Spor İnancın zaferi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İnancın zaferi

YEREL HABERLER İNANCIN ZAFERİ

ANTALYA'nın 3. Lig'deki iki temsilcisinin karşı karşıya geldiği dünkü maçta Sidespor, ilk yarı kendi sahasında 2-1 yenildiği karşılaşmanın rövanşını almak ve ateş hattından bir adım daha uzaklaşmak için gelmişti. Kemerspor ise onur mücadelesi veriyordu. Mavi-yeşilliler, yönetim boşluğu olduğu halde grubunda güzel maçlar çıkarıyor ve alt sıralardan kurtulma hesapları yapıyordu.

Muhsin'in FÜZELERİ

Maça Kemerspor hızlı başladı ve Muhsin ile erkenden bir gol buldu. Ancak golden sonra sahasına çekilen Kemerspor'un üstüne şuursuzca gelen Sidespor aradığı golü bir türlü bulamadı. İkinci 45 dakikada rüzgarı da arkasına alan Kemerspor ataklarını sıklaştırdı ve orta sahada B.Mehmet, Sezgin ve özellikle Muhsin'in güzel oyunu da skoru etkiledi. Karşılaşmanın 80. dakikasında geliştirdiği kombine atakta yine Muhsin'in kaydettiği gol Kemerspor'u iyice rahatlattı.

KemerSPOR aile GİBİ

Bir aile havası içinde kardeşliğin ve arkadaşlığın örnek davranışını sergileyen Kemersporlu futbolcuları ve aile reisliği görevini üstlenerek kısıtlı imkanlarla başarılara imza atan Teknik Direktör Azmi İnanıcı'yı kutluyorum. Dünkü maçın hasılatı 85 milyon lira olarak gerçekleşirken, Hatay bölgesinden gelen hakem ve gözlemcilere 430 milyon lira ödendi. Zaten mali kriz içinde olan 3. lig takımları için bu masrafın lüks olup olmadığı yorumunu kamuoyuna bırakıyor, bunu federasyon yetkililerinin de dikkatine sunuyorum.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle