KAYSERİ HABERLERİ

İncesu Belediyesi Yol Genişletme Çalışması Yapıyor

IHA
27.10.2015 - 10:50Son Güncelleme :

İNCESU

IHA

İncesu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce İlçeye mahalle olarak bağlanan köylerin yollarında bozuk olan yollar ve iki aracın yan yana geçerken zorluk yaşadığı yerler tespit edilerek yol genişletme çalışmalarına başlandı.
İncesu Belediye Başkanı Zekeriya Karayol, "İncesu Belediyesi olarak ilçemize mahalle olarak bağlanan yerlerdeki yerleşim birimlerinin yollarının ıslah çalışmaları devam ediyor. Daha önce yapılmış olan bu yollarda iki aracın yan yana geçişinde zorluklarla karşılaşılan yerlerde yol genişletme çalışmalarına şuanda başlamış durumdayız. İnşallah Karayolları kararnamesinde belirtilen şartları yakalayacak şekilde yapılarak daha sonra bu yolların sıcak asfalt çalışmalarını 2015 yılı sonuna kadar bitireceğiz" dedi.
İncesu Belediye Başkanı Karayol, "Yapmış olduğumuz bu çalışmalardan inşallah vatandaşlarımız iyi günlerde kazasız belasız faydalanırlar" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden İncesu Belediyesi Yol Genişletme Çalışması Yapıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 10 50’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İncesu Belediyesi Yol Genişletme Çalışması Yapıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı