« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İmza 6 Kasım'da

Sarı lacivertli kulübün asbaşkanı İlhan Ekşioğlu, genç yıldızın menajeri Erdinç Şehit'le her konuda anlaşmaya vardı. Tuncay Şanlı, ‘‘gönülden bağlıyım’’ dediği F.Bahçe ile olan birlikteliğini 3 yıl daha uzatacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
FENERBAHÇE, Avrupa'dan da transfer teklifleri alan genç yıldızı Tuncay Şanlı ile 6 Kasım tarihinde sözleşme yenileyecek. Sarı lacivertli kulüp, 6-0 kazandığı tarihi G.Saray derbisinde başrollerden birini oynayan Tuncay'la aynı tarihte 3 yıllık sözleşme yenileyecek. Bu sözleşmeyle Tuncay, sarı lacivertli yuvasında kalacak.

Gönülden bağlıyım

Genç futbolcunun Fenerbahçe'ye kazandırılmasında büyük emeği geçen asbaşkan İlhan Ekşioğlu, Tuncay'ın menajeri Erdinç Şehit'le kesin olarak anlaşmaya vardı.

Fransa'da düzenlenen Konfederasyon Kupası'nda gösterdiği performansla bir anda Avrupalı kulüplerin yakın takibine giren Tuncay, gönülden bağlı olduğu kulübünde 3 yıl daha forma giymeyi kabul etti.

Her fırsatta ‘‘Ben Fenerbahçe'ye gönülden bağlıyım. İlk tercihim kulübüm olacak. Boş kağıdı bile imzalarım’’ diye konuşan Tuncay sözünü tuttu.

Endişemiz yoktu

Önceki gün menajer Erdinç Şehit'le bir araya gelen asbaşkan İlhan Ekşioğlu, ‘‘Bizim Tuncay'la ilgili herhangi bir endişemiz yoktu. Kamuoyu bu konuyu malzeme yapmaya başladı. Gelişmelerin hem Tuncay'a, hem de F.Bahçe'ye zarar vereceğini düşündük. Bir an önce çözümü sağladık. Erdinç Şehit, Tuncay'ın sadece menajeri değil, hem ağabeyi, hem de babası gibi. Karşılıklı anlaşmaya vardık. 6 Kasım'da resmi imzayı atacağız’’ diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz