« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İmzalayın dedik, itiraz etmediler

G.Saray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak tartışılacak bir açıklama yaptı. Tecrübeli yönetici futbolcularına ‘borcu yoktur’ kağıdı imzalattıklarını belirtirken “Kimse itiraz etmedi” demesi kafaları karıştırdı.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak dünkü derbi sonrası çarpıcı açıklamalarda bulurdu. Futbolcularına mücadeleleri için teşekkür ettiğini belirten Albayrak’ın futbolcularına imzalattığı ‘borcu yoktur’ kağıdı ile ilgili söyledikleri ise yeni bir tartışma başlattı. Albayrak şunları söyledi: “Oyuncularımızla yaptığımız toplantıda bizlere maddi manevi konuda kolaylık gösterdiler. Bana ‘Sen nasıl istiyorsan öyle olsun’ dediler. Bütün futbolcu kardeşlerime hepsine teşekkür ediyorum. Sneijder, Melo, Telles, Muslera’sına varıncaya kadar herkes imzasını attı tek kelime etmedi.”

‘TEK KELİME ETMEDİLER’

”HAMZA Hoca’ya çok teşekkür ediyorum. Mali konularda bize en ufak bir pürüz çıkarmadılar. Herkes imzalarını attı tek kelime etmediler. Galatasaray camiasının bunları bilmesi lazım. Ben söyledim, ‘Arkadaşlar netice itibariyle borcu yoktur kağıdına imza atıyorsunuz’ diye, kimse itiraz etmedi ve şartları kabul ettiler. Gördüğünüz gibi biz iyi bir ekip olduk. Galibiyet camiamıza hayırlı olsun. İlk devrenin sonu. 10 gün dinleneceğiz. Bize iyi gelecek. Yönetim tam kadro buradaydı. Onlara da teşekkür ediyorum. Biz iyi bir ekip olduk, tekrar o ekip ruhunu yakaladık.”


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler