AYDIN HABERLERİ

İncirliova’da Bank Ve Çöp Kutuları Yenilendi

IHA
24.02.2015 - 10:20Son Güncelleme :

İNCİRLİOVA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İLÇE GENELİNDE BULUNAN OKUL, CAMİ, KUR’AN KURSLARI, MUHTARLIK HİZMET BİNALARI İLE SAĞLIK OCAKLARININ ÖNLERİNE KONULMASI İÇİN YAKLAŞIK 150 ADET OTURMA BANKI, 25 ADET YOLCU BEKLEME DURAĞI İLE 40 ADET PARK VE BAHÇELER İÇİN KÜÇÜK ÇÖP KUTULARININ DAĞITIMINI GERÇEKLEŞTİRDİ

IHA

İncirliova Belediye Başkanlığı ilçe genelinde bulunan okul, cami, Kur’an Kursları, muhtarlık hizmet binaları ile sağlık ocaklarının önlerine konulması için yaklaşık 150 adet oturma bankı, 25 adet yolcu bekleme durağı ile 40 adet park ve bahçeler için küçük çöp kutularının dağıtımını gerçekleştirdi.
Belediye Başkanı Gürşat Kale’nin Fen İşleri ile Destek Hizmetler Müdürlüğü’ne verdiği talimat sonrasında yapılan araştırmalar ile mahalle muhtarları ve vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda dağıtımı yapılan ürünlerin önümüzdeki günlerde de dağıtımına devam edileceği açıklandı.
Özellikle Büyükşehir Yasası ile birlikte köyden mahalle statüsüne dönüşen yerleşim birimlerindeki vatandaşlardan gelen yoğun talepler sonrasında İncirliova Belediye Başkanlığı 25 adet yolcu bekleme durağını da satın alarak tespit edilen noktalara yerleştirerek vatandaşların kullanımına tahsis etti. Yolcu duraklarının yanı sıra yine ilçe genelindeki park ve bahçelerdeki yaklaşık 50 adet çöp kovasının da değiştirilmesi işlemi gerçekleştirildi.
100 ADET ÇÖP KONTEYNIRI DAHA
Göreve geldiği günden bu yana özellikle çevre temizliğine büyük bir önem veren İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, “Bugüne kadar ilçemiz genelinde vatandaşlarımızdan gelen taleplerin yanı sıra ekiplerimizce ihtiyaç olduğu tespit edilen bazı sokak ve caddelerimize 3 yüz adet çöp konteynırı ile 2 yüz adet yarım çöp varilini kendimiz ürettik. Önümüzdeki hafta içerisinde yüz adet çöp konteynırı daha alarak ihtiyaç olan yerlere konulmasını sağlayacağız. Bizler göreve geldiğimiz günden bu yana imkanlarımız doğrultusunda vatandaşlarımıza her alanda hizmet etme gayretindeyiz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden İncirliova’da Bank Ve Çöp Kutuları Yenilendi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2015 tarihinde saat 10 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İncirliova’da Bank Ve Çöp Kutuları Yenilendi haberi güncellenecektir.

AYDIN NAMAZ VAKİTLERİ

20 Şubat 2018, Salı
 • İmsak
  06:25
 • Guneş
  07:46
 • Öğle
  13:28
 • İkindi
  16:30
 • Akşam
  18:59
 • Yatsı
  20:15
Sayfa Başı