Gündem Haberleri

  İncirlik'ten yıldızlar geçti

  Hürriyet Haber
  08.12.2001 - 13:30 | Son Güncelleme:

  Ocean's Eleven filminin başrol oyuncuları Brad Pitt, Julia Roberts, Andy Garcia ve George Clooney, İncirlik Üssü'nden arkalarında tatlı bir esinti bırakarak rüzgar gibi geçti.

  Adana İncirlik'te bulunan Amerikan askeri üssüne yıldız yağdı. Steven Soderbergh'in yönettiği Ocean's Eleven filminin oyuncuları Julia Roberts, Brad Pitt, Andy Garcia ve George Clooney üsdeki ABD'li ve Türk askerlere moral verdi.


  Ocean’s Eleven filminin galası için İncirlik Üssü’ne gelen Hollywood’un ünlü yıldızları, ABD’li askerlerin ardından, personel çocuklarının okulunu ziyaret ettiler. Yönetmenliğini Steven Soderbergh’in yaptığı Ocean’s Eleven filminin ünlü oyuncuları, Julia Roberts, George Clooney, Andy Garcia, Brad Pitt ve Matt Damon, öğleden sonraki program çerçevesinde ABD’li askerleri ziyaret ettiler.

  Yıldızlar, askerlerle fotoğraf çektirdiler, imza dağıttılar. Birlikleri de gezen yıldızlar, Üs içindeki ABD’li personelin çocuklarının eğitim gördüğü okula da giderek bir süre çocuklarla birlikte oldular. İncirlik Üssü’nde, ABD’li askerlerle yemek yiyen yıldızlar, film için yapılacak galaya katıldıktan sonra Üs’ten ayrıldılar.
          
   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı