KİLİS HABERLERİ

İller Bankasından Kilis’in Alt Yapısına Dev Yatırım

IHA
19.10.2015 - 12:32Son Güncelleme :

KİLİS BELEDİYE BAŞKANI HASAN KARA, İLLER BANKASI GENEL MÜDÜRÜ TURGUT DEDEOĞLU İLE KONUK EVİNDE TOPLANTIDA BİR ARAYA GELDİ

IHA

Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, İller Bankası Genel Müdürü M. Turgut Dedeoğlu ile Konuk Evi’nde toplantıda bir araya geldi.
Toplantıya AK Parti Milletvekili Adayı M. Hilmi Dülger, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Eryılmaz, Cuma Özdemir, M. Akif Yavuzlu ve daire müdürlerinin yanı sıra İller Bankası Genel Müdür Yardımcısı Hakan Çolak, Kaynak Geliştirme Daire Başkanı Bilgin Koluaçık, Yatırım Değerlendirme Daire Başkanı İlker Şadi İşleyen, İller Bankası Bölge Müdürü Volkan Bektaş katıldı. Kilis Belediyesi tarihi Konuk Evi’nde yapılan toplantıda JİKA(Japon Kredisi) konusu görüşüldü. Kanalizasyon ve alt yapı, atık su arıtma, katı atık depolama ikinci tesisleri yapımında mutabakata varıldı. Başkan Kara, “İller Bankası Genel Müdürümüz Turgut Bey ve Bankanın yetkilileri ile yaptığımız görüşmeler sonucunda mutabakata vardık. En kısa sürede projelerimizi hazırlayıp İller Bankasına sunacağız. Alt yapı ile ilgili 2. Tesislerimizi devreye sokarak Kilis’in alt yapı ile ilgili sorunlarını çözmüş olacağız” dedi.
Kara, İller Bankası Genel Müdürü Dedeoğlu’ndan Resul Osman Dağı’nda yapılacak büyük piknik alanının alt yapı çalışmaları ile ilgili ortak çalışma yapacaklarını da sözlerine ekledi. Başkan Kara, toplantı sonrası İller Bankası Genel Müdürü Dedeoğlu’nu tarihi Kilis evini gezdirdi. Dedeoğlu’nun Konuk Evi’ni oldukça beğendiği gözlendi.
Genel Müdür Dedeoğlu Kilis’e Başkan Kara daveti üzerine geldiğini için ifade etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kilis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kilis ilinden İller Bankasından Kilis’in Alt Yapısına Dev Yatırım hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 19 Ekim 2015 tarihinde saat 12 32’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İller Bankasından Kilis’in Alt Yapısına Dev Yatırım haberi güncellenecektir.

KİLİS İLÇELERİ
KİLİS NAMAZ VAKİTLERİ
22 Kasım 2017, Çarşamba
 • İmsak
  05:31
 • Guneş
  07:10
 • Öğle
  12:28
 • İkindi
  15:09
 • Akşam
  17:27
 • Yatsı
  18:54
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı