« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İnanılmaz firar

CSKA Sofya takımından transfer edilen Kalin Todorov, sözleşme imzaladıktan 5 saat sonra, kendisine ödenen 5 bin 200 dolar ve hediye edilen cep telefonunu alıp izini kaybettirdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
KAYIPLARA KARIŞTI

Filede müthiş firar. Tıpkı polisiye filmlerdeki gibi. Voleybol Erkekler Birinci Ligi takımlarından Yeniköy Sentim'in, Bulgar CSKA Sofya'dan transfer ettiği 31 yaşında ve 1.96 metre boyundaki Kalin Todorov ile menajeri Valentin Reykov sözleşme yaptıktan 5 saat sonra 5 bin 200 dolar ve bir cep telefonunu alarak kayıplara karıştı.

5 SAATTE OLDU

Yeniköy Sentim Kulübü Voleybol Sorumlusu Semih Soyer, müthiş firarı şöyle anlattı: ‘‘Arçelikli voleybolculardan Ivanov ve Stefanov'un da menajeri olan Reykov'un getirdiği Todorov'u beğenip sözleşme yaptık. Kendilerine transferin ilk taksidi olarak 5 bin dolar artı 200 dolar yol parası verdik.

DOLANDIRILDIK

Kendisine bir de cep telefonu verip otellerine bıraktık. 5-6 saat sonra yemeğe götürmek için geldiğimiz otelde odayı boşaltıp kaçtıklarını öğrenince şoke olduk. Tüm aramalara rağmen izlerine rastlayamadık. Dolandırıldığımızı anlayınca Bulgaristan'da girişimlerde bulunduk ve bu şahısların daha önce de bu tip işleri yaptıklarını öğrendik.’’

Bunları da Beğenebilirsiniz