat

  TSK’nın en çalkantılı döneminin Kara Kuvvetleri Komutanı Org.Aytaç Yalman’dan tarihi söyleşi.Bu tarihi mülakat yarın Hürriyet’te devam edecek.
 • Cemaat TSK’da at koşturuyor - ilker başbuğ

  Cemaat TSK’da at koşturuyor30.11.2014

  GÜNDEM

  Haşim Bey ‘Yargıtay’da Cemaat hâkim’ dedi.Ben de bu süreci yaşayan eski bir savcı olarak ve Askeri Yargıtay ve Askeri Yüksek İdari Mahkemesi’nin tamamen Cemaat’in kontrolü halinde olduğuna dair birçok yayına göre diyorum ki: Cemaat’in şu an en güçlü olduğu kurum TSK’dır.
 • Akif BEKİ

  Hadi canım eşek şakasıdır - ilker başbuğ

  Hadi canım eşek şakasıdır22.11.2014

  YAZARLAR

  CEZAYİR’den Ekvator Ginesi’ne uçarken havada geldi avukatımın yolladığı e-posta.Okuduklarıma inanamadım.
 • 2 saat kitap imzaladı - ilker başbuğ

  2 saat kitap imzaladı16.11.2014

  GÜNDEM

  TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen 33’üncü Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’ndaki imza gününe katılan eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ'a kitapseverler büyük ilgi gösterdi.
 • Ayşe ARMAN

  Gazilerin beş paralık değeri yok! - ilker başbuğ

  Gazilerin beş paralık değeri yok!14.11.2014

  YAZARLAR

 • Milletin gönlünde - ilker başbuğ

  Milletin gönlünde10.11.2014

  GÜNDEM

  Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 76’ncı yılı nedeniyle ülke çapında anma törenleri düzenlendi.Ankara’daki ilk tören devlet erkânının katılımıyla Anıtkabir’de yapılan resmi anma oldu.
 • Hilmi Özkök: Duymadım - ilker başbuğ

  Hilmi Özkök: Duymadım10.11.2014

  GÜNDEM

  Balyoz Davası’nda aldıkları mahkumiyet kararları Yargıtay tarafından bozulan 62 sanığın yargılandığı davanın 2'nci duruşmasında eski Genelkurmay Başkanı Hilmi Özkök ve eski Kara Kuvvetleri Komutanı Aytaç Yalman da ikinci kez tanıklık yapmak için adliyeye geldi.Özkök, duruşmada "Balyoz, Oraj ve Suga isimli planları duymadım'' dedi, Yalman ise ''Bilgi ve belgeye sahip değilim.Basından öğrendim'' ifadelerini kullandı.
 • Karargâh ziyareti - ilker başbuğ

  Karargâh ziyareti31.10.2014

  GÜNDEM

  ERGENEKON davası kapsamında 26 ay cezaevinde kalan, 26’ncı Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ, dün Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’i ziyaret etti.
 • Başbuğ'dan Org.Özel'e ziyaret - ilker başbuğ

  Başbuğ'dan Org.Özel'e ziyaret31.10.2014

  GÜNDEM

  TÜRK Silahlı Kuvvetleri (TSK), 26’ncı Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ’un Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’i ziyaret ettiğini duyurdu.
 • İlker Başbuğ Genelkurmay'da Necdet Özel ile görüştü - ilker başbuğ

  İlker Başbuğ Genelkurmay'da Necdet Özel ile görüştü31.10.2014

  GÜNDEM

  ERGENEKON sanığı, 26.Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ, bugün Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’i ziyaret etti.Genelkurmay Başkanlığı Karargahı’ndaki ziyaretin ardından TSK’nın internet sitesinden de bir fotoğraf yayınlandı.
 • 29 Ekim’de el ele coşku - ilker başbuğ

  29 Ekim’de el ele coşku24.10.2014

  Ankara

  Yenimahalle’de cumhuriyetin kuruluşunun 91’inci yıldönümü büyük bir coşkuyla kutlanacak.İki gün sürecek etkinliklerde, Olgunlaşma Enstitüsü Atatürk Defilesi düzenlerken, Elbruz grubu da başkentlilerle buluşacak.Coşku, el ele yürüyüşle sona erecek.
 • Silivri’den Beyazıt’a ıslak hukuk - ilker başbuğ

  Silivri’den Beyazıt’a ıslak hukuk16.10.2014

  GÜNDEM

  İSTANBUL Üniversitesi’nin bahçesinde, 50’li yaşlarının ortasında bir adam.Bir başına oturduğu bankta ders notlarını dikkatlice okuyor.Uzaktan bakıldığında üniversitedeki bir öğretim üyesi olduğunu düşünüyorsunuz.Bahçedeki öğrenciler de bu yüzden yanından geçerken mesafeli.Ancak dikkatli gözler için bu kişi hayli tanıdık.Bu kişi, İrtica ile Mücadele Eylem Planı ve ıslak imza tartışmalarıyla Türkiye’nin ilk kez adını duyduğu, Ergenekon davasında ağırlaştırılmış ömür boyu, Balyoz davasında ise 16 yıl hapis cezasına çarptırılan emekli Deniz Piyade Kurmay Albay Dursun Çiçek’ten başkası değil.
 • "Kılıçdaroğlu'nu dinleyince hayretler içinde kaldım" - ilker başbuğ

  "Kılıçdaroğlu'nu dinleyince hayretler içinde kaldım"02.10.2014

  Gündem2008

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Kılıçdaroğlu'nun açıklamasını dinleyince gerçekten hayretler içinde kaldım.Aylarca bizi IŞİD'e karşı hareket etmemekle, hatta IŞİD'i terör örgütü olarak tanımlamamakla suçladı.Şimdi IŞİD tehdidini açıkça ifade eden bir tezkereye 'hayır' dediler" dedi.Davutoğlu, "Var olan statükoyu seyretmek, izlemek 'kendi doğal seyrine bırakalım, bize dokunmayan yılan bin yaşasın' mantığı ki burada bize dokunan da bir yılan var, bu sözkonusu değil" diye konuştu.
 • Edip Başer: Hedef büyük Kürdistan - ilker başbuğ

  Edip Başer: Hedef büyük Kürdistan21.09.2014

  Gündem2008

  Bir dönem ‘özel temsilci’ sıfatıyla PKK ile mücadele için ABD’yle pazarlıkları yürüten Emekli Orgeneral Edip Başer, bölgedeki gelişmeleri değerlendirdi.
 • İlker Başbuğ Dalyan'a hayran kaldı - ilker başbuğ

  İlker Başbuğ Dalyan'a hayran kaldı20.09.2014

  Gündem2008

  MUĞLA’nın Ortaca İlçesi Dalyan Mahallesi’nde bir yakına misafir olan emekli Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, üç günlük ziyareti sonrası ilçeden ayrıldı.Başbuğ ilçeden ayrılmadan önce, Dalyan’ın tarihi ve ören yeri güzelliklerine olan hayranlığını dile getirdi.
 • 'Biz de darbe mağduruyuz' - ilker başbuğ

  'Biz de darbe mağduruyuz'20.09.2014

  Gündem2008

  ANTALYA’da kitap fuarına katılan Genelkurmay eski Başkanı İlker Başbuğ, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne (TSK) kurulan komploların kimler tarafından yapıldığının ortaya çıkartılması için TBMM’yi göreve çağırdı."Bir komisyon kurulup üzerine gidilmelidir" diyen Başbuğ, kendisinin de darbe mağduru olduğunu söyledi.
 • Başbuğ: Atatürk'ü tamamen anlayamadık - ilker başbuğ

  Başbuğ: Atatürk'ü tamamen anlayamadık29.08.2014

  Gündem2008

  Genelkurmay Eski Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, Çalar Saat programında Atatürk ile önemli açıklamalarda bulundu.Başbuğ, "Atatürk'ün tamamen anladığımız kanaatimizde değilim.Bunun birinci sebebi eğitim sebebi.Eğitim sistemimiz ezber üzerine, bu doğru bir sistem değil.Olaylar arasındaki sebep sonuç ilişkisi öğretilmeli.Atatürk’ün biz insani boyutunu yeterli derece anlamıyoruz.Atatürk’e insanüstü bir durum vermek son derece yanlış" dedi.
 • Edebiyat dünyası Altınkum'da buluştu - ilker başbuğ

  Edebiyat dünyası Altınkum'da buluştu16.08.2014

  Ege

  DİDİM Belediyesi’nin katkılarıyla bu yıl 10’ncu kez düzenlenen Altınkum Yazarlar Festivali, edebiyat dünyasının güçlü kalemlerini buluşturdu.
 • 4 polis daha teslim oldu - ilker başbuğ

  4 polis daha teslim oldu12.08.2014

  Gündem2008

  22 Temmuz soruşturması kapsamında serbest bırakıldıktan sonra haklarında yakalama kararı çıkarılan 17 polisten 4’ü daha teslim oldu.
 • Sahiller boşaldı - ilker başbuğ

  Sahiller boşaldı10.08.2014

  Ege

  MUĞLA’nın turizm cenneti Bodrum’da vatandaşlar, oy vermek için sabah saatlerinden itibaren sandığa koştu.Tıka basa dolu görüntüleriyle hafızalarda yer eden Gümbet, Ortakent - Yahşi ve Akyarlar gibi dünyaca ünlü plajlar boş görüntüsüyle dikkat çekti.
 • Cengiz ÇANDAR

  Şaşılacak bir şey yok… - ilker başbuğ

  Şaşılacak bir şey yok…06.08.2014

  Yazarlar

  Tayyip Erdoğan’ın, cumhurbaşkanı seçiminin ilk turuna bir elin parmakları kadar bir süre kalmışken, ağzından çıkan “Benim için bir ara neler dediler.Gürcü dediler.Affedersin daha çirkinini söylediler, Ermeni dediler.Ama ben Türküm” sözleri ‘ayrımcılık’” hatta kimisince ‘ırkçılık’ görülerek kıyameti kopartmışa benziyor.Ama ne yalan söyleyeyim, bu sözleri dinlediğimde, ben hiç şaşırmadım.
 • Kardeş kavgası - ilker başbuğ

  Kardeş kavgası04.08.2014

  Gündem2008

  İstanbul’da 22 Temmuz’da başlayan ve 31 polisin tutuklanmasıyla sonuçlanan operasyon, 2 kardeşi karşı karşıya getirdi.Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanı Hacı Yusuf Karababa, yasadışı telefon dinlemeleri kapsamında yürütülen operasyonun en tepesinde olan ve soruşturmayı koordine eden isimken, kardeşi Küçükçekmece Hâkimi Mehmet Karababa bu operasyonları Twitter’dan en çok eleştiren isimlerden biri oldu.
 • ‘İnceleyeceğiz’ dedi bir adım atılmadı - ilker başbuğ

  ‘İnceleyeceğiz’ dedi bir adım atılmadı31.07.2014

  Gündem2008

  26’ncı Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, TSK personeline yönelik gözaltı ve soruşturmalar üzerine Başbakan Erdoğan’a dosya sunduklarını belirterek, “Sayın Başbakan dosyayı aldı, bizi dinledi ve ‘İnceleyeceğiz, değerlendireceğiz’ dedi.Ancak, bizim komuta dönemimizde herhangi bir gelişme de yaşanmadı” dedi.Erdoğan, daha önce Başbuğ’un dosyada Ali Fuat Yımazer’in adının da olduğunu söylemesi üzerine “İlker Paşa, ‘Bugün bize yarın size!’ demişti.O zaman tabii daha Genelkurmay Başkanı’ydı.Toplamalar malum başlamıştı.Ve hakikaten dediği oldu” karşılığını vermişti.
 • İlker Başbuğ: Başbakan Erdoğan'a verdiğim listenin başında Ali Fuat Yılmazer vardı - ilker başbuğ

  İlker Başbuğ: Başbakan Erdoğan'a verdiğim listenin başında Ali Fuat Yılmazer vardı23.07.2014

  Gündem2008

  Genelkurmay eski başkanı İlker Başbuğ, görevdeyken cemaat yapılanmasıyla ilgili Başbakan Erdoğan'a bir liste verdiğini ve bu listenin başında, şimdi gözaltında olan İstihbarattan Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Fuat Yılmazer'in olduğunu söyledi.
 • Hurşit Tolon: 3 yıl 3 ay kendi ülkemde tutsak kaldım - ilker başbuğ

  Hurşit Tolon: 3 yıl 3 ay kendi ülkemde tutsak kaldım14.07.2014

  Gündem2008

  BALYOZ ve Zirve Yayınevi baskını davalarından tutuklu bulunduğu cezaevinden bir süre önce tahliye edilen emekli Orgeneral Hurşit Tolon, İzmir Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.Kendi ülkesinde 3 yıl 3 gün tutsal kaldığını bunun kendisini çok üzdüğünü söyleyen Tolon, gerçeklerin ortaya çıkma gibi bir kararlılığının var olduğunu da dile getirdi.
 • Ankara'da büyük korsan kitap operasyonu - ilker başbuğ

  Ankara'da büyük korsan kitap operasyonu07.07.2014

  Keyif

 • İlker Başbuğ'dan önemli açıklamalar - ilker başbuğ

  İlker Başbuğ'dan önemli açıklamalar04.07.2014

  Gündem2008

  Muğla'nın Bodrum İlçesi’nde, yaz tatilini geçiren Genelkurmay Eski Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, söyleşi ve imza gününe katıldı.İlker Başbuğ, "Atatürk’e diktatör demek ayıptır, tarihi hata olur" dedi.
 • Söyleşi yapıp kitaplarını imzalayacak - ilker başbuğ

  Söyleşi yapıp kitaplarını imzalayacak30.06.2014

  Ege

  MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde yaz tatilini geçiren eski Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ, 5 Haziran'da söyleşi düzenleyerek kitaplarını imzalayacak.
 • Ayşe ARMAN

  Hukuka ve yargıya güven sıfıra inmişti! - ilker başbuğ

  Hukuka ve yargıya güven sıfıra inmişti!27.06.2014

  Yazarlar

  Biz onu, eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ’un avukatı olarak tanıdık.
 • Hukuka ve yargıya güven sıfıra inmişti! - ilker başbuğ

  Hukuka ve yargıya güven sıfıra inmişti!27.06.2014

  Hayat

  İlkay Sezer, Ayşe Arman'a konuştu.
 • Rölyefler kayıp heykel dökülüyor - ilker başbuğ

  Rölyefler kayıp heykel dökülüyor26.06.2014

  Ankara

  Kurtuluş Savaşı’nda düşmanın durdurulduğu nokta olan Polatlı’da, dönemin üst düzey protokolü tarafından temeli atılan, daha sonra yarım kalan panoramik müze ve 22 metrelik ‘Dur Yolcu’ Anıtı, kaderine terk edildi.Savaşı tasvir eden rölyefler kaybolurken, heykelin de parçaları dökülmeye başladı.
 • Ayşe ARMAN

  Anayasa Mahkemesi’nin kararına kadar yel değirmenlerine karşı yalnızdık! - ilker başbuğ

  Anayasa Mahkemesi’nin kararına kadar yel değirmenlerine karşı yalnızdık!25.06.2014

  Yazarlar

  İlker Başbuğ ve 3 emekli orgeneralin avukatı İlkay Sezer.
 • Yılmaz ÖZDİL

  Hayata küsmediler hayatı yeşerttiler - ilker başbuğ

  Hayata küsmediler hayatı yeşerttiler21.06.2014

  Yazarlar

 • Başbuğ: Son karar Yargıtay'a derstir - ilker başbuğ

  Başbuğ: Son karar Yargıtay'a derstir20.06.2014

  Gündem2008

  Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, Balyoz davasındaki tahliyelere ilişkin, "Anayasa Mahkemesi'nin son kararı, aslında Yargıtay'a bir derstir.Verdiği karar, bir noktada Ergenekon davası için geçerlidir" dedi.
 • Yılmaz ÖZDİL

  İşte o an - ilker başbuğ

  İşte o an20.06.2014

  Yazarlar

  Tarihimizde ilk kez, beş muvazzaf subay, hapishaneden üniformalarıyla çıktı.
 • Sedat ERGİN

  AYM’nin Balyoz kararındaki oybirliğinin önemi - ilker başbuğ

  AYM’nin Balyoz kararındaki oybirliğinin önemi20.06.2014

  Yazarlar

  RESMİ Gazete’de 5 Mart 2014 tarihinde yayımlanan Anayasa Mahkemesi İçtüzüğü değişikliği, mahkemenin geçen çarşamba günü Balyoz davasında verdiği karara kadar uzanacak önemli bir düzenleme getiriyordu.
 • 70’ine TSK'ya dönüş - ilker başbuğ

  70’ine TSK'ya dönüş19.06.2014

  Gündem2008

  Tutuksuz yargılama sonucu beraat etmeleri halinde Balyoz davasından hüküm almış muvazzaf 13’ü general ve amiral 70 subay TSK’ya dönebilecek.Bu isimler arasında Başbakan Erdoğan’a Güneydoğu gezisinde dönemin Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ ile siperde bilgi veren Tümgeneral Gürbüz Kaya ve Koramiral Deniz Cora da var.
 • İrem Çiçek'ten Balyoz'da tahliye kararı sonrası ilk açıklama - ilker başbuğ

  İrem Çiçek'ten Balyoz'da tahliye kararı sonrası ilk açıklama18.06.2014

  Gündem2008

  Balyoz Davası'nda yaklaşık 5 yılı aşkın süredir tutuklu bulunan Albay Dursun Çiçek'in kızı İrem Çiçek tahliye kararı sonrası konuştu.
 • AYM’den Avcı’ya tahliye yolu - ilker başbuğ

  AYM’den Avcı’ya tahliye yolu18.06.2014

  Gündem2008

  ANAYASA Mahkemesi (AYM) Devrimci Karargah örgütü davasından 15 yıl 4 ay 5 gün hapse mahkum edilen ve Oda TV davasından tutuksuz yargılanan eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı hakkında da dün hak ihlali kararı verdi.AYM ihlalin giderilmesi için kararın ilgili merciye gönderilmesine de hükmetti.AYM kararı ile, Yargıtay’ın yeni yargı paketi ışığında yeniden oluşturulacak ilgili heyet Avcı’nın tahliyesine karar verebilecek.
 • Komadayken hukuk fakültesi kazandı, şimdi mezun - ilker başbuğ

  Komadayken hukuk fakültesi kazandı, şimdi mezun05.06.2014

  Eğitim

  Erzincan’da 6 yıl önce üniversite sınavına girdiği gün babasının kullandığı otomobilin kaza yapması sonucu ağır yaralanan ve komadayken Erzincan Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazanan 24 yaşındaki Fulya Yalvaç, mezun oldu.Kazadan sonra yürüme engelli kalan Yalvaç, "Mezun olduğum için çok mutluyum.Ancak engelli olduğum için savcı olamayacağımı öğrendim.Hayallerim yıkıldı" dedi.
 • Yalçın BAYER

  Memur-Sen ‘susuyor’ - ilker başbuğ

  Memur-Sen ‘susuyor’03.06.2014

  Yazarlar

  MEMUR ve emekli yılın ilk beş ayında enflasyon canavarına yenildi.
 • Ahmet HAKAN

  Oralardaydım - ilker başbuğ

  Oralardaydım01.06.2014

  Yazarlar

  31 Mayıs izlenimleri.
 • Yalçın BAYER

  Kentsel dönüşüm deprem odaklı yapılmıyor - ilker başbuğ

  Kentsel dönüşüm deprem odaklı yapılmıyor24.05.2014

  Yazarlar

  İTÜ’lü Prof.Naci Görür: Müteahhit var, devlet yok.
 • Başbuğ Twitter'dan 19 Mayıs'ı kutladı - ilker başbuğ

  Başbuğ Twitter'dan 19 Mayıs'ı kutladı18.05.2014

  Gündem2008

  Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, Twitter hesabından 19 Mayıs'ı kutladı.
 • Anneler Günü kartını Hürriyet'e yolladı - ilker başbuğ

  Anneler Günü kartını Hürriyet'e yolladı14.05.2014

  Gündem2008

  Dr.Yasin Türker… O, emekli orgeneraller İlker Başbuğ ve Hasan Iğsız’ın cezaevinden çıkarken “Suçsuz olduğunu bildiğimiz insanları geride bırakarak çıkıyoruz” dedikleri 48 subaydan biri…Türker, anneler günü için Hürriyet’e bir kart yolladı.İşte üzerine başka hiçbir şeyin yazılamayacağı, “Sahiplerine ulaşması dileğiyle” yazılan o kart…
 • Birisi 'dur' desin - ilker başbuğ

  Birisi 'dur' desin10.05.2014

  Gündem2008

  Türk Silahlı Kuvvetleri kendisine karşı yürütülen kumpas operasyonunda maalesef bir şehit daha verdi.Bu kumpas harekâtında verilen son şehidimiz, Deniz Kurmay Albay Murat Özenalp.Bunlara birisinin dur demesi lazım.
içinde

İlker Başbuğ


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz