« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İmparator gibi

İkinci yarı için başarının temellerini attık. Artık başarılı, arzulu ve kazanmak isteyen bir F.Bahçe geliyor.
Performansımız ve fizik kondisyonumuz bizi umutlandırdı. 15 gün önce bunları düşünmek bile imkansızdı.
3-0'lık sonuçlara aldanmayalım. Eksiklerimizi görmeliyiz. Ancak yine de şampiyonluğa ulaşacağız.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
UMUTLUYUZ

Göreve geldiği günden bu yana pasif kaldığı için eleştirilen Fenerbahçe Antrenörü Oğuz Çetin, suskunluğunu bozdu. NTV'de konuşan Çetin, ‘‘2 maçta ortaya koyduğumuz performans ve fizik kondisyon bizi mutlu etti. Herkesi umutlandırdı. Güven geldi. 15 gün önce bunları düşünmek bile imkansızdı’’ dedi. Oğuz Çetin şunları söyledi;

TEMEL ATTIK

‘‘Rakiplerimizden 5-6 gün önce çalışmalara başladık. İkinci yarının temellerini attık. Erken başladık, oyun düzenimizi 3-4 hafta çalışarak yerine getirdik. 2 hazırlık maçı oynadık. Lorant'ın takımı tanıması için bu maçlar çok önemliydi. Gözleme fırsatı buldu. İstediklerini ne derece alabileceğini gördü.

YENİ FENER

İlk yarıyı başarılı bir şekilde kapatmak istemiştik. Ancak almamamız gereken yenilgiler aldık. Devre arası iki hazırlık maçı oynadık. 3-0'lık sonuçlara aldanmayalım. Eksiklerimizi görmeliyiz. Fenerbahçe şampiyonluğun en büyük adayıdır. Bundan sonra herkes sahada başarılı arzulu ve kazanmak isteyen bir takım görecek.

VE LORANT

Lorant'la olan ilişkilerimiz çok güzel. Benim Almanca bilmem bize fayda sağladı. Otururken, yürürken hep diyalog halindeyiz. 3-5-2 sistemiyle takımı oynatıyor. Beklentilerimizin ne olduğunu, nelere dikkat etmemiz gerektiğini oyunculara net bir şekilde anlatıyor. Kararlı, prensiplerini uygulatan, ilkeleri ile hareket eden biri.

GÜZEL GÜNLER

Herkes bizim rakibimizdir. Yeter ki biz kendi içimizde birbirimize rakip olmayalım. Galatasaray'ın başarılarını herkes biliyor, Beşiktaş şu anda çıkış içinde. Ancak bunların hiç biri önemli değil. Biz kendi içimizde, hocamızın temposuna, prensibine ve kararlarına uyarak güzel günlere ulaşacağız.

VE HEDEFİMİZ

Bugün bir hedefimiz var. O da şampiyonluktur. Şampiyonluk yolunda baskı da var üzerimizde. Şampiyon olabilmek için oynayacağımız son maça kadar hepsini kazanmak istiyoruz. Bunun için sadece profesyonellik yetmez, takım birlikteliği de şart. Saha içinde herkes sorumluluğunu ve görevini iyi bilmeli ve gereklerini yerine getirmeli.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler