İMKB F-M (14 Ekim 2005 tarihli verilerdir)

Hürriyet Haber
17.10.2005 - 21:02 | Son Güncelleme:

MenkulÖnceki1.2.GüniçiGüniçiGünlükİşlem1.Seans2.Seans
AdıKapanışseansseansEn yüksekEn DüşükDeğerMiktarıAğ. Ort.Ağ. Ort.
Factoturk Faktoring2.382.442.392.502.210.4233,7712.452.38
Favori Dinlenme Yer.7.507.557.557.957.450.67128,9357.677.51
Fenerbahçe Sportif15.6015.6015.6015.9015.500.00105,95315.6715.65
Feniş Alüminyum3.243.503.803.803.1617.28932,3673.433.71
Finans Fin. Kir.6.306.106.106.406.05-3.1719,8916.276.13
Finans Yat. Ort.1.731.751.741.791.730.5871,1511.761.74
Finansbank4.324.204.244.424.18-1.853,534,0974.264.25
F-M İzmit Piston705.00720.00795.00795.00710.0012.773,172719.96772.50
Ford Otosan8.758.758.958.958.702.29142,6978.798.83
Frigo Pak Gıda1.151.161.151.171.140.0040,3891.161.15
Galatasaray Sportif115.00115.00114.00115.00111.00-0.87823114.36113.10
Garanti Bankası4.023.963.984.043.94-1.0014,239,9713.993.96
Garanti Faktoring2.862.902.843.062.84-0.70247,1732.992.87
Garanti GMYO2.082.132.062.212.03
Etiketler:


EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı