DENİZLİ HABERLERİ

İmam Hatip Öğretmenlerine Aidiyet Semineri

IHA
24.02.2015 - 11:06Son Güncelleme :

DENİZLİ’DEKİ ANADOLU İMAM HATİP LİSELERİ VE İMAM HATİP ORTAOKULLARINDA GÖREVLİ İDARECİ VE ÖĞRETMENLERE YÖNELİK EĞİTİM ÖĞRETİMDE KALİTENİN ARTIRILMASI, VERİMLİLİĞİN YÜKSELTİLMESİ İLE NİTELİK GELİŞTİRİLMESİNE YÖNELİK ‘AİDİYET’ TEMALI SEMİNER DÜZENLENDİ.

IHA

Denizli’deki Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokullarında görevli idareci ve öğretmenlere yönelik eğitim öğretimde kalitenin artırılması, verimliliğin yükseltilmesi ile nitelik geliştirilmesine yönelik aidiyet temalı seminer düzenlendi.
Merkezefendi Barbaros Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi’nde iki ayrı oturum olarak gerçekleştirilen seminere İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Şube Müdürü Ali Şahinarslan, Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Erdinç Duru, İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Kemal Göz ve Yrd.Doç.Dr. Ali Karataş, idareci ve öğretmenler katıldı.
İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz seminerin açılış konuşmasında, "Mevlana’nın birleştiriciliği, kardeşlik ruhunu geliştirmesi, topluma aşılaması ve şefkatle yaklaşması birlik beraberlik sağladı. Fitne, fesat ve haseti yok etti. Biz de aynı niyet ve duygularla çalıştığınıza inanmaktayız. Edip Harabi’nin, Mevlana’nın, Yunus Emre’nin ve Hacı Bayram Veli’nin açtığı güzel yolda her birlikte güzel duygularla ilerleyeceğinize yürekten inanıyorum. Aramızdaki kardeşlik duygularımızı çok iyi geliştirmeliyiz. Eğitimciler olarak çocuklarımızı yetiştirir ve eğitirken en öncelikli amaçlarımızdan biri de çocuklarımızı anne babasına ve vatanına bağlı nesiller olarak yetiştirmektir. Bu son derece önemli ve güzel programın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum" dedi.
Oğuz’un konuşmasının ardından Prof.Dr. Erdinç Duru, Yrd.Doç.Dr. Kemal Göz ve Yrd.Doç.Dr. Ali Karataş katılımcılara sunum eşliğinde konferans verdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden İmam Hatip Öğretmenlerine Aidiyet Semineri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2015 tarihinde saat 11 06’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İmam Hatip Öğretmenlerine Aidiyet Semineri haberi güncellenecektir.

  DENİZLİ NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Kasım 2017, Pazar
  • İmsak
   06:01
  • Guneş
   07:41
  • Öğle
   13:00
  • İkindi
   15:40
  • Akşam
   17:58
  • Yatsı
   19:27
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı