İlker Başbuğ


 • Karargâh ziyaretiilker başbuğ -

  Karargâh ziyareti31.10.2014

  GÜNDEM

  ERGENEKON davası kapsamında 26 ay cezaevinde kalan, 26’ncı Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ, dün Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’i ziyaret etti.
 • Başbuğ'dan Org.Özel'e ziyaretilker başbuğ -

  Başbuğ'dan Org.Özel'e ziyaret31.10.2014

  GÜNDEM

  TÜRK Silahlı Kuvvetleri (TSK), 26’ncı Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ’un Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’i ziyaret ettiğini duyurdu.
 • İlker Başbuğ Genelkurmay'da Necdet Özel ile görüştüilker başbuğ -

  İlker Başbuğ Genelkurmay'da Necdet Özel ile görüştü31.10.2014

  GÜNDEM

  ERGENEKON sanığı, 26.Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ, bugün Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’i ziyaret etti.Genelkurmay Başkanlığı Karargahı’ndaki ziyaretin ardından TSK’nın internet sitesinden de bir fotoğraf yayınlandı.
 • 29 Ekim’de el ele coşkuilker başbuğ -

  29 Ekim’de el ele coşku24.10.2014

  Ankara

  Yenimahalle’de cumhuriyetin kuruluşunun 91’inci yıldönümü büyük bir coşkuyla kutlanacak.İki gün sürecek etkinliklerde, Olgunlaşma Enstitüsü Atatürk Defilesi düzenlerken, Elbruz grubu da başkentlilerle buluşacak.Coşku, el ele yürüyüşle sona erecek.
 • Silivri’den Beyazıt’a ıslak hukukilker başbuğ -

  Silivri’den Beyazıt’a ıslak hukuk16.10.2014

  GÜNDEM

  İSTANBUL Üniversitesi’nin bahçesinde, 50’li yaşlarının ortasında bir adam.Bir başına oturduğu bankta ders notlarını dikkatlice okuyor.Uzaktan bakıldığında üniversitedeki bir öğretim üyesi olduğunu düşünüyorsunuz.Bahçedeki öğrenciler de bu yüzden yanından geçerken mesafeli.Ancak dikkatli gözler için bu kişi hayli tanıdık.Bu kişi, İrtica ile Mücadele Eylem Planı ve ıslak imza tartışmalarıyla Türkiye’nin ilk kez adını duyduğu, Ergenekon davasında ağırlaştırılmış ömür boyu, Balyoz davasında ise 16 yıl hapis cezasına çarptırılan emekli Deniz Piyade Kurmay Albay Dursun Çiçek’ten başkası değil.
 • "Kılıçdaroğlu'nu dinleyince hayretler içinde kaldım"ilker başbuğ -

  "Kılıçdaroğlu'nu dinleyince hayretler içinde kaldım"02.10.2014

  Gündem2008

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Kılıçdaroğlu'nun açıklamasını dinleyince gerçekten hayretler içinde kaldım.Aylarca bizi IŞİD'e karşı hareket etmemekle, hatta IŞİD'i terör örgütü olarak tanımlamamakla suçladı.Şimdi IŞİD tehdidini açıkça ifade eden bir tezkereye 'hayır' dediler" dedi.Davutoğlu, "Var olan statükoyu seyretmek, izlemek 'kendi doğal seyrine bırakalım, bize dokunmayan yılan bin yaşasın' mantığı ki burada bize dokunan da bir yılan var, bu sözkonusu değil" diye konuştu.
 • Edip Başer: Hedef büyük Kürdistanilker başbuğ -

  Edip Başer: Hedef büyük Kürdistan21.09.2014

  Gündem2008

  Bir dönem ‘özel temsilci’ sıfatıyla PKK ile mücadele için ABD’yle pazarlıkları yürüten Emekli Orgeneral Edip Başer, bölgedeki gelişmeleri değerlendirdi.
 • İlker Başbuğ Dalyan'a hayran kaldıilker başbuğ -

  İlker Başbuğ Dalyan'a hayran kaldı20.09.2014

  Gündem2008

  MUĞLA’nın Ortaca İlçesi Dalyan Mahallesi’nde bir yakına misafir olan emekli Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, üç günlük ziyareti sonrası ilçeden ayrıldı.Başbuğ ilçeden ayrılmadan önce, Dalyan’ın tarihi ve ören yeri güzelliklerine olan hayranlığını dile getirdi.
 • 'Biz de darbe mağduruyuz'ilker başbuğ -

  'Biz de darbe mağduruyuz'20.09.2014

  Gündem2008

  ANTALYA’da kitap fuarına katılan Genelkurmay eski Başkanı İlker Başbuğ, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne (TSK) kurulan komploların kimler tarafından yapıldığının ortaya çıkartılması için TBMM’yi göreve çağırdı."Bir komisyon kurulup üzerine gidilmelidir" diyen Başbuğ, kendisinin de darbe mağduru olduğunu söyledi.
 • Başbuğ: Atatürk'ü tamamen anlayamadıkilker başbuğ -

  Başbuğ: Atatürk'ü tamamen anlayamadık29.08.2014

  Gündem2008

  Genelkurmay Eski Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, Çalar Saat programında Atatürk ile önemli açıklamalarda bulundu.Başbuğ, "Atatürk'ün tamamen anladığımız kanaatimizde değilim.Bunun birinci sebebi eğitim sebebi.Eğitim sistemimiz ezber üzerine, bu doğru bir sistem değil.Olaylar arasındaki sebep sonuç ilişkisi öğretilmeli.Atatürk’ün biz insani boyutunu yeterli derece anlamıyoruz.Atatürk’e insanüstü bir durum vermek son derece yanlış" dedi.
 • Edebiyat dünyası Altınkum'da buluştuilker başbuğ -

  Edebiyat dünyası Altınkum'da buluştu16.08.2014

  Ege

  DİDİM Belediyesi’nin katkılarıyla bu yıl 10’ncu kez düzenlenen Altınkum Yazarlar Festivali, edebiyat dünyasının güçlü kalemlerini buluşturdu.
 • 4 polis daha teslim olduilker başbuğ -

  4 polis daha teslim oldu12.08.2014

  Gündem2008

  22 Temmuz soruşturması kapsamında serbest bırakıldıktan sonra haklarında yakalama kararı çıkarılan 17 polisten 4’ü daha teslim oldu.
 • Sahiller boşaldıilker başbuğ -

  Sahiller boşaldı10.08.2014

  Ege

  MUĞLA’nın turizm cenneti Bodrum’da vatandaşlar, oy vermek için sabah saatlerinden itibaren sandığa koştu.Tıka basa dolu görüntüleriyle hafızalarda yer eden Gümbet, Ortakent - Yahşi ve Akyarlar gibi dünyaca ünlü plajlar boş görüntüsüyle dikkat çekti.
 • Cengiz ÇANDAR

  Şaşılacak bir şey yok…ilker başbuğ -

  Şaşılacak bir şey yok…06.08.2014

  Yazarlar

  Tayyip Erdoğan’ın, cumhurbaşkanı seçiminin ilk turuna bir elin parmakları kadar bir süre kalmışken, ağzından çıkan “Benim için bir ara neler dediler.Gürcü dediler.Affedersin daha çirkinini söylediler, Ermeni dediler.Ama ben Türküm” sözleri ‘ayrımcılık’” hatta kimisince ‘ırkçılık’ görülerek kıyameti kopartmışa benziyor.Ama ne yalan söyleyeyim, bu sözleri dinlediğimde, ben hiç şaşırmadım.
 • Kardeş kavgasıilker başbuğ -

  Kardeş kavgası04.08.2014

  Gündem2008

  İstanbul’da 22 Temmuz’da başlayan ve 31 polisin tutuklanmasıyla sonuçlanan operasyon, 2 kardeşi karşı karşıya getirdi.Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanı Hacı Yusuf Karababa, yasadışı telefon dinlemeleri kapsamında yürütülen operasyonun en tepesinde olan ve soruşturmayı koordine eden isimken, kardeşi Küçükçekmece Hâkimi Mehmet Karababa bu operasyonları Twitter’dan en çok eleştiren isimlerden biri oldu.
 • ‘İnceleyeceğiz’ dedi bir adım atılmadıilker başbuğ -

  ‘İnceleyeceğiz’ dedi bir adım atılmadı31.07.2014

  Gündem2008

  26’ncı Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, TSK personeline yönelik gözaltı ve soruşturmalar üzerine Başbakan Erdoğan’a dosya sunduklarını belirterek, “Sayın Başbakan dosyayı aldı, bizi dinledi ve ‘İnceleyeceğiz, değerlendireceğiz’ dedi.Ancak, bizim komuta dönemimizde herhangi bir gelişme de yaşanmadı” dedi.Erdoğan, daha önce Başbuğ’un dosyada Ali Fuat Yımazer’in adının da olduğunu söylemesi üzerine “İlker Paşa, ‘Bugün bize yarın size!’ demişti.O zaman tabii daha Genelkurmay Başkanı’ydı.Toplamalar malum başlamıştı.Ve hakikaten dediği oldu” karşılığını vermişti.
 • İlker Başbuğ: Başbakan Erdoğan'a verdiğim listenin başında Ali Fuat Yılmazer vardıilker başbuğ -

  İlker Başbuğ: Başbakan Erdoğan'a verdiğim listenin başında Ali Fuat Yılmazer vardı23.07.2014

  Gündem2008

  Genelkurmay eski başkanı İlker Başbuğ, görevdeyken cemaat yapılanmasıyla ilgili Başbakan Erdoğan'a bir liste verdiğini ve bu listenin başında, şimdi gözaltında olan İstihbarattan Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Fuat Yılmazer'in olduğunu söyledi.
 • Hurşit Tolon: 3 yıl 3 ay kendi ülkemde tutsak kaldımilker başbuğ -

  Hurşit Tolon: 3 yıl 3 ay kendi ülkemde tutsak kaldım14.07.2014

  Gündem2008

  BALYOZ ve Zirve Yayınevi baskını davalarından tutuklu bulunduğu cezaevinden bir süre önce tahliye edilen emekli Orgeneral Hurşit Tolon, İzmir Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.Kendi ülkesinde 3 yıl 3 gün tutsal kaldığını bunun kendisini çok üzdüğünü söyleyen Tolon, gerçeklerin ortaya çıkma gibi bir kararlılığının var olduğunu da dile getirdi.
 • Ankara'da büyük korsan kitap operasyonuilker başbuğ -

  Ankara'da büyük korsan kitap operasyonu07.07.2014

  Keyif

 • İlker Başbuğ'dan önemli açıklamalarilker başbuğ -

  İlker Başbuğ'dan önemli açıklamalar04.07.2014

  Gündem2008

  Muğla'nın Bodrum İlçesi’nde, yaz tatilini geçiren Genelkurmay Eski Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, söyleşi ve imza gününe katıldı.İlker Başbuğ, "Atatürk’e diktatör demek ayıptır, tarihi hata olur" dedi.
 • Söyleşi yapıp kitaplarını imzalayacakilker başbuğ -

  Söyleşi yapıp kitaplarını imzalayacak30.06.2014

  Ege

  MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde yaz tatilini geçiren eski Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ, 5 Haziran'da söyleşi düzenleyerek kitaplarını imzalayacak.
 • Ayşe ARMAN

  Hukuka ve yargıya güven sıfıra inmişti!ilker başbuğ -

  Hukuka ve yargıya güven sıfıra inmişti!27.06.2014

  Yazarlar

  Biz onu, eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ’un avukatı olarak tanıdık.
 • Hukuka ve yargıya güven sıfıra inmişti!ilker başbuğ -

  Hukuka ve yargıya güven sıfıra inmişti!27.06.2014

  Hayat

  İlkay Sezer, Ayşe Arman'a konuştu.
 • Rölyefler kayıp heykel dökülüyorilker başbuğ -

  Rölyefler kayıp heykel dökülüyor26.06.2014

  Ankara

  Kurtuluş Savaşı’nda düşmanın durdurulduğu nokta olan Polatlı’da, dönemin üst düzey protokolü tarafından temeli atılan, daha sonra yarım kalan panoramik müze ve 22 metrelik ‘Dur Yolcu’ Anıtı, kaderine terk edildi.Savaşı tasvir eden rölyefler kaybolurken, heykelin de parçaları dökülmeye başladı.
 • Ayşe ARMAN

  Anayasa Mahkemesi’nin kararına kadar yel değirmenlerine karşı yalnızdık!ilker başbuğ -

  Anayasa Mahkemesi’nin kararına kadar yel değirmenlerine karşı yalnızdık!25.06.2014

  Yazarlar

  İlker Başbuğ ve 3 emekli orgeneralin avukatı İlkay Sezer.
 • Yılmaz ÖZDİL

  Hayata küsmediler hayatı yeşerttilerilker başbuğ -

  Hayata küsmediler hayatı yeşerttiler21.06.2014

  Yazarlar

 • Başbuğ: Son karar Yargıtay'a derstirilker başbuğ -

  Başbuğ: Son karar Yargıtay'a derstir20.06.2014

  Gündem2008

  Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, Balyoz davasındaki tahliyelere ilişkin, "Anayasa Mahkemesi'nin son kararı, aslında Yargıtay'a bir derstir.Verdiği karar, bir noktada Ergenekon davası için geçerlidir" dedi.
 • Yılmaz ÖZDİL

  İşte o anilker başbuğ -

  İşte o an20.06.2014

  Yazarlar

  Tarihimizde ilk kez, beş muvazzaf subay, hapishaneden üniformalarıyla çıktı.
 • Sedat ERGİN

  AYM’nin Balyoz kararındaki oybirliğinin önemiilker başbuğ -

  AYM’nin Balyoz kararındaki oybirliğinin önemi20.06.2014

  Yazarlar

  RESMİ Gazete’de 5 Mart 2014 tarihinde yayımlanan Anayasa Mahkemesi İçtüzüğü değişikliği, mahkemenin geçen çarşamba günü Balyoz davasında verdiği karara kadar uzanacak önemli bir düzenleme getiriyordu.
 • 70’ine TSK'ya dönüşilker başbuğ -

  70’ine TSK'ya dönüş19.06.2014

  Gündem2008

  Tutuksuz yargılama sonucu beraat etmeleri halinde Balyoz davasından hüküm almış muvazzaf 13’ü general ve amiral 70 subay TSK’ya dönebilecek.Bu isimler arasında Başbakan Erdoğan’a Güneydoğu gezisinde dönemin Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ ile siperde bilgi veren Tümgeneral Gürbüz Kaya ve Koramiral Deniz Cora da var.
 • İrem Çiçek'ten Balyoz'da tahliye kararı sonrası ilk açıklamailker başbuğ -

  İrem Çiçek'ten Balyoz'da tahliye kararı sonrası ilk açıklama18.06.2014

  Gündem2008

  Balyoz Davası'nda yaklaşık 5 yılı aşkın süredir tutuklu bulunan Albay Dursun Çiçek'in kızı İrem Çiçek tahliye kararı sonrası konuştu.
 • AYM’den Avcı’ya tahliye yoluilker başbuğ -

  AYM’den Avcı’ya tahliye yolu18.06.2014

  Gündem2008

  ANAYASA Mahkemesi (AYM) Devrimci Karargah örgütü davasından 15 yıl 4 ay 5 gün hapse mahkum edilen ve Oda TV davasından tutuksuz yargılanan eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı hakkında da dün hak ihlali kararı verdi.AYM ihlalin giderilmesi için kararın ilgili merciye gönderilmesine de hükmetti.AYM kararı ile, Yargıtay’ın yeni yargı paketi ışığında yeniden oluşturulacak ilgili heyet Avcı’nın tahliyesine karar verebilecek.
 • Komadayken hukuk fakültesi kazandı, şimdi mezunilker başbuğ -

  Komadayken hukuk fakültesi kazandı, şimdi mezun05.06.2014

  Eğitim

  Erzincan’da 6 yıl önce üniversite sınavına girdiği gün babasının kullandığı otomobilin kaza yapması sonucu ağır yaralanan ve komadayken Erzincan Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazanan 24 yaşındaki Fulya Yalvaç, mezun oldu.Kazadan sonra yürüme engelli kalan Yalvaç, "Mezun olduğum için çok mutluyum.Ancak engelli olduğum için savcı olamayacağımı öğrendim.Hayallerim yıkıldı" dedi.
 • Yalçın BAYER

  Memur-Sen ‘susuyor’ilker başbuğ -

  Memur-Sen ‘susuyor’03.06.2014

  Yazarlar

  MEMUR ve emekli yılın ilk beş ayında enflasyon canavarına yenildi.
 • Ahmet HAKAN

  Oralardaydımilker başbuğ -

  Oralardaydım01.06.2014

  Yazarlar

  31 Mayıs izlenimleri.
 • Yalçın BAYER

  Kentsel dönüşüm deprem odaklı yapılmıyorilker başbuğ -

  Kentsel dönüşüm deprem odaklı yapılmıyor24.05.2014

  Yazarlar

  İTÜ’lü Prof.Naci Görür: Müteahhit var, devlet yok.
 • Başbuğ Twitter'dan 19 Mayıs'ı kutladıilker başbuğ -

  Başbuğ Twitter'dan 19 Mayıs'ı kutladı18.05.2014

  Gündem2008

  Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, Twitter hesabından 19 Mayıs'ı kutladı.
 • Anneler Günü kartını Hürriyet'e yolladıilker başbuğ -

  Anneler Günü kartını Hürriyet'e yolladı14.05.2014

  Gündem2008

  Dr.Yasin Türker… O, emekli orgeneraller İlker Başbuğ ve Hasan Iğsız’ın cezaevinden çıkarken “Suçsuz olduğunu bildiğimiz insanları geride bırakarak çıkıyoruz” dedikleri 48 subaydan biri…Türker, anneler günü için Hürriyet’e bir kart yolladı.İşte üzerine başka hiçbir şeyin yazılamayacağı, “Sahiplerine ulaşması dileğiyle” yazılan o kart…
 • Birisi 'dur' desinilker başbuğ -

  Birisi 'dur' desin10.05.2014

  Gündem2008

  Türk Silahlı Kuvvetleri kendisine karşı yürütülen kumpas operasyonunda maalesef bir şehit daha verdi.Bu kumpas harekâtında verilen son şehidimiz, Deniz Kurmay Albay Murat Özenalp.Bunlara birisinin dur demesi lazım.
 • Sıtkı ŞÜKÜRER

  Cumhurbaşkanlığı seçimleriilker başbuğ -

  Cumhurbaşkanlığı seçimleri10.05.2014

  Yazarlar

 • Başbuğ: TSK bir şehit daha verdiilker başbuğ -

  Başbuğ: TSK bir şehit daha verdi09.05.2014

  Gündem2008

  Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, Beşiktaş’taki "Sessiz Çığlık" eylemine katıldı.Alkışlar eşliğinde alana giren Başbuğ eyleme katılanlara hitaben bir konuşma yaptı.Başbuğ, "Türk Silahlı Kuvvetleri kendisine karşı yürütülen kumpas operasyonunda yürüttüğü mücadelede geçtiğimiz günlerde maalesef bir şehit daha verdi.Bu kumpas harekatında verilen son şehidimiz silahlı kuvvetlerinin Deniz Kurmay Albay Murat Özanal.Murat Özanal, gerçekten bütün içtenliğimle inanıyorum ki bugün onun bulunduğu mekan cennettir.Bu vesileyle ailesinin acısını bir defa daha paylaşıyorum.kendilerine ve aziz milletimize başsağlığı diliyorum" dedi.
 • Karar 1 ayı bulmayabilirilker başbuğ -

  Karar 1 ayı bulmayabilir08.05.2014

  Gündem2008

  Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, ‘Adalet Nöbeti’ni sürdüren avukatları dün makamına davet ederek 1 saat görüştü.Kılıç, dosyaya yeni raportörler atandığını belirterek, “Adalet Bakanlığı savunmasını sundu.Karar 1 ayı bulmayabilir” dedi.Kılıç’ın eylem nedeniyle oluşan gürültüye dikkat çektiğini vurgulayan Avukat Murat Ergün, “Eylemimizi ‘Adaleti Sessizce Bekliyoruz’ şeklinde sürdüreceğiz” diye konuştu.
 • 'Adaleti sessizce bekliyoruz' eylemiilker başbuğ -

  'Adaleti sessizce bekliyoruz' eylemi07.05.2014

  Gündem2008

  Anayasa Mahkemesi'nin önünde günlerdir Adalet Nöbeti tutan avukatlar Şule Nazlıoğlu Erol, İlkay Sezer, Murat Ergün, Başkan Haşim Kılıç'la görüştü.Görüşme sonrası açıklama yapan avukatlar, sessizce nöbete devam edeceklerini açıkladılar.Avukat Ergün, Haşim Kılıç'a hassasiyetlerini ilettiklerini onun da hak ve özgürlüklerin korunması noktasında bundan sonra da gerekli özeni göstereceklerinin sözünü verdiğini söyledi.
 • Kılıç adalet nöbetindekilere el salladıilker başbuğ -

  Kılıç adalet nöbetindekilere el salladı06.05.2014

  Gündem2008

  Anayasa Mahkemesi önünde üç gündür Adalet Nöbeti tutan Avukat Şule Nazlıoğlu Erol ve destekçilerine Başkan Haşim Kılıç el salladı.
 • Adalet Nöbeti'ni Başbuğ'un avukatı devraldıilker başbuğ -

  Adalet Nöbeti'ni Başbuğ'un avukatı devraldı06.05.2014

  Gündem2008

  "Balyoz davası" avukatlarından Şule Nazlıoğlu Erol, Anayasa Mahkemesine yaptıkları bireysel başvurudan sonuç çıkmaması sonrası başlattığı "Adalet nöbeti"ni eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ'un da avukatlığını yapan İlkay Sezer'e devretti.
 • Cübbesini giydi, adalet nöbetine durduilker başbuğ -

  Cübbesini giydi, adalet nöbetine durdu04.05.2014

  Gündem2008

  Balyoz Davası avukatından cübbeli nöbet eylemi.Şule Nazlıoğlu Erol, cübbesini giyerek Anayasa Mahkemesi önünde 'adalet nöbetine' başladı.Erol, Balyoz davası hükümlülerinin bireysel başvuruları karara bağlanana kadar eyleme devam edecek.
 • İzzet ÇAPA

  Başbakan’ın vücut kimyası değiştiilker başbuğ -

  Başbakan’ın vücut kimyası değişti04.05.2014

  Yazarlar

  Reha Muhtar’la dün başlayan muhabbetimiz, bugün de devam ediyor.
 • Balyoz ABD’de tartışılacakilker başbuğ -

  Balyoz ABD’de tartışılacak29.04.2014

  Gündem2008

  YÜZLERCE askerin hapis cezası aldığı Balyoz ve Ergenekon davalarıyla ilgili dijital deliller, ABD’de düzenlenen ‘Birleşik Devletler Siber Suçlar Konferansı’nda masaya yatırılıyor.
 • Albay Berna’yı unuttularilker başbuğ -

  Albay Berna’yı unuttular26.04.2014

  Gündem2008

  Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, Balyoz davasında ceza alan tek kadın askerin emekli Albay Berna Dönmez olduğunu hatırlatarak, sorumluların, kendisini ziyarete gelen 84 yaşındaki annesi ve 87 yaşındaki babasıyla empati yapmalarını istemişti.Her ayın başında Bakırköy Kadın Cezaevi’ne giden anne Melahat Tansoy, “19 ay oldu, Berna diye biri yok sanki” diyerek kızlarının unutulmasından yakınıyor.Emekli Albay Zeki Dönmez de “Eşimden niye ayrıyım, bilmiyorum” diyor.
 • Yalçın DOĞAN

  Hasdal’dan AYM’ye bakışilker başbuğ -

  Hasdal’dan AYM’ye bakış26.04.2014

  Yazarlar

  “BAŞLANGIÇTA kızlarım üç yaşında bebektiler, şu anda altı yaşında çocuk oldular, seneye okula gidecekler ve ben onlara neden burada olduğumu daha fazla yalan söyleyerek geçiştiremeyeceğim.
içinde

İlker Başbuğ


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz