Dünya Haberleri

  İmparator Şarlman'la aşk yaşadım

  Hürriyet Haber
  29.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  REENKARNASYONA inanan Hollywood'un ünlü yıldızı Shirley MacLaine, 1200 yıl önce, Alman İmparatoru Şarlman ile aşk yaptığını ve Şarlman'ın eski İsveç Başbakanı Olof Palme olarak yeniden dünyaya geldiğini ileri sürüyor. Shirley MacLaine, Şarlman ile yaşadığı çılgın aşk ilişkisini ‘‘The Camino, A Journey of the Spirit’’ (Camino: Ruhun Yolculuğu) adlı yeni kitabında anlattı.

  Geçmiş yaşamını, İspanya'nın kuzeyindeki Santiago de Compostelle Camino adlı ünlü bir bölgeyi ziyareti sırasında keşfettiğini kaydeden 66 yaşındaki ünlü yıldız ‘‘Şarlman beni de fethetti’’ dedi. İnanışa göre, bu bölgeyi ziyaret edenlere bazı görüntüler gelebiliyor.

  Kitaba göre MacLaine, kamp kurmuş Hıristiyan ordusunun başındaki Şarlman ile bir Arap kızı olarak karşılaşıyor. MacLaine, Şarlman ile bir ateşin önünde ve hayvan kürkü üzerinde saatlerce sevişiyor, sonra ikisi birlikte tatlı suda yıkanıyorlar.

  Shirley Maclaine'e göre, Şarlman kendisinden çok hoşnut kaldı ve metreslerinden biri yaptı. MacLaine, İmparator Şarlman'a üç çocuk verdiğini, ancak o öldükten sonra, Arap kanı taşıdıkları için reddedildiklerini ifade etti.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı