Gündem Haberleri

  İnancımızı Anadolu'ya yansıtırsak başarılıyız

  Hürriyet Haber
  03.01.2002 - 02:06 | Son Güncelleme:

  CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, partisinin Türkiye'nin sorunları karşısındaki tutumunu çok doğru bir şekilde ortaya koyduğunu belirterek, Türkiye'nin bu krize ve bunalıma niçin, nasıl geldiğini çok iyi bildiğini kaydetti.

  Baykal, partisinin internet sitesinde yaptığı değerlendirmede, CHP'nin Türkiye'nin sorunlarıyla ilgili saptamalarının bütün coğrafyalarda aynı anlayışla yapıldığını vurguladı. CHP'nin Türkiye'nin sorunlarını doğru anladığını ve bu sorunlar karşısındaki tutumunu çok doğru koyduklarını savunan Baykal, şöyle konuştu:

  ‘‘Türkiye'nin bir krize, bir bunalıma niçin, nasıl geldiğini çok iyi biliyoruz. Bu konuda geçmişte izlediğimiz politikanın haklılığını, doğruluğunu çok iyi görüyoruz ve buralardan aldığımız inançla, güçle, güvenle siyaset yapıyoruz. Bu gücü Anadolu'ya, bütün topluma, yurttaşlarımıza yansıttığımız ölçüde başarılı olacağız.’’

  Giderek daha açılan doğru bir çalışma yöntemi içine girdiklerini de belirterek, ‘‘Yani Ankara'da partimizin hazırlık çalışmaları gayet iyi yapılıyor. Nereye, niçin gittiğimizi biliyoruz’’ diye konuştu.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı