İMKB A-F (18 Ekim 2005 tarihli verilerdir)

Hürriyet Haber
17.10.2005 - 21:00 | Son Güncelleme:

MenkulÖnceki1.2.GüniçiGüniçiGünlükİşlem1.Seans2.Seans
AdıKapanışseansseansEn yüksekEn DüşükDeğerMiktarıAğ. Ort.Ağ. Ort.
Acıbadem Sağlık10.5010.2010.0010.709.90-4.76102,29810.3210.03
Adana Çimento (A)8.708.608.608.857.80-1.15121,6398.608.33
Adana Çimento (B)4.484.464.424.524.40-1.348,8254.494.43
Adana Çimento (C)1.041.041.061.071.031.921,915,6821.051.05
Adel Kalemcilik4.064.104.144.224.061.97150,3284.154.12
Advansa Sasa0.991.001.001.010.991.01451,3061.001.00
AFM Film3.223.263.263.383.221.24362,6603.313.26
Afyon Çimento880.00870.00930.00965.00860.005.682,807880.64925.73
Ak Enerji5.305.305.405.405.251.89285,2155.305.33
Ak Yat. Ort.1.631.631.671.671.622.45144,6231.641.65
Akal Tekstil4.364.424.404.484.360.9217,7124.414.39
Akbank8.008.058.208.207.952.507,232,3448.048.06
Akçansa6.506.356.406.606.25-1.54163,5546.416.31
Akın Tekstil2.282.262.272.322.23-0.4432,7
Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı