« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İmparator

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Pembe yeşilli taraftarların tribüne çağırıp ‘‘İmparator’’ diyerek alkışladığı Söyleyici'yi, futbolcular da soyunma odasında omuzlarına aldı.

Takımlarını Aksaray deplasmanında da yalnız bırakmayan Ispartasporlu taraftarlar, 4-0'lık galibiyetin sevincini maçtan sonra teknik heyet ve futbolcularla paylaştılar. Pembe yeşilli taraftarlar futbolcuları sevgi gösterileri ile soyunma odasına uğurladıktan sonra Teknik Direktör Tarık Söyleyici'yi de tribüne çağırdılar. Tecrübeli çalıştırıcıyı ‘‘İmparator’’ diyerek alkışlayan taraftarlar, ‘‘Akdeniz seninle gurur duyuyor’’ tezahüratları yaptılar.

Tekme-tokat oyun

Soyunma odasında da öğrencileri tarafından omuzlara alınan Söyleyici, Isparta'nın bayrağını 22 hafta zirvede tuttuklarını belirterek, ‘‘Şimdi gönüllerde şampiyonuz. Kalan iki maçımızı da kazanarak bunu resmen ilan edeceğiz. Ligde hiç bir iddiası olmayan Aksaray'ın tekme-tokat oynaması ve attığımız her golden sonra futbolcularının yerlere uzanıp dövünmeleri dikkatimi çekti. Aksaray'da yaşadığımız bu gerçeklerin yorumunu spor kamuoyuna bırakıyorum’’ diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz