İnanılmaz ama burası bir ofis!

Hürriyet Haber
20.08.2014 - 22:53 | Son Güncelleme:

TURKTICARET.Net iş dünyasındaki hızlı yürüyüşüne yeni, sosyal, farklı ve özgün ofisiyle devam ediyor.

İnanılmaz ama burası bir ofisEski Bursa teması üzerine modern ofis kurgusuyla yepyeni bir ofis anlayışını hayata geçiren TURKTICARET.Net, yerel motiflerle internet sektörünü birleştiren yapısıyla Türkiye’de bir ilk olmanın gururunu yaşıyor.
Renkli, rahat, konforlu ve şaşırtıcı tarzıyla iş dünyasında özel bir yere oturmaya aday bu ofis, yaydığı renkli enerjiyle internet dünyasında farklı bir soluk olacak gibi görünüyor.

İnanılmaz ama burası bir ofisTURKTICARET.Net ofisi çalışanları için özel tasarlanmış sosyal alanları, 1000 m2’lik bahçesi, spor odaları, dinlenme ve masaj odaları ile sadece bir çalışma ofisi değil, yaşam alanına dönüşmüş durumda.
Aynı zamanda eski Bursa sokaklarından bir kesit sunan ofiste kahvehane, sokak lambaları ve mahallelerin olmazsa olmazı bakkal da bulunmakta.
İnanılmaz ama burası bir ofis
Çalışanların verimliliğini arttıracak hiçbir detaydan kaçınılmayan Bursa temalı yeni ofiste her türlü konfor, aydınlatma, iklimlendirme ve akustik gibi çok önemli detaylar incelikle uyarlanmış.

Ofisten içeri girildiğinde, bir ipek kozası ve teleferikle karşılaşılması artık şaşırılmayacak bir durum. Her iki tema da toplantı odası olarak kullanılıyor.

Yerel ve modern kurguyu, geçmiş ve gelecek zamanı aynı yapıda bulunduran bu müthiş ofiste, sanata da yer verildiğini görmek hoş bir detay.

İnanılmaz ama burası bir ofisOfisin sahnesinde piyanodan, bateriye tüm enstrümanları görebilmeniz mümkün. Çalışanlardan oluşan müzik grubunun da olduğu ofiste ekip, arkadaşlarına konser veriliyor.
Gelenekçi yerel öğeler ve modern yaşam tarzının harmanlandığı ofisiyle; güler yüzlü, işinden keyif alan çalışanları ve internet dünyasındaki köklü duruşuyla TURKTICARET.Net, sunduğu projelerdeki milyonlarca ziyaretçisine bundan sonra daha da kaliteli hizmet vererek yoluna devam edecek.


Detaylı bilgi için yeniofisimiz.web.tv kanalını ziyaret edin.


Facebook : https://www.facebook.com/webdottv
Twitter : https://twitter.com/webdottv


İlandır.

Etiketler:
    Sayfa Başı